Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Inauguracja Joe Słoneczko Bidena-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Inauguracja Joe Słoneczko Bidena przypominała inaugurację z Korei Płn, gdyż tylko tam zawsze odbywa się w towarzystwie wojska, gdyż umiłowany przywódca obawia się terrorystów wewnętrznych. USA stały się republiką bananową z jednopartyjnym systemem.

 Zacznę jednak od rewelacyjnego stwierdzenia jednego z moich ulubieńców, dochtora Jacusia Bartosiaka, który to w wywiadzie łaskawie udzielonym radiu Wnet stwerdził, iż obecnie zachodnią klasę średnią trawi cięki kryzys tożsamościowy i widać to na ulicach. Sięgnęłam ci ja do słownika języka polskiego PWN, by sprawdzić co znaczy słowo tożsamość, gdyż myślałam że jestem totalnie zagubiona w chaosie pojęciowym i być może dochtor Jacuś wyprowadzi mnie z błędu. Czytam więc w słowniku PWN, a tam jak byk jest napisane, iż przez tożsamość należy rozumieć: „w odniesieniu do pojedynczego człowieka: świadomość siebie, w odniesieniu do społeczności: świadomość wspólnych cech i poczucie jedności”. Chodzę więc ulicami Chicago, i nigdzie nie widzę, by osoby wyglądające na klasę średnią miały problemy z określeniem, kim właściwie są. Raczej się określają jednoznacznie pod względem płciowym - tzn. kobieta wygląda jak kobieta, zaś meżczyzna wygląda jak mężczyzna . A przecież mamy już ponad 70 rożnego rodzaju płci i nie jest to jeszcze wcale ostatnie słowo co do ilości.

Znam sporo osób z klasy średniej, właścicieli małych i śsrednich firm i obecnie jedyną ich troską jest problem jak uratować firmę będącą z powodu lockdownu na granicy bankructwa. Nigdy nie słyszałam od tych setek osob z amerykańskiej klasy średniej, by miały problemy z własną identyfikacją. Nie mam pojęcia, czy dochtor Jacuś był ostatnio w USA, i gdzie on zobaczył na ulicach ciężki kryzys tożsamościowy amerykańskiej klasy średniej.
Bardzo się tylko dziwię zespołowi Trader21, który to reklamuje kurs „Inteligentny inwestor”, mając w swoim zespole ekspertów dochtora Jacusia, którego to obecność w tym szacownym gronie zniechęciła mnie do zakupu tego produktu. Natomiast bardzo sobie cenie opinie i komentarze Pana Cezarego Głucha.  
Dzisiaj Joe Biden został zaprzysiężony jako 46 prezydent USA, w obecności 25000 żołnierzy, obawiając się ataku ze strony tzw. wewnętrznych terrorystów, wzywając Amerykanów do zjednoczenia się we wspólnym wysiłku naprawy wszystkiego złego co zrobił Trump.  Doszedł do władzy w drodze bezczelnego i gigantycznego oszustwa wyborczego, w stylu jaki nawet nie znano w stalinowskim ZSRR i nie przekonają mnie do zmiany zdania najwięksi eksperci i sam SCOTUS, że Biden wygrał w sposób uczciwy. Przypominam po raz kolejny fakty:
Stany Ohio, Floryda, Michigan Georgia i Pensylwania są w tej samej strefie czasowej, Na Florydzie wyniki były znane już ok godz 20.00, zaś z Ohio były znane ok 22.00.przy przeliczeniu ok. 90% wszystkich głosów. Tutaj nie było problemów liczeniem głosów korespondencyjnych i wiadomo było że w tych stanach Trump wygrał róznicą kilku procent głosów.
W kampanii gdzie Trump wygrał w 2016 roku, wyniki wyborów były podane tego samego dnia. Identycznie było w w dwóch poprzednich kapaniach Obamy, wyniki były znane ok. 11.wieczorem.
Ponadto w chwili przerwania liczenia głosów w Georgii, Pensylwanii, Michigan i Wisconsin (6%). Trump prowadził w tych staanch dwucyfrową przewagą.W takiej sytuacji Biden mogł wygrać tylko dzięki gigantytcznemu oszustwu. Klasycznym przykładem oszustwa było stwierdzenie sędzego federalnego z Pennsylwanii, że dla niego zeznania świadków złożone pod przysięgą nie są żadnym dowodem w sprawie. Nawet w stalinowskim ZSRR nie posunięto się do takiej bezczelności. Wybory te pokazały niewiarygodny poziom korupcji i dyspozycyjności amerykańskiego sądownictwa od poziomu lokalnego po Sąd Najwyższy.
Wojna totalna z Trumpem wcale się nie zaczęła zaraz po wyborach tak jak twierdzi Marek W, tylko już w chwili, kiedy wygrał wybory z Hillary Clinton i trwa aż do dnia dzisiejszego. Od dnia 4 listopada to już nie jest wojna totalna z Trumpem, tylko wojna z wolnością wszystkich Amerykanów. A pośrednio również z wolnością całego świata. To co Pan przedstawia jako próbę puczu ze strony Trumpa, wcale żadnym puczem nie było. Był to spokojny, pokojowy protest przeciw oczywistym fałszerstwom wyborczym. Policja szacuje że było od 200 000 uczestników do 1 miliona. Nie mam pojęcia skąd jest taka ogromna różnica w ocenie ilości uczestników.
Co do protestu 6 stycznia, to organizatorzy protestu nalegali by żaden uczestnik nie brał ze sobą broni palnej i dodatkowo sprawdzali razem z policja w miarę mozliwości każdego uczestnika protestu. Smierć uczestniczki protestu wynikła z celowego zastrzelenia jej przez czarnoskórego policjanta. Jeśli policjant strzela do nieuzbrojonego cywila, to dostaje z definicji 25 lat więzienia. Mógł ją zatrzymać i zaprowadzić do aresztu, a nie strzelać do niej. Zresztą powiedzmy sobie szczerze, nie słyszałam by ktokolwiek zaczął jakieś śledztwo w tej sprawie. Trump wcale nie nawoływał do przemocy,  tylko uspokajał tłum. Zawsze się znajdą  prowokatorzy w tak dużym tłumie. Trumpiści to przeważnie ludzie biali, uzbrojeni po zęby na chwilę obecną, jest tam bardzo dużo byłych zawodowych żołnierzy więc gdyby to był zaplanowany pucz, to z kongresmenów zwłaszcza republikańskich zostałyby tylko i wyłącznie wspomnienia. Tak by to wyglądało przy takim zabezpieczeniu ze strony policji Dystryktu Columbia.
Oczywiście trzeba było wskazać winnego wtargnięcia do sal kongresowych, gdzie ukradziono laptop Nancy Pelosi, która to w panice zwiała, zostawiając i zapominając zabrać swój laptop. Długo nie trzeba było czekać i padło jak zwykle na niezawodnego w takich sprawach Władimira Putina. Według Nancy Pelosi i Hillary Clinton, to Putin wydawał rozkazy Trumpowi do podburzania tłumu fanatytyków, by wtargnęły na Kapitol i zabrały bezcenny laptop Nancy Pelosi, zaś sługus Putina Trump przekazał ów cenny laptop Putinowi osobiście. Nie wiem ilu demokratów w to uwierzy, ale w CNN podano tę wiadomość całkiem serio, wnosząc o powołanie specjalnej komisji śledczej.  
 Ponieważ demokraci kontrolują wszystko, więc najbardziej absurdalne oskarżenia są możliwe, jak również piękne wyroki, gdyż jak pokazały nam przełomowe wydarzenia, kiedy to SCOTUS odmówił rozpatrzenia skargi 19 republikańskich stanów w sprawie tak oczywistej, jak fałszerstwa wyborcze, kiedy to niby konserwatywni sędziowie, utorowali drogę Bidenowi do prezydentury, sprawiając, że USA stały się od tej pory republiką bananową oligarchii miliarderów, za którymi plecami kryją się CIA i FBI, zaś cały system sądowniczy pełni wobec nich rolę służebną.
Oczywiście rolę czarnego charakteru będzie pełnić teraz Rosja z prezydentem Putinem na czele, więc wróg zewnętrzny został już przez demokratów określony. Natomiast wróg wewnętrzny jest również określony i są to zwolennicy Donalda Trumpa w ilości ok. 100 milionów Amerykanów. Gdyby tak sprawdzić dokładnie wszystkie maszyny do liczenia głosów, prawdopodobnie okazaloby się że Biden tylko wygrał w dystrykcie Columbia.
Stacja CNN jest wniebowzięta z powodu szczęśliwej inauguracji Joe Bidena, chyba dlatego że poprawnie przeczytał swój tekst. Niemniej jednak wazeliniarstwo tej stacji przerosło nawet czasy Stalina Oto próbki: David Chalian vice president CNN:Kontrast na pokazie dzisiejszego wieczoru był tak ostry, To znaczy te światła, które właśnie wystrzeliwują z pomnika Lincolna wzdłuż odbijającego basenu, to jak prawie… przedłużenie ramion Joe Bidena obejmujących Amerykę ”.Oraz Chris Mattewws po przemównieniu Obamy: „ „Ojej, poczułem, jak dreszcz przebiega mi po nodze. To znaczy, nie mam tego zbyt często”.
Natomiast walka z wewnętrznymi terrorystami, czyli z około 100 milionami dorosłych Amerykanów, będzie nieubłagana i trwać aż do ostatniego terrorysty, aż staną się nawozem historii, zgodnie z twierdzeniami Aleksandry Ocasio-Cortez oraz Chrisa Olbermanna. Napisałam że nie jest jeszcze powiedziane ostatnie słowo w sprawie zmiennopłciowców, których to Biden objął specjalną troską. myślę że znajdą się również osoby wielopłciowe, kiedy się okaże, że będzie mozna uzyskać jakiekolwiek przywileje za bycie osobą wielopłciową, prześladowaną przez białą suprematystyczną, nietoleracyjną i nienawistną mniejszość.
Wall Street zadeklarowało początek końca kryzysu związanego z Covid 19, tak samo jak Pfizer zaraz po dniu wyborczym zapowiedział produkcję skutecznej szczepionki do walki z Covid 19. Na nowojorskiej giełdzie od razu zapanowała radosna atmosfera, gdyż okazało się, że od czasów Reagana triumfuje kapitalizm finansowy, który przynosi tylko zyski głównym graczom Wall Street, zaś płacić ma głównie amerykańska klasa średnia, a kapitalizm przemysłowo-produkcyjny czeka kolejna katastrofa. Świadczy o tym zapowiedź pakietu klimatycznego ekipy Bidena. Ekipa Trumpa chciała ten trend odwrócić, przenosząc ponownie miejsca pracy z Azji i Ameryki Łacińskiej ponownie do USA.
Dzisiaj, w dniu inuguracji prezydentury Joe Bidena, jak donosi portal Politico Instytut Bidena na uniwersytecie Pennsylwania odmówił ujawnienia chińskich darczyńców którzy wydali na cele dobroczynne Instytutu ok. 22 milionów USD. Instytutem kierował obecny sekretarz stanu Blinken. Mam nadzieję że MSM podchwyci ten interesujący temat i rozwieje wszystkie watpliwości na korzyść Joe Słoneczko Bidena.
Sytuacja w partii republikańskiej zasługuje na osobną notkę, którą postaram się wkrótce napisać. Na razie partia republikańska jest politycznym trupem i nim pozostanie, jeśli Trump założy swoją własną partię jako trzecią siłę. Z wyborców partii pozostaną tylko elity będące częścią Deep State, zaś ich kandydaci uzyskają tylko tyle głosów, ile zebrał Jeb Bush w prawyborach w 2016 roku. Paradoksalnie Trump może w tym momencie uratować partię republikańską. Eliciarstwo partii republikańskiej niczym się nie różni od partii demokratycznej, czyli jest tylko i wyłącznie zainteresowane stołkami, więc chętnie przejdzie do partii demokratycznej.  
 

KOMENTARZE

 • Amerykańskie społeczeństwo jest rozbite na drobne częsci.
  To rozbicie następuje od dłuższego czasu, ale to prezydentura Trumpa odsłoniła Amerykę przed światem.
  Jest to rozbicie ekonomiczne na biednych i bogatych, rozbicie rasowe, rozbicie na mieszkańsów legalnych i nielegalnych, na północ i południe, a także na liberałów i resztę, tj. grupy religijne, posiadaczy i producentów broni, organizacje białych supremistów, itd. oraz na...młodych i starych.
  Fałszowanie wyborów jest walką różnych przeciwieństw.

  Biden jest starym człowiekiem, którego wystawiono jako kukiełkę, aby kogoś tam reprezentował. On nie ma żadnych szans, aby mieć własną linię polityczną i nie ma siły aby ją realizować. To jest nieprawdopodobne, aby tak stary człowiek "odrodził" czy odnowił Amerykę.
 • Jakiś czas temu napisałam mały tekst o Qanonie.
  Ten Qanon to tajemnicza siła, która się ujawni w momencie kiedy Trump będzie zagrożony i obroni nie tylko jego prezydentrę, ale też "biedne dzieci, które są gwałcone i są sprzedawane przez związki pedofilow."
  To jest mit tych, którzy "nie żyją telewizorem", ale studiują politykę od lat i wiedzą, że taka siła "pozamedialna" która wkrótce się ujawni. Za ten tekst mnie mocno obsobaczono, " Żyjesz w matrixie stworzonym na potrzeby gadziego rodu i ich zestawem fałszywych pojęć się posługujesz."

  Ten mit Qanona był tak duży, że po to sprowadzono 25 000 wojska, ale z tego mitu nic nie zostało. A dlaczego ten mit jest nierealny? To napisałam wyżej, z powodu rozbicia Ameryki na małe części, które nie mają wspólnego języka.
 • Ślepa Mańka
  Co myślicie o specjalnej PETYCJI do prez. A.Dudy, żeby nie jechał do homo--Ameryki , bo jak trzeba mu będzie pocałować w rękę doradcę do spraw zdrowia trans--babochłopa Rachel Levine , to nawet Murzyny w Burkina Faso będą z nas "drzeć łacha"!. . A to Rachel

  https://bi.im-g.pl/im/95/76/19/z26700949ICR.jpg
 • Ślepa Mańka
  Bida to się dopiero zaczyna w USA. Na Florydzie zaczyna brakować jedzenia (brakuje firm transportowych i producentów żywności) ... i taniej siły roboczej. Był trampizm teraz bidenizm, dziadźka z plastikowym uśmiechem poruszany jak na baterie. Za chwilę będzie harrisizm i przepraszanie białych, że żyją. Tak wygląda transformacja do neotrockizmu. Tym się kończą czerwone rządy lewaków. Ameryka dogorywa chwiejąc się na lewej nodze. Biden rozpoczyna malowanie Stanów na czerwono! Kalifornia to Rosjanie i Chińczycy, ciężko białego zobaczyć na ulicy. Jeszcze nie wiedzą, że w komunistycznej rewolucji ręka sprawiedliwości bezlitośnie karze aktywistów, którzy zbłądzili w ideologiczne odchylenie. Gdzie ich będą wysyłać? Może na Alaskę.
 • @Anna-PK 16:23:24
  Zapomniała pani wymienić wierzących i niewierzących, partyjnych i bezpartyjnych, żywych i umarłych.
  ;;;)))
  Pozdr.
 • @kula Lis 69 18:54:40
  Najlepsza petycja do Dudy, żeby nigdxie nie jeździł i nikogo nie uszczęśliwiał medalami.
  Niech ten ostatni dla Żorżety będzie .....ostatni.
 • Totalitaryzm w USA! "Chcą przeprogramować Republikanów"
  Świat wstrzymał oddech przy zamieszkach na Kapitolu, a następnie uspokoił się, obserwując zaprzysiężenie Joe'go Bidena na Prezydenta USA. Tymczasem za kulisami tego teatru rozgrywa się prawdziwy dramat...
  Tucker Carlson, konserwatywny prezenter telewizyjny, ujawnił co dzieje się w Ameryce: „Oni nie świętują. To niezwykła rzecz. Nikt z Partii Demokratycznej nie wydaje się dziś szczęśliwy. Są bardziej wściekli niż kiedykolwiek. Zamiast robić rundę zwycięstwa, knują zemstę na ludziach, których właśnie pokonali. Myślą o nowych sposobach zranienia, upokorzenia i poniżenia swoich przeciwników politycznych, uniemożliwienia im pracy, ponownym wsadzeniu ich do więzienia, zniszczeniu ich życia.”

  Te słowa mogą niepokoić, a następne już wręcz zatrważają: „Liderzy Partii Demokratycznej zdecydowali teraz, że 74 miliony wyborców Trumpa nie było po prostu w błędzie. Nie, zagrożenie, jakie stanowią, jest poważniejsze i poważniejsze niż to bardziej niebezpieczne. Te 74 miliony wyborców Trumpa to w rzeczywistości terroryści. ” - powiedział Carlson, ironizując. Jeśli to prawda, to staje się jasne, skąd wziął się cały atak na Kapitol, skąd wzięła się jego infiltracja. Jeśli celem Demokratów teraz jest rozprawa z przeciwnikami, to potrzebowali do tego wymownego pretekstu.

  Nie koniec na tym, bo ci "terroryści" są w tak licznej grupie, że sprawiają zagrożenie dla planów "zwycięzców", trzeba ich więc... rozbić. Zdaniem Carlsona, wyborcy Trumpa będą namierzani i re-edukowani, czyli przeprogramowani, czego świadectwem ma być lojalka, do której podpisania zostaną zmuszeni. Kto się nie zgodzi, tego spotkają poważne konsekwencje. Jak twierdzi Carlson, jest to rozprawa z konserwatystami, czyli wojna cywilizacyjna. Skąd my to znamy...
  Autor: AP
  Źródło: LifeSiteNews
 • @zbig71 19:13:06
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16111321281d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Helena Duke i Pawlik Morozow / fot. Twitter/Helena Duke/Wikimedia Commons (kolaż)

  Amerykańska Pawka Morozow w spódnicy - lewaczka doniosła na własną rodzinę i z tego żyje (FELIETON) Jak według lewactwa można stać się „dumą i inspiracją dla milionów”? Jak się jest lewakiem to wystarczy zakapować swoją rodzinę, jak kiedyś będąc członkiem Jugendamtu na innych Żydów do gestapo. Taką gwiazdą jest niejaka Helena Duke. Cóż, żeby zostać bohaterką dla lewactwa wystarczy być skończoną (a w zasadzie nieskończoną) kanalią.
  W styczniu osiemnastolatka – niejaka Helena Duke wrzuciła filmik z protestującymi pod Kapitolem, ponieważ... „zauważyła wśród protestujących mamę, wujka i ciocię”. A następnie podała imię i nazwisko mamy, wujka i cioci. A jej tweeta udostępniło 80 tysięcy lewaków. Po czym ta donosicielska menda, która wydała własną matkę i innych dalszych członków rodziny... założyła zbiórkę internetową i za swoją podłość wobec najbliższych zebrała od lewaków naprawdę pokaźną sumkę.

  Ponieważ po fakcie się zorientowała, że mamusia nie ma jak płacić za studia będąc pod celą i bohaterka artykułu zmuszona była zareagować na ten akt faszystowskiej opresji, jakim było odcięcie jej od pieniędzy rodzicielki zakładając zbiórkę w Internecie. Gdzie zawzięcie zbierała na swojej potrzeby, potem też założyła drugą zbiórkę, gdzie zbiera na swoje studia. Cóż teraz rodzina raczej jej nie utrzyma w collegu, skoro dzięki córeczce siedzi w pierdlu. Co ciekawe z potrzebnych jej 150 tysięcy dolarów, ma już 70 tysięcy. Jak widać donosicielstwo i w ogóle skurwysyństwo popłaca.

  W sumie ze swoją rodziną kłóciła się już i wcześniej, ponieważ mieli dość lewaczki o mózgu wielkości ziarenka groszku szparagowego. Deklarującej się jako ,,liberalna lesbijka”. Jak podaje, kreujący ją na bohaterkę, żydowski ,,New York Times” – „Helena jest uczestniczką protestów Black Lives Matter, co nie podobało się jej matce. Z którą miała konflikt i która - według wersji wydarzeń nastolatki - wyrzucała ją z domu, ponieważ matka, która przez wiele lat popierała Demokratów ale od jakiegoś czasu coraz bardziej wspierała prezydenta Trumpa. Helena zobaczyła popularny filmik”.

  I stwierdziła: "Widziałam tweety FBI, że poszukują każdej informacji o ludziach, którzy zgromadzili się pod Kapitolem, i o ich danych. Po długim namyśle zdecydowałam, że tak trzeba zrobić”. Dlatego napisała na Twitterze: "Cześć mamo. Pamiętasz jak powiedziałaś, że nie powinnam chodzić na protesty Black Lives Matter, bo mogą być brutalne? Czy to ty”?

  I dzięki swojemu donosicielstwu stała się wielką bohaterką amerykańskiego lewactwa. Ponieważ jej poglądy to typowa lewicowa papka robiąca siano z mózgu, to łażenie na spędy agresywnych, murzyńskich bandytów z Black Lives Matter jest swoistą normą, choć Helena ma karnację raczej dość jasną. W sumie jest ruda. A jak uczy przykład Donalda Tuska i Bastiana Obsztyfitykultykiewicza (kto nie wie, kto to jest niech sobie sprawdzi) rude jest fałszywe i donosicielskie. Stąd może być jej zainteresowanie w kapowaniu najbliższej rodziny.

  Wspomnę jeszcze o innym przypadku – wzorcu wszelkich donosicieli świata (a szczególnie tych lewackiej proweniencji) Pawce Morozowie. Prawie Bohaterowi Związku Radzieckiego (na szczęście nadanego pośmiertnie). Otóż ten wyróżniający się pionier, w czasie kiedy miliony mieszkańców Ukrainy dzięki wujaszkowi Stalinowi umierały z głodu doniósł na własnego ojca, że chowa przed zarekwirowaniem zboże na chleb. Za co ojciec został przez NKWD aresztowany, skatowany, a następnie osądzony i skazany na śmierć. Zmarł w gułagu. Oczywiście dzięki zeznaniom swojego synusia. Natomiast sam Pawka i jego braciszek Fiedia zostali później zatłuczeni przez własną rodzinę: dziadka, babcię i wuja. Za co znowu władza radziecka skazała ich na śmierć. A sama Helena Duke to taki, przeniesiony po stu latach ze Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich do współczesnych Zjednoczonych Stanów Komunistycznych Ameryki Północnej Pawka Morozow.

  Autor: Piotr Stępień
 • Katastrofa śmigłowca opodal Nowego Jorku. Zginęło trzech żołnierzy Gwardii Narodowej
  Trzech żołnierzy Gwardii Narodowej USA zginęło w katastrofie śmigłowca ewakuacji medycznej UH-60 Black Hawk w mieście Mendon w stanie Nowy Jork. Do wypadku doszło podczas rutynowych ćwiczeń. W czwartek flagi na budynkach stanowych Nowego Jorku zostały opuszczone do połowy masztu. Do wypadku doszło w środę, na razie nie są znane jego przyczyny, w sprawie toczy się śledztwo. Z katastrofy nikt nie ocalał. Maszyna należała do jednostki stacjonującej w Rochester na północnym zachodzie stanu Nowy Jork. Lokalna policja przekazała, ze świadek zdarzenia, który poinformował służby ratunkowe, mówił o tym, że maszyna leciała bardzo nisko, a jej silnik "charczał".
 • @zbig71
  Amerykanie będziecie płakali i to nie długo, jak Biden ściągnie islamistów! Już wczoraj Biden zdjął zakaz przyjęcia z Iraku, Iranu, Somalii i jeszcze dwóch islamistycznych państw! Oglądnijcie paradę armii USA na cześć nowego Prezydenta USA wczoraj:

  https://www.youtube.com/watch?v=C8OhSd1TY7g
  ... bardzo uroczysta.
 • Wpisujesz "idiot", wyskakuje... Trump. Nowy "przekaz podprogowy" w wyszukiwarce Google?
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16112491121d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d5deaa514e0503edfdfc31df1111a6ec.jpg
  https://static.ftpn.pl/imgcache/550x100/w/uploads/cke/1611224619_idi.jpg


  Kiedy w wyszukiwarkę Google wpiszemy hasło "idiota" w języku angielskim, pojawiają się zdjęcia... Donalda Trumpa. Czyżby był to nowy przekaz korporacyjnych gigantów z branży mediów społecznościowych?
  Wielcy giganci w branży mediów społecznościowych w ostatnim czasie - na przykładzie Donalda Trumpa pokazali, w jaki sposób traktują wolność słowa. Konto prezydenta USA Donalda Trumpa na Twitterze zostało zablokowane, a Facebook informował o rozszerzeniu zakazów korzystania z kont na Facebooku i Instagramie wobec ustępującego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tymczasem, w sieci odkryto kolejny "przekaz podprogowy" związany z byłym prezydentem USA. Kiedy w wyszukiwarce Google wpisze się angielskie słowo "idiot", czyli po prostu "idiota", wyskakuje... kilka zdjęć Donalda Trumpa.


  Ps...To mierne i prostackie typowe dla lewactwa. Kolejny raz w historii, światowe lewactwo, finansowane i podjudzane przez żydokomunę, doprowadzi do kolejnej, tym razem już ostatniej dla ludzkości wojny.
 • @kula Lis 69 19:42:38
  Już Orwell pisał w 1984roku o dzieciach donoszących na rodziców.
 • @Anna-PK 18:19:02
  Patrzysz, a nie widzisz,,, słuchasz, a nie słyszysz,,, czytasz, a nie rozumiesz...
  Nic nie jest takie jakie ci się wydaje , że jest...
 • Nowy rząd Bidena...
  https://wolnemedia.net/tajemniczy-rzad-bidena-kto-jest-na-liscie/

  Nie widać światełka w tunelu.
 • @kula Lis 69 20:09:03
  "...doprowadzi do kolejnej, tym razem już ostatniej dla ludzkości wojny."

  może do wojen lokalnych gdzieś na peryferiach świata..
  na większe wojny mafia nie ma już sił militarnych..
  Tramp dał światu 4 lata na wzmocnienie obrony przed mafią..
  Rosja, Chiny nawet Iran wykorzystały ten czas..
  Zagrożona jest Wenezuela...
  Na Ukrainie nie chcą wojny an UE ani Rosja (ciągle żywe rany po II WŚ) ... a bez UE mafia nie ma z czym wejść na Ukrainę.

  Z drugiej strony UE podobnie jak mafia jest tęczowa.. to jest jakaś wspólnota (wasalizm wobec mafii bo innego trybu wspólnoty z mafią nie ma).
 • A Trampowi się wydawalo, że to on wymusi swoimi życzeniami gigwntyczne oszustwo jak Macierewicz mgłę helową.
  JNawet mianowani przez niego sędziowie zawiedli go bardziej jak polscy sędziowie sądownictwa powszechnego zawiedli btonową komunę w czasach demonstracji i strajków Solidarności i w stanie wojennym
 • Niewątpliwie - zaczął
  się początek końca - Białej Ameryki i Białej Europy.
  Wniosek?
  Jeżeli likwidacje - jak wyżej rozłożono w czasie - to może to potrwać parę dekad - jeśli nie - to dziecko diabła utopi te tereny we krwi i łzach. Z drugiej strony dla dzieci diabła ludzka krew, łzy i cierpienie - to swoista ambrozja.
 • Witam!
  Nie rozpaczajmy drodzy państwo nad mlekiem rozlanym w Ameryce Biden jednym ruchem ręki rozbroi Amerykę .I oto chodziło w tym cyrku. Kto się przyczynił zobaczymy ,przyczyna jest .
  I o to chodziło globalistom .
  Pozdrawiam myślących.
 • 1 dzien po inauguracji Bolszewia zapowiada Gulag w USA.
  https://www.youtube.com/watch?v=ce9SEi3fs3s
 • @staszek kieliszek 22:11:58
  I będziemy obserwować "przemiany" Ceepy Joe- obrzydliwej kukły w USA. bardzo Wam, Polakom mieszkającym w Stanach współczuję.
  I tak jak Trump nie był idealny, tak na ta chwile był najlepszy- coś jak w Polsce, mówią: Duda był "do dupy", ale alternatywa był trzaskowski, wielbiciel pedalstwa, zboczeńców z lbgt, zwolennik rozbicia Polski na regiony, zdrajca.
  Będziemy obserwować degrengoladę, rasizm czarnych, ponowna imigracje islamistyczna, sodomo- gomoryzacje społeczeństwa. zobaczcie na zachowanie tego zboczeńca:

  https://www.youtube.com/watch?v=DAUOurZIVfI

  i takim samym zboczeńcem był przeciwnik Dudy- trzaskowski.
  Trump TAK, Duda TAK !!!
  precz z kryptopedofilami - trzaskowskim i bidenem !!!
 • @marek13 23:35:33
  Teraz zarówno UE jak i USA a pewnie i Izrael będą się domagali praworządności od Polski.
  Co zrobi Prezes a za nim PIS ?
  Nic nie będą mogli zrobić... bo w mordę już nie tylko kary finansowe ale również militarny przymus czyli Majdan i won do pierdla... za homofobię, za 500+, za krzywdy wobec mafii VATowkiej, za krzywdy wobec "nadzwyczajnej kasty".. szykanowanie biznesmanów z Amber Gold..
  za wybory że były, za wybory że ich nie było, za Covida...
  za Rydzyka, za TVP... za warszawskie kamienice których nie sprywatyzowano..
  a sądzić będzie "nadzwyczajna kasta" z Tuleyą jak głównym inkwizytorem.
 • Odejście Trumpa i Wielki Reset.
  CNN zrobiło wszystko co w jego mocy, aby całkowicie zdegradować dokonania Trumpa. Mają nawet czelność pisać, że „Odchodzi z urzędu z ponad 400 000 zabitymi Amerykanami z powodu bagatelizowanego lub ignorowanego przez niego wirusa” pomimo faktu, że kiedy wstrzymał loty z Chin, Demokraci nazwali go rasistą. Podczas gdy Covid 19 jest dość poważny, zwłaszcza gdy dotyczy to osób starszych i osób z chorobami współistniejącymi, to podczas każdego sezonu grypowego najczęściej umierają osoby w wieku powyżej 65 lat. CNN i inni wykorzystali tego wirusa do terroryzowania ludności, przekształcając go w broń polityczną, w wyniku czego ludzie giną z powodu braku leczenia wszelkich innych chorób.

  Farewell Address of President Donald

  https://youtu.be/6h5_d3DUdR4
  Jednak to co naprawdę robi CNN i inni konspiratorzy, to próbują desperacko zapobiec jakiejkolwiek jedności. Dopóki są w stanie utrzymać kraj jako podzielony to będą w stanie zapoczątkować drakońskie działania Klausa Schwaba i jego Światowego Forum Ekonomicznego. Nawet firma Amazon celowo próbowała zapewnić sobie jak największe zróżnicowanie siły roboczej, ponieważ im większa różnorodność, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ludzie się zjednoczą i utworzą związek zawodowy. Dokładnie tej samej strategii psychologicznej używa establishment, aby podważyć Trumpa i podzielić naród, aby ostatecznie umożliwić wprowadzenie radykalnych zmian gospodarczych i politycznych Agendy 2030.

  blob:https://www.brighteon.com/f4db3094-7a35-419c-a917-05d7b61ce572

  Zamiast promować uzdrowienie i zjednoczenie kraju CNN zajęło się żółtym dziennikarstwem wypełnionym niczym innym jak tą samą nienawiścią, którą okazywali przez ostatnie cztery lata i będzie dążyć do ciągłego redagowania historii gospodarczej administracji Trumpa. Pobili nawet rekord Pulitzera i Hearsta, którzy stworzyli fałszywe fakty, by wywołać wojnę hiszpańsko-amerykańską. Niezapomniany cytat Williama Randolpha Hearsta w jego najsłynniejszej depeszy ze stycznia 1897 roku do artysty Frederica Remingtona w Hawanie brzmiał „Proszę, zostań [na Kubie]. Ty dostarczasz zdjęcia, a ja zorganizuję wojnę”. CNN przejdzie do historii również ze względu na swoją nikczemną nienawiść i ciągłe podważanie stanowiska prezydenta. Teraz planują zapoczątkowanie Wielkiego Resetu świętując obalanie podstawowych fundamentów amerykańskiej wolności.
  blob:https://www.brighteon.com/e8168bbf-6654-45d9-aab8-9d20def1d3b4

  Wojsko już wzmacnia swoją obecność na Bliskim Wschodzie, a Kontroler Waluty poinformował banki o uczestnictwie we wdrażanej walucie cyfrowej. Od tego momentu do 2022 roku Stany Zjednoczone zostaną wywrócone do góry nogami. Klaus Schwab wbił kły głęboko w tę administrację i będzie naciskał nie tylko na Wielki Reset, ale także na Agendę 2030 i Komunizm 3.0. Jednocześnie poważnie wątpię, że administracja Bidena będzie w stanie to wszystko wprowadzić bez wywoływania wielkiego powstania. Napiszę swój list, ostrzegając prezydenta Bidena o kursie, który obrał, i wyniku naszego modelu, tak jak wcześniej ostrzegałem prezydenta Reagana w 1985 r., aby nie manipulował dolarem pod rządami Plaza Accord i kierownictwem Jamesa Bakera. Dolar już się odwrócił, a kiedy spadł zbyt nisko, w lutym 1987 r. zorganizowali Porozumienie Louver, próbując powstrzymać jego spadek. Kiedy dolar nadal spadał, całe zaufanie do banków centralnych załamało się i skończyło się to krachem 1987 r., przed którym dokładnie ostrzegałem. Krach 1987 roku miał miejsce dokładnie w dniu wyznaczonym przez Model Zaufania Ekonomicznego, czyli 1987.8 lub 19 października. To moje ostrzeżenie z 1985 roku, zmusiło ich do wezwania mnie po katastrofie w 1987 roku. Po raz kolejny, gdy spojrzymy na dolara i tabele czasowe naszego komputera, to widzimy dużą zmienność w pierwszym kwartale 2022 r. i zdecydowaną zmianę kierunku w następnym kwartale, z kluczową zmianą podczas wyborów śródokresowych. Tym razem tym samym punktem zwrotnym ECM, który miał miejsce w 1987 r., jest teraz 22 marca 2022 r. Dzięki naszym modelom politycznym przedstawiającym cykl paniki w 2022 r. podsycana przez CNN nienawiść naprawdę się rozwinie. Oni i reszta mediów głównego nurtu oraz skorumpowane media społecznościowe, które obecnie desperacko próbują zablokować wszelką możliwość nawet komentowania ich programu Wielkiego Resetu, doprowadzą tylko do większej przemocy. Wolne społeczeństwo nie pozwala jednej stronie dominować i przekształcać całej opozycji w bezwartościowe szumowiny. Wiele osób jest głęboko urażonych tym, że wszyscy zwolennicy Trumpa są ścigani i grozi im 10 lat więzienia za to, że po prostu weszli do Kapitolu, by zrobić sobie selfie i nie angażowali się w przemoc ani kradzież, podczas gdy ci, którzy robili zamieszki, palili budynki i rabowali sklepy, byli zachęcani przez demokratów i usprawiedliwiani przez media. To samo w sobie jest bronią psychologiczną. Już Juliusz Cezar powiedział "Dziel i rządź!"

  Prawdziwym powodem wspierania przemocy w ramach ruchu Black Lives Matter i potępiania zwolenników Trumpa jest podzielenie kraju. Czemu? Dopóki kraj będzie podzielony, nigdy się nie zjednoczy i nie wywołają rewolucji. Hitler zdobył władzę dzieląc Niemców na grupy. Dokumenty Amazona, które wyciekły, pokazują, że oni również wdrażają tę samą strategię, aby zapobiegać powstawaniu związków zawodowych. Celowo starają się zatrudniać bardzo różnorodnych pracowników, którzy w gruncie rzeczy mają do siebie urazę. Dopóki będą w stanie utrzymać tę różnorodność, pracownicy / ludzie pozostaną podzieleni i dlatego nigdy nie utworzą związku ani nie zorganizują rewolucji. Jest to również strategia stojąca za cenzurą, tak aby lewica nienawidziła prawicy.


  Link do oryginalnego artykułu: LINK

  https://www.armstrongeconomics.com/international-news/politics/trumps-farewell-now-the-great-reset-the-secret-agenda-divide-conquer/


  Całość tu http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/odejscie_trumpa_i_wielki,p1376181161
 • @kula Lis 69 11:59:17
  Tak Panie @kula Lis - podjudzanie ludzi - jednych na drugich i ich skłócanie - to główna broń w arsenale tych - co to ich ojcem jest diabeł.
 • @staszek kieliszek 22:11:58
  Przed wczoraj stary schorowany człowiek rozpoczął swoją prezydenturę w USA, a dzisiaj się okazało, że nie będzie latał AIR Force One Prezydenta Trumpa tylko musi mieć nowe. Koszt wymiany to 5,3 mld USA.
  Spadnie krytyka na tego dziada za rozrzutność? Nie - bo to liberalny lewak. Im wolno. Biden zachęca emigrantów do przekraczania granicy z USA i ubiegania się o azyl - już nie będą odsyłani do Meksyku, rozporządzenie wydane przez prez. Trumpa zostało odwołane. Biden anulował wytyczne promowania edukacji patriotycznej w szkołach. Ma je zastąpić promocja wiedzy o nierównościach rasowych, czyli pedagogika wstydu w myśl zasady, że amerykańskość to nienormalność. Skąd my to znamy? Jak daleko posunie się to szaleństwo? Zobaczymy, a to dopiero początek. To jest wybór między dwoma systemami wartości.

  https://pbs.twimg.com/media/EsRBSvbWMAEDdiO?format=jpg&name=small
 • Biden w oczach internautów
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16113071461d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będzie to prezydentura uwikłana, trudna i lewacka. Świadczą o tym pierwsze decyzje. Dlatego poczucie humoru niech będzie tym murem, który pozwala utrzymać dystans do sytuacji, obronić się przed totalitaryzmem. Jak zawsze w historii. Spójrzmy na Joego Bidena tak, jak widzą go internauci...
 • Joe Biden zaprzecza wszystkim wartościom, które są u podstaw naszej wiary! Dr Bogusław Rogalski MOCNO o sytuacji w USA!
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16112590921d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Joe Biden zaprzecza wszystkim wartościom, które są u podstaw naszej wiary. To starcie cywilizacji. Ameryka jest ważna, ponieważ jest światowym liderem zarówno w sferze ekonomicznej, jak i militarnej. Jeśli zachwieje się Ameryką i obali ją, wówczas będzie łatwiej zasiać na całym świecie wirusa relatywizmu i neomarksizmu powiedział dr Bogusław Rogalski, ekspert ds. międzynarodowych, w środowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.
  Donald Trump pożegnał się z Białym Domem, kończąc czteroletnią kadencję jako prezydent USA. Jego następcą został Joe Biden. Dr Bogusław Rogalski powiedział, że „wraz z tym wydarzeniem kończy się Ameryka, jaką znamy”.

  Donald Trump trafnie określił wybory jako skradzione i sfałszowane. Doszło do nieprawidłowości i fałszerstw wyborczych na niespotykaną dotąd skalę. Stało się to za sprawą wyborów korespondencyjnych, które są tak naprawdę najłatwiejsze do sfałszowania, najtrudniejsze do zweryfikowania i przeprowadzenia, ale też poprzez te wybory można manipulować wynikami. Tak się stało w czterech stanach, które decydują o tym, kto został prezydentem USA. (…) W niektórych okręgach wyborczych frekwencja wynosiła 140 proc., a w niektórych hrabstwach nawet 350 procent. Masowo głosowały osoby nieżyjące, karty do głosowania otrzymały rezydenci nie mający obywatelstwa amerykańskiego wskazał gość Radia Maryja.

  Dzisiaj wybory, co pokazuje wynik w Stanach Zjednoczonych, stały się iluzją. Urny wyborcze są fasadą, za którą kryje się nowa, lewicowo-neomarksistowska dyktatura – dodał.

  Ustępujący prezydent proklamował 22 stycznia Narodowym Dniem Świętości Życia Ludzkiego. Jak zaznaczył Donald Trump, „każde ludzkie życie jest darem dla świata. (…) Wszechmocny Stwórca daje każdemu człowiekowi wyjątkowe talenty, piękne sny i wspaniały cel”.

  Prezydent Donald Trump bardzo mocno podkreślał wartości związane z ochroną życia oraz wartości patriotyczne. (…) Z tych powodów spotkał się on z wielką nienawiścią i hejtem. Proklamowanie Narodowego Dnia Świętości Życia Ludzkiego jest dowodem, że był prezydentem spoza układu międzynarodowego, bo dzisiaj globalizm wydał wojnę wartościom, zwłaszcza wartościom chrześcijańskim. (…) Bardzo wiele zmieni się teraz w relacjach na świecie. Donald Trump budował alternatywny układ sił, także w Europie, sprzeciwiając się skrajnie lewicującym państwom, jak Niemcy czy Francja zauważył ekspert ds. międzynarodowych.

  Tworzy się administracja Joe Bidena, do której dołączają ludzie będący proaborcyjnymi ekstremistami. Dr Bogusław Rogalski podkreślił, że „środowiska skrajnie lewicowe przejmuje przywództwo w Stanach Zjednoczonych”.

  Joe Biden zaprzecza wszystkim wartościom, które są u podstaw naszej wiary. To starcie cywilizacji. Ameryka jest ważna, ponieważ jest światowym liderem zarówno w sferze ekonomicznej, jak i militarnej. Jeśli zachwieje się Ameryką i obali ją, wówczas będzie łatwiej zasiać na całym świecie wirusa relatywizmu i neomarksizmu. (…) Neomarksiści zdali sobie sprawę, że tradycyjnymi rewolucjami nie dadzą rady obalić państw opartych na wartościach chrześcijańskich. Zatem robią to podstępnie, poprzez wybory i instytucje, również europejskie – powiedział gość „Aktualności dnia”.

  Cała rozmowa z dr. Bogusławem Rogalskim dostępna jest [tutaj].

  radiomaryja.pl
 • Oburzająca sytuacja podczas inauguracji Bidena!
  https://media.wplm.pl/thumbs/4af/OTYwL3VfMS9jY18wNDIzOS9wLzIwMjEvMDEvMjIvMTIwMC83NjAvNmVkYzdkMDcyZDdmNDVhODlkYzU0OWNkNjdlOTc4ZWQuanBlZw==.jpeg

  Żołnierze Gwardii Narodowej zostali przegnani do garażu. "To oznaka braku szacunku"! „Miejsce w garażu jest dobre dla samochodów, ale dla Gwardii Narodowej to oznaka braku szacunku” pisze Fox News odnosząc się do informacji, która oburzyła Amerykanów. Kilkuset żołnierzy Gwardii, która strzegła porządku podczas zaprzysiężenia Demokraty Joe Bidena, poproszono o opuszczenie Kongresu. Wojskowych zmuszono do zajęcia podziemnego garażu. Republikańscy gubernatorzy są oburzeni sytuacją.
  W piątek republikańscy gubernatorzy Teksasu i New Hampshire zdecydowali o powrocie żołnierzy z Waszyngtonu. Politycy wyraził oburzenie w związku ze zmuszeniem żołnierzy do wypoczynku w podziemnym garażu należącym do Senatu. Rozkazałem natychmiastowy powrót wszystkich żołnierzy Gwardii Narodowej New Hampshire z Waszyngtonu. Wykonali świetną robotę w trudnym czasie i powinni być chwaleni, a nie poddawani nieodpowiednim warunkom napisał na Twitterze republikański gubernator New Hampshire Chris Sununu. Podobną decyzję ogłosił w piątek gubernator Teksasu Greg Abbott.
  Setki żołnierzy zmuszonych do przebywania w garażu! To reakcja na czwartkowe doniesienia o warunkach, w jakich przebywali żołnierze wysłani do Waszyngtonu, by chronić stolicę w czasie inauguracji Joe Bidena. Jak podał portal Politico, setki żołnierzy wypoczywających między swoimi zmianami zostało przeniesionych bez podania przyczyny z stołówki na Kapitolu do podziemnego garażu należącego do Senatu.
  Według dziennika „Washington Post” żołnierze byli zmuszeni przez godziny „wdychać spaliny” i przebywać stłoczeni i bez adekwatnego dostępu do toalet. Decyzję potem odwrócono, a policja Kapitolu przeprosiła gwardzistów. Jak poinformował dziennik, choć każdy z żołnierzy otrzymał pokój hotelowy, wiele z nich jest poza Waszyngtonem, więc w przerwach między zmianami setki gwardzistów spało na podłodze. Według jednego z cytowanych żołnierzy, wśród wojsk było wiele przypadków infekcji koronawirusem. Sprawę skomentowali też Demokraci. Lider demokratycznej większości w Senacie Chuck Schumer zapowiedział że „dojdzie do sedna sprawy”, zaś kongresmenka Alexandria Ocasio-Cortez zaprosiła żołnierzy do swojego biura, obiecując przekąski. Do Waszyngtonu na czas inauguracji prezydenta Bidena wysłano z całego kraju ponad 25 tys. żołnierzy Gwardii Narodowej. Większość z nich miała wrócić do swoich stanów w najbliższym czasie.

  PAP

  Ps...Jaki pan taki kram. Tylko tak dalej. Nie ma Trampa to teraz tak się traktuje wojsko. Dziadek Biden nie dość, że słaby to stary i bez kultury. Co on zrobi bez wojska? To świadczy o panicznym strachu pseudo demokratów Bidena, zfajdani obawiali się bliskości gwardii na Kapitolu, że może dojść do przewrotu to lepiej trzymać w piwnicy, mieli chronić ale kto wie? Dobra wiadomość jest taka: Amerykanie to widzą i mają bardzo dużo broni i amunicji…A na co oni liczyli? Lewactwo nie zna żadnych zasad, o moralności nie wspomnę… Proste. Przecież Bajiden już wcześniej wyzywał żołnierzy od najgorszych. On jest od rozwalenia USA a nie konsolidacji. Wszyscy lewacy co innego mówią a co innego robią. Bez zdziwień. Jak wprowadzą gender-USA ARMY i sodomickie parytety, to taka sytuacja będzie niedopuszczalna. Teraz w USA już tylko tęczowi będą dumą Ameryki. Póki co - tak, bo ci wojacy to heterycy. Cywilizacja zachodnia – Europa i Stany Zjednoczone Ameryki – jest obiektem totalnej wojny ideologicznej, informacyjnej i psychologicznej, to znaczy obiektem wojny, która nie weszła jeszcze w gorącą fazę. Na razie to wojna o dusze, wojna o umysły i świadomość przedstawicieli cywilizacji zachodniej. Wojna o demoralizację i destabilizację Zachodu. Ta wojna rozpoczęła się dawno temu i nie zatrzymała się nawet w najtrudniejszych czasach dla Moskwy. Source:

  https://jagiellonia.org/popularyzaja-ruchu-lgbt-demoralizacja-destabilizacja-i-kryzys-rosyjska-wojna-hybrydowa-przeciwko-zachodowi/
 • Pani Maniu,
  Czy słuchała Pani przemówienia senatora Chucka Schumera?

  (...) Donald J. Trump podburzał do erekcji przeciwko Stanom Zjednoczonym...

  Zamiast:

  (...) Donald J. Trump podburzał do insurekcji przeciwko Stanom Zjednoczonym...

  https://twitter.com/i/status/1352640177731211266

  Trump już odszedł; mimo wszystko Trump ciągle swoich zaciekłych wrogów podnieca.

  Pozdrawiam.
 • @Oscar 08:38:54
  Dlatego optowaliśmy za błyskawiczną wojna wewnętrzną: Proud Boys mieli zmieść cudaków z antify z planszy, wojsko- dokonać internowania komunistów z partii demokratów.
  Tylko, ze my możemy sobie tego chcieć czy nie chcieć ale i tak widocznie jeszcze nie czas.
  coś jak we Francji, Gillets Jaunes było blisko pogonienia makrona z Paryża, ale jak zwykle znaleźli się w jego obronie opłaceni przez system tyfusy i cweluchy przywdziani w uniformy policyjne. nie udało się teraz, ale w społeczeństwie zaistniał precedens, w zbiorowej świadomości jest ślad.
  niewykluczone, ze za drugim razem się uda, z Republikanów wyłaniają się Trumpisci, jest nadzieja.
 • @staszek kieliszek 22:11:58
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16113893241d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Order dla Mosbacherzycy to dowód na upadek Polski na twarz w błoto (FELIETON)..Złośliwi twierdzą, że nawet nie twarzą w błoto, tylko wcześniej oćwiczoną nahajką przez ambasadorzycę (niczym Murzyn na plantacji plantacji przez swojego nadzorcę) mordą w gówno. W każdym razie jest to pokaz ostatecznego upadku Rzeczypospolitej. Owszem wielokrotnie w dziejach najwyższe polskie ordery lądowały na piersiach najgorszych szumowin. Tak było z Orderem Orła Białego, który otrzymał między innymi Hermann Goering, czy Virtuti Militari, który przypadł w udziale Leonidowi Breżniewowi. O tym ilu nienawidzącym Polskę Żydom rozdał pod koniec swojej drugiej kadencji Aleksander Kwaśniewski to można byłoby książkę napisać. Jednak było to w czasach kiedy Polska była albo w stanie upadku, albo władza pokazywała, że jawnie jest kolonią. Skoro więc „odrodzona, niepodległa i samorządna” III RP daje order komuś takowej prowinencji to znowu jesteśmy jawną kolonią.
  Takim działaniem na szkodę państwa polskiego i ośmieszaniem powagi zarówno narodu, jak i państwa jest przyznanie wysokiego odznaczenia w postaci Krzyża Wielkiego Orderu Zasługi RP dla rudej ambasadorzycy USA, która przez cały swój pobyt w Warszawie czołgała nas zgoła, jak namiestnicy Katarzyny Wielkiej. Choć tamci byli mimo swojego chamstwa i brutalności ludźmi z większą klasą. A samo przyznanie orderu to przejaw skrajnego serwilizmu i upadku jakiegokolwiek autorytetu państwa polskiego. A to przyznanie orderu to naplucie w twarz milionom Polaków, których owa persona traktowała jak bydło z prowincjonalnego kraiku, będącego amerykańską kolonią na końcu świata. Kolonią o mniejszym znaczeniu, niż Nikaragua, Salwador, Boliwia, czy inny Gabon.

  Pisałem już o kretyńskim pomyśle pałacu prezydenckiego na wyciągnięcie z politycznego niebytu Jana Marii Rokity. Pomyśle zgoła kabaretowym, ale można to nazwać solidarnością starych UD-eków i UW-oli (z tej Unii Demokratycznej i tej Unii Wolności). Jednak przyznanie orderu babie, która latami poniewierała majestat „najjaśniejszej Rzeczypospolitej” i która już po pierwszej tego typu akcji powinna dostać kopa z powrotem do Waszyngtonu. Przecież cztery razy mniejsze Czechy potrafiły się postawić i utemperować amerykańskiego ambasadora, kiedy tylko spróbował się tak zachowywać. Natomiast my, potomkowie dzielnych Sarmatów przez kilka lat ocieraliśmy z twarzy plwocinę i tłumaczyliśmy sobie, że to deszcz pada, a Ruda wcale nie chciała się tak zachowywać, tylko my ją swoją krąbrnością do tego zmuszaliśmy (niczym ofiara przemocy domowej jest winna bicia przez współmałżonka).

  Wielokrotnie w tekstach publikowanych na łamach naszego portalu wspominałem o tym, że jeżeli PiS zrobi coś kretyńskiego, to za chwilę opozycja zrobi coś, co przebije ten kretynizm dziesięciokrotnie. I nie pomyliłem się. Otóż chwilę po przyznaniu przez pałac prezydencki orderu namiestniczycy Wielkiego Pomarańczowego Ojca na obszar Polin opozycja, a konkretnie Platforma Obywatelska pokazała, że jest wielokrotnie bardziej spolegliwa i lizopośladkowa, niż partia rządząca (choć wydawało się to absolutnie niemożliwe). Uczyniła to w dwóch odsłonach. Pierwszej, kiedy niemiec (celowo małą literą) bezhonoris causa herr Donald Tusk wygłosił lejące się wazeliną i lizusostwem przemówienie na spędzie niemieckiej partii CDU i drugi przypadek, kiedy mister Woźniak pełniący z ramienia PO funkcję marszałka województwa wielkopolskiego udekorował siedzibę sejmiku województwa wielkopolskiego w Poznaniu amerykańskimi flagami i portretami wujka Joe (tym razem Bidena, a nie Stalina) i Harris Kamali, od której skrajnym lewactwem na kilometr wali. Cóż kiedyś na pochodach pierwszomajowych był Marks, Engels, Lenin i Stalin, teraz są flagi Mumii Europejskiej, za chwilę będą portrety Bidena i Harris, a w dłuższej perspektywie czasu wszyscy będą 1 Maja obowiązkowo chodzić na pochody pod portretami Benjamina Netanjahu i pięknymi, biało-niebieskimi sztandarami z Gwiazdą Dawida przepraszając za wyssany z mlekiem matki antysemityzm. Ot mądrość etapu.

  Jednak o robieniu łaski Amerykanom i Niemcom przez wielkopolskiego marszałkasimusa i „krula Europy” napiszę w dwóch kolejnych felietonach. A co do naszej sytuacji to przytoczę tylko jeden cytat i to z literatury pięknej. Brzmiący „nieszczęsne królestwo i zginienia bliskie”. Prowadzone przez obecnych durni politycznych za chwilę będziemy (a w zasadzie już jesteśmy) podnóżkiem kilkumilionowej Litwy i upadłej, pod każdym względem Ukrainy. Gratuluję więc tego sukcesu. I to całej, naszej klasie politycznej. Od lewa do prawa.

  Autor: Piotr Stępień
 • @staszek kieliszek 22:11:58
  Administracja Bidena została oblepiona ludźmi z BigTechu. To oznacza, że cenzura będzie jeszcze silniejsza. „Administracja Bidena została oblepiona ludźmi z BigTechu (sekretarz stanu Anthony Bliknen, szefowa narodowego wywiadu Avril Haines, szefowa urzędu antymonopolowego Renata Hesse). To oznacza, że ta cenzura, która została zapoczątkowana w końcówce kampanii będzie jeszcze silniejsza i zwalczanie jakiejkolwiek innej myśli niż liberalna, lewicowa będzie zadaniem narodowym, co bardzo źle wróży” - przewidywał w „Salonie Dziennikarskim” publicysta „Sieci” Stanisław Janecki rozwój sytuacji w Stanach Zjednoczonych za prezydentury Joe Bidena.


  https://wpolityce.pl/swiat/536093-janecki-za-bidena-cenzura-w-usa-bedzie-jeszcze-silniejsza

  Ps... Żydowska wojna z resztą świata?! Big Tech czyli „Mędrcy Syjonu” przejęli władzę w USA. Biedny Biden, chyba nie jest świadomy jak żydolewackie przydupasy będą go grillowały. USA zmierza do upadku duchowego, moralnego jak i do utraty mocarstwa światowego. Ameryka pod zarządem żydokomunistyczno-liberalnym na czele z Bidenem karleje z każdym dniem. USA pójdzie drogą porewolucyjnej Rosji Sowieckiej. Śruba będzie dokręcania powoli, aż totalitaryzm osiągnie swoje apogeum. Żydokomuna zawsze wymyśla problemy, które potem zwalcza. Żadnej tolerancji! Kiedyś Związek Sowiecki był imperium zła. Po „wyborze” Bidena, a w zasadzie Kamali na prezydenta USA, to USA przejmuje pałeczkę po Związku Sowieckim.
 • @staszek kieliszek 22:11:58
  https://media.wplm.pl/thumbs/628/OTYwL3VfMS9jY19iMmE1MS9wLzIwMjEvMDEvMjMvMTIwMC83NjAvMGI3YzMwYjUzOTUzNGRiZjk4MWZmNTA4MWJiOWYzMDMuanBlZw==.jpeg

  Szaleństwo! Biden podpisał dekret, który "poszerza prawa" sportowców transpłciowych w szkołach. "Niszczy kobiecy sport". Jedną z pierwszy decyzji nowego prezydent USA Joe Bidena okazało się… wprowadzenie dyrektywy, mającej rozszerzać prawa uczniów transpłciowych. Zgodnie z nią, np. sportowiec płci męskiej deklarujący, że jest kobietą, będzie mógł startować w zawodach z kobietami. Dzieci powinny móc uczyć się bez lęku o to, czy będą mogły wejść do szatni, łazienki czy wziąć udział w zawodach sportowych (…). Wszyscy otrzymają jednakową opiekę, jaką zagwarantuje im prawo bez względu na ich tożsamość płciową czy orientację seksualną można przeczytać w dyrektywie podpisanej przez Joe Bidena. Środowiska LGBT są zachwycone z decyzji Bidena.

  Działania prezydenta Bidena stawiające jako priorytet przeciwdziałanie dyskryminacji i ułatwianie zbierania danych na temat przemocy wobec osób LBTQ, to prawdziwy powiew nadziei

  — powiedział Sam Brinton z organizacji The Trevor Project, która zajmuje się pomocą dla transseksualnej młodzieży.

  Okazuje się, że w dyrektywie są de facto zapisy dyskryminujące! Znajduje się w nich zapis, który wymusza na szkołach zapewnienie dzieciom zawodów zgodnie z płcią, z którą się utożsamiają. A zatem kobiety są de facto zmuszone do mierzenia się w zawodach z biologicznymi mężczyznami.

  „Dekret Bidena niszczy kobiecy sport”
  Niedawno wydany dekret Bidena niszczy kobiecy sport pod sztandarem feminizmu. Właśnie dlatego nie jestem feministką napisała na Twitterze Erielle Davidson, analityczka polityczna z Jewish Institute for National Security of America.
  15 rozporządzeń wykonawczych Bidena już pierwszego dnia urzędowania! Prezydent USA Joe Biden wydał w pierwszym dniu urzędowania w Białym Domu bezprecedensową liczbę 15 rozporządzeń wykonawczych. Zmierzają one głównie do wprowadzenia znaczących zmian w polityce realizowanej przez jego poprzednika Donalda Trumpa. Kiedy Biden pojawił się 20 stycznia w Gabinecie Owalnym, podpisując rozporządzenia wykonawcze twierdził, że te działania są „punktem wyjścia”. Myślę, że niektóre z rzeczy, które zrobimy, będą odważne i ważne. (…) Aby to rozpocząć nie ma (lepszej) pory jak dzisiaj przekonywał.

  Pierwsze rozporządzenia wykonawcze Bidena dotyczą m.in. zmian w strategii zwalczenia pandemii Covid-19, w tym wprowadzenia obowiązku noszenia maseczek w obiektach federalnych.

  Można oczekiwać, że krytykę wśród jego adwersarzy wzbudzi m.in. nakaz wstrzymania budowy muru na granicy z Meksykiem oraz wycofanie zakazu podróży do USA osób przybywających z kilku krajów muzułmańskich. Kontrowersje wywoła zapewne też rozwiązanie tzw. Komisji 1776 Trumpa oraz anulowanie raportu o promowaniu „edukacji patriotycznej” w szkołach. Jego zdaniem dzieci uczono kłamstw o systemowym rasizmie.

  W dokumentach ogłaszających dekret Bidena urzędnicy administracji stwierdzili, że panel „dążył do wymazania z historii niesprawiedliwości rasowej w Ameryce”.

  Nowy prezydent cofnął też m.in. zarządzenie Trumpa wycofujące USA ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), z porozumienia klimatycznego zawartego w Paryżu oraz zezwolenie poprzednika na rurociąg z Kanady do USA - Keystone XL.

  Biden wydał w pierwszym dniu urzędowania 15 rozporządzeń wykonawczych (oraz dwa inne dokumenty wykonawcze), natomiast w drugim dniu, według przewidywań, miał podpisać 10 kolejnych.

  Dla porównania Trump w kilka godzin po objęciu władzy podpisał w roku 2017 jedno rozporządzenie wykonawcze, dążące do anulowania definiującej prezydenturę Baraka Obamy ustawy o reformie ubezpieczeń zdrowotnych tzw. „Obamacare”.

  W pierwszym roku urzędowania Trump wydał 55 rozporządzeń wykonawczych. W ciągu czterech lat liczba ta wzrosła do 212. Było to o ok. 28 więcej, niż w przypadku poprzedniego prezydenta, który sprawował urząd tylko w jednej kadencji - George’a H.W. Busha (166).

  We współczesnych czasach rekordzistą pod względem liczby rozporządzeń wykonawczych w ciągu całej prezydentury był Ronald Reagan - 381. Za nim plasują się Clinton - 364, George W. Bush – 291 i Obama – 276.

  Biden już w czasie kampanii wyborczej zapowiadał odrzucenie programu republikańskiego rywala. Był nieraz krytykowany, że motywuje go to bardziej, niż sformułowanie własnej agendy. Jego dekrety są odzwierciedleniem różnicy w podejściu obu przywódców do wielu ważnych kwestii.

  Dekrety wykonawcze, zwłaszcza wobec dużej polaryzacji mającej miejsce w USA, mogą być mocnym narzędziem sprawowania władzy w ręku prezydenta. Gwarantuje je artykuł drugi konstytucji. Nie wymagają zatwierdzenia przez Kongres i mogą być trudne do unieważnienia przez ustawodawców.

  Kongres może uchylić, zmodyfikować lub zastąpić zarządzenie wykonawcze, ale w przypadku prezydenckiego weta unieważnienie ich wymaga co najmniej dwóch trzecich głosów obu izb Kongresu. Badanie z 2006 roku, cytowane przez Congressional Research Service wykazało, że tylko około 4 proc. takich dekretów zostało zmodyfikowanych przez Kongres.

  Także sądy mogą uznać zarządzenie wykonawcze za niezgodne z prawem lub konstytucją. William Howell w książce „Power without Persuasion: The Politics of Direct Presidential Action” zauważył jednak, że w latach 1945–1998 stało się tak jedynie w 17 proc. przypadków.

  Uchylić rozporządzenie wykonawcze swoich poprzedników władni są, zgodnie z prawem, także następni prezydenci.

  W sumie Najwięcej, bo 3728 rozporządzeń wykonawczych, przypisuje się Franklinowi D. Rooseveltowi, ale sprawował on władzę przez cztery kadencje. Woodrow Wilson wydał ich 1803, Calvin Coolidge 1203, Theodore Roosevelt 1081, podczas gdy George Washington tylko 8, a zasiadający w Białym Domu tylko przez miesiąc William Henry Harrison żadnego.

  PAP/theguardian.com/

  Ps...Witajcie w domu wariatów. Świat amerykański (i nie tylko) stanął już nie na głowie, a na dupie. Nie starczy psychiatrów dziecięcych w związku z decyzją Bidena, bo będzie skokowy wzrost zaburzeń psychicznych młodzieży. Zwłaszcza że pójdzie za tym ofensywa LGBT w szkołach. Biden stary dziad z altzheimerem i w pieluchomajtkach - podpisze wszystko co mu lewackie bydło podsunie Z prostego powodu- bo ma okulary +185 dioptrii i nie widzi-gdyby widział to i tak nie rozumie, spowodował, że większość nastolatków będzie dziewczynkami, wspólne toalety i natryski! Demokraci wybrali kandydaturę tego beozbjawowego katolika z demencją na prezydenta a marksistkę na vice, bo Biden jest dobrym listkiem figowym. Łatwo nim sterują i podpisze wszystko co mu podsuną. Właśnie między innymi po to był lewakom potrzebny stary sklerotyk w roli prezydenta! Brawo Joe, jeszcze tylko podobny dekret w sporcie amatorskim i zawodowym i będzie można powiedzieć, że załatwiłeś feministki jak nic. Biden, luka w przepisach: pozostały jeszcze przebieralnie, gabinety lekarskie, sale szpitalne (w tym sale porodowe), mykwy, szatnie, toalety! Dewianci górą! Powiedzenie, że lewica zjada własny ogon, nie wzięło się znikąd. Żydokomuniści przez 45 lat fałszowali wybory w Polsce więc nie żal ani trochę durnych Amerykanów mają to co chcieli, a jednak Trump miał rację. Chcącemu nie dzieje się krzywda. Amerykanie chcieli, Amerykanie wybrali. Oni musza zderzyć się komunizmem, bo na zrozumienie tego panującego u nas, wyobraźni im nie starczało. Poczujesz to zrozumiesz…Chyba zostanę dewiantem. Będę przesiadywał w kobiecej toalecie, pod prysznicem itd. Cudo. Aha i jeszcze Emerytura o 5 lat wcześniej.

  Chciałbym się mylić ale nie bądźmy zdziwieni jak przyślą nam transpłciowego ambasadora. Od razu przypomniało mi się jak w DDR zapładniano kobiety żeby polepszyć wyniki sportowe a później usuwano ciążę. Męskie, żeńskie transpłocie, nijakie dziwolągi na bieżniach, Harris działa, on podpisuje. Czy ktoś kto czuje się koniem będzie mógł brać udział w zawodach hippicznych? Swoją drogą, ten bolszewicki sport może być naprawdę emocjonujący. Wyobraźcie sobie np. bieg na 100 metrów, w którym wystąpi zboczeniec uważający się za zająca i transwestytka uważająca się za charta. Stary sklerotyk podpisuje wszystko co mu przygotowało lżydolewactwo. On i tak nie wie co podpisuje. Co narobi szkody to narobi. Lewackimi bredniami Kamali Haris Biden wykończy USA ekonomicznie i kulturowo. Zboczeńcy doszli do głosu a nieprzytomny dziadek Joe to sankcjonuje! Te sfałszowane wybory zaraz dadzą znać o sobie! Trump coś przegapił?! Był naiwny jak większość Amerykanów i ograł go Big Tech!? To teraz dopiero feministki mają pole do popisu, bo w tej sytuacji faktycznie trzeba walczyć o prawa kobiet, a nie dziwolągów, czy udających dziwolągi. Niedługo wszelkie przywileje kobiet uzyskają też mężczyźni deklarując, że są kobietami. Bo skoro stan biologiczny ustala się wg. samopoczucie psychicznego, to mogą się też uważać np.za kobietę w ciąży..No Jankesi to teraz będzie jazda bez trzymanki z amerykańskim Breżniewem! Kopia Breżniewa podpisze to, co mu położą na biurku. Witamy w bolszewii. Jak już wszystko podpisze, zostanie wyłączony. Kamila rozłoży ręce i stwierdzi, że robiła co mogła ale taka była jego wola. Po prostu Amerykanie zapłacą za mordy Rosjan w trakcie i po rewolucji bolszewickiej dokonanej za „ich” pieniądze przez ich nowojorskich bandytów i za ich wsparciem. Zaczyna się wprowadzanie łagodnego bolszewizmu i głosu (na razie) nie zabiera „towarzysz Mauzer”. Tolerancja jako władza mniejszości nad większością, poprawianie klimatu, poprawianie demografii przez imigrantów, cenzura w mediach, a amerykańska Dolores Ibarruri przebiera tylko nóżkami, zerkając na dożywającego swoich dni, upojonego władzą starca. Będą Amerykanie płakali, że głosowali na Bidena. Dziewczęta i kobiety znowu są spychane na pozycję przegranych. Jak Biden zrezygnuje, to wejdzie ta Harris i dopiero się zacznie. Jestem przekonany, że w ciągu jego kadencji zaczną wygaszać reaktory na lotniskowcach lub postawią je na nadbrzeżach jako elektrownie. Bieda nie idzie, biegnie do Ameryki. Wyzbywajcie się dolarów. A to dopiero początek uszczęśliwiania Amerykanów: poczekamy kilka miesięcy a doczekamy się Kapitolu bis tylko tym razem Gwardia Narodowa ruszy wraz z obywatelami. Widziałem kiedyś film, na którym były żołnierz Navy SEALs, uważający się obecnie za kobietę masakruje w klatce twarz autentycznej przedstawicielce płci pięknej. Wynik walki był oczywisty…

  Polecam „The 11th Hour Blog „ o transgenderyzmie i jego lobby . Miliarderzy i Big Farma chcą zmienić kształt świata, to są ogromne pieniądze.


  Polecam video poniżej:

  https://news.yahoo.com/biden-order-encourages-transgender-athletes-045847138.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031