Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Wybory 2020-jest przełomowy moment-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stany Texas, Luizjana i Missouri złożyły pozew w SCOTUS przeciwko stanom Georgia Michigan Pensylwania i Wisconsin w sprawach proceduralnych. Natomiast w stanie Michigan doszło do wydarzenia, które pokazuje, co czeka USA pod rządami Bidena.

 Być może wczoraj doszło do przełomu w wyborach prezydenckich w USA, a to za sprawą stanów Texas, Luizjany i Missouri.

Również na innym polu, doszło do przełomowego wydarzenia, które może podpalić Amerykę.
Najpierw skupię się na bohaterskiej walce z Covidem, zwłaszcza w trzech wielkich miastach, które są całkowicie pod kontrolą demokratów. Otóż w Chicago, 15-milionowej aglomeracji, wskaźnik zabójstw wśród młodych jest 23 razy większy niż przypadki zachorowalności na covid i raczej wykazuje tendencję wzrostową. Podobnie jest w dwóch największych miastach Ameryki, w Nowym Yorku i Los Angeles. W tych miastach partia demokratyczna walczy naprawdę bohatersko z covidem, ale to nic nie pomaga. Liczba osób zakażonych covidem rośnie lawinowo, według mediów mainstreamowych. Wiem to do kilku znajomych, jak ktoś tylko kichnie lub zakaszle w miejscu publicznym, natychmiast jest wyłapywany i diagnozowany z definicji jako covidnik.Te dwa miasta wyraźnie przodują i robią statystykę covodową na całą Amerykę.
Prawdopodnie jest to robione po to, by po ewentualnym zwycięstwie Bidena, dr. Fauci mógł ogłosić swoją tzw. trzecią falę, która to według zapowiedzi Joe Bidena, na razie nazywanego przez mainstreem media prezydentem-elektem, będzie można tylko zwalczyć za pomocą całkowitego zamknięcia gospodarki Ameryki na dwa miesiące. Na razie Joe Biden jest bardzo przejęty swoim złamaniem nogi, którego doznał wychodząc spod prysznica , by złapać swojego ulubionego pieska za ogon. Tak relacjonował swoją osobista tragedię przez internet. Z kolei dzisiaj powiedział, iz noszenie maski covidowej to akt patriotyzmu.
Tymczasem nie ma dobrych wieści w sprawie szczepionek przeciwko covid, proponowanych przez Big Pharma.Szczepionki Astra Zeneca są skuteczne w zaledwie 62%, zaś po szczepionkach Pfizer zmarły już dwie osoby, zaś młode osoby zaszczepione mają ciągłe silne bóle głowy.
Zacznę relacjonować sytuację wyborczą od drugiego wydarzenia. W miejscowości St. Claire Shores w stanie Michigan doszło do eksplozji ładunku wybuchowego. W materiale video widać wyraźnie, jak młody zakapturzony człowiek, rzuca ładunek wybuchowy w dom zwolennika prezydenta Donalda Trumpa. Ładunek wybuchł wewnątrz budynku, na szczęście nikomu nic się nie stało, poza szkodami materialnymi. Czyżby to był początek planowancyh ataków na zwolenników Trumpaw całych Stanach Zjednoczonych?
 Wszak jeden z guru wojujących demokratów niejaki Keith Olbermann, wzywa do zlikwidowania fizycznego wszystkich zwolenników Trumpa, jako bezwartościowych człowieków, którzy mogą posłużyć tylko jako nawóz historii, w przeciwieństwie do kolejnej popularnej demokratki Aleksandry Ocasio-Cortez, która postuluje reedukację zwolenników Donalda Trumpa w specjalnych obozach reedukacyjnych. Ciekawa jestem, co się według niej powinno robić z osobami, które się nie dadzą zreedukować? Keith Olbermann proponuje prostą metodę i znacznie mniej kosztowną.
Jest to zapowiedź tego, co czeka Amerykę po zaprzysięrzeniu na prezydenta Joe Bidena.
Jednak do najważniejszego i istotnego przełomu od czasu sporu w sprawie wciąż nierostrzygniętego wyboru prezydenta doszło wczoraj. Otóz stany Teksas i Luizjana zarzucają stanom Goergia, Michigan, Pensylwania i Wisconsin, przekroczenie uprawnień wynikających z Konstytucji USA. Zgodnie z art. 1 ust. 4, który stwierdza wyraźnie, iż „Terminy, miejsca i sposób przeprowadzania wyborów na senatorów i przedstawicieli zostaną określone w każdym stanie przez ustawodawcę. Chodzi o to, że tylko parlamenty stanowe, mogą określać zmiany w sposobie przeprowadzenia wyborów, zaś urzędnicy stanowi oraz sądy stanowe nie mają uprawnień do dokonywania jakichkolwiek zmian. Tak więc poieważ dokonano zmiany dotyczące głosowania bez zgody legislatur stanowych, wybory w Georgii, Michigan, Pensylwanii i Wisconsin powinny zostać unieważnione według wnioskodawców z Teksasu i Luizjany.
 Sprawa trafiła więc do Sądu Najwyższego USA. Jeśli Sąd najwyższy uzna zasadność skargi stanów Teksas i Luizjany, to Joe Biden może się pożegnać z prezydenturą.
Jest to bowiem najpoważniejszy dotychczas zarzut oparty na bardzo rzeczowej argumentacji. Wszystkie bowiem cztery zaskarżane stany przekroczyły uprawnienia konstytucyjne, a są to bardzo poważne zarzuty. Czyżby prawnicy partii demokratycznej o tym nie wiedzieli, idąc w tak gigantyczny i bezczelny przekręt wyborczy?
W legislaturach tych czterech stanów przewagę maja republikanie, więc taki numer w postaci głosowania pocztowego by nie przeszedł, więc stąd decyzja władz stanowych tych czterech stanów, by zapewnić zwycięstwo Bidenowi w wyniku kryminalnego oszustwa wyborczego.
Ostatnio w Georgii poddano testowi jedną z maszyn osławionej firmy Dominion. Wrzucono sto głsów na Bidena i sto głosów na Trumpa i okazało się że na Bidena maszyna wyliczyła 126 głosów, zas na Trumpa tylko 74. Lepszego dowodu na oszustwo wyborcze nie trzeba szukać.
Ponadto w Pensylwanii na nagraniu wideo widać jak uczestnicy komisji wyciągają z ukrycia kartony z dodatkowymi głosami, które to maja zapewnić zwycięstwo Bidenowi. Widać również wyraźnie, jak kobieta biała inaczej, skanuje w maszynie Dominion wielokrotnie jedną kartę z głosami na Bidena. Dzisiaj zaprezentowano kolejne video z Pensylwanii, na którym widać, jak niszczone są głosy oddane na Trumpa.
Jeśli Sąd Najwyższy USA oddali skargę stanu Teksas i Luizjany, tym samym ogłosi, że od tego momentu USA stają się republiką bananową, oraz potwierdza że najwazniejszy i fundamentalny akt, który jest najważniejszym prawem i gwarantuje obywatelom USA udział w uczciwych wyborach, w którym to obywatele wybierają w drodze głosowania bezpośredniego swoich przedstawicieli do stanowych i federalnych władz, kompletnie się dla Sądu Najwyższego nie liczy. Orzeczenie Sądu Najwyższego po mysli demokratów oznacza, że najważniejszy akt gwarantowany Konstytucją, jest od tej pory martwy i wybory do jakichkolwiek władz, nie mają już jakiegokolwiek sensu.  
Ciekawa jestem, jakie będzie uzasadnienie decyzji SN w przypadku odrzucenia pozwu stanów Teksas Missouri i Luizjany o nieprzestrzeganie procedur wyborczych . Decyzja ta ośmieli ludzi z Antify i BLM do eliminowania chwastów, jak nazywał zwolenników Trumpa Keith Olbermann.
Równocześnie Decyzja S.N. USA, może oznaczać, że bardzo niebezpieczne orzeczenie sędziego z Pensylwanii, że zeznania świadków złożone pod przysięgą nie są żadnym dowodem w sprawie, wywraca całkowicie system prawny, ponieważ od tego momentu, tylko osoby nieświadome będa decydowały się zeznawać w jakichkolwiek sprawach. Ja osobiście ilekroć zostanę wezwana w jakichkolwiek sprawach sądowych na świadka, będę konsekwentnie odmawiała stawienia się w sądzie, podając jako powód decyzję sędziego z Pensylwanii.
 
 

KOMENTARZE

 • To
  Chyba nie nowość, że wybory demokratyczne to wielkie oszustwo. Już w czasie wyborów między Gorem a Buschem też były ,wątpliwości,, chyba na Florydzie. A w naszym cudnym Raju? Myślę, że każde wybory są żenione. Jak w 2015 roku miał wygrać PiS i Duda to wygrali. Bo tak było na rękę naszemu najważniejszemu sojusznikowi. Jak powstała Nowoczesna i pan Rysio nawet słowa nie zdążył powiedzieć, a już lud obdarował go zaufaniem 11%.
  Wszędzie ściema.....
 • @zbig71 16:55:23
  "Chyba nie nowość, że wybory demokratyczne to wielkie oszustwo."

  Demokratyczne wybory nie są po to aby wyrażać wolę ludu, może z wyjątkiem Szwajcarii.

  One są po to aby wyznaczać nowych władców bez toczenia wojny domowej. W sumie dobry pomysł, i ludowi jest przyjemnie.
 • @Pedant 17:29:53
  To król lepsxy i mniej kosztuje.
 • @zbig71 17:36:03
  "To król lepszy i mniej kosztuje."

  I jest ładniej. Wawel i Pałac królewski by były znowu zamieszkane. Tak jak Buckingham Palace.

  Tyle, że nie elekcyjny. Dziedziczny z jasno określoną sukcesją. Sejm może dalej być, pod królewskim nadzorem.

  Pomarzyć fajnie.
 • Komuna jeszcze nigdzie
  nie zagnieździła się pokojowo - więc będzie wyrywać tzw. chwasty podobnie jak owe, tzw. chwasty - dzieci diabła wyrywały rewolucją antyfrancuską, bolszewicką, Mao, Pol Potem, etc.
  Wniosek?
  Chichot historii bo tamtejsze Polonusy uciekając kiedyś przed komuną z PRL-u - nie zdawali sobie sprawy, że uciekają z deszczu - pod rynnę.
 • Przełomowy moment...
  https://cdn.statically.io/img/rozmowy.eu/f=auto/wp-content/uploads/2020/08/trump-vs-nwo-i-globali-ci-DcI8CXFkpkQ.jpg

  ...w historii cywilizacji zachodniej.


  https://img13.demotywatoryfb.pl//uploads/201201/1328034963_by_martin1976_600.jpg
 • @Talbot 22:01:40
  Wąwóz z kilkumetrowej zaspy!!!
  Zdążyło nam się jechać na narty do Savoi (departament w Alpach we Francji). jadąc tam mur śniegu miał 2 metry, już wtedy myślałem, ze to przegięcie. powrót odbywał się w takich warunkach, jak na zdjęciu.
  dzięki za przypomnienie.
 • @demonkracja 17:59:20
  Masz racje. Przed szatanem nie mozna uciec na tej ziemi. Gdy ucieklem z Polski do USA w 1978 to myslalem, ze mi sie udalo bo w ciagu 6 lat osiagnalem to co za komuny bylo nie osiagalne. Zalozylem rodzine, kupilem dom, 2 nowe samochody i plac pod duzy dom nad jeziorem. Zadnych dlugow. W sklepach bylo wszystko Made In USA, jakosc towarow bardzo dobra, jak sie cos nie podobalo to po latach mozna bylo oddac i pieniadze z powrotem dostac. Nadgodziny w pracy byly (1.5 normalnej stawki),byla 13 pensja. Co tydzien wyjazd do stanu Wisconsin nad jezioro i bara bara przy ognisku przez 2 dni. Opieka zdrowotna byla darmowa. Za lekarza , szpital placilo sie nic. Fabryka to kryla. W 1982 sie zaczelo likwidowanie USA. Bez zadnej przyczyny zaczeto wywozic fabryki do wrogich, komunistycznych Chin gdzie ludzie jedli trawe i skrobanki. Pomyslalem sobie: 30 lat i bedzie po USA. Bez przemyslu nie bedzie dobrobytu. Pomylilem sie o 8 lat ale rezultat ten sam. Rok 2021 bedzie rokiem poczatku dobijania "Ameryki". To co nastapi to strach sie bac. Bedzie to co zwykle za komuny: Aresztowania, wywozy, wiezienia, obozy, rozstrzeliwania, bieda, walka z kosciolem. W imie postepu oczywiscie.
 • @staszek kieliszek 04:58:22
  ------------
  "W imie postepu oczywiscie."
  ------------
  Tak - ale to niecała prawda - bo teraz dochodzi rasizm do białych - więc nie chodzi tylko o komunizm w USA - ale w ogóle likwidacje Białego USA.
  Wniosek?
  To - jak światowe dziecko diabła postąpiło z Zimbabwe a potem RPA w odniesieniu do białych - było zwiastunem tego co nastąpi - gdzie indziej.
 • @staszek kieliszek 04:58:22
  Nie tak to widzę.
  Komunę jedna zdusiły wieloletnie skrajnie destrukcyjne embarga ze strony zachodu.. a dobiła komunę (ZSRR) super tania ropa (patrzy wykresy).
  Embarga obniżały poziom życia ludności i łatwo im było sprzedawać wrogą propagandę.... łykali kłamstwa że bieda to z winy komuny.. a winne były embarga.. za solidaruchów do tego doszły masowe strajki mające na celu zatrzymanie produkcji...

  Na USA nikt nie nakładał embarga, USA spokojnie nadały na kolejne państwa instalowały swoje marionetki i grabiły ich zasoby naturalne.
  Do tego miały stałe dochody z globalnej lichwy oraz z petrodolara którym handlował cały świat....

  USA zabiła chciwość neoliberałów oraz brak patriotyzmu ze strony tzw. biznesu (to pasożyty gotowe pasożytować gdziekolwiek na świecie byle zyski były...jak mówiono kapitał nie ma granic).. do tego drenaż mózgów z całego świata.. to był fundament siły USA (kraje dobrze kształciły a USA przechwytywało dobrze wykształcony młody zdolnych...). a w Chinach było taniej produkować... to się tam przenieśli.

  W sumie:
  Tzw. komunę zadusił tzw. zachód embargami i kolorowymi strajkami przy udziale Watykanu w osobie JPII..
  A USA zadusiło się samo bez zewnętrznych "aktywności" na tle ideologicznym (neoliberalizm "kapitał nie zna granic", NWO, władza nad światem).
  Jak tylko zachód obalił tzw "komunę" natychmiast się skończył tłusty socjal dla Amerykanów i zaczęła się likwidacja klasy średniej w kierunku taniej siły roboczej...bez socjalu bo to przecież koszty dla najbogatszych oligarchów... a że Chińczyk był jeszcze tańszy i całkiem bez socjalu to się poprzenosili do Chin.

  .
 • @demonkracja 12:58:47
  Ten "rasizm" jest sztuczny taktyczny...
  po prostu dla globalnej mafii walczącej na noże z Trampem kolorowi w USA są doskonałym materiałem na pożytecznych idiotów potrzebnych do siłowego odebranie władzy Trampowi jak nie uda się oszustwo wyborcze.
  (kolorowi w USA dla mafii to takie solidaruchy w Polsce, banderowcy na Ukrainie albo islamiści w Syrii)...
  to sojusz "miłość" udawana, taktyczna ... a jak wywalczą władzę dla mafii
  to skończą jak inni pożyteczni idioci w Polsce, na Ukrainie, w Syrii..
 • @Oscar 15:29:21
  ----------------
  "Ten "rasizm" jest sztuczny taktyczny..."
  ----------------
  Przecież rasizm do białych nie dotyczy tylko USrahella. On jest dyktowany nienawiścią do białej rasy tych - co to ich ojcem jest diabeł.
  Wniosek?
  Światowy kosmaty doszedł do wniosku, że tylko biała rasa może mu przeszkodzić w budowie Piekła na Ziemi - ale może zmienić zdanie z powodu takiego a nie innego przerobienia większości białej rasy na szatańskie odchody.
 • @staszek kieliszek 04:58:22
  Trump musi zlikwidować "państwa" w państwie USA. Twitter, Youtube, Facebook nakładają cenzurę na informacje o oszustwach wyborczych w USA o skargach stanowych prokuratorów generalnych do Sądu Najwyższego. U nas polskojęzyczne media niemieckie już ogłosiły Joe Bidena prezydentem elektem a przecież jeszcze nie było wyborów prezydenta przez elektorów. Donald Tusk też został wybrany przez Bundestag dzień wcześniej a nie na Malcie gdzie wynik 0:1 był przegraną Tuska a jednak został Przewodniczącym Rady Europejskiej. W USA takie oszustwo nie może się powtórzyć bo to będzie koniec demokracji na całym świecie. Demokracja po lewacku, fałszerstwa, głosy zmarłych, nieletnich, nielegalnych emigrantów, od kogo oni pobierali naukę, od PO - SLD etc. i jego głośnych i cichych zwolenników?, to metody SB-ckie, i pomyśleć że USA upadło tak nisko, a niektórzy lewaccy decydenci UE i innych lewackich krajów Świata już się pospieszyli z gratulacjami dla ogłoszonego przez media i tv-lewacką "Prezydenta" elekta, który oficjalnie przez SN w USA nie został jeszcze ogłoszony, jeśli te wybory nie skończą się krwawo i wojną domową w USA to znaczy ze Boża opatrzność czuwa nad tym narodem i Donald Trump pozostanie legalnym Prezydentem, czego mu życzę.
 • @staszek kieliszek 04:58:22
  Rośnie szansa, że Trump będzie prezydentem na drugą kadencję! Jak zażarta wojna toczy się dzisiaj w Stanach, o to aby Sąd Najwyższy US (SCOTUS) uznał lub nie uznał, że 14 grudnia 2020 r. cztery "kluczowe stany" Pensylwania, Georgia, Michigan i Wisconsin nie mogły lub mogły wystawić swoich elektorów i to w jaki sposób (czy przez izby ustawodawcze czy przez gubernatorów). Dzisiaj SCOTUS zadecyduje o tym czy odrzuci czy rozpatrzy skargę Texasu przeciw 4 "kluczowym" stanom - stając się "zwykłym" sądem procesowym! Texas popiera 17 stanów! w tym 4 z nich chcą się przyłączyć do pozwu! 102 Republikańskich kongresmenów wystosowało apel do SCOTUS aby podjął sprawę! Także prezydent Trump złożył wniosek o możliwość wystąpienia w roli "oskarżyciela posiłkowego"! Biden nie jest nawet prezydentem-elektem, tylko nadal kandydatem na prezydenta którym nigdy nie zostanie, a szansa na to, że Trump będzie prezydentem rośnie!
 • Youtube będzie cenzurował WSZYSTKIE filmy o fałszerstwach w USA!
  Włodarze serwisu Youtube oświadczyli, że będą usuwać materiały, w których padną stwierdzenia o fałszerstwach wyborów prezydenckich w USA. Youtube poinformował, że wystarczająca ilość stanów przedstawiła już oficjalne wyniki wyborów, z uwagi na to już od środy, portal będzie usuwał wszelkie materiały "które wprowadzają w błąd, twierdząc, że powszechne oszustwa lub błędy wpłynęły na wynik wyborów prezydenckich w USA w 2020 roku". Do tej pory YouTube dopuszczał możliwość zamieszczenia filmu, który poddawał w wątpliwość np. proces liczenia głosów w poszczególnych stanach. Teraz ma się to zmienić pisze portal dorzeczy.pl. Administratorzy informują, że z serwisu zostaną usunięte te filmy, których autorzy np. twierdzą, że zwycięski kandydat wygrał wybory z powodu "powszechnych usterek oprogramowania lub błędów w liczeniu". Co więcej w oświadczeniu zapowiedziano, że polityka usuwania materiałów będzie w najbliższych tygodniach rozwijana.
 • @staszek kieliszek 04:58:22
  https://media.wplm.pl/thumbs/845/OTYwL3VfMS9jY185MjEzMS9wLzIwMjAvMTIvMTMvOTYwLzUyMC82NDUyMjQ1ZDM3OWU0OWU2YTk5MDcwNzkxZmI2MDkzYy5qcGVn.jpeg

  Manifestacja zwolenników Trumpa w Waszyngtonie. W marszu wzięło udział kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy osób. O tylu mówią amerykańskie portale i takie tłumy widać na załączonych filmach. Padły oskarżenia: "Wyborcza kradzież!". Maszerując zwolennicy prezydenta USA Donalda Trumpa po centrum stolicy USA, m.in. przed Sądem Najwyższym, wznoszono hasła o „wyborczej kradzieży”. Demonstranci zaczęli gromadzić się w centrum amerykańskiej stolicy już w piątek wieczór. Przy Freedom Plaza rozstawili się sprzedawcy kampanijnych gadżetów, a w oknach luksusowych hoteli widać było flagi z napisem „Trump 2020”. Dostęp do kilku ulic w pobliżu Białego Domu został zamknięty. Podczas ostatniego marszu w okolicy prezydenckiej rezydencji dochodziło do bójek między zwolennikami i przeciwnikami prezydenta. Sobotnia demonstracja przebiegła spokojnie. Tłum wznosił hasła o „wyborczej kradzieży” i „ocaleniu Ameryki”. Pod Sądem Najwyższym wzywano to gremium do interwencji w proces wyborczy i sprzeciw wobec uwzględniania głosów elektorów z niektórych ze stanów. „Marsz Jerycha” zebrał się jak czytamy na stronie internetowej organizatorów w celu poparcia Trumpa oraz dla „uczciwości, transparentności i reformy wyborów, tak by zachować je jako wolne i sprawiedliwe dla tego i przyszłych pokoleń”. Podobne zgromadzenia miały w sobotę miejsce w innych amerykańskich miastach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031