Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co dalej z USA i resztą świata?- widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeśli wg. S.N. USA wygra Biden, to zeznania świadków złożone pod przysięgą nie będą miały jakiegokolwiek znaczenia.

 Ponad 70% zwolenników partii repiblikańskiej, oraz około 25% zwolenników partii demokratycznej uważa, że wybory zostały zfałszowane na korzyść kandydata demokratów Joe Bidena. Warto zauważyć, że każdego dnia liczba wątpiących w uczciwość wyborów wzrasta. Warto również wspomnieć, że głównie dotyczyło to tzw. swing states: Michigan, Pensylwania, Wisconsin, Georgia, Karolina Płn, Arizona i Nevada. W sumie to 83 głosy elektorskie. Warto również wspomnieć, że w Pensylwanii Trump prowadził do godz.4 00 rano 16 % głosów, w Michigan 12%, w Wisconsin 6%, w Karolinie Płn 5%, w Georgii 4%, zaś w Arizonie i Nevadzie przewaga się wahała pomiędzy obu kandydatami. Zaś około godziny 6 rano Trump wyraźnie zaczął przegrywać w Wisconsin, Pensylwanii, Michigan, zaś w Georgii i w Karolinie Płn prowadził minimalnie, by w końcu jak w przypadku Georgii  przegrać po tzw. ponownym przeliczeniu głosów.

Przy ponownym przeliczaniu głosów w Georgii okazało się że w jednej komisji jawnie i bezczelnie w ciągu 5 minut, osoba licząca głosy przy dopuszczeniu po długich przepychankach obserwatora partii republikańskiej, jawnie liczyła przy tym obserwatorze głosy oddane na Trumpa Bidenowi. Obserwator natychmiast to zgłosił, ale nie dopuszczono w tej komisji do ponownego przeliczenia głosów. Niedopuszczanie do ponownego liczenia głosów republikańskich obserwatorów w Georgii było nagminne. Jeden z komputerów „pomylił się” z korzyścią dla Bidena, zapisując mu 10000 głosów zamiast 1000. Sekretarz d/s wyborów w Georgii nie kazał wypodrębnić głosów wynikających z fałszywych podpisów, ani również nie nakazał wyodrębnić głosów zmarłych. Czyli wszystko było liczone, tak jak było głosowane. Ponadto w Georgii doszło bowiem do wyraźnej nadreprezentacji wyborców. Np. pod jednym numerem domu w Atlancie zarejestrowanych było aż 28 osób uprawnionych do głosowania w tym stanie, których wcześniej nie było. Będzie to miało niebagatelne znaczenie przy głosowaniu styczniowym nad kandydatami do Senatu.
W Wisconsin następuje ponowne przeliczanie głosów w tylko dwóch hrabstwach gdzie zespół prawników Trumpa podejrzewa oszustwa wyborcze na 100 tys. głosów. Do tej pory przy pobieżnym zbadaniu okazało się że głosowało tam około 3000 zmarłych. Trzeba też koniecznie dodać,że Biden tam wygrał niewiele ponad 20 000 głosów, oraz że wczyscy zmarli bez żadnego wyjątku głosowali na Bidena. Naprawdę ciężkie życie czeka Trumpa w zaświatach.
W Michigan według zespołu Trumpa doszło do fałszerstwa wyborczego na około 400 000 głosow. Dlatego też po początkowym sprzeciwie dwóch republikanów, którzy nie chcieli potwierdzić certyfikowania wyborów, po dwóch dniach podpisali protokoły certyfikacji. Byli oni wcześniej szantażowani, zaś stanowa prokurator generalna Dana Nessel chce ścigać tych, którzy starają się pomagać zespołowi Trumpa, kwestionującego wyniki wybórów.
Natomiast w Pensylwanii doszło do jednego z najbardziej niebezpiecznych przypadków w historii amerykańskiego sądownictwa. Sędzia federalny, Mattew Brann nominowany jeszcze przez Obamę, odmówił rozpatrzenia skarg republikanów, uzasadniając swoją odmowę tym, że świadkowie którzy opisywali oszustwa wyborcze i podpisali się pod groźbą krzywoprzysięstwa, że są to spekulacyjne oskarżenia nie poparte żadnymi dowodami. Do tej pory wszyscy uważali, że jakiekolwiek zeznania świadków podpisane pod groźbą krzywoprzysięstwa zawsze były dowodem. W samej tylko Pensylwanii jest około 1000 zeznań świadków na oszustwa wyborcze. Zaś oszustwo wyborcze szacowane jest na około milion głosów.
Coż można powiedzieć: Idzie nowe z Bidenem i jego ekipą. Sędzia ten postawił teraz pod ścianą Sąd najwyższy USA, bowem jeśli sędziowie S.N. uznają zwycięstwo Bidena, będzie to oznaczało, że od tego momentu zeznania świadków nie będą miały w sądownictwie amerykańskim jakiegokolwiek znaczenia. Naprawdę będzie to miało przełomowe znaczenie dla przyszłości USA.  Zeznania świadków złożone pod przysięgą, będą mogły być przez sądy traktowane po uważaniu.
Proszę więc przede wszystkim zwrócić na to uwagę przy wyroku S.N. w sprawie wyborów. Ekipa Bidena wraz z MSM powoli odkrywają karty. I tak np. lewicowe skrzydło w partii uważa, iż zwolenników Trumpa należy reedukowac, zaś tych którzy się nie chcą poddać reedukacji, należy ich po prostu fizycznie wyeliminować. O tym mówi jeden z guru lewicy, Keith Olbermann. Reszta lewicy na razie wstrzymuje głos, ale jak tylko Biden zostanie zaprzysięrzony po decyzji Sądu Najwyższego USA, to należy się spodziewać wszystkiego najgorszego.
Nie wiadomo jeszcze, czym się skończy awantura o prezydenturę, wiadomo już jest, że doszło do ogromnego oszustwa wyborczego na niekorzyść obecnie urzędującego prezydenta Donalda Trumpa. O popularności duetu Biden-Harris może świadczyć frekwencja na ich nielicznych wiecach wyborczych-zawsze było mniej potencjalnych wyborców niż ludzi z ekipy Biden-Harris. Dodatkowo Harris w prawyborach partii demokratycznej zdobyła niewielkie poparcie, więc jakim prawem taki duet mógł wygrać wybory z Trumpaem, skoro na wiecach wyborczych Trumpa zawsze było kilkadziesiąt tysięcy wyborców witających go entuzjastycznie.
Bardzo ważnym też wydarzeniem na korzyść Trumpa, była ucieczka do Kanady właścicieli firmy Dominion, która to była odpowiedzialna za liczenie głosów w 30 stanach, przed przesłuchaniem przez republikanów.
Jak nadmieniłam wcześniej, porażka Bidena byłaby również początkiem końca despotycznych rządów gangu Clintonów w partii demokratycznej. Zwycięstwo Trumpa oznaczałoby również upadek wpływu na partię republikańską klanu Bushów, Przypomnę, iż rodzina Bushów poparła Joe Bidena, wraz z 400 urzędnikami federalntymi pracującymi w różnych stanach m.in. w Georgii.  Jak pokazaly wybory cztery lata temu, Jeb Bush startujący z ogromnym funduszem wyborczym, uzyskał poparcie tylko elit partii republikańskiej. Niestety w dalszym ciągu ludzie z gangu Busha zachowali swoje wpływy w administracji waszygtońskiej, jak również we władzach niektórych stanów. Przypadek Georgii jest tutaj pouczający. Gubernator i sekretarz do spraw wyborów należą do ludzi Busha, więc stąd niespodziewana porażka Trumpa w Georgii.
Nigdzie natomiast nie znalazłam informacji potwierdzającej, jakoby w posiadaniu zespołu Trumpa znalazły się serwery z Niemiec, w których to odbywało się przekierowywanie głosów Trumpa na Bidena z systemu Dominion. Ponoć był jakiś najazd na konsulat USA we Frankfurcie i zabrano stamtąd serwery, które ponoć miała obsługiwać CIA. Nie wykluczam że może to być prawda, ponieważ tak gigantyczne oszustwo musiałoby byc sterowane z punktu bezpieczeństwa operacji fałszowania głosów z zagranicy.
Być może dowiemy się coś bliżej od Sydnej Powell, kobiety która reprezentuje zespół Trumpa, która twierdzi że ma niezbite, twarde dowody. Twierdzi ona że system do liczenia głosów Dominion, został tak zaprojektowany, by nie brać pod uwagę glosów z tradycyjnych kart wyborczych, by liczyć głosy po uważaniu. Pani Powell twierdzi również, iż systemem wyborczym Dominion, mógł manipulować każdy, oraz że system Dominion nie uzyskał certyfikacji bezpieczeństwa m.in. w Georgii. Wiemy, że system Dominion w całości kontrolował Georgię. Nie wiem co pani Powell ma na mysli, mówiąc że na wyniki głosowania mógł mieć wpływ Iran oraz Chiny.
Ze względu na nową, rewelacyjną wręcz interpretację prawa, zaprezentowaną nam odważnie przez sędziego federalnego z Pennsylwanii, Pani Powell musi mieć inne dowody niż zeznania świadków pod przysięgą, gdyż te według tego sędziego się nie liczą.
Niemniej jednak faktem jest, iż przybywa świadków, którzy poświadczają pod przysięgą o oszustwach wyborczych. Ciekawa jestem, czy S. N. odrzuci te zeznania pod przysięgą, dlatego iz skutki decyzji S.N. będą  bardziej dalekosiężne, niż prezydentura Bidena.  
Tak czy owak wszystko teraz jest w rękach Supreme Court, którego decyzja w sprawie wyborów będzie miała bardzo dalekosiężne skutki dla USA i być może calego świata.
 

KOMENTARZE

 • 1)Wczoraj.
  Obiecałaś mi być wierną.
  Alem w towarzystwie pierdnął.
  I cały czar mój prysł.
  Wczoraj, gdy byliśmy na wyborach.
  Wyleciały karty z wora.
  A na nich Biden był.
  Ref)
  O Maryjanno, demokracja nie jest panną.
  Straciła cnotę, taką robotę ma.
  O Maryjanno, to był chyba pomysł chory.
  Iść w ogóle na wybory. To już lepiej do obory.
  Dysonans mam.
  O Maryjanno, Sąd Najwyższy nic nie znaczy.
  System tak się zarobaczył. Że się rozpada już.
  Na Kapitolu wnet zasiądzie klan Clintonów.
  Że zabraknie im tamponów.
  By zetrzeć kurz.
  2)Dzisiaj, chciałem zrobić znów wrażenie.
  Lecz mam nachos do jedzenia.
  I gazy cisną mnie.
  Chyba, masz kochanie świętą rację.
  Walić taką demokrację.
  Niechaj zdycha.
 • Bardzo dobre wyjaśnienie co będzie z całym światem jest tutaj,
  tylko na NEonie przegapione.
  "Chińczyki patrzą na Amerykańców i widzą KRETYNIZM USTROJOWY"
  https://zakop999pl.neon24.pl/post/159053,chinczyki-patrza-na-amerykancow-i-widza-kretynizm-ustrojowy

  W "w przyrodzie nic nie ginie", kiedy ktoś traci to ktoś inny korzysta".
 • Bardzo dobre informacje z USA (demaskowanie oszustw wyborczych).
  Na tym tle warto rozważyć wybory na Białorusi...
  Ile to było wrzasku w zachodnich mediach że wybory Łukaszenko sfałszował (wygrywając 70%:10% ) Wrzask był ale nikt nie pokazał żadnych dowodów żadnych faktów.
  W USA dowodów na gigantyczne fałszerstwo jest już na pęczki i co ?
  skundlona amoralne media i politycy milczą jak zaklęci.
  Polskie solidaruchy wyjące w dzień i w nocy o sfałszowanych wyborach na Białorusi... milczą na temat wyborów w USA.

  To pokazuje kim są w istocie solidaruchy, ich moralność, ich poziom zwykłego człowieczeństwa, uczciwości, przyzwoitości.
  Taka sama jest Europa zachodnia.

  Czy takie skundlone, amoralne "elyty" mogą zbudować lepszy świat ?
  Jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości to jest idiotą, IDIOTĄ.

  Ponieważ zachód jest tak amoralny (teraz to widać po raz tysięczny) to można mieć poważne wątpliwości co do uczciwości wszystkich wyborów pod kontrolą tych zachodnich "ekspertów" od prawdy, moralności, uczciwości, "wartości" wszelakich... oraz bombardowań humanitarnych.

  Cały tzw. zachód jest do gruntownej przebudowy .. z systemową eliminacją z życia politycznego aktualnych "elyt" oraz ich najemników, marionetki, kolaborantów.. bo te "elyty" i to środowiska są już przegniłe do szpiku kości.
 • @Oscar 17:44:38 Ciekawe, ciekawe... A kto ich zastąpi?
  Gdzie są te nowe, nieskażone elity?
  //Cały tzw. zachód jest do gruntownej przebudowy .. z systemową eliminacją z życia politycznego aktualnych "elyt" oraz ich najemników, marionetki, kolaborantów.. bo te "elyty" i to środowiska są już przegniłe do szpiku kości.//

  Jak doświadczenie wskazuje, to żadna rewolucja nie wyłoniła z siebie idealnej władzy, zanim nie pożarła własnych "dzieci".
 • @Anna-PK 17:56:18
  Mam te same troski.
  Nie widać w Polsce porządnych elit Narodowych.
  Co nie znaczy że ich nie ma.
  Przecież solidaruchy by ich zagryzły natychmiast.

  Wierzę że takie elity istnieją a właściwie wiem to na pewno, pytanie czy Polacy są dość mądrzy by właściwie je wybrać ?
  Obawiam się że nie... zwłaszcza że KK ciągle miesza w głowach swoim owieczkom.. jest ich coraz mniej ale ciągle za dużo.
 • @Oscar 18:07:19 A komu Pan ufa?
  Do kogo Polacy mają zaufanie i kogo szanują? To nie jest kwestia wyboru, to jest kwestia całego społeczeństwa. Jak ludzie szanują siebie nawzajem, jakie mają zaufanie do siebie, czy ludzie lubią się nawzajem, w bloku mieszkalnym, w środowisku ulicy, dzielnicy, itp.
 • Proszę porównać.
  "Zdobycie wyższego wykształcenia sprawia, że ​​przeciętny Amerykanin jest bankrutem. Dane College Board z 2019 roku pokazały, że koszty dla prywatnych uczelni w USA są bliższe 48510 USD, a dla publicznych szkół wyższych 21370 USD, zwiększając się odpowiednio o 25,3 procent i 29,8 procent w ciągu ostatnich 10 lat."

  "Na przykład w Chinach dług studencki prawie nie istnieje, ponieważ większość czołowych uniwersytetów w kraju jest nie tylko publiczna, ale także korzysta z hojnych dotacji rządowych. W rezultacie czesne i koszty utrzymania, w tym akademiki, książki i posiłki w kampusie, są utrzymywane na niskim poziomie od lat 80., czyli końca bezpłatnej edukacji w kraju."
  https://news.cgtn.com/news/2020-11-26/The-U-S-student-debt-crisis-and-why-it-is-strange-to-China-VJtuZPfLtC/index.html

  A to również dotyczy służby zdrowia, możliwości zatrudnienia, zamieszkania, tego wszystkiego w USA nie ma.
 • Jeśli wg. S.N.
  USA wygra Biden, to zeznania świadków złożone pod przysięgą nie będą miały jakiegokolwiek znaczenia.
  -----------------
  Ogon - co to psem za wielka wodą wywija - przestał dbać o pozory. To fakt - jednak pozostaje pytanie - po co on to robi.
  Możliwości są dwie:
  albo Bóg ogonowi rozum odbiera - albo ogon zamierza zrezygnować kompletnie z tej demonkraturowej fikcji i już oficjalnie zacznie wprowadzać tam komunizm ze wszystkim tego konsekwencjami.
  Wniosek?
  Globalizacja stała się faktem a dowodem na to są tzw. świrusowe restrykcje wykonywane z niezwykłą karnością - wszędzie na świecie - a to znaczy, że dzieci diabła otwarły wrota do Piekła.
 • @demonkracja 18:43:41
  Globalizacja staje się faktem teraz . Salute .
 • @Anna-PK 18:21:06
  POLACY .... w duzej czesci sa Konsumentami "zywymi trupami ", ktorzy Dusze sprzedali . Sensem zycia stalo sie uzycie i przetworzenie mozliwie duzej ilosci materii organicznej...na nawoz.
  Podobnie ...do innych europejskich i chamerykanskich "konsumentow" ...pojda na przemial .
  Galerianie albo galernicy NIKOGO nie potrafia ....KOCHAC oprocz wlasnych brzuchow i Ego !
  Dzisiaj ...pulapka jest juz zatrzasnieta i pozostaje IM tylko pomekiwane ...ze wypas dobiega konca !
  Dziwicie sie ...dlaczego nie PROTESTUJA ....ONI wierza ..ze uczta Kanibali trwac bedzie ...no i kazdy na swoj sposob umoczony jest w tym szambie przez kolaboracje.
 • @Korneliusz 22:28:59
  Zalacznik obrazkowy ilustrujacy stan "biologicznych rzeczy " w Istnosci
  https://www.youtube.com/watch?v=SYgk0nQ5e8M
  kiedys napisano...bez Serc..bez Ducha..to Szkieletow Ludy..
 • @Korneliusz 01:48:42
  Zamach na Budynek Sejmu z tego co widzialem Duchem...rozpocznie nieprzyjemne dzialania slug Bestii.... MOR zawsze smierc oznaczal a wiec...to zgromadzenie...
 • @Anna-PK 18:30:09
  To co ty robisz w Kanadzie? Wyprowadź się do Chin.
 • @Lotna 04:46:48
  "@Anna-PK 18:30:09
  To co ty robisz w Kanadzie? Wyprowadź się do Chin."

  Pani Anna nie pisała o Kanadzie tylko o USA. Po drugie, czy te miliony beznadziejnie zadłużonych studentów też maja się wyprowadzić do Chin?

  Czy Chiny ich przyjmą bp im każecie? Czy ich długi zostaną unieważnione? Nie rozumiem Was.
 • @Oscar 18:07:19
  Solidaruchy obroniły Polskę przed takimi ,lewakami, jak ty!!! Ta lewica w Polsce pokazuje swoje plany na rozwalenie polskiego społeczeństwa i zasad moralnych, na których opiera się normalne społeczeństwo!!!
  Ciekawy jestem, co czuje założyciel Neona, gdy czyta te , lewackie BZDURY???
 • @Korneliusz 22:28:59
  A ty skąd się urwałeś? Piszesz BZDURY i powinienieś udać się do specjalisty od głowy!!!
 • @zibi 08:58:53
  załączony przez Korneliusza link to jest film na you tube.
  oglądnął Pan?
  wcześniej o tym samym zrobił film Arkadiusz Bagiński: "System".
  polecam obejrzeć wiele innych projektów zespołu Job Karma, z którym współpracuje A. Bagiński.
 • autor
  nie chce mi sie grzebac wujkowi w bebechach , a moze ty mnie oswiecisz
  Czy w przypadku otwartego konfliktu z Iranem - w najblizszym czasie - stan wojny zapobiegl by przekazaniu wladzy przez Trumpa ???
  Czy ta zagrywka dosc nieoczekiwamna , nie jest twoim zdaniem próba "przekupstwa " twardego skrzydla zydowskiego ( jak zawal tak zwal ) i Pentagonu lub konsorcjow zbrojeniowych ???
 • @zibi 08:58:53
  Tak sie sklada , ze jestem Najlepszym Lekarzem w Polsce , czym w Uznaniu nadano Mi ....w Niebiosach ...Imie Irman Polski !
  Irman ...jest Poteznym Duchem w mitologii Perskiej ...Opiekunem Wszystkich Lekow. Na codzien ..bez zadecia...Irman z Polonisza.
  Z uslug "zainfekowanych parchem Lichwy "cyrulikow w kitlach nie korzystam od 20 lat, zeba wyrywam obcazkami a w Astralu tepie nadmiernie rozbuchane Kanalie Poliniackie, ze skutecznoscia ,dla mnie samego czasem zdumiewajaca. Rozumie Twoja reakcje ..fatalna sprawa w gruncie rzeczy ......... wspolczuje i sam nad tym boleje, ze TAK jest jak jest . Tobie pozostaly niestety lapiduchy systemowe od Felernego Rokkiego ze strzykawkami jadowitymi.
  Wiesz co jest najstraszniejsze...niewiele da sie zrobic ,,,bo juz dawno temu widzialem w Warszawie na placu Defilad ustawione Legiony w czworobokach po 1000 osob. Wszyscy w czarnych plaszczach ..byly jak przyklejone do skory. Potem o dziwo takie same Legiony Szarych pokazano w Pet Goat II ... !
 • @Korneliusz 01:07:18
  ale masz jazdę. grzyby czy LSD?
  mam nadzieje, ze Ci się nie zawiesiło.
  napisz coś jutro, to porównamy.
 • @marek13 04:04:24
  https://www.youtube.com/watch?v=yBwue3V81QE
 • @zibi 08:56:43
  Przecież Solidaruchy to lewusy. Wystarczy poczytać postulaty sierpniowe. Ale taka lekturka, to nie na Twoja głowę. Pewnie w Twoim psychiatryku, nie ma biblioteki?
 • @Korneliusz 05:45:58
  Niezłe.
  Ale takich grup trochę jest.
  Niby folk, niby Huculszczyzna, niby po polsku.
  Ale co i rusz wyłażą Bałkany, w muzyce i w wymowie coś nie polskiej.
  Jakbyśmy nie mieli własnej muzyki ludowej, nawet do przetworzenia.
  Nie mówię żeby zaraz wszyscy byli jak nowy Joszko Broda czy lansowali pseudogóralszczyznę jak Golec.
  Ale są całe pokłady autentyzmu.
  Chyba niezbyt atrakcyjnego dla współczesnego odbiorcy.
  W necie pełno udziwnionych brzmień niby polskiej ludowej muzyki.
  Jak ludzie nie znający prawdziwej mogą myśleć?
  Że żyjemy np. w Serbii?
 • @Korneliusz 05:45:58
  dzięki. widzę, ze u Ciebie w porządku.
  zajebisty kawałek. przypomina mi się okres, kiedy wylądowałem z znienacka na wsi polskiej nieprzygotowany do zimy. kopcowaliśmy warzywa, owoce układane w skrzynkach, zakup węgla, maki z młyna, wyścig z czasem zanim śniegu nie nawali po dach.
  żeby zjeść kromkę, trzeba było upiec chleb, rozpalić w piecu wcześniej suszona gałęziówka z lasu, która została z tego lasu w śniegu wydarta- jednym słowem: ciągi przyczynowo- skutkowe znajdywały swoje szczęśliwe zakonczenie po ciężkiej fizycznej pracy.
  dobrze to wspominam, naprawdę żyłem, miało to sens.
 • @brian 18:36:37
  tak to już jest, ze folk bałkański ma swoistego power'a.

  https://www.youtube.com/watch?v=KCZof9lRsT8

  niech Pan wcześniej ostrzeże sąsiadów i puści na ile się da głośno choćby powyższy kawałek. nawet łysemu włosy dęba staja!
 • @marek13 19:47:40
  Tak zylem jak opisujesz w starej cegielni w Gorach Sowich przez 2 lata,bylo genialnie i Oczyszczajaco...uszy w nocy odmarzaly i stare palety mlotem lamalem ,zeby opal zdobyc , bo galazki szybko plonely !
  Kto TEGO nie przezyl ,nie jest w stanie sobie uswiadomic w czym Rzecz
  NIe mozesz na NIKOGO liczyc ,znikad pieniedzy..wszystkie Nitki do starego swiata zerwane ...Hardcore prawdziwe . Wtedy tylko Niebiosa
  pozostaja w odwodzie i Duch realnie uzyskuje polaczenie , co przeklada sie na ZDARZENIA realne.
  To jest tajemnica skutecznosci Mistykow i Eremitow .
  Zyje jak na Lacha przystalo , gospodaruje opiekujac sie duza iloscia wszelkich stworzen , ktore U mnie maja Azyl i skuteczna ochrone. Bestii.... danin nie place a jak Ktorys pacholek Morde otworzy albo gaske skrzywdzi lub kure ...to do piachu posylam Sukinsyna ,z poczuciem dobrze spelnionego Obowiazku wobec podopiecznych !
  https://youtu.be/syCXZTUoJ5E?t=84
 • @marek13 20:07:37
  Oni mieszkaja w krainie , gdzie CzarnoBog mial swoj Dom ... ...stad losy burzliwe i rozlew krwi ,przez stulecia ......
  Tego sobie posluchaj https://www.youtube.com/watch?v=tKSJhuvSXNk&list=PLxp7_r7S4Cf2o059rqo4kn-ncbrrzZ6mH dla uspokojenia.
 • @Korneliusz 21:02:33
  Biada biada biada, wielki Babilon upada!
  I taka muza towarzyszyła mi wówczas podczas magicznego roku na wsi.
  Ogień był ważny, szacunek do pożywienia, zwierząt.
  Kazdy oddech zmrożonego powietrza napełniał Energia.
  " stare palety młotem łamałem "- jakbym siebie 20 lat temu zobaczył.
  wojna w Babilonie, wojna w Babilonie!
  Moc z Tobą! Bron swoich podopiecznych, Bóg zawsze po Twojej stronie!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=CyblGH-qsfA
 • @marek13 21:31:00
  BOG z Nami...ludzmi o czystych Sercach a kto BOGU wojne wypowie ...Los swoj przypieczetowal ...bo MOC niewyobrazalna.
  Kiedy zobaczylem martwego Karnajewa zaszczutego w lapance i ujrzalem ,ze MU serce z piersi wyjeli...i Pozarli ...to TORNADO na Oklahome wyslalem a mialo byc na Boston ( slabo znam geografie USA ) .
  Zorientowalem sie troche potem , ale bylo juz po wszystkim , wiec ...... "nic sie nie stalo " ....... !
 • @marek13 21:31:00
  Powiem Ci cos bardziej sprawdzalnego..tak mi sie po chwili nasunelo , wiec przeczytaj Artyk. znanego powszechnie Miliardera ,ktory brylowal na Lamach NE przed kilku laty. Laskawca GUDZOWATY ...popatrz na jego Art. "A mnie sie mazy kurna chata " gdzie zamiescilem Koment ...nastepnie przeczytaj reszte ..niewiele tego ,chyba jeszcze 3 teksty zdolal napisc !
  Zobacz , co zaczelo sie dziac w jego pasozytniczy zywocie ....... !!!
 • @marek13 21:31:00
  Tak ...na Niedziele , zebyscie sie troche jeszcze posmiali ..powiem ,ze mam w "magicznej skrzynce "kilka przedmiotow ...waznych .
  Sa to dwie Brzytwy ...jedna niemiecka z Solingen z czarna raczka i druga stara Angielska ..z gorszej stali ...ale ostra , do tego oryginalny Czasomierz Rosyjski o pieknej nazwie Komandirski( dla lotnikow) , ktory od seniora znanej rodziny KRUPP w Prezencie dostalem w podziekowaniu za pomoc.
  Zycie jest MAGICZNE ...tylko DUCHEM trzeba wzleciec nad kraine mroku
 • @Korneliusz 02:49:18
  poczytalem troche u sp Gudzowatego twoich komentarzy , szkoda , że tak rzadko goscisz na łamach Neonu - Mogłbyś troche rozswietlic mocna przygasla "poswiate"
  najlepszego
 • @rowszan 07:24:49
  Moich przekazow nikt rozsadny a takich jest wiekszosc ...nie traktuje powaznie , bo sa jak cwierkanie wrobelka w gwarnej Hali Targowej .
  Na Mistycznych Forach mnie...nie trawia , bo psuje robote "zawodowcom ezoteryki rodzimej "...ktorzy albo nieustannie podnosza "wibracje "siedzac okrakiem na sedesach albo mendytuja ..wprawiajac sie w dobre samopoczucie , wiec obserwuje i slucham.
  Powaznie potraktuje twoje slowa a mam wobec NE i Pana Opary, ktorego szanuje ,pewien dlug wdziecznosci...za tolewanie mnie dlugoletnie (bez Bana) i postaram sie Poblogoslawic i Energii troche podeslac cieplutkiej.
  Mam wiare ,ze TO bardziej pomoze NE ...niz moje teksty.
  W gore Serca ...rowszan !
 • @Korneliusz 08:05:34
  nigdy nie bylem rozsadny , zawsze emocjonalny :))))) Wraz z uplywem czasu niektorzy ludzie nabieraja do wielu spraw dystansu . A wtedy czasami udaje im sie uslyszec w gwarze hali targowej glosy , rozne glosy .
  Jedni slysza ciagle to samo a do innych zaczyna docierac glos ptaszyny ;))
 • @marek13 20:07:37
  Siem zgadzam, ale Bałkanski!!!!
  Ma pałera, rytm i nogi "same chodzą".
  Z jednym "ale".
  Żeby jeszcze nasze grupy starające się to grać nie używały polszczyzny.
  Polska muz. ludowa też ma pałera.
  Trza ją tylko troszku bardziej znać.
  Powtarzam się, trudno.
  Mój Promotor Pracy Licencjackiej, Mój Promotor!!!!!
  Chciał mnie zgnoić na obronie.
  On...
  Później dowiedziałem się że miałem być jednym z "murzynów" jego Doktoratu.
  A moja praca była o muz. ludowej Sieradzkiego.
  W której "siedziałem" od jakichś 5 lat.
  Sam ją grałem, uczyli mnie starzy praktycy.
  Zrobiłem rzetelne, potężne badania w terenie.
  Wykazując że najmniej jedna forma muz. tzw. Owijok jest przykładem muzyki improwizacyjnej ze wszystkimi cechami Jazzu.
  Facetowi nie pasowało do jego założeń i chciał mnie uglebić.
  Mój Promotor!!!
  Dziś nikt nie dyskutuje z oczywistym faktem.
  Bo do takiego wniosku doszli ludzie z "Tytułami".
  Jak to mówią, szlag trafia.
  Nawiasem Zofia Szembekówna, Jadwiga Szeptycka(archeolożki i etnografki, drugą nazywano Kolbergiem w spódnicy)
  Jedne z moich prababek od strony Ś.P. Mamy.
  Druga- zamordowana przez NKWD ukochana Ciocia mego dziadka Wiktora, zwana Inką.
  Trzecia nie wspomniana tak jak pierwsza wstąpiła do Niepokalanek Jazłowieckich, bestialsko zamordowana przez bandersynów.
  Pierwsza przeżyła wojnę w zgromadzeniu i zmarła bodajże w 1972 roku.
  R.I.P.
 • @brian 08:46:35
  Aha, dlaczego piszę o Przodkach.
  Żeby paru tutejszych Katonów wiedziało.
  Sroce spod ogona nie wypadłem...
  A swoje zdanie mam.
  I nie zawaham się go zmienić:)
 • @brian 08:48:30
  https://www.youtube.com/watch?v=pIACj7_24dw
  Domem dla mnie i Duszy sa KUJAWY...Serce Polski...czyste , bo biedne i najmniej splugawione a Polonisz...gdzie Swieci Ludzie do niedawna mieszkali ..lezy kolo MEGALITOW . Tam na KU Javii , ukryty Swiety Grall . Kiedy to kilka lat temu na mistyce napisalem, to nastepnego dnia google caly obszar chmurami zakrylo.
  Pieknie ,ze ta Muza sie interesujesz , moze kiedys wspolnie na Poloniszu lub w Gaju ...koncert wspolny zagramy.... ku chwale OJCA i Przodkow szlachetnych Duchem.
  Co do Nauki ....olej wszystkich z tej Branzy ...oni sa pase , kariery u NICH nie zrobisz.
  Wszystkie stare paradygmaty padna , jak sciete suche drzewo .
  Bylem na naszej GORZE BOGOW ...OLIMPIE gdzie mieszka do dzisiaj Liczyzep slynny i skapy .
  Przenioslem ukryte czaszki krysztalowe( malutkie ) , ze sie w dloni miescily z podstawy Glowy MALPOLUDA w nowe miejsce a jest to prastary cmentarz HEROSOW ...sprzed inwazji jaszczurow.
  Kiedy TO wykonalem...to gigantyczne Astrolabium (z kuzni Hefajstosa jeszcze ) spalone na skale szpiczasta z kula na czubku ...runelo w w kier poludniowym. Tak tym czynem wkurwilem krzepkiego Liczyzepa , ze az laga za mna smignal i powiem Ci ....jak mi nad pochylona glowa przeleciala z predkoscia odrzutowca i podobna Moca ...to jak sobie przypomne...ciarki mi sie pojawiaja..... cos niewyobrazalnie poteznego.
  Po tym czynie nasza Okolica bedzie bardzo sie roznic od reszty Swiata.
  Na gorze sasiedniej w Magiczny sposob , pojawily sie dwa Krolewskie Fotele a z tylu za nimi Maszt na SZTANDAR .
  Fotele byly puste ...i czekaja na swoj czas w Projekcji Live oraz godnych noszenia ,przez siebie.
 • @Korneliusz 10:06:25
  https://www.youtube.com/watch?v=pIACj7_24dw
  Domem dla mnie i Duszy sa KUJAWY...Serce Polski...czyste , bo biedne i najmniej splugawione a Polonisz...gdzie Swieci Ludzie do niedawna mieszkali ..lezy kolo MEGALITOW . Tam na KU Javii , ukryty Swiety Grall . Kiedy to kilka lat temu na mistyce napisalem, to nastepnego dnia google caly obszar chmurami zakrylo.
  Pieknie ,ze ta Muza sie interesujesz , moze kiedys wspolnie na Poloniszu lub w Gaju ...koncert zagramy.... ku chwale OJCA i Przodkow szlachetnych Duchem.
  Co do Nauki ....olej wszystkich z tej Branzy ...oni sa pase , kariery u NICH nie zrobisz.
  Wszystkie stare paradygmaty padna , jak sciete suche drzewo .
  Bylem na naszej GORZE BOGOW ...OLIMPIE gdzie mieszka do dzisiaj Liczyzep slynny i skapy .
  Przenioslem ukryte czaszki krysztalowe( malutkie ) , ze sie w dloni miescily z podstawy Glowy MALPOLUDA w nowe miejsce a jest to prastary cmentarz HEROSOW ...sprzed inwazji jaszczurow.
  Kiedy TO wykonalem...to gigantyczne Astrolabium (z kuzni Hefajstosa jeszcze ) spalone na skale szpiczasta z kula na czubku ...runelo w w kier poludniowym. Tak tym czynem wkurwilem krzepkiego Liczyzepa , ze az laga za mna smignal i powiem Ci ....jak mi nad pochylona glowa przeleciala z predkoscia odrzutowca i podobna Moca ...to jak sobie przypomne...ciarki mi sie pojawiaja..... cos niewyobrazalnie poteznego.
  Po tym czynie nasza Okolica bedzie bardzo sie roznic od reszty Swiata.
  Na gorze sasiedniej w Magiczny sposob , pojawily sie dwa Krolewskie Fotele a z tylu za nimi Maszt na SZTANDAR .
  Fotele byly puste ...i czekaja na swoj czas w Projekcji Live oraz godnych noszenia ,przez siebie.
  Co dalej z USA i resztą świata?- widziane z USA
  Korneliusz 29.11.2020 10:06:25
 • @Korneliusz 10:12:07
  Podoba mi sie Twoja optyka.
  Znajdywanie rzeczywistosci ktora ukryta dla wiekszosci mijajacych jest naprawde tuz obok.
  Codziennosc przeplata sie z metafizyka.
  Poezja rodzi sie w codziennosci.
  AVE.
 • @brian 14:05:15
  Proszę się nie wachać i podesłać kilka linków z muzyka, o której Pan pisze.

  "Jestem głosem w niczyjej sprawie
  nikogo nie wołam, nie jestem "za"
  dlatego dla Ciebie niezrozumiały,
  dlatego o Ciebie niespokojny".

  "W niczyjej sprawie"- Armia

  https://www.youtube.com/watch?v=qFZz23ggVTA

  Korneliuszowi wczoraj podesłałem inny kawałek Armii,
  pt.:"Opowieść zimowa".

  ja jestem łysy, ale mi i tak włosy dęba staja, jak ich słucham. Za dzieciaka- lewaka bylem na kilku koncertach tego zespołu, Jarocin, Głogów, Berlin, tu i tam.

  Podoba się Panu ta muza?
 • @brian 14:05:15
  Znaczenia , dla twojej egzystencji MOJE Zycie...i dzialanie zapewne ma o Tyle o ile potrafisz zastosowac praktycznie w Swoim.Poniewaz funkcjonujesz zgodnie z Matrixowym falszywym Wzorcem...uznajacym Materie widzialna , za jedynie Realna...reszta ..to fizyka kwantowa(mglista ) i zabobony. Zgodnie z tym Priorytetem Myslowym (narzuconym celowo) , dzialasz ...patrzac na otoczenie , jak ciagle glodny drapieznik. Zysk, Zysk... Uznanie...poklask...Nikt nie chce tracic a Wszyscy pragna zysku...Stad sie wzajemny W Y Z Y S K w Narodzie upowszechnil.
  KLUCZEM do innych Swiatow ...wymiarow i Mozliwosci jest Swiadomy SEN. Kastanede poczytaj , to zrozumiesz wiecej.
  Jesli KTOS z was mysli , ze w Astralu ....satanistycznym Wyciem (jak Wilki ) cos osiagnie...to juz przepadl na starcie. Tym sie roznimy od zainfekowanych parchem cieniasow, ze zachowalismy Boska Iskre , ktora w Sercu dom posiada. Milosiernym , Opiekunczym i Kochajacym .....jak BOG Ojciec , dajacy Zycie i pielegnujacy (stworzony swiadomie Swiat ) . To co NAS jako Narod dotknelo i powalilo do pozycji kwiczacych zamaskowanych wieprzow, cwelowanych dobrowolnie...jest
  Smierc M I L O S C I wzajemnej...zastapionej Stosunkami natury handlowej w obrebie Malzenstw i dzieci . Rodziny nie kochaja sie...to sa Firemki , gdzie kazdy probuje urwac jak najwiecej dla siebie.
  Ozieble kamienne serca , chlod i bezwzglednosc ..kazdy jest do kupienia ...i na dobra sprawe gotowy do Zdrady najblizszego...kiedy Zysk odpowiedni sie pojawi ! Wierz Mi tylko Bog jest w stanie ta chorobe Wyleczyc...jakich metod uzyje .... nie wiem ....?
  Przestrzegam Wszystkich jednak przed braniem za wzor postepowania Wilki i watachowe reguly(wsrod wilkow ) panujace. Kiedy Wojtek Jablonowski ( NPTV) na strajku Bladzi...czarnymi bluzgami Je obrzucil ...widzialem trupia czarna energie ...ktora w kierunku kobiet poplynela .
  Czuwalem u Gory patrzac co sie dzieje i jak ten ukrowski czarny jak sotnia strumien zla na Nie polecial , to podbilem go do gory .
  Czarna energia uniosla sie nad babochlopami zawinela w gorze i w postaci Weza.. Cobry do zrodla wrocila.
  Marcin po tym Wojta spawie ...byl znokaltowany i do szpitala trafil a Autor wilczego spawu ukochane Kobiete stracil...umarla niespodziewanie !
  Wybijcie sobie z glowek WILKI...bo ich zwyczaje ...od ukrow ,chyba albo Turkow bisurmanow ,wszczepiene zostaly...do patriotycznego Repertuaru poliniakow. Dzisiaj rozszarpujecie najslabszych i pozeracie ...lub w milczeniu obserwujecie zaglade najslabszych w stadzie....prowadzonych reka komornikow, mysliwych i innych kanalii urzedowych.Pozwoliliscie sarenki, dziki, ptactwo wymordowac bez sprzeciwu i buntu...bo EU jalmuzne wstrzyma albo kare wymierzy.... !
  Tak nie postepuje Dobry Czlowiek i obawiam sie , ze Niebiosa pozostawia WAS na pastwe Bestii...tak jak Poliniaki ...pozostawili..Dziki , stada Kur i lasy !
  P.s. Brian...stworz piekne Bogate Archiwum prywatne na pozniejsze czasy z Nasza Muzyka ludowa i poloz Akcent prosze na Muzyke Kujaw.
  Kiedy internet wylacza...bedzie za pozno...prosze potraktuj Prosbe z sercem i przyloz sie ....podziekuje w odpowiednim czasie.
 • @Korneliusz 04:28:55
  Witaj.
  Podrzucam na dobranoc kawałek zespołu 2 Tm 2,3 - Marana Tha.

  https://www.youtube.com/watch?v=U-tFVOtPbQ0

  Duch Pana na Nim spoczął On zapowie Prawo wszystkim narodom
  On nie będzie się spierał i nie będzie krzyczał Nie usłyszą Jego głosu na ulicach
  Nie złamie trzciny nadłamanej Ani knota nie dogasi tlącego
  On nie będzie się spierał i nie będzie krzyczał Nie usłyszą Jego głosu na ulicach

  Marana Tha!

  Bóg ujął Go za rękę On jest sługą Pana, światłem narodów
  On otwiera oczy, On uwalnia jeńców Tych co mieszkają w ciemnościach
  Nie złamie trzciny nadłamanej Ani knota nie dogasi tlącego
  On otwiera oczy, On uwalnia jeńców Tych co mieszkają w ciemnościach

  Marana Tha!

  Muzycy Ci sami: Arka Noego, Izrael, Armia, 2 Tm 2,3- choć brzmienie inne w Duchu zjednoczeni.

  Marana Tha - przyjdź Jezu Panie!!!
 • @marek13 20:15:34
  Jak nie? Armia ciagle blisko. Jeszcze do niedawna wystepowali. Gorzej ze na imprach typu Blotstock
  Gdzie pasowali jak piesc dp nosa.
  A drugiej, a gdzie mieli grac?
  Przeciez jest tu na NEon24 Romek Kalwa.
  Cos ci mowi to imie i nazwisko.
  Ja nie bywalem na tych zgrupowaniach, sluchalem troche ale nie chcialem zeby mnie wciagnelo w prochy i kompot.
  Skutkow napatrzylem sie u siebie " na dzielni".
  Bylem na paru 2 Tm przy okazji imprez gdy pracowalem jako organista.
  Troche grzeczni:)
  Dla mnie az zbyt. Do dzis lubie szalonych black speedowych i darkowych gitsrzystow.
  Moze dlatego ze sam gram raczej ogniskowo.
  ( no dobrze, pobrzdakales a tera pudlo na podpalke:)
  Poszukam owijokow w sieci.
  Moze cos znajde.
 • @Korneliusz 04:28:55
  Chyba wpadasz tu od niedawna.
  Albo czytasz ostatnie teksty.
  Bo akurat do mnie o widzeniu tylko " realu"?
  Ogromna pomylka to zbyt malo powiedziano.
  Chcesz, jesli chcesz, poszukaj.
  Zrozumiesz ze nie jestes wyspa samotna.
  O optyce to nie byla drwina.
  AVE.
 • @brian 05:51:39
  Dzieki ...jest w tym Moc ..energia ,ale to halas z zewnatrz w gruncie rzeczy w ktorym nieodmiennie plywasz a POTRZEBA jest odwrotnie do calego swiata wokol postepowac. , co nie jest latwe wbrew pozorom.
  Masz tylko wtedy szanse na wyrobienie Twojej Osobistej Niepowtarzalnej INDYWIDUALNOSCI .
  Wsluchuj sie w Glos i rytm ..twojego Serduszka ...bedziesz wtedy Swiadom, po co TU jestes .
  Pozdro Irman
 • @brian 05:43:01
  "Tymoteusz" są grzeczni ale to w zasadzie religijny projekt wiec z wszystkich kościelnych chórów wypadają najlepiej pod względem brzmieniowym ( odnośnikiem jest brzmienie gitar, fuzy i inne muzyczne trele morele).
  Nawiasem mówiąc grał tam wspomniany przez Pana Joszko Broda, w kawałku Marana Tha to on tak dzielnie rozpoczyna na piszczale.
  Abstrahując od religijności, można było być na rożnych festiwalach, trochę się wytarzać w błocie i kurzu ale mimo to odjechać stamtąd nieupierniczonym wewnętrznie od ćpania, mieć okazje coś drugiemu ukraść i nie zrobić tego, itp. itd.
  Chociaż widok ćpuna to naprawdę przykry widok, dla dobra delikwenta potrzebny jest wstrząs, solidny ojcowski klaps, (by nie powiedzieć- dwa konkretne gongi) i obóz rehabilitacyjny o zaostrzonym rygorze przez ciężką prace fizyczna.
  Na szczęście nas to ominęło, jesteśmy ponad tym, sami znajdujemy sobie własne "uzależnienia": sporty, zdrowe odżywianie, pomoc zwierzętom, wychowanie dzieci w duchu patriotyzmu, zasad, czystości.
  No właśnie, jak tam Pana podopieczni? czy mógłby mi Pan przybliżyć profil gatunkowy? czy to są zwierzęta domowe?
  Zwierze się Panu, ze generalnie przez kawal swojego życia zwierzęta- ssaki były mi obojętne, miałem za to kilka akwarium z różnistymi rybami, obecnie zostało mi jedno, gdzie sobie żyją ostatnie moje egzemplarze, aż się przeniosą naturalnie "do krainy wiecznych łowów".
  Mam ostatniego olbrzymiego skalara i trzy ryby z gatunku myleus- piranie ale wegetariańskie. wpieprzają sałatę, aż im się uszy trzęsą.
  Od trzech lat jest z nami pies rasy buldog francuski, został zakupiony przez moja laskę i wprowadzony do domu potajemnie przede mną.
  Moja początkowa neutralność do psów zamieniła się w dbałość o niego, teraz odwalamy długotrwale spacery. zaistniała wieź i obecnie jest najważniejszym członkiem rodziny a z racji małych gabarytów i wrodzonej ofermowatości u tej rasy trzeba być na zewnątrz czujnym- dominującym dużym psom czasem wypłacić kopa, interweniującym właścicielom przeganianych psów dawać do zrozumienia, ze kopy się dopiero mogą posypać, itp.
  Nie spodziewałem się, ze na stare lata będę tak pajacował, ale ten pies to Baranek Boży, roztaczam nad nim protekcje kompletna.
  Pozdrawiam Pana i przepraszam za zbyt długi komentarz. to z bezsenności.
 • @marek13 07:11:35
  A ja wyjatkowo mialem luksus spania.
  Normalka to pobudka o 5 rano albo troche wczesniej.
  I... zapomnialem przestawic budzik.
  Nosilo mnie az dospalem:))))
 • Zaginęły głosy amerykańskich żołnierzy z baz wojskowych w Georgii.
  Ciągle jest szansa, że Donald Trump, który wygrał wybory będzie Prezydenten USA ! Warunkiem jest odebranie prawa certifikacji elektorów w Pensylwanii gubernatorowi - dokładnie według konstytucji Pensylwanii ! Oraz zrobienie czegoś podobnego w Michigan, Georgii, Wisconsin, Newadzie i Arizonie. Wtedy 14 XI ani Biden ani Trump nie będą mieli po 270 głosów elektorskich (albo Trump będzie miał 270). Wtedy po jednym elektorze będą wystawiać stany ! Łącznie 50-ciu. A stanów republikańskich jest więcej ! Trump ma też zamiar szybko powołać specjalnego prokuratora do zbadania oszustw wyborczych i szpiegowskich powiązań Chin z kryminalną spółką od maszyn liczących głosy Dominion. Trump zamierza też przedstawić Najwyższemu Sądowi w USA jak się wyraził "wielki, piękny pozew" z tysiącami tysięcy dowodów na oszustwo wyborcze. Problemem jest czas. Czy zdąży? Czy wygra stary oszust Biden? Jest to oczywiście teoretycznie możliwe, ale realnie szanse powodzenia tego oceniam na 33%. Zresztą może dojść do kryzysu konstytucyjnego, gdyby parlament stanowy Pensylwanii wybrał "swoich" elektorów, a gubernator "swoich". Taki scenariusz też jest prawdopodobny. Jest też i taka możliwość, że pełniącym obowiązki prezydenta USA zostanie speaker Izby Reprezentantów, a jest nim pani Nancy Pelosi. Nie wiem kto jest gorszy, Biden, czy Pelosi?
 • Agencja GSA nie miała prawa twierdzić, że Biden wygrał. Proces wyborczy cały czas trwa i wszystko jest możliwe.
  Mobilny serwer Dominion Voting Systems uległ awarii w niedzielę, opóźniając ponowne przeliczenie, o które poprosił prezydent Donald Trump, poinformowali przedstawiciele Georgii. W Georgii maszyny do głosowania automatycznie przekierowały na Bidena miliony głosów oddanych na Trumpa ! Podobnie było w Michigan, Newadzie i Arizonie! W Pensylwanii łajdaccy komuniści tzw. "demokraci" dosypali miliony pocztowych sfałszowanych kart wyborczych po 3 listopada ! Podobnie w Wisconsin - gdzie policzono miliony nielegalnych głosów pocztowych, choć ich stanowe prawo zabrania wysyłania przez pocztę kart do głosowania bez prośby głosującego! Trwa przepychanka buldogów pod dywanem, czy pokazać oszustwo czy nie. A skala przekrętów demokratów jest porażająca. Tak bezczelnie oszukiwać i robić przewałki to mało w którym kraju by przeszło. Pensylwania ; tam wszystkich wyborców w wieku powyżej 80 r. życia , jest około 400 tys... Na Bidena niby zagłosowało ich około 2 mln. , więc kart wyborczych policzono 5 x więcej niż jest tam żywych 80-latków ..... można głosy--karty wyborcze liczyć nawet 123 albo 999 razy i wynik będzie ten sam, lub podobny! W spornych pakietach wyborczych ok 10 na prawie 9000 (w 4 przypadkach jest to ewidentne) dokonano prostego przemnożenia głosów X10 na rzecz Bidena. Tylko w trzech stanach: Michigan "skręcono" ok. 123 590 głosów w Georgia "skręcona" ok. 85 890 w Wisconsin ok. 101 460 na rzecz Bidena stwierdzono na podstawie anomalii statystycznych (tj 42 głosy elektorskie). W Wisconsin, te skręcone około 100 tys. głosów, to są tzw. gołe głosy korespondencyjne, które z przyczyn formalnych, określonych prawem stanowym, powinny być skasowane. W Wisconsin, żeby głos korespondencyjny się liczył muszą zostać spełnione dwa warunki. 1 - trzeba wysłać tam, gdzie trzeba wniosek o głosowanie korespondencyjne. 2 - po otrzymaniu pakietu wyborczego i wypełnieniu karty do głosowania należy kartę odesłać w urzędowej kopercie. Tymczasem w Wisconsin mamy ok. 100 tys. głosów na rzecz Bidena bez kopert (i bez wniosków) i te nie powinny być liczone jako nieważne. Stany, w których wygrał Trump zastanawiają czy ogłosić secesję i stworzyć niezależne i prawdziwe Stany Zjednoczone z dożywotnią prezydenturą Donalda Trumpa. We wszystkich 6 stanach (Arizona, Nevada, Wisconsin, Pensylwania, Michigan, Georgia trwa – nazwijmy to – pat. Jest certyfikacja na poziomie komisji wyborczej, sekretarza stanu i gubernatora. Ale to nie oni decydują o finalnej certyfikacji i wyborze elektorów. O tym decydują parlamenty (Izba Reprezentantów i Senat) tych stanów. A tam trwają przesłuchania bowiem sztaby Giulianiego, Powell wniosły o nie. Jest olbrzymia ilość świadków i dowodów na oszustwa. Kilka dni temu był pierwszy „hearing” w Pensylwanii, trwał 3,5 godziny. Wziął w nim udział Prezydent Trump i R. Giuliani. Również w sądach tych stanów są pozwy. W Georgii jest pozew Sidney Powell przeciwko sekretarzowi stanu i gubernatorowi. Liczy 104 strony i posiada dowody na wzięcie olbrzymich łapówek przez tych polityków. A 8 grudnia wybór elektorów. Zostało 8 dni. Jeżeli elektorów nie będzie to wchodzi 12 poprawka do Konstytucji USA. Amerykański generał Michael Flynn oświadczył dzisiaj, że Komunistyczna Partia Chin wspiera aktywnie wysiłki Partii Demokratycznej, aby ukraść wybory Prezydentowi Trumpowi. W USA zastosowano taktykę wojenną stosowaną przez armię chińską - totalną kontrolę głównych mediów (NYT, CNN, CNBC, FaceBook, Twitter, Youtube, Google itd.) i manipulację. Usunięcie Prezydenta Trumpa jest częścią planu Chin stania się jedynym supermocarstwem na świecie - powiedział generał. Pojawiły się też informacje w Internecie, że gen. Flynn stał na czele specjalnej jednostki Armii USA (Delata Force ?) w liczbie 500 żołnierzy, która zajęła Amerykański Konsulat we Frankfurcie w niemczech i po walce odbiła z rąk CIA (1 zabity oficer CIA i 5 atakujących żołnierzy z US Army) serwery wyborcze firmy Dominion z dowodami sfałszowania wyborów. Jeżeli to prawda to "demokraci" i ich Kukła-Śpioch-Joe przegrali wybory! 29 listopad,Generał broni Thomas McInerney i generał broni Michael Flynn udzielili dzisiaj wywiadów dla WVW Broadcasting Network. To był pierwszy wywiad Flynna od czasu jego ułaskawienia. W zdumiewającym zeznaniu McInerney stwierdził, że jego źródła powiedziały mu, że siły specjalne armii amerykańskiej, prawdopodobnie niesławne siły Delta, napadły na farmę serwerów zarządzaną przez CIA we Frankfurcie w Niemczech. W wynikłej strzelaninie zginęło 5 żołnierzy, a także jeden oddział paramilitarny CIA. Według doniesień personel CIA został rzekomo przywieziony z Afganistanu w celach bezpieczeństwa. Późniejsza analiza zabezpieczonych serwerów dostarczyła dowodów na to, że Chiny, Iran i Rosja były zaangażowane w próbę zamachu stanu na prezydenta Donalda Trumpa, która okazałaby się odnieść niezwykłe zwycięstwo narodu amerykańskiego, ujawnił McInerney. „Ci ludzie dopuścili się zdrady” - powiedział McInerney. Błagał prezydenta Trumpa, aby nie opuszczał urzędu, dopóki zdrada nie zostanie ujawniona. Biden mianował na Ministra Obrony 4-ro gwiazdkowego generała czarnoskórego co już jest na emeryturze. Boi się wojska.
 • Według senatora Newta Gingricha mamy do czynienia z największym kantem wyborczym w USA od 1824 r.
  Trzeba napisać o
  1. Sędzi, która zakazała w Pensylwanii certyfikować wybory do momentu rozpatrzenia skarg Trump'a, bo może je wygrać.
  2. Nakazie sądowym nakazującym zabezpieczenie komputerów wyborczych, aby nie zatarto śladów przestępstwa.

  3. To co pisze się o GSA jest nieprawdą. Trump nakazał GSA uruchomienie dostępu do finansów dla Bidena. GSA jest jednostką podległą Trumpowi i nie wypowiada się na temat prawdziwości wyników wyborów. Trump uważając je za sfałszowane też ich nie uznaje. Na razie batalia prawna,
  4. W USA ludzie wychodzą na ulicę. Masowe protesty w weekendy. W przeciwieństwie do Polaków bronią swoich konstytucyjnych praw. Ludzie, nie dajcie się ogłupić. Trump to jedyny prawdziwy przywódca globalny po Reaganie, niestety niewygodny dla lewaków i wszelkiej maści dewiantów, nierobów, celebrytów i grup szemranych interesów. Szkoda dla nas ale Amerykanie już niedługo przekonają się jak to jest być rządzonym przez miernotę. U nas warszawiacy już się przekonali wybierając chłystka na prezydenta Warszawy. Skala nieco inna ale skutek podobny.
  Oto link do informacji o serwerach:

  https://www.facebook.com/arturkalb/videos/2806178262928225
 • @Oscar 17:44:38
  Serwery, które liczyły głosy w amerykańskich wyborach, zostały we Frankfurcie przejęte przez US Special Forces Command. To tam via Hiszpania były przesyłane dane z amerykańskich wyborów. Teraz, jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, serwery te znajdują się w Białym Domu. Jeśli to prawda, to Trump posiada główny dowód w sprawie. A co do gubernatora Georgii Briana Kempa - on i sekretarz stanu Georgii zostali kupieni przez Demokratów i za pieniądze uczestniczyli w machinacjach wyborczych na korzyść Bidena.
 • @Oscar 17:44:38
  Deficyt handlu ChRL- USA za rok 2019 wynosił 344 mld. dolarów na niekorzyść USA, a teraz jest tylko gorzej i to Chiny sprzedają kryształy kwarcu czyli piasku opakowane w chipa za 200 dolarów sztuka.
 • @Oscar 17:44:38
  JAK NAS PISZĄ NA WSCHODZIE | "Biden będzie rządził w Warszawie za pośrednictwem Berlina i Brukseli" – pisze Piotr Makiedoncew z rosyjskiego portalu EaDaily.
  Publicysta kreśli w swoim tekście bardzo pesymistyczną dla Polski wizję relacji międzynarodowych. Bardzo pesymistyczną, a przy tym, w uszach racjonalnie myślących obserwatorów, ocierającą się o teorie spiskowe. Punktem wyjścia dla Makiedoncewa jest "kolejna faza konfliktu Węgier i Polski z Unią Europejską". Komentator nawiązuje do głośnego artykułu George`a Sorosa, który nawołuje Europę do stawienia czoła rządom w Warszawie i Budapeszcie. Zdaniem Makiedoncewa, amerykańskie elity wspierają pogłębianie eurointegracji. Jedynym wyjątkiem był Donald Trump. Po jego wyborczej porażce wszystko wróci na poprzednie tory – twierdzi rosyjski publicysta. Przypomina przy tym, że Joe Biden był przeciwnikiem brexitu i krytykował politykę Trumpa wobec sojuszników z NATO i UE.

  Makiedoncew dostrzega związek pomiędzy konfliktem na linii Bruksela (a niedługo również Waszyngton) – Warszawa, a lewicowymi protestami w Polsce. "Zagrażający polskim władzom ruch Ogólnopolski Strajk Kobiet wspiera członkostwo Polski w UE i wypełnianie przez Warszawę zobowiązań wobec Brukseli, dlatego też może cieszyć się poparciem Parlamentu Europejskiego" – pisze. – "Program Marty Lempart i spółki, w praktyce oznaczający dążenie do zmniejszenia liczby ludności Polski, jest wygodny również dla USA" – dodaje. Dlaczego? Zdaniem Makiedoncewa, zarówno polska lewica, jak i władze USA, dążą do… zmiany struktury etnicznej narodu polskiego. Rosyjski publicysta kreśli iście sensacyjną wizję. A więc… W Polsce rośnie śmiertelność z powodu koronawirusa. Szczególnie wśród osób starszych. Czyli – w elektoracie PiS. Tymczasem amerykańskie organizacje żydowskie żądają restytucji mienia. PiS nie chce na to pozwolić. Lewicowo-liberalna opozycja, której emanacją jest Strajk Kobiet – owszem. Makiedoncew sięga po historyczną analogię. W czasach średniowiecza polscy królowie zachęcali ludność żydowską do osiedlania się w polskich miastach, aby tym sposobem zrekompensować straty, poniesione w walkach z Tatarami (taka interpretacja przyczyn zasiedlania ziem polskich przez ludność żydowską jest mocno wyolbrzymiona i udramatyzowana, ale to już kwestia do omówienia dla mediewisty).

  Podobnie dziś "Polska, której grozi wymarcie z powodu niskich wskaźników urodzeń (sytuację pogorszyłaby oczywiście liberalizacja prawa aborcyjnego, o którą walczą feministki – red.), okazuje się być łakomym kąskiem dla amerykańskich organizacji żydowskich oraz Izraela" – twierdzi Makiedoncew. A organizacje te, zdaniem rosyjskiego publicysty, będą cieszyć się pełnym wsparciem zarówno USA pod rządami nowej administracji, jak i Berlina oraz Brukseli – to bowiem Niemcy i UE, według Makiedoncewa, będą w imieniu Bidena "zarządzać Polską". Troska rosyjskiej propagandy o sytuację demograficzną w Polsce i o kwestię suwerenności władz w Warszawie jest zastanawiająca. I z pewnością nie jest podyktowana szczerą sympatią Moskwy.

  Źródło: DoRzeczy.pl


  Ps...Jednak wszystko to prawda. Już nawet ruscy widzą, że lewactwo z totalną opozycją, współpracując z Niemcami i Brukselą chcą nas wydymać. Niestety tym razem z Moskwy płynie prawda. W tajnym dokumencie żydzi mają zapisane, że Polaków w Polsce ma tylko być 15 milionów bo tyle będą potrzebować do ...obsługi żydów, których ma być ok.50 milionów. Dlatego jest żydowska maciora Lempart, Owsiak, Tusk, Wałęsa, Gersdorf, Tuleya, Rosati, Tefałeny, Gazeta żydowska, Onet, WP, PO, Lewica, Hołownia, PSL, Soros, i inni żydzi. No, gdyby to była propaganda amerykańska albo choćby żydowska, to oczywiście autor nie śmiałby wątpić w jej szczerość. No, ale że ruska, to coś knują...On sam ŻYD! I wie co mówi! Wie, że w Polsce istnieje coraz silniejsza i bardzo wpływowa ( często bardzo sprytnie ukryta ) żydowska populacja. I to jest tylko kwestią czasu kiedy powyłażą z szaf żeby zaprowadzić swoje porządki w POLIN! ...to dopiero poczatek Polin, polskie miasto Leżajsk na Podkarpaciu już ma nazwę Lishensk:

  https://youtu.be/nFTF5JR7vCs

  "Program żydowskiej maciory Marty Lempart i spółki, w praktyce oznaczający dążenie do zmniejszenia liczby ludności Polski..."

  Proszę, nawet Rosjanin zauważył, o co chodzi. Dlaczego więc Niemcy wspierają te protesty? Bo nasi odwieczni wrogowie nie chcą, żeby było nas wielu i żebyśmy byli silni. Mamy być nieliczni, słabi i - co za tym idzie - łatwi do sterowania. Niemcom nie chodzi o żadne zasady, żadne "prawa kobiet" (czy Niemcy już zadbali o niemieckie zarobki i niemieckie warunki pracy dla Polek pracujących w Lidlach, Kauflandach i Rossmanach w Polsce?), tylko o władzę, którą za nic w świecie nie chcą się z nami podzielić. Nie ma żadnych interesów unijnych i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. Są przede wszystkim interesy niemieckie i francuskie. A Niemcy nie chcą mieć silnego konkurenta na wschód od Odry, tylko tanią siłę roboczą, która za półdarmo będzie im produkować podzespoły do niemieckich maszyn, wysokiej jakości żywność dla Niemców, i która będzie kupować niemieckie produkty high-tech.

  Dwa cytaty z Hitlera o aborcji w Polsce:
  "W obliczu dużych rodzin tubylczej ludności, jest dla nas bardzo korzystne, jeśli dziewczęta i kobiety mają możliwie najwięcej aborcji"
  "Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych"

  I na koniec jeszcze słowa osobistego sekretarza Hitlera Martina Bormanna:
  "Obowiązkiem Słowian jest pracować dla nas. Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki - im więcej, tym lepiej."

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031