Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Wyborczy Finisz Trumpa i Bidena-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W zasadzie to Trump powinien wygrać wybory dość łatwo, biorąc pod uwagę fakt, iż Biden wogóle nie prowadził żadnej kampanii. Za niego prowadzą kampanię media korporacyjne i elektroniczne.

 Na dzień przed wyborami szanse Donalda Trumpa na reelekcję rosną w dość dużym tempie. Trump nadrabia wszystkie zaległości w sposób wręcz popisowy. Jest diametralna różnica między kampanią Trumpa, a kampanią Joe Bidena. Kiedy Trump prowadzi kampanię osobiście gromadząc w trudnych warunkach pogodowych tysiące swoich zwolenników na wiecach przedwyborczych, Joe Sleepy Biden gromadzi więcej osób z jego obsługi, niż ludzi chcących go wysłuchać.

Kampanię za Bidena prowadzą media korporacyjne i elektroniczne w sposób skandalicznie tendencyjny, czego wyrazem był dialog pomiędzy Jackiem Dorseyem, a senatorem Tomem Cruizem na temat cenzury u Twittera, gdzie bezczelne wypowiedzi Dorseya, poskutkowały gwałtownym spadkiem akcji Twittera na giełdzie , a brak utraty pieniędzy zaraz przemówił do rosządku Dorseyowi.
Następnego dnia ukazały się dochodzenia z New York Post na twitterze,traktujące o wielkiej korupcji całej rozległej rodziny Bidenów, wykorzystującej stanowisko Joe, jako ówczesnego viceprezydenta USA. Następnego dnia stacje korporacyjne ABC i NBC rownież dołączyła do krytyki rodziny Bidenów, jako siedliska korupcji.
W Ameryce obowiązuje jedna żelazna zasada: możesz kręcić lody i ulegać korupcji pod jednym warunkiem, że nie będziesz ubiegał się o żaden publiczny urząd. Jeśli już starasz się o urząd musisz być czysty, w przeciwnym razie konkurencja poszuka na ciebie choćby najmniejszego haka i rozdmucha go do wymiaru jak największej afery.
Klasycznym tego przykładem była cztery lata temu rozbuchanie afery z powodu podsłuchanych słów Trumpa o pewnego rodzaju kobietach. Ciekawa byłam, co teraz znajdzie konkurencja z partii demokratycznej na Trumpa, ponieważ w ciągu czterech lat wystrzelali się ze wszystkiego, więc dalej pozostała otwarta sprawa zeznań podatkowych Trumpa, oraz parę dni temu próba zrobienia afery z domniemanego tajnego konta Trumpa w Chinach. Tyle znaleźli wszystkiego  na Trumpa.
Można się tylko dziwić przywódcom partii demokratycznej, że nawet nie zadali sobie żadnego wysiłku, by przed przyznaniem Bidenowi prawa ubiegania sie o najwyższy urząd w USA, sprawdzić wszystkie jego ciemne interesy, oraz jaką taktykę zastosować,  gdy konkurencja z partii republikańskiej ujawni Amerykanom nieprzyjemne fakty z rodziny Bidena.
Zeznania Bobulińskiego dobiły Bidena, ponieważ wspomniał on korupcji rodziny Bidenów w stosunkach z Chinami, a to już całkowicie dyskwalifikuje kandydata w oczach Amerykanów. I tak w stolicy przemysłowej Pensylwanii Pittsburgu, Post-Gazette oficjalnie od ponad 50 lat udzieliła poparcia Trumpowi, widząc że poparcie dla Bidena traci jakikolwiek sens. Wczoraj w niedzielę na spotkaniach wyborczych Trumpa w Michigan, Iowa, Północna Karolina, Goergia, Floryda, było tysiące zwolenników, zaś na spotkaniu Bidena w Pensylwanii jak zwykle było więcej osób z obsługi technicznej niż zwolenników.
Nie wiem , na czym wielkie media korporacyjne i elektroniczne opierają nadzieję na zwycięstwo Bidena, skoro Biden prawie wogóle nie prowadził żadnej kampanii, dając od czasu do czasu głoś w mediach społecznościowych, podczas gdy w tym samym czasie Trump na setkach spotkań z wyborcami był przez nich entuzjastycznie witany. Przecież to na kilometr sondaże wskazujące na kilkunastoprocentowe zwycięstwo Bidena śmierdzą manipulacjam i kłamstwami.
Coś musi być na rzeczy, ponieważ Joe Biden powiedział, kiedy myślał że niejest nagrywany, iż jego partia przygotowała największe oszustwo wyborcze. Chodzi o głosy wysyłane pocztą, jak również o wcześniejsze głosowania. Zapewne powstanie ogromny chaos, w którym niechybnie będzie musiał interweniować federalny Sąd Najwyższy.
Antifa i inne radykalne lewicowe ugrupowania pozostające pod kontrolą partii demokratycznej, zapowiedziały że będą usiłowały usunąć siłowo Trumpa z Białego Domu już w noc wyborczą. Pisałam o tym wielokrotnie, że zwolennicy Trumpa są uzbrujeni po zęby i wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli parę kryteriów ulicznych, prawdopodobnie z licznymi ofiarami.
Obserwując finisz kampanii Trumpa można było zobaczyć tysięczne tłumy oczukujące cierpliiwie po kilka godzin na Trumpa w Michigan, Iowa, Północnej Karolinie Georgii, i na Florydzie pomimo bardzo niesprzyjającej pogody, entuzjastycznie witające obecnego prezydenta. W Miami wczoraj prezydent Trump pojawił sie tuż przed północą, witany entuzjastycznie przez ponad 20 tysięcyy swoich zwolenników. Natomiast Biden pojawił się tylko w Pensylwanii. Nie pokazano, ile osób przyszło na wiec Bidena, ale pewnie jak zwykle, więcej było z obsługi, niż wyborców chcących zobaczyć i wysłuchać Bidena.
Podobnie było cztery lata temu, gdzie na wiecach wyborczych Trumpa było tysiące zwolenników, natomiast na wiecach Hilarii była garstka. To chyba jasno pokazuje , kto w sposób uczciwy powinien wygrać wybory. Warto również zaznaczyć, iż cztery lata temu Hillary Clinton nie była oskarżana w tak otwarty sposób o korupcję,  jak obecnie Biden.
Sondażami nie należy się specjalnie przejmować, chociażby biorąc pod uwagę to co było cztery lata temu, które wyraźnie wtedy faworyzowały Clintonową. Mam nadzieję że jutro będzie podobnie.
Wydaje mi się również, że Biden popełnia ten sam najważniejszy błąd co Hilaria cztery lata temu. Otóż cztery lata temu Hillaria zlekceważyła wyborców Bernie Sandersa, którym niczego nie zaproponowała z obietnic Sandersa. Była tak pewna wygranej, że pozwoliła sobie na luksus niestarania się o głosy wyborców Sandersa.
Jakieś trzy tygodnie temu, Bernie Sanders zwrócił się do Bidena, by zaproponował coś z jego postulatów swoim wyborcom, byn móc pewnie pokonać Trumpa. Elektorat Sandersa to ok. 30 milionów głównie młodych wyborców. Jak do tej pory Biden niczego nie zaproponował wyborcom Sandersa, więc te potecjalnie 30 milionów wyborców pozostanie w domu, przypieczętowując w ten sposób zwycięstwo Trumpa, identycznie jak było cztery lata temu.
Dzisiaj jest ostatni dzień kampanii, więc Trump od wcczesnego rana wyrusza do Michigan, Wisconsin, Pensylwanii, oraz chyba Połnocnej Karoliny. Nie podano gdzie będzie dzisiaj finiszował Joe Biden.
 

  

KOMENTARZE

 • wróg jest baaaaardzo przebiegły !
  Skoro showmanowi Trumpowi przydzielono za konkurenta w tym wrestlingu dla gawiedzi zawodnika ślepego, głuchego, przymulastego i ledwo trzymającego się na nogach, to znaczy że jest to ustawka i wygrać ma Trump. A wygrać ma dlatego, gdyż to spowoduje chaos w spolaryzowanym uprzednio metodycznie społeczeństwie, który z kolei będzie zasłoną dymną do czegoś znacznie większego dziejącego się w tle.
 • Wyniki glosowania nie mają znaczenia.
  Każda przegrana strona ogłosi że wybory zostały sfałszowane (i to będzie prawda) i ich nie uzna.
  Demokraci fałszują na potęgę by skompensować głosy na Trampa.
  Wynik jest bez znaczenia.
  Jak jednak wygra Tramp to demokraci tego nie uznają i uruchomią "rewolucyjny" impichment.
  Jak będzie więcej głosów na demokratów to Tramp słusznie uzna wybory za nieuczciwe.

  Wojna domowa w USA jest przesądzona...
  Tam nie nikogo mądrego kto by zapobiegł wojnie... żadna strona nie ustąpi...aż do śmierci ostatniego pożytecznego kolorowego idioty lub białego już nie idioty ..broniącego własnej d..py.
 • Autor !
  100/100 Kibicuje Trumpowi tak jak w pierwszej kadencji. Gdyby nie ta banda zwana demokratami, zrobiłby o wiele więcej dobrego.
 • Ogon - co to psem wywija
  zadecydował, że ma wygrać Trump i tak się stanie.
  Wniosek?
  Rzeczywiście - świrus i to niesamowite polaryzowanie tzw. demonkratutowych obywateli - mówi nam, że będzie pieczona jakaś duża sztuka mięcha. Oczywiście to ogon piecze i to ogon będzie potem konsumować a nie pies. co to - to nie!
 • @demonkracja 18:58:47
  Akurat nie tak bardzo jak się Waści wydaje. Skądinąd dużo tu postów od wszelakiego rodzaju czubków, którzy zaśmiecają ten portal.
 • @Nibiru 17:18:48
  Też tak uważam.
 • @Rolnik67 19:56:19
  Wyobrażam sobie jaką dziką satysfakcję i ubaw muszą mieć banksterzy widząc z jaką łatwością ograli i upokorzyli w sumie dumny naród amerykański. I teraz jeszcze ta szopka wyborcza, gdzie umowne południe gotowe jest walczyć z umowną północą o nic, gdyż którykolwiek z tych zgrzybiałych aferantów by tych wyborów nie "wygrał" to będą one i tak dla grandziarzy wygrane.
  Dla mnie to żenada i the end of USA.
 • @Playset 18:01:12
  Trump podpisał 447. Żaden Polak nie powinien go popierać.
 • @zbig71 21:46:41
  To nie jest ustawa - tylko nr druku senackiego, który dotyczy podpisanej deklaracji z Terezina przez jednego z naszych politykierów. Rozsądnych ludzi /dbających o swój Kraj/ do niczego nie zobowiązuje - chyba, że są tylko polskojęzyczni - wówczas mają pretekst.. Trump tego nie uchwalał, otrzymał do podpisu i podpisał. Jak widać jest znacznie mądrzejszy od naszych domorosłych ekspertów, bo wiedział co podpisuje. Z poważaniem i bez odbioru.
 • @Playset 22:54:45
  Przegłosowana trzy lata temu amerykańska ustawa 447 wywołała spore zamieszanie w Polsce. Mówiła o wsparciu ze strony USA dla roszczeń w zakresie pozostawionego po wojnie mienia bezspadkowego, które przeszło na rzecz państwa. Jutro w Sejmie odbędzie się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu, który ma być polską odpowiedzią na decyzję amerykańskiego parlamentu.
  podważa tę zasadę. Mienie, które po II wojnie światowej pozostało po Polakach narodowości żydowskiej bez spadkobierców, ma zgodnie z nim "służyć jako podstawa do spełnienia potrzeb materialnych znajdujących się w potrzebie ofiar Holokaustu i zapewnienia ciągłej edukacji o Holokauście, jego przyczynach i konsekwencjach".

  Nawet 300 mld dol.

  Kilka lat temu organizacje żydowskie wyceniały wartość utraconego majątku Żydów w Polsce na 230 mld zł. Szacunki Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego wskazują nawet 300 mld dol.
 • @Nibiru 21:04:05
  Bystrzacha z pana, Nibiru.
  Pan Mańka posiada już, jak każden Amerykanin, mocą ustawy, która 30 czerwca została przedłożona ichniemu amerykańskiemu kongresowi i która będzie za parę dni klepnięta, konto w centralnem banku, gdzie mu będą punkty socjalne wypłacać w FEDcoinach.

  Plan mają sprytny taki: Najpierw masowy "quantitative easing", czyli wpompować jeszcze dodatkowe miliardy w upadający system finansowy, potem lokdałnik i masowe bezrobocie i kaszana i negry głodne na ulicach, potem "kasa z helikoptera" czyli zapomogi dla głodujących, potem hiperinflacja, by oddłużyć kraj. W międzyczasie likwidacja gotówki i FEDcoiny.

  Czy Trampek czy Bidon, lepszego planu nie będzie. Megakorporacje, Blackrock, Vanguard, Apple, Google i te takie na nic innego nie pozwolą. Pan Mańka i pan kieliszek będą już wkrótce zbierać punkty, zamiast piniędzy i przejdą na państwowe utrzymanie. Wybory zostaną wygrane w każdem wypadku.
 • @Pan podporucznik 23:51:07
  Ja to wiem bo slepy nie jestem. Mialem szope na posesji, tzn 3 szopy polaczone. Wielka, mniejsza i najmniejsza. Graly tam zespoly metaliczne, byly hodowane kury, kroliki i sklad zelastwa. Wywiozlem zelazo , wyrwalem sciany dzialowe, wyrownalem beton, wyizolowalem, podprowadzilem prad, wode, gas, zbudowalem szambo i pole saczkowe, okna zainstalowalem. Bedzie dom na wynajem albo dla turystow. 45 m kwadratowych. Zygnalem na to juz $16K a zamknie sie $20K. Piec, klima, lodowka, ustep, szafki, meble, juz od miesiecy w garazu czekaja. Materialy budowlane ida dziennie w gore, ciagle ceny przeklejaja. Bedzie duzo ludzi po Covidzie co stracili domy przez nie placenie rat.
 • Mr D.TRUMP 2020 tsunami
  https://m.salon24.pl/beb1352d49dfde8de7f34b1118bb078a,860,0,0,0.png

  Trump radzi sobie wyjątkowo dobrze we wczesnych wyborach na Florydzie, Nevadzie, Iowa, Północnej Karolinie i Arizonie. Grupa Trafalgar, która przeprowadziła najdokładniejsze badanie ankietowe według stanu w 2016 r., biorąc pod uwagę „nieśmiałych wyborców Trumpa” (ludzie boją się powiedzieć nieznajomemu przez telefon, że wspierają Trumpa), pokazuje, że Trump w tym tygodniu objął inicjatywę na Florydzie, Michigan, Karolina Północna i Pensylwania. Rasmussen pokazuje aprobatę Trumpa na poziomie 52%, pięć punktów lepszą niż były prezydent Barack Obama w tym samym czasie w 2012 roku, kiedy zmierzał do zwycięstwa w reelekcji. Przez zamieszki w Filadelfii Demokraci przegrali Pensylwanie.
 • @kula Lis 69 08:02:14
  --------------
  "Przez zamieszki w Filadelfii Demokraci przegrali Pensylwanie."
  --------------
  Przecież - między innymi - po to te zamieszki tam wybuchły.
  Wniosek?
  Ogon - co to tam psem wywija - zdaje sobie sprawę z tego w jakim stopniu zlewaczył, spedalił tamtejszych - demonkraturowych - a jakże - tzw. obywateli. Dlatego pomimo wystawienia takiego Bidena - nie zawadziło dać fora Trump'owi i w innych wymiarach.
 • @Playset 22:54:45
  Nie łgaj broniąc Mopa. Trump popiera żydzowskich wyłudzaczy.
 • @Wican 10:03:52
  Popiera, zresztą nie tylko w obszarze Wisły. W Jerozolimie także.
 • Jeżeli Trump nie wygra, to będzie wstyd
  z publicznie mylił żone z siostrą.
  Twierdził też, że w 2016 roku rozmawiał z Dengiem. Który ze 20 lat już nie żył.
 • @staszek kieliszek 05:44:24
  Na turystów nie liczyłbym w najbliższej dekadzie. Już raczej na uchodźców z Europy.

  My też, ja nas tu zaczną przymusowo wyszczepiać lub po łagrach kwarancianych zamykać, to spadamy zaraz na Stany. W najgorszym wypadku drogą północną, przez Irkuck i Cieśninę Beringa, mamy już w busie zimowe opony nałożone.

  Ale kasy to pan na uciekinierach nie zarobisz. My to jeszcze mamy trochę kryptowaluty na czarną godzinę oraz dysponujemy dyplomowaną wiedzą fachową z zakresu obronności. Ale inni to wyruszą na marsze śmierci bez takiego kapitału. Nie będzie ich stać na luksusy na pańskim condo.

  Broni automatycznej warto by dokupić, jak pan masz kasę do wydania. Ostre psy zachodować i mięsem świeżem wykarmiać, może być królicze. Ale na dłuższą metę na swej posesji pan się i tak nie ostoisz.

  Zdigitalizują panu emeryturę i kupisz pan ino to, co one przyzwolą. Na internet panu nie przyzwolą. Jako bogaty właściciel jesteś pan dla każdej władzy niewygodny, rozkułaczą pana i zglajśszaltują.

  Ale na Trampka warto i tak zagłosować, da to panu parę tygodni wytchnienia i może nawet spokojne, ostatnie już, święta Bożego Narodzenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031