Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Czy Ameryce grozi wojna domowa?-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Radykalna lewica partii demokratycznej mówi otwartym tekstem, że nie uzna nawet legalnego wyboru Donalda Trumpa na prezydenta USA i postara się siłą usunąć go z urzędu.

 Do wyborów prezydenta USA zostało niecałe dwa tygodnie, zaś Amerykanie przygotowują się na zamieszki powyborcze. Świadczą o tym ogromne zakupy bronii, a przede wszystkim amunicji. Do przeciętnego Amerykanina dotarło zwłaszcza w stanach rządzonych przez gubernatorów pochodzących z partii demokratycznej, że Antifa, BLM, oraz inne ekstremistyczne bojówki lewicowe wspierane przez demokratów ogłosiły, że jeśli Trump wygra wybory, to oni go siłą usuną z Białego Domu.

Czyli że partia demokratyczna nie zaakceptuje zwycięstwa wyborczego Trumpa pod żadnym względem i będzie wzniecać zamieszki uliczne i kto wie, może będzie strzelać do ludzi, zwolenników Trumpa, wydając rozkazy swoim lewicowym bojówkom. Z takiego punktu widzenia należy spojrzeć na rozruchy BLM i Antify, w miastach i stanach rządzonych głównie przez demokratycznych gubernatorów i burmistrzów, jako przygotowania do rozprawy z przeciwnikami politycznymi.
Preludium do wybuchu zamieszek wraz z użyciem bronii palnej można potraktować zabójstwo w Denver zwolennika Trumpa. Na szczęście zabójca został schwytany i został oskarżony o zabójstwo pierwszego stopnia. Skoro pierwsza salwa zachecajaca do przemocy już padła, to należy się w niedługiom czasie spodziewać dalszych ofiar.
Zwłąszcza że o tym mówią w sposób otwarty i szczery różni lewicowi celebryci i dziennikarze. Oto próbka jednego z nich, niejakiego Keitha Olbermanna, byłego prezentera MSNBC, który powiedział parę dni temu:
FBI powinno zidentyfikować Trumpa jako oskarżonego o udział w spisku członków i współpracowników antyrządowej milicji, mającej na celu uprowadzenie demokratyczną gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer”.
W tej akurat sprawie FBI aresztowało początkowo 12 osób, ale wkrótce okazało się, że osoby te z milicją nie maja nic wspólnego, ale raczej są członkami lewackich ugrupowań.
Następnie oskarżył Trumpa o planowanie odrzucenia wyników nadchodzących wyborów i dodał, że „prezydent powinien zostać „zniszczony i pożarty z urny wyborczej”.
„Trumpa można i trzeba usunąć. Nienawiść, którą wywołał, puszki Pandory, które otworzył, nie zostaną tak łatwo zniszczone. Więc przygotujmy się. Zadanie jest dwojakie: terrorysta Trump musi zostać pokonany, musi zostać zniszczony, musi zostać pożarty przy urnie wyborczej, a następnie on i jego pomocnicy, jego zwolennicy i współpracownicy oraz Mike Lee i William Barr oraz Sean Hannity i Mike Pence, Rudy Gulliani i Kyle Rittenhous oraz Amy Coney Barrett muszą zostać oskarżeni i skazani oraz usunięci z naszego społeczeństwa, podczas gdy my próbujemy go odbudować i odbudować świat, który Trump zniszczył poprzez wirusa.
Pamiętaj o tym, nawet jak marzymy o powrocie do rzeczywistości i bezpieczeństwa oraz kraju, za który zginęli nasi przodkowie , że walka polega nie tylko na wygraniu wyborów, ale na tyle, by gonić, przynajmniej na chwilę Trumpa i robaki ze sceny, a następnie spróbować posprzątać to, co zostawili.
Pamiętaj o tym, choć pamiętanie o tym oznacza, że walka nie kończy się trzeciego listopada, ale pod wieloma względami zacznie się dopiero tego dnia.
 Najlepszym scenariuszem dla demokratów na wydostanie Trumpa z Białego Domu jest „osunięcie jemu ziemi, tak gruntowne i jednoznaczne, że nawet osoby pomagające Trumpowi, republikańskie polityczne dziwki - każda z nich, będzie zmuszona go porzucić. Prezydent Trump jest demoniczny, twierdzi Olbermann. Mówi, że prezydent Trump to szaleniec, który nie wstrzyma oddechu, natychmiast ogłaszając, że ubiega się o prezydenturę w 2024 roku”.
Keith Olbermann jest jednym z wielu celebrytów, miłujących pokój, ale tylko dla wybranych, podobnie jak inni celebryci kojarzeni z partią demokratyczną.
Można powiedzieć że Keith Olbermann upewnił zwolenników Trumpa, iż dobrze zrobili zaopatrując się w broń i amunicję na wypadek wojny domowej zaraz po wyborach, którą to zainicjują zbrojne ramiona partii demokratycznej BLM i Antify.
BLM i Antifa przeszli swój chrzest bojowy w stanach i miastach rządzonych przez demokratów, co pokazuje że demokraci nie cofną sie przed najgorszą podłością, byleby odzyskać władzę. Jeśli przegrają wybory drogą głosowania, zaraz zaczną robić rozróby w głównych miastach i stanach rządzonych przez demokratów. Czy również wojna przeniesie się na stany rządzone przez republikanów?
Coraz więcej zwolenników i sympatyków partii republikańskiej uświadamia sobie, że musi się przygotować na najgorsze po wyborach, gdyż skrajna lewica partii demokratycznej mówi wprost, że nie zaakceptuje legalnego wyboru Trumpa na prezydenta USA.
Jak wykazały ostatnie badania,  zwolennicy partii republikańskiej są przygotowani na wojnę zaraz po wyborach. Świadczą o tym zakupy ogromnych ilości bronii i amunicji. Trwa również szmugiel zagranicznej bronii i amunicji. Ludność również się zaopatruje nielegalnie w broń z jednostek wojskowych. Trzeba również pamiętać, że ogromna ilość zwolenników republikanów służyło w wojsku amerykańskim, brało udział w prawdziwych wojnach na Bliskim Wschodzie, więc jest to ogromna armia weteranów przeszkolonych i zdyscyplinowanych, oraz znakomicie uzbrojonych. Ostatnio miałam możliwość zakupu najnowszego karabinka snajperskiego z celownikiem optycznym i noktowizorem, z dużym zapasem amunicji.
Czy przyszłęj wojny domowej, którą chce nam zaoferować skrajna lewica, da się uniknąć?
To zależy od tego, jak się zachowa lewica i zbrojne ramię partii demokratycznej BLM i Antifa.  Trzeba spojrzeć na kampanie wyborcze Trumpa i Bidena.
Trump ma po swojej stronie bardzo aktywnych zwolenników, którzy przychodzą tłumnie na spotkanie ze swoim prezydentem. Przeciwko sobie ma wszystkie media korporacyjne i elektroniczne. Media te nie cofną się przed żadnym kłamstwem, które by mogło odstręczyć zwolenników a zwłaszcza osób wahających się, na kogo oddać swój głos. Media te prowadzą wlasna kampanię próbującą na wszelkie możliwe sposoby podciągnnąć wyborców od Trumpa. Ciągle publikują sondaże jak to Biden w cuglach od miesięcy wygrywa wybory prawie we wszystkich stanach, więc potencjalny wyborco Trumpa nie masz po co iść. Twój głos i czas jest i tak stracony. Przez cztery lata media korporacyjne i elektroniczne wyczerpały swoją amunicję i właściwie nic na Trumpa nie mają, poza dzisiejszym sensacyjnym doniesieniem NYTimes, że Trump ma konto bankowe w Chinach.
Natomiast Joe Biden ma całkowitą ochronę wszystkich głównych mediów amerykańskich, które to starają się tuszować wszystkie skandale korupcyjne rodziny Bidenów na Ukrainie w Rosji i Chinach. Na spotkaniach z Bidenem można się doliczyć więcej osób z obsługi wizyty oraz dziennikarzy, niż potencjalnych wyborców.
Demokratów musiało bardzo mocno zaboleć entuzjastyczne przyjęcie Trumpa w Californii, w Newport. Autentyczne tłumy na ulicach, mnóstwo napisów „Latinos for Trump” i „Black for Trump”. Można to sobie obejrzec na youtube.
Bernie Sanders powiedział jakieś dwa tygodnie temu, że Joe Biden nic nie zaproponował jego specyficznemu elektoratowi, wzywając go że jeśli chce wygrać wybory, musi coś im zaproponować. W przeciwnym wypadku elektorat Sandersa pozostanie w domu, zapewniając reelekcję Trumpowi.
Przekonała się bardzo boleśnie cztery lata temu Hillary Clinton, która będąc tak pewną zwycięstwa nie zaproponowała niczego elektoratowi Sandersa, przegrywając w ten sposób z decydowanie z Trumpem. Czyżby czekała nas znowu powtórka sprzed czterech lat?
Dzisiejsza debata nic nie zmieni moim zdaniem w preferencjach wyborczych. Najważniejsze pytanie, które wielokrotnie powtarzam brzmi: Ile osób zostało już przekonanych przez wielkie media korporacyjne i elektroniczne do wyboru Bidena?
Jeśli ktoś śledzi amerykańską prasę w necie, ten sobie może uświadomić skalę prania mózgu amerykańskiego wyborcy, by gosował wyłącznie na Bidena.
Wracając do potecjalnej wojny domowej po wyborach, republikańscy wyborcy są do niej solidnie przygotowani. Jestem pewna, że zacznie się ona w stanach rządzonych przez demokratów, zaczynając sie od niszczenia mienia firm w centrach miast i miasteczek. Z tym że teraz demokratyczne bojówki musza się liczyć z odpowiedzią zbrojną. Już  nie będzie biernego stania przy swoim i sąsiada biznesie by go chronić samym widokiem posób uzbrojonych.
Czy uda się lewicy partii demokratycznej przenieść zarzewie wojny do stanów rządzonych przez republikańskich gubernatorów?
Częściową odpowiedź dają wydarzenia w Atlancie w stanie Georgia, gdzie demokratyczna burmistrz Atlanty pozwoliła lewicy przejąć miasto na parę dni, po czym republikański gubernator wprowadził na ulice Atlanty Gwardię Narodową i spokój powrócił po paru dniach.
Były również podjęte próby rozruchów w Teksasie w Houton, gdzie burmistrzem jesr czarnoskóry demokrata, ale po ataku na szpital dziecięcy przez bojówki BLM, siły policyjne natychmiast przywróciły porządek.
Wydaje mi się że gubernatorzy stanowi, republikanie w swoich stanach, wspierani przez  milicje obywatelskie, zduszą próby wywołąnia rozruchów w zarodku, gdyż zdaja sobie sprawe z powagi sytuacji, zwłaszcza że lewica partii demokratycznej mówi otwartym tekstem o wojnie domowej.

 

 


www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • teatrzyk dla naiwnych
  Cała ta szopka jest starannie reżyserowana.
  Kto by nie wygrał i tak będzie rządzić USA mafia żydowska!
 • @anthony 16:43:07
  Słusznie prawisz, z tym że mafia będzie rządzić już tym co pozostanie po sztucznie wywołanej wojnie domowej. Widać też jak łatwo śmiertelnie spolaryzować, wydawałoby się światłe społeczeństwo i odwrócić jego uwagę od istoty problemów kraju, a zamiast tego spowodować aby obie frakcje społeczeństwa walczyły o przysłowiową pietruszkę. USA jest przygotowywana do rozwałki od dziesięcioleci m. in. przez wyprowadzenie większości przemysłu do Azji, sprowadzenie milionów nielegalnych emigrantów, popsucie dolara, utratę prestiżu przez osadzanie w Białym Domu klaunów i branie udziału w awanturach na całym świecie. Zwiększoną sprzedaż broni i amunicji mafia traktuje jako rozdawanie małpom brzytew przed szołem.
 • wojna domowa to będzie u nas- niestety
  wojna domowa to będz u nas- niestety, jesteśmy poligonem doświadczalnym, to widać, słychać i czuć
 • "Czy Ameryce grozi wojna domowa?-widziane z USA"
  -----------------
  Niekoniecznie. Komunizm wprowadzą tam bez wojny.
  Wniosek?
  Natomiast jeżeli nastąpiłaby tam wojna domowa z jakichś przyczyn - to nigdy oddolnie. Wojną tą będzie sterować ogon - co to psem wywija - a zresztą nie od dziś - wszystkim on tam steruje - wywijając Jankesami jak pies przysłowiowym flakiem.
 • @anthony 16:43:07
  Mafia żydowska jest tylko jedną z licznych mafii, pretendujących do rządzenia USA. Na tym etapie tak to wygląda.
 • @ele 17:19:55
  Jest jeszcze żydowstwo rosyjskie i niemieckie równie groźne.
 • @euro.pejski.sceptyk 20:51:35
  W Polsce jest wojna prowadzona na niby, w rzeczywistości panuje pełna zgoda na łupienie Polaków.
 • @demonkracja 21:15:26
  Doły republikańskie zareagują oddolnie, a to się może źle skończyć dla Deep State. Lepiej jest dla nich ciągle utrzynywać status quo.
 • Lucky people w USA...
  U nas na Ojczyžnie to nawet szansy na wojnę nie ma. Bo wojna z definicji samej zakłada, że muszą być co najmniej dwie strony wojujące. A kto by tam u nas walczyć niby miał? Pajace z Drużyn Strzeleckich? Czerwony Korsarz z flintą czarnoprochową? Nie należy pojęciowo wojny z pacyfikacją mylić.

  Spacyfikują was tam na Polsce, to pewne. Ale to i dobrze. Połowa naszych Rodaków jest i tak na przemiał. Łatwo ich teraz rozpoznać, bo gorliwie "maseczki" noszą, podli tchórze.
  A druga połowa, ta lepsza, na kredytach siedzi i dwa razy herbatkę z torebki przez oszczędność zalewa. Z niewolnika nie masz wojownika.

  Wojny więc u nas nie będzie, niestety. Taki mały ino holokauścik wam zrobią, jak to na żydowskich sztetlach za Adolfa był, gdy jedna kapusta żandarm swojego rodaka denuncjowała, nawet z rodziny własnej. A na końcu i tak im to getto zjarali a kobiety zgwałcili przed zabiciem. Teraz pewnie facetów i dzieci też zgwałcą. Równouprawnienie jest.

  Ale nie przejmujcie się tam, w Kraju, brakiem wojny uczciwej. Jesteście wszak mistrzami urządzania się w najciemniejszej nawet dupie. Poza tem, getta na całej Jewropie powstaną, niemieckie służby to już nawet oficjalnie poszukują kapusiów i denuncjantów, wykształcenie zawodowe wystarczy:
  https://www.verfassungsschutz.de/de/karriere/stellenangebote/sta-2020-076-observationskraefte

  My tam, na naszem kółku żołnierzy rezerwy, chwilowo na emigracji, zrobimy wszystko, by do Stanów się przebić jak już się zacznie, i w normalnej wojnie zawalczyć. Pomożemy, gdyby ktoś do nas dokoptować chciał i odpowiednie kwalifikacje posiadał.
 • @Pan podporucznik 22:28:10
  :))))) Salute . https://www.youtube.com/watch?v=pTFE8cirkdQ
 • pitu, pitu, la, la, la..
  Bardzo ładne wprowadzenie muzyczne, przed prologiem.

  Otóż wojna domowa w stanach potrzebna jest po to, żeby wyłączyć zdolność US do reakcji na innych teatrach. Pitu, pitu, la, la, la.

  Oglądaliście napewno, kiepski jurasicpark. Analogicznie, padnie zasilanie ogrodzenia, z potworami. To, że oni ich wyhodowali, niczego nie ujmuje dramatyzmowi, pozatym potwory nie ich capną za dupę.

  Takie pytanko, retoryczne zresztą, ile procent stanowią wojska amerykańskie w NATO? Dobrze, to teraz odejmijcie jeszcze tureckie..

  Pitu, pitu, la,la,la..

  https://www.youtube.com/watch?v=a7Dh5QoXv2c
 • @Pan podporucznik 22:28:10
  Z całym szacunkiem, ale jak panu porucznikowi się chce zostawać Puławskim, walczyć o szklany narożnik z czarnuchami, bo broni koństytucji ojców założycieli, albo z rangerami o kasyno, utożsamiającymi miliony lat niewolnictwa czarnych braci - powstań ludu wyklęty. To sobie jedź.
  Po trzech miesiącach tego burdelu, dojdzie pan porucznik do jedynie słusznego wniosku, że do dupy z taką robotą, a oberwać nader łatwo i posądzonym o zdradę prawomyślności jeszcze łatwiej, z wiadomym skutkiem.
  To ja se wole założyć stanowisko, kiele buczków i zapaść. Podejdą niechybnie..
  Czas pokaże, w czyjej robocie więcej sensu.
 • @Pan podporucznik 22:28:10
  Chyba, że tu o turystykę chodzi, wtedy walor waści planu większy. Jak ci pod napoleonem, też pozwiedzali tamtejsze strony.
 • -
  Mam nadzieje, że za bardzo nie spamuje:))

  https://www.youtube.com/watch?v=uT3SBzmDxGk

  https://www.youtube.com/watch?v=nji5zvkuuFg
 • @Torin 23:18:27
  Wojna idzie, panie Torin. Nie tam jakaś lokalna mielonka, ale wojna pełnowymiarowa. Tak powiedzieli wczoraj tuzy światowego podziemnego internetu, panowie Oliver Janich i Schrang oraz Herr Emil Wolff. Ten ostatni to od piniądza wielki fachowiec jest, a chyba rozumisz pan, o co w tej całej plandemicznej hucpie biega.

  Najważniejsze, to dobre strategiczne pozycje zająć zanim zaatakują. Wiela pan masz muni nazbieranej? Pewnie tak, jak każdy w PL, trzy pudełka po 30 sztuk, przeszmuglowane od Szwajcarów. A my se w USA to kilka pickupów wielokalibrowej amunicji nakupimy. Da radę nawet i z rok przetrwać. A pana zaczipują w pół godziny, wraz z dzieckami.

  Ale nie buj, zjedziemy z odsieczą, jak się wybronimy z najgorszej opresji, czipy panu wyrwiemy i świeżej krwi z jakiego rzyda przetransfuzjujemy panu w żylaki, dla szczepionki wypłukania. Jak pan oczywiście dotrwasz na swej pipidówce.
 • Btw...
  Wczoraj wielkie czystki na tubie były. Setki tysięcy wywalonych kanałów, wiele z ponad setkami tysięcy abonentów. Janicha też wysiudali. Zaczyna się.
 • @Pan podporucznik 23:43:34
  Wczoraj tuzy powiedziały, to co Torin z pipidowa od lat widzi. Też proroki. Ale dobrze. A powiedziały mądrale jak rozdanie obleci? Mówię waści, że Ty utkniesz na zadupiu tej wojny. I to, że to będzie zadupie, to wcale nie znaczy, że przyjemnie będzie się siedzieć, albo wygodnie, a i potem może wyjść niepolitycznie. Z drugiej strony prostego żołnierza, nikt się czepiać nie będzie, myślę. W tym bajzlu nie jeden tuz się pogubił (i o to zresztą chodzi), to żołnierza się nie czepną, bo sami najpierw rachunek musieliby zdać.

  Co do amunicji, to masz racje i nie masz. Ano to zależy od tego, ile schodzi. Ciebie ta wojna może kosztować pickupa złomu na godzinę, a szczególnie, jak koledzy jadą z tego samego pickupa.
  No, ale prawda trochę, przyznam niechętnie. Porucznik wie, że tu ludzie z musu przyzwyczajone do zdobycznej, ale wtedy i szanują bardziej, a nie paćkają w powietrze, bez sensu.

  Nie zacipują, chyba, że znowu jakimś szatańskim sposobem. Niektórzy bredzą, że oni te cipy są w stanie w te szczepionki wetkać. No, jeśli tak daleko zaszli z miniaturyzacją, to są w stanie zacipować każdego, kto pije wodę, a to robi nawet wielbłąd.
  I teraz niespodzianka, bo porucznika pierwszego na dzień dobry zacipują, jak tylko tą francuską rzeźbkę zobaczy.
  Jakim to sposobem porucznik myślał, że go ominą to nie wiem, potem dopiero dadzą pickupa.

  Zjedziecie, jak te od napoleona, nogami do przodu.
  Od '39 panuje pogląd, że nie ma co wierzyć, w takie pitolenia. Czekaj tatka latka.
  Dotrwać nie muszę, po cholerę właściwie. Ważne, żeby plan się powiódł.
 • @Pan podporucznik 00:11:20
  a to wiem, wajcha poszła i czyszczą
 • @Pan podporucznik
  Nie chce się kłócić w wigilie, a i po stronie tej samej, więc nie o to chodzi, tylko pod rozwagę:

  Jak na żołnierza frontowego, to żeś się poruczniku straśnie życia ucapił. Żołnierz frontowy, to rzadko emerytury dożywa, a im więcej o tym rozmyśla, tym bardziej do niczego, jak dziurawa prezerwatywa.

  Inaczej, jak najemnik. Ten to się głównie o emeryturę martwi i jak łeb z potrzeby wynieść, a tak, żeby skasować swoje.

  Realizując zadanie trzeba się koncentrować na osiągnięciu celów, a nie że się padnie. Toż zwyczajna rzecz.
  Gdzie dochodzimy do rzeczy oczywistych, o których porucznik, jako kadra wiedzieć musi:
  Żołnierz musi wiedzieć o co walczy i być przekonanym. Nie może odnosić wrażenia, że cele, nie warte szafowania jego życiem.
  Druga rzecz, nie powinien popadać w daremność wysiłku. Powinien nie tylko wierzyć w sukces sprawy, ale ten sukces powinien być realny/faktyczny.
  Wtedy kto padnie, ten padnie. Potem się setę za pamięć wypije i dobrze.

  Tu żołnierz wie, że amerykańskie wojny bez strat nie istnieją. Nie rzecz w koniecznej stracie, tylko udanej misji.
  Mają własne traumy i odchylenia, nie amerykańskie. Boją się powtórki "walczył jak lew, padł jak mucha". To jest trochę podobne do francuskiej psychozy po pierwszej wojnie.
 • xxx
  ""Zakończyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, na którym omówiono aktualną sytuację epidemiczną oraz kolejne działania w walce z epidemią koronawirusa. Jutro o godz. 11:00 odbędzie się konferencja prasowa podsumowująca ustalenia zespołu" - napisał na Twitterze rzecznik rządu Piotr Müller.

  Jak informują nieoficjalnie wp.pl i Radio Wnet, na piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić nowe obostrzenia. Według doniesień, mają one dotyczyć wszystkich lokali gastronomicznych. "...

  "Czy jest również możliwy zakaz opuszczania domów przez seniorów?

  za interią

  ktoś ma wątpliwości?
 • @Torin 00:48:32
  niezłe motto:

  "Żołnierz musi wiedzieć o co walczy i być przekonanym. Nie może odnosić wrażenia, że cele, nie warte szafowania jego życiem.
  Druga rzecz, nie powinien popadać w daremność wysiłku. Powinien nie tylko wierzyć w sukces sprawy, ale ten sukces powinien być realny/faktyczny.
  Wtedy kto padnie, ten padnie. Potem się setę za pamięć wypije i dobrze."

  Q pamięci. eN.
 • Morawiecki
  i: "Cztery linie obrony"

  komętasz:

  https://www.youtube.com/watch?v=PIAXG_QcQNU

  i jeszcze to ... dla wybitnych gamoni/gamoniuf:

  https://www.youtube.com/watch?v=Wz1YVnPZWVw

  zapamiętałem, że wybór jest pomiędzy: "nie faszystą instytucjonalnym", a "nie rasistą "... ale o co chodziło? O Amerykę. Kogo to interesuje?

  PS. Obywatelu! Pamiętaj!!! Wybory odbędą/odbindą/ się 3 listopada. Really? yo, yo!

  https://www.youtube.com/watch?v=E4W2Tz4g5H4
 • Wybieraj Ameryko
  https://www.youtube.com/watch?v=4_uH0uPTVjo
 • i jeszcze jedno
  wojna się skończyła, dawno, powaga!

  https://www.youtube.com/watch?v=bjIOuBEXw4s
 • @Ślepa Mańka 22:14:08
  --------------
  "Doły republikańskie zareagują oddolnie, a to się może źle skończyć dla Deep State. Lepiej jest dla nich ciągle utrzynywać status quo."
  --------------
  Przecież globalna akcja ze świrusem pokazuje, że światowy Deep State krótko trzyma za przysłowiowy pysk - całą ludzkość. Forsę też dzierżą w swoich, kosmatych łapkach - więc na wzór żabojadów ludzie stworzeni przez Boga - mogą zawalczyć z tymi co to - ich ojcem jest diabeł - przy pomocy rysowania kredą bohomazów nam trotuarze - i nic więcej. Nic!
  Wniosek?
  Wyjątek stanowi wojna wśród tych - co to ich ojcem jest diabeł - na skutek zabrania im przez Boga - rozumu. Wtedy taką wojnę będą prowadzić ludzkimi rękami przy zerowej świadomości tych ludzi. Np. hasłem do takiej wojny - może być - sygnał do mordowania zboczeńców - i dzieci diabła będą pierwsi wrzeszczeć za tym mordowaniem - bo w końcu po to wylansowali owych zboczeńców. Po to wylansowali - aby zboczeńcy pełnili rolę swoistego katalizatora/zapalnika do wojny zwiastującej tzw. NWO.
  Na koniec - przewrotność dzieci diabła nie znam granic - bo jest to szatańska przewrotność.
 • Do @Ślepa Mańka 22:12:26
  Pytanie do nicka Ślepa Mańka ! KTO MNIE OCENZUROWAŁ ? był mój głos w sprawie wojny domowej w USA ! i abra kadabra i juz mojego wpisu NIE MA !!! a nick Ślepa Mańka odpowiada ???

  PYTAM KTO CEZURUJE WYPOWIEDZI ? [żadnych przekleństw nie było ]  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • non
  "why do jou do it Jack?"
 • @ele 08:16:09
  Irek, weź wdech wydech i tak dziesięć razy albo do skutku.
  Ślepa Mańka to nie jest nick. To po pierwsze primo.
  A po drugie primo, jeśli Ci coś znikło, to weź to napisz jeszcze raz? Co Ci szkodzi? Utrwali się.
  No, to pozdrawiam i do roboty, miłego dnia:)
 • Karabinek? Kupić, schować ale tak by był pod ręką. Amunicję zabezpieczyć oddzielnie przed np. włamywaczami.
  Skontaktować się z lokalnym koordynatorem na wypadek ruchawek.
  Przejść szybkie grupowe przeszkolenie co do manewrów i taktyki.
  O strach nie ma co się bać, adrenalina swoje robi, sam wiem.
  Trzeba być w regularnym oddziale by nie zostać zakwalifikowaną przez ogłupiałą Policję do bandziorów.
 • @brian 08:36:50
  :/ "Trzeba być w regularnym oddziale by nie zostać zakwalifikowaną przez ogłupiałą Policję do bandziorów."

  ... tak mało lasów w okolicy. To i tak nie ma znaczenia jeśli postawili wieże i mają drony. Nikt/nic się nie ukryje... bo niby gdzie?

  Pozdro
 • Do @JimA 08:36:17
  Jeżeli ktoś nie podpisuje się nazwiskiem to jest to tylko NICK !

  Tu nie chodzi by pisać wiele razy ! ale o CEZURE !!!!!

  Co napisałem ? [że cieszyłem się że żydzi w USA WEZMĄ SIĘ ZA ŁBY ]  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 10:09:51
  Ele, wiem co napisałeś, ale za tkw. nickiem ... stoi człowiek, do tej pory, zawsze,; nawet za AI stoi człowiek. Tylko AI tego nie qma, Ele. Rozumiesz?
 • @ele 10:09:51
  ... a może w ferworze walki, po prostu, nie kliknąłeś "zapisz". Mogło tak być? ... no mogło. Więc napisz jeszcze raz. Pliz. :) Cenzura zniesie. Uwierz mi.
  Pozdro

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031