Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Wybory 2020-przed pierwszą debatą-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wobec zmasowanego ataku propagandowego mediów korporacyjnych i elektronicznych, debaty telewizyjne mają drugorzędne znaczenie. Najważniejsze jest to, ile osób zostało przekonanych zmasowaną propagandą do głosowania na Bidena

 W miniony weekend w Chicago zanotowano siedem zabójstw i 49 rannych, więc jeśli ktoś obstawił szczęśliwą siódemkę mógł wygrać niezłą sumę dolarów. Coraz więcej osób bierze udział w tym spoecyficznym hazardzie, więc wygrane są większe. Jednak najbardziej odrażające było zabójstwo 5-letniej czarnej dziewczynki, która została zasztyletowana przez na razie niezidentyfikowanego czarnego gangstera.

Można się zapytać, gdzie są protesty BLM i Antify wobec tak odrażającej zbrodni? Gdzie są wrażliwi demokraci, gdzie są masowe protesty?
Można sobie tylko wyobrazić, co by było gdyby tak biały policjant zasztyletował tą czarną 5-latkę. Chicago byłoby od razu plądrowane i palone do gołej ziemii, zaś demokraci wraz z mediami korporacyjnymi, o ten czyn winiliby przede wszystkim Donalda Trumpa.
Jeśli czarni mordują się między sobą, to dla demokratów jest O.K. Nic nie słychać, by burmistrzyni Chicago, lesbijka, wzywała do masowych protestów wobec tak odrażającej zbrodni.  
Dziwię się bardzo, że nie powstała WLM, ruch który by protestował kiedy to biały jest zabity przez czarnych i latynosów. Skoro demokraci uważają że reprezentują latynosów i czarnych, to republikanie powinni skupiać sie na obronie praw białych.
Nie było żadnego rozgłosu wobec zabójstwa czteroletniego chłoca przez bandziora murzyna, który zastrzelił chłopca z premedytacją za to, że chłopczyk przejechał rowerem po jego trawniku koło domu. I psa z kulawą nogą z partii republikańskiej to nie zainteresowało. Na tym przykładzie widać, że powinno się wymienić cały Kongres wraz z administracją rządową. A takich przykładów morderstw białych przez czarnych było sporo od czasu przypadku Floyda.
Wiadomo że rodzina Bushów poprze Bidena, dokonując w ten sposób wielkiego rozłamu w partiii republikańskiej, gdyż około 400 prominentnych działaczy partyjnych dołączyło do przeciwników  kandydata republikanów. Jest to dosyć ważne, gdyż Bushe mają duże wpływy w Teksasie, więc gdyby Trump utracił Teksas, wówczas nie ma co marzyć o prezydenturze, a kto wie, czy to nie jest możliwe.
Trump wyborem sędziny Amy Coney Barret do Sądu Najwyższego, postawił sprawę na ostrzu noża, być albo nie być partii republikańskiej. Jesli jacyś senatorowie partii republikańskiej zagłosują przeciwko wyborowi Trumpa, to partia republikańska przestanie istnieć i wybór Trumpa przestanie mieć jakikolwiek sens.
W tych wyborach propaganda antytrampowska mediów korporacyjnych doprowadziła do tego, że niektórzy Amerykanie mają wyprane mózgi, najbardziej wśród osób z wyższym wykształceniem. Media korporacyjne postawiły sprawę jasno. Nie liczy się stan zdrowia Joe Bidena,czy on jest w pełni władz umysłowych, czy też nie jest. Liczy się tylko i wyłącznie to, ile wyborców zostało przekonanych przez propagandę mediów korporacyjnych, że Trump jest potworem, przygłupem, oszustem, złodziejem. A takie prezentowanie osobyTrumpa przez media korporacyjne, jest wlewane codziennie do widzów CNN, CBS, ABC, NBC. Również media elektroniczne włączyły się do propagandy antytrumpowskiej.
Według tej propagandy Trump to Hitler, Goebbels, czy też obaj razem wzięci. Dzisiaj rozśmieszyła mnie wypowiedź jakiegoś profesora z Bostonu, dyrektora Centrum badań antyrasistowskich, który zarzucił sędzinie Barret, że jest białą kolonizatorką poprzez adopcję dwójki sierot z Haiti, pryncypialnie potępiając sędzinę za ten ohydny, karygodny czyn. Szkoda mi cytować uzasadnienia tej kuriozalnej wypowiedzi.
Gdyby to nie był decydujący wybór o przyszłości USA, można byłoby tę wypowiedź traktować, jak w PRL niektóre piosenki „Piwnicy pod baranami” mogące wywoływać niepokoje społeczne, prowadzące do próby obalenia ustroju przemocą. Ciekawa jestem, ilu Amerykanów da się nabrać na numer z białą kolonizatorką i potępi panią sędzinę za ten ohydny uczynek.
Dwa dni temu ukazał się w New York Times zeznania podatkowe Trumpa, czyli jak to Trump oszukiwał na podatkach. Trump nazwał to fake-newsem-pytanie, ile osób w te brednie uwierzy. Nie było w tych prezentacjach zeznań niczego rewelacyjnego-Trump wykorzystywał luki prawne, robił to jak wszyscy inni milionerzy, których stać na wynajęcie dobrych księgowych i prawników.
Wczoraj ukazały się wiadomości, mówiące że Biden zataił 500 000 USD podatków. Biden wykorzystał w taki sam sposób lukę w podatkach, jak Trump.
Kandydat partii demokratycznej ma poważne problemy z rozróżnieniem podstawowych problemów, demencja postępuje galopująco, dlatego Trump domaga się, by Joe Biden został przed debatą sprawdzony testem na obecność narkotyków. Biden popełnia gafy za gafą także trudno jest nadążyć z liczeniem i opisywaniem. Zawsze okazuje się, ze kogoś obrazi.
Dlatego jak w przypadku Chicago robione są zakłady, ilu czarnych i latynoskich młodocianych gangsterów polegnie w weekendowych strzelaninach, tak w przypadku Bidena można się zakładać, ile gaf popełni wujek Joe każdego dnia w czasie spotkań z wyborcami.
Jak napisałam powyżej, wybór będzie według mnie zależał od tego, ilu widzów przekonała propaganda mediów korporacyjnych do wyboru starca z demencją. Patrząc z tego punktu widzenia, debaty pomiędzy Trumpem a Bidenem mają drugorzędne znaczenie.
Żadne fakty świadczące o korupcji Bidena, o jego molestowaniu i gwałtach kobiet z wcześniejszego okresu, oraz o postępiującej demencji, nie będą miały najmniejszego znaczenia, wobec osób przekonanych zmasowaną propagandą mediów korporacyjnych. Propaganda tych mediów zaprogramowała te osoby i uodporniła je na jakiekolwiek fakty i argumenty. Oni wiedzą swoje i nikt i nic ich nie przekona do zmiany stanowiska w sprawie głosowania.
Rozmawiałam w Chicago z paroma osobami, nic do nich nie trafia. Mówię, Biden molestpował kobiety, to fake news. Biden ma demencję, fake news. Biden jest skorumpowany, fake news.
Nic na takie osoby nie działa. One święcie wierzą że Trump to ohydny potwór, nienasycony knur, oszust. Debaty telewizyjne nie są w stanie zmienić tego nastawienia.  
 

KOMENTARZE

 • Poza możę demencją, wszystko też pasuje do Trumpa
  "Rozmawiałam w Chicago z paroma osobami, nic do nich nie trafia. Mówię, Biden molestpował kobiety, to fake news. Biden ma demencję, fake news. Biden jest skorumpowany, fake news."
 • obejrzę debatę z nudów;
  Te "wybory" to wrestling, gdzie dwóch stetryczałych z nieciekawymi życiorysami jegomościów wystawionych przez sadystycznych banksterów "walczy" o miejsce w hospicjum z gabinetem owalnym i liczną służbą.
 • Tylko
  Dlaczego tacy staryszkowie kandydują? Młodszych nie ma w tej Ameryce?
 • @zbig71 20:04:51
  "Dlaczego tacy staryszkowie kandydują? Młodszych nie ma w tej Ameryce?"

  Młodsi są, tylko mają zupełnie inne poglądy. Starzenie się przywódców bywa symptomem niechęci rządzącej grupy do zmiany strategii.
 • Gdyby naprawdę wywijający USrahellem
  chcieli - aby nie wygrał Trump drugiej kadencji - wystawiliby zamiast Bidena - jakiegoś młodego, przystojnego, charyzmatycznego cwaniaka - co to jak w żywe oczy łże - okiem nie mrugnie.
  Wniosek?
  Wystawili Trumpa ponownie - bo lewactwo, które sami stworzyli - staje się dla nich balastem.
 • @Pedant 20:22:07
  Niby tak, ale Trump w poprzednich wyborach latał w czerwonej czapeczce jako antystemowiec. I wielu to kupiło. Ciekawe, co teraz wymyślą....
 • Ta amerykańska polityka dzisiaj jest zakonserwowana w latach
  50-60 ubiegłego wieku, a to właśnie realizuje się poprzez polityków, których młodość przypadła na te lata. Aby utrzymać tego typu politykę, USA nakłada sankcje na każdego, kto śmie myśleć, lub widzieć świat inaczej.
  Machina wojenna jest utrzymywana w gotowości do wojny i ciągłe jest poszukiwanie z kim tę wojnę uda się sprowokować. Ostatnio bombowce amerykańskie latały nad Kaliningradem i "przesmykiem suwalskim" bo chyba była obawa, że Łukaszenko zechce poszerzyć zakres swojej władzy o te tereny. Nikt nie kwestionuje tych działań, ani nie liczy kosztów.
 • to całkiem jak u nas
  "wyprane mózgi, najbardziej wśród osób z wyższym wykształceniem."
 • @Nibiru 18:09:56
  a kto miał ciekawy życiorys?
 • @Pedant 20:22:07
  a jakie znaczenie mają poglądy prezydenta?
 • Ja Staszek Kieliszek aprobuje ten artykul 5*.
  Dokladnie tak jest. Partia Demokratyczna to partia szatanska.
 • Po wysluchaniu 20 minut debaty pomiedzy Trumpem i Bidenem poszedlem
  na piwko 8,1% i papieroska. To wszysko jest wyrezyserowana sztuka teatralna. Obaj goscie sa tylko aktorami NWO. Oczywiscie zaglosuje za Trumpem ale nadzieje to mozna miec tylko w Bogu.
 • @interesariusz z PL 23:13:01
  "a jakie znaczenie mają poglądy prezydenta?"

  Pewne znaczenie mają. Ale to nie o to chodzi, cała wierchuszka się postarzała, i fasada i układ.
 • @staszek kieliszek 03:58:28
  Myślałem, że debata ma być pomiędzy Trumpem a Bidenem, a ku mojemu zaskoczeniu była pomiędzy Trumpem a dziennikarzem prowadzącym debatę (Chris Wallace). Czy ktoś mi może wytłumaczyć, czy Chris Wallace będzie prezydentem (uczestniczył w debacie prezydenckiej z Trumpem), czy raczej wiceprezydentem w administracji Kamali Harris? Dlaczego w ostatniej chwili zdecydowano, że Biden będzie tylko zaczynał zdania dla Chris Wallace? Czy ten dziennikarz wyczuł, że nadarza się okazja by zostać prezydentem i chciał to wykorzystać? Czy Biden mu sam to zaproponował? Jestem naprawdę zdezorientowany...Prawdopodobnie chodzi o to, że kondycja Bidena jest podobna do H.Clinton lub Kidawy Błońskiej i dlatego ktoś inny musiał odpowiadać.
 • @staszek kieliszek 02:23:19
  Amerykanie są zmęczeni rozruchami. Na początku Donald Trump tracił na zamieszkach, dziś zyskuje. Teraz każdy niepokój, każde rozruchy "pracują" na Trumpa.
 • Debata: Donald Trump vs Joe Biden (z polskim tłumaczeniem)
  https://youtu.be/K1OolPDGNxg

  Jakość dźwięku jest żenująca , nic nie słychać. Tylko się zdenerwowałem.. Debata: Donald Trump vs Joe Biden (z polskim tłumaczeniem), zaczynamy o 2.30 w nocy.
  2.30 - Rozmowa z Januszem Korwin-Mikke
  2.45 - Rozmowa z Ian Klosowiak - Amerykanin polskiego pochodzenia, przedsiębiorca
  3.00 - 4.30 - Debata
  4.30 - 4.40 - Podsumowanie
 • @staszek kieliszek 03:58:28
  ---------------
  "To wszysko jest wyrezyserowana sztuka teatralna."
  ---------------
  Nie inaczej, nie inaczej - bo tzw. demonkratura to sztampa - zwłaszcza w globalnym szambie - demonkraturowym.
  Wniosek?
  Na debacie Bolek - Kwach - Bolek Kwachowi chciał podać nogę a nie rękę. Ten sam zabieg mieliśmy w rzeczonej debacie. Biden do Trumpa - "zamknij się" - to jakby chciał mu podać nogę a nie rękę.
 • @kula Lis 69 07:23:53
  Ja od dawna twierdzę, że zamieszki są w interesie Trumpa. I wybór jego rywala również. Na niego stawia SYSTEM.
 • @staszek kieliszek 03:58:28
  W USA Chris Wallace to taka sama ikona jak Tomasz Lis w Polsce. A o tej "debacie" można tylko tyle powiedzieć: przemęczony, bez energii i jego wrodzonej agresji Trump i lewacka mumia Biden, mało inteligentny oszołom POkroju żydokomunistycznego sekretarza - wierna kopia Clinton sprzed czterech lat.
 • @Wican 09:17:30
  W działaniach lewackich bojówek Biden dostrzega "ideę". Trump wprost: Antifa to niebezpieczna grupa.
  https://niezalezna.pl/354855-w-dzialaniach-lewackich-bojowek-biden-dostrzega-idee-trump-wprost-antifa-to-niebezpieczna-grupa

  Sytuacja jak przed II wojna światową tam też państwa ościenne twierdziły że nazizm to idea i trzeba szukać porozumienia pozwalając Niemcom na swój przemysł zbrojeniowy. O ile lepiej by wyglądał świat dziś jak by takich ludzi jak Biden wtedy nie było u władzy. ANTIFĘ ścigać wszędzie gdziekolwiek się pojawi! Miejsce terrorystów jest w więzieniu! Antifa to to współczesna żydokomunistyczna jaczejka. A bidet - sleepy/creepy Joe to stary i obleśny trup z szafy demokratów lewaków i pederastów. Jeżeli nie stać ich na kogoś młodego z pomysłem na Amerykę to znaczy, że Republikanie nie mają wyjścia i muszą wygrać.
 • Trump vs. Biden. Ostra wymiana zdań ws. Black Lives Matter i przemocy w miastach
  Wyczekiwana pierwsza debata między Donaldem Trumpem i Joe Bidenem szybko przerodziła się w ostrą wymianę zdań między kandydatami, a nawet kłótnię, gdy poruszono temat Black Lives Matter i przemocy w miastach. Trump mówił, że odzyskano kontrolę po zamieszkach w takich miastach jak Minneapolis, ale w innych miejscach Demokraci nie pozwolili na to. "My wierzymy w prawo i porządek, ty nie", mówił Trump do Bidena. Dodawał, że "demokratyczne" miasta są rządzone de facto przez radykalną lewicę, "i mają cię owiniętego wokół palca, Joe." Biden mówił, że większość funkcjonariuszy organów ścigania to "dobrzy ludzie", ale są "robaczywe jabłka, z którymi trzeba coś zrobić".
  Ps...Biden to typowy żydolewacki twór. Dramat dla świata. Jak jego czarny mentor. Leń i największe "robaczywe jabłko, z którym trzeba coś zrobić".
 • 10 mln Polaków w USA zadecyduje o zwycięstwie prezydenta. Dotąd przeważała prawica
  2016 r. był decydującym momentem dla prawicy w Stanach Zjednoczonych. Wybory, dzięki głosom Polonii, wygrał wówczas Donald Trump. Lata jego prezydentury pokazały, że o tych głosach pamięta. Czy Polacy wybiorą go ponownie?

  Polacy zamieszkujący tzw. swing states, czyli stany Ameryki Północnej, w których głosy rozkładały się po połowie, mieli decydujący głos w sprawie wyboru prezydenta USA. Kierowali się m.in. tradycyjnymi wartościami, ale także polityką danego kandydata względem ojczyzny. Tak było w roku 2016.

  O rozkładzie głosów elektorskich - w praktyce przesądziło niewiele ponad 100 tysięcy głosów w trzech stanach tzw. „zardzewiałego pasa”: Pensylwanii, Michigan i Wisconsin. Stany te, które przed wyborami były uważane za stosunkowo bezpieczne dla Clinton (w Michigan i Pensylwanii republikanin odniósł ostatnie zwycięstwo w 1988 roku, w Wisconsin - od 1984), lecz w 2016 roku zagłosowały na Trumpa. Wszystkie trzy należą do największych skupisk amerykańskiej Polonii.

  W ostatnich wyborach prezydenckich w Polsce, głosujących na Andrzeja Dudę w USA było więcej. Uzyskał 54,96 proc. głosów, dokładnie 19 700 wyborców. Kandydat PiS, zwyciężył w największych skupiskach Polonii – w okręgach konsularnych w Chicago oraz w Nowym Jorku.

  Trzaskowski wygrał w okręgach w Los Angeles, Waszyngtonie oraz Houston. W drugiej turze wysłano w USA ponad 46 tys. pakietów wyborczych. Wybory cieszyły się rekordowym zainteresowaniem amerykańskiej Polonii – oddano ponad 35,5 tys. ważnych głosów.

  Czy tendencja do wybierania prawicy się utrzyma? Na pewno na głosach Polonii bardzo zależy Donaldowi Trumpowi, który niejednokrotnie podkreślał sojusz z Polską. Zwłaszcza poprzez zacieśnienie współpracy w kwestii bezpieczeństwa, energetyki, ale także poprzez zniesienie wiz do USA dla podróżnych z Polski, co przez wiele lat spędzało sen z powiek zamieszkującym za oceanem rodakom.

  Joe Biden z kolei powiela kolportowane przez lewicę, ale i unijne instytucje teorie, że Polska nie jest demokratycznym krajem, łamie prawa człowieka i zwalcza homoseksualistów. Jak współpracowałby z prawicowym rządem w Polsce? Jak zapewnia Jan Dziedziczak, pełnomocnik rządu ds. Polonii i Polaków za granicą, z każdą amerykańską administracją, PiS będzie współpracował tak mocno, na ile to możliwe.

  Odpowiedź na pytanie, czy za Bidena ta współpraca będzie układała się tak samo, albo lepiej, niż za Trumpa, może być kluczowa dla Polonii w USA.

  https://youtu.be/B_c_vv0B06Y
  https://wpolityce.pl/polityka/519889-10-mln-polakow-w-usa-zadecyduje-o-zwyciestwie-prezydenta
 • @staszek kieliszek 02:23:19 Biden ma demencję, więc do następnej debaty już zapomni?
  Biden to amerykańska wersja Breżniewa który z USA zrobi Związek Socjalistycznych Republik Lewackich.
 • @Wican 09:17:30
  Smutne, w jakim stopniu społeczeństwa nie zdają sobie sprawy, że czas prób pokojowego rozwiązania licznych sporów zmierza już do końca. Różnice światopoglądowe dzisiaj, w wielu miejscach na świecie, prowadzą do powstania właściwie jedynie dwóch przeciwnych obozów. Nienawiść między tymi obozami jest bezgraniczna. Tutaj dyskursu nie może być. Nie ma też zgody na poszukiwanie kompromisu. Pozostaje jedynie myśl ażeby zniszczyć jak największą ilość przeciwników. Chodzi przy tym o likwidację fizyczną. Taki cel strategiczny oznacza wojnę światów. Można sobie wyobrazić co to oznacza dla USA gdzie w rękach prywatnych znajduje się jakieś 300 milionów sztuk broni palnej. W Europie może być mniej krytycznie ale problem np. niechcianych emigrantów jest zarzewiem przyszłego konfliktu.
 • @staszek kieliszek 02:23:19
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16015900211d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Czarnoskóry alfons doradza policji USA. Kim jest Andre Taylor, znany jako "Car Ulicy" za 150 tys. dolarów? Na terenie Seattle w imię politycznej poprawności sutener zajął się opracowywaniem nowych standardów dla policji. Miasto przeznaczyło na jego honorarium sto pięćdziesiąt tysięcy dolarów. Tyle dostał mężczyzna znany jako opiekun prostytutek. Tym sposobem mają być wypracowane standardy oraz rozwiązania dla służb mundurowych. Andre Taylor, konsultant policji w Seattle, jest znany jako „Car ulicy”. Pojawił się w filmie dokumentalnym o jego życiu „Amerykański alfons” (American Pimp) jako Wspaniały Dre (Georgious Dre). Przez rok dostawał 12,5 tysiąca dolarów miesięcznie wedle treści umowy opublikowanej przez PubliCola. Zajął się prowadzeniem organizacji Nie Tym Razem (Not This Times). Dzięki niej zdobył sto tysięcy dolarów na wystąpienia w serii wystąpień „Rozmowy z Ulicami”. Po śmierci George’a Floyda stał się jednym z jego gorących orędowników. Wedle redaktora Daniela Beekmana i Brendan Kiley finansowanie Taylora miało na celu uspokojeniu zamieszek. Ów jednak wykorzystywał swą pozycję do pozyskiwania środków na rzecz bojówkarzy. Miał on spore uznanie, bo w lokalnym środowisku był znany między innymi z tego, że jego brat Che Taylor został zastrzelony. Zarazem jednak krytykował okupowanie obszaru Wschodniej Dzielnicy Seattle. Tym samym wsparł burmistrza Jenny Durkan w dążenia do osłabienia sławnego CHOP. Pod tą nazwą funkcjonowała w ostatnich miesiącach część miasta opanowana przez demonstrantów. Dwudziestego drugiego czerwca 2020 ogłosił, że „czuję, że nic więcej nie mogę zrobić teraz ponieważ prawdopodobnie przemoc będzie miała nadal miejsce”. Takie sformułowania nie przeszkodziły mu w nawiązaniu umowy i podpisania niespełna tydzień później dokumentu, w jakim twierdził wręcz coś przeciwnego. Do października 2020 cała sprawa stanowiła tajemnicę poliszynela. Okazało się bowiem, że władze uznały, że czarnoskóry alfons porozumie się z „ulicą”. Zdaniem burmistrza, „pełnił on wartościową rolę” w trakcie ustaleń. Tym samym Black Lives Matters okazało się, że ma zupełnie inny wymiar zmieniania relacji między władzą, a społeczeństwem. Burmistrz Taylor zapowiedziała, że przeznaczy sto milionów dolarów w ramach inwestycji w społeczność. Tym samym zapowiedziała działania na arenie służb publicznych. Zarazem również wskazała, że Inicjatywa 940, znana później jako CHOP (Capital Hill Occupied Protest) uzyskała decydujący wpływ na politykę miasta. Wskutek demonstracji szereg osób uzyskało dostęp do kształtowania tego, co się będzie działo z perspektywy czynnych marksistów przekonanych o konieczności działań w duchu rewolucji, czyli przewrotu tego, co istnieje. Taylor trzydziestego maja 2020 stanowił serce demonstracji. Kierował nią. Znamienne, że tym samym stanowił opór wobec działań policji. Pominął zarazem ocenę w kategorii poszanowania prawa, jaka osoba stała się ikoną ruchu Black Lives Matters. Doprowadził do tego, że wskutek nacisków Inicjatywy 940 podjęte zostały działania na rzecz sprawdzenia śmierci w jakiej mieli udział policjanci. Tym samym podważył on sens istnienia wewnętrznych procedur, ustawodawstwa, a także działań w zakresie ustalenia, kto ma prawo do użycia siły w społeczeństwie. Na łamach Fox News Taylor dowodził, że Horacy Lorenzo Anderson zginął z rąk policjantów, a nie miał związku z demonstracjami. Takie jednak działania wyrwane z kontekstu zniekształca sens działania służb. Pozwala na rozbijanie jedności społeczeństwa i zasiewanie obaw odnośnie jego stabilności. Wynajęty przez Seattle Taylor odsiedział pięć lat. Sam głosił na łamach YouTube, że „przybyłem z głębokiej ciemności”. Wedle redaktora Kima Smitha w aktach sądowych znalazły się jego związki z prostytucją nieletnich dziewcząt. Jedna z nich poroniła poczęte z nim dziecko. Obrońca Taylora Michael Kennedy utrzymywał, że Cheryl Davis działała na swą rękę i miała tylko jednego klienta od którego dostawała półtora tysiąca dolarów miesięcznie za dwie godziny pracy. Zdaniem jednak Davis, wraz z „Astin” oraz „Dominique” pracowały między innymi w Ceasers Palace oraz the Mirage. Takie jednak detale nie przeszkodziły, aby Taylor stał się postacią przed jaką postawiono powrót do normalności w mieście. Cała ta historia ukazuje, że w Stanach Zjednoczonych pomimo upływu lat echo lat sześćdziesiątych XX wieku dalej jest żywe. Wypracowane wtedy rozwiązania są dalej powielane, a także stosowane do kształtowania obecnej sceny politycznej USA oraz lokalnej miast.

  Autor: Jacek Skrzypacz
  Źródło: prawy.pl
 • @staszek kieliszek 02:23:19
  https://prawy.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16016231511d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Joe Biden zniesławił nastolatka broniącego się przed bandytami BLM w Kenoshy! Jest reakcja prawnika chłopca (WIDEO).. Ubiegający się z ramienia Partii Demokratycznej o fotel prezydenta USA Joe Biden znów szokuje. Kontrkandydat Donalda Trumpa postanowił oczernić 17-letniego Kyle’a Rittenhouse’a z Kenosha. Pod koniec sierpnia nastolatek zastrzelił dwoje ludzi podczas zamieszek wywołanych w jego mieście przez anarchistów z BLM. Jak podkreślali adwokaci chłopaka, ich klient zrobił to w obronie własnej. Został bowiem zaatakowany przez agresywnych napastników. Rittenhouse został zatrzymany w sąsiednim Illinois i trafił do zakładu karnego dla nieletnich. 17-latka oskarżono o umyślne morderstwo pierwszego stopnia. Dziennik „The Hill” donosił, że właściciel jednego z salonów samochodowych w Kenosha zwrócił się do chłopaka i jego przyjaciela z prośbą o ochronę jego firmy przed tłumem anarchistów z Antify i BLM. Podczas zamieszek niszczyli oni bowiem niejednokrotnie mienie innych obywateli. Ponadto właściciel już wcześniej poniósł z tego powodu straty. Na odgłos wystrzału za jego plecami, Kyle odwrócił się i natychmiast stanął w obliczu napastnika, który rzucił się w jego stronę i chciał mu wyrwać karabin. (…) Aby się obronić zareagował natychmiast, i słusznie, strzelając i trafiając w napastnika oświadczyli adwokaci nastolatka. 17-latek skutecznie obronił się w sumie przed trzema goniącymi go napastnikami. Jak podawały media, raniony w rękę Gaige Paul Grosskreutz był notowanym włamywaczem; zabity Joseph Rosenbaum był pedofilem, który spędził 12,5 roku w więzieniu; zabity Anthony Huber był notowany za napaść i przemoc domową.

  https://twitter.com/i/status/1298654637571088384
  17-latek chciał pod nieobecność policji chronić miejscowych i w razie potrzeby udzielać pomocy medycznej. Jako wolontariusz zajmował się także m.in. zmywaniem graffiti ze szkolnych murów oraz usuwaniem zniszczeń dokonanych przez lewackich bojówkarzy. Tymczasem kandydat Demokratów stwierdził, że chłopak jest „białym suprematystą”. Nie ma innego sposobu, aby to ująć: prezydent Stanów Zjednoczonych odmówił wyparcia się białych suprematystów na scenie debaty zeszłej nocy pisał na Twitterze Biden. Polityk zamieścił także zdjęcie Kyle’a. Było to nawiązanie do pytania, jakie padło podczas debaty prezydenckiej Trumpa i Bidena. Pytano bowiem obecnego prezydenta USA o gotowość potępienia „białych suprematystów”. Polityk odparł, że większość widocznej na amerykańskich ulicach przemocy pochodzi z „lewego skrzydła”. Powiedziałbym, że prawie wszystko, co widzę, pochodzi z lewego skrzydła, a nie z prawego. Jestem gotów zrobić wszystko. Chcę pokoju podkreślał Trump. Tymczasem Joe Biden połączył nastolatka broniącego miasto przed anarchistami z „białą supremacją”. Do sprawy odniosła się adwokat Kyle’a, Marina Medvin. Nie ma absolutnie żadnego dowodu, nawet szczypty, na to zniesławiające oskarżenie, że mój klient Kyle Rittenhouse jest “białym suprematystą” żadnego zaznaczyła prawnik. Moim klientem jest 17-letni patriotyczny, sumienny amerykański chłopak, który przyszedł “pomagać ludziom”, to jego własne słowa. Te słowa są zapisane w filmach, które były udostępniane w mediach społecznościowych tamtej nocy w Kenosha dodała. Ta niebezpieczna narracja została wymyślona przez internetowe trolle, a następnie papugowana przez bezmyślnych polityków i ekspertów. Rażące zniesławienie i propaganda musi się skończyć skwitowała.


  https://twitter.com/MarinaMedvin/status/1311345870005252100?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1311345870005252100%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fprawy.pl%2F110709-joe-biden-znieslawil-nastolatka-broniacego-sie-przed-bandytami-blm-w-kenoshy-jest-reakcja-prawnika-chlopca-wideo%2F
  Autor: Marta Maciejewska
  Źródło: Twitter/The Hill/Hoplofobia.info/NY Post

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031