Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? -widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powównanie oficjalnych danych z poszczególnych stanów z rzeczywistymi danymi z konretnych placówek medycznych, wskazuje na gigantyczne oszustwo Covid 19.

 Ponieważ wiele pojawiających się informacji na temat Covid 19 jest coraz bardziej zafałszowana, więc postanowiłam, troszeczkę wyjaśnić to wielkie oszustwo XXI wieku. Również w świecie liczb dotyczących zachorowań, jak i sposobów diagnozowania Covid 19, zamierzam podawać dane liczbowe z alternatywnych źródeł.

Na początek artykuł Gary Heavina o oszustwie Covid 19, który dotyczy nie tylko USA. Wystarczy podstawić każdą instytucję rządową z danego państwa i osoby odpowiedzialne za politykę zdrowotną i będziemy mieli obraz sytuacji związanej z Covid 19, dla każdego kraju.
 

nieokreślony

Rozmawiałem z moimi przyjaciółmi, w tym lekarzami i innymi osobami z wyższym wykształceniem, o metodach leczenia, których szukaliby, gdyby zdiagnozowano u nich Covid 19. Większość z nich nie miała pojęcia, jakiego rodzaju leczenia mogliby szukać oni lub ich rodziny. Ta zagadka jest częściowo spowodowana ogromną ilością informacji, które są nam narzucane. Wiele z tych informacji jest celowo zwodniczych. Piszę ten artykuł, aby przełamać oszustwo, abyś ty i twój lekarz mogli podejmować świadome decyzje, jeśli i kiedy nadejdzie czas.

Ten artykuł ma dwa cele. Po pierwsze, koniecznie musisz zrozumieć wielkie oszustwo, jakie Big Pharma, ich sługi z FDA, CDC, NIH, WHO, MSM i urzędników na wysokich stanowiskach rządowych popełniają na tobie, twojej rodzinie i prawdopodobnie na twoim doktorze.

Drugim celem jest upewnienie się, że jesteś uzbrojony w niezbędne informacje, aby zapewnić, że otrzymasz najlepsze opcje leczenia od swojego dostawcy opieki zdrowotnej. Wiedza to potęga.

Pozwól, że powtórzę, musisz wiedzieć, że zostałeś oszukany i potrzebujesz planu dla siebie i swojej rodziny, jeśli zostaniesz zarażony Covid 19. Przejdźmy więc do tego. Zacznę od stwierdzenia, że ​​nie jestem lekarzem i nie udzielam porady medycznej. Mam licencjat naukowy w dziedzinie zdrowia, żywienia i poradnictwa. Napisałem dwie bestsellerowe książki NY Times na temat zdrowia i kondycji kobiet i otrzymałem tytuł doktora honoris causa. Będziesz jednak musiał ustalić opcje leczenia z osobistym lekarzem.

Wielkie oszustwo

Jeśli chodzi o bezpieczne, skuteczne i niedrogie terapie dla Covid 19, Big Pharma i jej agenci, tj. Dr Fauci, dr Birx i wielu innych, wydają się mieć program, który okłamuje ciebie i twojego lekarza.

Najbardziej oczywistym przykładem jest ich ciągły wysiłek wyśmiewania opcji leczenia hydroksychlorochiną, azytromycyną i cynkiem. Wszyscy obserwowaliśmy ostrą krytykę, którą spotkał Prezydent Trump, kiedy promował ten sposób leczenia dla Covida 19.

Tak więc hydroksychlorochina istnieje od prawie 70 lat jako leczenie malarii, tocznia i reumatoidalnego zapalenia stawów. WHO określiła go jako bezpieczny i skuteczny lek podobny do przyjmowania aspiryny. Ankieta przeprowadzona wśród 6000 lekarzy potwierdziła, że ​​jest to leczenie skuteczne dla Covid 19.

Leczenie działa w ten sposób: hydroksychlorochina jest jonoforem, co oznacza, że ​​może transportować materiał przez ścianę komórkową. Cynk jest minerałem, który zatrzymuje replikację wirusa Covid 19 w komórce. hydroksychlorochina transportuje cynk do komórki, dzięki czemu może zatrzymać replikację wirusa. Antybiotyk Z-pak podaje się, aby zapobiec oportunistycznym zakażeniom bakteryjnym, takim jak zapalenie płuc, które mogą wystąpić, gdy układ odpornościowy jest zaangażowany w walkę z infekcją wirusową. Kluczem do jego skuteczności jest rozpoczęcie leczenia na początku Covid 19, aby miał czas na działanie.

Ile wysiłku włożyła Big Pharma w obalenie tego schematu leczenia? Oprócz potępienia jego skuteczności przez doktora Fauciego i firmę, ciągłych hitów MSM, cenzury artykułów i filmów lekarzy z Internetu, przeprowadzono także wiele „badań”, które od samego początku były dosłownie sabotowane.

System szpitalny VA poinformował w marcu, że podał hydroksychlorochinę wielu pacjentom. Po opublikowaniu informacji MSM napisał artykuł z nagłówkami: „Szpital VA stwierdził, że hydroksychlorochina nie działa i zwiększa śmiertelność Covid 19.” Jeśli jednak faktycznie przeczytałeś badanie (patrz 
link) przekonasz się, że tylko najgorsze pacjenci w stanie krytycznym otrzymali lek. Dostali lek dopiero po tym, jak byli już tak daleko zaawansowani w chorobie, że nie mieli już szansy na poprawę i nie dostali cynku. Żaden z tych szczegółów nie zawiera artykułów MSM.

Kolejny przykład Wielkiego Oszustwa pochodzi z brytyjskiego czasopisma medycznego, The Lancet. Lancet poinformował, że meta badanie wykazało, że hydroksychlorochina była nieskuteczna. W wyniku opublikowanych badań Francja, Włochy i inne kraje europejskie natychmiast zabroniły stosowania tej opcji leczenia. W ciągu kilku tygodni 
stwierdzono, że badanie było bardzo źle zaprojektowane, a wyniki dosłownie sfabrykowane. Lancet został zmuszony do wycofania się z „badania”. Oczywiście w międzyczasie MSM prowadził oryginalną historię Lancet i wprowadzał w błąd miliony ludzi i ich lekarzy.


Więc co może być motywem wielkiego oszustwa Big Pharma. Są trzy odpowiedzi: pieniądze, pieniądze i pieniądze. To wywołuje opcję leczenia promowaną przez Big Pharma, Remdesivir. Ten cudowny eksperymentalny lek, którego koszt przekracza 3000 USD na schemat, musi być podawany dożylnie w szpitalu (pięć dni pobytu około 15 tysięcy), a 
dowody wskazują, że tak naprawdę nie działa .

Inną opcją leczenia jest obiecana szczepionka Covid 19, o której twierdzą, że wkrótce się pojawi. NHS w Wielkiej Brytanii zobowiązał się do zakupu szczepionki dla całej populacji Wielkiej Brytanii. To zobowiązanie w wysokości 80 000 000 dawek w uzgodnionej cenie około 600 USD za każde szczepienie. To około 50 000 000 000 USD. (50 miliardów) To duża zachęta do wprowadzania ludzi w błąd. W tym tygodniu amerykańska firma farmaceutyczna otrzymała 1,6 miliarda dolarów na wysiłki zmierzające do wyprodukowania szczepionki, która zdaniem wielu ekspertów nie będzie działać na koronawirusa i będzie testowana i eksperymentalna.

W jaki sposób Big Pharma ma 
tak dużą kontrolę nad rozpowszechnianiem tych informacji, czy powinienem powiedzieć propagandę? Cóż, znowu pojawia się ta sama odpowiedź: pieniądze. Big Pharma przekazała politykom USA 2 miliardy dolarów podczas ostatniego cyklu wyborczego. Big AG, kompleks wojskowy / bezpieczeństwa i kompanie  naftowe dały tylko marne 1,0 miliard dolarów na zakup głosów naszych przywódców politycznych.

MSM liczy przychody reklamowe Big Pharma nawet do 80 procent ich przychodów. Internetowi „panowie wszechświata” również kłaniają się wpływom Big Pharmy i dolarom reklamowym, cenzurując każdego, kto próbuje powiedzieć Amerykanom prawdę o Covidzie 19. Z pewnością wydaje się, że każdy, kto jest współwinny Wielkiego Oszustwa, oszustwa, które jest zaprojektowane tak, by zabijać i przerażać wystarczająco dużo ludzi, by ostatecznie błagać o eksperymentalną szczepionkę, cóż, ci ludzie byliby akcesoriami do morderstwa.

Co musisz wiedzieć, aby przeżyć

teraz, aby uzyskać dobre wieści. Istnieje kilka terapii, które wydają się bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Jednak terapie te muszą być stosowane na wczesnym etapie progresji choroby.

Budezonid 

Japonia, Tajwan i inne kraje azjatyckie utrzymały znacznie niższy wskaźnik śmiertelności z Covid 19, niż my mamy tutaj w Ameryce, pomimo faktu, że żyją w gęsto zaludnionych społecznościach. Wiele osób uważa, że ​​wynika to z preferowanej przez nich metody leczenia. Używają sterydów, które są wdychane we mgle przez nebulizator do użytku domowego. Znam to, ponieważ moja 2-letnia wnuczka potrzebowała tego leczenia podobnym lekiem na problemy z górnymi drogami oddechowymi, które ostatnio miała. To przemawia za bezpieczeństwem i powszechnością tego leczenia. 
Obejrzyj link do lekarza z Teksasu, który dzieli się doświadczeniami swojego pacjenta z tą metodą leczenia za pomocą leku Budezonid i kuracji antybiotykowej.

Iwermektyna

Kolejne opcje leczenia
wydają się być bezpieczne i skuteczne jest stosowanie przeciwpasożytniczego leku Iwermektyna z antybiotykiem Doksycykliną. Tylko jedna tabletka iwermektyny, a następnie przebieg antybiotyków przez dziesięć dni, spowodowały 100-procentowy odsetek wyleczeń dla pacjentów Covid 19, zgodnie z załączonym badaniem. Iwermektyna od wielu lat jest szeroko stosowana na kontynencie afrykańskim jako środek przeciwpasożytniczy i uważa się, że jest to główny powód, dla którego Covid 19 nie miał znaczącego wpływu na populację afrykańską. 

Hydroksychlorochina i cynk 

Jak widzieliśmy powyżej, ten schemat terapeutyczny należy rozważyć po prostu ze względu na 
wysiłki, aby uniemożliwić ci poznanie prawdy na jego temat . Jak napisał Szekspir: „Czy protestujesz za bardzo?”

Wyzwanie związane z tym lekiem polega zarówno na znalezieniu lekarza, który go przepisał, jak i na aptece, która go sprzeda. Powinno to być między tobą a twoim lekarzem. Nie gubernatorzy niektórych stanów. Biorąc pod uwagę, że 20 procent wszystkich leków jest przepisywanych „na etykiecie”, co oznacza, że ​​są przepisywane w celu innym niż zamierzony, ty i twój lekarz powinniście mieć swobodę i odpowiedzialność za podjęcie tej decyzji w sprawie opieki zdrowotnej.
 
Istnieje kilka innych terapii, które wydają się bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Możesz zbadać dwutlenek chloru, ozon dożylny, dożylną witaminę C w dużej dawce i inny, glutation, które są popularnymi metodami leczenia w społecznościach homeopatycznych.

Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę, podejmiemy świadome i odpowiedzialne decyzje dotyczące naszej opieki zdrowotnej. Mam nadzieję, że informacje, które wam dzisiaj przekazałem, oraz łącza do dalszych informacji pomogą tobie, twojej rodzinie i lekarzowi w podjęciu najlepszych decyzji.

W poprzedniej notce napisałam, że napopularniejszą rozrywką w Chicago jest obstawianie, ilu czarnych gangsterów zginie w weekendowych strzelaninach. Można wygrać niezłą sumę pieniędzy, więc jeśli ktoś obstawił liczbę 9 mógł zgarnąć niezłą sumkę. Liczba rannych nikogo w tym hazardzie nie interesuje.
 
Ponieważ ostatnio na Florydzie, koronawirus zbiera obfite żniwo, więc warto przyjrzeć się statystykom. Według oficjalnych danych urzędników d/s zdrowia, ostatnia niedziela była dla stanu Floryda rekordowa, jeśli idzie o zachorowalność na covid 19, czyli ponad 15 000 nowych przypadków.
Ale wścibscy niezależni dziennikarze zbadali dane z Orlando i okazało się, że wskaźnik corovirusa wykryty wśród populacji Orlando, wynosi nie 98% wśród przebadanej populacji, co stwierdzili urzędnicy stanowi, a według organizacji Haelth Orlando wynosi rzeczywiście 9,8%. Mała subtelna różnica, prawda?
Szpitale, z którymi skontaktowali się dziennikarze potwierdzili te ekstremalne różnice występujące w raporcie.
Również raport stanowy wykazał w Orlando Veterans Medical Center wskaźnik wykazał 76% zachorowalności, natomiast rzecznik wykazał Centrum medycznego dla weteranów wykazał tylko 6% zachorowalności.
Różnice są szokujące i myślę że tak jest w każdym kraju w tym również w Polsce. Chciałabym zachęcić niezależnych dziennikarzy śledczych w Polsce, by zajęli sie prawdziwością danych, które podaje do uwierzenia ministerstwo zdrowia. Jakie kryteria obowiązuja w Polsce do stwierdzenia przypadku Covid 19?
Bo jeśli to sa kryteria amerykańskie dr. Fauci, to dane na temat Covid 19 w Polsce są ekstremalnie zawyżone.

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  "Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19?"

  Będzie... ten... no... o jejku... mam na końcu "języka"... yyyy...: druga tura! Na jesieni. O! ;-(

  Oczywiście 5*

  Wręczam też kwiatuszka:

  @--->>>>>>>--------------------

  Poprawia nastrój, czyli wzmacnia odporność, czyli ma działanie antykowidowe ;-DDD

  Całuję rączki :-*
 • A mówili, że..
  Putina nikt nie oszuka na Covid 19

  Strony z rekomendacjami oraz aktualnymi informacjami przekazywanymi przez władze rosyjskie:

  Rekomendacje i działania rządu RU prosimy śledzić na stronach w języku rosyjskim:

  https://xn--80aesfpebagmfblc0a.xn--p1ai/#official-sites
  https://rospotrebnadzor.ru/about/info/news/

  Rekomendacje i działania władz Moskwy prosimy śledzić na stronie:

  https://www.sobyanin.ru/
 • @ Autorka, All
  Już coś rzeźbią..
  Właśnie usłyszałem w PR1 w wiadomościach, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) uruchamia program dla naukowców polskich pracujących za granicą, w ramach którego po powrocie będą mogli dostać dotację wysokości do 3 mln zł, aby prowadzić badania nad kowidem. Maksymalny okres badań może wynosić... niestety nie do jesieni jak myślałem jeszcze pisząc poprzedni koment... to mogą być aż 4 lata.
  No to ładnie... czuję w kościach, że "pandemia" może "trochę" potrwać i wirusek co sezon może niczym samochód mieć albo "face lifting" albo edycję specjalną...


  https://nawa.gov.pl/images/raxo_thumbs/amp/tb-w412-h309-crop-int-082fc8d75044048d11b4994d27f0861b.jpg
  źródło: nawa.gov.pl

  https://nawa.gov.pl/naukowcy/polskie-powroty-2020-edycja-covid-19

  https://nawa.gov.pl/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowa_Agencja_Wymiany_Akademickiej
 • *5
  oceniam na "happy face", gdyż też tak uważam :-)
 • @Talbot 19:15:46
  "Putina nikt nie oszuka na Covid 19"

  Talbot, opamiętaj się. Nie musisz ciągle wyrywać się z Putinem. Wszyscy wiemy na co cierpisz ;DDD
 • @Nibiru 19:18:14
  Czy jak się pojawisz w Układzie Słonecznym to też przywleczesz jakąś kosmiczną zarazę? ;-)
  A może tym razem dasz radę trochę bokiem, please...?

  Pozdro! :-)
 • @Jasiek 19:18:40
  Czy wiesz Jaśku czym się różni Putin od Covida ?
  Niczym.
  Na jedno i drugie nie ma lekarstwa :-)
 • @ - "The Iconic Podcast" !!
  .

  Best 5 minutes ever! �� Laser sharp and spot on.

  The most cogently brilliant, across-the-board explanation of the deceit that is being used against a populace that does not think.

  ! ! ! ! ! ! !
  https://www.youtube.com/watch?v=GUADdBXqLkI


  "The Iconic Podcast" Jeremy Elliott ������ �� - the presentation, the voice and the liberating TRUTH being said.

  My #1 podcast from now on.

  This is an excellent monologue about the Hegelian Dialectic behind the COVID-19 "Pandemic" and how it is being used for a corporate coup.

  He speaks about how this is being done in the United States, but this is really being done in just about every country in the World.

  How much does Artificial Intelligence (AI) testing have to do with COVID-19? Consider the origin of the virus and their relationship to AI."

  ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
  The Truth Behind The Mask
  https://www.youtube.com/watch?v=dF0LL3TClMg


  http://freedomfromgovernment.org/wp-content/uploads/2017/05/PUBLIC_SERVANT-NOTICE-and_QUESTIONNAIRE-2016-001.pdf  ! ! ! ! ! ! ! ! !
  Freedom from Government

  Important!! COVID19
  https://youtu.be/m57OHMQULlk?t=104  Masks Causing CoVID-like Symptoms, Pleurisy
  MDs Say Time to Stop Social Distancing and Masks

  https://virus-hoax.com/irreversible-brain-damage-from-prolonged-mask-wearing

  Bogumi Boguchwał
 • @Jasiek 19:23:16
  Jaśku, przecież loty są wstrzymane aż do wyszczepienia "zakładników". :-)
  Poza tym Ziemia mnie już nie rajcuje, bo trzeba zakładać maseczki i trzymać dystans 3 kroki od sroki :-)
 • Jak Szumowina z covidem walczy
  http://pospoliteruszenie.org/Jak%20minister%20Szumowski%20z%20korona%20walczy.html
 • Epidemia bezobjawowa
  http://pospoliteruszenie.org/lekarzyk.html
 • Partia Demokratyczna w USA to partia bolszewicka.
  Covid to jeden z elementow walki z istniejacym porzadkiem. Znamy ich program: zniesienie policji, otwarcie wiezien, zniesienie granic, przychodzacych emigrantow otoczenie pomoca spoleczna, lekarska, oplacenie im studiow. Zabronienie paliw opartych na weglu, ropie i gazie, zero emisji. Wyplacenie czarnym odszkodowan za niewolnictwo w wysokosci $ 1476190 dla kazdego z 42 milionow zyjacych w USA co daje sume 6.2 quadrylionow albo liczbowo $6200000000000000. Rozbito by to na 30 lat co wynosi tylko $49206 rocznie na osobe. Nowy Cadillac tyle kosztuje a trzeba przeciez jeszcze ubrac sie, zjesc, napic, cos fajnego zapalic. Mieszkanie bylo by darmowe jak teraz ale i tak ciezko bedzie.
 • W grypowym zezonie 2019-2020 na grype nie zachorowal nikt z ludzi
  co znam. Jest to ewenement a mam kontakt z kilkudziesiecioma ludzmi: moje dzieci, ich dzieci, jej krewni, moi krewni, znajomi z kosciola, sasiedzi. Ja nawet ruskiej grypy nie dostalem ale to dzieki temu, ze ograniczylem picie do 4 duzych puszek piwa 8.1% dziennie co jest ekwiwalentem cwiartki wodki 40%. A kto moze dostac ruska grype po 1 cwiartce? Moze ktos tak ale ja nie i czuje sie jak mlody Bog jak wstaje rano pomimo wieku 71 lat i to bez polowy trzustki, bez sledziony co mi hamerykanskie doktory wycharataly bo pieniadzow im na nowe modele trzeba bylo.
 • @staszek kieliszek 22:54:34
  "Partia Demokratyczna w USA to partia bolszewicka.
  Covid to jeden z elementow walki z istniejacym porzadkiem."

  Kurde, Pan to tak trafnie ujął, że aż bije po oczach. Dziękuję :-)
  Czy mogę dzielić się tym pomysłem?

  Serdecznie Pana pozdrawiam.
 • @staszek kieliszek 05:23:58
  "Ja nawet ruskiej grypy nie dostalem ale to dzieki temu, ze ograniczylem picie do 4 duzych puszek piwa 8.1% dziennie co jest ekwiwalentem cwiartki wodki 40%. "

  A to się Pan konserwuje :-)

  Gratulacje!
 • 5*
  Świetny artykuł i komentarze.
  Najlepszym źródłem cynku są grzyby. A zbliża się czas na ... grzyby. Grzyby i chinina, jajecznica na kurkach i szweps z lodem... ;)najlepsze likarstwo na covid. Tylko te dwa metry dalej frustrują. Ale może po urlopie, gdy rząd przejdzie rekonstrukcję to wymienią ministra zdrowia ? Może...?
 • @JimA 09:07:34
  PS. Obyśmy z tym nie musieli czekać na wybory w USA. Może nasze coś zrobią wreszcie samodzielnie.
 • @Jasiek 07:22:38
  Szatan, Baal, Faryzeusze, Marks, Luter, Lenin, Hitler, Stalin, Pol Pot, anarchisci, nihilisci, partie demokratyczne, socjalistyczne, komunistyczne, Black Live Metters to wszystko to samo. Pieklo pod roznymi nazwami, postaciami, dla zmylki poczciwych ludzi. Niepszyjaciele rodzaju ludzkiego.
 • A w Rosji ponoć już MAJĄ SKUTECZNĄ SZCZEPIONKĘ na COVID-19, którą jej twórcy już przetestowali na sobie samych
  Jak podał portal www.km.ru od września ta szczepionka ma być już dostępna publicznie.

  A oto szczegóły tego "pachnącego putinowską onucą" rosyjskiego przedsięwzięcia:

  //22 мая 2020 года учёные из Национального исследовательского центра эпидемиологии и микробиологии им. Н. Ф. Гамалеи Минздрава России (НИЦЭМ) заявили об успешном испытании на себе вакцины от коронавирусной инфекции[19]. 3 июня 2020 года учёные заявили об успешном тестировании вакцины на животных[20]. С 17 и 18 июня в Первом Московском государственном медицинском университете имени И. М. Сеченова и Главном военном клиническом госпитале имени Н. Н. Бурденко соответственно на 76 добровольцах начались клинические испытания двух вакцин — «Гам-КОВИД-Вак» и «Гам-КОВИД-Вак Лио»[21][22]. 26 июня сообщалось о хорошем самочувствии добровольцев после вакцинации[23]. 12 июля клинические испытания на безопасность были успешно завершены[24].//

  ostatnie zdanie, przetłumaczone na polski, oznacza:

  "12 lipca kliniczne badania dotyczące bezpieczeństwa (szczepionki) zostały zakończone z sukcesem [24]"

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2_COVID-19
 • Wielkie oszustwo ?
  Nie co faktu że Pandemia jest realna istnieje.
  Tak co do możliwości sztucznego wywołania tej pandemii
  Tak co do manipulacji z ocenami skuteczności leków.

  "
  Japonia, Tajwan i inne kraje azjatyckie utrzymały znacznie niższy wskaźnik śmiertelności z Covid 19,..
  "
  Tam ludzi od dawna noszą maseczki które chronią ich przez wzajemnym zarażaniem. Noszą te maseczki bez decyzji rządowych jako element kultury narodowej ..mam katar to noszę maseczkę by innych nie zarażać.
  W Europie tej kultury nie ma ..tu trzeba ustawy sejmowej ..by ludzie nosili maseczki... inna kultura narodów...

  Co do kombinacji z lekami ..Rosja już zapowiedziała że ich szczepionka będzie dostępna dla wszystkich krajów na świecie po niskich kosztach (czyli nie dla zysków)...
  Jak Rosja zacznie produkcję swojej szczepionki to można się założyć że państwa kolonie globalnej mafii żydowskiej dowiedzą się z żydowskich globalnych mediów że jest ona "trująca" i że "zabija"...
  a jedyna poleca to szczepionka z "Big Farma" za ciężkie dolary..
  a kto jej nie kupi temu założy się embargo na wszystko, obali rząd albo zbombarduje humanitarnie miasta, elektrownie, ujęcia wody.....
 • @Oscar 12:04:00
  Nie ma żadnej "pandemii".
  Manipuluje się statystykami oraz zmieniono definicję pandemii.
 • @Jasiek 19:01:28
  "...druga tura! Na jesieni. O! ;-("
  ................................
  "Druga fala" niewątpliwie się pojawi, bo tak to zaplanowana, ale głównie w mediach - bo czy do niej dojdzie faktycznie? Smiem wątpić....
 • @Jasiek 19:17:20
  "... i wirusek co sezon może niczym samochód mieć albo "face lifting" albo edycję specjalną..."
  .................
  No to przecież jest "oczywista oczywistość, bo każdy wirusek przecież bezustannie mutuje....

  I dlatego nie ma dotąd szczepionki na zwykłe przeziębienie, a "szczepienia przeciwgrypowe" w najlepszym razie, jak wszystkie sztaby generalne, planują walkę "w ramach mninionej wojny" - czyli z wirusem poprzedniego sezonu.
 • @staszek kieliszek 05:23:58
  Jak dojdziesz do 0,5 L dziennie, to napisz, jak dasz radę, w którym ośrodku odosobnienia się znalazłeś!!!Mój ojciec pił 100-200 gr. dziennie i od 54 lat gryzie ziemię! Alkohol nie jest lekarstwem na żadną chorobę!!!
 • @zibi 13:19:36
  "Mój ojciec pił 100-200 gr. dziennie i od 54 lat gryzie ziemię"

  Po prostu za mało pił.
 • Elektroniczny pastuch na Ludzkość
  Plandemia wygląda na przygotowaną tak, jak przygotowuje się wojnę napastniczą. Jakie cele? Dalsze , mocniejsze, trwalsze zniewolenie Ludzkości przez najwyższą kastę władców pieniądza. Rzekoma nowa choroba służy wdrożeniu elektronicznych systemów nadzoru (w tym mikrofalowej łaczności bezprzewodowej 5G, monopolowi pieniądza elektronicznego, elektronicznej administracji, przymusowi elektronicznego śledzenia). Nawet te debaty o tym, czy nowy wirus jest nowy, czy w ogóle jest, skąd jest i tym podobne odwracają uwagę od domykania elektronicznych systemów nadzoru. Możliwe, że nawet groźba przymusowego szczepienia jest bardziej zasłoną dymną niż ważnym celem do osiągnięcia.
 • @RuchOporu2020 16:56:57
  Ludzie pieprzycie bez sensu..
  To co zmówili się w tej sprawie Chiny, Rosja oraz USA, UE i pół reszty świata o ile nie cała reszta ??? Syria, Iran i Izrael się też zmówili ?
  Świat jest podzielony coraz ostrzejszą konfrontacją bandycki zachód i reszta świata i raptem obie strony barykady zmówiły się ponad tymi podziałami w sprawie epidemii ?

  To kto zarządza tą zmową ? Bo musi być jakiś światowy "rząd" którego słuchają wszyscy ???
  A jak jest taki rząd to po cholerę mu udawania podziału świata i nieustanne wojny...skoro i tak już rządzi całym światem ?

  dla mnie to ewidentne bzdury...
  światowy rząd to mrzonki globalnej mafii żydowskiej które właśnie się walą dzięki Rosji, Chinom, Iranowi, Syrii, Wenezueli..i wielu innych krajów na świecie.
 • @Jasiek 19:01:28
  Dziękuję za kwiatuszka i pozdrawiam
 • @Talbot 19:15:46
  W Rosji są akurat większe paranoje z covidem niż w Polsce. ma informacje z pierwszej ręki.
 • @Nibiru 19:18:14
  Dziękuję i pozdrawiam
 • @Uchoigielne 22:30:31
  Wirusy istnieją niestety,Pytanie tylko który z nich zostanie użyty przez mafie farmaceutyczne by zarobić kokosy.
 • @staszek kieliszek 22:54:34
  Partia demokratyczna pod rządami mafii Clintonów, to bezwolne narzędzie totalistów. Parttia republikańska się jeszce broni, czego dowodem było utrącenie kandydatury Jeba Busha przez szarych członków partii republikańskiej w wyborach 2016.
 • @JimA 09:07:34
  Dziękuję i pozdrawiam. Szumowski jest nie do ruszenia.
 • @Berkeley72 11:10:17
  Nie wierzę w żaden rosyjski lek.
 • Pozaparlamentarna komisja ds.Covid 19
  Relacja z konferencji niemieckich lekarzy i prof.medycyny z Austrii z polskimi napisami, którzy mają odwagę rozliczać rząd z pseudo pandemii
  https://www.youtube.com/watch?v=8m1O6gfJ7ls
 • @Oscar 12:04:00
  Dla mnie ten cały Covid to grypa o łagodnym przebiegu. Ja na pewno nie dam się zaszczepić rosyjską szczepionką.
 • @Robik 12:09:39
  Bingo!!!
 • @RuchOporu2020 16:56:57
  Ma być jedyny światowy rząd, jedna współna elektroniczna waluta, czyli pełnia władzy totalitarnej. Pytanie kto ma rządzić, jest do tej pory wśród gangsterów pretendujących do władzy swiatowej pytaniem otwartym.
 • @ Autorka, All
  "Najbardziej oczywistym przykładem jest ich ciągły wysiłek wyśmiewania opcji leczenia hydroksychlorochiną, azytromycyną i cynkiem."

  Warto zapamiętać ten zestaw:

  Hydroksychlorochina, azytomycyna i cynk...

  Ale oby nikomu nie był przydatny.
 • @Ślepa Mańka 21:56:10 "Nie wierzę w żaden rosyjski lek". Ale mnie już wymienili dwie soczewki w oczach, ROSYJSKĄ metodą
  masowo wprowadzoną, także w klinikach zainstalowanych post PRL-owskiej Polsce, przez profesora FIODOROWA.

  Nie wiem czy Amerykanie doszli już do takiej perfekcji w leczeniu zaćmy oczu. (Na Kubie np. ją b. dobrze opanowali, kubańscy okuliści w ostatnich dekadach przeprowadzili dziesiątki BEZPŁATNYCH operacji zaćmy także w Wenezueli oraz w Boliwii.)

  Ale do rzeczy. Statystyka https://www.worldometers.info/coronavirus/ donosi, że dzisiaj w USA było 11,089 - całkowita liczba zakażeń na mln mieszkańców i 425 zgonów na ten milion.

  Natomiast w Rosji analogiczne liczby to 5,158 i 82, czyli ok. 2 x MNIEJ ZAKAŻEŃ i aż 5 x MNIEJ ZGONÓW.

  Skąd taka mała liczba zgonów - i to w całym świecie post komunistycznym - w przypadku zachorowania na COVID-19? Czy przypadkiem, zarówno jakość terapii (leki itd.) nie jest lepsza niż ta na "Zachodzie", jak i starsi ludzie, wychowani "w komunie" (np. ja) nie są na tą COVID-19 odporniejsi?

  To widać nawet w Niemczech, w których byłe socjalistyczne landy wykazują znacznie większą odporność na ten COVID-19. ("Na Zachodzie" Niemcy ogólnie okazali się być najbardziej odporni na ten COVID. To zauważono nawet w Szwajcarii gdzie - przy ogromnej liczbie zachorowań, bardzo podobnych standardach medycznych i średniej długości życia, zarażona COVID-19 ludność kantonów niemiecko-języcznych, statystycznie CZTERY RAZY rzadziej umierała na tą chorobę, niż ta w kantonach francuskich i aż SZEŚĆ RAZY rzadziej niż ta we włoskim Ticino.
 • @Berkeley72 23:20:17 Pardon, napisałem "dziesiątki operacji zaćmy", a ma być "dziesiątki TYSIĘCY operacji
  Przepraszam,
 • @Oscar 17:45:19
  Kiedyś w młodości czytaliśmy pewną powieść z czasów starożytnego Egiptu,

  jakoś nie Faraon miał w niej władzę,
  podobnie jest teraz, całkiem podobnie.
 • @Berkeley72 23:23:11
  jakieś wnioski z owych rozbieżności w Szwajcarii ?
 • @Docent zza morza 13:06:01
  "każdy wirusek przecież bezustannie mutuje....
  I dlatego nie ma dotąd szczepionki na zwykłe przeziębienie"

  "Zwykłe" przeziębienie to objawy nie jedego rodzaju wirusa ale wielu róznych. Na każdy by musiała być inna szczepionka. Po prostu nie warto.


  https://www.verywellhealth.com/why-there-will-never-be-a-vaccine-for-the-common-cold-770451
 • @Ślepa Mańka 21:58:52
  "
  Dla mnie ten cały Covid to grypa o łagodnym przebiegu. Ja na pewno nie dam się zaszczepić rosyjską szczepionką.
  "
  ..z tą różnicą że słabych i schorowanych zabija z prawdopodobieństwem ok 30-40%...czyli czyni rzeź na osobach starszych i chorych.

  nie ma się czego bać... a i fundusze emerytalne odetchną.
 • @Ślepa Mańka 21:56:10
  "Nie wierzę w żaden rosyjski lek."

  Gagarin nie był w Kosmosie, lot sfingowano w studium filmowym. Dostojewskiego powieści są plagiatami, zas tablica Mendelejewa jest po prostu błędna.
 • @Oscar 17:45:19
  Wielkie zniewolenie 2020 roku pod pozorem pandemii jest objawem i dowodem istnienia planetarnego ośrodka planowania i zarządzania, o którego istnieniu domyślano się od dziesięcioleci choćby na podstawie światowych spotkań przedstawicieli kasty największych posiadaczy z najbardziej wpływowymi politykami. Też od dawna wiedziano, że najbogatsi ludzie świata stanowią planetarną najwyższą kastę powiązaną rodowo oraz że kasta ta ma wpływy mniejsze lub większe na całym świecie. Imperia i państwa mogą uprawiać między sobą rywalizację, a wewnątrz nich rywalizować mogą obozy partyjne o władzę, ale czymże jest ich moc wobec majątku i wpływów światowej kasty władców pieniądza? To ta kasta zarządzała przeobrażaniem Chin komunistycznych w światową fabrykę i mocarstwo sięgające po pierwszoplanową rolę. A dlaczego, skoro władcy pieniądza rządzili dotychczasowym hegemonem Ziemi, czyli USA? Ano dlatego, że USA choć przydało się w minionym okresie do umacniania na świecie władzy czołowych kapitalistów, to jednakże ma wewnątrz za duże tradycje swobód obywatelskich, które są przeszkodą w tresowaniu ludzkości na potulną owczarnię pozbawioną swobód, jak choćby wolności wypowiedzi czy prawa do posiadania broni. Czyli USA nadawało się do podboju świata przez władców pieniądza, ale do zamiany go w jeden wielki elektroniczny obóz koncentracyjny lepiej nadają się totalitarne Chiny, w których przećwiczono władanie rózgą żelazną i elektronicznym pastuchem na ponad miliardowej rzeszy ludzi.

  Światowa kasta władców pieniądza potrzebowała stuleci lichwy i niewolnictwa dla zyskania majątkowej bazy władania oraz wielu dziesięcioleci stosowania zasady dziel i rządź, a także kolonializmu politycznego i gospodarczego, by zyskać obecny układ wpływów na planecie. Władzę swoją musi ukrywać, żeby ją zachować i ochronić przed buntami oraz zamachami. Rządzenie zza pleców polityków różnych państw jest bezpieczniejsze, bo gniew rządzonych obraca się przeciw marionetkom, a lalkarze pozostają za kulisami. Łatwiej też jest rządzić podzielonymi na każdym poziomie liczebności ludnościowej: miasta, okręgu, państwa i planety.
 • @RuchOporu2020 08:43:52
  "Wielkie zniewolenie 2020 roku pod pozorem pandemii jest objawem i dowodem istnienia planetarnego ośrodka planowania i zarządzania ... Światowa kasta władców pieniądza potrzebowała stuleci lichwy i niewolnictwa"

  Wcale nie jest dowodem. Prostszym wyjaśnieniem jest wspólnota interesów - szlachta nie potrzebowała spisku aby solidarnie wyzyskiwać chłopów w różnych krajach.
 • @Oscar 17:45:19
  Władza nad światem, a rząd światowy są czym innym. Tak jak w państwach mogą być różne sposoby władania, tak i mogą być różne sposoby władania planetą. Kasta władców pieniądza dotychczas włada Ziemią bez jawnego rządu światowego, a czy go zechce utworzyć lub objawić i czy to się powiedzie, to pokaże czas.

  Czy walą się właśnie mrzonki globalnej mafii? Są jakieś objawy tego? Czwarta władza - massmedia globalne i w większości państw lokalne - gra plandemiczny scenariusz. Władze prawodawcze i wykonawcze większości państw tańczą jak massmedia plandemicznie grają. Kasty nadzoru, zwłaszcza medyczna, też tańczą do plandemicznej melodii. Władze sądownicze, tam gdzie niezależność sędziów nie jest tylko złudzeniem - na szczęście nie czują plandemicznego blusa. Władze wykonawcze i (lub) prawodawcze niektórych państw też opierają się plandemicznemu sterowaniu stając się obiektem globalnej nagonki. A swoją drogą postępuje budowa elektronicznych ogrodzeń światowego obozu kontroli (5G, elektroniczny pieniądz, elektroniczne urzędy, internetowe szkoły, telemedycyna, elektroniczny przymus śledzenia, zachwalanie chińskiego modelu punktowej oceny lojalności poddanych).
 • @Ślepa Mańka 22:02:59
  Chętnych do władzy chyba zwykle jest więcej niż tronów, ale zgrzyty współzawodnictwa może wyciszać kolejność dziobania, która prawdopodobnie istnieje również w światowej kaście władców pieniądza.
 • @RuchOporu2020 09:24:03
  moim zdaniem to błędne wyobrażenie rzeczywistości..
  Jest jeszcze trochę wolnego świata wolnego od wpływów globalnej mafii idącej po władzę nad światem (Rosja, Chiny, Iran, Wenezuela, Syria i wiele innych).
  Jest jeden globalny front..(pomijam lokalne linie podziałów na tle konfliktów lokalnych).
  USA upada, dolar się kończy, koszty okupacji świat przez USA jako marionetkę globalnej mafii są gigantyczne ponad możliwości gospodarcze USA okradanego jednocześnie przez tę mafię (prywatyzacja wszystkiego w USA).
  Gołym okiem widać zmieniający się układ globalnych sił..
  Mafia razem z USA spadają a rosną Rosja, Chiny, Iran..
  Na tej globalnej huśtawce jesteśmy w położeniu mniej więcej równowagi..
  ale huśtawka jest w coraz szybszym ruchu...(to nie jest stan statyczny)
  ruch jest w kierunku mafia i USA spadają a Rosja i Chiny rosną..

  Tego ruchu mafia nie jest w stanie zatrzymać no bo jak ?
  Embargami nie dla rady bo to broń obosieczna,
  Siłą nie da rady bo samobójstwo dzisiaj.
  Mafia chętnie zdradzi USA i przesiądzie się do obozu zwycięzców...
  ale obóz zwycięzców jest zbyt mądry by wpuścił lisa do kurnika.

  Co jeszcze mafia może zrobić by zatrzymać proces ?
  Zabójstwa polityków z drugiej strony ..to mafia robi od lat a proces się toczy..
  Mafia może tylko myśleć o łagodzeniu swojego upadku...czyli o tym jak uniknąć sprawiedliwości za swoje globalne zbrodnie..
  jak zachować choćby fragmenty zagrabionych ludzkości majątków..
  dolar niczego nie gwarantuje, nieruchomości będą znacjonalizowane..
  trzeba kupować i chować złoto srebro..precjoza...wszystko co ma duża wartość i małą objętość...i zaszyć się ja kiedyś Naziści gdzieś na krańcach świata..
  Mafia już wykupiła połowę chyba Boliwii pewnie instaluje się gdzieś w Australii..i innych zakątkach świata.
  Tej mafii jest nie wiele kilka tysięcy góra resztę sługusów mafia zostawi na pastwę losu... a sługusy będą pryskać na własną rękę..
 • @RuchOporu2020 08:43:52
  Gdybyż taka najgłówniejsza ober-kasta tajnych, światowych przywódców istniała, rząd globalny zatajony, byłaby to dla nas dobra wiadomošć. Bo przynajmniej byłoby wiadomo, kto jest wrogiem i gdzie on siedzi. Wiedzielibyšmy, w którym mniej więcej baraku rezyduje komendantura tego całego auszwica, w który zamienia się nieszczęsna nasza planeta. Tem samem moźna by ową wierchuszkę totalniaków łatwo namierzyć i zgładzić.

  My tutaj, wraz kolegą, nie przymierzając, świetnie wyszkoleni w zabijaniu ludzi jesteśmy, z odpowiednią praktyką i dyplomami oraz licencją, choć obecnie nieco przeterminowaną. Skoro więc pan samotrzeć odkryłeś istnienie najlepiej zakamuflowanej grupy przestępczej w dziejach ludzkości, to inni też by na to wpadli i ober-kasta nie byłaby już zakamuflowana, odkryłaby się i wyszła z podziemia, co byłoby dowodem jej głupoty i odznaką zbliżającego się jej końca.

  Nie, panie Ruch. Wszystkie owe pozornie globalnie sterowane działania i totalniacki projekty można także najzwyklejszą głupotą wytłumaczyć. A w demoludach głupota ma się dobrze, wszystkie rządy państw brawurowo walczą na ten przykład z globalnym ociepleniem, całkiem jakby centralnie sterowane były, a ocieplenia jak na razie nie ma. Głupio tak. Ciągle też zwalczają intensywnie terroryzm, też centralnie, z globalnym nakazem zagłądania w dupę pasażerom na lotniskach, choć istnienie terroryzmu jest takoż samo chimeryczne, jak i globcio.

  Globalnie i w sposób sterowany centralny zwalczane są męski szowinizm, dwupłciowość a ostatnio rasizm. Na Europie też ostatnio bardzo zwalczają antysemityzm, takoż w centralnej akcji. Na Helmutowiźnie, na ten przykład, urząd cały od zwalczania antysemityzmu właśnie powstał, choć po prawdzie rzydków tu mało, na ulicy tego tałatajstwa nie uświadczysz. W globalnej koordynacji zwalczane jest też od lat tzw. kłamstwo oświęcimskie, z nieistniejącymi gazkamerami w roli głównej, niedługo powstanie kłamstwo cowidowe, które będzie równie intensywnie zwalczane i równie nierealne, jak sam covid.

  Gdy tak głupota rządzących sprzęgnie się w sprzężeniu negatywnym z głupotą rządzonych, to się ona wzmacnia i wrażenie powstaje, że jakiś ordnunk w ten jest, jakiś schemat.
  Jak to mawia mój były kolega z jednostki, kapral-konfident, znakomity ponerolog amator: "Ścieki są kolorowe i plamy symetryczne mają". Zawsze, gdy nad Renem na dzikiej plaży olej w samochodach wymieniamy i z nurtem odpady spławiamy, widać, że ma rację. Symetria jest w ściekach po byku, samoistna, bez udziału naszego i bez koordynacji. Kilometr poniżej, z biegiem rzeki, przy ujęciu wody pitnej dla miasta Kolonia, ciecie na stacji pomp są święcie przekonani, że oto cały przemysł niemiecki zatruwa środowisko w zmowie z Donaldem Trumpem. A gdyśmy kiedyś zimówki opony spławiali i jeszcze dywan turecki, co go nam nawet na Czerwonym Krzyżu przyjąć nie chcieli, choć wcele aż taki dziurawy nie był, to na nas nawet śmigłowiec wysłali. Heli za dwie godziny latał w te i we wte, zdjęcia robili i pomiary. Na 20 tys. Jewro koszta tego latania szacujemy. Oczyszczalnię ścieków by za to postawił. Głupota ludza jest bezgraniczna.
 • @RuchOporu2020 08:43:52 Odnośnie "najbogatsi stanowią planetarna kastę" to pozwolę sobie wtrącic 3 grosze historyka nauki
  Tym historykiem byl LYNN WHITE, który w krótkim tekście "Historycze korzenie obecnego (rok 1967!) kryzysu ekologicznego", wskazał na DWIE IDEOLOGIE, które w ostatnim TYSIĄCLECIU, zagroziły ZATRUWAJĄCEGO, JUŻ WTEDY, ŚRODOWISKO swymi PRACOWITYMI WYDZIELINAMI, systemu społecznego opartego na ETYCZNYCH WARTOŚCIACH religii Żydo-chrześcijańskiej. (A zatem i na dominujacej w żydo-chrześcijańskich krajach. dziedzicznej KAŚCIE BOGACZY (słowo "Bóg" jest etymologicznie związane z Bogactwem.)

  Pierwszym, historycznym zagrożeniem dla rozpychającego się po całym świecie Judeo-chrześcijaństwa, stała się HEREZJA ISLAMU, kategorycznie ZAKAZUJĄCA LICHWY. Islam z łatwością przejął, już w VIII wieku, chrześcijańskie wcześniej kraje wchodniego i południowego obrzeża Morza Śródziemnego, a w centrum Eurupy sięgnął aż do serca Francji (bitwa pod Poitiers 732 rok) a od wschodu aż do Wiednia ("Odsiecz wiedeńska, rok 1683)

  Drugim historycznym zagrożenie dla KASTY WŁADCÓW KAPITAŁU stal się KOMUNIZM w XX wieku. W Europie przez pół wieku dosięgnął granicy na Łabie i ma południu sięgał aż do Triestu, w Azji rozszerzył się na Chiny, zdobył przyczółki a Ameryce (Kuba) i w Afryce (Libia).

  To dopiero po upadku tzw. "komuny" w ZSRR przed circa 30 laty, wykszałcona w ostatnim TYSIĄCLECIU, w zydo-chrześcijańskim systemie społecznym, dziedziczna KASTA najbogatszych ludzi świata, rozpoczęłą swój, zaplanowany przecież w BIBLII, planetarny podbój.

  Jak to celnie niedawno przypomniał "jan" na neonie

  // [Ksiega Rodzaju27-13 ,, A oto Jahwe stał na szczycie i mówił ...Ty zaś rozprzestrzenisz sie na połnoc i południe wschód i zachód i wszystkie plemiona ziemi utrzymają błogosławieństwo przez ciebie ... Słyszy o tym i cieszy się Syjon i radują się córki Judy
  z Twoich wyroków, o Jahwe !
  9 Tyś bowiem, Jahwe , wywyższony - ponad całą ziemię
  i niezmiernie wzniosły pośród wszystkich bogów.//

  https://an40na.neon24.pl/post/156481,a-jednak-sie-kreci#cmnts

  (Wg. 25-letniego Karola Marksa, Jahwe to w praktycznej religii Izraela oczywiście starożytny MAMON, dzisiaj czczony w Trójcy T-P-D: Technika-Pieniądz-Dupa komfort miłująca)
 • @Oscar 09:46:46
  ... tu otwierają się możliwości dla Rosji..
  Rosja to ogromne terytoria tu jest gdzie się schować..choć klimat paskudny ale są obszary z niezłym klimatem i prawie puste (daleki południowy wschód)
  Rosja może przyjąć "uciekinierów" razem z ich majątkami pod warunkiem że swoje majątki (w formie finansowej) ulokują w Rosyjskich bankach...
  To ciężkie miliardy albo biliony dolarów w zamian za bezpieczeństwo.
  Taki program "powrotu oligarchów do Rosji" Putin oficjalnie ogłosił.
  a mafia jest żydowska a prawie wszyscy (większość) żydzi są ruskie nawet te Polskie (to kwestia czasu, Polska też była Ruska przed I wojną światową) ...

  Tak sobie myślę że Rosja wkrótce stanie się finansową potęgą ..
  a mafia zniknie ..gdzieś w syberyjskiej tajdze..
  Rozmowy pewnie trwają...
 • @Pedant 09:02:27
  Wspólnota interesów nie wyklucza planowania ani spisku, ani centralnego sterowania. A co widzimy w 2020 roku? Bardzo szybkie, bardzo podobne zniewolenie w większości krajów świata z tymi samymi uzasadnieniami i nawet dosłownie tłumaczonymi hasłami jak z kampanii reklamowej (na przykład: "wszystko będzie dobrze", "zostań w domu", "bądź bezpieczny"). Widzimy podobne przemilczenia, przeinaczenia, cenzurę. To same współgranie przyspieszenia cyfryzacji z plandemią.

  Czy w plandemię i elektronizację są zaangażowane przemysły chemio-farmaceutyczny, elektroniczno-informatyczny, massmedia, które są w rękach czołowych bogaczy? Czy ta kasta władców pieniądza w sprawach wielkiej wagi gospodarczej (i nie tylko) pozostawiłaby bieg przypadkowi? Ta kasta planuje na lata do przodu i jeśli angażują się w coś jej główne przemysły, to nie przypadkiem. Gdyby czołowi bogacze zechcieli, mogliby w kilka dni zdusić plandemię nakazując swoim massmediom odpowiedni przekaz. A przecież to te massmedia stanowią główny napęd pandemii strachu.

  Miejscowe kasty nadzoru wprowadzające w poszczególnych krajach wielkie zniewolenie 2020 roku ponoszą z tego tytułu różne straty i ryzykują, że przeciw nim obróci się gniew większości. Część tych kast, część należących do nich osób stawiała, a część nadal stawia opór wobec plandemicznego zniewolenia. Nie widać plandemicznej wspólnoty interesu nadzorców, ale jakieś zewnętrzne przełamywanie oporu tej ich części, która próbowała opierać się plandemii.

  Kto przełamuje ten opór? Przypadek to robi?
 • @Oscar 10:43:53 Świetne //a mafia zniknie ..gdzieś w syberyjskiej tajdze..//
  Toż to przecież już przed z górą 80 laty Stalin wydzieli specjalną Żydowska Republikę Autonomiczną nad brzegami Amuru w okolicy Birobidżanu.

  Jak to zauważył Authur koestler w swej "Biografii" Żydzi, z samej matury ich religii, dążą się do samo-zamknięcia się w shetl, będącym rodzajem spontanicznie zbudowanego "gułagu".
 • @Berkeley72 23:20:17
  USA: Rekordowy wzrost zakażeń?

  Urzędnicy ds. Zdrowia na Florydzie spowodowali, że tropicielom COVID-19 w niedzielę szczęki opadły ze zdziwienia, kiedy ogłoszono ponad 15 tys. nowych infekcji w ciągu 24 godzin w niedzielę (dane zebrano z poprzedniego dnia). Jednak wraz z rosnącą liczbą hospitalizacji narastają pytania o to, czy państwo nadal próbuje „wzbogacać” swoje dane, co podawała, teraz już niesławna, informatorka jeszcze przed zwolnieniem jej z pracy (od tego czasu założyła własny portal danych COVID-19 oparty na informacjach publicznych) .
  Dziennikarze przeszukujący dużą ilość codziennych danych pod kątem rozbieżności najwyraźniej natrafili na prawdziwą "bombę": Orlando Health właśnie potwierdziło, że niektóre dane, które udostępniło w weekend, były nieprawidłowe, po tym, jak dziennikarze zgłosili ponad 50 laboratoriów wykazujących 100% wskaźnik pozytywności lub mniej więcej taki. Jeden lokalny oddział Fox sprawdził liczby i skontaktował się z kilkoma laboratoriami, aby potwierdzić, czy ich dane wewnętrzne odpowiadają danym publicznym opublikowanym przez państwo.
  Jak się okazało, że niektóre z tych rozbieżności były dość ekstremalne: Orlando Health, z którym skontaktował się Fox, potwierdziło, że jego wskaźnik pozytywności wyniósł w rzeczywistości 9,8%, a nie 98%, które zgłoszono stanowi.
  Orlando VA potwierdziła podobną rozbieżność.
  Raport wykazał również, że w Orlando Veteran's Medical Center wskaźnik pozytywności wyniósł 76%. Rzecznik VA powiedział we wtorek FOX 35 News, że to nie odzwierciedla ich liczby i, że wskaźnik pozytywności dla centrum wynosi w rzeczywistości 6 procent.

  https://www.zerohedge.com/geopolitical/several-florida-labs-report-positivity-rates-100
 • @RuchOporu2020 10:51:53
  "Wspólnota interesów nie wyklucza planowania ani spisku, ani centralnego sterowania."

  To prawda, nie wyklucza. Ale po co szukać skomplikowanych przyczyn, skoro proste wystarczają? Po co?
 • @Oscar 09:46:46
  Światowa kasta władców pieniądza wpływy ma raczej we wszystkich krajach, różne jest natomiast ich natężnie. Chiny - pionier światowy elektronicznego totalitaryzmu - częścią wolnego świata? Iran - teokracja - częścią wolnego świata? Ich rywalizacja z USA nie oznacza, że to kraje wolności. Obrona przez niektóre mocarstwa Syrii czy Wenezueli przed imperializmem USA jest częścią rywalizacji mocarstw. Chiny czy Iran bronią wolności słabszych sojuszniczych państw, ale nie dają wolności własnym mieszkańcom. Z kolei USA swoim obywatelom dawało swobody, Pierwszym Narodom Ameryki zabrało ziemię i przyniosło zagładę, Afrykanom niewolę, a potem nędzę, a światu nowy kolonializm i wspieranie różnych reżimów, w tym najbardziej teokratycznych.

  Bycie częścią wolnego świata wymaga poszanowania wolności osobistych u siebie i za granicą. Którekolwiek mocarstwo spełnia te warunki?
 • @Pan podporucznik 10:37:33
  Istnienie światowej kasty władców pieniądza jest wiadomym od dawna, kto do niej należy też wiadomo. Część z nich nawet lubi obnosić się z bogactwem, przezorniejszym starcza bycie szarymi eminencjami. W dobie internetu i plotkarskich portali śledzących każde kichnięcie wielkich tego świata namierzyć większość z nich łatwo. Ale że Ludzkości większość wychowywana jest na owieczki, a część nawet na nadstawiaczy drugiego policzka i niestawiaczy oporu złu, to i śmiałość najwyższej światowej kasty w wypasaniu Ludzkości rośnie. Ino jest problem, że nie wszystkie osoby dają się na owieczki wychować, i ani nie chcą robić kariery w kastach nadzoru, ani dawać się komuś wypasać. Takie osoby wszczynają bunty, a nigdy nie ma pewności, co z takiego buntu być może. A i wśród owieczek zdarzają się przebudzenia. Jest też ryzyko, że ktoś porywczy nie zechce wyładowywać się na kukiełkach z kast nadzoru, a na którymś z lalkarzy. I dlatego przezornym bogaczom potrzebny jest światowy system nadzoru elektronicznego, żeby każdy bunt czy zamach przewidzieć i uniemożliwić.
 • @Berkeley72 10:43:35
  W chrześcijaństwie dawniej zakaz lichwy też był, ale tylko wobec chrześcijan, co dało pewnej grupie etnicznej niechrześcijan monopol na lichwę w świecie chrześcijańskim, wykorzystany tak skutecznie, jak to dziś widać.
 • @RuchOporu2020 11:44:27
  "I dlatego przezornym bogaczom potrzebny jest światowy system nadzoru elektronicznego, żeby każdy bunt czy zamach przewidzieć i uniemożliwić."

  Rozumiem, może to być im potrzebne. Ale czy to znaczy, że muszą być w spisku aby to zauwazyć i taki system wprowadzać?

  Zna Pan teorię konwergencji? Że w podobnych warunkach, systemy i organizmy ewoluują w tym samym kierunku?

  https://cake.imgix.net/m/hzHQ2XhQjjqJ_1542900589229.jpeg
 • @Pedant 11:21:58
  Trzeba szukać prawdziwych przyczyn, niezależnie od tego, czy są proste czy skomplikowane. Ale akurat przygotowanie i sterowanie plandemią przez światową kastę władców pieniądza jest bardzo prostym wyjaśnieniem.

  A czy prawdziwym? A jaka jest inna możliwość związana ze współnotą interesów? Że jeden miliarder zaplanował (ten od systemu operacyjnego i szczepionek), a inni miiarderzy zwąchali wspólnotę interesu i wbili się mu na imprezę globalną? A czy przypadkiem włściciele massmediów wszystkich głównych od początku nie rozkręcali histerii? A właściciele przemysłu chemio-farmaceutycznego trzymający w kieszeniach kasty medyczne nie uczestniczyli? To może jednak jakaś grupa miliarderów zaplanowała plandemię, a nie jeden geniusz zła? Czy jest możliwe, że w kaście władców pieniądza jakać jej część robi plandemię bez wiedzy i uzgodnienia z resztą, zwłaszcza z najbardziej wpływowymi?

  Ale oczywiście można wierzyć, że nie kasta bogaczy rządzi światem, a tylko przypadek.

  Tak na marginesie (bardzo ważnym dowodowo): Nawet w Polsce, kraju indywidualizmu i samolubstwa, miejscowi najbogatsi tworzą nie tylko krąg towarzyski, ale i mają kluby, organizacje, a podobno też różne inne powiązania niejawne. I tak - kastowo - zachowują się najbogatsi na całym świecie. Współpracują z podobnymi sobie dla umocnienia wpływów. Mamy zatem uwierzyć, że globalnie tego nie czynią najbogatsi na planecie?
 • Jesli nie wiadomo o co chodzi...
  Opowiedzial mi znajomy:
  chcial zarejestrowac u notariusza zwykla umowe.
  Koszt kilkaset zlotych.
  W naszej "metropolii" zaden notariusz nie chcial tego zrobic.
  Wkurzony zadzwonil do pierwszej kancelarii w sasiednim miescie.
  Rejent uwaznie przeczytal umowe w obecnosci stron. Stwierdzil prawidlowosc i zarejestrowal.
  Pytanie MUSIALO pasc: u nas ich excelencje nie chcialy sie babrac za smieszna kase.
  Kasa, misiu, kasa bubu:(
 • @Berkeley72 10:54:36
  ..."Stalin wydzieli specjalną Żydowska Republikę Autonomiczną nad brzegami Amuru w okolicy Birobidżanu.
  "
  wiem o tym..
  nie wiem tylko czy klimat tam odpowiedni dla żydowskich oligarchów..
  oni mogą wynegocjować lepszy klimat niż żydzi za Stalina.
  ..ale ok to w istocie ta sama koncepcja rozwiązania tych samych co dzisiaj problemów.
  Hitler miał inną koncepcję ...wyrżnąć...
  Stalin wolał ..wysłać na peryferia..
  Hitler nie miał takich peryferiów ...a chciał mieć..zazdrościł Stalinowi..
  Putin ma..
 • @RuchOporu2020 12:13:21
  "Ale akurat przygotowanie i sterowanie plandemią przez światową kastę władców pieniądza jest bardzo prostym wyjaśnieniem."

  Ja mam jeszcze prostsze wyjaśnienie - wszystko kontrolują niewidzialni kosmici. Mogę wymyślić 10 teorii spiskowych na poczekaniu.

  "Ale oczywiście można wierzyć, że nie kasta bogaczy rządzi światem, a tylko przypadek."

  Nie przypadek ani kasta, tylko właściwości i praw procesów społecznych, kasty są ich skutkiem. Ale to wymaga wysiłku i wiedzy aby je określić i zrozumieć.

  Polecam na początek "żelazne prawo oligarchii" Michelsa:

  https://www.opcjanaprawo.pl/index.php/component/k2/item/3514-robert-michels-albo-%C5%BCelazne-prawo-oligarchii
 • Potencjalnie śmiertelne dawki hydroksychlorochiny podczas badań, „Solidarity” WHO i brytyjskiego „Recovery”
  Potencjalnie śmiertelne dawki hydroksychlorochiny podczas badań, „Solidarity” WHO i brytyjskiego „Recovery” – dr Meryl Nass

  Podsumowując:
  1. W eksperymencie brytyjskim Recovery oraz w eksperymencie Solidarity, hydroksychlorochinę [HCQ] stosuje się w nieterapeutycznej, toksycznej i potencjalnie śmiertelnej dawce.
  2. Ponadto w eksperymentach medycznych, hydroksychlorochinę [HCQ] podaje się zbyt późno w odniesieniu do etapów przebiegu choroby, aby móc określić jej znaczenie w stosunku do SARS-CoV-2.
  3. Gromadzenie ograniczonych danych dotyczących bezpieczeństwa w eksperymentach Solidarity służy ochronie badaczy i sponsorów eksperymentu przed ujawnieniem spodziewanych skutków ubocznych leku, w tym śmierci.
  4. Wygląda na to, że WHO próbowała ukryć informacje o dawkach hydroksychlorochiny używanych w eksperymencie Solidarity. Na szczęście informacje można znaleźć w rejestrach krajowych eksperymentów.

  5. Wnioski, które należy wyciągnąć, są przerażające:
  a) WHO i inne krajowe agencje zdrowia, uniwersytety i organizacje charytatywne przeprowadziły duże eksperymenty medyczne, które zostały zaprojektowane tak, aby hydroksychlorochina nie przyniosła korzyści w leczeniu Covid-19, być może z korzyścią dla znacznie droższych konkurentów i szczepionek w opracowaniu. Eksperymenty były mocno wspierane przez sponsorów badań klinicznych Solidarity i Recovery oraz sponsorów WHO.
  b) Postępując w ten sposób, instytucje i organizacje charytatywne de facto spiskowały w celu zwiększenia liczby zgonów w tych eksperymentach.
  c) Postępując w ten sposób, spiskowali w celu pozbawienia miliardów ludzi możliwości skorzystania z bezpiecznego i niedrogiego leku, o ile jest on właściwie stosowany, podczas poważnej pandemii. Może to przyczynić się do przedłużenia pandemii, ogromnych strat ekonomicznych i zwiększenia liczby zachorowań i zgonów.

  https://pubmedinfo.org/2020/07/16/potencjalnie-smiertelne-dawki-hydroksychlorochiny-podczas-badan/
 • "Exosome Theory vs Virus Theory"
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=VBE_T6iLfFg


  https://i.ytimg.com/vi/K35BFsmZr1A/maxresdefault.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • "Corona Debunked by Biochemistry"
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=v7_VuQ2b9n8
  Bobumił Boguchwał
 • "ONE WORLD ORDER | Elite Dystopian Paradise (COMING SOON)"
  .

  https://i.ytimg.com/vi/83V2-8ExTeo/maxresdefault.jpg
  https://s01.sgp1.digitaloceanspaces.com/large/841420-61308-xakzaentyc-1498198840.jpg  Bogumił Boguchwał
 • "Microchip Implants"
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=KzIoiT5uQng&feature=youtu.be  https://i.ytimg.com/vi/tfLFY7wgbBU/maxresdefault.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant, Wiesz jaka jest różnica między TEORIĄ (urojeniami), a FAKTAMI (PRADĄ) ???
  .


  https://1.bp.blogspot.com/-9Tsg9xPgzwo/UGe1_kWmS3I/AAAAAAAAdiI/lNbEs8oh58U/s1600/trickle.jpg
  https://brucekrajewski.files.wordpress.com/2019/10/trickle.png
  https://i.redd.it/7ixw2yab4u101.jpg  Bobumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 15:01:15
  "Bobumił Boguchwał"

  Drogi Bobumile Obojniaku. Oczywiście po zapaskudzeniu debilnymi obrazkami (których nikt nie ogląda) dyskusja po tym tematem się skończy, wiesz dlaczego?
 • @Jasiek 23:08:16
  Oni zawsze będą wyśmiewać i zwalczać, czyli BigPharma, wszelkie inne formy leczenia poza ich własnymi, z jednego tylko powodu: pieniądze.
 • @Berkeley72 23:20:17
  Rosyjskie leki są zbyt krótki okres testowane, a ponadto są zanieczyszczane, osobiście się o tym przekonałam, kiedy dałam do zbadania rosyjskie leki do labolatorium. Nawet Vit C jest zanieczyszczona.
  Jak Pan widzi, USA przoduje w przypadkach Covidu. Jest to tworzenie statystyk zachoroowalności z powietrza. Miesiąc temu napisałam notkę o Chicago.
  W USA jako jedyny kraj na świecie posiada obywateli uzbrojownych po zęby i odpowiednio przeszkolonych w używaniu bronii. Więc dla powodzenia operacji Covid należy przede wszytkim rozbroić obywateli.
 • @Oscar 07:12:48
  Smiertelność wśród emerytów w usa jest na tym samym poziomie co zawsze.
 • @Pedant 07:17:21
  Rosyjskie leki są mocno zanieczyszczone, nawet Vit C. Dawałam parę razy rosyjskie leki do labolatorium w USA i Polsce, wyniki były identyczne. BYło to w latach 2005 2015, 2018. Może Rosjanie jako pierwsi wynaleźli lek na covid, ale skutki uboczne będą jeszcze gorsze.
 • @RuchOporu2020 09:29:28
  I to jest jedyna szansa w tym, że te bandy gagsterów pretendujących do totalitarnej władzy nad światem, prędzej się wzajemnie wybiją niż dojda ze sobą do porozumienia co do podziału władzy. W tym nasza jedyna szansa.
 • @Ślepa Mańka 17:49:11 Odkrywcza uwaga, wskazująca że "Ślepa Mańka" to agent Big Farm Rotschild'a Industry
  ŚM się przyznał:

  //rosyjskie leki są mocno zanieczyszczone, nawet Vit C. Dawałam parę razy rosyjskie leki do labolatorium w USA i Polsce, wyniki były identyczne. BYło to w latach 2005 2015, 2018.//

  Czyli "niby Ślepa" Mańka profesjonalnie zajmuje się kontrolą jakości leków, czym do niedawna zajmowała się moja znajoma, szwajcarsko-NIEMIECKA farmaceutka na wysokim stanowisku w WHO/OMS w Genewie. (Obecnie na emeryturze).

  Otóż czytałem, że AMERYKAŃSKIE ŚWIATOWE KONCERNY konfekcjonuję sprzedawane przez nie "hiper leki" w co najmniej 90 procentach z podzespołów produkowanych w Chinach Ludowych. Dlaczego zatem i (mikro)Koncerny "Rosyjskie" nie miały by robić tego samego? W trakcie "przelotu" między CHRLD a USA, te komponenty drożeją ponoć ok. 100-krotnie, dlaczego zatem, wykorzystując przecież te same, chińskie komponenty, "Rosjanie" nie mogli by zacząć sprzedawać swych leków po cenach kilkukrotnie niższych niż te "ustalane" przez BIG FARM, którego to hiper-przedsiębiorstwa ŚM wydaje się być AGENTEM HANDLOWYM?
 • @Ślepa Mańka "Walmart Mask Rule defeated!! Commercial liability and how to use it!"
  .  https://youtu.be/4W_pJZcE0zw?t=186
  Bobumił Boguchwał

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031