Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Wybory prezydenckie i 447-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak zwykle i jak zawsze od 1945 roku, kto zostanie wybrany, zdecydują ci , którzy licza głosy, zgodnie z maksymą ojca narodów.

 Tegoroczne wybory niczym się nie różnią od pozostałych po 1989 roku. Dalej obowiązują ustalenia magdalenkowe, w których to gen. Kiszczak wystrugał z pniaka magdalenkowego szereg autorytetów, którym to dał znamiona władzy. Jedynym i jak dotąd nie zrealizowanym krokiem, mogącym przywrócić autentyczność wyborów byłaby totalna lustracja, wraz z upublicznieniem wszystkich danych wrażliwych o agentach i konfidentach.

Ponieważ tego nie zrobiono, więc wszystkie strategiczne i kluczowe decyzje podejmują magdalenkowi nadzorcy wraz z ich zagranicznymi mocodawcami. Tak więc w tych wyborach chodzi o walkę wpływów pomiędzy USA i Rosją. Dlaczego neguję wpływy niemieckie?
Niemcy mogą w jakimś stopniu decydować o gospodarce, ale zasadnicze decyzje polityczne podejmuje Rosja, pomimo iż wydawałaby się, że UE pod przewodem Niemiec decyduje o gospodarce magdalenkowej RP.
Jednak biorąc pod uwagę fakt, iż w Polsce nie przeprowadzono lustracji, zwłaszcza komunistycznego WSI, oraz że spis wszystkich agentów znajduje się w Moskwie,   więc  to Rosjanie nadal decydują o obsadzie stanowisk w Polsce i toczą pojedynek z Amerykanami, którzy też muszą dysponować listą agentów z okresu PRL . Ciekawa jestem, jaką pozycję mają firmy rosyjskie w Polsce?
Więc kiedy np. Antek Macierewicz krzyczy o ruskim zagrożeniu, że jak dzisiaj nie wesprzemy Ukrainy, to jutro ruskie tanki będą w Warszawie, to właśnie świadomie bądź nieświadomie powtarza ruską narrację dla Polaków.  Jednak prawdziwy problem rosyjskich wpływów tkwi w tym, że niezlustrowani agenci wpływu decydują o strategicznych dla Polski posunięciach. To dlatego Antek jest za a nawet przeciw lustracji, identycznie jak strategos nad strategosami.
Tak więc kto zostanie prezydentem z magdalenkowego nadania, zdecydują głównie Amerykanie, czy chcą mieć nadal silną pozycję w Polsce na przyszłość, czy też nie, oraz jaką politykę chcą realizować wobec Rosji przy rozgrywaniu polskiej karty. Od tego głównie zależy, kto zostanie prezydentem z magdalenkowego namaszczenia.
Rosjanie wystawili Trzaskowskiego, zaś Amerykanie dalej stawiają na Dudę. W tych wyborach tak we wszystkich po 1989 roku, inni kandydaci się kompletnie nie liczą, choćby nie wiem jakie fundusze zgromadzili, oraz jak atrakcyjny program by nie mieli, to i tak polegną w pierwszej turze, nie mając wsparcia magdalenki.  Mają być jedynie bladym tłem dla dwóch rywalizujących bloków, by demokratycznym procedurom stało się zadość.
Tak więc Polakom w ojczyźnie powinno być zupełnie obojętne, kto zostanie prezydentem z magdalenkowego nadania i tak już niestety jest. Skoro problem podstawowy dla niepodległości Polski, jakim byłaby totalna lustracja, jest dla nich nic nie znaczący, no to niestety Polacy zapłacą stosowna cenę.
Pierwszą sprawą i najbardziej naglącą jest ustawa 447 o tzw. mieniu bezspadkowym, uchwalona przez Kongres USA i podpisaną przez prezydenta Trumpa. Tutaj wszyscy patrioci popełniają podstawowy błąd winiąc Trumpa za podpisanie ustawy. Przypominam wszystkim tym patriotom, iż Trump jest prezydentem USA, a nie Polski.
Więc pierwsze pytanie powinni skierować do patriotów inaczej z PiS, trzymających obecnie znamiona włądzy z nadania magdalenowego. Co bowiem rząd PiS zrobił w ciągu swojej kadencji, by zapobiedz uchwaleniu ustawy 447?
Zachowywał się tak, jakby chcial współpracować z tzw. Holocaust Industry, w ich wielkim skoku na polski majątek. Walka z ustawą 447 dawała świetną, jedyną i niepowtarzalną okazję na budowę polskiego lobby w Kongresie. Działacze polonijni, którzy byli chętni do pomocy polskiemu rządowi w walce z ustawą 447, byli bojkotowani przez polskie placówki konsularne.
Wreszcie sami Polacy w kraju. Co moi krajanie zrobili w walce z ustawą 447?
Konfederacja, która wyrosła na głosie sprzeciwu wobec 447, poza jednym happeningiem przed ambasadą USA w Warszawie, osiadła na laurach wyrzywając się w Sejmie na absurdalnych pomysłach rządu patriotów inaczej.
Pisałam wielokrotnie, że Konfederacja powina urządzać swoje miesięcznice dokładnie 10 każdego miesiąca przed placówkami konsularnymi USA w Polsce przeciwko ustawie 447, bo tylko takie demonstarcje zwróciłyby uwagę amerykańskiej opinii publicznej.
Bardzo chciałabym sie dowiedzieć, dlaczego Konfederacja zrezygnowała nagle ze swojego sztandarowego punktu programu, który wprowadził ją do parlamentu.
Dziś jest już wszystko pozamiatane, więc nie ma sensu się pastwić nad rządem PiS, który i tak będzie rządził, jesli takie będzie życzenie magdalenkwoych mocodawców, gdyż jak mawiał ojciec narodów: „nieważne kto jak głosuje, ważne jest kto liczy głosy”.
Więc zarówno PiS jak i PO wcale się nie muszą martwić o głosy wyborców, gdyż tylko od magdalenkowych mocodawców zależy, czy będą u koryta. Wybory urządza sie tylko i wyłącznie po to, by wyborcy mieli poczucie, że to tylko od nich zależy wybór ich przedstawicieli.
 

KOMENTARZE

 • lustracja, będzie, czy nie, to i tak
  zagraniczni mocodawcy pozostaną. Ostatecznie drukują dolary, i mogą drukować bez ograniczeń.
 • Tak, Putin rządzi całym światem.
  Prezydenci amerykańscy są przy władzy z jego nadania, w Polsce także jak widać, też tak jest.

  Moskwa jest "za, a nawet przeciw".
  "Więc kiedy np. Antek Macierewicz krzyczy o ruskim zagrożeniu, że jak dzisiaj nie wesprzemy Ukrainy, to jutro ruskie tanki będą w Warszawie, to właśnie świadomie bądź nieświadomie powtarza ruską narrację dla Polaków. "
  To ruska narracja dla Polaków nakazuje wspierać Ukrainę, bo będą w Warszawie ruskie tanki? WOW! To już jest nowość!
  A co z amerykańską narracją? Padła od koronawirusa? ;)
 • Jeśli idzie o dokumenty PRLowskiej
  Bezpieki, to nie tylko Rosjanie czy Amerykanie mają do tych dokumentów dostęp. W latach 80 tych bardzo Izrael zaczął szpiegować Polskę, na prośbę Amerykańców zresztą. Francja i WB też mają jakieś pakiety kontrolne.
  A Ukraina? Przecież przez takich braci Rysicz, to ukraińską bezpieka wie wszystko o PiS.
 • autor
  moim zdaniem mozna te analize troche uzupelnic
  biorac pod uwage :
  nasilajaca sie walke pomiedzy EU a USA , czego przejawem jest z jednej strony brexit , nasilajaca sie walka ekonomiczna , chociazby ostatni przypadek nie poparcia sankcji przeciw Iranowi przez wiodace kraje UE i przewidziane albo juz zastosowane sankcje przeciw tym krajom w postaci cel przez USA
  rozgrywanie Polski - budowa koncepcji "miedzymorza " przypisanie nam roli "gonca " w rozgrywce z Niemcami , obecnosc wojskowa USA na terenie naszego kraju . Przy okazji prosze spojrzec na ciekawe rozlokowanie tych wojsk , trafily one do garnizonow gdzie za czasow PRL stacjonowaly tzw wojska I rzutu LWP , ktore byly przygotowane do ewentualnego natarcia na Niemcy .
  ciekawe zagranie z naszego punktu widzenia z wycofywaniem wojsk z terenu niemiec - mysle iz przed wyborami takie rozwazania nie przysparzaja popularnosci Dudzie .
  wreszcie wypowiedzi z 27 maja br Merkel i ambasadora UE dotyczace priorytetow nadchodzacej prezydencji Niemiec w UE . TE priorytety to stosunki gospodarczez i polityczne z Chinami .
  ze swojej strony UE konstruuje pakiet pomocowy dla swoich czlonkow w gigantycznej kwocie 750 mld eur z czego oferuje nam w roznynych formach okolo 70 mld eur ale w zamian za ? miedzy innymi za kolejne ograniczenie suwerennosci na rzecz instytucji unijnych
  wewnetrzna sytuacja w USA jest takze malo klarowna - lewactwo w natarciu , proba zapanowania nad sytuacja ze strony Trumpa - zdecydowana odmowa Pentagonu w zaangazowanie sie w tlumienie zamieszek
  na koniec gielda - dzisiaj przerwana a trwajaca od kilku dni hossa na rynku akcji w Nowym Jorku - wbrew podstawowym kanonom ekonomi .
  FED wpompowal gigantyczne pieniadze ale tym razem dokonal akcji repo na niespotykana skale
  czy broni majatku USA ? przed wykupem za goracy zielony papier , pozyskiwany przez wierzycieli USA ze sprzedazy obligacji USA ?
  czy w zwiazku z tymi problemami , nie oddano nas pod czasowa jurysdykcje Rosji , ktora zaczyna coraz bardziej jawic sie jako "partner" dla USA ?
  czy na pewno Trzaskowski ? - jest postrzegany jako pro europejski , a moze zrobimy krok w tyl i zawrzemy po przegranej Dudy ( my PIS ) jakas koalicje w sejmie umozliwiajaca dalsze funkcjonowanie bez wiekszych napiec ??
 • Wybory prezydenckie widziane z Kremla
  https://img18.dmty.pl//uploads/202001/1578143279_kjvdza_600.jpg
 • @Talbot 19:35:34
  Tam kobiety są nawiedzone, a u nas faceci .
 • @zbig71 18:24:18
  I Niemcy. Taki były msz SKubiszewski współpracował ze STASI
 • @marek500 19:55:51
  "@Talbot 19:35:34
  Tam kobiety są nawiedzone, a u nas faceci ."

  Tam, to znaczy gdzie?

  Podobno to Amerykanie są nawiedzonami głupkami.

  Kreml to "TWIERDZA" - międzynarodowych banksterów.
  Czym różni się Kreml od Białego Domu?

  Ot zagadka....
 • Samoobrona RP uzyskała w nich 1 327 624 głosy, tj. 10,20% poparcia i jako trzecie co do wielkości ugrupowanie (53 posłów)
  weszła do Sejmu. Partia zdobyła również 2 mandaty senatorskie[23]. Z jej listy kandydowali także przedstawiciele Forum Emerytów i Rencistów (m.in. Włodzimierz Czechowski).

  W Sejmie RP IV kadencji (2001–2005) Samoobrona RP wielokrotnie wspierała SLD w głosowaniach sejmowych. W wyborach samorządowych 27 października 2002 Samoobrona RP uzyskała 1 784 610 głosów, tj. 15,98% poparcia i 101 mandatów w sejmikach województw. Ponadto 15 kandydatów Samoobrony RP w wyborach bezpośrednich wybrano na wójtów, 4 zaś na burmistrzów. a po wyborach samorządowych w większości sejmików wojewódzkich weszła w skład koalicji rządzących województwami SLD-PSL-Samoobrona RP.

  Jesienią 2003 Samoobrona RP notowała poparcie przekraczające 10%[24]. Znacząco poróżniła się z rządem Leszka Millera (który poparła w 2001 w głosowaniu nad wotum zaufania), ostro krytykując wynegocjowane przez niego warunki wejścia do Unii Europejskiej (krytyka tych warunków były uzasadnieniem dla stanowiska Samoobrony RP wzywającego do głosowania przeciwko wejściu do UE w ogólnokrajowym referendum) oraz decyzję o wysłaniu polskich wojsk do Afganistanu i Iraku. Wiosną tego samego roku Samoobrona RP podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z SLD w samorządach wojewódzkich.

  Kolejnym działaniem Samoobrony RP odcinającym się od SLD było poparcie w 2004 sprawozdania komisji śledczej w sprawie afery Rywina autorstwa posła Zbigniewa Ziobry (Prawo i Sprawiedliwość), które zakładało istnienie „grupy trzymającej władzę”[25]. Odtąd stanowisko PiS odnośnie do możliwości współpracy z Samoobroną RP zaczęło ewoluować (dotąd władze PiS zabraniały swym członkom jakiejkolwiek współpracy z członkami Samoobrony RP). Równocześnie Samoobrona RP podejmowała wspólne działania m.in. z Ligą Polskich Rodzin i Polskim Stronnictwem Ludowym (w okresie, gdy kierował nim Janusz Wojciechowski)."
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Samoobrona_Rzeczpospolitej_Polskiej

  Andrzej Lepper udowodnił i Polacy go popierający, że można Polskę zmieniać i że My Polacy mamy na to wpływ! Całe to Pańskie [Autora "Ślepa Mańka" - rzeczywiście nick odzwierciedla stan mentalny autora!] pisanie funta kłaków warte!!!
 • @Wican 20:04:30
  A taka Stasi miała wgląd w sytuację na Śląsku i Pomorzu.
 • @Tomasz M. Wandala 20:44:07
  gratulacje , wreszcie ktos napisal o sp A. Leperze , tylu tu znafcow historii , tylu politykow i taka cisza o Samoobronie .
 • Rosjanie wystawili Trzaskowskiego, zaś Amerykanie dalej stawiają na Dudę.
  A taką niegdyś mi się wydawałaś mądrą dziewczyną!
  Nam lobby w USA też niepotrzebne, potrzebny jest nam polski prezydent.
  Bo co to kuźwa USA? Bóg jakiś?
  A Rosja to diabeł wcielony? Strach na wróble raczej!
  KAŻDY dba o swoje interesy. I USA i Rosja. Jak i inne państwa na świecie.
  Powinniśmy zacząć to samo czynić! My, tu w Polsce, jakby Ci się coś pomyliło że Polska to następny stan USA!
  Ta narracja jest tak płytka, zawiodłaś mnie Mańka!
 • @Tomasz M. Wandala 20:44:07
  5*
 • "Wybory...
  -------------
  "Wybory urządza się tylko i wyłącznie po to, by wyborcy mieli poczucie, że to tylko od nich zależy wybór ich przedstawicieli."
  -------------
  Tak - ale urządza się je także po to:
  chcieliśta - to tera mota i morda w kubeł do następnych tzw. wyborów.
  Co do reszty - zgoda z Autorka. Jednak należy tę wizję Autorki nieco podeprzeć. Otóż światowy czarci pomiot pod płaszczykiem tzw. Zimnej Wojny za pomocą USrahella i ZSRR kontrolował świat przerabiając go sukcesywnie na szatańskie odchody. Do pospołu kontrolował także Europę i wbrew pozorom - kontroluje nadal. Nie przypadkowo Angela to kanclerz a Joachim to swego czasu prezydent RFN - obaj z byłego DDR.
  Wniosek?
  Brawo dla Autorki za trzeźwy ogląd realu - bo w rzeczywistości nam podstawionej - mamy wszystko postawione na głowie - jakoby wywijający USA i wywijający Rosją darli ze sobą obecnie koty. Nie - ponieważ i USrahellem i Rosją wywija nadal ta sama, ciemna moc - która ma nadal jeden wspólny cel.
 • @zbig71 21:07:22
  Pewnie nie tylko. A zasoby przejęła RFN.
 • @interesariusz z PL 17:47:15
  Pozostaną by za pomocą swojej agentury, realizować swoje interesy, sprzeczne z Polską Racją Stanu.
 • @Anna-PK 18:00:51
  Niezła jest z Pani manipulatorka. Szkoda się wdawać w dyskusję.
 • @zbig71 18:24:18
  Problem lustarcji polega na tym, że nie wiadomo kto i jakie państwo dysponuje hakami na nasze eliciarstwo wystrugane z pniaka magdalenkowego. Kto wie, czy reklamowana przeze mnie w przeszłości Górna Wolta nie ma mocnej agentury w Polsce.
  Myślę że Ukraina może mieć silna agenturę, ale ta była podległa moskiewskiej centrali z czasó komunizmu.
  Myslęże bracia Rysicz mogli zbudować bardzo silną sieć agentury Polsce w oparciu o burdele.
 • @rowszan 19:28:47
  Poruszył Pan dużo tematów.
  Wybory w pomagdalenkowej Polsce urządza się po to, by pokazać pod jakie mocarstwo podlegamy w danej chwili. Unia powstała jako superpaństwo do wojny ekonomicznej z USA. Maja pomoc Rosji i Chin, ale nie maja najważniejszej rzeczy, czyli waluty euro jako waluty rezerwowej. Chiny dopiero teraz się zorientowały, że jedwabny szlak jest mirażem. z jednego tylko powodu: kosztów utrzymania tego interesu. W szlaki morskie nie trzeba inwestować ani centa, natomaist w infrastrukturę kolejową by j,ą utrzymac na poziomie, potrzebne są grube miliardy/. Iran po śmierci Soulejmaniego dogaduje się z USA, widząc zwalczanie przez Rosję ich wplywów w Syrii. Iran jest bardzo elastycznym krajem.
  UE w takeij formie instytucjonalnej jakeij się znajduje, umrze śmiercią naturalna.
  Zagmatwana sytuacja wewnetrzna w USA, pozostanie aż do wyborów, czyli do początku listopada.
 • @Talbot 19:35:34
  Twoja wiedza na temat współczesnej Rosji, bierzwe się z czasów przedrewolucyjnych.
 • @Tomasz M. Wandala 20:44:07
  Po pierwsze nie musi mnie Pan czytać.
  Moim zdaneim Lepper był prowadzony przez odnog ę dawnej WSI zależnej od Moskwy. Ale ponieważ był on zbyt niezależny w swoim działaniu, więc musiał polec wobec seryjnego samobójcy
 • @lorenco 21:39:50
  Działalność służb specjalnych w zakresie wywiadu, polega głównie na tym, by pokazać nam rzeczywistość podstawioną. Przyznaję Rosjanie są w ty mistrzami. Wiem to od emerytowanych oficerów CIA. Więc jeśli Rosjanom zależy by poniektórzy Polacy uważali Trzaskowskiego za agenta niemieckiego a nie rosyjskiego, więc sie takie działania organizuje.
  Polskie lobby w kongresie mogłoby zablokowac 447. Dowiesz sie dopiero o skuteczności USA i izraela jak braknie w Polsce pieniędzy na wszystko i będzie to widoczne gołym okiem.
 • @demonkracja 21:48:41
  dziękuję za uznanie.Pozostaje tylko nazwać ten czarci pomiot. A z tym są kłopoty.
 • @Ślepa Mańka 01:16:08
  Pierdoły Mańko. Czasy ZSRR już minęły. Wy tam w USA zatrzymaliście się na ZSRR bo tak Wam pasuje.
  Aby się dowartościować a pozycja Waszego państwa, szeryfa, naj, naj, na świecie, amerykańskiego snu, topnieje.
  Przykro mi trochę, bo Polacy tam emigrujący marzyli, że staną się bogaczami od czyścibuta do Rockefellera.
  Kończy się wysysanie krwi z innych państw, weźcie się z robotę bo napadanie i grabież innych państw na dłuższą metę nie ma perspektyw.
 • Czy potrzebny jeszcze komentarz?
  "zasadnicze decyzje polityczne podejmuje Rosja"
  "spis wszystkich agentów znajduje się w Moskwie, więc to Rosjanie nadal decydują o obsadzie stanowisk w Polsce"
  "Tak więc kto zostanie prezydentem z magdalenkowego nadania, zdecydują głównie Amerykanie"
 • @Robik 02:44:12
  Skąd taka PEWNOŚĆ, że spis WSZYSTKICH agentów ciągle znajduje się w Moskwie? Za pijaka Jelcyna wywożono z Rosji wszystko co posiadało istotną wartość.
 • @Robik 01:42:14
  Tylko czy Jelcyn trzymał wszystkie kwity pod łóżkiem? I czy tylko Jelcyn je trzymał? Wszystkie teczki zmikrofilmowano i na pewno Rosjanie je zabrali. Ale nie sądzę, że byli to tylko Rosjanie. Zresztą po 85 roku, po pierestrojce Gorbaczowa u nas bezpieczniaki zaczęły się przewerbowywać do przyszłych sojuszników, także z pustymi rękami tam nie szli.
 • @zbig71 02:53:17
  Właśnie o to chodzi, że nie wiemy kto jest aktualnie w posiadaniu tych tajemnic. Wątpię żeby Jelcyn interesował się tymi kwitami.
  Jednak oczywiste jest to, że Mańka się myli pisząc:
  "zasadnicze decyzje polityczne podejmuje Rosja".
 • Świat według Ślepej Mańki
  https://i.postimg.cc/wxNwBJJ0/Ah45FQI.jpg
 • @Ślepa Mańka 01:23:31
  ----------
  "Pozostaje tylko nazwać ten czarci pomiot. A z tym są kłopoty."
  ----------
  Jakie - no jakie kłopoty?
  Czarci pomiot to ci - co to ich ojcem jest diabeł - a jak ich poznać - ano po owocach ich poznacie - po owocach!
  Wniosek?
  Owszem jest problem, że wszyscy ludzie nie uwierzyli w tę oczywistą prawdę - i stąd triumf dzieci Kaduka na Ziemi i poniewieranie przez nich ludźmi stworzonymi przez Boga - sprowadzając owych ludzi konsekwentnie do poziomu - a nawet poniżej poziomu - zwierząt.
  Jak, jak, jak, że ja przesadzam? A puszczanie nieśmiałych bąków, że oto będzie czarci pomiot nadawał tzw. - prawa zwierzętom bo ludziom już raczył nadać te tzw. prawa - nazywając je prawami człowieków - to ja wymyśliłem - tak dla jaj? Będzie to początek otwarcia procesu do legalizacji zoofilii. Co - że to niemożliwe? A paradowanie sodomitów i gomorytek po ulicach miast - to wymysł? To jakieś jaja?
  Na koniec - przestańmy zadawać te infantylne pytania:
  =========
  a kto to jest - ten czarci pomiot -
  =========
  - bo takie pytanie jest żenująco infantylne - a do tego jeszcze Niebo zasmuca a Piekło raduje.
 • @Robik 06:58:25
  Dlatego byłoby dobrze, gdyby Polska ujawniła te dokumenty. Przynajmniej wytrącilibyśmy z rąk obcych możliwość szantażowania Polski przynajmniej na tym odcinku.
 • @zbig71 11:09:45
  Pełna zgoda!
  Tylko kto miałby to zrobić?
  Ci, którzy rządzą od 30 lat z pewnością są zainteresowani ukrywaniem prawdy.
 • @lorenco 01:37:45
  Nie bardzo cię rozumiem z tym komentarzem do mojego komentarza. Oczywiście ZSRR nikogo nie napadał, zaś interwencje w Afganistanie były w obronie ZSRR.
  Amertykanie ich zawsze wyprzedzali ze swoimi interwencjami, zaś Afganistan był pierwszą taką próbą wyprzedzenia USA z zdobyciu nowego terytorium.
  Obecnie Rosja realziuje swoje imperialne interesy w Syrii i dalej na BS. zamierza wykorzystując walkę o władzę, przejąć cały roponośny BS. Ale zdecydowanoe sptrzeciwia się temu Iran.
  Ja zdecydowanie poprawiłam swój status materialny odlkąd tu mieszkam. W Polsce moja rodzina nigdy by tego nie osiągnęła.
 • @Robik 02:44:12
  Miałąm na myśli pisząc o zasadniczych decyzjach /podejmowanych przez Rosjan w kontekscie stosunkó Rosja-Niemcy-UE. To dlatego Ameryka wykorzystała tę lukę wchodząc i na razie kierując polską polityką. Widać że Amerykanie mają te same środki szantażu co Rosja. Poczekajmy kto wygra wybory z Ameryce.
 • @demonkracja 08:18:51
  Myślę że najlepszą odpowiedzią jesty przeczytanie książki Douglasa Reeda "Strategia Syjonu'>
 • @zbig71 11:09:45
  Polskie eliciatsrwo nigdy samo z siebie nie zlustruje się. Potrzebne jest kolejne Trzęsienie ziemii w skali światowej. Tylko my nie mamy elit, zaś zwycięzca znowu nam podstawi jakieś eliciarstwo, czyli magdalenka bis

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031