Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
583 posty 2511 komentarzy

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Jak to było z zabójstwem Georga Floyda-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Notka jest polemiką z Panem Białasem na temat jego, a właściwie Pani Tiamat, komentarza do ostatnich wydarzeń w USA.

 Zostałam poniekąd wywołana do tablicy przez Pana Zygmunta Białasa i Panią Tiamat, których komentarz do ostatnich wydarzeń w USA to stek bzdur powielanych przez propagandystów Deep State, oraz ostatnio bardzo wrażliwą rasowo, partię demokratyczną. Nie wiem, czy Pan Białas zdaje sobie z tego sprawę-myślę że najlepiej jest napisać, jak wygląda prawda o ostatnich wydarzeniach w USA.

Trzeba rozpocząć od okoliczności próby aresztowania afroamerykanina Georga Floyda, która to zakończyła się dla niego tragicznie. Policja została wezwana do sklepu, w którym to rzeczony George Floyd usiłował zakupić towary, płacąc fałszywym banknotem. Rzeczony George Floyd, nad którym to Pan Białas i Pani Tiamat wylewaja rzewne łzy, był skazany w 2009 roku za napad na prywatny dom.
Warto również wspomnieć Panu Białasowi, o czym wielokrotnie pisałam w swoich notkach, że w Ameryce najważniejsze są procedury. Zgodnie z nimi George Floyd musiał dać się skuć kajdankami bez stawiania oporu, spędziłby kilka godzin w areszcie do wyjaśnienia sprawy. Gdyby był uczciwy i niewinny, mógłby skarżyć z powodzeniem policję w Minneapolis o rasizm i wygrać niezłą sumkę pieniędzy od miasta Minneapolis za bezprawne aresztowanie.
Tymczasem zaczął stawiać opór, więc zgodnie z procedurami obowiązującymi w stanie Minnesota, policjant prawidłowo obalił go na ziemię i przepisowo zaczął go przyduszać, ułatwiając sobie skucie kajdankami. Dopiero dzisiaj władze stanowe zastanawiają się nad zmianą tych pechowych przepisów dotyczących przyduszania podczas aresztowania.
Dalej zgodnie z procedurami policyjnymi, po przyjeździe karetki zabrano Georga Floyda i sporządzono raport, z którego to wynikało że George Floyd jeszcze żył. Raport ten musiał podpisać policjant dowodzący akcją zatrzymania Floyda i lekarz karetki pogotowia.
Jest sporo kontrowersji, kiedy on zmarł. Postępowa lewica, oraz mainstreamowe media od razu obwinili o brutalne morderstwo z premedytacją policjanta. Sądząc po dynamice wydarzeń następnych dni, taka sytuacja mogła się wydarzyć w każdej amerykańskiej metropolii i to również byłoby przyczynkiem do rozruchów połączonych z rabunkiem sklepów i rozruchami ulicznymi.
Proponuję Panu Białasowi obejrzeć sobie filmiki na youtube, jak wyglądały rozruchy w Chicago, a potem wypisywać głupoty z Panią Tiamat. Jak wiemy rozruchy rozpoczęły się w Minneapolis, i szybko rozlały się na inne stany. Nie wiem, czy Pan Białas zauważył, ale główne rozruchy połączone z aktami bezsensownego wandalizmu oarz grabieżami mienia prywatnych firm, wybuchły w stanach zarządzanych przez gubernatorów z partii demokratycznej, a więc w Californii, Illinois, New Yorku i Minnesocie, oraz w Washington D.C.
Tak samo jest z epidemią coronavirusową, 85% zachorowań w stanach zarządzanych przez demokratów, zaś 15% w stanach zarządzanych przez republikanów.
Ponadto warto wspomnieć o tym, o czym Pan Białas wraz z Pania Tiamat nigdy nie napisze, że ok. 80% osób biorących udział w zamieszkach, przybyło spoza stanów w których miały miejsce wspomniane tragiczne wydarzenia.  Jak można łatwo zauważyc na filmikach z yutube, większość rabujących sklepy, to afroamerykanie. Reporter sieci ABC odnotował jakiegoś czarnego z kilkudzięsięcioma szminkami do ust, które to zrabował w pobliskim Wallgreenie.O przygotowaniach do aktów wandalizmu i rabunku, świadczyć może ustawienie stosów cegieł na dwa dni przed rozruchami. 
Trzeba również wspomieć Panu Białasowi o zawodowych zadymiarzach, których rónież aresztowano i okazało się, że to są ludzie Antify. Prezydent Trump zagroził, ze umieści Antifę jako wewnętrzną organizację terrorystyczną ze wszystkimi tego konsekwencjami. Nie wiadomo jeszcze czym sie to zakończy, gdyż środowiska lewicowe od razu podniosły wrzask typu „wszyscy jesteśmy Antifą”.
Burmistrz Chicago niejaka afroamerykanka Lori Lightfoot, zachęcała do demonstracji, przypominając o konieczności noszenia maszeczek przeciwko cowid, zaś po zakończeniu rozrób i aktów wandalizmu powiedziała do tychże uczestników zamieszek, by przyszli zbadać się na obecność covid.
Na zakończenie Panie Białas warto wspomnieć, że te wszystkie akty wandalizmu są promowane przez partię demokratyczną, jako kolejny etap walki o prezydenturę w listopadowych wyborach. Jak można również zauważyć, najwięcej przypadków koronavirusa odnotowano w stanach rządzonych przez demokratów, w celu jak najpóźniejszego otwarcia gospodarek stanowych.
Warto również przypomnieć Pani Tiamat, że w 2017 roku, czarnoskóry, pochodzący z Somalii policjant zastrzelił białą kobietę w Minneapolis i jakoś Pani nie uroniła łezki nad śmiercią białej niewinnej kobiety, a coż dopiero pisać łzawy elaborat. Natomiast nad murzynem to się jak najbardziej litują, przedrukowując i komentując totalne bzdury. Zastrzelona Pani Diamond wezwała policję, gdyż zauważyła akt przemocy. Czarny somalijski policjant podjechał i zastrzelił białą kobietę. Z tego powodu biali nie zaczęli mordować czarnych, ani organizować burd i rabunków.
Tak naprawdę mogę Pani Tiamat i Panu Białasowi podać dziesiątki przykładów, jak czarne, młode oprychy mordują białych wzdłuż i wszerz Ameryki. Pan Białas i Pani Tiamat popełniła akt tępej i prymitywnej propagandy. Myślę również że poprzecie obiema ręcami apel dziennikarza Washington Post który to wnioskuje, by wezwanie policji było nielegalne, kiedy czarni są zgłaszani jako agresywni, potecjalni przestępcy. Trzeba być konsekwentnym, Panie Białas.  
 

KOMENTARZE

 • Musi pani nam profanom wiele darować.
  Pochodzimy jednak ze świtów o różnej kulturze politycznej i prawnej dlatego wielu kwestii nie rozumiemy.Ale będziemy się starać ze wszystkich sił.

  //zgodnie z procedurami obowiązującymi w stanie Minnesota, policjant prawidłowo obalił go na ziemię i PRZEPISOWO ZACZĄŁ PRZYDUSZAĆ, ułatwiając sobie skucie kajdankami. //

  Nieporozumienie między nami polega na tym że w naszym świecie od jakiś 500 lat tortury są zakazane prawem.Nie twierdzę że struktury siłowe nie sięgają po te środki ale prawo ma do nich stosunek jednoznaczny.
  Natomiast prawo obowiązujące w pani świecie nie ma jednoznacznego stanowiska w kwestii tortur.Nie jedyny to zresztą przykład że czegoś nie wolno chociaż w pewnym sensie można gdyż jak pani stwierdziła liczą się procedury.Więc jeśli torturować ludzi na terenie dajmy na to Polski i w dni nieparzyste to wtedy owszem można.A w parzyste nie można.
  Musi pani zrozumieć i na razie wybaczyć nam że widok duszonego kolanem człowieka jest dla nas szokujący i do głowy nam nie przyjdzie to zgodne z przepisami.

  PS
  czy prawo określa z jaka minimalną i maksymalną siłą można rozgniatać komuś grdykę?
 • Dobre, Mańka
  Riposta b.d. A Białas? Trudno powiedzieć.
 • @ikulalibal 15:55:06
  Napisałam że włądze stanu Minnesota, zastanawiają się nad zmiana przepisów, dotyczacych duszenia kolanem podczas aresztowania. Stawianie oporu policji podczas aresztowania jest również przestępstwem. Więc policjant miał prawo skorzystać z tego typu procedur.
  Facet krzyczał nie dlatego, że był duszony, tylko dlatego by zwrócić uwagę tłumu świadków, jak to jest mordowany przez policję.
  Świadkowie oczywiście sfilmowali całe zajście, obwiniając policję. Propaganda demokratów i Pan Białas od razu zaczęli bezrozumnie krytykować policje za brutalność.
  Nie można sie teraz dziwić policji, jak to było widac w Chicago, która była w stanie zlikwidować zamieszki, ale w obawie o oskarżenie o rasizm i tortury czarnuch, biernie się przyglądała jak czarni rabują sklepy, co bylo wyraźnie widac na filmikach youtube.
 • autor
  Dziekuje Pani za ten wpis . Zawsze czytam z uwaga Pani teksty dotyczace wewnetrznej sytuacji w USA . Ten takze pozwala mi bardziej obiektywnie spojrzec na pewne procesy.
 • Zbytnia łaskawość dla towarzysza i spółki
  Nie byli panami powiadają jaskółki
  Na portalu jest sowiecka grupa specjalna
  W manipulacji i różnych kłamstwach nachalna
  Ja gdy mnie zbytnio śmiecą trucizną na blogu
  Blokuję bo nie lubię tarzać się w barłogu
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • *5
  Trzy sprawy.
  1). Odnośnie odpowiedzi dla @Tiamant (nie lubię tej blogerki, fałszywa dobroć aż bulgocze). Czytałem ją i autorka (@Ślepa mańka) troszkę pofolgowała gdyż notka @Tiamant mimo iż była stronnicza i prawda nie napisana do końca zawierała jednak prawdę.
  2) "Burmistrz Chicago niejaką afroamerykanka Lori Lightfoot, zachęcała do demonstracji" - tak to prawda ale do pokojowych demonstracji. Bezkarność Policji i jej częste kryminalne działania przyprawiają często o mdłości. Ja także byłem zwolennikiem pokojowego protestu bo na video widać wyraźnie pogwałcenie przez Policjantów prawa i praktycznie spowodowanie nieumyślnego morderstwa. To musi się w końcu skończyć. Jak to Pani trafnie nadmieniła, z powodu brutalności Policji nie tylko czarni giną. Burmistrzyni Chicago jednak po eskalacji i rozróbach na ulicach miasta stała się najbardziej zagorzałą osoba co do siłowego usunięcia z ulic bandytów i zamknięcia ich za kratami. Kiedyś napisałem, "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" i murzyńska burmistrzyni spróbowała właśnie ironi losu która ją spotkała. w całych tych zamieszkach jest osobą w miarę pozytywną.
  3) co do innych rzeczy w temacie postu zgadzam się całkowicie i za to daje *5. Kto żyje w USA ten dokładnie rozumie co w tym wszystkim jest grane. Murzyńska brutalność wykorzystywana przez polityków ale także i zwykła kolej rzeczy i zdarzeń.

  PS: na koniec dla "czarnego" humoru filmik jak to wielka Murzynka zadaje ciosy pięścią i bije białego Policjanta ale dostaje plombę w szczękę od stojącego opodal Policjanta Murzyna i zakrywa się nogami. Naprawdę warte obejrzenia.

  https://www.youtube.com/watch?v=gNAKth6YTVk
 • Gdzieś
  Czytałem, że ci dwaj, to jest ten biały glina i Floyd pracowali razem jako ochrona w nowym klubie? Czy to prawda?
 • @JAM.M 16:18:48
  Nikt Ci nie śmieci, tylko kasujesz niewygodne komentarze, kiepski poecino.
 • @ikulalibal 15:55:06
  No nie mogę! Kolegę Ikulaibala bulwersuje przemoc państwa. Cóż za hipokryzja z Jego strony, skoro dał się dotąd poznać jako gorący apologeta komunizmu, stalina, NKWD i tym podobnych upiorów, masowych morderców i opresyjnych systemów.
  W związku z tą "niekonsekwencją" poglądów przychodzi mi na myśl stary dowcip:
  Dwie muchy jadły kupę na lunch i jedna z nich pierdnęła. A druga zbulwersowana mówi: no wiesz, przy jedzeniu
 • @Stara Baba 16:19:40
  Rzeczywiście, konkretny strzał.
 • @zbig71 16:43:21
  "Śmieszne" jest to że ten czarnoskóry Policjant możliwe że uratował jej życie bo w normalnych warunkach prawdopodobnie została by przez zaatakowanego Policjanta zastrzelona a jemu by dużo prawnie nie zrobiono.
 • @Nibiru 16:33:25
  // poznać jako gorący apologeta komunizmu, stalina, NKWD i tym podobnych upiorów, masowych morderców i opresyjnych systemów//

  Poproszę o choć jeden za to konkretny przykład tego.Albo zamilknij na wieki.

  // Kolegę Ikulaibala bulwersuje przemoc państwa.//

  Błąd. Bulwersuje mnie przemoc państwa amerykańskiego.

  //No nie mogę!//

  To akurat daje się zauważyć.
 • @zbig71 16:29:46
  Kwestia Prawdy i kłamstwa, oczywista!
  Tak jak każdy w portalu komunista
  Szerzenie rusofili przez wrogów Polski
  To zadanie na rozbiór wasz ruso-wolski
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @autorka
  Nie lubię jankesów a jeszcze bardziej czarnoskórych rasistów,ale w jednym się zgodzę z Panią.
  Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla czarnych bandziorów rabujących sklepy , prywatne mienie i podpalających samochody i kościoły.Dla bandytów i terrorystów nie ma litości.Policja i wojsko bez ostrzeżenia powinni strzelać do bandytów aż wyrwą chwasty z korzeniami.
  Nie dość,że państwo użyczyło im gościny na amerykańskiej ziemi umożliwia naukę i zdobycie zawodu a także godziwą pracę i płacę.to ta dzicz odwdzięcza się w ten sposób,że podpala kraj.
  Ciekawe co by mówiła niejaka Tiamat gdyby jej podpalili samochód i chałupę? Jestem przekonany,że śpiewała by całkiem inaczej.

  Swego czasu pod jednym z postów Białasa napisałem komentarz w którym podważyłem wiarygodność i wiedzę tej matrony bez obraźliwych epitetów.W odpowiedzi mimo tego,że Tiamat mnie nie zna i nigdy nie widziała posypały się w moją stronę inwektywy.Zostałem wyzwany od komunistów ubeków ,sadystów itp.Kiedy jej odpowiedziałem w sposób dosadny czyli na chamstwo odpowiedziałem chamstwem,zostałem zbanowany przez Białasa na jego blogu.
  Białas w tym wpisie bardzo się pomylił mówiąc,że blogerzy na Neonie nie mają nawet 10% wiedzy co ma ta pindzia.Ja wiem,ze ona ma tylko 10% mózgu czyli jeden zwój więcej od kury.Nie ma drugiej tak głupiej i dennej istoty jaką jest ta przemądrzała pozbawiona rozumu żydo-lewaczka.
 • @ikulalibal Georga Floyda nikt nie zabił! On tak samo jak Kulczyk ZYJĄ i mają się ŚWIETNIE! A śmierć FRAJEROM co się dają nabrać
  .  http://leonardo.neon24.pl/post/155673,czarny-majdan-w-usa-czy-to-juz-rewolta#comment_1682537

  Bogumił Boguchwał
 • @Ślepa Mańka
  "Zgodnie z nimi George Floyd musiał dać się skuć kajdankami bez stawiania oporu, spędziłby kilka godzin w areszcie do wyjaśnienia sprawy. " Niestety ale wyrażnie widać że zamordowano skutego kajdankami . Polecam : https://www.bitchute.com/video/kCJnDjzfi1ct/ Salut .
 • Fakty są takie, że policjant udusił tego człowieka.
  Takie są fakty. A czy ten człowiek siedział kiedyś w więzieniu, co to ma do rzeczy?
  Za domniemany fałszywy banknot trzeba człowieka udusić? CZŁOWIEKA!
  Dla tego policjanta był to czarnuch!
  O tym policjancie nie ma wzmianki, a ma on trochę za uszami.
  Poza tym to nie był pierwszy i pojedynczy przypadek brutalności i zabójstwa czarnego człowieka.
  Coś tam w tej Ameryce macie nie tak z moralnością.
 • @lorenco 18:27:53
  Trochę faktów:

  W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA, w tym brutalnych morderstw. W tym samym czasie biali popełnili 14.4 procent podobnych przestępstw. Dla uzupełnienia należy dodać, że Afro-Amerykanie stanowią mniej niż 13% populacji kraju.


  Nie przypominam sobie aby odbyły się protesty w imieniu ofiar.

  https://www.city-journal.org/terrifying-collapse-of-the-rule-of-law
 • 5* dla Autorki
  Pozdrawiam!
 • @AgnieszkaS 18:41:57
  //W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA, w tym brutalnych morderstw//

  Coś te pani statystyki mnie nie przekonują https://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_crime_in_the_United_States

  Nie przekonują mnie ale załóżmy,przypuśćmy że czarni z innych powodów niż socjalne są bardziej skłonni do przestępstw.Co z tego wynika? że policjant ma prawo zabijania do zatrzymywanych murzynów? albo że sąsiedzi mają do siebie strzelać w celu egzekwowania prawa?
  Nadmierna przestępczość to problem państwa.Zaś (jak się okazuje niemała) cześć społeczeństwa zagrożona działaniem przestępców ma pełne prawo oczekiwać nie od kogo innego ale właśnie od rządu rozwiązania tego problemu.
  Amerykańska policja zabija rocznie około 1000 osób.
  https://news.northeastern.edu/2020/04/16/000-people-in-the-us-are-killed-every-year-in-police-shootings-how-many-are-preventable/
  Nikt mi nie powie że to normalne.Wszystkie europejskie policje razem wzięte przez ostatnie trzydziestolecie nie zabiły nawet połowy te liczby.
 • @lorenco 18:27:53
  Niezalezych 2 patologow orzeklo wczoraj,ze zosta uduszony.Nie byl nacpany I nie mial innych chorob . A je@elu chodzi o scislos to ten policjant uzyl chwytow,ktorych ucza ich na szkoleniach policyjnych.Tak,ze raczej nie zlamal zadnych procedur.Reszte to sad osadzi.
 • @JAM.M 17:22:50
  Pan jest trollem!
 • Slepa Manka!
  https://minnesota.cbslocal.com/2 Autopsies Released In George Floyd’s Death, From Hennepin County And Independent Group

  June 1, 2020 at 4:50 pm
 • @Stara Baba 16:19:40
  Wszyscy tak się z Mańką zgadzają (lol) że nawet nie zauważają nieścisłości. W tekście stoi że stawiał opór i dlatego policjant "prawidłowo" go przyduszał by ułatwić sobie skucie Floyda a na filmie jak byk widać że skuty został dużo wcześniej niż miało miejsce przyduszanie. Dwa to nie zabrała go karetka a przynajmniej nie ratownicy medyczni, chyba że w Minneapolis ratownicy tak właśnie wyglądają czyli bez odblasków z kamizelkami kuloodpornymi pod koszulami khaki. To tylko dwie nieścisłości. Resztę przemilczę bo to "teorie spiskowe". ;-)
 • @AgnieszkaS 18:41:57
  "W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA"

  Czemu Pani zmyśla? Źródło proszę.
 • @Ślepa Mańka 16:13:08
  "Stawianie oporu policji podczas aresztowania jest również przestępstwem. Więc policjant miał prawo skorzystać z tego typu procedur."

  Leżał i był skuty.
 • @JAM.M 17:22:50
  "Kwestia Prawdy i kłamstwa, oczywista!"

  Jesteście kłamczuchem i fałszywym nabożnisiem.
 • Pamietacie Panstwo Wydarzenia Marcowe z 1968 roku?
  Polske obiegla plotka ,ze z rak milicji zginela studentka UW Maria Baraniecka. Tymczasem Maria Baraniecka (moja kuzynka) pojechala w tym okresie do rodzicow, do miejscowosci Dynow nad Sanem. Po jej powrocie do Warszawy pokazano ja w TV. Ktos kto organizowal te "spontaniczne" Wydarzenia Marcowe wiedzial dokladnie ,ze jej w Warszawie nie ma i mozna uzyc jej nazwiska w jakims tam celu.
  To samo dzis w USA, nie mozna rozroznic prawdy od inscenizacji.
 • @Pedant 20:00:21
  "Czemu Pani zmyśla? Źródło proszę."

  Pańska ślepota nie może być usprawiedliwieniem tej bezczelności. Proszę się posłużyć lupą, a może Pan odnajdzie pod moim poprzednim wpisem link.
 • @Pedant 20:05:02
  "Jesteście kłamczuchem i fałszywym nabożnisiem."

  A Pan się ma za Boga i wie co się kryje w ludzkiej duszy.

  Nie duszno Panu?
 • @AgnieszkaS 20:10:39
  Jagienko!
  Dlaczego nie przesyłasz nam wiadomości i filmików z pierwszej ręki? My tu możemy tylko liczyć na KurVizje i TVN.
  Twój przyjaciel Husky często wznosił modły o błogosławieństwo dla USA i tego pajaca z mopem na głowie. Chyba już coś czuł. A ja już o tym dawno pisałem...
 • @AgnieszkaS 20:10:39
  Jagienko,
  Pani Zacharowa, rzeczniczka kacapskiego MSZ powiedziała, że "USA straciły wszelkie prawa do pouczania innych krajów na temat praw człowieka".

  Zgadzasz się z tym czy znowu uznasz, że to "chamska zaczepka" z mojej strony?

  PS. A może ty mieszkasz w Bewerli Hils, zakupy robisz na Rodeo Drajf i do ciebie zamieszki jeszcze nie dotarły?
 • @AgnieszkaS 20:10:39
  "Pańska ślepota nie może być usprawiedliwieniem tej bezczelności. Proszę się posłużyć lupą, a może Pan odnajdzie pod moim poprzednim wpisem link."

  Dane jakie znajduję to ok. 52%, dalej wysokie ale znacznie mniej niż 85.5%.

  Jedno z dwojga, albo ma Pani problemy z rozumieniem angielskiego albo ...

  Pod Pani linkiem:

  "Between 2012 and 2015, blacks committed 85.5 percent of all black-white interracial violent victimizations"

  Tłumaczę na polski:

  "Między 2012 i 2015, czarni popełnili 85.5 procent ze wszystkich międzyrasowych czarno-białych aktów przemocy"

  Napaści i bójki to tylko część wszystkich przestępstw. Biorąc pod uwagę, że czarni według analiz statystycznych są nieproporcjonalnie częściej uznawani za winnych (tendencyjność sądów, koszt dobrych prawników), realne liczby jest zapewne mniejsze.
 • @K54 19:48:20
  Dziwne to nie jest słyszeć od komucha
  Który tylko Moskwy z powagą słucha
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Pedant 20:40:20
  "Między 2012 i 2015, czarni popełnili 85.5 procent ze wszystkich międzyrasowych czarno-białych aktów przemocy"

  "Jedno z dwojga, albo ma Pani problemy z rozumieniem angielskiego albo …"

  Gdzie mam te problemy ze zrozumieniem?
 • @staszek kieliszek 20:10:00
  //Tymczasem Maria Baraniecka (moja kuzynka) pojechala w tym okresie do rodzicow, //

  Musiała mieć związki z bezpieką.
 • @Pedant 20:05:02
  Towarzysza głos zablokowanego
  To jak płacz z braku kłamstwa szerzonego
  Bóg to każdego droga do zbawienia
  Kto nie pojął zmierza do zatracenia
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:35:05
  "Jagienko,
  A może ty mieszkasz w Bewerli Hils, zakupy robisz na Rodeo Drajf i do ciebie zamieszki jeszcze nie dotarły?"

  Stawał bym raczej na okolice Grand Park.
 • @AgnieszkaS 21:15:32
  "Gdzie mam te problemy ze zrozumieniem?"

  Jeśli nie dotarło do Pani co napisałem, to nie dam rady wytłumaczyć.
 • @ikulalibal 21:18:12
  Tego nigdy w 100% sie nie dowiemy ale sadzac z jej pogladow , historii rodzinnej i jej pozniejszego zycie to posadzanie jej o cos takiego jest bezsensowne. Oto jej strona internetowa: historia rodziny pochodzacej od Piasta.
  https://www.witkowscy.net/wp/
 • @rowszan 16:15:38
  Dziękuję za miły komentarz i pozdrawiam
 • @JAM.M 16:18:48
  gratuluję wybitnej poezji i rymów częstochowskich.
 • @Pedant 21:21:45
  Jak do tej pory dotarło do mnie, że coś tam Pan przetłumaczył. Nie potrafi Pan odpowiedzieć na pytanie, na czym polega mój rzekomy problem ze zrozumieniem tekstu.

  Przykro mi, że wizja świata wyrażona przez autorkę artykułu jest przeciwstawna do Pańskich poglądów.

  Może jednak znajdzie Pan wspólny język z panią Tiamt. On też uważa się za eksperta od angielskiego.
 • @Stara Baba 16:19:40
  Dlatego stała się taka radykalna, gdyż centrum Chicago zamieszkiwują najbogatsi ludzie i tutaj odkąd jestem w stanach nigdy nie było takich rozrób, a to są główni sponsorzy partii demokratycznej.
 • @zbig71 16:28:06
  Jest to prawda.
 • @matterhorn 17:38:00
  Nie wiem gdzie mieszka Pani Tiamat, ale jej komentarz w materii obecnych rozruchów, wygląda na kiepską propagandę z czasów PRL.
 • @Krystyna Trzcińska 17:42:41
  Wielu amerykańskich blogerów twierdzi że jest to operacja fałszywej flagi, tak jak Vcovid, mającej zdezorientować Amerykanów, by po cichu coś konkretnego osiągnąć.
 • Wyniszczanie Białej Ameryki
  przez światowy, czarci pomiot jest faktem i odbywa się ten proceder już od dawna i to na tysiąc sposobów. Ostatnio mamy na tapecie - takie działania - jak rozbrojenie Amerykanów i ubezwłasnowolnienie ichniej policji - zwłaszcza wobec kolorowych. Sądząc po tych dwóch celach - czarciemu pomiotowi bardzo się śpieszy - aby przyspieszyć w Ameryce likwidacje białej rasy. Przygotowania do takiego samego celu - mamy i w Europie vide - niezliczone desanty kolorowego, kryminalnego elementu na Europę.
  Wniosek?
  Jak - no jak można nie zauważać tych piekielnych działań czarciego pomiotu? Jak można dać się opętać pupilom Szatana lewactwem - co to potem jest się gotowym do służby Szatanowi - włażąc dobrowolnie przez męski odbyt do Piekła na Ziemi. Nikt nie zadaje sobie pytania - dlaczego tam kolorowi są tak bezkarni! Dlaczego! Z kolei zastrzelenie przez Policje kolorowego bandyty bulwersuje - jakby policja do ludzi strzelała dla jaj.
  Na koniec dla Autorki - najwyższa nota z możliwych - bo jest dowodem na to, że istnieją jeszcze ludzie nieopętani przez Szatana.
 • @Repsol 17:45:21
  Widzi Pan tylko te Fakty, które są przedstawiane jako prawdziwe. Jednak z pierwszych ujęć było widać że go wcale nie zamordowała policja od duszenia kolanem.
 • @lorenco 18:27:53
  Społeczeństwo amerykańskie jest prawie takie samo jak każde inne, tnz, są normalni ludzie i są też przesytępcy niezależnie od koloru skóry.
 • @staszek kieliszek 21:29:11
  // Historia rodziny pochodzacej od Piasta //

  Ród królewski to zawsze robi wrażenie.Nawet jeśli idzie o królewski ród Prochowników https://pl.wikipedia.org/wiki/Abraham_Prochownik

  //Tego nigdy w 100% sie nie dowiemy ale (...) posadzanie jej o cos takiego jest bezsensowne. //

  Jasne.A ja ci kochaneńki powiadam bezpieka.To stary bezpieczniacki numer.Nie pierwszy zresztą.
 • @K54 19:52:35
  No to mamy różne źrodła informacji.
 • @AgnieszkaS 18:44:21
  Robienie zdarzenia medialnego z powodu śmierci białego jest politycznie niepoprawnie. Tak samo nic sie nie pisze o ofiarach walki gangów czarnych z latynosami.
  Dziękuję i pozdrawiam
 • @Rolnik67 19:57:44
  Filmiki z Youtube które zawierały materiał, jak Floyd stawiał opór zostały iusunięte. Biały policjant ma być winny morderstwa z premedytacją.
 • @Pedant 20:02:45
  Filmy zna youtube które pokazywały jak stawiał opór, zostały usuniete..
 • @staszek kieliszek 20:10:00
  Wielu amerykańskich blogerów podejrzewa inscenizację śmierci Floyda.
 • @staszek kieliszek "Pamietacie Panstwo Wydarzenia WIOSENNE z 1968 roku?" A pamiętacie ze szkoły WISNĘ LUDÓW 1848?!
  .


  https://postbeeld.com/media/catalog/product/cache/2/image/886f342f03a109b72a192d97892c1e1c/p/l/plp0497.jpg

  https://s3.amazonaws.com/s3.timetoast.com/public/uploads/photos/12995096/revoluciones-1848.jpg
  https://4.bp.blogspot.com/-uWESqSoxaEI/Wcvm3J1ahmI/AAAAAAAAeDo/Lr89MCGFoDc4YirAB0EPsLg_xXy_ISFJQCLcBGAs/s1600/Wiosna%2BLud%25C3%25B3w.gif  Bogumił Boguchwał
 • @AgnieszkaS 21:47:39
  "Jak do tej pory dotarło do mnie, że coś tam Pan przetłumaczył. Nie potrafi Pan odpowiedzieć na pytanie, na czym polega mój rzekomy problem ze zrozumieniem tekstu. "

  Nie potrafię pomóc Pani ze zrozumieniem jasnego tekstu.
 • Przeciw Trampowi, który robi porządek z Deep State robi się teraz...
  wszelkie akty sabotażu, tak kiedyś przeciw Gierkowi, który robił porządek z polskim Deep State, który on nazywał wichrzycielami.
  Jak wiemy Polacy dali się wtedy nabrać na prowokacje i sabotaże, do tego stopnia, że nawet ochoczo brali w nich udział, doprowadzając razem w tymi wichrzycielami (pod sztandarami operacji specjalne CIA znanej jako Solidarność) do pustych pólek w sklepach i zmiecenia Gierka ku swojej potem zagładzie
 • @Ślepa Mańka 21:55:01
  Czyli kto UFO ? . Salut .
 • @lorenco, "Fakty są takie..." "Pamietacie Panstwo" moje OBRAZKOWE PRZEPOWIEŚCI z PRZED WIELU WIELU LAT?
  .

  http://m.neon24.pl/f030eb209b12c16ed584e6f29a07bffa,0,0.png

  Bogumił Boguchwał
 • @K54 @lorenco, "Fakty są takie..." "Pamietacie Panstwo" moje OBRAZKOWE PRZEPOWIEŚCI z PRZED WIELU WIELU LAT?
  .


  "Niezalezych (?????) 2 patologow orzeklo wczoraj, ze zosta uduszony.


  Nie byl nacpany I nie mial innych chorob (ani VI-RUSA?, kto go badał!) .


  A je@elu chodzi o scislos to ten policjant uzyl chwytow, ktorych ucza ich na szkoleniach policyjnych.


  Tak, ze raczej nie zlamal zadnych procedur. (może PRLowskich i PRLbis)


  Reszte to sad osadzi." - (Dokładnie - Tylko czyj jest ten SĄD???)


  Poznacie ich po SYMBOLACH ich i po OWOCACH ich !!!!!  https://m.neon24.pl/802f05d10eacffe4fe58d5aa3c8d70a7,14,0.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 22:20:54
  Nie potrafię pomóc Pani ze zrozumieniem jasnego tekstu.

  :))

  Proszę udzielić swoich lekcji komuś innemu.

  A może Pan oddychać?
 • @Ślepa Mańka 16:13:08
  Ile minut duszono tego człowieka? I dlaczego ten policyjny troglodyta wciąż pracował? Było mnóstwo skarg na niego.
 • @matterhorn 17:38:00
  Ale przecież bandytyzm to w USA norma? bandyckie państwo, bandyckie obyczaje. A śmieszą mnie szowiniści amerykańscy, którzy podają się za Polaków
 • @ikulalibal 19:19:50
  Etyka sytuacyjna. Zwyły qrewski relatywizm
 • @Pedant 22:20:54
  Z sektą ciężko się "gada". Zwłaszcza z szowinistami amerykańksimi polskiego pochodzenia. A przecież prawdziwy historyczny Polak, powinien być wyczulony na brutalność policji.
 • @Ślepa Mańka
  Zamiast tego w raporcie stwierdzono, że był to „łączny efekt powstrzymania Floyda przez policję, jego podstawowe warunki zdrowotne i wszelkie potencjalne środki odurzające w jego systemie prawdopodobnie przyczyniły się do jego śmierci”. Jak nic Koronawirus Prawda ?. :) Salut .
 • @Wican 22:54:34
  Ktoś chce zrobić z nas zwykły wałek . Salute Amigo.
 • @AgnieszkaS 22:46:50
  "A może Pan oddychać?"

  Debilne pytanie.
 • @Wican "Ile minut duszono tego człowieka? I dlaczego ten policyjny troglodyta wciąż pracował? Było mnóstwo skarg na niego."
  .  https://img4.demotywatoryfb.pl//uploads/201901/1548063195_zspfkv_600.jpg
  https://naszabramow.pl/wp-content/uploads/2013/07/wyprawy-krzy%C5%BCowe.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Wican "bandytyzm to norma. bandyckie państwo, bandyckie obyczaje i szowiniści, którzy podają się za Polaków"
  .  https://detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2020/01/inkwizycja.jpg

  https://img5.dmty.pl//uploads/201007/1280088823_by_nitros66_600.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @staszek kieliszek "Dont take the VACCINE it IS the #endgame"
  https://www.youtube.com/watch?v=juDIzFMuwEk  GEORGE FLOYD, RIOTS, & ANNONYMOUS EXPOSED AS DEEP STATE PSYOP FOR NWO!

  https://www.youtube.com/watch?v=qW5-srjuCbg

  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 23:01:09
  "Debilne pytanie."/Pedant/

  Debilne - czyżby?


  Myślę, że nie, skoro dostrzega Pan rasistę w człowieku mającym inne niż Pańskie zdanie. Staje się Pan cenzorem, a innych oskarża o cenzorowanie. Pragnie Pan wolności dla siebie i swoich wypowiedzi, ale nie dla wypowiedzi przeciwnych. Jakikolwiek komentarz krytyczny na temat Afro-Amerykanów jest w Pana odbiorze rasistowską ekspresją nienawiści.

  A więc jeszcze raz pytam: czy może Pan oddychać, ponieważ relacje osób, które mieszkają w USA nie za bardzo pokrywają się z Pańskimi?

  Czy Pedant może oddychać?:

  "Niestety dostaję duszności. Strasznie się Pani partyjnie panoszy."/Pedant/

  "Ten temat nie jest już na neonie tylko na Niezależnej czy GaPolu? Robi się duszno."/Pedant/

  "Dotyczy mnie jak najbardziej. Odwiedzam Neon24 ze względu na atmosferę swobody i nie chcę aby zrobiło się tu duszno."/Pedant/

  https://ndp.neon24.pl/post/147480,wojna-z-rosja-polski-general-nie-ma-watpliwosci#comment_1528452
 • @AgnieszkaS
  Dobra czyli ten brzydki i czarny sam się udusił prawda ?. Salut .
 • @Repsol 23:37:55
  "Dobra czyli ten brzydki i czarny sam się udusił prawda ?."


  Nie, to nie jest moje podejście.

  Można pokojowa demonstrować, ale nie grabić i podpalać. Z moich długoletnich obserwacji wynika, że każde, nawet z pozoru bez znaczenia wydarzenie, może być wykorzystane do rozboju i kradzieży.

  Sprawa powinna być zbadana, a winni ukarani. Jeśli są jakieś niewłaściwe procedury, które narażają życie ludzkie, to powinny one być zmienione. Teraz jest najwłaściwszy moment.

  Jednak nieszczęście, które się wydarzyło, jest celowo rozdmuchiwane i używane do bezwzględnej walki politycznej z Trumpem.

  Z niedzieli na poniedziałek tzw. pokojowi demonstranci rabowali, niszczyli i podpalali sklepy głównie w Long Beach i Santa Monica. W mieście obok mnie "demonstranci" okradli i zdemolowali " CVS Pharmacy".

  Wczoraj po południu nie mogłam zrobić zakupów bo sklepy zamknęły swoje podwoje wcześniej w obawie przed demonstrantami. Na rogu ulicy widziałam roześmianych agresywnych młokosów z planszami "i can't breathe", zaczepiających przejeżdżających kierowców.

  W niedzielę w nocy Policja nie zrobiła nic, tylko patrzyła na kradzież, a straż pożarna starała się ugasić podpalone samochody i budynki. Spotkało się to z krytyką następnego dnia. Jednak California jest gniazdem demokratów i centrum antyprezydenckich sentymentów, dlatego takie burdy są dobrze widziane.

  Tutaj ma Pan film o tym jak zachowała się Policja przy jednym ze sklepów w Santa Monica:

  https://www.youtube.com/watch?v=ebd_dKIg9Ck
 • @AgnieszkaS 00:10:36
  Jagienko wyszło wszystko samo na wierzch , prawda ? . Salut .
 • @AgnieszkaS 00:10:36
  Filmik jest z Long Beach, nie Santa Monica.
 • @AgnieszkaS 23:31:19
  AgnieszkaS pamieta moje metafory z zeszłego roku i je wypomina? Dziwaczne.

  "relacje osób, które mieszkają w USA nie za bardzo pokrywają się z Pańskimi?"

  W USA mieszka ponad 300 milionów osób.
 • @Pedant 00:23:05
  Nawet z Gambią zadarli:)
  Rząd Gambii wezwał do przeprowadzenia wiarygodnego i przejrzystego śledztwa w sprawie zabójstwa jednego z jej obywateli przez policję Stanów Zjednoczonych w stanie Georgia w ubiegły piątek.
  https://twitter.com/telesurenglish/status/1267982833814925312
 • @lorenco 03:24:03
  "Nawet z Gambią zadarli:)"


  Przykra sprawa, jak ci amerykańscy policjanci śmieli. Nie dość, że pozwolili sobie na zatrzymanie w USA Gambijczyka, który nie miał zarejestrowanego samochodu, to jeszcze, kiedy Gambijczyk wyciągnął pistolet i zaczął w nich strzelać, Policjanci też w niego strzelili.

  To jest nie do przyjęcia. Wypadałoby jakieś miasto splądrować i podpalić.

  Black Gambian Lives Matter! I can't breathe! I can't breathe!
 • "Udusili" G. Floyda za rzekome zapłacenie fałszywą $20 dolarówką w 2020! - OMAMIONA czarną skrzynką gawiedź uwierzyła w KABAŁĘ!
  .


  - KABA(k)RET.

  https://www.radnh.org/wp-content/uploads/2019/03/EOYNHFBCOVER.png
  http://www.ala.org/yalsa/sites/ala.org.yalsa/files/content/20in2020_web-ad_564x212.jpg
  https://thenypost.files.wordpress.com/2020/05/george-floyd-35.jpg

  https://compote.slate.com/images/ab8d90d0-2bb0-4301-a642-ac43e7850ef7.jpeg

  Napis na masce "mówi" co podobno "Duszony" George Floyda krzyczał:

  "A CAN'T BREATHE" = "NIE MOGĘ ODDYCHAĆ"


  Czy duszona osoba, z brakiem powietrza w płucach może cokolwiek wykrzyczeć??  Jak to wszystko pieknie się układa !!!!:


  Najpierw nakazali WSZYSTKIM nosić maski.


  Następnie zmknięto w ludzi i STUDENTÓW w domach aby w tym czasie w ukryciu wytrenować, przygotować, rozwieźć i rozlokować płatnych bandytów rewolucjonistów, w których szeregach oprócz agentów Służb Specjanych są między innymi, skaperowani za pieniądze FANATYCZNI MŁODZI SOCJALIŚCI z amerykańskich UNIWERSYTETÓW JEZU-ICKICH  (Zupełnie tak samo jak w czasach SZTAŃSKIEJ REWO-LUCJI FRANCEjskiej czy REWO-LUCJI BOLSZEWICKIEJ czy CHIŃSKIEJ.)


  Następnie w dniu kiedy ogłoszono, że od poniedziałku ludzie mogą wracać do pracy i chodzić do restałracji i sklepów, MAGICZNIE jak NA ZAWOŁANIE robiono im MAJ-DAN - REWO-LUCJĘ.


  I straszą obywateli konstytucyjbnie BEZPRAWNYM wprowadzeniem REGULARNEGO WOJSKA AMERYKAŃSKIEGO przeciwko WŁASNYM OBYWATELOM??!!!
  NAJWIEKSZYM wrogiem KAŻEGO nieŻĄDU jest społeczeństwo nad którym uzurują sobie KONTROLĘ i nawet to które na nich "głosowało"!!


  NAJWIEKSZYM wrogiem KAŻEGO SPOŁECZEŃSTA / OBYWATELI sa ich WŁASNE ŻĄDY - U-ŻyĘ-DNICY ŁŻĘ-DNICY.
  REVO-LUTION:

  REVOL - obrócić

  LUCJA(n) - Lucius, Lucifer, Luxor, = światło, ILLUMINATI, Szatan

  Bogumił Boguchwał
 • @Ślepa Mańka 16:13:085 i pzdr.
  Hennepin County Medical Examiner (ME) przeprowadził autopsję pana Floyda w dniu 26 maja 2020 r. Pełny raport ME jest w toku, ale ME dokonał następujących wstępnych ustaleń. Sekcja zwłok nie ujawniła żadnych ustaleń fizycznych, które potwierdzałyby diagnozę urazowego uduszenia lub uduszenia. Floyd miał dolegliwości zdrowotne, w tym chorobę wieńcową i nadciśnienie. Połączone skutki zatrzymania Floyda przez policję, jego podstawowe warunki zdrowotne i wszelkie potencjalne środki odurzające w jego systemie prawdopodobnie przyczyniły się do jego śmierci. Zapytajcie obrabowanych oraz rodziny pomordowanych przez murzyństwo i terrorystów z Antify, czy oni odczuwają krzywdę. Czas stanąć do walki przeciwko lewactwu i to na każdej płaszczyźnie życiowej. Co do murzynów to mieli swój czas, aby udowodnić, że zasługują na prawa człowieka. Egzaminu po raz kolejny nie zdali. Cofnąć przywileje i prawa. To ich decyzja, skoro wolą żyć i zachowywać się jak zwierzęta, to powinni należeć do królestwa zwierząt. Trudno.
 • @Ślepa Mańka
  Jakby ofiara była biała, to pies z kulawą nogą by się nie upomniał. A, że był czarny to całe stada nierobów, nieuków, lewaków wylazły palić i rabować. Antifa to terroryści - tacy sami jak państwo islamskie tylko ateistyczne. A Antifa od razu przywaliła sklepy i wiele małych biznesów. Jak się USA nie obroni przed tą lewacką zarazą, to zapanuje straszny terror na świecie! Policja powinna być tak zdecydowana właśnie do nich! CIA powinna wziąć się do roboty. Na początek wysadzić kilka knajp w Berlinie, wraz z zawartością. Służę info. Wypalić gorącym żelazem lewacką międzynarodówkę. A Minneapolis jest miastem demokratów, gubernator i burmistrz boja się interweniować żeby nie stracić głosów czarnych wyborców, zamieszki są tylko tam gdzie rządzą demokraci czyli lewacy. Oczywiście, że to robota lewackich bojówek. Ale oni są tylko wykonawcami. To element szerszej akcji. Jest przecież rok wyborów prezydenckich, I ta zlewaczała banda demokratów (nie wszyscy demokraci) o niczym innym nie marzy jak zastopowaniu Prezydenta Trumpa. Stąd również dziwna opieszałość demokratycznych gubernatorów dziwnie pasująca różowym demokratom. I jeszcze coś; ta zadyma to kosztuje wielkie pieniądze - aby opłacić lewacką Antifę. Za darmo tego nie robią. Więc kto to finansuje? Nie trudno chyba zgadnąć - ci co się zaangażowali w budowanie nowego ładu. Ci sami co finansują lewacką WHO. Miliarderzy z lewackimi korzeniami. Plus oczywiście kraje nie lubiące Trumpa; komuchy chińskie, IV Rzesza poprzez niemiecką Antifę i jeszcze kilka krajów. Wszyscy oni nienawidzą Trumpa - człowieka który powiedział -stop! - czerwonym bandytom. Lewica nie może się pogodzić, że po latach ideologicznej indoktrynacji traci elektorat. Wykorzystuje śmierć człowieka do grania na emocjach i wyprowadzenia ludzi na ulice. W ciągu roku w USA ginie w strzelaninach z policją kilkadziesiąt, może kilkaset osób, zarówno czarnych, jak i białych, Latynosów, Chińczyków itp. Giną też policjanci biali, czarni, żółci itp. I co? Nic się nie działo? Ale za kilka miesięcy wybory (jak u nas). Komuś zależy, by była zadyma, żeby wyborcy Trumpa odwrócili się od niego. "Żeby było tak, jak było". Skąd my to znamy? A tragedią Murzynów w USA jest nie ich czarna skóra ale to, że ćpają,nie chcą się uczyć i zdobyć zawód, tworzą gangi o przerażającej skali przestępczości, żyją z socjalu, na którzy inni pracują, sieją strach. W normalnych czasach do lewactwa się strzelało i rozpędzało Kozakami. Jeśli niszczą i rabują to są zwykłymi bandytami a nie oburzonymi obywatelami. Demokracja zawsze prowadzi do wybuchu lewizny. Florida Polk County sheriff warns potential rioters: "Otrzymaliśmy informacje, że bandy kryminalistów planują przybyć do naszego hrabstwa. Powiem tak: jeśli cenią oni swoje życie, to na ich miejscu lepiej bym tego nie robił. Obywatele hrabstwa Polk lubią broń palną, posiadają broń palną, ja sam ich zresztą zachęcam do uzbrajania się, i dzisiaj wieczorem wszyscy będą u siebie z załadowaną bronią pod ręką. Jeśli spróbujecie włamać się do ich domów, aby kraść lub podkładać ogień, to zgodnie z moim zaleceniem, wykurzą was stamtąd używając tejże broni. Tak więc dla waszego dobra zostawcie nas w spokoju." Marzę o takiej wypowiedzi szefa policji np w Częstochowie, kiedy hordy lewaków i pederastów będą miały zamiar wtargnąć na Jasną Górę.
 • @AgnieszkaS
  Rozróbę robiły lewackie bojówki. To zorganizowana akcja. Dla tej zwyrodniałej bandy (i zwykłych złodziei) policja jest za łagodna. Zdaje się, że Prezydent Trump już wie jak zareagować. Zdaje się, że ta banda rodem z Antify mocno się zdziwi. Ci co ich zatrzymają są bardzo dobrzy w tym. A obywatele USA marzą, żeby wreszcie tę rozbestwioną (nieudolnością lewicowych gubernatorów i mayorów miast) hołotę spacyfikować przy pomocy jak najbardziej bezwzględnych środków. Z terrorystami się nie rozmawia. Jeżeli ktoś pali miasta i rabuje, to najpierw się takich pacyfikuje, a potem można pogadać. Dość tolerancji dla bandytyzmu. Trump ma 100% racji, i to się okaże, bo lewactwo w końcu będzie musiało zrobić dokładnie to, co mówi, bo inaczej rewolucja nigdy się nie skończy i będzie. oraz więcej ofiar. Burmistrz Minneapolis, komunista, członek partii Demokratyczno-Ludowo-Robotniczej, nakazał policji wycofanie się z miasta i pozwolił na spalenie siedziby policji. Jeśli burmistrzowie miast, w których ludzie palą i plądrują usuwają z policji policjantów, bo ci użyli palek w stosunku do rozrabiaczy, to to się kończy tym, że następnego dnia policjanci klęczą przed rozrabiakami. Wszystkich terrorystów z lewackiej Antify zapuszkować w tym tygodniu jeszcze, a później proces o terroryzm w USA. To samo robić w Polsce z tymi, którzy na zlecenie eurochlewu, sponsorowani przez zgreda Środa robią zadymy w Polsce. To samo, wtedy będzie spokój, natomiast nasza policja niech bierze przykład z USA.
 • @Stara Baba 16:19:40
  Czyli Ruch Black Lies Matter w akcji.
 • @lorenco 03:24:03
  Niedawno Trump koniecznie się wciskał z buciorami jako rozjemca między Indiami a Chinami. Po stronie hinduskiej, czyli taki to byłby "uczciwy" mediator. Ale Hindusi powiedzieli spi...alaj. A że starożytna kulturalna cywilizacja, to ujęli to grzeczniej.
 • @AgnieszkaS 00:10:36
  Wszędzie są nagrania z rozbojów, włamań, rabunków. W Los Angeles, tak się składa, głównie czarni. Widać, nawet w maskach i w czapkach. Są tak beznadziejni, że nawet tablic z aut nie usuwają. Policji w centrum znacznie więcej niż złoczyńców. Wyciągają po jednym z nor, jak szczury. A jacy grzeczni są, w pojedynkę i w kajdankach…W LA policja nie zatrzymała żadnego z „protestujących” w ciągu dnia. Skuwa i zamyka bandytów, włamywaczy, wandali i złodziei, niszczących co się da i rabujących co się da. Głównie czarnych…Wczoraj w Hollywood policja wywoziła aresztowanych autobusami, tylu ich nałapali. Obywatelom się podoba.
 • @AgnieszkaS 03:50:23
  Lewactwo to lenistwo, tumiwisizm i ciągłe skomlenie o kasę, bez pracy, wysiłku… lać czerwonych pałami i patrzeć czy równo puchnie, krótko za twarz czerwoną zgniliznę trzeba trzymać! A Antifa to w większości przekręceni ideowo na lewackich w USA uniwersytetach, maminsynki mieszkający w większości jeszcze u mamusi i tatusia, schowani za maskami.
 • @Ślepa Mańka 16:13:08
  Przypomnę, że kilka lat temu usunięto z mediów i naukowych debat badania nad IQ wielu ludzi. W tych badaniach przeciętni murzyni uzyskiwali coś około IQ 50, tak jak nasza opozycja. Rozległo się wycie, że rasizm itepe..ta dzicz naćpana jest koksem, gangsta rapem i blaxpoitation - dlaczego są głupi? bo są czarni - dlaczego czarni? bo są głupi - czarni wyemancypowani są kimś i nikt nie widzi koloru, nikt normalny. A ogłupiałe białe lewactwo teraz biją ich po pyskach a za 10 lat będą ich rżnąć jak barany. Naszemu ukochanemu wujkowi Donaldowi to te murzyńskie zamieszki spadły jak z nieba! Naród amerykański potrzebował tak czy owak jakiejś konsolidacji. Amerykanie w bezwzględnej większości to naród racjonalny i pragmatyczny. A margines - lewacki czy kolorowy - jest margines, and that’s all.
 • @AgnieszkaS
  To jest charakterystyczne, że osoby ograniczone umysłowo (lemingi, sb-eki) na fakty reagują agresją. Tu jest ciekawa statystyka FBI potwierdzająca to, co piszesz "Murder - Race, Ethnicity, and Sex of Victim by Race, Ethnicity, and Sex of Offender" https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/expanded-homicide-data-table-3.xls
 • @matterhorn 17:38:00
  Ja wiem,ze ona ma tylko 10% mózgu czyli jeden zwój więcej od kury.Nie ma drugiej tak głupiej i dennej istoty jaką jest ta przemądrzała pozbawiona rozumu żydo-lewaczka../dodałbym, że i była esbeczka.
 • @Nicpon1963 07:53:21 powtórzę byś sobie to do łba wbił.
  Hennepin County Medical Examiner (ME) przeprowadził autopsję pana Floyda w dniu 26 maja 2020 r. Pełny raport ME jest w toku, ale ME dokonał następujących wstępnych ustaleń. Sekcja zwłok nie ujawniła żadnych ustaleń fizycznych, które potwierdzałyby diagnozę urazowego uduszenia lub uduszenia. Floyd miał dolegliwości zdrowotne, w tym chorobę wieńcową i nadciśnienie. Połączone skutki zatrzymania Floyda przez policję, jego podstawowe warunki zdrowotne i wszelkie potencjalne środki odurzające w jego systemie prawdopodobnie przyczyniły się do jego śmierci. Zapytajcie obrabowanych oraz rodziny pomordowanych przez murzyństwo i terrorystów z Antify, czy oni odczuwają krzywdę. Czas stanąć do walki przeciwko lewactwu i to na każdej płaszczyźnie życiowej. Co do murzynów to mieli swój czas, aby udowodnić, że zasługują na prawa człowieka. Egzaminu po raz kolejny nie zdali. Cofnąć przywileje i prawa. To ich decyzja, skoro wolą żyć i zachowywać się jak zwierzęta, to powinni należeć do królestwa zwierząt. Trudno.
 • Sprawa jest prosta.
  Zbliżają się wybory i trzeba pozbyć się Trumpa by wygrał ktoś podobny do Obamy, np. jego żona, lub córka Clintonów. Bez nas, choćby potop, tak myślą sponsorzy opłacanej, czarnej Antify. Clintony z lewakami chcą odsunąć Trumpa od władzy. Tworzą tymi bojówkami chaos w USA, jak nasi próbują w Polsce.
 • To jest dopiero stek bzdur.
  Ukradł batonika za 20 $ czy nie to nie ma znaczenia w porównaniu z tym że go policjant zamordował z zimną krwią przy biernej postawie kumpli.
  Ofiara była duszona już po skuciu przez chyba 9 minut.
  Ofiara po skuciu była całkowicie bezbronna a dookoła było 4 innych policjantów ... duszony wyraźnie sygnalizował że nie może oddychać , błagał by go nie zabijali.. to wszystko widać na filmie.

  Zeznania Policji jak i zeznania ich patologa są absolutnie niewiarygodne.
  Policja i otoczenie (patolodzy rzeczoznawcy, prokuratorzy) to jedna i ta sama mafia. W Polsce jest identycznie i identyczne są tłumaczenia Polskich policjantów gdy kogoś skrzywdzą...a krzywdzą .. pamiętamy zabójstwo na komisariacie we Wrocławiu).

  Tu nie ma żadnych wątpliwości .. film widzieli chyba wszyscy na świecie..

  Czyli autor wciska nam bezczelnie propagandowy kit..
 • @kula Lis 69 08:06:04
  "trzeba pozbyć się Trumpa by wygrał ktoś podobny do Obamy"

  Czemu kula lis tak nienawidzi czarnych, Żydów i połowę Polaków? Co mu dolega?
 • Niesłychana nobilitacja Pana Zygmunta Białasa i Pani Tiamat
  skoro "których komentarz do ostatnich wydarzeń w USA" jest "powielany przez propagandystów Deep State".

  Żadni inni autorzy neonu nie zostali zauważeni przez "Deep State", o ile mni wiadomo.
 • @kula Lis 69 07:40:45
  "W tych badaniach przeciętni murzyni uzyskiwali coś około IQ 50, tak jak nasza opozycja. "

  To jest zwykłe kłamstwo.
 • Mark Twain i Huckleberry Finn, nisko się kłaniają
  "Więc jeśli torturować ludzi na terenie dajmy na to Polski i w dni nieparzyste to wtedy owszem można. A w parzyste nie można."
 • @Ślepa Mańka 16:13:08
  Nie bardzo rozumiem, czemu amerykańskie przepisy nie nakazują, aby tych, co stawiają opór przy bzdurnym aresztowaniu, ewentualnie nie stosują oporu, ale zawsze można o opór posądzić, aby takich zastrzelić na miejscu.

  Byłoby jasne. Ulicą może iść policjant, i strzelać do kogo ma ochotę, zwłaszcza do wrednych, bawiących się bachorów. Policjant to Pan Życia i Śmierci z mocy właścicieli USA, no i obu Ameryk.
 • @matterhorn 17:38:00
  Oj, chyba równasz do jej poziomu, w chamstwie, nie poglądach.

  Prywatne mienie, to cała Ameryka, własność masonów, a biali i czarni, to tylko mięso armatnie z pozorami drobnej własności.

  Owa drobna, pozorna własność jest na zasadzie dziel i rządź nierówno rozdystrybuowana między "obywateli", to i nic dziwnego, że ci biedniejsi mogą uważać ową pozorną własność za niesprawiedliwą i nie obowiązującą.

  Pomyślmy o tych rozruchach jak o buncie w obozie zagłady, w którym poszczególni kapo są "właścicielami" baraków.
 • @kula Lis 69 06:22:53
  " wy przebrzydłe czarnuchy, wredne lewactwo, ziemia jest moja, a wy wszystkie gnidy, do piachu, albo mi służyć."
 • Tyle ludzi zostało uduszonych pod pretekstem
  ratowania respiratorami życia zaatakowanego przez rzekomego zarazka i nikt nie protestował. Bo intencje były dobre? Tylko czy aby na pewno były dobre? Uchowaj nas Boże przed współczesną medycyną! Tutaj cały świat grzmi, bo media podjudzają. W Polsce też takie przypadki były i media milczały. Nie poddawajcie się emocjom na rozkaz, bo faktycznie wyglądacie jak stado baranów. I tak was traktują: strzygą i ogłupiają. Nie ma co wytykać, że 95% "populacji" to barany. Tu podobno piszą inteligentniejsi.
 • @kula Lis 69 06:27:59
  A może trzeba ściąć na gilotynie właścicieli miast?

  Przodkowie owych właścicieli nie tak dawno wymordowali cały naród, całą rasę ludzi, aby stać się owymi właścicielami.

  Prawo własności ziemi to uzurpacja.
 • @kula Lis 69 07:40:45
  A uważasz, że badania IQ są prawidłowo skonstruowane?
 • @wercia 09:19:19
  To jest smutna prawda, lekarze mogą stosować zabijające procedury medyczne, a prawdziwe zainteresowanie lekarza chorobą pacjenta jest karane wykluczeniem z zawodu.
 • @interesariusz z PL 08:38:50
  ------------
  "Byłoby jasne. Ulicą może iść policjant, i strzelać do kogo ma ochotę, zwłaszcza do wrednych, bawiących się bachorów. Policjant to Pan Życia i Śmierci z mocy właścicieli USA, no i obu Ameryk."
  ------------
  Po co - no i po co - tego biednego kotka odwracać do góry ogonem - no po co?
  Wniosek?
  Choć w Ameryce ludzie maja powszechny dostęp do broni - to i tak są ubezwłasnowolnieni. Gdyby nie byli ubezwłasnowolnieni - policji nie byłoby potrzeba wcale.
  Dlaczego?
  Bo to ludzie by strzelali natychmiast tam - gdzie to nieodzowne - więc panowałby porządek. Ja wiem, że to trudno zrozumieć - bo to jest wyższa forma cywilizacji dostępna tylko ludziom nie skażonym przez czarci pomiot. Nieskażonym!
  Kiedy ludzie w Ameryce zostali ubezwłasnowolnieni przez czarci pomiot?
  Ano wtedy - kiedy czarci pomiot zakazał im powieszenia koniokrada na najbliższej gałęzi - i nazwał to linczem.
 • @demonkracja 09:28:48
  Ach, czyli mogę Cię powiesić na najbliższej gałęzi jako koniokrada, mimo, że nie miałem konia, którego mógłbyś ukraść.
 • @interesariusz z PL 09:31:54
  -------------
  "Ach, czyli mogę Cię powiesić na najbliższej gałęzi jako koniokrada, mimo, że nie miałem konia, którego mógłbyś ukraść.
  -------------
  Otóż to! Tym wpisem raczył Pan uchwycić istotę skażenia człowieka przez czarci pomiot - i wynikające z tego - namnażające się zło z lewactwem włącznie.
  Już Jezus Chrystus uczulał ludzi, że:
  Tak, tak - nie, nie - a reszta od Złego pochodzi.
  Odnosi się to do tzw. sądów zdominowanych przez czarci pomiot - gdzie bez względu na winę - sprawcę uniewinnią lub skarzą - nawet niesłusznie.
  Wniosek?
  Otóż koniokrada wieszano w tzw. własnym zakresie - bo wiedziano, że to on i nikt inny i w grę absolutnie nie wchodziło nic co jest poza:
  ta, tak - nie, nie... - nic!
  Człowiek nieskażony przez czarci pomiot nie knuje - bo nie musi - jednak gdyby taki się znalazł - był eliminowany ze społeczności jako niegodny zaufania - jako ta łyżka dziegciu - co to może popsuć - beczkę miodu.
  Człowiek to nie zwierze - a takim właśnie chce go uczynić czarci pomiot - i sądząc po tabunach lewactwa - czarci pomiot odnosi sukcesy. Pański wpis też o tym świadczy - bo nie rozpatrujemy tego jak jest - tylko jak ma być - jak mogłoby być aby było po ludzku w ludzkim a nie szatańskim świecie.
 • @Pedant 08:16:46
  A gówno to ciebie obchodzi.
 • @AgnieszkaS 03:50:23
  Interesujący wywiad, w którym czarnoskóry prawnik, pisarz Larry Elder demaskuje ruch Black Lives Matter, jako sterowany ręcznie i wyssany z palca mit o rasizmie w USA. Interesujące jest zachowanie lewaka, który przeprowadza wywiad. TVN-y i Michniki w pełnej krasie. Naprawdę warto obejrzeć....

  https://streamable.com/s5nhxp
 • @interesariusz z PL 09:15:25
  Afro z farm przyjechało do miast pracować w fabrykach w czasie II wś. Po wojnie redukcja etatów związana ze znacznym obniżeniem zapotrzebowania na produkcję i mamy pełno niewykształconej masy żyjącej od pokoleń z zasiłków. Patola, gangi i roszczeniowy socjal. Jednym słowem afroamerykanin. A ANTIFA to bandyci , tak dewastowali kościoły w Chile (zwracam uwagę na organizacje, posiłki itd. to było sponsorowane) https://www.youtube.com/watch?v=kyF2PxmvlcU
 • @interesariusz z PL 08:33:52
  Wg oficjalnej obdukcji przeprowadzonej przez coronera Hennepin County Medical Examiner's Office wynika, że przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia i pracy serca w trakcie policyjnej interwencji. Floyd był chory na serce i dolegało mu wysokie ciśnienie. Ponadto stwierdzono u niego zatrucie fentanylem oraz uprzednie spożycie methamphetaminy. Rodzina zmarłego zleciła przeprowadzenie autopsji innym lekarzom, którzy stwierdzili, że Floyd zmarł z powodu ucisku na szyi i plecach przez funkcjonariuszy policji. Organ Kiszczaka (morderca górników z Kopalni Wujek i polskich żołnierzy wracających z Anglii) z ulicy Czerskiej nazywa to "niezależną autopsją". Medialni UBecy posuwają się jeszcze dalej. Niejaka urzędowska (idealne nazwisko) pisze: "bestialska śmierć Floyda z rąk policjanta". Czy to była śmierć z rąk policjanta czy nie, zdecyduje sąd a nie michnikowa pałkara. Mamy zatem 2 różne autopsje. O zgrozo dla krajowej i zagranicznej bolszewii, stanowisko w tej sprawie zabrał amerykański związek lekarzy medycyny sądowej, który jednoznacznie potwierdza wyniki obdukcji hrabstwa Hennepin. A zatem nie zabójstwo? dla ścisłości link: https://www.thename.org/assets/docs/Press%20Release%20George%20Floyd.pdf
 • @Repsol 17:45:21
  Przeczytaj raport National Association of Medical Examiners Regarding the autopsy report: Mr. George Floyd (Minneapolis Medical Examiner report)...
  https://www.thename.org/assets/docs/Press%20Release%20George%20Fl
 • @kula Lis 69 10:03:02
  To nie tak. Gangi są amerykańską specjalnością od początku jej istnienia. Od początku byli właściciele kontynentu, i tłuszcza, która służyła jego zagarnięciu, włącznie ze zsyłanymi przestęcami, buntownikami, itp. A tej tłuszczy, jak we więźniu, gangi organizowały życie w sferach, na które pozwalali właściciele.

  Czarne gangi to tylko jeden z odłamów, obecnie lansowany przez mendia.
 • @kula Lis 69 10:07:44
  Nazywając Kiszczaka "mordercą górników" dowiodłeś, iż w ogóle nie rozumiesz czasów, w których żyłeś.
 • @Repsol 17:45:21
  Tam mówią, że też kasta sędziowska wspiera lewactwo, będą palić i okradać sklepy bo zginął czarny i tak wolno, sklep za życie, lewacka nowa religia. Jak co roku kolorowi mordują ponad 160 policjantów, to lewacka dzicz nie opłakuje wraz rodzinami zamordowanych ale jak zdecydowana postawa policjanta przyczyniła się może i częściowo do śmierci bandziora naćpanego prochami, to od kilku dni z kipi z nienawiści w lewackich mediach. Czarne murzyny z Ameryki lubią kraść, demolować zabijać i gwałcić taką mają mentalność murzyńską. Ciekawi mnie natomiast toi jak taki rosły , młody, silny mężczyzna spędzał swą młodość w więzieniu nie pracując. Minneapolis to główne miasto Stanu Dakota gdzie pracy zawsze było w brud. Większość informacji podawana przez media jest nieprawdziwych lub kupy się nie trzyma, podsycając i tak już nieciekawe nastroje społeczne wywołane pandemią by wprowadzić anarchię. Spokojnie Amerykanie poradzą sobie z tą czarną i lewacką dziczą. Wyłapią rabujących i bijących niewinnych właścicieli firm i wsadzą ich do więzień o najgorszym rygorze, a tam zboczeńcy i skrajni przestępcy zrobią z nimi porządek.
 • @matterhorn 17:38:00 nie dziw się
  Bo opolski miłośnik i fan nachodźców i donosiciel na nauczycieli dobrał się jak w korcu maku z donosicielką i agentką SB z Antypodów. To dobrana para wzajemnie się uzupełniająca. Ja także u niego zbanowany, i jest mi z tym dobrze.
 • @kula Lis 69 10:19:21
  Tak, u nas też, w Generalnej Gubernii, robiono porządek.
 • @interesariusz z PL 10:18:53
  Aż nadto rozumiem, ty możesz mieć zdanie odrębne, chwalić tą sowiecką matrioszkę, z zawodu brukarza i zbrodniarza po 5 klasach powszechniaka. To twe niezbywalne prawo.
 • @kula Lis 69 10:58:06
  A Ty w swoim zaślepieniu chętnie byś wymordował znaczną liczbę Polaków o innych zapatrywaniach politycznych, niż twoje.
 • @kula Lis 69 10:19:21
  "Minneapolis to główne miasto Stanu Dakota gdzie pracy zawsze było w brud. "

  Chyba tak brudno tam nie jest. Polski trudna język.
 • psy.........
  Przepraszam czy pisze tutaj jakis polak mieszkajacy w polsce? bo widze ze taplacie sie caly czas we wlasnym GOWNIE..gratuluje kultury.nie dorastacie do piet p.Białasowi...SAME inwektywy..nie poprate niczym wiarygodnym, sami jestescie jak ci wasi murzyni atakujacy" białych"..ŻENADA...hipokryzja .I WSZYSTKO UBRANE W WYSZUKANE SLOWA BADZ CHAWSKIE STWIERDZENIA...RECE OPADAJĄ...SKAD TUTAJ TAKI JAD NIENAWISCI?SZCZEKACIE I GRYZIECIE JAK PSY SZKODA ŻĘ WŁASNY OGON...!!
 • @kula Lis 69 09:51:22
  "A gówno to ciebie obchodzi."

  Właśnie, że obchodzi. Kula lis zalewa gównem portal i oczekuje, że będzie ładnie pachnieć.
 • @Pedant 11:02:36
  Literówki się czepiasz, klawiatura mi nawala, zamówiłem już mową, czekam ma dostawę.
 • @kula Lis 69 11:07:04
  "Literówki się czepiasz, klawiatura mi nawala"

  "o" wcale nie jest obok "u", bródasie.

  "Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"
 • @Pedant 20:00:21
  Polecam krytyczna analize (rownierz p. AgnieszceS):
  https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2017/crime-in-the-u.s.-2017/tables/table-43
  Zalaczone sa tez tabele Excel dla przeprowadzenia wlasnych obliczen.
  W przeciwnym wypadku "chlapanie" danymi statystycznymi jest manipulacja dowadzaca kazdy nawet najglupszy wniosek.
  ZALECAM UMIAR.....
 • @Pedant 11:18:40
  No cóż, to nie jest tak, jeśli chcemy być pedantyczni,

  sam się za głowę łapię, gdy czytam swoje uwagi, jak nieporadnie napisane, jak niegramatycznie, z jakim błędami ortograficznymi i literówkami.

  Tak to jakoś dziwnie jest, że umysł zajęty dość trudną sztuką klepania w klawiaturę, trudną, bo niewyuczoną w młodości, robi mentalne błędy, których by nie zrobił, gdyby był wolny od tego zajęcia. Ja, dla przykładu z dnia dzisiejszego, napisałem "wójek", a potem przy śniadaniu, we wspomnnieniu, złapałem się za głowę i pobiegłem do kompa poprawić.

  Ponadto, starość ma swoje ułomności. Niestety. Ledwo co widzę, co napisałem. Przegapiam literówki. Palce nie słuchają, stąd czeskie błędy. Palce nie nadążają, stąd zjedzone sylaby i słowa. Klawiatura też niesprawna, to i niektóre litery wypadają. Ów słaby wzrok, który sprawia, iż w oczach dwoi się i troi, w połączeniu z niedogodnościami rąbka u spódnicy, tj. innym wyglądem tekstu w czasie edycji, sprawiają, iż trudno mi dostrzec błędy nawet podczas kontrolnego odczytania treści.

  Jak piszę notkę, nie widzę błędów. Dopiero gdy ją opublikuję, zaczynają mi w oczach wyłazić, i poprawiam. Ale nie dostrzagam wszystkich, niestety.
 • @interesariusz z PL 09:22:00
  @kula Lis 69 07:40:45
  "A uważasz, że badania IQ są prawidłowo skonstruowane?"

  One są skonstruowane na potrzeby korporacji, aby wyłowić tych co nadają się do roboty papierkowej. IQ mierzy zdolność rozwiązywania rebusów.

  Kula lis ma niskie IQ, więc się pociesza że przeciętny Murzyn ma jeszcze niższe, chociaż zwykle jest mądrzejszy od naszego kulawego lisa.
 • @Mazjan 11:29:39
  "Polecam krytyczna analize (rownierz p. AgnieszceS):
  https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2017/crime-in-the-u.s.-2017/tables/table-43"

  Świetny materiał, dziękuję.
 • @interesariusz z PL 11:33:13
  "No cóż, to nie jest tak, jeśli chcemy być pedantyczni,
  sam się za głowę łapię, gdy czytam swoje uwagi, jak nieporadnie napisane, jak niegramatycznie, z jakim błędami ortograficznymi i literówkami."

  Oczywiście. Ale kulę lisa podejrzewam, że miał kłopoty z ukończeniem szkoły podstawowej :)
 • @Pedant 11:41:13
  Ukończyłem lewacki pomiocie pedanciku powszechniak i TŻŚ w Koźlu z najlepszą lokatą. Więc pudło.
 • @Pedant 11:34:47
  Ach jak ja bym ci tą lewacką mordę obił za te paszkwile. Ciesz się, że nie mieszkasz w pobliżu, bo byłbyś już obity.
 • @kula Lis 69 13:22:10
  "Ach jak ja bym ci tą lewacką mordę obił za te paszkwile. Ciesz się, że nie mieszkasz w pobliżu, bo byłbyś już obity."

  Tchórzu, podaj miejsce i czas, a chętnie się spotkam.
 • @kula Lis 69 13:20:22
  "Ukończyłem lewacki pomiocie pedanciku powszechniak i TŻŚ w Koźlu z najlepszą lokatą. "

  A gdzie jest to Koźle i co to jest TŻŚ? Uczą tam jak pływać zamiast ortografii?
 • @kula Lis 69 10:09:42
  Nie pozwól robić sobie wody z mózgu .Salute : https://www.youtube.com/watch?v=qT7UrHcTJfw
 • @Pedant 13:32:30
  Doucz się lewacki śmieciu gdzie to jest i ma jakim poziomie była ta szkoła, jakie tam były wydziały, jakie kariery porobili jej absolwenci.
 • @Pedant 13:27:30
  Ja do wybatożenia takich lewackich śmieci jak ty i tobie podobni mam ludzi, także synów nie ułomków. Gównem lewackim czy sowieckim pomiotem swych szlacheckich rąk brudził nie będę.
 • @kula Lis 69 14:51:11
  Flisak to nie szlachcic
 • @kula Lis 69 14:51:11
  "Ja do wybatożenia takich lewackich śmieci jak ty i tobie podobni mam ludzi, także synów nie ułomków. Gównem lewackim czy sowieckim pomiotem swych szlacheckich rąk brudził nie będę."

  Tchórz, albo tchuż jeśli wolicie, buraczana szlachto.
 • @Wican 14:56:04
  Nie jestem i nigdy flisakiem nie byłem, Mam dyplom mechanika statków. Dyplom mechanika ŻW także, kursy na turbiny/doładowarki, turbiny parowe i turbiny gazowe w ABB Szwajcarii, USA i Japonii/Mitsubishi. Dlatego tam awansowałem z mechanika na supervisora a następnie superintendenta. DOUCZ SIĘ CO TO JEST za stanowisko. Zademonstruj co ty osiągnąłeś..
 • @Pedant 14:59:21
  Za to my herbu Jastrzębiec taką hołotę jak ty i tobie podobnych posowieckich miotów każemy batożyć służbie.
 • @kula Lis 69 15:24:15
  "Za to my herbu Jastrzębiec taką hołotę jak ty i tobie podobnych posowieckich miotów każemy batożyć służbie."

  Mamy się licytować herbami? Co jeśli ja też mam herbowych przodków z równie starego rodu?

  Róznica między nami, jest że jesteście pyszni, myśląc że stoicie wyżej od potomków chłopów, Żydów czy Murzynów. Ja uważam wszystkich potomków Adama i Ewy za braci i siostry.
 • @Pedant 15:35:14
  Ja też,

  uważam wszystkich potomków Adama i Ewy za braci i siostry.
 • @kula Lis 69 15:24:15
  Tu akurat nie ma co się chwalić. To szlachetczyzna demoralizowała naród
 • @kula Lis 69 08:06:04
  Ja również uważam, że rozkręcanie rozróby jest skierowane przeciwko Trumpowi, po to aby przegrał wybory. Ludzie, którzy to robią, prywatnie mogą nawet patrzeć na osoby takie, jak Georga Floyda, z pogardą, a następnie używają je dla własnych dalekowzrocznych celów.

  Media, nawet te oficjalne, działają na korzyść tego właśnie ugrupowania, któremu Trump leży na sercu kamieniem. Nie użyto gazu łzawiącego aby usunąć tłum "pokojowo protestujących " w okolicach parku Lafayette, w Waszyngtonie. Tymczasem pewne oficjalne media kłamały, że tak właśnie było. To tylko jeden z wielu przykładów kłamstw.
 • @interesariusz z PL 09:20:15
  "A może trzeba ściąć na gilotynie właścicieli miast?"

  Niech pan się nie kompromituje pisaniem idiotyzmów.
 • @AgnieszkaS 19:01:17
  To może Pani niech zastanawia się, co czyta, skoro wszystko, czego Pani nie rozumie, bierze za idiotyzmy.
 • @interesariusz z PL 08:26:24
  "Niesłychana nobilitacja Pana Zygmunta Białasa i Pani Tiamat…"

  No i Pana.

  Osoby powyżej są propagandystami "Deep State". Czy świadomie? Nie wiem. Niektórzy widzą ale są ślepi.
 • @interesariusz z PL 19:06:01
  @AgnieszkaS 19:01:17
  To może Pani niech zastanawia się"

  Domaganie się od kulawego aby podskakiwał jest złośliwe.

  https://www.youtube.com/watch?v=KMB7wyiWp4Y
 • @Pedant 11:34:47
  "Kula lis ma niskie IQ, więc się pociesza że przeciętny Murzyn ma jeszcze niższe, chociaż zwykle jest mądrzejszy od naszego kulawego lisa."


  Ja myślę, że przeciętny Murzyn jest mądrzejszy od Pana. Moje stwierdzenie powinno Pana ucieszyć, a przekazuje je z całym przekonaniem i w dobrej wierze.
 • @AgnieszkaS 19:24:42
  "Ja myślę, że przeciętny Murzyn jest mądrzejszy od Pana. Moje stwierdzenie powinno Pana ucieszyć, a przekazuje je z całym przekonaniem i w dobrej wierze."

  Ja nie żałuję jak ktoś jest inteligentniejszy.

  A poniżej ruska propaganda na FoxNews:

  https://www.youtube.com/watch?v=2zFvYesWqjM
 • @Wican 17:42:12 czekam na odpowiedź, dlatego powtórzę.
  Nie jestem i nigdy flisakiem nie byłem, Mam dyplom mechanika statków. Dyplom mechanika ŻW także, kursy na turbiny/doładowarki, turbiny parowe i turbiny gazowe w ABB Szwajcarii, USA i Japonii/Mitsubishi. Dlatego tam awansowałem z mechanika na supervisora a następnie superintendenta. DOUCZ SIĘ CO TO JEST za stanowisko. Zademonstruj co ty osiągnąłeś..
 • @Pedant 19:35:40
  Bo jesteś zwykły lewacki tłuk.
 • @kula Lis 69 19:44:00
  "Dlatego tam awansowałem z mechanika na supervisora a następnie superintendenta. DOUCZ SIĘ CO TO JEST za stanowisko. "

  Tłumaczę na polski:

  superviser - młodszy kierownik
  superintendenta - nadzorca
 • @kula Lis 69 19:45:14
  "Bo jesteś zwykły lewacki tłuk."

  Kula lis jest niespełnionym naziolkiem
 • @Pedant 11:02:36
  Cos Panu Kula lis pomylilo sie Stany.Minneapolis jest w Minesocie.
 • @K54 20:03:23
  "Cos Panu Kula lis pomylilo sie Stany.Minneapolis jest w Minesocie"

  Poprawianie niezliczoych błędów kulawego lisa to jak orka na ugorze.
 • Hmm
  Jeśli ktoś ma odrobinę oleju w głowie ten wie, że to czarne dziadostwo, które dotarło do cywilizowanych krajów do niczego innego poza działalnością przestępczą się nie nadaje. Ich naturalnym środowiskiem jest Afryka i niech sobie srają tam przez okna i latają z dzidami za lwami.
  PS gdyby ten nyga był aniołem to by nie było tego tematu a tych wszystkich "protestujących" to powinni czołgami porozjeżdżać aby do podobnych cyrków w przyszłości nie dochodziło.
 • @Pedant 08:16:46
  Ty sobie lepiej zadaj pytanie dlatego cenisz czarnych, żydów i połowę (lewackich) Polaków?
 • @Baster pl 21:08:58
  Ty sobie lepiej zadaj pytanie dlatego cenisz czarnych, żydów i połowę (lewackich) Polaków?

  Odpowiedz jest prosta. Ja cenię wszystkich ludzi, bez wyjatku. I obie połowy Polaków. Chciałbym zgody narodowej, bez wyszukiwania wrogów.
 • @Pedant 20:01:35
  superintendent - nadinspektor, inspektor, kierownik, dyrektor, nadzorca

  supervisor (boss) - kierownik, przełożony


  "Poprawianie niezliczoych błędów kulawego lisa to jak orka na ugorze."
  /Pedant/

  Wół wołowi nierówny w orce. Pan u Kuli Lisa odrabia pańszczyznę?
 • @AgnieszkaS 21:18:38
  "Wół wołowi nierówny w orce. Pan u Kuli Lisa odrabia pańszczyznę?"

  Tak się czuję.
 • @Baster pl 21:08:58
  Odpowiedz jest prosta. Ja cenię wszystkich ludzi, bez wyjatku. I obie połowy Polaków. Chciałbym zgody narodowej, bez wyszukiwania wrogów.

  https://www.youtube.com/watch?v=ooOFIMVFET0
 • JAK MEDIA CIĘ OSZUKUJĄ W SPRAWIE ŚMIERCI GEORGA FLOYDA | TEGO NIE ZOBACZYSZ W TELEWIZJI" !!!!!!
  https://www.bitchute.com/video/QM5ARCjV8znS/
  DODATKOWE INFORMACJE...

  ➖ tatuaż Georga -- „Ordo Ab Chao” --, jest to masońskie hasło, a

  oznacza -- „Porządek Z Chaosu” -- …


  https://pbs.twimg.com/media/EZeZGPQXQAEiqhX.jpg  Bogumił Boguchwał
 • Na zdjęciu Policjant Actor (również kryzysowy) Benjamin Ray Bailey i kolega po fachu robią podjudzanie do WWIII na całym świecie
  .

  https://i.redd.it/rum05rngr6251.jpg
  https://uploads.disquscdn.com/images/19f8961598b23523b108f5c204e0e5115342c31e7323484be985165deb815e4b.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant 21:17:23
  "Chciałbym zgody narodowej, bez wyszukiwania wrogów."

  Szczytne chcenie Szanowny Pedancie, ale jak ma być zgoda, jak się nie znajdzie wrogów, którzy sieją zamęt?

  Ma być spokój bez łapania przestępców?

  Zaryzykowałbyś rezygnację z kontrwywiadu gdybyś był odpowiedzialny za państwo?

  Myślę, że równie dobrze można chcieć samochodu co szybko jeździ, ale nic nie pali ;-)

  Pozdro!/Szczęść Jahwe ;-)
 • @AgnieszkaS 21:18:38
  On nawet przetłumaczyć nie potrafi. Pzdr.
 • @Baster pl 21:02:38
  100/100 i pzdr.
 • @Baster pl 21:02:38
  Te "przypadki plądrowania" to setki i tysiące spalonych, zdewastowanych i okradzionych sklepów i marketów przez lewaków i im podobnych do pedanta i vicana.
 • @Baster pl 21:02:38
  Biedny Floyd, był gwiazdą porno i odsiedział pięć lat za napad na ciężarną kobietę z bronią...Jak by ten policjant był czarny to nie było by sprawy. Policja w Minnesocie (i całych Stanach) ma złą prasę. Politycy całą odpowiedzialność za rozruchy próbują przerzucić na interweniujących policjantów. Posadzili jednego, teraz posadzą 3 następnych ... Tylko czy policjanci są rzeczywiście winni? Pierwszy, bo ,,udusił'' czarnego w trakcie zatrzymania (za fałszerstwo 20-dolarówki). Nikt nie wie co dokładnie zaszło, ale jest ,,film'' ,,na którym widać'' (marny ,,dowód'' dla sądu). Teraz następnych 3, bo nie ,,reagowali'' ... Tak można zamknąć wszystkich policjantów, za ,,brutalność'', za ,,przekroczenie uprawnień'', za ,,rasizm'', za ,,brak współczucia'' (dla zatrzymywanego przestępcy) ... ,,Policjanci to rasiści'' (nawet gdy nie są biali ?). Wszystko, byle usunąć z publicznego widoku faktyczne przyczyny protestów. Przyczyny, które gdyby je zacząć zgłębiać i analizować mogłyby spowodować skutki polityczne. A politycy (którzy są rzeczywiście winni za frustrację dolnych warstw amerykańskiego społeczeństwa) zawsze szukają kozła ofiarnego (byle nie ktoś z ich grona). Teraz to policja ... A jak nie wystarczy policji poszukają następnych ,,winnych'' (oczywiście wśród szaraków) ...
 • @Baster pl 21:02:38
  Zakłamane media, które bredzą o "pokojowych demonstracjach" i "protestujących", gdy mamy do czynienia z czarnymi bandytami i rasistami, którzy nienawidzą białych oraz lewackimi terrorystami. To są przestępcy, którzy napadają, biją innych, mordują, kradną na potęgę. Śmierć tego kryminalisty to dla nich tylko pretekst. Przy okazji, a jak 2 dni temu zginął czarnoskóry policjant na emeryturze, bo bronił sklepu przed czarnymi bandytami, nikt nie protestował, nikt z tych zadymiarzy nie uronił łzy. Czyżby śmierć Floyda była lepsza od innych? Codziennie murzyni strzelają do siebie i ginie ich w Chicago kilka osób dziennie, i żaden bambus nie demonstrował z tego powodu, codziennie policja w USA ma duży problem z nierobami i przestępcami o czarnej skórze, dlatego tak dużo policjantów jest tu zatrudnionych za pieniądze podatników. Jak murzyn zabije białego podczas rabunku to nikt nie demonstruje nierówności rasowej, dlaczego czarni nie chcą równości w godzinach pracy aby zrównać się z białymi i Meksykanami?, bo LEWACTWO ich zepsuło!
 • @Pedant 21:17:23
  ---------------
  "Ty sobie lepiej zadaj pytanie dlatego cenisz czarnych, żydów i połowę (lewackich) Polaków?

  Odpowiedz jest prosta. Ja cenię wszystkich ludzi, bez wyjatku. I obie połowy Polaków. Chciałbym zgody narodowej, bez wyszukiwania wrogów."
  --------------
  Panie Pedant - najpierw czarni muszą się cenić sami - aby cenili ich inni.
  Wniosek?
  Panie Pedant - proszę się otrząsnąć z lewackiego opętania - bo inaczej jednym susem wskoczy Pan do tych, którzy sami się nie szanują - więc nie zasługują na szacunek. Na szacunek pupili szatana też nie zasługują!
 • @demonkracja 07:56:21
  "Panie Pedant - najpierw czarni muszą się cenić sami - aby cenili ich inni."

  Dziękuję za radę. Proszę mi jeszcze powiedzieć, za co właściwie mam cenić Pana? Tylko za to że jest Pan biały, czy za to że wywija Pan w kólko czarcim pomiotem?
 • @Jasiek 04:07:15
  "Szczytne chcenie Szanowny Pedancie, ale jak ma być zgoda, jak się nie znajdzie wrogów, którzy sieją zamęt?"

  Taki kula lis sieje zamęt, nawołuje do podziałów i grozi mi przemocą fizyczną. Zachowuje się jak wróg, ale podobno nawet wrogów należy miłować, chociaż jest to ponad ludzkie siły.

  Ja wrogów nie chcę znajdywać, jeśli Pan musi, to niech sobie znajduje, ja nie będę.
 • @Baster pl 21:02:38
  Tu jest ta gwiazda porno i kryminalista Floyd w akcji https://pl.xhamster.com/videos/z-german-annette-schwarz-double-chocolate-filled-610317
 • @Pedant 08:16:46
  Co mu Żydzi, Czarni i Polacy zrobili?
 • @Baster pl 21:02:38
  Aleś ty ograniczony. Czarnych dowożono do Ameryk. Biali Amerykanie to potomkowie rabusiów.
 • @kula Lis 69 08:19:51
  Dodam, że tą Anetę PO zapraszało do Polski jako autorytet, oraz innego gwiazdora porno niejakiego generała ponoć z US Army.
 • @Pedant 08:19:38
  Zawsze za obelgi, paszkwile się batożyło delikwenta bez zdolności honorowej, innych wzywało na pojedynek. Takich jak ty i tobie podobnych bije się w lewacką mordę.
 • @Wican 08:27:56
  Doucz się co żydzi poprzez wieki i żydowskie UB Polakom zrobili.
 • @kula Lis 69 08:19:51
  "Tu jest ta gwiazda porno i kryminalista Floyd w akcji "

  Widzę że kula lis jest znawcą porno ;)
 • @kula Lis 69 08:35:08
  "Doucz się co żydzi poprzez wieki i żydowskie UB Polakom zrobili."

  Znieśli pańszczynę, a potem zabrali herbowym Polakom folwarki i rozdali ziemię czerni?
 • @Pedant 08:13:52
  -------------
  "Dziękuję za radę. Proszę mi jeszcze powiedzieć, za co właściwie mam cenić Pana? Tylko za to że jest Pan biały, czy za to że wywija Pan w kólko czarcim pomiotem?"
  -------------
  Odwracanie przez Pana - kota ogonem - w dyskusji świadczy o Panu.
  Wniosek?
  W szatańskim świecie - nie jest ważne to co widać - bo to jest to - co diablisko chce abyśmy widzieli - i zasłania tym widocznym to - czego mamy nie widzieć. Moja rada:
  proszę się nauczyć - dostrzegać to - czego nie widać - bo to jest istotą w/w świata wrogiego ludziom stworzonym przez Boga. Świata opartego także na skłócaniu każdego z każdym więc i skłócaniu ludzkich ras poprzez podmianki etniczne na danym terenie - czy pomieszanie ras na siłę w wyniku takiej a nie innej polityki - czarciego pomiotu.
 • @kula Lis 69 08:35:08
  Ty naprawdę jesteś wyjątkowo ograniczony lewus. UB działało od wieków? Eh. Poza tym, stosujesz typową etykę sytuacyjną, czyli żydowska.
 • @kula Lis 69 08:33:58
  "Zawsze za obelgi, paszkwile się batożyło delikwenta bez zdolności honorowej, innych wzywało na pojedynek. Takich jak ty i tobie podobnych bije się w lewacką mordę."

  Widzę, że z kuli lisa marzyciel. No cóż, chyba każdy lubi sobie o czymś pofantazjować, można i o batożeniu i biciu w mordę.
 • @Pedant 08:44:12
  Do tego znajomość branży porno. Bardzo "wyrafinowane" gusta.
 • @Pedant 08:35:22
  Wystarczy wbić jego nazwisko/gwiazda porno Floyd/ i wyskakuje jaki to był aktor. Dlatego zamieściłem. Żydzi pańszczyznę znieśli...nie ośmieszaj się lewaku...A co do UB, to było po wojnie, tak trudno było zrozumieć. Może i twoi tam w UB czy SB, etc, byli lewaku.
 • @Wican 08:46:16
  Lewaku toż to wasz i żydów przemysł branża porno. Odpowiedziałem już lewakowi pedantowi, więc przeczytaj.
 • @kula Lis 69 09:03:46
  Ależ ty zakłamany. jak nic-pełny Żyd. Przynajmniej mentalnie. Sam o czymś pisze i próbujesz tym zainteresować innych (tutaj branżą porno) a potem wrzeszczysz, że to nie ty? Nie dość, że hipokryta, to jeszcze z deficytem odwagi cywilnej?
 • @Pedant 08:44:12
  Dobry lewak, komuch to martwy, czy z komuchami się nie dyskutuje, czy układa do nich się strzela, powinieneś wiedzieć czyje to słowa.
 • @kula Lis 69 09:06:09
  Piotrowicza chciałbyś likwidować?
 • @demonkracja "W szatańskim świecie - nie jest ważne to co widać - bo to jest to - co diablisko chce abyśmy widzieli"
  .
  https://m.neon24.pl/83d12c80e1c226a1b40f1cb9e101d1f8,14,0.png  Bogumił Boguchwał
 • @Pedant "Chciałbym zgody narodowej, bez wyszukiwania wrogów."
  .
  https://m.neon24.pl/e61984a7f9eee2504e9c9391ee8ef879,14,0.jpg
  https://m.neon24.pl/ca6a01c090c8e9ac8507333363250f39,14,0.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • @kula Lis 69 09:02:14
  "Wystarczy wbić jego nazwisko/gwiazda porno Floyd/ i wyskakuje jaki to był aktor. "

  Należy sprawdzać. Obejrzał Pan, czy rzeczywiście to jest Floyd? Jest tam biczowanie i bicie w mordę?

  Ale pomysł fajny. Wpisuję: gwiazda porno kula lis.

  Otrzymałem 52 tysiące zwrotów.
 • Dziennikarka „New York Times” o zamieszkach w USA: Niszczenie własności i kradzież to nie przemoc. „To są tylko rzeczy”
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mMzBlMy9wLzIwMjAvMDYvMDMvNzY4LzUxMi8wOTU4ZDZmYWZhNWY0NTYzODVmNDIxZDcyMjM1YTYyNS5qcGVn.jpeg
  Reporterka amerykańskiego „New York Times Magazine” oraz laureatka nagrody Pulitzera Nikole Hannah-Jones stwierdziła podczas wywiadu ze stacja telewizyjną CBSN, że należy być ostrożnym komentując zamieszki i plądrowanie sklepów w odpowiedzi na śmierć Afroamerykanina George’ Floyda. Jej zdaniem nie należy stawiać między jednym a drugim znaku równości. Tak, niszczenie własności jest niepokojące, podobnie jak kradzież, ale to są tylko rzeczy. Przemoc jest wtedy, gdy biały agent państwa klęczy na karku człowieka aż ujdzie z niego życie. Niszczenie własności, którą można zastąpić, to nie przemoc. Używanie tego samego języka by opisywać obie te rzeczy, jest niemoralne podkreśliła Hannah-Jones. Jak donosi telewizja „Fox News” Hannah-Jones niedawno zdobyła nagrodę Pulitzera za kontrowersyjny projekt „1619”, którego celem jest zbadanie spuścizny niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych z okazji 400. rocznicy przybycia pierwszych Afrykanów do Wirginii.

  Laureatka Pulitzera dodała, że „każda rozsądna osoba zniechęcała by ludzi do niszczenia cudzej własności, ale „to nie są rozsądne czasy”. Dlatego ona zniechęcać nie będzie. Według niej demolka sklepów jest uzasadniona, w końcu czarnoskórzy Amerykanie „doświadczyli lata policyjnej brutalności”.

  Jeśli więc ludzie nie przestrzegają prawa to dlatego, że to prawo ich nie szanuje. Nie można wymagać by ludzie trzymali się zasad, gdy policja się ich nie trzyma dodała Hannah-Jones. Jej wypowiedzi wywołały w USA falę oburzenia.

  Zgodnie z ta logiką spalenie budynku nie jest aktem przemocy. Co za moralnie zbankrutowana obrona tego, czego obronić się nie da napisał na Twitterze redaktor naczelny „National Review”.

  Ci ludzie plądrujący sklepy, niszczący je za pomocą cegieł i łomów, to żadna przemoc! zauważył sarkastycznie komentator Andrew Sullivan. A publicysta Ben Shapiro dodał, że „te uwagi są tak głupie, że zasługują tylko na jedno: nagrodę Pulitzera”.

  Fox News


  Ps...Ta „dziennikarka” sama się prosi aby ktoś zdemolował jej samochód i spalił jej dom! Przecież to tylko jej rzeczy! A gdyby to murzyn klęczał na karku białego obywatela, to byłoby ok? Taka lewacka logika. Wychodzi wartość nagród Pulitzera, Nobla itp.
 • @lorenco 18:27:53
  Nie wiesz o czym piszesz. Biały zatrzymany przez policję w USA ma większą szansę bycia postrzelonym/zastrzelonym niż czarny. Gdy w 2017 czarny policjant zastrzelił białą kobietę w Minneapolis też takie androny pisałeś? Też podpalono i rozgrabiono setki sklepów, w tym z fortepianami Yamaha? Dlaczego 90% pensjonariuszy ZK w Stanach to czarni? A dlaczego czarnego mordercę O.J.Simpsona uniewinniono? Byłeś kiedyś w Stanach czy znasz je tylko z lektury Gazety Aborczej?
 • @Wican 08:29:43
  W USA bardzo często od kul czarnoskórych kryminalistów giną policjanci, także czarni. Czy w wyniku tego mają wówczas miejsce jakieś demonstracje, czy dochodzi do zamieszek, do okradania i podpalania sklepów ?
 • @Pedant 09:20:56
  Nie kompromituj się, mnie tam nie zobaczysz.
 • Slepa manka
  Jest wyjatkowa łobuzeria wypisywac , ze gdzies pisalam, ze mi zal bylo jakiegos murzyna. Zwłaszcza amerykanskiego.
  Ja na ogol podaje linki do informacji.

  Uwazam, ze pani Slepa Manka zamienia blog w podmiejski magiel.
  Nigdzie nie pisalam o okolicznoscich aresztowania. Podaje to, co podaja oficjalne informacje.
  Artykul byl tlumaczeniem amerykanskiej gazety, weteranow amerykanskich.
  Podalam tez oficjalny raport policji amerykanskiej.

  Znizajac sie do poziomu Slepej manki rownie dobrze mozna napisac, ze to czarni Afro-amerykanie wymordowali Serbow (Bialy Clinton) , Irakijczykow (Bialy Bush) Libijczykow (Obama?) i syryjskich chrzescijan probowal dobic pomaranczowy POTUS

  No i wiadomo powszechnie, ze napalmu w Wietnamie uzywali Afro-Amerykanie i to Afro-Amerykanie zrzucali bomby na Hiroshime i Nagasaki, a nawet Napalm na Wietnam.
  A teraz czarne amerykanskie murzyny probuja zoltym Chińczykom odebrać chinskie terytorium. Bo ta chinska wyspa Paracel nalezy sie czarnym Amerykanom, bo wreszcie beda mieli rope z Paracel wylacznie dla siebie.

  Biale zas Amerykanie o niczym innym nie marza, jak tylko o tym jakby tu nie stracic twarzy i...oddac Rosji Alaske.
  A Serbom Kosowo.
 • @kula Lis 69 09:47:59
  No i, hipokryto? Widzę., ze UBeckie metody są ci bliskie. Duszenie kolanem do ziemii bezbronnego? I to nie był wypadek przy pracy. Ten gliniarz wielokrotnie nadużywał siły. Taki frustrat. A w stanie Minnesota, to Czarnych jest jakieś 4%. A ty wymyślasz jakieś ogólne bajki. Ale cóż. Dla mentalnego ubeka, kłamtwo to pryszcz.
 • SZALONE PROTESTY W OBRONIE MORDOWANYCH MURZYNÓW W 51 STANIE NAD WARTĄ
  W Poznaniu odbył się protest przeciwko brutalności policji w Minneapolis. Ubrana na czarno czereda położyła się na Placu Adama Mickiewicza. Jak się okazuje udało się nawet znaleźć murzyna, który też chciał poleżeć.
  Z Zachodu ściągane są wszystkie kretynizmy więc i ten musiał do Polski zostać zawleczony. W USA trwają rozruchy, które zaczęły się po tragicznej śmierci czarnoskórego mężczyzny uduszonego w czasie interwencji przez policjanta.

  Zamieszki, plądrowanie, podpalanie, napady wzbudziły zachwyt lewicy w Europie więc zaczęto też demolować Paryż i atakować policję w Londynie, Sztokholmie, czy Amsterdamie.

  Reklama
  To było pewno, że i w Polsce znajdą się tacy, którzy zaczną protestować z powodu tego co zdarzyło się w oddalonej o 10 tysięcy kilometrów Minnesocie. Na razie jeszcze nieśmiało – bez rabowania sklepów i podpalania.

  Tak więc kilkadziesiąt młodych ludzi postanowiło zaprotestować przeciwko rasizmowi w Ameryce. Jak wszyscy to wszyscy – babcia też. To znaczy akurat chyba żadnej babci nie było, bo leżeć postanowili sami młodzi ludzie.

  Jak się okazało udało się jednak nawet znaleźć murzyna tak, by ten protest nie był rasistowski, czy tez przeprowadzany przez białych uprzywilejowanych ludzi.

  Według jednego z internautów murzynowi w czasie leżącego protestu udało się nawet zająć strategiczną pozycję, tuż za ubraną w kusą spódniczkę towarzyszkę walki z kolonializmem i rasizmem.

  https://nczas.com/2020/06/04/brawo-w-poznaniu-jednak-znalezli-murzyna-malpowanie-amerykanskich-protestow-bylo-dzieki-temu-mniej-rasistowskie-wideo/  Policjant który udusił czarnoskórego mężczyznę i jego koledzy zastosowali chwyty używane przez izraelskich antyterrorystów. Co najmniej 100 funkcjonariuszy z Minnesoty, gdzie doszło d tragedii było szkolone przez izraelskie służby.
  Dla wielu ekspertów jasne jest że ten sposób zatrzymywania i obezwładniania jaki zastosowano wobec George’a Floyda, a który zakończył się jego śmiercią, jest „wynalazkiem” izraelskich oddziałów specjalnych.

  Teraz okazuje się, że co najmniej 100 policjantów z Minnesoty, gdzie doszło do tragedii było przez nich szkolonych. Nie wiadomo na razie czy wśród nich był bezpośredni sprawca śmierci Floyda – Derek Chauvin.

  Reklama
  Szkolenie zorganizował konsulat Izraela w Chicago razem z Federalnym Biurem Śledczym – FBI. Antyterroryści mieli uczyć technik jakie stosują u siebie w kraju i na Zachodnim Brzegu Jordanu.

  Neta Golan, założycielka Międzynarodowego Ruchu Solidarności -International Solidarity Movement (ISM) twierdzi, że zna te techniki , gdyż używano ich wobec niej w czasie protestów w 2006 roku na Zachodnim Brzegu Jordanu.

  W rozmowie z dziennikiem „Morning Star” mówi, że gdy tylko zobaczyła nagranie z Floydem i klęczącym na jego karku policjancie od razu rozpoznała te techniki i chwyty.

  – Wszyscy żołnierze w jednym czasie zaczęli wykręcać i łamać palce w ten sam określony sposób, więc było jasne, że przeszli jakieś wspólne przeszkolenie – mówi Golan. – Uciskali tez kark i klatkę piersiową. Dwóch moich przyjaciół ma od tego uszkodzone kręgi szyjne.

  Policja amerykańska szkolona jest od dawna przez izraelskie służby. Treningi przechodzili funkcjonariusze nie tylko z Minnesoty, ale też Georgii, Florydy, New Jersey, Pensylwanii, Kalifornii, Arizony, Connecticut, Nowego Jorku, Massachusetts, Karoliny Północnej. Szkolenia często miały miejsce w Izraelu Policjantów uczono głównie technik obezwładniania, zatrzymania i rozpraszania tłumów.

  https://nczas.com/2020/06/04/czy-izraelczycy-szkolili-policjanta-ktory-zabil-georgea-floyda-takie-techniki-stosuja-antyterrorysci-wobec-palestynczykow-wideo/
 • @AgnieszkaS 18:41:57
  napisałaś

  Nie przypominam sobie aby odbyły się protesty w imieniu ofiar.

  Odpowiadam

  Twoim zdaniem, skoro nie odbyły się protesty w obronie ofiar, to znaczy, że POLICJANCI MAJĄ SIĘ ZACHOWYWAĆ JAK BANDYCI I ZAWODOWI MORDERCY DZIAŁAJĄCY Z SADYSTYCZNĄ LUBOŚCIĄ?

  Widać, że ludność w USA ciągle jest w Starym Testamencie i nie zna miary sprawiedliwości wysubtelnionej miłością i miłosierdziem. Policja bez procesu może mordować ludzi? No to macie w tym USA łby zryte przez Żydów jak w Sowietach.

  Syjonizm amerykański zdaniem ks. prof. Michała Poradowskiego wziął się stad, że zydowscy rabini zorientowali się w tym, że przybysze z protestanckich krajów Europy nie mieli w Stanach Zjednoczonych AP prawie w ogóle pastorów i dlatego się przebranżowili na pastorów i przybyszów zeżydzili

  I dlatego USA to żydowskie imperium zła!
 • @ikulalibal 19:19:50
  USA żydowskie imperium zła.

  Zamiast pastorów mają ukrytych rabinów i dlatego ciągle tkwią w Talmudzie i w Starym Testamecie.
 • @demonkracja 21:54:31
  Chyba z tą bezkarnością w USA to żart etruski z powieką jak sosnowe łuski. 50% OSADZONYCH NA ŚWIECIE SIEDZI W WIĘZIENIACH USA!
 • @Repsol 22:54:45
  Prokuratura i biegli - Covid-19 zabija szybciej niż kula
  https://janusz.neon24.pl/post/155283,prokuratura-i-biegli-covid-19-zabija-szybciej-niz-kula
 • @Janusz Górzyński 19:16:22
  @AgnieszkaS 18:41:57
  napisałaś
  Nie przypominam sobie aby odbyły się protesty w imieniu ofiar."

  Pani Agnieszka nie zauważyła, że obecne protesty są w imieniu ofiary.

  Poniżej Jimmy Kimmel komentuje ostatnie wydarzenia. Dedykowane Pani Agnieszce i tym co znają angielski:

  https://www.youtube.com/watch?v=s9XtUDB4ykA
 • @Krystyna Trzcińska 23:03:28
  https://www.youtube.com/watch?v=zDwbXl6dpuo
 • @Janusz Górzyński 19:16:22
  Nie wiem, co pewne zdanie dla Pana znaczy. Prawdę mówiąc, nie jestem zainteresowana. Proszę nie manipulować moimi wypowiedziami. Każdy je może przeczytać i zrozumieć bez udziału interpretera.
 • Hmm
  Tyle tu lewackiego bełkotu, a wszystkich zaorał jeden z nielicznych zdrowo myślących użytkownik "kula Lis 69". Pozdrawiam serdecznie tego Pana.
 • @Pedant 19:48:08
  "Pani Agnieszka nie zauważyła, że obecne protesty są w imieniu ofiary."
  /Pedant/

  Znowu Pan trolluje i to w dosyć prymitywny sposób.

  Mój komentarz, do którego zmodyfikowane przez Pana zdanie się odnosi, jest powyżej:

  W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA(…)
  Nie przypominam sobie aby odbyły się protesty w imieniu ofiar.
 • @Baster pl 21:30:54
  "Tyle tu lewackiego bełkotu, a wszystkich zaorał jeden z nielicznych zdrowo myślących użytkownik "kula Lis 69"."

  Zaoruje ilością a nie jakością.
 • @AgnieszkaS 21:31:35
  "Znowu Pan trolluje i to w dosyć prymitywny sposób.
  Mój komentarz, do którego zmodyfikowane przez Pana zdanie się odnosi, jest powyżej:
  W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA(…)
  Nie przypominam sobie aby odbyły się protesty w imieniu ofiar."

  Już to Pani wykazałem, że Pani albo nie rozumie cytowanego tekstu albo nie jest uczciwa. Powtórzę:

  Tekst na który się Pani powołała:

  "Between 2012 and 2015, blacks committed 85.5 percent of all black-white interracial violent victimizations"
  (https://www.city-journal.org/terrifying-collapse-of-the-rule-of-law)

  Czyli po polsku:

  "Między 2012 i 2015, czarni popełnili 85.5 procent ze wszystkich międzyrasowych czarno-białych aktów przemocy"

  Napaści i bójki między białymi i czarnymi to tylko część wszystkich przestępstw. To oznacza tylko że czarni napadali znacznie częściej na białych niż biali na czarnych, co jest prawdą.

  Tutaj są liczby aresztów na tle kryminalnym, suma oraz wyszczególnione rodzaje przestępstw za rok 2017
  https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2017/crime-in-the-u.s.-2017/tables/table-43

  Suma:
  wszyscy 8,162,849
  biali 5,626,140
  czarni 2,221,697

  w tym napaści (aggravated assault) dokonane przez czarnych 101,513, czyli mniej niż dwa procent wszystkich przestępstw, wliczając napaści czarnych na czarnych.
  Biali dokonali 188,087 napaści, zapewne głównie na białych.
 • @All
  Jeszcze raz , jak zamordowano człowieka . https://www.bitchute.com/video/kCJnDjzfi1ct/ Resztę zalecam sobie dopowiedzieć .
 • @Pedant 22:09:44
  "Pani Agnieszka nie zauważyła, że obecne protesty są w imieniu ofiary."
  /Pedant/

  Kłamco i manipulatorze, zauważyłam z całą pewnością, że protesty obecne są w imieniu ofiary.


  Natomiast nie zauważyłam protestów kiedy czarni dokonywali przestępstw a ofiarami byli biali. Nie widziałam też protestów, kiedy czarni policjanci zabijali białych, ani też w przypadkach, kiedy biali policjanci w okrutny sposób strzelali do białych. Incydent, kiedy czarny policjant zabija czarnego przestępcę nie jest nawet brany tutaj pod uwagę, bo nie spełnia podstawowych propagandowych wymogów.

  Nikt po zaistnieniu tych pozostałych incydentów nie organizował zamieszek, nikt nie walczył z rasizmem, nikt nie podpalał i nie grabił.

  Dla osiągnięcia celów politycznych pewne lewicowe grupy bezwstydnie eksploatują tylko i wyłącznie przypadek, kiedy biały zabije czarnego, nigdy odwrotnie.

  Nie mam przyjemności prowadzenia dalszej dyskusji z Panem.
 • @AgnieszkaS 22:41:27
  Może nam pani napisze co słychać u banderowskiego rezuna z ATO Bogdana Wieczirko który kilka dni temu w Minneapolis usiłował rozszmalcować setki protestujących.
  https://www.youtube.com/watch?v=guHKG7N-wvk
 • @AgnieszkaS 22:41:27
  "Nie mam przyjemności prowadzenia dalszej dyskusji z Panem."

  Przyłapałem Panią na brzydkiej manipulacji, więc Pani ucieka, zamiast przyznać się do błędu i przeprosić.

  Przypomnę, przetłumaczyła Pani nieprawidłowo tekst aby postawić Murzynów w złym świetle: "W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA(…)" (szczegóły w poprzednim moim komentarzu).

  https://www.youtube.com/watch?v=Ut7SEHpYqes
 • @Pedant 23:08:41
  Agentura pełną mordą ?. Salute :) Ps : Tylko portale pomyliła . :)))))
 • @AgnieszkaS 22:41:27
  Myli się ten, kto uważa, że Policja w Minneapolis to biali rasiści. To jest bardzo dalekie od prawdy. Policja w Minneapolis jest "rasowo zróżnicowana".

  A tutaj przypadek, z którym każdy racjonalnie myślący Polak powinien się zapoznać:

  Justine Ruszczyk (brzmi znajomo?), instruktorka jogi, przybyła do Minneapolis z Australii. Przybyła na zaproszenie narzeczonego, Dona Damonda. Mieli w planie ślub. To był rok 2017, lipiec. Pech chciał, że Justine zadzwoniła na Policję w sprawie napaści o charakterze seksualnym, która miała miejsce w alejce za jej domem. Kiedy przybył samochód policyjny Justine wybiegła na zewnątrz aby powiadomić funkcjonariuszy o tym, co się stało. Czarnoskóry policjant, którym był somalijski emigrant Mohamed Mohamed Noor, sięgnął po pistolet i zastrzelił Justine przez otwarte okno samochodu.

  Don Damond na rozprawie przeczytał list, w którym opisał jak płakał, kiedy tydzień po śmierci Justine zobaczył w sklepie suknie ślubną, którą wybrała sobie jego narzeczona.

  Somalijczyk został skazany na 12 i pół roku więzienia. Sprawa przeszła w zapomnienie bez większego rozgłosu.

  https://www.cnn.com/2019/06/07/us/minneapolis-mohamed-noor-sentenced/index.html

  https://cbsnews2.cbsistatic.com/hub/i/r/2019/04/19/e56d470d-bd0b-4f22-9716-e1cdd36a6a2b/thumbnail/1200x630/c78bd9ecb6f78d1d2d7e67a9a13367e9/noor10.jpg

  Policjant i ofiara
 • @AgnieszkaS 23:38:01
  "W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA"
  "Between 2012 and 2015, blacks committed 85.5 percent of all black-white interracial violent victimizations (excluding interracial homicide, which is also disproportionately black-on-white)."

  Liczy Pani, że nikt nie zna angielskiego? Wstyd! Pani tłumaczenie jest fałszywe.

  Albo Pani ma problemy "with reading comprehension"
 • @Pedant 23:08:41
  To nawet nie było tłumaczenie. Posłużyłam się danymi z artykułu.

  "W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA"

  "Between 2012 and 2015, blacks committed 85.5 percent of all black-white interracial violent victimizations (excluding interracial homicide, which is also disproportionately black-on-white)."

  Żegnam!
 • @AgnieszkaS 23:46:14
  "To nawet nie było tłumaczenie. Posłużyłam się danymi z artykułu."

  Tylko zafałszowanie?
 • @Pedant 23:52:54
  Once you go black there is no going back.

  Goodbye Pedant, let the door hit you where the good Lord split you.
 • @AgnieszkaS 23:57:02
  "Once you go black there is no going back.
  Goodbye Pedant, let the door hit you where the good Lord split you."

  Przetłumaczę:

  " Jak raz dołączysz się do czarnych nie ma powrotu. Do widzenia Pedancie, niech drzwi uderzą cię gdzie dobry Pan cię rozdzielił"

  Czy Ku Klux Klan przyjmuje kobiety?
 • @kula Lis 69 06:27:59
  Prawa człowieka są prawami Boga i z nich wynikają przywileje i obowiązki człowieka. Takich praw nikt nie może się zrzec, gdyż są to prawa przyrodzone. Owszem na Dekalog nie może się nikt powoływać jeśli sam go odrzuca, z nim wojuje oraz go gwałci, łamie, przekracza prawa Boga świadomie i dobrowolnie. Inaczej mówiąc, że nikt kto Dekalogu nie szanuje, to też nie może się pod jego ochronę uciekać. Zatem morderca nie może mówić, że nie wolno go zabić, albowiem V przykazanie zabrania mordowania. Otóż jeśli zbrodniarz jest szczególnie zły i jego istnienie zagraża społeczeństwu, to państwo jako mściciel i obrońca ofiar ma prawo i nawet obowiazek takiego unicestwić.
  Ponadto przy ocenie czynu, zawsze prócz przedmiotu prawdy materialnej, ocenie podlega wewnętrzna złość sprawcy, stan psychiczny i rozmiar wykonanego zła badanego na podstawie obiektywnej teorii dowodów sądowych w relacji do obowiązującej procedury i prawa materialnego. Kara bez sprawiedliwości i celów resocjalizacyjnych i leczniczych nie jest żadną karą, lecz zbrodnią zakutą w paragrafy oraz państwowym bezprawiem. Bez prawidłowych ocen takich bytowości człowiek, społeczeństwo, prawo, państwo, etc. trudno w ogóle mówić o sprawiedliwości i celu systemu politycznego i cywilizacyjnego.

  USA jest oparte o system okrucieństwa i przemocy oraz o subkulturę samosądów lansowanych przez film i media
  https://www.youtube.com/watch?v=xg_ya8AhIsU


  SKORO MURZYN DOKONAŁ JAKIEGOŚ MAŁEGO WYKROCZENIA TO SADYSTYCZNA POLICJA POSTANOWIŁA GO TORTUROWAĆ I OKRUTNIE ZAMORDOWAŁA. GDY TO WYSZŁO NA ŚWIATŁO DZIENNE, TO SPOŁECZNOŚĆ MURZYŃSKA I LEWACKA POSTANOWILI UKARAĆ POLICJĘ, PAŃSTWO I WSZYSTKICH KAPITALISTÓW UTRZYMUJĄCYCH TAKIE PAŃSTWO.

  To prosty mechanizm!


  PS

  W ogóle bym się nie zdziwił, że za tym wszystkim stoją również inżynierowie społeczni, którzy znając cele i mentalność tych środowisk to postanowili na coraz smielsze wystąpienia tych społeczności, aby potem dokręcić sruby i upuścić krew. Więzienia w USA są prywatne i dotowane przez państwo oraz służą jako obozy pracy. Możliwe, że potrzeba siły żywej do roboty niewolniczej w USA skoro kończy się epoka niewolników chińskich?

  KTÓŻ MOŻE WIEDZIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE W CHCIWEJ KOSZERNEJ ŁEPETYNIE?


  Najważniejsze, że w 51 stanie USA w Polin nad Wisłą, tubylcy reagują tak jak trzeba, bo ręce inżynierów społecznych sięgają poza Ocean.


  Choroba postępuje. Położyli się przed ambasadą USA w Warszawie. Stołeczni lewacy też są oburzeni tym, co stało się w Minneapolis
  https://nczas.com/2020/06/04/choroba-postepuje-polozyli-sie-przed-ambasada-usa-w-warszawie-stoleczni-lewacy-tez-sa-oburzeni-tym-co-stalo-sie-w-minneapolis/?utm_source=onesignal&utm_medium=onesignalautolink&utm_campaign=onesignalautolink

  I tutejsze czarnuchy zaczęły się dopuszczać samogwałtów
  https://nczas.com/2020/06/05/zboczeniec-wszedl-do-autobusu-i-zaczal-sie-onanizowac-ekshibicjonista-zajmie-sie-sad/
 • @Janusz Górzyński 19:32:17
  Wiezienia w US sa notowane na gieldzie nowojorskuej i dla tego jest tak duzy wskaznik osadzonych.To jest bardzo intratny biznes.
 • @ikulalibal 23:03:06
  Co napisze jak to jest jej ziomol.!
 • @Pedant 23:08:41
  Nie ma argumentow ,szkoda z nia prowadzic jakakolwiek dyskusje. Pani A swietnie sie czuje na bandrowskim portal popaprani.pl.
 • @AgnieszkaS 21:31:35
  NAPISAŁA PANI

  W latach 2012-2015 czarni popełnili 85.5 procent przestępstw w USA(…)
  Nie przypominam sobie aby odbyły się protesty w imieniu ofiar.

  PYTAM CZY TO WSZYSTKO UPOWAŻNIA POLICJANTÓW DO UDUSZENIA MURZYNA W KAJDANKACH PODCZAS ZATRZYMANIA?
 • @Janusz Górzyński 06:28:33
  Szanowny Panie,

  Wyraziłam moje opinie w wielu komentarzach powyżej. Podaję link aby się Pan z tym, co napisałam zapoznał:

  //slepamanka.neon24.pl/post/155676,jak-to-bylo-z-zabojstwem-georga-floyda-widziane-z-usa#comment_1682760
 • @Janusz Górzyński 19:32:17
  ------------
  "Chyba z tą bezkarnością w USA to żart etruski z powieką jak sosnowe łuski. 50% OSADZONYCH NA ŚWIECIE SIEDZI W WIĘZIENIACH USA!"
  ------------
  Proszę czytać ze zrozumieniem. Chodzi o to, że ichnie lewactwo wyhodowane tam przez i czarci pomiot i sam ów pomiot ramię w ramię zapewniają czarnym bezkarność w ostatnich incydentach na ulicach.
  Wniosek
  Czarci pomiot wspinając się po plecach czarnych chce tam osiągnąć swoje niecne cele wobec białych. Tzw. proletariat robotniczy - żymokomuna zastąpiła tam i nie tylko tam sodomitami, wyhodowanym przez siebie - opętanym lewactwem i czarnymi - i tak to należy rozumieć. Żymokomuna przerabia Amerykę na szatańskie odchody - tak ostatecznie i do końca - więc w efekcie i całą ludzkość!
 • @Pedant 21:39:06
  Najśmieszniejszym jest to, że antyrasizm u przygłupów robi za synonim lewactwa. Gamonie używają słów, których znaczenia nie rozumieją. Począwszy od "lewactwa". Bo akurat taki radykalizm, jaki gamonie prezentują, świadczy o "rewolucyjnej czujności". To co prezentują, to jakobinizm
 • @Pedant 23:08:41
  Jak tylko wykażej tej osobie nielogiczność, słabość merytoryczną, czy zakłamanie, to ona od razu wie, najpierw te swoje brzydkie sposoby prowadzenia dyskusji, zwala na adwersarzy.
 • @AgnieszkaS 23:34:21
  W stanie Minnesota, Czarni stanowią ledwie jakieś 4%.
  Ale cóz, wielu amerykanów polskiego pochodzenia, któymi pomiataja w USA, chce poczuć się ważna i okazuje wyższość wobec Czarnych. A ilu Polaków porobiło kariery w USA? Sport, muzyka,film,biznes, nauka? Nawet proporcjonalnie, to więcej czarnych osiąga sukcesy
 • @Wican 10:07:47
  Na przykład nasz syn jest dyrektorem od ludzkich zasobów, w koncernie w Utah, miał za zadanie oczyścić firmę z żydowskich złodziei, i to zrobił. Ma przydomek w firmie Jewish Killer. Za to przedłużono mu kontrakt na następne 5 lat, z pensją 250 tys dolarów rocznie, plus dom 250m2,samochody 2 oraz bonusy.
 • @kula Lis 69 10:44:42
  W UTAH to rządzą mormoni, a nie Żydzi. I nie twierdzę, że żaden Polak nie jest w stanie odnosić sukcesów. Mam rodzinę sporą i jedni odnieśli sukces, zarówno sportowy jak i naukowy, a drudzy nie. Ale mnie interesuje procent i porównanie.
 • @Wican 11:47:25
  Ale żydzi byli w firmie.
 • @Wican 11:47:25
  Szef firmy to Mormon, dlatego ściągnął syna z ich fili w Wiedniu by porządek zrobił.
 • @kula Lis 69 11:52:20
  "Szef firmy to Mormon, dlatego ściągnął syna z ich fili w Wiedniu by porządek zrobił."

  Nie wiedziałem, że Mormoni dbają aby ich firmy były judenfrei. Gratuluję syna ;)

  Dziwna sekta:

  https://www.youtube.com/watch?v=ltd1ONtjsS4
 • @Pedant 12:01:46
  Od złodziei żydowskich bo okradali firmę.
 • @kula Lis 69 12:10:21
  "Od złodziei żydowskich bo okradali firmę."

  Wiem, wiem. Żydzi to złodzieje, Murzyni to bandyci, zaś koledzy kula lisa złote ptacy.
 • @Pedant 12:28:18
  No i nie tylko w Utah bo w innych filiach także. Choć raz udało ci się prawdę napisać...Żydzi to złodzieje, Murzyni to bandyci, zaś koledzy kula lisa złote ptacy.....Pełna zgoda...
 • @demonkracja 08:03:22
  https://www.youtube.com/watch?v=v3WYM2LC6Vw
 • @kula Lis 69 12:31:17
  https://www.youtube.com/watch?v=959ahRbraEg
  Rozpoczynają się aresztowania osób finansujących zamieszki w USA - Wiktor - Korespondencja z US
 • @Janusz Górzyński 18:25:31
  No i bardzo dobrze, tępić lewactwo i żyda Sorosa, a uderzenie po kieszeni ich bardzo zaboli.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031