Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Covid 19, jak się to robi w Chicago-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak się okazało, władze stanu Illinois, ukrywały podstawowy fakt, że wśród domniemanych przypadków śmierci spowodowanych koronawirusem, 92% śmiertelników miało wcześniej powazne inne przewlekłe choroby.

Przyglądając się sytuacji coronavirusowej w Polsce, odnosi się wrażenie, że jest to sprawa dla polityków PiSi PO trzeciorzędna, albo i czwartorzędna. Zwolennicy PiS znowu się zachłystują geniuszem dyktatora, który to po raz kolejny wykiwał PO. Dla mnie osobiście eliciarstwo PO może wykiwać nawet przedszkolak i wcale nie żaden geniusz. Podobne zdanie miałam i nadal mam o eliciarstwie patriotycznym inaczej z PiS. Tzw. geniusz Jarosława wynika z ustaleń ich nadzorców magdalenkowych, które to trafiają w formie rozkazów do eliciarstwa, które to na potrzeby swoich wyznawców, oznajmia im o swoich genialnych posunięciach, w które to żelazny elektorat musi uwierzyć i zaufać bezgranicznie. Nie ma żadnego miejsca na jakiekolwiek wątpliwości.
Jak jest coronawirus i jak on jest niebezpieczny, to tak ma być. Wiara w prawdy objawiane przez wodza jest  najważniejsza, a jak kto jakieś wątpliwości, to jest ruską onucą albo agentem nasłanym przez Putina. Bo przecież tylko ruscy agenci w swoim cynizmie mogą podważać prawdy podawane do wierzenia przez samego geniusza Jarosława.
W takim postrzeganiu polityki, podawanym do wierzenia przez pisowskich politruków nic się nie zmieniło od czasów wybuchu kryzysu ukraińskiego na początku 2014 roku.
Więc jeśli minister zdrowia Szumowski podaje do wiadomości, że mamy być wzięci za pysk, to od razu wiadomo, że za tymi genialnymi posunięciami stoi geniusz samego Jarosława. Sympatycy PiS w try miga wiedzą że to przez usta Szumowskiego przemawia sam geniusz Jarosława. Więc nie pozostaje nic innego, jak tylko się zastosować bez żadnego szemrania do tzw. dyktatury ministra zdrowia.
Krytykanci i ruska swołocz nasłana przez Putina, zostaną zepchnięci w czeluści piekielne.
A tymczasem według oficjalnych danych statystycznych na dzień 15 maja 2020, na całym świecie jest na dzisiaj potwierdzonych ok. 4 440 000, z czego na USA przypada 1 450 000 osób zarażonych coronavirusem. Przypadków śmiertelnych wynikających z coronavirusa na świecie do dzisiaj odnotowano 302 000 osób, z czego w samym USA odnotowano 86 571 osób.
Cóż z tego wynika dla postronnego obserwatora?
Wynika z tego tylko tyle, że USA ma najgorszy na świecie system opieki zdrowotnej,  konpletnie niewydolny w przypadku pandemii, jaką jest coronavirus.Prywatny model opieki medycznej nastawionej wyłącznie na zysk, okazał się zabójczy w przypadku pandemii. Ta można by sądzić , jeśli się weźmie na poważnie bardzo ponure, oficjalne statystyki zachorowań i śmierci na koronawirusa.
Warto również wspomnieć że w USA najwięcej ludzi poddaje się testom, ale jak to udowodniono w Tanzanii, nawet owoce i zwierzęta domowe mogą być zarażone koronawirusem. Ale nawet jeśli masz wynik pozytywny testu, a nie wykazujesz żadnych objawów, jesteś i tak sklasyfikowana jako koronawiruśnik i jesteś nosicielką bezobjawową.
Ale jeśli się przyrzeć dokładnie podanym oficjalnym statystykom, to okazuje się, że najwięcej zachorowań i śmierci z powodu Covid19 przypada zdecydowanie na stany: New York, California, Massechusstes, Illinois. Warto zauważyć, że te właśnie stany są uważane za żelazne i jak najbardziej pewne bastiony Partii Demokratycznej. W tych stanach podjęto najbardziej drakońskie środki anty-covid, których to gubernatorzy nie zamierzaja znosić i przedłużają je na czas nieokreślony.
Moim zdaniem wynika to wyłącznie z powodu kampanii prezydenckiej, w której to uczestniczy już tylko dwóch graczy: John Biden i Donald Trump.Ponieważ demokraci nie mają już żadnych haków na Trumpa, by móc z powodzeniem przeszkodzić mu w reelekcji, na dzisiaj jedynym ich atutem może być przekonanie wyborców, że Trump sobie kompletnie nie radzi z epidemią koronawirusa.
Ma to oczywiście ułatwić kandydatowi demokratów Joe Bidenowi, u którego starcza demencja nabiera przyspieszenia,  możliwość wyboru na najwyższe stanowisko w USA. Dlatego w tych stanach, w których demokraci mają swojego gubernatora, oraz kongres stanowy, w zależności od potrzeb wyborczych liczba ofiar Covid 19 będzie rosnąć i gospodarka tych stanów będzie zamknięta prawdoppodobnie aż do dnia wyborów. Przed taką perspektywą stoją obywatele stanów zarządzanych przez demokratów: California, Illinois, Massechusets i New York.
Tymczasem cyfry zachorowań jak i śmierci spowodowanych Covid 19 w stanie Illinois uległy weryfikacji na podstawie traportu, który był skrzętnie ukrywany do tej pory przez władze stanowe jak i metropoli chicagowskiej.
Na podstawie danych z biura Cook Couny Examiner okazało się, że ponad 50% przypadków śmierci z powodu Covid 19 przypada na domy starców. Z mojego praktycznego doświadczenia wiem, że w tzw. Nurisng Homes, co roku odbywa się obowiązkowe szczepienie przeciwko grypie. Każdy pacjent musi podpisać się, że przyjął szczepionkę dobrowolnie i wiem, że pacjenci i ich rodziny nigdy nie zgłaszały sprzeciwu.  Więc mnie wcale nie dziwi taki wysoki procent odsetek ofiar śmiertelnych wśród pensjonariuszy domów starców.
Wiem również, że nie jest ważne, na jakie schorzenia wcześniej chorowały ofiary, oraz z jakiego powodu umarły. Wszystkim zmarłym pacjentom w domach starców, przypisuje się przyczynę zgonów Covid 19.
 Następna zaś najciekawsza informacja ujawniona przez biuro Cook County Examiner, dotyczy liczby pacjentów którzy zmarli na coronavirusa, ale mieli wcześniej inne poważne schorzenia. Otóż okazało się, że 92% tych pacjentów miało przed śmiercią inne schorzenia, które prawdopodnie spowodowały ich śmierć, a nie już osławiony coronavirus.
Aby nie być posądzaną o dane wyssane z palca, kopiuję ten bardzo interesujący raport, wraz z przedziałami wiekowymi. Warto wspomnieć, że Cook County to około 5 200 000 ludności, obejmujące Chicago.
 
Wynika z tego raportu, że ponad 230 osób zmarło z powdu samego Coronavirusa, ale z mojego doświadczenia, wcale nie musiał być to coronavirus. W poprzedniej notce napisałam, że wszystkim pacjentom z chorobami układu oddechowego, jako przyczynę zgonu przypisywano coronavvirusa. Od znajomych pielęgniarek wiem, że ich trzech pacjentom zmarłym z powodu astmy, przypisano Covid 19.
Tak się to robi w Chicago.
Warto dodać również, że gubernator Illinois z ramienia partii demokratycznej, J.B. Pritzker zdecydowanie odmówił podania tych danych do wiadomości publicznej. Na dzisiaj Stan Illinois pozostaje zamknięty do końca czerwca i w miejscach publicznych obowiązują maseczki na twarz. Podobnie zamknięte pozostaną twierdze demokratów jak Massechussets, California, New York. Demokraci jak zwykle biorą ludzi za idiotów, ale już widać pewne przebudzenie. W  wyborach uzupełniających do Izby Reprezentantów wygrał w Californii po raz pierwszy republikanin od 1992, pokonując rywalkę aż o 12%.
Czy w takiej sytuacji Trump ma szansę na reelekcję? To będzie zależało od tego, jak daleko jest wciągnięty w bagno Deep State. Biden może się reklamować jako najlepszy przyjaciel żydowskiego lobby proizraelskiego, ale Trumpa na tym polu będzie mu bardzo ciężko pobić. Jedynie co by mu mogło zapewnić poparcie lobby proizraelskiego, a tym samym wygrać wybory, to obietnica natychmiastowej rozprawy Iranem, wykazując że Trump jest bardzo miękki i ugodowy w stosunku do Iranu i jego satelit na Bliskim Wschodzie. Ale wkrótce Trumpa czeka godzina prawdy, ponieważ będzie musiał sie zdeccydować, czy podisać zgodę na dopuszczenie bardzo wątpliwego leku na obecnego koronawirusa ale za to wściekle drogiego redensiviru, czy też promować tanią, ale za to skuteczną hydroxycloroquininę.
 Jeśli podpisze zgodę na stosowanie leku redemsivir, będzie to świadczyło tylko o tym, że jest członkiem Deep State, oraz że również wkrótce podpisze zgodę na stosowanie powszechne szczepionek Gatesa.
Podobne dane struktury coronavirusa są w prawie wszystkich stanach. Świadczy to tylko o tym, że postąpiono bardzo lekkomyślnie zamykając gospodarkę amerykańską, zamiast skupić się na ogniskach Covid 19 w domach starców. Warto również wspomnieć, iż w pobliżu domów starców nie zanotowano żadnych ognisk epidemii. Znam przynajmniej pięć osób pracujących w domach starców, które to zapytane przeze mnie, jaki jest odsetek zakażeń covid 19 wśród personelu, okazuje się, że akurat w tych domach opieki nie zanotowano żadnego przypadku wśród pracowników.
 

KOMENTARZE

 • Godzina prawdy
  „Ale wkrótce Trumpa czeka godzina prawdy, ponieważ będzie musiał sie zdeccydować, czy podisać zgodę na dopuszczenie bardzo wątpliwego leku na obecnego koronawirusa ale za to wściekle drogiego redensiviru, czy też promować tanią, ale za to skuteczną hydroxycloroquininę.
  Jeśli podpisze zgodę na stosowanie leku redemsivir, będzie to świadczyło tylko o tym, że jest członkiem Deep State, oraz że również wkrótce podpisze zgodę na stosowanie powszechne szczepionek Gatesa.”

  To by dopiero była niespodzianka, gdyby nie podpisał zgody na wszczepionki Gatesa. Ja w każdym razie, jak to mówią, nie wstrzymuję oddechu.
 • @autorka
  Niby wszystko się zgadza w innych krajach jest podobna sytuacja ,tylko jest jedno małe "ale"
  Jak wiadomo większość ludzi w podeszłym wieku choruje na różne schorzenia lżejsze czy cięższe.Ci ludzie w przeciągu paru lat i tak by odeszli z powodu swojego schorzenia,ale koronawirus który się pojawił przyspieszył ich odejście potęgując ich schorzenie do tego stopnia,że organizm nie mógł się już obronić.A przecież gdyby nie świrus mogli by jeszcze parę lat cieszyć się życiem.Więc koronawirus był w pewnym stopniu przyczyną zgonu.

  Natomiast wiadomo już,że starsze osoby z domu opieki społecznej szczepione przymusowo przeciw grypie padały jak muchy.W tym wypadku szczepionka która miała ich chronić przed grypą przyczyniła się do ich wcześniejszego zgonu z powodu innego wirusa..A teraz pytanie, czy gdyby się nie szczepili to pokonali by koronawirusa?
 • Wszystkie analizy i krytyka tego jak zachowują się władze,
  czy służby stosujący ograniczenia; czy powinny być szczepienia, w domach starców i poza nimi, jest łatwo ocenić zadając pytanie: A co ja bym zrobił(a) na ich miejscu?

  Oczywiście ja bym nie chciała być na ich miejscu, ale gdybym była, to polegałabym na czyjejś fachowej wiedzy; uczonych, lekarzy, oraz tego jak to jest robione gdzie indziej. Taka pandemia zdarza się raz w życiu, więc nikt nie wie jak się powinno zachować, a ktoś musi decyzję podjąć.

  Jeżeli jest taki brak zaufania do tych domów starców, to czemu one istnieją? Przecież rodzina nie musi swoich starych tam wysyłać.
 • @Anna-PK 17:49:22
  Nie ma ŻADNEJ pandemi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:12:33 Doceniam bojowy sprzeciw!!!
  Tylko, że Pańskie stanowcze stwierdzenie nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Proszę to zakomunikować władzom jakim Pan jakoś ulega, powinien Pan im się postawić.
 • Dlaczego testy na koronawirusa mają tak dużo błędów
  https://www.youtube.com/watch?v=MPNxm60zgaE&t=28s
  Z materiału wynika, że nie wyodrębniono wirusa CONVID19, natomiast jego istnienie stwierdza się na podstawie fragmentów kwasu nukleinowego.
  Test był opracowany do badania materiału genetycznego, nie do wykrywania wirusów (których każdy człowiek nosi ogromne ilości), dlatego ponad 80% wyników jest fałszywie dodatnich.
  Dalej niech każdy wyciąga wnioski.
  (od 32:05) -film dość długi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:12:33
  W połowie lubuskiego (dawne gorzowskie) obecnie nie ma ani jednego zarażonego (dane oficjalne). Na południu 17 osób. Reszta wyzdrowiała. A przecież u nas powinien być Amrageddon. Mnóstwo ludzi codziennie dojeżdża do pracy do Niemiec, nawet do Berlina (zalanda i inne tego typu). Dojeżdżają po 120 km dziennie busami, a potem wracają. I jakoś mało tych chorych na covid. Do tego firmy transportowe i jednostki wojskowe (Żagań, Skwierzyna, Wędrzyn) z żołnerzami z róznych stron kraju
 • Zawsze można zarobić
  https://prawy.pl/108436-szpitale-w-usa-zarabiaja-wiecej-gdy-jako-przyczyne-smierci-podaja-koronawirusa/
 • Skąd Szumowski wie, że jesienią będzie druga pandemia
  (a nawet dwie) wyjaśnia Grzegorz Braun: https://www.youtube.com/watch?v=sppc8qcyThU&t=30s
  W atmosferze i w organizmach ludzkich i zwierzęcych występuje ogromna ilość wirusów. Wystarczy jakiegoś grożnie nazwać i odpowiednio nagłośnić medialnie. W filmie cytuje się też wypowiedzi znanych, niemieckich lekarzy, według których z powodu samego COVID19 nie umarł nikt.
 • @Anna-PK 19:02:53
  Czytanie ze zrozumieniem szwankuje? Ja podałem oficjalne informacje na dzisiaj rano. A nie to co było tydzień czy 2 temu? Ogólnie bodaj 92 osoby były oficjalnie zarażone (i tak mało jak na teren przygraniczny i ponad 1 000 000 mieszkańców). Z czego 75 wyzdrowaił
 • @Wican 19:12:19
  Pani Anna skasowała swój komentarz, na który odpowiadałem o 19.12.
  A ona podała dane o chorych w lubuskim. Z tym, ze ona podała wszystkie stwierdzone zachorowania od początku rządowej epidemii. Natomaist ja we wcześniejszym komentarzu, napisałem słowo "OBECNIE". Czyli podałem dane które są teraz,
 • @Anna-PK 18:21:13
  Ja nikomu nie ulegam, nawet namordnika nie noszę.

  A mój to nie jest "bojowy sprzeciw" tylko stwierdzenie faktu, że nie istnieje żaden oficjalny dokument Światowej Organizacji Zdrowia albo ONZ, proklamujacy stan "pandemi". To tylko nadinterpretacja poszczególnych rządów rozdmuchiwana przez podporządkowane media. Wierzą w to jedynie barany i idioci.
 • @Lotna 16:57:04 - "godzina prawdy" w pięć minut prawdy
  .


  !!! (MIRRORED)
  Are You Asking Enough Questions? !!!

  https://youtu.be/MxR_dQW_Yiw?t=21
  Bogumił Boguchwał
 • @wercia 19:05:01
  Jak skąd wie? Dostał instrukcje i pieprzy głupoty. Lubi być ministrem to co będzie się stawiał?
 • @Wican 19:46:23
  Sue me!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:50:34
  Ludzie naprawdę mają sieczkę zamiast mozgu.oni nie potrafią kojarzyć podstawowych faktów i wyciągać z nich wniosków. Rajcują się "potwornym" wirusem nie dostrzegając tragedii dla nich samych za tym wirusem się chowajacej. Ponoć tramp podpisał właśnie ustawę o obowiązkowych szczepieniach z jednoczesnym chipowaniem, oraz zakupił 500mln szczepionek. Sprawę ma dopilnować armia.
 • @zadziwiony 20:21:45
  Tutaj link do tej informacji.
  https://youtu.be/D2havuwjOY4
 • @zadziwiony 20:21:45
  No to nam zaczipują Agnieszkę S :))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:29:26
  Może wtedy otrzeźwieje,choć może już być na to za późno.
 • @matterhorn 17:32:15
  Zasadnicze pytanie jest takie?

  Od ilu lat człowiek musi się bać, że go zabiją ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:12:33
  no i co z tego, że nie ma pandemi ?

  ALe jest nowa groźna choroba, zakaźna, na którą się umiera, i to niewesoło.
 • @Wican 18:45:39
  No i co w związku z tym przychodzi Ci do głowy ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:48:49
  Takich z gołym pyskiem to powinny wyłapywać drony, i porywać do banderowców.
 • @interesariusz z PL 21:12:22
  U nas był tzw. "pacjent zero", a najmniej chorych i żadnego trupa. Do nas teraz mnóstwo osób przyjeżdża z całej Polski. Nikt nie nosi maseczek, poza sklepami. Policja olewa rządowe bzdurne dyrektywy. A skoro ludzie z całej niemal Polski tutaj chadzają bez, a corych brak, to znaczy, ze to cąłkowity kit, który łyknęli frajerzy
 • Moje miasto "ogniskiem" wirusa w Illinois. Strach sie bac.
  https://dziennikzwiazkowy.com/chicago/rockford-nowym-ogniskiem-zapalnym-koronawirusa/
  W powiecie mieszka 265000 ludzi a zmarlo 11. To jest 0.00415% .Dobrze to policzylem?
 • @Autorka
  Długo nie trzeba było czekać. Trump jeszcze nie podpisał, ale już zadeklarował, źe chce, aby Amerykanie zostali jak najszybciej zaszczepieni, a raczej wszczepieni i to przy uźyciu wojska. Co ni mniej, ni więcej oznacza wojnę domową.

  Może to trochę rozjaśni, jak faktycznie „deep state” działa:
  https://youtu.be/6GfWteMs5Gc
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:29:26
  Nie masz się z czego cieszyć, bo jeśli to nastąpi, to my będziemy następni.

  Jeśli Ameryka upadnie - wszystkie inne kraje upadną również, a kompletnie rozbrojeni Polacy w pierwszym rzędzie. Powinieneś zdawać sobie z tego sprawę.
 • Stan ubezwłasnowolnienia
  ludzkości i globalizacja - pozwoliły czarciemu pomiotowi na podkładanie ludzkości - coraz bardziej prymitywnej rzeczywistości podstawionej. W świecie globalnym ludzie nie będą mieć (już nie mają) żadnego punktu odniesienia - więc każde potencjalne sk***ysyństwo wyrządzane ludziom przez czarci pomiot, które nie mieści im się w ich ludzkiej głowie - jest możliwe.
  Wniosek?
  Powtórzę jeszcze raz - gdyby rzeczywiście świrus zabijał - zwłaszcza zabijał ludzi nie nadających się już do pracy - toby na ten temat w mediach milczano - jednocześnie serwując ludziom tematy zastępcze, że np. Marsjanie w złych zamiarach będą lądować na Ziemi. Taki jest - póki co - szatański świat.
 • @staszek kieliszek 21:33:53
  Dobrze policzyłeś..
  W Polsce ten procent wynosi 0.0024%!
  Już z tego prostego wyliczenia mamy oczywisty dowód, że cała ta "pandemia" to fikcja..
  Z tego powodu niszczy się ekonomię i życie milionów ludzi.
  Groźniejsi od wirusa są idioci w rodzaju "interesariusza".
 • W czasie tylko 8 ostatnich tygodni "pandemii"" ,amerykańscy miliarderzy zwiększyli swój stan posiadania o
  369 miliardów dolarów.

  https://www.mintpressnews.com/study-coronavirus-billionaires-wealth-jeff-bezos/267604/

  Kolejnym beneficjentem "pandemii stały się zakłady zbrojeniowe w USA , zwiększające gwałtownie swoje zatrudnienie, do produkcji min. nowego pocisku nuklearnego.
  uzasadniają to przygotowaniem do wojny z Chinami i z Rosją!

  https://www.mintpressnews.com/american-weapons-manufacturers-thriving-even-as-us-economy-suffers/267510/
 • @staszek kieliszek 21:33:53
  "W powiecie mieszka 265000 ludzi a zmarlo 11. To jest 0.00415%"

  Od tego czasu się bardziej niż potroiła liczba zmarłych:

  "@CityofRockford
  DAILY UPDATE: As of today, we have 1,303 confirmed cases, 39 deaths and 248 recoveries from COVID-19 in Winnebago County."

  Czyli ok 0.0147%.

  W Nowym Jorku 0.0513% i dalej rośnie.

  https://www.livescience.com/why-covid19-coronavirus-deaths-high-new-york.html
 • @Wican 21:21:19
  Czyli, jak wszyscy tam zjedziemy, to będziemy bezpieczni ?

  A tak na marginesie, jak Policja olewa rząd, to niczego dobrego nie wróży.
 • @Robik 22:20:29
  Dziękuję za docenienie, tylko nie wiem, czy inwektywa została użyta w znaczeniu medycznym, czy potocznym?

  W Polsce bieżąca śmietelność spadła dopiero do 12%
  Śmiertelność wśród zarażonych i zarejestrowanych 5% (tyle to w Niemczech wynosi bieżąca śmiertelność od miesiąca)

  Policz sobie ekstrapolację, jak zarazi się 80%.
 • @interesariusz z PL 23:11:26
  Jeśli policja olewa rząd, to należy się tylko cieszyć, bo tylko wojsko i policja może wygrać tę wojnę, jeśli stanie po naszej stronie.

  Ty, widzę, przebierasz nóżkami, bo nie możesz się doczekać swojej szczepionki z czipem?
 • @Lotna 23:25:44
  A skąd widzisz? Bo pewnie nie mnie.

  Zupełnie nie rozumiem sensu takich głupich docinków, sprzecznych z tym, co piszę.
 • @Lotna 16:57:04
  Moim zdaniem Trump jest bussinesmanem, więc to tylko kwestia ceny, a Gates ma mnóstwo pieniędzy.

  Pozdrawiam
 • @matterhorn 17:32:15
  Jestem dłuletnim pracownikiem amerykańskiej służby zdrowia, więc wiem jak to się wszystko kręci.
  Jeśli pacjent umiera na zawał, wtedy jest wewnętrzne śledztwo, czy któryś z pracowników nie naruszył procedur. W przypadku covid jeśli wpisze się przyczynę śmierci covid, nie ma śledztwa w sprawie procedur.
 • @Anna-PK 17:49:22
  Pani nic nie musi robić, Pani musi tyllko przestrzegać procedur jakie panią obowiązują jako pracownika domu opieki. Jeśli pacjent umrze z powodu cukrzycy, wszczyna się wewnętrzne śledztwo, czy któryś z pracowników wypełnił wszystkie procedury. w Przypadku covid żadnego śledztwa nie trzeba przeprowadzać.
  Więc jest jasne że dla świętego spokoju, kazdy lekarz wpisze covid jako przyczynę smierci.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:12:33
  Jak rozmawiam w Poslce ze znajo,mymi to niestety większość jest ogłupiona propagandą i popiera Szumowskiego. tak niestety jest. więc jesli władza powie że pandemia jest, a do tej zmarło tylko kilkaset osób, to pandemia jest.
 • @interesariusz z PL 23:24:09
  Sprowokowałeś mnie tym swoim ohydnym wpisem do Ruszkiewicza:
  "Takich z gołym pyskiem to powinny wyłapywać drony, i porywać do banderowców."
  Szczerze, bardziej obawiam się takich ludzi jak Ty niż wirusa.
  Jak drony nie dadzą rady wszystkich opornych "wyłapać" to z pewnością będą im pomagać tacy wystraszeni jak ty.
 • @wercia 18:39:34
  Testy sa po to, by stwierdzić po uważaniu że np. podczas testów 60% miało wynik pozytywny, bio dzisiaj akurat taki wynik pasuje wladzom.
 • @Wican 18:57:30
  To akurat nie jest prawdą, zarabia się głównie na przetrzymywaniu pacjenta jak najdłużej w szpitalu. Zysk jest minimalny jeśli pacjent umrze po kilku minutach, a ma domniemany covid.
 • @wercia 19:05:01
  Najwcześniej mówił o jesiennej pandemii dr. Fauci i Bill gates.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:48:49
  Nieszczęście polega na tym, że tych baranów i idiotów jest zdecydowana większość.
 • @staszek kieliszek 21:33:53
  To jest właśnie przykład robienia bezsensownej paniki. na pewno nie podali jaki to jest procent na ilość meiszkańców, ale ognisko zakażeń już jest.
 • @trojanka 22:20:59
  Zawsze na nieszczęściu milionów, parę sępów zbijało fortuny.
 • @Pedant 22:46:13
  NIc ne wiadomo, na co faktycznie zmarli pacjenci, Pewnie ponad 30 z nich mialo wcześniej inne przewlekłe choroby.
 • @Robik 01:06:30
  Masz rację.
 • @interesariusz z PL 23:32:24
  „Zupełnie nie rozumiem sensu takich głupich docinków, sprzecznych z tym, co piszę.”

  A co ty piszesz?

  „Takich z gołym pyskiem to powinny wyłapywać drony, i porywać do banderowców.
  nadużycie link skomentuj
  interesariusz z PL 15.05.2020 21:14:20”

  Gdzie tu widzisz sprzeczność? Latasz po całym portalu z - za przeproszeniem - posranymi gaciami ze strachu przed wirusem, który zabija niemal wyłącznie ciężko i przewlekłe chorych ludzi, najczęściej starców i głosisz potrzebę stosowania metod jakich nie powstydziłoby się gestapo w stosunku do wszystkich, którzy widzą co się dzieje i czemu ta plandemia ma służyć.

  Doprawdy nie mogę sobie wyobrazić, nawet nie chcę sobie wyobrażać, cóż ty robiłeś w życiu, że się tak panicznie boisz śmierci.
 • @Ślepa Mańka 00:54:41
  Polecam obejrzeć link, który podesłałam.
  Trump nie jest biznesmenem, a jeśli to doprawdy kiepskim, finansowanym wielokrotnie przez banksterów. Jest synem tzw. elit i ich benjaminkiem, od lat przygotowywanym do spełnienia swojej roli jako prezydent USA. Gdyby faktycznie stanął po stronie narodu, graniczyłoby to z cudem i mogłoby wynikać co najwyżej z chęci pozytywnego zaistnienia w historii USA w celu zaspokojenia własnego ego. (Moim zdaniem.)
 • @zadziwiony 20:21:45
  Prosze o link!
 • @Lotna 21:39:52
  http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237 
  https://www.youtube.com/watch?v=YcqjN0d0Yp4 
  Czipowanie ludzi w PL live
 • Trump v. Biden
  "Biden może się reklamować jako najlepszy przyjaciel żydowskiego lobby proizraelskiego, ale Trumpa na tym polu będzie mu bardzo ciężko pobić."

  Większość amerykańskich Żydów i organizacji żydowskich zdecydowanie popiera Bidena i partię demokratyczną. Dla nich Trump to jest faszysta. Oni bardzo chętnie przyjmą od Trumpa tzw. "economic stimulus check" i natychmiast zagłosują na opozycję. A więc, myli się Pani.
 • @AgnieszkaS " Dla nich (rzydów/żymian) Trump to jest faszysta" - Dokładnie, tak jak widać to na załaczonych zdjęciach.
  .  https://www.thejc.com/image/policy:1.471229:1539876325/.JPG

  https://i1.wp.com/www.occidentaldissent.com/wp-content/uploads/2017/05/Trump-Jew-Wall-4.jpg

  https://cdn.jns.org/uploads/2018/02/F170522NS18-880x495.jpg

  https://studies.aljazeera.net/sites/default/files/articles/2020-04/Photo%20115%20Kissenger%20meets%20with%20President%20Trump%20at%20the%20White%20House%20May%2011%202017%20%28Getty%29.jpg

  https://www.abc.net.au/cm/rimage/8561352-3x2-xlarge.jpg

  https://www.thejc.com/image/policy:1.494184:1575977637/.jpg

  https://www.reviewjournal.com/wp-content/uploads/2019/04/12024656_web1_TRUMP-VISIT-APR07-19-005.jpg  Bogumił Boguchwał
 • @Ślepa Mańka 01:20:46
  "NIc ne wiadomo, na co faktycznie zmarli pacjenci, Pewnie ponad 30 z nich mialo wcześniej inne przewlekłe choroby."

  Większość zmarłych na koronowirusa miała przewlekłe choroby. Ale mogli pożyć jeszcze lata.
 • @Lotna 02:42:54
  "@interesariusz z PL 23:32:24 ... Doprawdy nie mogę sobie wyobrazić, nawet nie chcę sobie wyobrażać, cóż ty robiłeś w życiu, że się tak panicznie boisz śmierci."

  Bardzo dziwny argument. Na takiej zasadzie nie powinno się bać dżumy, czarnej ospy, raka. W końcu każdy musi umrzeć.
 • @Pedant 08:08:35
  Przecież nie o to zupełnie chodzi. Psychopatyczni miliarderzy wypowiedzieli ludziom wojnę w celu ich ostatecznego zniewolenia, podporządkowania, pozbawienia ich wolnej woli, a końcu zdepopulowania. W takiej sytuacji sranie że strachu w gacie czyli zachowywanie się wg. woli bandytów jest skrajnym tchórzostwem. Należy choć demonstrować swój sprzeciw wobec tych planów. Dzieciaki w czasie 2.wojny szły na barykady i traciły życie za wolność, a dzisiaj polscy "mężczyźni" boją się złapać przeziębienia w obronie swoich rodzin. To banda tchurzliwych patałachów
 • @Robik 01:06:30
  Nie, wielokrotnie pisałem, że przed takimi z gołym pyskiem uciekam na drugą stronę ulicy.

  Pisałem też, że gdy sam idę bez maski, to każdego innego obchodzę szerokim łukiem, aby go nie stresować.
 • @Lotna 02:42:54
  No cóż, nie jestem zbokiem, i mam instynkt samozachowawczy.

  Tak, w sytuacji, gdy wielu stosuje się do zaleceń, czy też nakazów władz, inne zachowanie to czyste chamstwo.

  Właśnie wczoraj widziałem, jak paniusia wysiadła z hameryckiego dodga, zająwszy nim dwa miejsca parkingowe, i bez maski podreptała do sklepu, na odległości 20 m kichnęła dwa razy. Nie trzeba epidemii, w dawnych czasach też by się można było wkurzyć, że ktoś przychodzi do sklepu kichać na marchęwkę.
 • @interesariusz z PL 09:59:14
  Ja na szczęście mieszkam w takim miejscu na ziemi gdzie mało która osoba nosi maseczkę. Dzisiaj byłem w kilku sklepach i w aptece i nie widziałem nawet jednej osoby w maseczce - nawet pracownicy apteki!
 • @interesariusz z PL 10:05:55
  Masz instynkt samozachowawczy?

  W takim razie jesteś źle poinformowany albo nie umiesz myśleć, bo powinieneś protestować przeciwko budowie wielkiego obozu koncentracyjnego z antenami 5G co kilkanaście metrów, jaki nam szykują, a nie odsądzać od czci i wiary ludzi, którzy się nie poddali rządowej/medialnej propagandzie. Paniusia kichająca na marchewkę powinna być twoim najmniejszym zmartwieniem, bo nie z powodu czyjegoś przeziębienia i kichania ludzie padali trupem na ulicach Wuhan umierając w drgawkach, które nie są objawem wirusowego zapalenia płuc, podobnie, jak nie umierali ludzie w Nowym Yorku na wirusowe zapalenie płuc, choć taka była propaganda.
  Wyłącz telewizor, doinformuję się i przestań się mazać z powodu braku kagańca na czyjejś twarzy.
 • @Pedant 08:08:35
  To nie jest argument, tylko spostrzeżenie.
  Ktoś, kto mówi, że „Takich z gołym pyskiem to powinny wyłapywać drony, i porywać do banderowców.” musi być tak sparaliżowany strachem, że strach odbiera mu zdolność logicznego myślenia, bo zakładam, ze interesariusz nie jest psychopatą. Liczba ofiar koronowirusa jest 0,5% góra. Pandemia to co najmniej 12% zgonów. Kaźdy głupi do tej pory powinien umieć sobie wydedukować, że „pandemia” i wirus są przykrywką dla czegoś zgoła innego i nie trudno się zorientować, czego.

  Kiedy widziałeś ostatnio kogoś chorego na czarną ospę albo dżumę, że się ich boisz?
 • @Lotna 15:36:01
  Najpierw był wirus, potem pandemia, teraz światowy test na inteligencję ludzi.
 • @interesariusz z PL 10:05:55
  Jest kasa do zrobienia. W USA jest duzy, chlonny rynek na maseczki. Potrzebuje kogos kto sie zna na maseczkach. Trzeba znalezsc producenta, sprawdzic czy maseczki posiadaja wymagane atesty, znalezsc tani kontener do USA , podpisac wstepny kontrakt a maseczki w USA sie rozprowadzi, no problem. Mysle ,ze na poczatek mozna zamowic jakies 2-3 miliony sztuk. Czy nie znasz kogos kto moglby sie tym zajac? Kogos kto siedzi w temacie?
 • @Lotna 15:25:25
  co mi tam 5G, skoro za każdą ścianą mam wifi.
 • @staszek kieliszek 18:26:36
  Niestety, nie znam. W opłacalny sposób maseczki robią tylko maszyny, bach, sztuka, bach, sztuka, itd.

  Nawet we Wrocławiu jest fabryka, ale z całą pewnością obstawiona i cała produkcja zarezerwowana.

  Aby nabyć większą ilość sztuk, trzeba by posmarować, a ja nie umiem działać na czarnym rynku.
 • @interesariusz z PL 19:54:12
  Doprawdy jesteś beznadziejnym przypadkiem. Doucz się na temat różnicy pomiędzy wi-fi a 5G.
  Nie chcę z tobą dłużej dyskutować, bo zaczyna mi brakować parlamentarnych słów.
 • @interesariusz z PL 19:58:24
  Szkoda.Ja wiekszego experta od maseczek jak Ty nie znam. A moze bys sie podjal dziergac te maseczki na szydelku? Tak jak koniakowskie stringi. Bylyby to maseczki dla bogatych.
 • @interesariusz z PL 23:11:26
  To świadczy o tym, że nie uznają ministra zdrowia jako szefa policja. I że zachowują zdrowy rozsądek. Tak powinna działać policja, bo ona musi funkcjonować w społeczeństwie i społeczeństwu służyć.Nie jak, zwykłe "psy" od tępego wykonywania poleceń. U nas policjanci myślący.. Ale ilu znajomków PiSiackich pozarabiało teraz?
 • @Ślepa Mańka 01:10:20
  Dlatego wstawiłem linka. Dla weryfikacji kogoś, kto jest na miejscu
 • @interesariusz z PL 10:05:55
  CHamstwem to jest narzucanie własnych fobii innym. Bo tak lobbyści bankserscy i farmaceutyczny (pełniący funkcje rzadowe) powiedzieli
 • @AgnieszkaS 04:53:16
  Najbardziej zasobni i wpływowi Żydzi są po stronie Trumpa. Do nich należą media głównego nurtu.
 • @Pedant 08:06:25
  Chroniczne i przewlekłe choroby u ludzi starszych powyżej 70 lat, dają im szansę na kilka miesięcy przeżycia. Covid lub jakakolwiek inna odmiana grypy lub zwykłego przeziębienia przerywa cienką linię życia. Ponieważ nie robiono szczegółowych badań nad przyczyną śmierci tej grupy pacjentów, więc ich łatwo było propagandowo przypisać jako cowidowców.
 • @Lotna 02:49:46
  Szczepionki Gatesa będą dla Trumpa testem na jego amerykański patriotyzm.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930