Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Covid-19 jako perfekcyjny zamach stanu-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszechstronny i olbrzymi udział mediów korporacyjnych w nakręcaniu paniki covid 19 jak również nieznane kryteria kwalifikacji zarówno zakażonych jak zmarłych, wydaje sie być celową zaplanowaną operacją w celu maksymalnego obrabowania ludności świata.

 Wracam po dość długiej nieobecności, ponieważ miałam bardzo dużo obowiązków związanych z tzw. Epidemią Covid19. Biorę dane z dzisiejszej interii dotyczących tylko Polski. Zmarłych  dzisiaj 111, wczoraj było 98, zaś od wczoraj przybyło tylko 4 osoby od początku wybuchu epidemii, zakazonych 4532. Dzisiaj przybyło 119 osób zaś czoraj było 4201 zarazonych. Dla mnie to wyższa matematyka.Teraz sobie proszę porównać inne dane z lat ubiegłych i wszystko będzie jasne, o ile dane te gdzieś w cudowny sposób nie zniknęły. Chodzi mi o zwykłą grypę, która co roku sieje spustoszenie, a zwłaszcza choroby pogrypowe, głównie układu oddechowego jak również niewydolności krążenia.

W ciągu całego miesięcznego trwania tzw. Pandemii umarło z tego powodu w samej tylko Polsce aż 98 osób na dzień 6 kwietnia. Tyle wiemy z oficjalnych danych przekazywanych przez ministerstwo. Ale tak naprawdę nic nie wiemy kto decyduje o podawaniu do publicznej wiadomości , że osoby schorowane, powyżej 70 lat, umarły właśnie na osławiony już Covid 19.
Wracając do faktów, WHO ogłosiła światowy stan pandemii Covid 19, w dniu 30 stycznia, kiedy oficjalna liczba zgonów w Chinach wynosiła 213 osób. Następnego dnia prezydent Trump ogłosił stan pandemii na terenie USA, zaś naczelny lekarz USA dr. Fauci ogłosił, że liczba zgonów wyniesie 8000 osób. Na dzisiaj w USA z powodu Covid zmarło 19 9643 osoby, przy czym dokładnie nie wiadomo, co tak naprawdę było przyczyną śmierci. Mamy uwierzyć w te wszystkie dane, które podaje strona rządowa, za posrednictwem mediów korporacyjnych.
Jesli ludność Ameryki wynosi ok. 331 milionów, to jest to tylko 0,000029%. Czy jest to stan pandemii dla całego kraju?
W Polsce do tej pory na 38 milionów zmarło119  osób co daje 0,0000026%.
Myślę że podobne wyniki procentowe można zaobserwować w pozostałych krajach objętych pandemią.
W dniu kiedy Trump ogłosił stan pandemii na terenie całego kraju, ludność przede wszystkim ruszyła po zakup bronii palnej, jak również zakupu ogromnych ilości amunicji. I to w Ameryce był towar pierwszej potrzeby.
A tymczasem w telewizji informowano, że najszybiej znika papier toaletowy, co też było podane zgodnie z prawdą, natomiast o ogromnych zakupach bronii i amunicji nie wspomniano ani słowem. Po około dwóch tygodniach, sytuacja w Chicago jakoś się unormowała, nie ma juz żadnej paniki zakupowej papieru toaletowego, ceny żywności są takie same, jakie były przed wybuchem paniki.     
Tymczasem media korporacyjne podały informacje sprzed dwóch tygodni, jakoby na Florydzie jakiś facet został złapany na próbie kradzieży 66 rolek papieru toaletowego i grozi mui za ten wyczyn 6 lat więzienia. Przypomina mi to rysunek A. Mleczki  z 1982 roku, gdzie to świniaka w klatce pilnują groźni zomowcy , a rysunek był zatytuowany „wystawa objazdowa”.
Przejdźmy do chronologii zdarzeń. Zwracam uwagę na trzy zdarzenia, które miały miejsce na przestrzenii jednego tygodnia. Pierwsze z nich to pierwsze prawybory w Iowa w których to napompowano Pete Buttigiega, który to w cudowny sposób wygrał, a Sanders który we wszystkich sondażach wyprzedzał prawie dwukrotnie pozostałych kandydatów i przegrał. Próbowano również reanimować starca Bidena, z coraz bardziej widoczną demencją, który to później został zdecydowanym faworytem wszystkich wyborców. Wybuch epidemii Covid 19 w cudowny sposób wyeliminował Sandersa, autentycznego przywódcę demokratów,   jedynego faceta z charyzmą, który mógł poprowadzić partię demokratyczną do zwycięstwa.
Drugim wydarzeniem było odrzucenie przez senat próby impeachmentu prezydenta Trumpa . Tak więc wszystkie wysiłki gangu Clintonów na odzyskanie władzy legły w gruzach, którym nie powiodły sie próby szantażu kilku senatorów z partii republikańskiej, by zagłosowali za impeachmentem Trumpa.
Trzecim zdarzeniem w tym samym czasie był wybuch Covid 19 na statku wycieczkowym Diamond Princess Rodziny zakażonych przewieziono do trzech miejsc kwarantanny w USA. Po czym jednemu osobnikowi pozwolono na wizytę w centrum handlowym w San Antonio w Teksasie, podczas kiedy pacjent był wciąż zarażony.
Jak to jest, że zamyka się w całym kraju kawiarnie, restauracje, w kościołach może przebywać nie więcej niż pięć osób, a w tym samym czasie w każdym Walmarcie przebywa kilkaset osób i to nie jest zaraźliwe, podczas gdy zgromadzenie liczące w kościele powyżej pięciu osób jest z pewnością siedliskiem zarazy Covid 19. Powierzchnia takiej bazyliki św. Jakcka jest dużo większa od powierzchni Walmarta.
Ciekawa jestem co by się stało, gdyby tak w bazylice na Jackowie, zebrało się 15 osób, wszystkie w przepisowych maseczkach, oraz siedzące w przepisowej odległości ok. 2 metrów. Bardzo prawdopodne że wszystkie te osoby, uczestniczące w karygodnym zgromadzeniu,  zostałyby ukarane kilkutysięcznym mandatem.
Najbardziej jednak charakterystycznym zjawiskiem pandemii Covid 19 jest osoba Billa Gatesa, jego John Hopkins University,CDC, WHO. Wszystkie te wymienione organizacje, uczestniczyły w ćwiczeniu pandemii w październiku 2019. Symulacja pandemii pokrywa się w całości z wydarzeniami następującymi w wyniku Covid 19 w realu.
26 marca tego roku Bill Gates, dotąd tyko programista, wypowiedział się jako jeden z głównych krajowych ekspertów w sprawach epidemiologicznych w stacji CNN. Bardzo nalegał na co najmniej 10 tygodniowe zablokowanie ludzi w ich domach i mieszkaniach, następnie testowanie oraz szczepienie. 
Skoro w dnu 26 nmarca Gates nalega na szczepienie, to znaczy że musi już mieć przygotowana szczepionkę w setkach milionów sztuk, która to będzie niezwykle „skuteczna” i jedyna.  
Jeśli się weźmie pod uwagę huczne kilkuletnie kampanie reklamowe, zachęcające ludzi do szczepienia z bardzo mizernym skutkiem, to widać jaki to może być opłacalny biznes dla Big Farmy. Przebicie cenowe jest ponad czterdziestokrotne.
Gates jeden z najbogatszych ludzi na świecie, ma gdzieś totalną zapaść kraju w czasie tej jego 10 tygodniowej kwaranntanny, byleby ubić interes kosztem podatników, bo szczepionki miałby według niego finansować rząd federalny, który to miałby narzucić obowiązkowość szczepienia. Ciekawa jestem jakie byłyby kary finansowe za odmowę. Np. W stanie Virginia za uczestnictwo w nabożeństwie kościelnym w ilości 10 osób można dostać wyrok jednego roku więzienia.
Biorąc pod uwagę srogość wyroków za naruszanie warunków kwarantanny coronavirusowej, ekipa Gatesa, która jest tylko jednym z odgałęzień NWO, jak na razie z powodzeniem narzuciła za pośrednictwem republikańskiego prezydenta Trumpa dyscyplinę elektoratowi republikańskiemu, który to nadal wierzy w dobre intencje Trumpa.
Chciałabym zwrócić uwagę na stopniowanie przez Trumpa okresu kwarantanny. Najpierw miało to być do świąt Wielkanocnych. Później Trump przedłużył stan oblężenia do końca kwietnia, mówiąc ni gruszki ni z pietruszki, że coronavirusowe Perl Harbour dla Ameryki będzie miało miejsce w tym tygodniu.
Pytanie moje jest takie. A kto podaje liczby uśmierconych koronavirusiarzy, oraz skąd ta pewność, że umarli oni właśnie z powodu Covid 19. Większe miasta i miasteczka podają w swoich komunikatach codziennie liczby zmarłych jak również zarażonych, przy czym sugeruje się że te osoby zarażone można uważać za zmarłe. Te liczby są nie do zweryfikowania, ponieważ nie ma nikogo, kto miałby jakikolwiek autorytet w danej społeczności. Coraz więcej myślących osób uważa, że ten cały coronawirus to jedna wielka ściema mająca przykryć  upadek systemu finansowego opartego na pieniądzu wykreowanym z powietrza.
Cała ta zabawa zaczęła się w czasach jednego z najbardziej popularnych prezydentów w historii Ameryki, a mianowicie Ronalda Reagana.To dzięki niemu, powstawały tzw. rynki finansowe, dzięki którym m.in.tacy grandziarze jak Soros dorabiały sie miliardówbez jakiekolwiek pracy, wykorzystując naiwność i kompletny brak wiedzy Reagana na temat działania owych rynków finansowych. Wiem że zostanę zaatakowana przez tzw. wolnorynkowców i reaganofanów, ale jest to temat na osobną notkę. To właśnie era Reagana zapoczątkowała dzisiejszy krach światowych finansów. Reagan jako prezydent zapewnił ogromne zyski grupie cwaniaków, zapewniając im ogromne ulgi podatkowe. Pokłosiem tego jest dzisiaj Amazon który zapłacił jako firma 1.2% podatku.
Aby zrozumieć dlaczego jeszcze konserwatywni Amerykanie, uzbrojeni po zęby jeszcze nie robią marszu na Waszyngton, trzeba się cofnąć do wyborów prezydenckich 2016. Wiemy że administracja Obamy bardzo pragnęła rozbroić Amerykanów, ale skończyło się to fiaskiem ze względu na siłę lobby NRA, która to ma największe wpływy w Kongresie. Kierownicy NWO zdawali sobie sprawę, że system finansowy oparty na pieniądzu wykreowanym z powietrza, musi upaść w ciagu następnych czterech lat, więc musieli poszukać wiarygodnego prezydenta republikańskiego, który mógłby zneutralizować na ile to możliwe, uzbrojonych republikanów. To dlatego Trump musiał wygrać. Za Obamy zmiany kimatu poniosły porażkę, były zbyt grubymi nićmi szyte, by to kupił uzbrojony elektorat republikański.
Clintonowa była idealnym kandydatem dla kierownictwa NWO, ale jej ogromna niepopularność wśród właśnie uzbrojonych republikanów zdecydowała, że postawiono na Trumpa. Prezydentura Clintonowej na pewno by doprowadziła do starcia republikanów z US Army, a wtedy nie wiadomo jak by się zachowała armia, czy przypadkowo nie przyłączyłaby się do uzbrojonych republikanów.
Popularność Trumpa miała zneutralizować uzbrojonych republikanów. Cowid 19 nie musi wcale konfrontować armii z republikanami, dopóki Trump jest wiarygodny w swoich ocenach i przekazach nadziei na koniec kwarantanny. Gates powiedział w dniu 26 marca, że okres kwaranntanny wymaga wedłuig niego 10 tygodni. Czyli cały ten koronawirusowy cyrk powinien się skończyć około połowy czerwca. W tym czasie szczepionki będą gotowe, rząd federalny je sfinansuje i wprowadzi obowiązek szczepień. Dla Gatesa i stających za nim ludzi będzie to doskonały biznes.
Jak się nie zaszczepisz nie będziesz miała dostępu do własnych pieniędzy, które do tej pory zdeponowałaś w banku, zaś gotówka będzie wyeliminowana jako jeden z głównych rozsadników coronavirusa.
Wczoraj wieczorem na jednym z portali wyczytałam, że Iran wynalazł już szczepionkę na coronawirusa, ale dzisiaj ta wiadomość z wczorajszego wieczoru zniknęła. Zobaczymy, czy gdzieś w okolicach połowy czerwca Bill Gates będzie jako jedyny wynalazca skutecznej szczepionki, spełniającej bardzo wyśrubowane wymagania amerykańskie.  
Tak więc pętla coronavirusowa coraz bardziej się zaciska, przekonałam sie o tym jak w stanie Maine ścięto drzewo by zagrodzić drogę mężczyźnie by nie mógł przerwać kwarantanny. Wybór Trumpa idealnie spacyfikował tych republikanów, którzy są uzbrojeni.  Poddanie całej Ameryki kwarantannie uniemożliwia zebranie się jakiegokolwiek oddziału zbrojnego któryby przerwał ten zaklęty krąg. Bo jeśli padnie Ameryka, ta republikańska i uzbrojona, padnie cały świat. Nastąpi orwellowski 1984.
Tak więc petla coronavirusowa coraz bardziej zaciska się na szyi Amerykanów, a następnie zacznie się zaciskać na reszcie świata. Zaś kto później będzie wracał wspomnieniami do czasów sprzed covid 19, tego się będzie eliminować za pomocą czipu wszczepionemu podczas podawania szczepionki Gatesa.
Im ludzie będą teraz w tym przełomowym miesiącu wątpić w tę prowokację coronawirusową tym media będą nas jeszcze bardziej bombardować przerażającymi wiadomościami z frontu walki z coronavirusem.
Tekst został napisany 6 kwietnia.
 

KOMENTARZE

 • @ Autorka - 5*
  DK
 • Bardzo ponury obraz rzeczywistości która nas otacza.
  Ujęcie Autorki jest zbyt ogólne, nawet jeżeli chodzi o USA. Sprawy są bardziej skomplikowane, bo świat jest znacznie większy i więcej w nim problemów.
  Być może nie znamy dokładnej liczby ofiar i powodów ich śmierci w świecie, czy w poszczególnych państwach i czy faktycznie zmarli z powodu tego wirusa. Tak jak nie znamy dokładnej liczby ofiar wojny tej czy tamtej. Nie wydaje mi się, że ktoś faktycznie zrobił spisek, czy zamach stanu w USA, bo choroba kosi żniwo na całym świecie.
  Nie sądzę aby Soros, czy Gates mieli takie wpływy, aby szachować świat swoimi pomysłami. Jak historia dowodzi nawet najlepsze plany zwykle się nie sprawdzają i potrzebują większą ilość aktorów w takim spektaklu.
 • @Anna-PK 22:00:43
  Jakie żniwa zbiera ten wirus? Jak można to stwierdzić, skoro wszystkie dane są manipulowane, a do tego nie ma wiarygodnych testów na obecność covid19 ?
 • Bil samozwańczo staje już na czele świata
  Ogłosił już, że msze w kościołach katolickich muszą być zawieszone, a może i całkowicie odwołane przynajmniej do czasu zaszczepienia wszystkich. Jestem ciekaw co na to naczalstwo KRK , no i wierni. Wszyscy jak myszy pod miotłą siedzą. Znaczy to , że Watykan bierze w tym udział, bo pewnie i jemu to wygodne.
 • @zadziwiony 22:40:34 Nie wszystkie dane są manipulowane.
  Przecież przy tych chorych pracują normalni ludzie, którzy nie chcą nikogo oszukać, a chcą też żyć, a we Włoszech zmarło około 50u lekarzy.
  To byli lekarze, którzy opiekowali się chorymi. Nawet jeżeli się założy, że paru z nich zmarło z innych powodów, to przecież nigdzie tak lekarze nie umierają tak masowo.

  W domach dla staruszków też jest masowa śmierć, tzn. jednego dnia umierają 5-10 osoby.
  Po co ludzie tacy jak Pan, czy ja mieliby manipulować, kiedy codziennie grozi im śmierć?
 • a tutaj wyjaśnienia
  do czego prawdopodobnie to wszystko zmierza.
  https://www.youtube.com/watch?v=C93t8GENB3Q
  https://www.youtube.com/watch?v=5ogGwnkgkg8
 • Arytmetyka z szóstej klasy
  W Polsce do tej pory na 38 milionów zmarło 119 osób co daje 0,0000026%.

  Błąd, to 0.0031% czyli ok. sto razy więcej.
 • @Anna-PK 22:49:16
  Ci ludzie nie puszczają danych w eter, to robi zupełnie kto inny. Jest w sieci dużo filmów , gdzie zwykli ludzie sprawdzają miejsca gdzie ponoć dzieją się dantejskie sceny. Okazuje się, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Jeśli chodzi np. o Włochy to zdjęcia szeregów trumien ze zmarłymi no koronę w rzeczywistości okazały się fotkami z 2003 roku , a ofiarami byli afrykańscy topielcy po zatonięciu statku z uchodźcami. Podobnie jednakowe fotki przypisywano wielu różnym miejscom. Po prostu eskaluje się panikę by uzasadnić przymus szczepień A co nam wszczepią? Prawdopodobnym jest , że substancje mające uczyć z naszych komórek biochipy (bardzo skrótowe określenie). Celów jest z pewnością jeszcze wiele. To operacja mająca zniszczyć naszą cywilizację i zastąpić ją tą wymarzoną przez psychopatów. Koszty i ilość ofiar jest bez znaczenia.
  Na potwierdzenie manipulacji
  https://www.youtube.com/watch?v=2Vce5L7lrMM
 • @Anna-PK 22:49:16
  Na covid-19 nie ma nawet wiarygodnych testów.
 • @zadziwiony 23:05:49
  wielu ludzi sprawdzało już oficjalne dane na temat śmiertelności w ujęciu wieloletnim w Europie i np. we Włoszech. Nie ma żadnego statystycznego potwierdzenia epidemii.
 • @zadziwiony 23:08:51 Nie wiem po co się Pan męczy. Nie wierzy Pan?
  Pańska sprawa. Ja wierzę i nie interesują mnie jakieś pokątne informacje.
  Ja wierzę i na tym kończę dywagacje.
 • @Anna-PK 23:29:22
  Wierzy Pani w bzdury i powiela rządową panikę.
  Fakty:
  od 1 stycznia 2020 roku do 4 kwietnia 2020 roku zmarło (oficjalnie na świecie):
  - z powodu koronowirusa: 64 549
  - z powodu sezonowej grypy: 126 979
  - z powodu samobójstw: 280 042
  - z powodu raka: 2 144 987
  - ilość abortowanych dzieci: 11 100 870
 • @Robik 01:59:28 A gdzie ja powielam "rządową panikę" ?
  I proszę mnie nie męczyć swoimi danymi. Pan wie swoje, a ja swoje i niech tak zostanie.
 • Bill to przyglup.
  Dorobil sie na nigdy nie przemyslanym do konca, nie dokonczonym produkcie :Windows. Ciagle poprawki, uaktualnienia a produkt dalej do kitu. Gosc ma pomysly rozchisteryzowanej nastolatki jak na przyklad naprawa planety przez zmniejszenie populacji za pomoca szczepionek. Klasycznym przykladem jego madrosci jest promowanie maszyny innego chosztaplera, nijakiego Janickiego z USA. Maszyny "Perpetum Mobile", spalajacej szlam z oczyszczalini sciekow na popiol, z ktorego robi sie pozniej pustaki. Przy okazji maszyna ta produkuje wode pitna i darmowa energie elektryczna! Oto link do tego pomnika jego glupoty:

  https://www.youtube.com/watch?v=bVzppWSIFU0

  Ostanio Bill wystepuje jako maz opatrznosciowy w TV, wyglada wiec ,ze maczal palce w tym virusie Covid i w szczepionke przeciw niemu. Jak zwykle robi nie dokonczone projekty wiec i ten tez nie do konca przemyslal. Jego szczepionka moze stac sie zbedna bo wirusa mozna wyleczyc tlenem i jakimis lekarstwami na malarie
 • Bill Gates, jak dobry szachista obstawia wszystkie fronty
  Oto czytam, że

  "Institute for Health Metrics and Evaluation, jednostka badawcza Uniwersytetu Waszyngtońskiego, specjalizuje się w statystykach zdrowotnych, jego prace są wykorzystywane przez Biały Dom. W modelu statystycznym, pokazującym prognozy rozwoju epidemii koronawirusa w poszczególnych krajach, znalazła się Polska."

  A cóż to za tajemniczy: "Institute for Health Metrics and Evaluation"
  a to "niezależna" jednostka założona w 2007 roku, a głównymi fundatorami byli:

  July 2007: The Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME) launches with the goal of providing an impartial, evidence-based picture of global health trends to inform the work of policymakers, researchers, and funders. Main supporters are the Bill & Melinda Gates Foundation and the state of Washington.

  Tak więc Bill Gates pośrednio odpowiada również za modele statystyczne rozwoju epidemii.
  A i Polska znalazła się w szczęśliwym gronie państw dla których prognozy przygotowuje założone przez Bila Gatesa IHME
 • @Anna-PK 23:29:22
  Więc wierz dalej rządom i korumpujacym je korporacjom. Pewnie logiki w szkole nie miałaś. Polecam więc jesienne szczepienia pan B.G. bo taki filantrop i zbawca ludzkości. Pewnie ma szczere intencje.
 • @Ywzan Zeb 18:26:58
  To psychopatyczny cwaniak który dzięki swojej
  pozycji w telekomunikacji i ostatnio w farmacji postanowił bez względu na ilość trupow zabawiac się w Pana boga urządzając świat po swojemu.
 • @Pedant 22:59:25
  0.00031%

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930