Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co dalej z impeachmentem Trumpa?-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wydaje się, że republikanie celowo wpuścili partie demokratyczną w impeachment, ponieważ główny rywal Trumpa Joe Biden, ma więcej do stracenia. Widac to coraz wyraźniej po pierwszych przesłuchaniach.

 W piątkowych wieczornych wiadomościach korporacyjnych, ogólnokrajowych mediów, które stoją murem za partią demokratyczną podano zdumiewającą informację, że za ukraińskimi wtrącaniami się do wyborów prezydenckich roku 2016 po stronie Trumpa, stała dyskretnie Rosja i jej prezydent Putin. To miała oznajmić komisja Kongresu do spraw wywiadu, oczywiście na podstawie raportu służb wywiadowczych.

Skoro Rosja stała dyskretnie za ukraińskimi wtrącaniami się do wyborów i odkrycie tego zajęło służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo krajowe aż trzy lata, to widać wyraźnie że służby wywiadowcze USA są do niczego i należy jak najszybciej przeprowadzić reformy wywiadu. Jak to jest możliwe, że służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo krajowe, dysponujące największym na świecie budżetem i możliwościami technicznymi, okazały się bezradne wobec rosyjskich działań i umożliwiły według narracji demokratów odnieść zwycięstwo Donaldowi Trumpowi. Demokraci odkąd Trump wygrał niespodziewanie wybory prezydenckie, oskarżają Rosję oraz jej prezydenta właśnie o to, że dzięki Putinowi Trump został wybrany na prezydenta USA. Doprowadzono do powołania specjalnej komisji śledczej, która miała udowodnić, że właśnie dzięki rosyjskim działaniom, Trump został wybrany na prezydenta.
Robert Mueller, stojący na czele owej komisji spędził dwa lata, by na wyraźne życzenie demokratów znaleźć jakikolwiek ślad udziału rosyjskiego mieszania się do wyborów prezydenckich, mimo ogromnych wysiłkow nie znalazł niczego, ku gigantycznemu rozczarowaniu i rozgoryczeniu demokratów.
Należy też zgodnie  z taką logiką, że Rosjanie stali dyskretnie za ukraińskim mieszaniem się do polityki amerykańskiej na tyle skutecznie, że pomogli Trumpowi zostać prezydentem, to w takim razie jak teraz wygląda polityka nasza wobec Ukrainy. Nasz strategos nad strategosami na pewno nie przewidział takiej sytuacji,. Że za tą całą rewolucją godności i zakichanym ukraińskim majdanem stały rosyjskie służby wraz z Putinem. Putin wraz z jego otoczeniem musiał mieć niezły ubaw ze strategosa który wyrykiwał zupełnie szczerze banderowskie hasła i też szczerze wierzył, że nic o was bez nas, jak przyjmowaliśmy miliony ukraińskich uchodźców których to cwany Putin ukrył swoich agentów specjalnych, którzy to korzystają na dodatek z różnych polskich uprawnień socjalnych.
Czy nasz strategos zdaje sobie sprawę, gdzie ci agenci Putina pracują i ilu ich jest?     
Przecież sprawa Najsztuba pokazuje wyraźnie teoretyczność obecnego rządu, w której to niezawisły sędzia wali obuchem w PiS, zas pisowscy aparatczycy moga tylko bezradnie rozłożyć nogi. Tym wyrokiem sędzia uniewinniając Najsztuba oznajmia każdemu obywatelowi Polski, że wejście na jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych, czy zielonym świetle, jest jego prywatna sprawą i dodatkowo taki obywatel może być jeszcze oskarżony o zniszczenie prywatnego mienia kierowcy. Milczenie pisowskiego eliciarstwa, posłusznie rozkładającego nogi przed każdym niezawisłym sędzią, pokazuje po raz kolejny teoretyczność naszego państwa.
Coraz bardziej skłaniam się do przyznania racji Kukuńkowi, że krajem od 1989 roku rządzą nieprzerwanie hordy popaprańów.
Wracając do sparwy imachmentu Trumpa, wydaje mi się, że demokraci zostali celowo wpuszczeni w pułapkę impeachmentu przez doradców Trumpa. Przysłuchując się zwłaszcza pytającym republikanom, odnosi się wrażenie, że ich głównym zadaniem nie jest obrona Trumpa, ale atakowanie jego głównego i prawdopodobnego rywala Joe Bidena. Każdy członek partii republikańskiej zachacza o złe i wstydliwe sytuacje dla Joe Bidena podczas przesłuchań. Oni nie bronią Trumpa, oni atakują Bidena. Zresztą zapowiedzieli, że jeśli Izba Reprezentantów przepchnie impeachment Trumpa, to republikanie dobiorą się ostro do Bidena podczas przesłuchań w Senacie. Nancy Pelosi, doświadczona kongresmenka partii demokratycznej była przeciwko próbie impeachmentu, bo przypuszczała że to się źle skończy dla partii demokratycznej. Ale to nie ona rządzi partią demokratyczną, tylko Clintonowie. Podobnie jak demokraci, republikanie do przesłuchańw Senacie mogą sobie dobierać członków komisji, oraz przesłuchiwać kogo tylko zechcą, a stawienie się na przesłuchanie jest obowiązkowe.
Znając początek demencji Joe Bidena, przesłuchanie w komisji senackiej mogło by być jego gwoździem do trumny i końcem jego politycznej kariery.  Przypominam teraz pojedyynek Joe Bidena z Sarą Palin w roku 2008, kiedy to startował jako kandydat na wiceprezydenta. Na pytanie dotyczące polityki zagranicznej w której jego konkurentka w temacie była mała dziewczynka z przedszkola, która to nie wstydząc się odczytała z kartki to co jej ktoś tam wcześniej przygotował. Zaś Joe Biden który jako pierwszy zabierał głos, pusząc się jak paw, po bezbłędnym odczytaniu odczytaniu z kartki przez Sarę Palin, w swoim wzorcowym wystąpieniu zapomniał o poparciu dla Izraela, tak po Sarze Palin w wielkiej panice zaczął nieskładnie bredzić, że nie ma lepszego poza nim w Ameryce przyjaciela Izraela.
Czyż nie był to pierwszy objaw demencji?
W obecnej kampanii zalicza gafę za gafą, ale mimo tego sondaże dają mu największe szanse spośród wszystkich kandydatów partii demokratycznej.
Warto też odnotować pojawienie się na giełdzie nazwisk kandydatów partii demokratycznej Michaela Bloomberga, nowojorskiego miliardera, który zdobył fotel burmistrza Nowego Yorku jako republikanin. W ubiegłym tygodniu Bloomberg oficjalnie ogłosił swój start jako kandydat demokratów, ale poza skromnym ogłoszeniem do tej pory jest cisza.
Wzbudziło to ogromna konsternacje wśród pozostałych rywali, zaś Elizabeth Pocahontas Warren, powiedziała wprost, że Bloomberg chce sobie najzwyczajniej kupić stanowisko prezydenta. Warto też z tej okazji odnotować, że Trump jako miliarder od samego początku rywalizował z pozostałymi kontrkandydatami partii repubikańskiej, biorąc udzial w każdej debacie telewizyjnej, podczas gdy Bloomberg nie uczestniczył w żadnej. Ponadto nie bez znaczenia jest fakt, że elektorat partii demokratycznej jest coraz bardziej lewicowy, więc jako miliarder byłby bez większych szans. Jedynie na co Bloomberg może liczyć to tylko na superdelegatów i wszystko też by zależało od tego, ilu pozostałych elektorów partii demokratycznej udało by się przekonać od oddania głosu na Bloomberga.
Ponieważ partią demokratyczną rządzą despotycznie Clintonowie, więc po dalszych krokach Bloomberga w kampanii demokratów, będzie można ocenić wysiłki Clintonów do przekonania, by elektorzy w ostatecznym głosowaniu oddali swój decydujacy głos na Bloomberga.
 

KOMENTARZE

 • 5*
  Wiemy to na pewno: ten karakan wtrącał się w wewnętrzne sprawy obcego państwa.
  https://i.postimg.cc/6pqb5cf2/Kaczski.jpg
 • Ślepa Mańka
  Za próbą poddania Trumpa procedurze impeachmentu może stać Soros? Kluczowy świadek pracowała dla jego fundacji                          
                                        https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19hMWE4NC9wLzIwMTkvMTEvMjQvODI1LzQ3Mi80OGRiMGNjNjFhNGE0ZGMzYmZhMTI4YWE3MTk5OGI4Yi5wbmc=.png                                                                                        
  Podczas gdy Demokraci z amerykańskiej Izby Reprezentantów kontynuują przesłuchania odnośnie do impeachmentu prezydenta Donalda Trumpa, krytycy objęcia prezydenta wspomnianą procedurą poddający w wątpliwość bezstronność i wiarygodność zeznających przeciwko głowie państwa urzędników dowiedzieli się, że była członek Narodowej Rady Bezpieczeństwa Fiona Hill wcześnie pracowała dla skrajnie lewicowego finansisty George’a Sorosa. Przesłuchania są obecnie prowadzone w kwestii prośby Trumpa, z którą miał się zwrócić do ukraińskiego rządu, aby pomógł w śledztwie w sprawie mieszania się obcych państw w wybory prezydenckie w 2016 roku i przyjrzał się, czy były wiceprezydent Joe Biden naciskał na ukraiński rząd, aby zwolnił prokuratora, ponieważ prowadził dochodzenie w sprawie jego syna Huntera i jego biznesów w tym kraju. Demokraci twierdzą, że Trump próbował nielegalnie wstrzymywać pomoc militarną w zamian za niszczące potencjalnego politycznego przeciwnika informacje. Obrońcy prezydenta przekonują, że zaangażował się on w rutynowe negocjacje w pościgu za odpowiedziami na uzasadnione pytania. Hill, która była doradcą Białego Domu ds. polityki rosyjskiej zeznała w tym tygodniu, iż uważa, że wysiłki Trumpa w celu zaangażowania Ukraińców do śledztwa ws. Bidenów wyrosły na „wewnętrzne polityczne zlecenie” na niekorzyść należytej polityki zagranicznej. Odrzuciła ona również podejrzenia o ukraińskie mieszanie się w wybory w USA jako „fikcyjną narrację”. W odpowiedzi Biały Dom scharakteryzował jej zeznanie jako wykazujące brak bezpośredniej wiedzy o jakichkolwiek obciążających rewelacjach (opuściła ona swoje stanowisko jeszcze przed telefoniczną rozmową między Donaldem Trumpem a prezydentem Ukrainy Wołodymirem Zełeńskim), natomiast krytycy zakwestionowali jej wiarygodność, odnotowując, że zmieniła zdanie odnośnie do pomocy wojskowej dla Ukrainy od czasów Baracka Obamy. W czwartek konserwatywny ekspert i były prokurator federalny Andy McCarthy odpowiedział na odrzucenie przez Hill narracji o mieszaniu się Ukraińców w wybory w USA:
  Pod koniec 2018 roku ukraiński sąd orzekł, że dwóch ukraińskich urzędników mieszało się w wybory. A w złożonym w 2018 r. zeznaniu przed Izbą Nellie Ohr – która pracowała dla Fusion GPS, zaangażowanej w kampanii przez konkurentkę [Trumpa – przyp. red.] Hillary Clinton firmy badawczej, która wyprodukowała szokujące i dyskredytujące dossier Steela – przyznała, że informatorem Fusion był optujący za Clinton ukraiński ustawodawca napisał. Hill jest za sprytna, aby nie pojmowała skutków swojego zeznania dodał McCarthy, dodając, że „to jest dokładnie ten rodzaj cynizmu, który napędza obawy o nieodpowiedzialne „głębokie państwo””. Następnie podniósł pytania o bezstronność Hill w wygłoszonym przez nią podsumowaniu, które ujawnia, że od 2000 do 2006 roku była ona członkiem Central Eurasia Project Advisory Board z należącego do George’a Sorosa Open Society Institute. Hill broniła się przed zarzutami, określając je jako rodem z „antysemickich teorii spiskowych” w rodzaju „Protokołów Mędrców Syjonu”. Jednakże – jak podkreśla LifeSiteNews – jest niekwestionowane, że Soros jest zdeklarowanym postępowcem, wrogiem Republikanów w ogóle, a Trumpa w szczególności, a płodny finansista lewicy powoduje w całych Stanach Zjednoczonych i na całym świecie podnoszenie pytań o polityczne skłonności tych, którzy pracują dla jego organizacji.

  LifeSiteNews                                                              
                                                                            https://wpolityce.pl/swiat/474403-to-soros-chce-impeachementu-trumpa-nowy-watek-sprawy                                                                                    
                                                                                                     
  Ps..Zupełnie jak u nas, podsłuchiwali cwaniaków z PO, siedzieć poszedł kelner. Analogicznie: Biden z synkiem i juniorem alkoholikiem i złodziejem Stolzmanem vel Kwaśniewskim kradli, odpowiadać ma Trump, o Clintonach nie wspomnę. Soros to kolejny wiecznie żywy jak Breżniew? Niestety Soros nie jest sam. Pełni bardziej rolę frontmana podczas gdy inni wolą działać dyskretnie. Soros to największy bandzior ubiegłego stulecia! Nawet Adolf mógłby za nim co najwyżej teczkę z drugim śniadaniem i worek z kapciami nosić! Zezłomować Batorego i wysłać transatlantykiem podSmolarowanego do Njujorka! Gonić żydobolszewików z Polski! Łuk Triumfalny 1920 = zero żydobolszewii! Zanim Soros zejdzie, trzeba rozwiązać Fundację Batorego, może wtedy szybciej zejdzie ten lewacki i żydowski niszczyciel świata. Tylko w USA jest ok. 200 organizacji wywrotowych powiązanych finansowo z tym żydowskim zbrodniarzem, złodziejem i hochsztaplerem. I choć na biurku Trumpa jest projekt ustawy obywatelskiej o odebranie obywatelstwa tej szui, to nic nie robi. Mnie się wydaje, że kluczem do zrozumienia tej łamigłówki jest przejście córki Trumpa na judaizm. Biedni kowboje nie są w stanie odważyć się na nazwanie tego "głębokiego państwa" po imieniu. Boją się jewryboy’ów. Bo Biden na Ukrainie jest ich człowiekiem, za którego oczywiście wydali kolejną swoją Esterkę! A co na to wszystkie ichnie "agencje", też są głębokie? No to tak jak tu. Historia powtarza się jako farsa, teraz nasz okupant jest zakonspirowany, nie my, Polacy. I działa jako "niewidzialna ręka". To jest więcej niż pewne, że tam gdzie dzieje się coś złego na świecie to za tym stoi zbrodniczy i złodziejski żyd Soros, agent Gestapo i SS na Węgrzech z dwoma zaocznymi KS na Filipinach i Malezji, oraz z listem gończym w Rosji! Dynamiczny wzrost dobrobytu Amerykanów za prezydentury Trumpa nie może być tolerowany. Tyle można było ukraść. Podobnie w Polsce, ale na mniejszą skalę. problemu nie byłoby na wszystkich kontynentach gdyby zdelegalizować fundacje żyda Sorosa, jak zrobiła to Rosja i Węgry Orbana, ponieważ są one legalną V kolumną we wszystkich demokracjach, nie tylko w Rosji. Na 100%, nad grobem stoi to stare truchło i jeszcze mu się zbójowi zachciewa ludźmi i całym światem rządzić. Z nędzy do pieniędzy, tyran nad tyrana jak się z chama zrobi pana. Okradł Polskę i cały świat. Największy błąd stwórcy - jak można było stworzyć takiego potwora jak żydowskie plemię? Nawet ich Jahwe wyklął ich i zesłał nam byśmy poznali złego..Ale "prawie trupowi" pysk wygładzili. Ciekawe ile aborcjowanych "płodów" na ten pysk zaaplikował ten stary zboczony wywrotowiec i największy mieszacz w ludzkich emocjach i nacjach. Jak zły DUCH.

  Oto przykłady na nienawiść wobec politycznych przeciwników niszcząca nie tylko Amerykę ale i Polskę!.          
                                                                                                          Hill interjects, "Could I actually say something?" to address partisan divisions. Several Republican members of the House Intelligence Committee chose not to ask National Security Council expert Fiona Hill any questions, instead using their time to speak at length about their view of the impeachment proceedings. "Could I actually say something?" Hill said after Rep. Brad Wenstrup finished speaking. "I think that what Dr. Wenstrup said was very powerful, about the importance of overcoming hatred and certainly partisan division," she said. "I think all of us that came here under legal obligation, also felt that we had a moral obligation to do so. We came as fact witnesses."                                          
                                                         
  https://www.youtube.com/watch?v=aTSsdLj17zs…
                                                         
  "YOU GUYS WANNA BE THE LAUGHING STOCK OF HISTORY?" Mike Turner on Impeachment Hearing Day 5. Impeachment Hearing Day 5 with witnesses Fiona Hill & David Holmes.                                                      
                                                         
  https://www.youtube.com/watch?v=J3pxtj9P3T4
 • Impeachment Trumpa ?
  Moim zdanie są tylko dwie opcje
  - Impeachment lub likwidacja Trumpa i wojna domowa a potem
  rewolucja i upadek agonia znienawidzonej mafii
  - brak impeachmentu Trumpa i powolna agonia mafii bez wojny
  domowej.

  Neokony prą do wywalenia Trumpa czyli do wojny domowej jako konsekwencji tej "polityki" czyli budują szubienice na których ich powieszą zwykli amerykanie.
  .
 • @kula Lis 69 17:40:04
  Zięć Trumpa też pracował dla Sorosa
 • Także w USA mają problem z mapą Polski z okresu II wojny.
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183NDNkNS9wLzIwMTkvMTEvMjQvMTAwMC83NTAvYjQ2NzBlZjQwYjJmNDJlMmEyOWI5MjQyM2RmN2ZlZTguanBlZw==.jpeg
  Czy to tylko ignorancja? Zadziwia fakt, że nie wyłapał tego żaden polski dyplomata. Dwa tygodnie temu polskie władze - i nie tylko one - zaprotestowały przeciwko skandalicznem mapie w nowym serialu Netflixa. Serial, nazwany chyba ironicznie „dokumentalnym”, nosi tytuł „Iwan Groźny z Treblinki”, i opowiada o procesie ukraińskiego zbrodniarza wojennego Iwana Demianiuka. Na mapach, które miały ilustrować kontekst historyczny, zaznaczano (zresztą także błędnie) niemieckie obozy koncentracyjne i obozy zagłady - ale na tle współczesnych granic Polski. Wniosek był taki, że były to nasze obozy. Reparacji nie dostaliśmy, ale kawałek niemieckich zbrodni, i to ten największy, chętnie nam oddadzą. Ale problem z mapami mają też najwidoczniej Amerykanie. Oto w prestiżowym Narodowym Muzeum Amerykańskiej Historii (National Museum of American History) w Waszyngtonie, przy wejściu do działu opisującego II wojnę światową, można znaleźć taką oto mapę, prezentującą rzekomo sytuację w 1942 roku:
  https://wpolityce.pl/p/635518
  https://wpolityce.pl/historia/474424-takze-w-usa-maja-problem-z-mapa-polski-to-tylko-ignorancja

  Ps.. Mapy wiszą tam od 1964r! A kto jest kustoszem National Museum of American History dział opisujący II wojnę światową czasem nie Jewrej? Który dyplomata miał to poprawić syn zbrodniarza z UB żyd Sznepf? Sznepf zajmował się promocją mamusi i tatusia z UB. Mapa jest kompletnie amerykańska,fantazyjna. Granica polska-niemiecka z 39r., półwysep Helski, Władysławowo należały do Polski, Gdański nie był polski. Takie gnioty to tylko uczeni amerykańscy potrafią….
 • W kazdym spoleczenstwie zyja ludzie dobrzy i zli.
  W USA dla ludzi "low life" (niskie zycie), Partia Demokratyczna jest magnesem. Ateisci, komunisci, anarchisci, zboczency, kryminalisci, zwolennicy skrobanek, tranwestyci, narkomani, glosuja na Demokratow. Hulaj dusza bez kontusza to ich cel. Wybor Trumpa dla nich oznacza ,ze ich niecne czyny zaczna byc nazywane po imieniu. Tak wiec kazda metoda jest dobra by Trumpa usunac, ktory zrezygnowal z uposazenia prezydenckiego by ratowac USA od kompletnej , moralnej dengrengolady. Jemu kasy ani lasek ani honorow nie bylo trzeba. Ma wszystko ale tez jest patryjota i jak przypuszczam czlowiekiem wierzacym, Melania robi swoje i jej wierzacy rodzice. Bylo juz kilka prob zamachu na jego zycie o czym sie nie mowi. Jeden z ochrony juz zmarl po probowaniu jedzenia dla prezydeta. Obecnie nastepny jest w szpitalu, trucizny modyfikowanych genetycznie bakterii ukladu pokarmowego, wytwarzajace truciny zamiast korzystnych substancji. Wycieczka Trumpa do szpitala tydzien temu byla wlasnie spowodowana zaslabnieciem jednego z pracownikow jego ochrony. Wysylanu mu juz jakies trujace proszki w listach. Tak wiec soap opera bedzie trwala dlugo bo zlych ludzi jest wiecej niz dobrych, walka bedzie trwac. "Obys zyl w ciekawych czasach", tak zle zyczyli Zydzi swym wrogom.
 • @Robik 15:45:42
  Wtrącał się dlatego bo wypełnial rozkazy swoich magdalenkowych nadzorców.
 • @kula Lis 69 17:40:04
  Jak zwykle dziękuję Pany za świetne uzupełnienie.

  Pozdrawiam
 • @Oscar 18:31:14
  Na wojnę domową neokonów nie stać, ponieważ nie wiedzą jak zareaguje wojsko. A wojsko ich nie cierpi.
 • @staszek kieliszek 02:31:22
  Źli ludzie to są noekoni, którzy mają oparcie w miliarderach głównie żydowskiego pochodzenia. Kto wie, czy Trump nie jest jednym z nich.

  Pozdrawiam
 • To nie tak
  Moja droga Autorko to nie Clintonowie trzesa Partia Demokratyczna ale lewicowi szakale zgodnie z artykulem Larry`ego Klaymana. Clintonami te same odlamy rzadza.


  https://www.wnd.com/2019/11/battling-leftist-self-hating-jews/
 • "Co dalej z impeachmentem Trumpa?..."
  ------------
  W szatańskim świecie jest tak, że dla dzieci Złego wywijających USA - i lewactwo przez nich wypromowane - może stać się dla nich balastem - kiedy tylko pozwoli im się zanadto brykać. Dlatego mamy teraz Trump'a w fotelu prezydenckim - aby to lewactwo pozbawić szaleńczego impetu.
  Wniosek?
  Na Reaganie też wieszano psy za pomocą wielkich, wiadomych mediów - bo to jest taka demonkraturowa taktyka dzieci Złego - i nic więcej. Żaba (Jankesi) nie może wyskoczyć z garnka - ona ma się w nim ugotować.
 • @Ślepa Mańka 03:42:11
  To prawda...
  ale maja doświadczenie w wywoływaniu rewolt na całym świecie...
  i maja od tego instytucjonalnych fachowców czyli CIA.

  Ta rewolucja to może być właśnie konfrontacja CIA, najemników... i Wojska... być może podzielonego wojska..

  Ale zgoda Armia nie "lubi" "demokratów" pytanie czy cała... czy ktoś da się "kupić" wszak mafia żydowska, "demokraci" i CIA to mistrzowie od "kupowania", naciskania, wymuszania, szantażu... kłamstwa, prowokacji, mordów politycznych .....itd...
  Wszystkie "spontaniczne" kolorowe rewolucje na tym bazują..
 • @Autor
  Na sprawy należy patrzeć z perspektywy historycznej czyli rywalizacji a czasami współpracy dwóch najpoważniejszych klanów banksterskich świata czyli Rothschildów i Rockefellerów(w ich orbicie i w powiązaniach rodzinnych i biznesowych funkcjonują inne rodziny bankierskie takie jak Morganów, Wartburgów, Goldmanów itp).
  Od XIX wieku rywalizowali oni o panowanie nad bogactwami naturalnymi Rosji a narzędziami były wojny i rewolucje, od największych wojen takich jak I i II WŚ czy rewolucja bolszewicka.
  Po II WŚ celem ich stała się globalizacja i NWO.
  Po klęsce polityki resetu USA-Rosja, zaczęły się pomiędzy tymi klanami pojawiać różnice w podejściu do dalszych planów.
  Rockefellerowie, którzy stanęli za kontynuowaniem polityki swoich "deep statowych" administracji Busha jr, Clintona i Obamy contra Rothschildowie stawiający na to co głosi i robi D.Trump(przez nich wspierany) czyli stop globalizacji i stop NWO czyli ocenili, że są coraz mniejsze szanse na jednobiegunowy świat(NWO pod kontrolą USA, kontrolowanego przez żydowskie mafie banksterskie) i postawili na politykę zwaną Planem Stulecia D.Trumpa, który uwzględnia istnienie świata wielobiegunowego.
 • @Oscar 14:57:22
  "maja doświadczenie w wywoływaniu rewolt na całym świecie..."
  Jest tylko mały szczegół - nie mają u siebie ambasady USA...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930