Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Podstawowy błąd Konfederacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Postawa "Konfederacji bardzo mnie rozczarowała. Rezygnacja z organizowania demonstracji przed placówkami dyplomatycznymi USA w Polsce jest podstawowym błędem, który spowoduje że patria ta znajdzie się poza Parlamentem.

 Nie ukrywam, że „Konfederacja” jest jedyną partią, jaka mogła przerwać zmowę magdalenkowych partii, wobec całkowitego, uporczywego milczenia w sprawie ustawy 447 amerykańskiego Kongresu. Największym moim zdaniem, jej atutem, był jawny i oficjalny sprzeciw wobec sprzedaży Polski grupie cwaniaków, zawodowych wyłudzaczy, nazwanych „Holocaust Industry”. Pod tym względem „Konfederacja” była zjawiskiem unikalnym na tle magdalenkowego badziewia, które jest zmieniane przez swoich mocodawców zagranicznych w zależności od sytuacji międzynarodowej.

Po dwudziestotysięcznej manifestacji przed ambasadą USA w Warszawie, która wyrażala sprzeciw wobec jawnej próby obrabowania Polski, przy zupełnej bierności magdalenkowego eliciarstwa, Konfederacja była na bardzo wezbranej fali, która ją mogla wynieść na stanowiska w Parlamencie.
Myślałam że od tego momentu, demonstracji będzie o wiele więcej. Proponowalam w notce „Brawo Konfederacja i do przodu” organizowanie częściej takich demonstarcji przed ambasadą USA w Warszawie, oraz przed Konsulatem USA w Krakowie, przynajmniej raz w miesiącu, głośnych demonstracji, wyrażajacych sprzeciw wobec pomocy władz amerykańskich przy obrabowywaniu Polski przez prywatną grupę cwaniaków.
Proszę nie liczyć na pomoc Polonii, która pierwsza alarmowała i wyrażała otwarcie swój sprzeciw wobec próby obrabowania majątku Polaków, przy całkowitej bierności magdalenkowego eliciarstwa. Jeśli Polakom w ojczyźnie nie zależy na ochronie ich majątku, oraz nie wyrażają sprzeciwu wobec jawnej gróźby ich obrabowania przy jawnej pomocy Kongresu i obecnej administracji amerykańskiej, to Polonia nie widzi żadnego sensu w wysilaniu się na jakikolwiek sprzeciw. Wyjątek stanowią niektórzy działacze Polonii.
Jest przecież znanym faktem że Trump wygrał swoja prezydenturę w tzw. swing states: Ohio, Floryda, Michigan, Wisconsin, Pensylwania, właśnie głosami Polonii trzeciego pokolenia. Zamiast wykorzystać ten fakt do budowy silnego lobby polskiego w Kongresie USA, partie magdalenkowe z patriotycznym zadęciem nie zrobiły absolutnie niczego by takie lobby zbudować. Sprawiały wrażenie, jakby im zupełnie nie zależało na budowie takiej polskiej grupy nacisku.
Nie bardzo rozumiem, dlaczego Konfederacja zrezygnowała ze swojego najbardziej rozpoznaczego symbolu – wyrazaniu sprzeciwu wobec ustawy 447 poprzez organizowanie demonstracji przed placówkami dyplomatczynymi USA.
Przecież licytacja z partiami magdalenkowymi na obietnice wyborcze nie ma najmniejszego sensu, bo jak widac jest to jedyny program dla Polaków prezentowanych przez magdalenkowe eliciarstwo.
Natomiast wyrażanie sprzeciwu i uświadamianie Polakom, że nie ma w chwili obecnej najważniejszej sprawy od zablokowania ustawy 447, czyniło Konfederację czymś unikalnym i prawdziwym na tle magdalenkowego badziewia.
Uważam że rezygnacja z demonstracji wyrażającej sprzeciw wobec  ustawy 447, jest kapitulacją Konfederacji i moim zdaniem podstawowym błędem, który może spowodować że Konfederacja może znaleźć się poza polskim Parlamentem.www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Bierność Polaków w Polsce jest straszna.
  Całkowicie zgadzam się z ogólnym stanowiskiem Polonii i to samo popieram. Jeżeli Polakom w Polsce się nie chce to po jakiego grzyba zawracać sobie tym dupę.
  Co do Konfederacji, było to do przewidzenia. Z ludźmi jak Mikke czy Winnicki nie idzie się zmieniać systemu. Im podskórnie zależy na utrzymaniu starej sytuacji politycznej gdyż tylko w takiej mogą zaistnieć. Szkoda tak naprawdę strzępić nerwów na ten sztucznie opozycyjny twór.

  PS: Co do 447, jeżeli Polacy nie rozumieją czym 447 jest, że jest to koszt 3335 sztuk samolotów F-35 po normalnej cenie, to o czym tu mówić? Osobiście, po wyborach które i tak wygra PiS skończę już zajmowaniem się polską polityką i gospodarką gdyż naprawdę jest to niewarte. Jeżeli Polakom w Polsce na tym nie zależy to po co tracić czas? Dla dużego elektoratu ważniejszym jest zakaz aborcji czyli tych ~1000 przypadków w roku spowodowanych nieprawidłowym rozwojem płodu, narażeniem na śmierć przyszłej matki a także czynem gwałtu aniżeli faktycznie losami Polski. Byłem ostatnio w Polsce więc mogłem przekonać się osobiście jak bardzo politycznie "zaangażowani" są Polacy dla ogólnego dobra kraju.
  Ostatnio przeczytałem iż średni koszt wybudowania 1 km dwupasmowej autostrady w Polsce wynosi w przeliczeniu 10 milionów dolarów. Dla porównania w USA stanie Illinois koszt ten wynosi średnio 3 miliony dolarów (jest to średnia krajowa) z tym że ja sam podciągam cenę w górę gdyż oficjalne źródła rządowe mówią o wiele mniej.
  Tak więc jaki pan taki kram. Polakom w Polsce wszystko jedno.
 • Szanowna Pani Maniu!
  Ileż to ja się nie naczytałam w necie,na Neonie ...pogardy , drwin na temat Konfederacji.Że ty tylko : jadą" na 447, że nie mają programu gospodarczego i społecznego.I żadnego programu, że to antysemici..itd
  Zawsze źle.Bo to ponoć same eskimosy/antysemici , podstawione w celu udupienia jedynej polskiej, patriotycznej,prawdziwej partii prowadzonej przez eskimosa z ukraińskim pochodzeniem,z ukraińskim /byłym na szczęście, luft marszałkiem seksuologiem/ partii obecnie mającej w swoim władaniu
  BUDŻET kraju....
  MEDIA,
  DOTACJE z budżetu na partie i na wybory,
  WIĘKSZOŚĆ w Sejmie,

  Poza tym Polacy są zagonieni walka o przetrwania i zastraszeni!!!
  Podsłuchiwani...
  https://t.co/sEKzjjuTrW


  https://t.co/qG2EuFgWa5  https://pbs.twimg.com/media/EF6QPMyXoAALeGi.jpg


  Szkolenie policji.
  https://t.co/HEq8deTvYw  Zalewani propaganda.Marszałek butapren

  Terlecki: Publiczna służba zdrowia w Polsce uchodzi za jedną z najlepszych w Europie

  https://t.co/kuYdbodGcK

  i opadły im skrzydła, niestety,
 • Portal jazdy indywidualnej
  Pod tekstem posła Janusza Sanockiego, poświęconym postaci Kornela Morawieckiego, ma Pani sugestię jak aktywni na Neonie blogerzy odnoszą się do praktyków pracy patriotycznej. Jak zdrajców albo durni.

  Oczywiście blogerzy ci nie stanowią o kultywowaniu Polskiej pamięci, podobnie jak pedagogika rodziny Stuhrów, ale dla ogólnego szkodnictwa chwatit ..
 • Nastąpił wytrysk orgiastyczny, juda po kadencji będzie latał bez wizy do ussa !
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wizy-do-usa-andrzej-duda-komentuje-decyzje-donalda-trumpa/fr7v8g3
 • @trojanka 18:33:38
  Gdyby kulczyk poszedł do polskiego szpitala to by przeżył, chyba.
 • @USA Big Monitour
  Ja bym prosił Polonię Amerykańską aby nie głosowała w najbliższych wyborach na Trumpa.

  Sam nastawiam się już na długą zimę (czyli ciężkie czasy).
  Trudno.
  Będzie kryzys w Polsce ale tak to już jest w naturze-głupota wcześniej czy później będzie ukarana.
  Miejmy nadzieję, że po takiej lekcji większość Polaków w końcu zmądrzeje.
 • @provincjal 09 19:40:14
  No przecież polscy studenci wykształceni za nasze pieniądze, są zdolni, trzeba ich wyślizgać z Polski do Doliny Krzemowej i wydrenować mózgi w korporacji.!!
  Montownia nie potrzebuje genialnych inżynierów,w Polsce kopalnie zamknięte,cementownie sprzedane,energetyka sprzedana,zakłady produkcji wojskowej, lotnicze sprzedane to tez mogą się nająć w nich na wyrobników .
  https://www.space24.pl/sukces-polskich-studentow-na-zawodach-lazikow-w-usa

  Mnie ani nikogo z mojej Rodziny,zupełnie nie obchodzą bezwizy do USA.Nawet darmowy pobyt kompletnie mnie nie interesuje.
  Wolałabym 10000000 razy Szwajcarię,Portugalię, Austrię!!
 • @provincjal 09 19:40:14
  Żarcia w każdym razie maja pod dostatkiem!lata po ulicach!!hahaha.

  http://mentalfloss.com/article/561029/most-rat-infested-cities-in-america

  A jak się samemu nie złapie to dadzą kartki na żywność!!
  https://www.feedingamerica.org/hunger-in-america/facts

  A i na chandrę mają sposoby;

  https://www.usatoday.com/story/money/2019/08/02/opioid-crisis-counties-with-worst-drug-problems-in-every-state/39822385/


  https://www.cfr.org/backgrounder/us-opioid-epidemic
 • @provincjal 09 19:40:14
  Będzie latał do swojego kierownika, który ma kierownika??
  Ten nadkierownik ,mówi ze może kręcić"Hameryką" bez oporu!!

  https://t.co/40rR6gRDo9
 • 30 nastolatków na warsztatach informatycznyco hakerskich w USA, zmieniło wynik wyborów
  Udało mu się włamać na imitację witryny do głosowania na Florydzie i zmienić wyniki „wyborów” w mniej niż 10 minut.

  https://time.com/5366171/11-year-old-hacked-into-us-voting-system-10-minutes/

  Emmett Brewer, 11-latek, który zhakował powieloną witrynę do głosowania na Florydzie, nie był jedynym dzieckiem, które dostało się do systemu wyborczego na konferencji. W sumie około 50 dzieci w wieku od 8 do 16 lat wzięło udział w konferencji, powiedział DEFCON w tweecie , a około 30 z nich było w stanie włamać się na imitujące strony internetowe z wyborami.
 • @Andrzej Madej 19:34:12
  Panie Andrzeju z ciekawością zaczekam na odp. Autorki .Salute .
 • @kowalskijan584 20:10:06
  Niestety wszyscy na świecie mają teraz głosować na mniejsze zło .Grupa Bilderberg robi co swoje . Ciekawe czemu nie można zagłosować na lepsze dobro ?. Salut .
 • Konfederacja a ustawa 447
  "Uważam że rezygnacja z demonstracji wyrażającej sprzeciw wobec ustawy 447, jest kapitulacją Konfederacji i moim zdaniem podstawowym błędem, który może spowodować że Konfederacja może znaleźć się poza polskim Parlamentem"
  Nie sądzę, że jest to prawda.
  Jeśli Konfederacja znajdzie się poza Sejmem (prawdopodobnie tak się stanie) to przede wszystkim dlatego, że masowe środki informacji są totalnie kontrolowane przez "magdalenkowe eliciarstwo" a Konfederacja jest przez nich bojkotowana.
 • @Robik 00:10:49
  Ważne, kto liczy głosy.
 • @zbig71 08:55:15
  To fakt! Taki jeden PiS-ior (L. Piechota) znał numer listy wyborczej PiS cztery dni przed losowaniem w PKW:
  https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/58/10/5d78d3f20139b_p.jpg?1568384748
  Poseł PiS tak to skomentował:
  "To dowód na to, że jestem najbardziej skutecznym politykiem, umiem przewidzieć przyszłość, a jednocześnie kreować rzeczywistość".
 • @Robik 09:54:34
  Przynajmniej chłopina był szczery:)))
  A czy czasem naszego cudnego raju nie nawiedził Allan Car? Ten z Departamentu stanu do zwalczania antysemityzmu w Europie? Bo przed wyborami do parlamentu eurocweli był. I rozkazy zostały wypełnione. To chyba teraz też tak będzie.
 • @trojanka 18:33:38
  Ekonomiczny „ekspert” Konfederacji za ukraińską imigracją. Ograniczenie imigracji do Polski jest jednym ze sztandarowych postulatów Konfederacji, czyli komitetu grupującego między innymi członków Ruchu Narodowego. Najwyraźniej nie jest to jednak stanowisko do końca konsekwentne, ponieważ Sławomir Mentzen, (jakie to czysto polskie i słowiańskie nazwisko szlachty kurlandzkiej lub jak kto woli jerozolimskiej) kreowany na głównego ekonomicznego eksperta Konfederacji, nie ma nic przeciwko przybyszom z Ukrainy, którzy jego zdaniem „nie stwarzają żadnych problemów”. Konfederacja jako jeden z pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych, wbrew twierdzeniom swoich liderów skupiających się jedynie na roli telewizji publicznej, coraz częściej jest obecny w mediach głównego nurtu. Tym samym politycy ugrupowania konserwatywnych liberałów i narodowców biorą udział w cyklu debat przedwyborczych, organizowanych przez popularną stację RMF FM. we współpracy z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i portalem Interia.pl. Wczoraj w kolejnej z nich brał udział dr Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji oraz wiceprezes partii Janusza Korwin-Mikke, który kreowany jest przez swój komitet jako jego główny ekonomiczny ekspert. Zabierając głos stwierdził on między innymi, że Konfederacja jest przeciwna „imigracji z krajów odmiennych kulturowo”, lecz jednocześnie „Ukraińcy nie stanowią problemu”. Mentzen dodał przy tym, iż w tej kwestii nie zgadza się z programem swoich koalicjantów z Ruchu Narodowego, stąd przedstawia on poglądy zgodne z deklaracjami samej Konfederacji. Jego zdaniem Ukraińcy przebywający w Polsce „nie stwarzają żadnych problemów”, dlatego powinni dalej pracować w Polsce. W czasie swojej dotychczasowej działalności, rozpoczętej kilka miesięcy przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego, komitet konserwatywnych liberałów i narodowców wielokrotnie krytykował politykę imigracyjną obecnej władzy. Najwięcej do powiedzenia na temat ukraińskiej imigracji mieli działacze RN-u, którzy przestrzegali od dłuższego czasu przed podmianą populacji naszego kraju.
  https://youtu.be/0wg3KvBUQI0
  Na podstawie: rmf24.pl, twitter.com/rmf24pl.
 • @kula Lis 68 13:03:52
  https://i.postimg.cc/brtrdBW6/kaczy-scy-UE-CETA.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930