Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co jest ważniejsze dla PiS od 300 miliardów USD?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ustawa 447 jest nawiększym niebezpieczeństwem dla Polski od 1939 roku, a obecny rząd PiS i władze partyjne nic nie robią by zapobiedz bezczelnej grabieży majątku Polaków. Dlatego pytanie zawarte w tytule jest jak najbardziej zasadne.

 Kiedy w 2016 roku Antek Macierewicz bawił na występach gościnnych w Chicago w ramach kampanii do wyborów parlamentarnych solennie obiecywał, że jak tylko PiS wygra wybory, to prawie natychmiast przeprowadzi lustrację, oraz ściśle będzie współpracował z Polonią w sprawach dla Polski najważniejszych. Ponieważ wtedy był w PiS strategosem numero due, więc Polonia wzięła słowa Antka na poważnie.

Ale jak pokazało życie, kto słucha Antka sam sobie szkodzi, identycznie jak z Kukuńkiem, jednym z naszych skarbów narodowych, stręczonych nam przez beneficjentów umów w Magdalence
W sprawie lustracji kandydatów na wybrańców narodu, dowiedzieliśmy się, że strategos nad strategosami sam się zlustrował, oświadczając publicznie iż zapoznał się z zawartością swojej teczki z czasów PRL, ale niczego ciekawego tam nie było. Narodowi nie pozwolił wydać swojej własnej oceny, bo i po co. Naród musi mu uwierzyć. Warto wspomnieć, że nagła kariera polityczna braci Kaczyńskich, zaczęła się z chwilą ustawki w Magdalence pomiędzy gen. Kiszczakiem a jego agentami. Lech Kaczyński był jednym z jej uczestników.
Jednak największe rozczarowanie polityką pisowską dla Polonii,  była ich polityka wobec żądań żydowskich cwaniaków, zwanych jako Holocaust Industry. Warto chociażby wspomnieć wszelkie ustępstwa jakie zażądał wobec rządu polskiego rząd izraelski, by wykreślić z ustawy o IPN, by nie można było karać za słowa obelżywe wobec narodu polskiego, jak również kłamstwamówiące o tym,  jak Polacy masowo mordowali Żydów. Pamiętamy słynnego negocjatora, europosła PiS, Ryszarda Legutkę, który to mając gębę pełną patriotycznych frazesów, jak zresztą całe pisowskie eliciarstwo, zgodził się w imieniu Polski na upokarzające nas Polaków kłamstwa, które od tej pory można juz bezkarnie rozpowiadać jak Polscy naziści mordowali Żydów oraz miłujących pokój Niemców zaczadzonych chwilowym bakcylem antysemityzmu. Niedługo też dowiemy się jak to Polacy podczas drugiej wojny światowej, przebrani w niemieckie mundury, mordowali miłujących pokój Niemców, Żydów, oraz wszelkie inne nacje w polskich obozach koncentracyjnych.
Pamiętajmy: Takie już w najbliższych latach rozumienie historii, będziemy zawdzięczać europsłowi Ryszardowi Legutce, jak również całemu obozowi tzw. dobrej zmiany+, który to nie miał nic przeciwko temu, by nie można było karać za ewidentne kłamstwa o drugiej wojnie światowej, a zwłaszcza obarczanie Polaków winą o masowe mordowanie Żydów.
Europoseł Legutko zapewnił wszystkim kłamcom w sprawie oskarżania Polaków o masowe ludobójstwo Żydów zupełną bezkarność, a całe eliciarstwo pisowskie stanęło murem za Legutką, a sam strategos nad strategosami uznał to za wielki sukces.  Nie możemy teraz wytaczać Żydom żadnych procesów, gdy oskarżają Polaków o zbrodnie ludobójstwa, które to oskarżenia pojawiają się coraz częściej w tzw. prasie światowej.
Nie trzeba chyba przypominać, że tylko publiczne domaganie się na drodze sądowej przeprosin oraz zasądzanie przez sądy kwot odszkodowawczych za rozpowszechnianie kłamstw oraz oczernianie narodu polskiego, byłyby dla opinii światowej zauważalne. A tak to mamy tylko utwierdzanie sobie samym, że Polacy byli w takim samym stopniu ofiarami niemieckiego i komunistycznego terroru, gdyż świat nie zna języka polskiego i ponadto świat nie jest zainteresowany prawdą na temat drugiej wojny. Dopiero proces sadowy przed amerykańskimi sądami oraz domaganie się ogromnychkwot odszkodowawczych za psucie wizeunku Polski za powielanie kłamstw, oraz przypisywanie Polakom masowy udział w zbrodniach na narodzie żydowskim, mogło by zainteresować opinię publiczną w Ameryce. I byłby to punkt wyjścia do obrony przed bardzo wpływowym lobbingiem żydowskim w Kongresie.
Panie Legutko, to zawdzięczamy Panu!!!
Obecnie jest cisza przed burzą, która wybuchnie zaraz po wyborach, gdy tylko PiS je wygra. Śwaidczy o tym tajna notatka, ujawniona przez Pana Michalkiewicza jaka została sporządzona po spotkaniu strony polskiej i żydowskiej w sprawie roszczeń grupy Holocaust Industry.
Grupa żydowskich cwaniaków, nazwanych przez Normana Finkelsteina „Holocaust Industry” nie reprezentuje żadnej społeczności żydowskiej w Ameryce i jest projektem czysto biznesowym, polegającym na wyłudzaniu ogromnych kwot pieniędzy wziętych z sufitu, ktore to w przypadku Polski, od skromnych 65 miliardów USD doszły obecnie do kwoty 300 miliardów bez karnych odsetek i jestem pewna że to nie jest ostatnie słowo w określeniu wielkości kwoty za mienie bezspadkowe po obywatelach polskich narodowości żydowskiej którzy zginęli w wyniku eksterminacyjnej polityki niemieckiej, nie pozostawiając prawnych spadkobierców.
Właśnie sprawa roszczeń grupy cwaniaków żydowskich, była doskonałą okazją do zbudowania silnego lobby polskiego w Kongresie USA. Można do tego było wykorzystać świetną okazję, jaką okazało się zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich dzięki głosom Polonii.
PiS wbrew wcześniejszym deklaracjom nie zrobił niczego, by budować  silne lobby polskie w Kongresie USA. Nikt z przywódców pisowskiego eliciarstwa nie pojawił się w Ameryce w czasie kiedy uchwalano ustawę 447. Mało tego, Marek Magierowski ówczesny wiceminister spraw zagranicznych, przyjechał z misją przeszkadzania wysiłkom grupki działaczy Polonii, którzy samodzielnie podejmowali próbę zapobieżeniu uchwalenia ustawy 447 przez Kongres.
Kiedy powstała Konfederacja jako efekt zagrożenia ze strony organzacji żydowskiej, PiS został zmuszony do oświadczenia typu ”nie oddamy nawet guzika”, ponieważ słowa nic nie kosztują. Ae jak przyszło do uchwalenia konkretnych uchwał czy ustaw, zapobiegających wyłudzeniu przez kogokolwiek sum nienależnych, próby te zostały zduszone w zarodku głównie przez PiS i PO.
Zresztą obie główne partie w sprawach zasadniczych dla Polski mają identyczne stanowiska. Jak wiemy obie partie zostały wyciosane topornie z magdalenkowego pniaka przez gen. Kiszczaka i są przez specjalnych nadzorców w pełni kontrolowane. Można na to podawać dużo przykładów.
Ale to i tak nikogo nie przekona, ponieważ obie partie mają wystarczająco wielu swoich zagorzałych zwolenników, którzy przyjmą bezkrytycznie każde wytłumaczenie partyjnych bonzów.
W notce „Brawo Konfederacja i do przodu”  napsałam,  że w sprawie ustawy 447 musi być organizowane jak najwięcej demonstracji pod placówkami dyplomatycznymi USA, bo tylko wtedy taki protest będzie widoczny dla opinii amerykańskiej. Do tej pory odbyła się tylko jedna demonstracja przeciwko ustawie 447 pod amerykańską ambasadą. Wielokrotnie pisałam, że tylko Polacy posiadający obywatelstwo amerykańskie, mogą zmienić cośkolwiek w sprawie ustawy 447. Zewzględu na siłę lobby żydowskiego, polscy politycy nie mają żadnych szans uzyskania czegokolwiek w USA bez poparcia Polonii. Każdy amerykański polityk liczy głosy poparcia, jakie może uzyskać od danej społeczności w której żyje, aby objąć jakikolwiek urząd publiczny w USA.
Wiem z jaką wrogą obojętnością spotkała się grupa Polonii, którzy chcieli podjąc wspólne działania z polskimi władzami konsularnymi w Chicago, przeciwko podpisaniu przez prezydenta Trumpa ustawy 447. To właśnie po takim zimnym prysznicu ze strony polskich władz pisowskich, Polonusom przeszła jakakolwiek ochota na pomoc przeciwko obrabowaniu Polski. Skoro widzimy wrogą obojętność polskich obecnych władz do działań podejmowanych na terenie Ameryki przez Polonię, jak również nie widać też żadnych widocznych śladów walki na terenie Polski, to chyba Polacy w kraju nie mają nic przeciwko temu, by ich obrabowano przy walnym współudziale polskich władz, oraz by byli w przyszłości traktowani tak, jak są obecnie traktowani Palestyńczycy w Izraelu .
Tylko jedna prawie 20-tysięczna demonstracja to zdecydowanie za mało, by kogoś w Ameryce mogło to zainteresować. I nic tez nie wskazuje na to, by jakakolwiek demonstracja przeciwko ustawie 447 odbyła się z okazji wizyty Donalda Trumpa, który jak już wiadomo odwołał swoją wizytę w Polsce.
Wydaje mi się, że zdecydowana większość Polaków w kraju, nie zdaje sobie sprawy z powagi zagrożenia, upatrując w strategosie nad strategosami męża opatrznościowego. Przecież on nawet tow. Wiesławowi do pięt nie dorasta. Przypominam że Władysław Gomułka w 1956 roku, widząc że najazd na Polskę przez towarzyszy radzieckich jest nieuchronny, sam osobiście z Józefem Cyrankiewiczem pojechali do Moskwy, nie bedąc wcale pewnym, czy wrócą żywi. Gomułka miał spotkanie z Chruszczwem w cztery oczy i zdołał mu wytłumaczyć,  że w Polsce pod jego rządami nie ma żadnej kontrrewolucji. Kiedy po raz pierwszy do Polski przyjechał papież Jan Paweł II, tato opowiadał mi że takiego entuzjazmu z jakim był witany Gomółka po powrcie z Moskwynie widział. Gomułka swoim wyjazdem do Moskwy zapobiegł kolejnej masakrze Polaków jaką miał zamiar przeprowadzić Chruszczow.  Wreszcie Gomułka uregulował sprawę roszczeń żydowskich z rządem amerykańskim, którą i tak strategos nad strategosami nie umie skutecznie dla Polski rozegrać.
A co zrobił do tej pory Jarosław Kaczyński w sprawie roszczeń żydowskich, by uratować Polskę przed nieuchronnym rabunkiem?
Na zakończenie chciałabym się zatrzymać przy postawie Witolda Gadowskiego, jednego z najpolarniejszych dziennikarzy na youtube. Pan Gadowski twierdzi, że nie zagłosuje na Konfederację bo ta partyjka nie ma żadnego programu. Będzie głosował na PiS, bo oni mają program. Na razie jedynym znakiem rozpoznawczym PiS, jest rozdawnictwo pieniędzy w ramach „dobra zmiana +”. Przecież te pieniądze wcześniej zostały zabrane podatnikom w formie różnego rodzaju podatków, a następnie niewielka ich część została zwrócona niektórym podatnikom. Ponadto co i rusz można usłyszeć od premiera Morawieckiego jakieś pomysły, ale powiedzmy sobie szczerze, są to tylko delikatnie mówiąc, obietnice bez pokrycia. 
Ciągłe milczenie obozu tzw. dobrej zmiany w sprawie ustawy 447, jak również tłumienie w zarodku wszelkich prób zapobieżenia grabieży polskeigo majątku przez organizacje żydowskie, jakie proponuje Konfederacja,  skłania do postawienia pytania:
Cóż takiego jest dla PiS ważniejsze od kwoty 300 miliardów USD?
Jednocześnie Pan Gadowski mówi,  że PiS nie wywiązał się z obietnic wyborczych. I dla Pana Gadowskiego PiS jest jak najbardziej wiarygodny. Moim zdaniem wszelkie próby reformy państwa są tylko markowane, PiS nie ma najmniejszego zamiaru naruszać obecnego układu, gdyż sam się z niego wywodzi. Więc nie będzie podcinał gałęzi na której to wygodnie siedzi.Pan Gadowski nawołuje, by kontrolować władzę róznego rodzaju naciskami oraz by rozliczać obecną władzę. Akurat obóz magdalenkowy się tym przejmuje
Boże, jaki on jest naiwny!!! Po 1989 roku, żadna ekipa sprawująca władzę, nigdy nie była odpowiedzialna przed swoimi wyborcami. Byli tylko i wyłącznie rozliczani przez swoich magdalenkowych mocodawców, którzy ich wynieśli na piedestał. Jeśli by tylko który podskoczył, to zaraz by w najlepszym przypadku był posłany do wydłubywania kitu z okien, zaś w najgorszym musiałby się zmierzyć z seryjnym samobójcą z wiadomym skutkiem.
Chciałabym również odnieść się do „Marszu Życia” w Oświęcimiu, zorganizowanego przez Witolda Gadowskiego, który to według niego odniósł wielki sukces.  Udało mu się wejść z flagami polskimi na teren obozu i odśpiewać tam hymn narodowy z grupą liczącą ok. 3 tys. osób. Dzisiaj już prawie wszyscy zapomnieli o tym wielkim sukcesie Witolda Gadowskiego.
Otóż Pan Gadowski również przyznaje, że ustawa 447 stwarza największe zagrożenie dlaniepodległości Polski. Mam wobec  tego pytanie do Pana Gadowskiego i jego zwolenników: Dlaczego nie chciał zorganizować marszu przeciwko ustawie 447? Oświęcim się do tego idealnie nadawał.  Chętnie podialoguję sobie z jego zwolennikami.

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  DK
 • Gadowski
  To taka lewa wrzuta PiS. Dla zmylenia Polaków. Tyle i tylko tyle. W Polsce cały czas przy korytku jest Magdalenka, a Czekiszczak śmieje się zza grobu. Czyli jednak życie wieczne istnieje.
 • @RAM 23:30:24
  A jak jest w kraju wiecznej korupcji - "słodkiej" Italii? Tam koorvy i mafiosi
  nie ujeżdżają się nawzajem? Nawet kiedy włoscy obywatele emigrują przywożą ze sobą stare nawyki i obyczaje. Wiem to z wiarygodnego włoskiego źródła.

  Dosyć już poniżania i obrażania Polaków - RAM.
 • Akt agresji USA
  .
  "Ustawa 447 jest nawiększym niebezpieczeństwem dla Polski od 1939 roku, a obecny rząd PiS i władze partyjne nic nie robią by zapobiedz bezczelnej grabieży majątku Polaków."

  To jest akt agresji USA wobec Polski, kolaboranci z PiSu wezwali w tym celu wojska okupacyjne USA do Polski, pod fiktywnym pretekstem "obrony" przed Rosją. Tragizm polega też na tym, że USA są bankrutem i usiłują pociągnąć w swe bankructwo kogo się tylko da.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Kolaboranci z Polski, wyszkoleni przez wywiad USA jescze w czasach NSZZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  mają za zadanie otumanić Polaków, aby nie spostrzegli nawet, że im się stołem spod tyłka wyrywa.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Po operacji prywatyzacji Sorosa, której nadano imię Balcerowicza, 447 jest kolejną operacją grabienia majątku Polaków i spychania ich do roli niewolników.
 • @ b.AdminkaS 02:50:20
  "Dosyć już poniżania i obrażania Polaków - RAM."


  Przecież pisałaś, że Polacy zasługują na wyginięcie pod niemieckim buciorem.

  Obrotowo?
 • @Autor - 5*
  Ale jeszcze ... na "pół gwizdka" . Konstatacja nie wystarczy. Jak sie mowi A ...to czas na B. Wielu myslacych Polakow "z krwi i kosci" zdaje sobie sprawe ze bycie w sferze publicznej bezkompromisowym adversarzem interesow Narodu Polskiego po prawie 30-tu latach agenturalnych rzadow "postamgdalenki" staje sie aktem wyjatkowej odwagi cywilnej z wysokim ryzykiem utraty zycia i tragedii wlasnej rodziny (Lepper i wielu, wielu inych). Gadowski jest odwazny na miare samego siebie, podobnie kazdy, jak pp. Michalkiewicz, Braun, Wilk, JMK, Winnicki, Zebrowski,czy nawet Ziekiewicz. Najbardziej bulwersujace jest typowe dla mas pseudo inteligenckich krytykanctwo postawczy nawet pogladow i oczekiwania publicznie demonstrowanej "bohaterszczyzny" w najbardziej adykalny i absurdalny sposob przy zupelnym braku wsparcia i spolecznego ruchu i zaplecza prawnego obrony tychze. Zwykle chamskie wystawianie tych co maja odwage cos powiedziec publicznie. A gdy tylko okupacyjny rezim zaleznie od potrzeby pojedynczo "wyluskuje i neutralizuje" (jesli fizycznie nie likwiduje) niewygodnych "naiwniakow" ktorzy w ferworze patriatycznych uniesien "wyszli przed szereg". WLASNE ELITY nawet te na miare NAS SAMYCH nalezy bezwzglednie chronic i bronic !!!!!! Ojczyzna Nasza przezywa nieprzerwanie kolejna faze tej samej okupacji i zawieszonej "suwerrennosci" trwajacej od PKWN-u 1944 r, .Obecnie nie trzeba zewnetrznej ingerencji sil okupacyjnych by teroryzowac Narod. Okupacja i Terror sa koszernie "demokratyczne". Wystarczy wroga dzalanosc aganturalna prowadzona przez "postmagdalenkowe ekzekutywy" dzieki ktorym kontroluje wszystkie obaszary zycia Narodu, co w obecnych realiach poglebiajacej sie demoralizacji mas ludzkich i "kontrolowanego chaosu" zostalo zrecznie zaplanowane i wprowadzone do realizacji. Tak wiec jak OKUPACJA to i reakcja... PANSTWO PODZIEMNE ze wszystkimi strukturami i adekwatnymi technikami oporu. Zdanie sie na "chaos" to droga do "Majdanu" na ktorym moze zalezec tylko najbardziej nienawistnym wrogom Narodu Polskiego.
 • @Mazjan 12:23:00
  "PANSTWO PODZIEMNE ze wszystkimi strukturami i adekwatnymi technikami oporu."

  Państwo podziemne to nie tylko ludzie. Państwo to także własna waluta i stanowienie praw. Czy to w ogóle możliwe?

  Pozdro!
 • @Mazjan 12:23:00
  Wobec powszechnego zaniku poczucia wstydu i grzechu, zaniku wiary w Boga (człowiek prawdziwie wierzący ma coś, co ateiści nazwaliby szóstym zmysłem, a wierzący natchnieniami Ducha Świętego) ryzykowna jest budowa państwa podziemnego w tych czasach. Zawsze znajdzie się Judasz, któremu srebrniki albo zawiedzione oczekiwania przesłonią widzenie.
  Myślę, że Gadowski chciał sobie podreperować wizerunek organizacją oświęcimskiego marszu. Ja jego nie słucham, bo szkoda czasu- nic odkrywczego.
  Trudno się dziwić beneficjentom socjali, że popierają tych, "co dają", skoro inaczej inteligentni nie rozumieją niedalekiej historii i z uporem maniaka akceptują nieformalne, z sufitu, zdradzieckie umowy magdalenkowe i zawzięcie murują sztuczne podziały między korowcami i klanami komuchów.
 • @Jasiek 13:06:48
  Dzieki za komentarz p. Janie. Oczywiscie !!! Musza byc pieniadze (uzywajac wspolczesnych method tworzenia encrypted waluty..mozna takze miec wlasna walute...ale na etapie tworzenia i konsolidacji Ruchu Oporu nie jest jeszcze konieczne tak mysle). Prawo tak...dzialanosc musi opierac sie na Prawie Naturalnym - W trakcie II WS Ruch Oporu opieral sie o Konstytucje, i Przepisy Prawne II RP....
  Czy mozliwe.... oczywiscie !! Aktywnych "cywilnych" patriotow czasie okupacji i zaangazowanych w dzialanosc i koordynacje Ruchu Oporu (to nie tylko AK) bylo na terenie GG zaledwie !!!! 50-65 tys. .nie liczac oczywisci zbrojnych oddzialow AK/ NSZ....ale to bylo koniecznie by bronic przed krwawym bandytyzmem okupanta. Z wrogiem "wewnetrznym" nalezy walczyc jego metodami gdyz w procesie wzrostu napiecia spolecznego, podzialow i zagubienia emocjonalnego calych grup spolecznych Okupacyjne wladze moga doprowadzic do przesilenia i prowokacji celem wywolania krwawej majdanizacji!!!! Panstwo Podziemne nie zajmuje sie organizacja "pochodow, marszami"... (to sa zydo-bolszewickie metody wzbudzania fermentu rewolucyjnego, ktore Okupant latwo zmanipuluje, propagandowo zdyskretytuje, przejmie kontrole i wybierze "kasztany z ognia".Pierwszy krok Podziemia to przywolywanie Wladz Okupacyjnych odpowiednimi kontrdzialaniami do porzadku by nawet w ich parszywych lbach nie zrodzila sie nawet taka mysl oraz prowadzic takie akcje ktore udrza w jego "podbrzusze" powodujac "utrate wiarygodnosci i polityczna smierc"..maly sabotaz ???. Zartobliwie dodam ze wystarczy przeczytac "Protkoly Medrcow" ..ale w lusterku, i wiadomo co robic:-))))
 • Trump nie poprze "starań" Polski
  o odszkodowania od Niemiec: https://wprawo.pl/2019/08/31/prezydent-trump-nie-poprze-polski-w-staraniach-o-reparacje-wojenne-od-niemiec/
  Te "starania" polegają na okolicznościowej propagandzie pisiorów na jakiś ich użytek. Podobnie jak propaganda skierowana do Polaków, że nie oddadzą ani guzika, tak jakby to Polacy chcieli od nich tych guzików.
 • @RAM 23:30:24
  Jeśli tak jest, to zawdzięczamy to w głównej mierze 1000 lat podłości żydo-katolickiego Kościoła - to ta przywleczona znad Jordanu koczownicza religia kształtowała przez ostatnie 1000 lat naszą słowiańską mentalność.
 • @wercia 13:23:20
  Droga Pani, prosze miec dystans do obserwowanych zmian. Jakkolwiek Pani refleksja jest oczywiste i przygnebiajaca to prosze zwrocic uwage ze dotyczy zewnetrzych objawow nie zakorzenionych jeszcze gleboko (jak w EU). Ale zgadzam sie z Pania ze nalezy problem odstepstwa od wiary i lamania praw Bozych coraz glosniej artykulowac. Niestety, dla wielu zewnetrzny terroryz oddzialywania technikami psychologii represyjnej znieksztalca powaznie percepcje rzeczywistosci przksztalcajac masy ludzkie z godnego Homo Sapiens w bezbozne Homo Erectus :-))).
  Jak wspomnialem w poprzednim komentarzu, Ruch Oporu mial w GG nie wiecej 65 tys (wielu wrecz anonimowych, nigdy nie ujawnili wlasnej tozsamosci i rak po medale nie wyciagali - po prostu spelnili swoj obowiazek !!!) . Panstwo Podziemne to nie zadna organizacja masowa, nie partia, nawet nie konfederacja. To Nasza Polska nie wydlubana z banana, elitarna czesc Narodu ( Nie ma tez co sie przejmowac p. Gadowskim i jego intencjami. Jak dlugo, jako osoba publiczna podejmuje chocby malo skuteczny wysilek reprezentowania i artykolowania interesow Narodu Polskiego (podobnie jak wielu innych) nie jest jeszcze problemem. Problemem sa JUDASZE fakt tylko ze latwo ich wylowic nawet w metnej wodzie...bo tak dziala Panstwo Podziemne. Natomiast nie ma co psioczyc na sponiewierana ekonomicznie i moralnie otepiona czesc mas ludzkich ktore sie zlapaly na rozne 500+. To instynkt samozachowawczy przetrwania, zniewolonego i zapedzonego przez swoich "darczyncow" juz zniewolonego "zwierzecia". I tez po to musi byc Panstwo Podziemne by nie dopuscic by zostaly te masy uzyte jako mieso armatnie w "krwawym i rewolucyjnym akcie perfidii" w interesie wrogow Naszego Narodu i Ojczyzny.
 • @AgnieszkaS 02:50:20
  "Dosyć już poniżania i obrażania Polaków"

  Więc proponuję napisać to w liście otwartym do "wielkiego jaroslawa z Żoliborza"

  Bądź powiedzieć mu to osobiście prosto w dziób - ponoć akurat jest Pani przecież CHWILOWO w odwiedzinach Polin
 • Trampek zabrał głos na temat Polskich reparacji wojennych od Helmutów:
  Donald Trump wypowiedział się na temat reparacji wojennych od Niemiec dla Polski za zniszczenia, jakie nasza ojczyzna poniosła w okresie II wojny światowej

  Przywódca uważa, że: TA SPRAWA GO NIE DOTYCZY !!!
  Prezydent Stanów Zjednoczonych pozostanie w tej kwestii neutralny
 • A Trump spokojnie pyka sobie w GOLFA :))
  "Monitoruję huragan Dorian i otrzymuję częste informacje i aktualizacje. Jest ważne, aby brać pod uwagę zalecenia waszych stanowych i lokalnych urzędników. To ekstremalnie niebezpieczna nawałnica, proszę przygotujcie się i bądźcie bezpieczni!" - napisał Donald Trump kilka godzin po przybyciu do Camp David.

  Jedna z amerykańskich dziennikarek, Elizabeth Landers napisała na Twitterze, że siedem minut po opublikowaniu tego wpisu, Trump miał wylądować na polu golfowym w Sterling.

  Prawdopodobnie prezydent zaczął dzień od wizyty na polu golfowym. "Trump miał być w ten weekend w Polsce. Powiedział, że odwołał podróż by monitorować huragan Dorian. Właśnie odleciał z Camp David na swoje pole golfowe w Wirginii" - napisał na Twitterze Jim Acosta z korespondent CNN z Białego Domu
 • @Hades 18:54:31
  Wystarczy przeczytać wspólną deklarację szefów MSZ NRF i RP z Listopada zeszłego roku. Ani słowa o jakiejkolwiek odszkodowaniach. To dla tego durnowatego elektoratu PiS owskiego. Poza tym przecież siedzimy u Niemca w kieszeni, to co oni nam będą wypłacać?! Smoleńsk się skończył i mają nowy bajer dla oglupionego motłochu.
 • @Mazjan 14:12:22
  "Aktywnych "cywilnych" patriotow czasie okupacji i zaangazowanych w dzialanosc i koordynacje Ruchu Oporu (to nie tylko AK) bylo na terenie GG zaledwie !!!! 50-65 tys."

  Kurde dyć starych ubeków z koszernymi korzeniami chyba jest więcej.
  A wie Pan, że w wywiadzie AK pracowali szpiedzy gestapo?
  Niezły schiz. Nie wiem jak oni to jakoś ogarniali.
  A pewnie jakby coś dzisiaj chcieć zorganizować to i jakiś Jewno by się trafił...

  Cholera, chyba jestem pesymistą.

  Ukłony
 • @Autor
  Dla PiS ważniejsze od 300 miliardów dolarów jest 360 miliardów dolarów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930