Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Pomnik magdalenkowego prezydenta-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Budowę pomnika kolejnego magdalenkowego uważam za obrazę Polaków, którego jedynym wyróżnikiem na tle innego magdalenkowego badziewia była antyrosyjskość.

 Pan minister Sasin ogłosił Urbi et Orbi, że oto w dniu 10 liatopada 2018 roku w Warszawie na Placu Piłsudskiego stanie pomnik Lecha Kaczyńskiego, jak się o nim wyraził z wielką dumą „jeden z ojców współczesnej niepodległości Polski”. Ale chyba przez grzeczność nie wymienił innych ojców współczesnej niepodległości Polski, bo wtedy należałoby wymieć nazwiska wszystkich uczestników Magdalenki.

Pan minister Sasin taktownie nie wspomina, jakież to były zasługi w odzyskaniu niepodległości Lecha Kaczyńskiego. Ja te taktownie nie będę pytała o koszty budowy  pomnika magdalenkowego prezydenta, co to się ruskim nie kłaniał.
 Jaka więc była chwalebna przeszłość obecnego santo subito PiS?
Otóż jego hagiografowie twierdzą że Lech Kaczyński był ekspertem w zakresie prawa pracy i podobno zgłosił się sam by pomagać związkowcom z Wolnych Związków Zawodowych powstałych na Wybrzeżu w latach 70-tych ubiegłegu wieku, za mrocznych czasów komuny.
Nie wydaje mi się, by Lech Kaczyński obecny santo subito PiS w Magdalence reprezentował Solidarność jako ich główny ekspert w zakresie prawa pracy. Moje podejrzenia skłaniają mnie do hipotezy, iż Lech Kaczyński mógł zostać nasłany do WZZ Wybrzeża jako agent peerelowskich służb. Skoro jego teczka nadal pozostaje tajna, więc możemy sie domyslać i wysuwać rożne myślizbrodnie. Jego brat Jarosław powiedział że z kolei w jego teczce nie ma nic ciekawego, ale jakoś bał się ja upublucznić. Również nie wydaje mi się, by akurat problemy prawa pracy były poruszane w Magdalence.  
Przypominam że w Magdalence, gen. Kiszczak zawarł z tzw. opozycja demokratyczną i dzisiejszymi legendami Solidarności, którzy to w ogromnej większości okazali się agentami Kiszczaka, porozumienie co do podziału władzy w postmagdalenkowej Polsce. Warto również przypomnieć, że o ile przy okrągłym stole spotkały się osoby znane z działalności opozycyjnej wobec PRL, nie orientujący się za bardzo, w czym biorą udział, to przy magdalenkowym stole spotkały sie osoby świadome przekrętu stulecia, który to gwarantuje uczestnikom gangu magdalenkowego sprawowanie kontroli nad Polakami do dzisiaj. Dotyczy to głównie dwóch opcji politycznych, które się wykrystalizowały i dotarły w czasie późniejszym: zdrajców i zaprzańców oraz patriotów inaczej, wraz z innymi dodatkami, jak Kukiz czy Nowoczesna na dzień dzisiejszy.
Jakież to były zasługi Lecha Kaczyńskiego dla odzyskania „niepodległości” Polski w magdalenkowym rozumieniu i ministra Sasina?
Osobiście uważam że dużo większe zasługi dla odzyskania niepodległości Polski miał zwyczajny kolporter tzw. „bibuły”, niż ci wszyscy magdalenkowi bonzowie razem wzięci. On przynajmniej ryzykował więzieniem w razie wpadki, lub utratą zdrowia a nawet życia, w razie pobicia przez nieznanych sprawców, rozprowadzał wolne słowo potrzymujące na duchu miliony zwyczajnych Polaków,  podczas gdy taki Lech Kaczyński niczym nie ryzykował. Teraz na pewno różni hagiografowie będą tworzyć heroiczny obraz Lecha Kaczyńskiego, który to w czasach stanu wojennego narażał własne zdrowie i życie dla ideałów „Solidarności”, mającego szczęście uniknąć więzienia za swą heroiczną działalność. Klasyczy przykład na santo subito PiS.
 Cóż takiego robił Lech Kaczyński od początku stanu wojennego do pierwszych wyborów w dniu 4 6.1989 roku?
Kompletnie nic. Należał do jaiejś koterii, cierpliwie czekającej na decydujące przesilenie, bo to było wiadome od pierwszego spotkania Gorbaczow-Reagan w Reykjaviku. By się dowiedzieć, do której koterii należał Lech Kaczyński, nakeżałoby odtajnić wszystkie akta personalne i przeprowadzić totalną lustrację wszystkich legend i ojców współczesnej niepodległości Polski. Ale współcześni ojcowie niepodległości Polski, uczestnicy magdalenkowych obrad, nie są na tyle głupi, by ujawniać narodowi przekręt stulecia, bo wtedy by się okazało że taki np. Lech Kaczyński jest takiego samego formatu cwaniaczkiem, co niejaki Kukuniek, identycznie jak wszystkie inne tzw. legendy Soliodarności. 
Lech kaczyński został namaszczony na kandydata na kolejnego prezydenta magdalenkowej Polski przez swoich mocodawców, którzy kierowali przemianami polityczno-gospodarczymi na przełomie lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku. Okazało się, że budził on wśród mocodawców magdalenkowych większe zaufanie niż Donald Tusk, dlatego bez większego trudu wygrał wybory.
Warto wspomnieć o zasługach dla magdlenkowej Polski, obecnego santo subito PiS.
Zatyrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, co by obaliło tezę środowisk żydowskich skupionych wokół Holocauist Industry, że Polacy byli masowymi mordercami Żydów podczas drugiej wojny światowej. Tu Lech Kaczyński szedł ręka w rękę z Aleksandrem Kwaśniewskim i udowodnił że jest człowiekiem tego samego formatu, stając  po stronie oskarżycieli Polaków o masowe mordowanie Żydów. I to jest chyba głównym celem tzw. testamentu Lecha Kaczyńskiego, który tak obecnie skrupulatnie realizuje jego następca na magdalenkowym belwederskim stolcu, Andrzej Duda.
Zgodnie z praktyka tzw. testamentu Lecha Kaczyńskiego, wszystko od czasu Magdalenki ma się tak zmienić, by się nic nie zmieniło. I Lech Kaczyński tak właśnie postepował. Najlepiej świadczy o tym jego postawa w sprawie lustracji. PO doskonale wiedziało, że Lech Kaczyński zablokuje jakąkolwiek lustrację, dlatego śmiało ogłosiło że jest zwolenniczką prawie że totalnej lustracji. I okazało się że w sprawie najważniejszej dla rzeczywistej niepodległości Polski, a nie tej w magdalenkowym wydaniu Lech Kaczyński jako reprezentant gen. Kiszczaka nie zawiedzie. I wymyślono pretekst: tzw. sprawy łóżkowe legend Solidarności nie będą mogły być ujawnione opinii publicznej, czego to gorącym zwolennikiem okazał się ś.p. sen. Romaszewski. Reprezentant Magdalenki  Lech Kaczyński stanął na wysokości zadania i nie zawiódł oczekiwań gen. Kiszczaka. Swoją drogą jestem ciekawa, czy w tzw. szafie Kiszczaka nie było kompromatów na Lecha Kaczyńskiego. Na razie z szafy Kiszczaka ujawniono tylko dokumenty Kukuńkowe.
Tak więc przyszłość i pomyslność 40 milionowego narodu po decyzji magdalenkowego prezydenta okazała się mniej ważny od pomyślności wąskiej grupy magdalenkowych beneficjentów.  
Kolejną wiekopomną zasługą naszego ojca niepodległości było podpisanie traktatu UE, praktycznie dędący zrzeczeniem się nioepodległości Polski na rzecz brukselskiej biurokracji , a tak naprawdę na rzecz Niemiec. Zapewne nie wszyscy pamiętaja żenujące widowisko jakie było przedstawione przez Lecha Kaczyńskiego wraz z ówczesnym premierem Donaldem Tuskiem, kiedy ostro rywalizowali, który to z nich ma podpisać akt zrzeczenia się niepodległości Polski. W dzisiejszych czasach nawet sam strategos nad strategosami przyznaje iż podpisanie tak sformułowanego traktatu było wielkim błędem. Ale wtedy nawet uczeń szkoły średniej wiedział, że ten traktat to była utrata niepodległości Polski, a strategos wtedy wraz ze swoim braciszkiem tego nie przewidzieli. Takich to „przywótców” wyselekcjonowała nam Magdalenka.
Wymieniłam tylko trzy najważniejsze moim zdaniem  załugi dla magdalenkowych beneficjentów i ich mocodawców obecnego santo subito PiS. Resztę zasłuig proszę dopisywać w ramach komentarzy.

KOMENTARZE

 • Stawiam jak najbardziej realną tezę,
  że gdyby nie smoleńsk to już dawno byśmy zapomnieli o l.k./ nikt z "otoczenia" nie promowałby przeciętnego prezydenta / a tak 2000 pomników na 2 tysiąclecie, ooops, co ja gadam, dojdą do władzy Polacy to będziemy odbudowywali rooskie pomniki a te obecne pójdą tam gdzie ich miejsce, np. w Kozłówce, a uprzedzając błoto, którym niektórzy na pasku żydolichwy mnie obrzucą, to powiem jedno, dzięki nim żyjecie a dzięki dudom i fortom tramp nas nie będzie !
  I jeszcze jedno, kiedy ostatnio na terenie ussa była jakaś wojna ?
 • Spoko
  Za parę lat się zburzy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:01:54
  No nie, nic się nie będzie burzyć.
  Tylko głowę się zamieni i zamiast Lecha będzie Jarosław.
 • Ród Kaczyńskich i innych Donaldów przywlókł FRANKO-KANANYJSKIE SYMBOLE na ziemie Sławian już wieki wieki temu.
  .


  Zioło to po francusku HERBE a po angierlku HERB.


  Herb jako symbol jest zawsze ozdabiony zielem (ziołem).
  Herb warszawy i pomnik rodu Kaczyńskich z lat ~ 1400 i 1600.


  http://eela1.blox.pl/resource/herb1459m.jpg
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/ea/AGAD_Herb_Warszawy_1652.png/544px-AGAD_Herb_Warszawy_1652.png  Ziemia Kanan - KANON (prawo) - KANO-nik (znający prawo FARYZEUSZ(SĘDZIA).  Pomnik kananyjskiego rodu Kaczyńskich w Krakowie na

  wzgórzu Wa-WeL - Ba-BeL.


  EL = Baal, Ball, Bowl, Bell, Bel, Bull ------ Ballroom, Bulla papieska  http://s13.flog.pl/media/foto/9610190_krakow--smok-wawelski.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 16:19:21
  Słowo HERB pochodzi z niemieckiego ERBE - dziedzictwo, nie od łacińskiego HERBA - zioło

  KANA'AN (purpura - produkowana w Lewancie) nie ma nic wspólnego z KANONIKIEM (kanon - reguła po grecku) czyli osoba konsekrowaną żyjąca wg reguł kościelnych

  WAWEL - wąwel / wądół

  BULLA papieska - pierwotnie okrągła pieczęć ze śśw. Piotrem i Pawłem

  pozdr
 • @MacGregor "KANA'AN purpura" = KANONIK w PURPURZE --------- nie łżyj CANANYJCZYKU ~!
  .
  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_atCASlbAS93lGDqfJX2tU0mfB65QAbE0.jpg
  http://detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2016/05/purpura.jpg

  .
 • Canaan, Hebrew: כְּנָעַן‬ Kənā‘an, Kanaan. Cain to Kain , Cane (trzcina lub wąż, SERPENT) - Cainowe plemię to SSynowie SSerpenta
  .


  Canidae = psowaty - PSOWACI


  Canis lupus to pies - PISIA rasa = sucza = K9 (czytaj K-najn) = 11-9  kanaanejczycy to SKUNDLONE PLEMIĘ, maja w sobie nasienie Szatana

  = WĘŻA (SERPENT) ~!!!!  Cainowe (Kainowe) plemię = Fenicjanie = Phoenician = HANDLARZE !!


  Phoenicia = Venetia = Venecja


  Pharaoh = Paris


  SARcophagus = grobowiec CAR-a (CaeSAR- CESarz)


  Nicolas SARkozy = kozi SAR; CAR; tSAR, [SERek?:)]  WSZYSCY WŁADCY NA ZIEMI SĄ KANAANYJKIMI POTOMKAMI WĘŻOWEGO, skundlonego nasienia CAINA ~ ~ ~ ~ !!!  Fenickie kolonie i greckie to jedno i tosamo !!  Niby nic, a tak to się zaczęło - EGIPSKO-KANANYJSKA ZARAZA ROZLAŁA SIĘ PO EUROPIE i CAŁYM ŚWICIE.


  Od tąd już tylko SAME WOJNY, GRABIEŻ LĄDÓW i SIŁOWE PEZEMIESZCZANIE (PRZEGANIANIE) CAŁYCH NARODÓW - LUDÓW ~!!


  Ich symbole władzy są ROZLANE PO CAŁYM GLOBIE ~~!!!!  http://beyondthename.weebly.com/uploads/1/9/0/6/19060289/published/68.jpeg

  TAK ZWANI ŻYMIANIE NIE SĄ EUROPEJCZYKAMI ~~~~~!!!!!


  ONI NIENAWIDZILI i NIENAWIDZĄ EUROPEJCZYKÓW do DZIŚ ~~!!


  http://www.wall-maps.com/classroom/history/earlyeurope/RomanWorld14AD.jpg


  .
 • @MacGregor - Szszkocie obódź się!! Nie spij!! Czekamy na PURPUROWEGO CANAAN-ika wężowesskręty i wykręty = wicie się jak smoki
  wyrzeźbine rękomi kanaanyjczyków na PARIS-kiej Notre-Dame Cathedral i światyniach VATI-CANUS (WZGUŻE WĘŻY, WĘŻOWE) jak również wszystkich innych świątyniach.  https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/0e/1c/e0/86/dragon-on-the-organ.jpg
  https://c1.staticflickr.com/9/8220/8443316532_5686c2889c_b.jpg

  SYMBOLE VATICANU


  https://4.bp.blogspot.com/-3cGZYI_9w2Q/Ve5JxKrqsTI/AAAAAAAAAdM/LUGohO-5mQE/s1600/1.jpg
  http://romancatholicbeliefs.org/wp-content/uploads/2014/06/dragons-vatican.jpg
  https://intheknow7.files.wordpress.com/2012/07/pope-gregory-xiii-dragon.jpg


  .
 • Wygłupy
  LK w Gruzji w Sierpniu 2008
  Tylko. Sprawę załatwił Putin i Sarkozy
 • BOGOWIE WŁADCÓW ZIEMI --- RELIGIA ELIT
  .  https://pp.userapi.com/c830408/v830408665/1be2a8/YywaEGYH23k.jpg

  .
 • @MacGregor 16:36:21 - "ze śśw. CONSTANTYNEM i Pawłem (Szawłem)...... pozdr"
  .  -- Łuskowa wiara, gdzie idolami (bałwanami) są m.i. Smoki, węże, ryby, zające i kaczki... - jaja nie do wytrzymania.


  https://mysteryoftheinquity.files.wordpress.com/2014/05/dagonpope.jpg

  .
 • @Krystyna Trzcińska 20:21:22
  Jezeli przywolujemy postacie biblijne jak wzmiankowany Kain to badzmy z tym zrodlem informacji tj.Biblia w zgodzie.Nazywanie kogokolwiek potomstwem Kaina moze byc dokonywane w przenosni.Ciaglosc rodu Kaina skonczyla sie wraz z potopem.To samo dotyczy tzw.gigantow;ale to juz spostrzezenie na marginesie.
 • @Herkules, jedne księgi sa dla ogłupionego pospólstwa, a drugie dla kapłanów (elit)!
  .  Przeklęcie K(C)anaana (Przeklecie Kanaanu)

  Ra-bini nauczali:

  "Trzy kopulowały (bestialstwo) na arce (H-ARCE) i wszyscy zostali ukarani - pies, kruk i Ham (Canaan).  Pies:

  Pies był skazany na uwiązanie - na łańcuch,

  kruk na składanie jego nasienie do dzioba samicy, a

  Ham został pokarany ciemniejszą skórą”.
  Mędrcy mówią, że Ham, ojciec Kanaana, wykastrował ojca, a inni mówią, że go molestował seksualnie, innni, że spał z żoną swojego ojca, albo że kopulował z samicą kruka " (Raszi, Rdz 9:22).  Potomkowie Sama to Egipt i Kanaan (patrz Gen. 10: 6), o których powiedziano:  "Nie będziecie kopiować praktyk ziemi egipskiej, w której mieszkaliście, ani ziemi Kanaan, do której ja was zabieram. "(Levitów18: 3).


  Nahmanides wyjaśnia:

  "Praktyki ... ziemi Kanaan - odnosi się to do nielegalnych stosunków seksualnych, sprawa tyczy się, Kananejczyków którzy byli źli i grzeszni ...


  Według naszych Mędrców (Torat Kohanim 9.3), również Egipcjanie !!!!!!rozwiązują się w najrozmaitszych nielegalnych związkach, międzyinnymi:  !!!!!!!!!! męska prostytucja i stosunki seksualne ze zwierzętami. !!!!!!!!!  Ham reprezentuje generację potopu, która "widząc, dobra jakimi zostali obsypani, stała się wyniosła i, podążając za ich oczami, stała się cudzołożna" (Raszi o Sanhedrynie 108a).
  Kruk (kanonik?)

  Bava Kama 92b:

  "Nie bez powodu szpak trafił do kruka" (co oznacza: osoba jest przyciągana do tego, który jest porównywalny do niego), ponieważ kruk jest nieczystym lubieżnym ptakiem, jeden z tych, którzy kopulowali w arce. "


  Kruk symbolizuje grzeszne dusze, skażone najgorszymi czynami "(Alsheikh, Noah rozdział 8).


  Homilie na wersecie z psalmów (147: 9),

  "do potomstwa kruka, za które płaczą" przypisują krukowi atrybuty okrucieństwa i skupienia się na osobistych przyjemnościach (Yalkut Shimoni,


  Gen. 8, paragraf 58):


  KaRa

  Noe ... wysłał kruka - ponieważ kruk kopulował w arce i Noe o tym wiedział.

  Dlatego, gdy otworzył okno arki, natychmiast wyrzucił kruka z arki.

  Kruk poleciał i znalazł ludzkie zwłoki rzucone na jeden ze szczytów górskich i usiadł do jedzenia, zaniedbując swoją misję polegającą na tym aby zobaczyć i przynieść odpowiedź czy wody opadły....,

  więc wysłał gołębia, a on przyniósł odpowiedź.

  , ... a kruk latał tam i z powrotem, co oznacza że Noe go wyrzucił, niemniej jednak kruk powracał (Lub ha-Hayyim 8: 7
  Dlatego powiedziane jest:

  Kto deleguje nieczystego, podobny jest do tego, który deleguje głupca;

  a ten, kto deleguje czystego człowieka, deleguje sługę, który jest wierny tym, którzy go posyłają.


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Bałwochwalstwo prowadzi również do uwolnienia ludzkich popędów, do dzikich zachowań, takich jak rzucanie kamieniami w idola Markulisa, lub ekstaz seksualnych na widok paskudztw, fekaliów, brudów; zwyrodniałych (zboczonych) aktów seksualnych praktykowanych przed idolem (bałwanem) Peora.
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Pst"

  Psy były używane specyficznie do prostytucji, jak mówi w gemara (Bava Metzia 5a):


  !!!!!!
  "Wdowa nie będzie wychowywała psa aby nie zaangażowała się w perwersję z nim mając z nim stosunek seksualny:”
  !!!!!!  "To była praktyka starożytnych pogan, dla zadośćuczynienia za grzechy, potem przyniesienie ceny [psa] jako ofiary do ich pogańskich bogów "(Meshekh Hokhmah, Ki-Tetze 23:19).  !!!!!!!!!!!!
  Pies reprezentuje również świat, który został zniszczony, świat, w którym "zaprzęgli zwierzęta i wszystkie te zwierzęta kopulowały z człowiekiem, a człowiek z nimi wszystkimi" (Sanhedryn 108a).
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Inne cechy, które również, są związane z psami:

  1. Chciwość: "psy są chciwe, nigdy nie zaznają uczucia sytości" (Iz 56:11).

  2. Nie uczą się na swoich błędach: "Pies powraca do swoich wymiocin, tępy powtarza swoją głupotę" (Prz 26:11).

  3. 3. Są godne pogardy: "Czy jestem głową psa ...?" (II Sam 3: 8).


  A o Kainie i Kananie (Cain i Canaan) może następnym razem.


  Pismo i technologię wymyślił Szatan a rozpowszechniło je plemię jego - Kai-nowe.


  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930