Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

PO robiło laskę, PiS rozkłada nogi-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już nie wystarczało robienie laski Żydom, domagali się przez PiS rozłożenia nóg i strategos z tej okazji natychmiast skorzystał, zaś propaganda pisowska okrzyknęłą to na rozkaz strategosa jako wielki sukces państwa teoretycznego.

 Dzień 27 czerwca 2018 roku przejdzie do historii, jako dzień nowego genialnego, wielkiego psunięcia strategosa nad strategosami, który to tymże ruchem przebił kilkakrotnie w swoim geniuszu PO i Donalda Tuska. Członkowie i sympatycy PiS zawsze  pogardzali członkami PO jako tymi, którzy na rozkaz robią laskę za darmo każdemu, kto tylko ma życzenie.  Ale prezes w swoim genialnym posunięciu poszedł znacznie dalej i nakazał swoim chłpakom i dziewuchom  w Sejmie i Senacie rozłożyć nogi i oczekiwać na chętnych.  Widać że robienie laski za darmo na międzynarodowych klientach PiS nie robi żadnego wrażenia.

Cała propaganda patriotów inaczej odtrąbiła zdumionemu narodowi to genialne posunięcie prezesa jako wielki sukces. On zresztą sam uważa, że PiS rozkładając nogi osiągnął ostateczne porozumienie z Żydami.  Nie wiem skąd ten optymizm strategosa nad strategosami, ale albo udaje niedorozwiniętego politycznie, albo nim jest, albo nie ma nic do gadania, tylko wykonuje polecenia magdalenkowych bossów, którym to jest posłuszny od czasów Magdalenki.
O ile Antek Macierewicz czy Adam Michnik ma jakąś korowską przeszłość i jest na to mnóstwo świadków, tak przeszłość prezesa z okresu PRL jest chroniona niczym największa tajemnica państwowa. Od kilku lat usiłuję się dowiedzieć,  cóż takiego robili Jarosław i Lech Kaczyński w opozycji demokratycznej za czasów komuny, by nagle rozbłysnąć niczym gwiazdy gen Kiszczaka w czasach okrągłego stołu. Wielokrotnie w ciągu kilku lat prosiłam publicznie, jeśli ktokolwiek coś wie o chwalebnej przeszłości opozycyjnej braci Kaczyńskich, to niech napisze. I od paru lat cisza. Pytałam o to podczas moich pobytów w Polsce różne znane publiczne osoby i nikt mi nie umiał odpowiedzieć, by pamiętał coskolwiek o Kaczyńskich z ich działalności opozycyjnej za czasów komuny. Za to musiał coś wiedzieć o tej działalności gen Kiszczak, który dopuścił nikomu nieznanego „działacza” Lecha Kaczyńskiego do grona swoich najbardziej zaufanych opozycjonistów w Madgalence.
Moim zdaniem to w Madgalence należy upatrywać  błyskawiczny rozwój karier politycznych obu braci, zaś udział Lecha Kaczyńskiego w obradach magdalenkowych skazywał obu braci na marsz od sukcesu do sukcesu, o ile nie sprzeniewierzyli się swojemu wynalazcy. Jednak co by nie mówić o gen. Kiszczaku, to jednak do ludzi miał specjalnego nosa. Jeśli się bowiem spojrzy na przebieg kariery obu braci, to oni nigdy gen. Kiszczaka  nie zawiedli, zawsze będąc mu posłuszni. Jeśli porównamy dajmy na to, autentycznych przywódców Solidarności , mających ogromny autorytet budowany latami, jak na przykład Mieczysław Gil z  podkrakowskiej huty im.Lenina, ludzie jego pokroju nigdy w Polsce magdalenkowej nie zrobili kariery, ponieważ droga do politycznej kariery  po 1989 roku wiodła tylko przez Magdalenkę, gdzie ludziom gen. Kiszczaka trzeba było pokazać, że na rozkaz zrobią laskę za darmo a jak trzeba to bez wahania rozłożą nogi.
Jarosław Kaczyński tym swoim genialnym ruchem pokazał oraz udowodnił całemu światu, że Polska pod jego wodzowstwem to dalej państwo teoretyczne, rozkładające nogi przez swoich przedstawicieli przed każdym, ko dysponuje odpowiednimi kwitami.
Jestem zdania że jak się uchwaliło taką ustawę, penalizującą przypisywanie Narodowi Polskiemu udział w masowym mordowaniu Żydów podczas II wojny, to nie wolno już było tego odpuścić. Nowelizacja tej ustawy była fatalna, skoro można było pod płaszczykiem n.p. „kontrowersyjnych” rozpraw naukowych oskarżać Naród Polski o masowy udział w mordowaniu Żydów.
Na dodatek żeby ośmieszyć i wyszydzić nowelizację ustawy IPN, prezydent Izraela w obecności naszego prezydenta Dudy, oskarżył Naród polski o masowy udział w Holocauście Żydów. Zamiast natychmiast go uznać za persona non grata, to nasz Duduś kochany odpowiedział niczym Jozef Cyrankiewicz w 1956 roku, że kto ośmieli się ponieść rekę na Żyda w jego Polsce magdalenkowej, to ta władza odrąbie mu te brudne, śmierdzące antysemickie łapy. Czym udowodnił teoretyczność państwa polskiego.
Nasz geniusz stwierdził w wywiadzie dla Gazety Polskiej Codziennie: „...Uważam, że to bardzo ważne i korzystne dla Polski porozumienie. Deklaracja rządów będzie miała duży wpływ na wyciszenie wszelkich wątpliwości wobec Polski, jakie różne środowiska starały się zbudować, wykorzystując nowelizację ustawy o IPN. W tym kontekście to na pewno może osłabić i tak potencjalnie negatywne aspekty tej amerykańskiej ustawy. I tu mała dygresja. Co do ewentualnego oddziaływania amerykańskiej ustawy zdania są podzielone. Jedni mówią, że pozostanie tylko na papierze, nie będzie miała realnego wpływu na cokolwiek. Inni z kolei obawiają się, że przy mniej przychylnej Polsce administracji może się stać kłopotem...” „...w deklaracji nie ma mowy o sprawach związanych ze zwrotem mienia. Deklaracja nie dotyka tego tematu..” „...Nie mogę zdradzać szczegółów tych uzgodnień, ale to rzeczywiście były inne grupy. Nieliczne. Negocjacje zaczęły się wiele miesięcy temu i najważniejsze elementy wspólnej deklaracji też zostały wypracowane już dość dawno....” „...Nie mam zgody tych osób na wymienienie ich z imienia i nazwiska. To były dwie osoby. Niezwykle sprawne, profesjonalne. Wykonały dla naszej ojczyzny doskonałą robotę. Negocjacje trwały w ciszy, w wielkiej dyskrecji. Wiedziało o nich bardzo ograniczone grono osób...”.
Osobiście bym sie nie zdziwiła, gdyby jedną z tych tajemniczych osób, o których wspomina strategos, był niejaki Johny Daniels.
Nie zamierzam przekonywać kogokolwiek, ale moim zdaniem Jarosław Kaczyński jest człowiekiem albo niedorozwiniętym politycznie albo kawałem cynicznego skurwiela. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby to robił w interesie Polski. To że rządy Izraela i Polski się dogadały w sprawie mało istotnej z punktu widzenia żądań Holocaust Industry, która to organizacja jest grupą prywatnych inwestorów bardzo wpływową, skoro zmusiła Kongres USA do uchwalenia ustawy popierającej żądania wypłaty przez Polskę kwoty co najmniej 65 miliardów USD, za mienie bezspadkowe pozostawione przez polskich obywateli żydowskiego pochodzenia. Ich nie interesuje zwrot mienia, tylko kasa i będą teraz naciskać każdą administrację amerykańską obojętnie demokratyczną czy republikańską. Mogą nawet zainwestować w kampanię wyborczą wybranego prezydenta, gdyż jak pisałam jeśli na zwycięską kampanię można wydać parę miliardów USD, to przy zysku minimum 65 milardów USD rachunek jest prosty.
Strategos twierdzi  w tym wywiadzie, że deklaracja nie dotyka tematu zwrotu mienia bezspadkowego. Chyba udaje, że nie widzi słonia w mrowisku. Bo rząd Izraela nie będzie sie tym zajmował, tylko wyspecjalizowana organizacja zwana Holocaust Industry, którą rząd Izreala będzie wydatnie wspierał i naciskał na każdą prezydencką administrację, co robił wielokrotnie, wykorzystując ogromne wpłwy jakie lobby proizraelskie ma w Kongresie i w każdej administracji prezydenckiej.
Dlaczego właśnie grupa  gangsterów zwancyh dla niepoznaki „Holocaust Industry” upatrzyła sobie właśnie Polskę. Przecież w innych krajach sytuacja była podobna z tzw. mieniem bezspadkowym pozostawionym przez ludność żydowską będącą obywatelami tych krajów?
Dlatego że wiedziała że w Polsce madgalenkowej rządzą haki w wyniku nie przeprowadzonej lustracji. W wyniku przeprowadzonej lustracji wszyscy ci śmierdziele począwszy od Kwaśniewskich, Tusków, Kaczyńskich, wolą wykrwawiać Polskę niż ujawnić swoje prawdziwe oblicze z okresu PRL. Dlatego ci ludzie współdziałają z Holocaust Industry, czego mieliśmy piękny przykład, kiedy wysiłki Polonii Amerykańskiej były sabotowane przez pisowskich lodziarzy, którym to parę dni temu strategos wydał rozkaz by pięknie rozłożyli nogi.
PiS pokazując przykład wzorowej współpracy z Holocaust Industry, pokazał gdzie ma polską rację stanu, chyba że strategos nad strategosami rozumie Polską Racje Stanu jako rozkładanie nóg na każde żądanie przez stronę żydowską. Niech Państwo nie będą  zdziwieni, kiedy okaże się że Polska magdalenkowa zaczęła już wypłacać gangsterom z Holocaust Industry pierwsze sumy.
Zaś Polacy będą szli na każde wybory by się łudzić że żyją w państwie z którym się wszyscy liczą, podczas gdy ciągle od 1989 roku żyjemy w państwie teretycznym, jak to pięknie określił były minister  tego państwa. Grupa trzymająca włądzę w Polsce od 1989 rokuwysługuje się różnymi kreaturami, na których są bardzo konkretne kompromaty, dlatego oni nie muszą sie kierować wolą „wyborców”, którymi tak naprawdę gardzą. Bo wiedzą że ich władza nie pochodzi od kartki wyborczej, tylko od decydentów magdalenkowych.  
Gdyby było inaczej, nie byłoby skandalu z rozkładaniem nóg przez pisowskie dziewuchy i chłopaki na rozkaz żydowski, w którym to strategos jakiego świat nie widział, dał przykład jako pierwszy wmawiając Polakom ten ruch rozkładania nóg przed pańswtem Izrael jako olbrzymi, dziejowy sukces.
Teraz należy oczekiwać kiedy banderowcy zmuszą naszego strategosa do ogłoszenia kolejnego rozłożenia nóg w sprawie nowelizacji do nowelizacji  ustawy o IPN, który zapewne zostanie ogłoszony jako kolejny sukces. Wszystko zależy od tego jakimi kompromatami dysponują banderowcy. 

KOMENTARZE

 • Autor
  to raczej wygląda na pozycję kolanowo łokciową i brutalny anal bez gumy - a biorąc pod uwagą mnogość operatorów - rożen

  niepodległość nie jedno ma oblicze - jak widać - stąd prezes zaklinał naród by mu wierzył, bo "to nie jest to na co wygląda"
 • @AgnieszkaS 22:27:25
  "rozkładać nogi" i rozłożyć nogi"

  Lato w pełni
  Upał daje się we znaki
  8-))))
  pzdr.
 • Autorka.
  You are blind,but you are stupid to !!!No comments to rest of this text!!!
 • oceniamy Manię za "niemanie" manier;
  Wnioskuję że Pani Mania jest wielbicielką muzyki poważnej i jednocześnie bulwersuje ją gratisowe świadczenie usług seksualnych. Te dwie cechy nie chcą mi się za cholerę dopasowć. Proszę o pomoc w utworzeniu profilu psychologicznego Pani Mani.
 • @AgnieszkaS 22:27:25
  Słuszna uwaga, są to wulgarne określenia i należy takowych unikać!

  Niemniej jednak, nie dziwię się Ślepej Mańce, bo na to, co się ostatnio wydarzyło w polskim parlamencie, nawet najlepiej widzącym często brakuje parlamentarnych określeń.  „W ostatnich dniach, ale ze szczególnym nasileniem od 27 czerwca b.r, możemy "na żywo" – bez żadnej zasłony czy kurtyny - obserwować zjawisko, które de facto ma miejsce "tu nad Wisłą" od 1944 roku, z pewnym "przekierowaniem" od 1989 roku.

  Dowiedzieliśmy się oto, że sprawujący funkcję Premiera Polski oraz wódz MAFII politycznej, która zapewniła mu tę funkcję, w absolutnej tajemnicy, "za plecami" NAS – POLAKÓW, współdziałali z premierem obcego państwa (Izraelem) oraz ze SŁUŻBAMI SPECJALNYMI tamtego państwa w USTALENIU przepisów, które mają obowiązywać w NASZYM kraju.
  (M. in. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/izraelski-dziennikarz-o-kulisach-dot-ustawy-o-ipn-spotkania-w-wiedniu-i-siedzibie-mosadu/ar-AAzk9yz (link is external),
  co potwierdził też J. Kaczyński w Polskim Radio) { co przytoczyła Autorka}

  Innymi słowy – premier Izraela i jego służby specjalne zadecydowali, jakie ma być w Polsce tzw. "prawo"!

  Art. 4 Konstytucji mówi o tym, do kogo należy władza w Polsce.
  Ma on wsparcie w art. 1 Konstytucji oraz w "Preambule" do tej Konstytucji oraz w szeregu innych norm,w tym o charakterze karnym.

  Dla tych, którzy głoszą, że wola wodza partyjnego jest silniejsza niż Konstytucja – informacja: art. 25 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych ONZ z 1966 roku (wraz z art. 5 pkt. 2 i innymi), ratyfikowanego przez większość państw świata, w tym przez Polskę, także jednoznacznie określa, że władza w państwie należy do ogółu obywateli!


  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/niby-polscy-patrioci-wrogowie-narodu-polskiego
 • @Andrzej Tokarski 17:03:51
  "to nie jest to na co wygląda"

  To co to może być ??? ;-((((
  Może kiedyś to prezes jakoś wyjaśni...

  Ukłony
 • @Lotna 23:12:40
  To prawda, że Mańka mogłaby bardziej urozmaicić swoje słownictwo.
  Rzeczą jednak najistotniejszą jest to, że pisze prawdę.
  I to najbardziej boli takich piewców geniuszu kurdupla z Żoliborza jak Husky czy też AgnieszkaS.
  Dlatego zajmują się liczeniem pewnych zwrotów, stylem i językiem - jakby to było tutaj najważniejsze - żadnych merytorycznych odniesień.
  Najważniejszym przesłaniem tego tekstu jest to, że od 1989 rządzą nami podli ZDRAJCY.
  Czasami są to zdrajcy którzy są z tego nawet dumni (jak PO która uważała, że polskość to nienormalność) a czasami są to zdrajcy ubierający się w patriotyczne szaty a postępujący dokładnie tak samo jak ci pierwsi.
  W tej chwili doszliśmy już do takiego momentu, że same piękne słowa nie są w stanie przykryć łajdackich czynów PiS i dlatego Husky i jemu podobni znaleźli się po stronie jawnych już zdrajców naszej ojczyzny.
 • @AgnieszkaS 22:27:25
  Pani Agnieszko, ależ! W burdelu jest tak, że jak się zapłaci, to tak z tymi nogami jest:)
 • @AgnieszkaS 01:48:19
  Nie. Odnoszę się do Pani komentarza w sprawie liczenia tych rozkładań nóg i twierdzeniu, że Ślepa Mańka uprawia styl burdelowy.
  Może i pisze w tym stylu, może ma język ubogi, jednak dobitnie wyartykułowała obecny stan w Polsce.
 • @AgnieszkaS 01:46:28
  To przecież oczywiste.
  Odniosłaś się do stylu ale nie do najważniejszych stwierdzeń.
  Przecież gdyby Mańka napisała dokładnie taki sam artykuł krytykując PO to miłośnikom kurdupla z Żoliborza nie przeszkadzałby wtedy styl.
 • @Andrzej Tokarski 17:03:51
  Kto brał prezesa na poważnie, sam sobie zaszkodził.
 • @AgnieszkaS 22:27:25
  Przez kilka ładnych parę lat w zasadzie od początku istnienia tego portalu, mam wyrobiona pozycję i wiem że czytelnicy moich notek zwracają uwagę na to co piszę, a nieliczą mi ile razy napisałam jakieś wyrażenie.
  Polonia Amerykańska nie uzurpuje sobie żadnego politycznego nad Polakami, chce tylko jedynie pomóc POlsce i Polakom w ich starciu z Holocaust Industry, za co eliciarstwo magdalenkowe potraktowało ja jak wroga.
 • @Nibiru 23:12:28
  Z niecierpliwościa czekam na wynik.
 • @Lotna 23:12:40
  Jesli Pani czuje sie urażona tytułem i treścią to bardzo przepraszam, ale innego okreslenia odpowiedniego do tej sytuacji nie znalazłam. Zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że tytuł jest dosadny na granicy wulgarności.
 • @Robik 01:21:01
  Ma Pan całkowitą rację. Słowa dobierane do tego tekstu a zwłaszcza tytuł notki, jest moim zdaniem jak najbardziej zgodny z obecna sytuacją.
 • @AgnieszkaS 02:12:20
  Ależ ja komentuję głowny fakt, który sie wydarzył 27 czerwca. Bardzo proszę sobie przypomnieć jeszcze raz coż takiego się w tym dniu wydarzyło i wtedy możemy dyskutować. Ja nie zajmuję się propagandą ja tylko interpretuję wydarzenia tak, jak ja je widzę.
 • @Ślepa Mańka 05:07:52
  Problem miłośników PiS i geniuszu karła z Żoliborza polega na tym, że nie zwracają uwagi na to, że już trzeci rok przy władzy są ludzie PiS.
  Przypomina mi to tego żolnierza w okopie który trwał na placu boju z bronią w ręku i nie wiedział, że wojna skończyła się już jakiś czas temu i wszyscy żołnierze rozeszli się do domów.
  Mało tego.
  PiS ma wyjątkowo komfortową sytuację.
  Zarówno Sejm, Senat, rząd jak i prezydent to są ludzie wybrani przez prezesa.
  Przed wyborami tenże prezes obiecywał wprowadzenie zakazu upraw GMO no i teraz wiemy, że KŁAMAŁ!
  Podobnie kłamał z oddaniem sprawy morderców ks. Popiełuszki prok. Witkowskiemu. Oczywiście, jak nie był przy władzy to krytykował PO za ich politykę wobec środowisk kresowych. Jak już jest przy władzy to pokazał swoją prawdziwą twarz a może raczej pokazał im swoją tylną część ciała. To się nazywa w polskim, kulturalnym języku: ZDRADA!
  Hańba zdrajcom!
 • @Robik 07:11:09
  Przykład kultury jaką prezentuje Husky:

  http://i64.tinypic.com/vh3hib.jpg
 • @AgnieszkaS 16:18:13
  W jaki sposób?
 • @Ślepa Mańka 05:00:19
  Oczywiście rozumiem, na taką bezczelną zdradę nieparlamentarne słowa po prostu cisną się na usta.
  Nawiasem mówiąc, w tytule zacytowała Pani język naszych „elit”,miłościwie nam panujących, o czym zdołaliśmy się przekonać dzięki podsłuchującym „kelnerom”.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930