Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Dalsza faza grabieży majątku Polaków-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypadek posła Pięty i senatora Bonkowskiego pokazał,że Holocaust Industry nie chce by mu żaden pisowski eliciarz nie przeszkadzał w grabieży majątku Polaków. Jest to kolejna odsłona polski magdalenkowej jako państwa teoretycznego.

 Podczas gdy strategos nad strategosami, zamiast zająć jasne stanowisko w sprawie odszkodowań dla gangu „Holocaust Industry”, wolał taktownie udać się do szpitala na leczenie kolana. Po podpisaniu przez prezydenta Trumpa ustawy 447, akcja grabieży majątku Polaków wchodzi powoli w zaawansowaną fazę.

Zanim przejdę do opisu kolejnego etapu rozłożonego w czasie rabunku majątku Polski, pozwolę sobie na mały prztyczek wobec patriotów inaczej i pisowskich mord zdradzieckich. Zaraz po podpisaniu przez prezydenta Trumpa ustawy 447 rozpoczęły się utyskiwania na osobę prezydenta USA że nas zdradził i tak wogóle to okazał się podłą świnią.
Patrioci inaczej powinni pretensje kierować przede wszystkim pod adresem eliciarstwa pisowskiego, które nie zrobiło kompletnie niczego, by prezydent Trump nie podpisywał tej katastrofallnej dla Polski ustawy. Mało tego, pisowskie eliciarstwo na czele z prezyddentem Dudą wręcz zachęcało swoją postawą do tego by prezydent Trump nie miał najmniejszego oporu, by podpisać tę ustawę. Pisałam o tym w poprzednich notkach, jak się zachowywała pisowska gównażeria z prezydentem Dudą na czele.
Pisałam również, że następnym bardzo ważnym ruchem z punktu widzenia gangu profesjonalnych wyłudzaczy, będzie wybór właściwego prezydenta, który to będzie zobowiązany wobec gangu wyłudzaczy zrobić wszystko, by pieniądze należne gangowi Polska wypłaciła. Bowiem rachunek jest bardzo prosty. Jeśli zwycięska kampania prezydencka ma kosztować ok. 5 miliardów USD, to dlaczego gang ma nie zainwestować tej kwoty, skoro na niego czeka kwota minimum 65 miliardów USD?
Gang już zainwestował sporo pieniędzy, ostatnio dał komitetowi wyborczemu republikanów kwotę ok. 30 milionów na uchwalenie tej ustawy. Pisałam również, że naiwny prof. Nowak uspokajał mówiąc że Polskę łączą z USA wielomliardowe interesy, by rząd prezydenta Trumpa mógł poprzeć roszczenia gangu, ryzykując ich utratę. To właśnie na przykładzie postawy pisowskiego eliciarstwa, widać wyraźnie, że dla PiS liczą się przede wszystki partyjne zyski, zaś Polską Racje Stanu mają w górnym rejestrze dolnych kończyn.
Właśnie gang przystąpił do kolejnej fazy rabunku majątku Polaków. Wczoraj  kandydatka na ambasadora USA w Polsce, Georgette Mosbacher cytując za wpolityce.pl „..skrytykowała ustawę o IPN przypisując jej… wywołanie fali antysemityzmu w Europie Wschodniej...”. „Jak relacjonują media, senator Johny Isakson wyglądał na zaskoczonego odpowiedzią i poprosił o jej sprecyzowanie. „Powiedziałam, że będę współpracować z Polską, by żadne ustawy nie wywoływały uprzedzeń. Nietolerancja w jakiejkolwiek formie jest nie do zaakceptowania”.
Jestem pewna, że jakiekolwiek głosy oficjalnie krytykujące grabież majątku Polaków będą wywoływały uprzedzenia i wybuch dzikiego oraz w pełni nienawisntego antysemityzmu.
Znamy reakcję naszej politycznej gównażerii, której to przedstawiciel consigliere Dudy min. Szczerski powiedział: „Po przyjeździe, pani ambasador z pewnością będzie miała okazję poznać prawdziwe oblicze Polski. Nie przykładałby do tego wagi polityczno-formalnej. (…) Ta część formalna była dla nas niezwykle ważna i przychylna”. Bo został pochwalony za wydatki Polski w ramach NATO, oraz za rojenia w sprawie tzw. Trójmorza. Zwłaszcza że mamy takich niezawodnych strategicznych partnerów jak banderowska Ukraina i Litwa.
Pani ambasador Mosbacher przyjedzie nastawiona przez lobby proizraelskie w Kongresie by robiła wszystko, by Polska wypłaciła odszkodowania dla gangu Holocaust Industry. Ona wcale nie musi się zapoznawać z historią Polski ani z Holocaustem. Jedynym jej zadaniem będzie przypilnowanie by pieniądze gangowi Holocaust Industry zostały wypłacone co do centa.
Pisowskie eliciarstwo też już jest ostro dyscyplinowane poprzez aferę seksualną w roli głównej z posłem Piętą, by nie przeszkadzało w realizacji roszczeń żydowskich, tylko siedziało i nie dawało głosu. Myślę że osoba posła Pięty jest jedną z wielu w PiS, umaczanych w różne afery nie tylko seksualne. Reakcja prezesa PiS degraduje posła Piętę na kandydata do wydłubywania wkrótce kitu z okien, zaś jego partnerce włos z głowy nie spadnie.  ABW czy też inne służby państwa teoretycznego pod niby-rządami kolejnego gangu magdalenkowego, być może deliaktnie wezwą ją na jakieś przesłuchanie, ale nie moga jej skrzywdzić.
Więc sygnał dany poprzez aferę seksualną posła Pięty jest bardzo czytelny dla pozostałych eliciarzy patriotycznych inaczej. Teraz jest już przynajmniej wiadomo, dlaczego PiS na czele ze strategosem i jego przydupasami, zachowują się tak haniebnie wobec grabieży majątku narodowego Polaków.
Jakby tylko strategos był krnąbrny lub będzie, zaraz mu się przypomni za jakie pieniądze powstało Porozumienie Centrum. Przypominam że informacja ta ukazała się tylko raz, później zniknęla już na dobre.
Dzisiaj Strategos otrzymał od swych mocodawców kolejny rozkaz, by wyrzucić  senatora Waldemara Borkowskiego za sianie ziaren antysemityzmu na pisowskich czarnoziemach, co jest zbrodnią głęboko niebu obrzydłą. Senator Waldemar Bonkowski, który został oskarżony o tę największą dzisiaj zbrodnię, nie będzie miał żadnej szansy złożyć szczerej samokrytyki. Chyba prezydent Duda z wielką ochotą mu te brudne antysemickie łapy koszerną siekierą odrąbie.
Oba przypadki posła Pięty i senatora Bonkowskiego, pokazują że kontrolujący PiS i strategosa nie życzą sobie żadnego karygodnego zachowania ze strony patriotów inaczej.  
Wczoraj również świat na 5 godzin wstrzymał oddech, bo strategos namawiał się z premierem Morawieckim. Nie ogłoszono żadnego komunikatu, więc cały świat pozostaje w niepewności. 

KOMENTARZE

 • Wyrażę życzenie / marzenie / normalnych Polaków,
  a propos spotkania m. z k., czyżby szukali korka od wanny, aby się spuścić do ścieków ?
  https://magicznelata90.pl/wp-content/uploads/2016/04/szamba.jpg
 • TVP to dziś TVP-NATO !
  Po zrezygnowaniu oglądania dziennika TVN ! od tygodnia zrezygnowałem z oglądania dziennika TVP ! dlaczego spytacie ? bo dziennik TVP to już to samo gówn.. co TVN ! w jednym i drugim dzienniku sama chamska prymitywna propaganda !!!

  TVP-NATO to tylko o NATO i rurach gazowych plus wschodnia flanka !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. okupacja żydowska Polski nada trwa !
 • E no my damy te 300 mld$ naszym "przyjaciołom", naród bogaty jest!!
  Za gaz ponoć tez trza będzie 3 razy więcej zapłacić!!
  "Wolność" kosztuje!!głównie Kowalskiego, rząd się sam wyżywi!!i ten i następny!


  The US is force-feeding Europe its liquified natural gas, which is three times more expensive that buying it from Russia, Austrian President Alexander Van der Bellen said after signing a gas-supply contract with Moscow until 2040.

  While US politicians are accusing Europe of being dependent on Russian gas, they forget that “American liquefied gas is two or three times more expensive than Russian gas. Under such circumstances, it makes little sense in purely economic terms to replace Russian gas with American LNG,” Van der Bellen said at a press conference after meeting Russian President Vladimir Putin in Vienna on Tuesday.

  http://dieselgasoil.com/business/no-need-for-europe-to-buy-us-gas-at-triple-the-price-will-continue-imports-from-russia-austria/
 • Dlaczego ta pani chce zmusić Polskę do przyjęcia jeszcze więcej imigrantów???
  Mimo iż mamy ich już tysiące!KTO jej kazał??
  https://youtu.be/2B3Gg1qyQzw
 • @trojanka 11:25:36
  https://ndie.pl/kandydatka-na-ambasadora-usa-w-polsce-bede-pracowala-by-warszawa-wziela-na-siebie-sprawiedliwa-czesc-uchodzcow/
 • @trojanka 10:56:31
  Kowalski i Chojecki to dwie świnie wchodzące w d...USA i Izraelowi. Nawet po przyjęciu ustawy 447. Piniądz się dla nich tylko liczy. Pospolici zdrajcy.
 • @wercia 11:35:36
  Dokładnie!najgorsze że ubierają się w ornat i na mszę ogonem dzwonią!
 • @trojanka 10:56:31
  Nas już nie ma, jesteśmy rozegrani koncertowo. Mamy zadłużenie na takim poziomie, że można nami sterować z zewnątrz. Robią to Amerykanie, żydzi, Niemcy i Bóg wie kto jeszcze. A na dodatek budują POLIN....Nasz Rząd idzie na ustępstwa bo potrzebna mu... kasa z UE. No a 500+ kosztuje, 300+ kosztuje, itp... to i niestety zaczyna ponownie... na kolanach. Coś mi mówi , że chodzi o rewizje wyroków i spraw zapadłych więcej jak 5 lat temu. Gdyby takie wnioski wpłynęły do sądów i prokuratury to wyszłoby, że niejedno duże przedsiębiorstwo polskie zostało przejęte przez obcy kapitał z naruszeniem prawa. KE stoi na przegranej pozycji ale widzi, że polski rząd to cioty, które można zastraszyć pokrzykiwaniem to i idzie w zaparte wiedząc, że coś ugra w sprawie. To się w głowie nie mieści jaki mamy słaby rząd. Na tle tego wszystkiego polski rząd wygląda jak banda gnojków stawiana do kąta. Brakuje tylko składającego się jak scyzoryk w ukłonach pana Czaputowicza - żenada. Nie negocjuje się z terrorystami. Rząd w swoim głupim przekonaniu że "chodzi o zasady" najpierw zaprosił komisję wenecką a teraz wdaje się w jałowe negocjacje, w których tylko traci szacunek wyborców. Błędem Polski były liczne ustępstwa wobec unijnych technokratów. To Niemcy czy Francja łamią drastycznie wolność słowa, praworządność i demokrację. Ani kroku ustępstw wobec tych unijnych oszustów!!! Morawiecki dał palec a teraz Bruksela chce już całego ciała. Jak ktoś siada do stolika z szulerami to niech się potem nie dziwi. KE nie reaguje na żadną argumentację - mają wyznaczony cel i go realizują, a rząd nawet określić interesu Polski nie potrafi. Jak Morawiecki się cofnie choćby o krok to potwierdzi swoje nieprzygotowanie do pełnienia tak ważnej funkcji a Jarosław Kaczyński straci twarz i już PiS może przegrać jesienne wybory. Trzeba było nie ustępować o milimetr. Od samego początku należało postawić sprawę jasno ponieważ brukselskie świnie nie mają żadnego prawa do wtrącania się w polską reformę sądownictwa. W 2019 r. chyba jednak trzeba będzie zagłosować na narodowców czyli Winnickiego i Bosaka. Oni by nie poszli na ustępstwa wobec Eurokołchozu. Na spotkanie z Timmermansem urzędnik reprezentujący rząd, żaden premier ani minister, proszę wreszcie wskazać mu gdzie jest jego miejsce. Polski rząd powinien zaprosić Timmermansa (skoro chce się spotkać) i w krótkim 10 min. spotkaniu przekazać mu, że możliwości "negocjacji" już się wyczerpały, podziękować za fatygę i wyjść. Demokracja według obowiązujących standardów UE to: Powtarzanie referendum akcesyjnego (2x) do UE aż do pożądanego skutku, zmiana zasad liczenia głosów na 5 minut przed głosowaniem (odwołanie Czarneckiego), brak podstaw prawnych do zajmowania się KE sprawami "praworządności" a de facto wtrącanie się w proces legislacyjny państwa członkowskiego, wmawianie członkom UE, że wyjście jest właściwie niemożliwe (do czasu Brexitu). A teraz konkrety: samowybieralność sędziów ?- zapraszam do Monteskiusza co on sądził o wpływie takiego rozwiązania na republikę, nieodwołalność sędziowska i brak kontroli Suwerena nad procesem sprawowania władzy sędziowskiej - zapraszam do sprawy Bogdan Zalewski -OFE i orzekanie sędzi Gersdorf...mogę podrzucić linka do rozmowy z dziennikarzem RMF, zapraszam też do sprawy prokuratora który nie wiedział, że jest pod wpływem alkoholu siedząc za kierownicą i sędziego który przez roztargnienie zawinął babci 50 zł. Czas najwyższy pokazać eurokratom, że Polska się nie ugnie.Odmówić składania wyjaśnień i tłumaczenia się i zażądać głosowania państw. Dość grillowania Polski mimo ustępstw! Komisja Europejska to niedemokratycznie bo bez wyborów powołany organ Unii chce destabilizacji Polski, jej stałej słabości i uległości wobec polityki Niemiec, które od wielu lat zdominowały organy UE. Polska przetrwa te fale nacisku, aż do wybrania nowego składu KE, który nie będzie już skrajnie lewicowy ale zdecydowanie prawicowy. Żydolewactwo próbuje wywrócić świat do góry nogami. Każdy kraj, który nie chce poddać się temu kataklizmowi jest na szantażowany, zastraszany, wywierane są przeróżne presje. Przeżywa to Polska, Węgry, teraz dojdą pewnie Włochy. Można okradać, niszczyć, wyprzedawać kraj, prześladować opozycję, nawet strzelać do ludzi, byle w ogólnej polityce działać wg rozkazów Berlina i Brukseli. Nadchodzi czas aby w wielu państwach zadano sobie pytanie: czy ich obywatele chcą żyć w wolnych i suwerennych państwach, czy chcą żyć w lewackim Matrixie, wymieszanym kulturowo, zniszczonym religijnie i moralnie, gdzie panoszą się mafie gospodarcze, trzeba wybrać. Czegoś takiego jak demokracja europejska w ogóle nie ma. Rządy Unii nie są wybieralne w sposób demokratyczny. Czy ktokolwiek z nas głosował na Tuska czy Schulza przy wyborze na stanowisko w Unii? Kto ich na ważne stanowiska w Unii wybrał? Grupa kolesi. Unia Europejska nie jest tworem demokratycznym. Nie ma w niej elementów demokracji bezpośredniej, nie ma wolnych powszechnych wyborów na kluczowe stanowiska w jej władzach. Z tego powodu obywatele państw należących do Unii są tak samo mało ważni jak obywatele Bantustanu. Unią rządzi żydolewacka, pedalska grupa kolesi, alkoholików, którzy ze względu na brak podstawowych elementów demokracji bezpośredniej skutecznie realizują swoje interesy plemienne. Po prostu te prostaki z UE uważają nas Polaków za niewolników i, że sami muszą decydować za nas o tym i tamtym. Dajcie spokój buractwu niech tak sobie myślą a róbmy swoje.Przyjdzie czas że buractwo z UE z jęzorami na wierzchu będzie czekać pod stołem ,na jakikolwiek ochłap. Wsadźcie sobie ten wasz art.7 w żydolewacką pedalsko-genderową dupę. Niemcy drukują marki. No to chyba coś oznacza dla ludzi myślących. 4ta rzesza się kończy. Niestety tylko po angielsku: faszystowskie korzenie UE (dSSR) = 4. Reich!

  https://www.youtube.com/watch?v=yV-6pHdUpfk
 • @trojanka 11:27:21
  Wysoki przedstawiciel USA na szczycie Trójmorza... Idę o zakład, że to będzie amerykański żyd.
 • @kula Lis 67 15:43:10
  Tak ,nie ma!!kraju!!jest teren zamieszkiwany przez resztki Polaków którzy mają wyłącznie harować jak woły robocze z zawiązanymi pyskami i odprowadzać rosnące podatki!!
  Wprawdzie wydawało się, że obecne waadze próbują coś robić dla narodu/500+,niby repolonizacja,/ale na ile jest to szczere, a na ile próba pozyskania wyborców, to nie wiem.

  Poza tym jak będziemy już całkowicie przejęci za dług 300mld $, to i tak wszystko repolonizowane wpadnie w wiadome ręce!Więc "odkupywanie firm, może być odkupywaniem dla wekslarzy!
  Bo ustawa o ziemi wyraźnie preferuje pewną nację, chociaż jestem za uniemożliwieniem wykupu polskiej ziemi przez cudzoziemców, to....
  Tak się zastanawiam, na ile jest to zachowanie każdych kolejnych namiestników na Polskę , ta uległość , czołobitność podyktowane jest własnymi " chęciami",i próba pozyskania uwagi władcy.... a na ile szantażem i groźbami właściciela weksli i "pszyjaciela"zza oceanu i pustyni.
  Bo każde próby wyrwania się na niepodległość są uciszane!
  Jest ustawa o IPN, za chwilkę uciszana.Mówił Kaczyński o Banderze, za chwilkę ciicho!Mówił ten nieszczęsny Waszczu o banderyźmie raz mu się wyrwało jest uciszany.
  Bo nie ulega wątpliwości ze jesteśmy IDENTYCZNIE jak Ukraina, "szkoleni"do tego samego celu.Działania identyczne tam są podejmowane, w sferze indoktrynacji, urabiania, szkolenia i traktowania społeczeństwa.Ich za antysemityzm, oraz za holokaust na Ukrainie nie ciągają, bo wcale nie o to chodzi/ maja w d..ie antysemityzm , chodzi o forsę/, ponieważ Ukrainę już mają , w całości przejętą, to im dają spokój......porty,bursztyn,ziemia,złoto,banki,drewno , wojsko/.I dla odwrócenia uwagi Ukraińców, jest pobudzany neobanderyzm, nadmuchiwany dla zmylenia uwagi, dla poczucia że "walczą i robią to "dla siebie"i są "ponad wse"."Rewolucja godności"na Majdanie, haahahahahha!!załatwili ich na perłowo!!Od początku chodziło o całkowite zagarnięcie im kraju!Sawczenko naprostowali w ruskiej tiurmie, próbowała się postawić to ją zamknęli!kogo trzeba odstrzelą !

  My i oni jako najbliższe kraje "frontowe" przeciwko Rosji!podporządkują temu WSZYSTKO!!!!dumę narodowa, godność Narodu, poczucie wartości.
  Po prostu pomiatają nami jak wasalem!
  Dlatego nie wolno będzie w Polsce już niebawem mówić o Wołyniu,o banderowcach, odrodzonym w pełnej krasie i rządzącym neobanderyźmie u "przyjaciela".

  Dlatego u nas już szykanowani są naukowcy i działacze zajmujący się historią Kresów!I to ustawiczne bełkotanie o podważaniu przyjaźni.Przyjaźń na siłę,najlepiej zmuszać ludzi do "pszyjaźni" i sympatii wbrew nim samym!!

  Tak nakazano działać rządowi.
  Nie wolno " nie lubić"czy krytykować Hameryki i bezwarunkowo należy kochać i popierać każdy krok braci w chałatach oraz banderowców!MY mamy tylko harować jak woły i oddawać nasze podatki,z których żyją aby mogli z nich w/w korzystać, lista beneficjentów rośnie,po prostu grabią nas na żywca!Kto tylko chce.
  Naród zginie!!!!!!!!

  Więc chcą już nie tylko naszych pieniędzy/wszyscy/,zabrali zakłady przemysłowe, stocznie, huty,cementownie,cukrownie, najgorsze że strategiczne dla przeżycia narodu zakłady energetyczne, wodę oraz łączność, wzięli się za produkcję podstawowej żywności/ rolników/rozwalono armię....ale dobierają się już również naszych dusz, wolności poglądów, czyli całkowite zniewolenie.
  Jest źle, czysta diabelska robota!!
  Jak mówił klasyk "Polska jest krajem posiadanym przez kogoś z zewnątrz", wyrwało się biedakowi, pewnie został wezwany do ambasady i pouczony!!Podobnie jak ten który mówił po gorzale o "robieniu laski".To jedyna realna prawda.
 • Dalsza faza grabieży majątku Polaków-widziane z USA
  Coś wy tam w tym USA słabo się staracie z tą grabieżą, przysyłacie taką śmieszną madame na ambasadora...z grabieżcami my Polacy poradzimy sobie.
 • Idzie wolność są pierwsze jaskółki.
  W Hiszpanii na razie
  https://www.o2.pl/artykul/walencja-idzie-na-wojne-z-izraelem-to-przestepczy-kraj-6260680135362177a

  Tam już oficjalne władze krytykuję "We peaple".

  W Polsce to jeszcze nie do pomyślenia .. tak nas trzymają za gardło.
 • @trojanka 20:45:50
  A jednak! Szef MSZ odpuszcza i przyznaje: Potrzebna jest pilna korekta ustawy o IPN

  https://wpolityce.pl/polityka/398710-a-jednak-szef-msz-odpuszcza-i-przyznaje-potrzebna-jest-pilna-korekta-ustawy-o-ipn

  Ps..Ten cały rząd powinien być poddany narodowej korekcie bo tylu dup co on nie wylizał nikt !!! Korekta? Tak, ale rządu! Potrzebna jest pilna korekta składu osobowego rządu. Powrót B. Szydło i Macierewicza oraz wykopki żydowskiego lobby, które na klęczkach realizuje żydowski projekt Polin. To dopiero wywoła falę antyżydowstwa...Wycofanie się z obecnego zapisu, który wbrew żydowskiej wrzawie, nie ogranicza wolności wypowiedzi, to realizacja interesów żydowskich, a nie polskich, rząd ugina się pod dyktatem. Wszystkie obce państwa piszą nam ustawy o sądach, o IPN, o energetyce i tak dalej. A gdzie jest Polska i Polacy.? Wkrótce się dowiemy, że potrzebna jest pilna korekta granic Polski. Umysłowi i fizyczni niewolnicy...i to kogo? Izraela... Za 30 szekli...was kupili? Goj musi służyć by żyło się lepiej w Polinie. Palma judei w centrum Warszawy wszystko mówi kto nami rządzi!!! Zmiana prawa pod naciskiem obcych mocarstw to brak suwerenności, hańba i powtórka z rozbiorów. Czy USA i żydzi robią jakiekolwiek korekty wobec Polski i Polaków choćby w nauczaniu historii ? NIE robią żadnych korekt, a tylko żądają i nakazują. Zmiana ust. o IPN to podległość lobby żydowskiemu. Filosemickie strusie nie mają odwagi przeciwstawić się żądaniom żydowskim. Padanie na twarz przed najbardziej zakłamaną i zbrodniczą nacją na świecie i wstawanie z kolan to fikcja. To jest upadek państwa Polskiego. To było do przewidzenia, pejsy rządzą, w następnych wyborach nie głosuję na tchórzy. Gacie opadły i mamy do wyboru kondominium amerykańsko izraelskie lub niemiecko francuskie. Już oficjalnie mówi żydówka do Polaków! Wyście nas wybrali i jak wam się nie podoba to możecie wyjechać, my potrzebujemy mieszkań my musimy wziąć wszystko w swoje ręce.


  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg
 • @Oscar 08:49:28
  Brawo Walencja, brawo Hiszpania !!! W końcu prawda powoli wychodzi publicznie na jaw!!! No i żydzi dostali histerii! Bardzo dobrze, czas najwyższy. Z gadzim nasieniem trzeba krótko. Żeby być wolnym od manipulacji trzeba być antysemitą. Pod pelerynką skrzywdzonego narodu chowa się agresor i światowy manipulant. Izrael-żydzi to zwykli mordercy od wieków ! To naród Lucyfera jak sami siebie nazywają ! Czas by to państwo i nacja została zrównana z ziemią i ślad po nich nie został żaden !Tylko najpierw wszystkich żydów deportować do Izraela a później zrównać ich z ziemią ! Z a swoje wiekowe zachowanie zasłużyli z całą pewnością ! Ciekawe co na to kongres USA. Pewnie zdelegalizują Walencję. Choć może nie, zapomniałem, że to Polacy są antysemitami i zbrodniarzami wojennymi, nie Hiszpanie. Szkoda, że Polski nie stać na taki gest. Partia, która zadeklaruje taką postawę wobec żydów wygra wszystkie wybory w Polsce.
 • @trojanka 20:45:50
  https://nationalvanguard.org/2016/05/america-and-the-world-jews-responsible-for-world-war-ii-british-prime-minister-neville-chamberlain-recounted/

  Ps..Forrestall i Patton zostali zamordowani po wojnie, ponieważ wiedzieli, kto to spowodował i dlaczego.
 • @provincjał 06:35:36
  Cały obózz madgalenkowy i ich eliciarstwo to jedno wielkie szambo.
 • @ele 08:46:29
  Zagrożenie rosyjskie to jedyny mit utrzymujący obóz magdalenkowy u władzy
 • @trojanka 11:25:36
  Ma swoich mocodawców którzy jjej za to płacą.
  Pozdrawiam
 • @rymark 07:58:00
  Niestety przy tym eliciarstwie Polska nie da rady i zapłaci. To wy powinnście rozliczać i naciskać na pisowskie mordy zdradzieckie by wam wytłumaczyły dlaczego Polskę sprzedają za friko.
 • @Ślepa Mańka 15:44:12
  Niestety wiekszosc Polakow nie zdaje sobie sprawy jakie formalne zobowiazania mordy zdradzieckie podejmuja bo nie informuja oni spoleczenstwa.
  Niekiedy przebije sie jakas notka w mediach zagranicznych np. podziekowania Poroszenki za kredyt od Dudy,stluczka samochodowa premier w Izraelu,czy dyskusja Dudy z zydami w USA o mieniu bezspadkowym,podziekowania NATO za finansowanie pobytu wojsk amerykanskich i zakup broni za miliardy.
 • @Ślepa Mańka
  Co dalej z ustawą o IPN? Minister: "Żadna ustawa to nie jest Pismo Święte"..powiedział Sasin. Na pewno żadna ustaw nie jest Pismem Świętym, ale dlaczego piszą je nam obcy? panie Sasin..W stosunkach ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem jest to problem, należy zgodzić się, że tutaj należy pewną decyzję podjąć powiedział minister. Czaputowicz. ...Ruszcie ustawę, a zdziwicie się w czasie wyborów... Trwa ewidentne zmiękczanie medialne elektoratu prawicy. A to oznacza, że decyzja już zapadła. Nic nie dzieje się bez przyczyny..Jak w USA przepychali ustawę 447, ci sami "polscy" politycy, którzy teraz mówią o ustawie IPN, że trzeba ją zmienić, mówili wówczas, iż to wewnętrzna sprawa USA. Nie należy się wtrącać. Teraz w wewnętrzną sprawę Polski inni mogą się wtrącać. Ciekawią te same nazwiska. Czaputowicz poprzez swoje wypowiedzi potwierdził już, że jest polskojęzycznym politykiem realizującym inne interesy niż narodowy interes polski. Wpadki miał też Morawiecki oraz inni polskojęzyczni. Ciekawe ile wytrzymają polskie goje? Z takim uzasadnianiem zmian, to pan Czaputowicz niech się lepiej od razu poda do dymisji. Skoro nasze ustawy mają być zgodne z oczekiwaniami innych państw, a nie polskim interesem to jest zbędny, inne państwa niech je piszą, a pan Czaputowicz niech się zatrudni w MSZ Izraela. Im prędzej ten clown odejdzie z zajmowanego stanowiska tym lepiej, choć z drugiej strony wiemy, że to nie on podejmuje tego typu decyzje. Niestety do tak "modnych" ostatnio fake newsów dołączyły kolejne, to "podmiotowość" i "wstawanie z kolan", bo w świetle tego z czym mamy do czynienia, to bez wątpienia są to właśnie fake newsy. Prowadzimy politykę, w której Polakom ma przypaść rola chłopstwa pańszczyźnianego, albo żydowskich niewolników. Tylko co w tych zapisach trzeba zmienić panowie Sasin, Czaputowicz i Gowin z Glińskim? Ciekawe czy jak już zmienicie konstytucję to też ją będziecie zmieniać panowie Sasin, Czaputowicz i Gowin z Glińskim jak się Chazarom nie spodoba? To jest żenujące. Przecież tu jest wszystko jasne i czytelne, całe cierpienie Narodu Polskiego oraz innych narodów, zaczęło się od agresji niemieckiej oraz rosyjskiej. Reszta późniejszych wydarzeń, jest tylko wypadkową tejże agresji. Czy coś trzeba zmienić? Owszem, zaostrzyć zapisy o badaniach naukowych oraz formie wyrazu artystycznego. A to, że żydzi z Rosji, którzy stanowią 80% mieszkańców Izraela, grają na nosie Amerykanom nie jest naszym problemem. Skoro kongres USA wprowadza w życie rasistowskie ustawy to w nie długim czasie sami Amerykanie zobaczą, że to ogon kręci psem. Nasz rząd, rząd RP ma obowiązek pilnować naszych interesów, każde odchylenie od tej normy, oznaczać będzie nie wywiązywanie się ze swoich obowiązków. A skoro rząd pilnuje nie naszych interesów, to suweren czyli Naród, może a nawet ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwo wobec takiej władzy. Co więcej Naród może obalić swoich pośredników na ulicy i rządzić bez pośredników w formie bezpośredniej. Mało tego zdrajców i owych decydentów sądzić będą sądy wojskowe a nie cywilne. A za zdradę w wojsku w warunkach konfliktu, karą jest czapa. Zapomina pan minister, że tworzy się precedens mieszania się państw w wewnętrzne sprawy Polski. Historycznie ujmując zawsze kończyło się to dla nas źle. To jest pretekst. Jeżeli stosunki polsko amerykańskie zależą tylko od wypadkowej relacji z Izraelem i uległości wobec żydów to jest źle. Żadna korekta ustawy IPN tego stanu nie zmieni. Korekta ustawy jest błędem i skończy się totalną porażką polityki zagranicznej obecnego rządu. Jeżeli są jeszcze uczciwi Polacy, to najpilniejszą sprawą jest: Polska powinna wnieść pozew o rewizję układów w Teheranie, Jałcie i Poczdamie we wszystkich możliwych językach. Niech świat się dowie prawdy, za czyją to sprawą, Polska i Polacy byli rabowani i mordowani no i komu to zawdzięczamy?, że cały świat był przeciwko nam (i ciągłe jest). Wystawić nowe rachunki dla wszystkich. Niestety, to jest i było, źródło naszego unicestwienia. Jeżeli tego nie uczyni IPN i Sejm, będziemy całkowicie i powszechnie zniszczeni i potępieni. Przygotowania, są już w toku.
 • @mac 18:02:32
  Polaków w kraju nie interesuje świnienie się pisowskich mord zdradzieckich, jeśli już to tylko jednostki. Do magdalenki jest do dyspozycji cała prasa, radio i telewizja, które każą się podniecać problemami zastępczymi.
  Pozdrawiam
 • @kula Lis 67 15:57:31
  PiS kontynuuje politykę magdalenki w opakowaniu patriotycznym. magdalenka ustaliła że mamy być państwem teoretycznym, którego eliciarstwo robi laskę za darmo na rozkaz mocodawców. kto nie akceptuje w partiach magdalenkowych tych reguł, to taktownie popełnia samobójstwo, jak Lepper.
  Najlepszym przykładem robienia laski na rozkaz była podmiana premierów, rano jest najlepsza, ale już wieczorem okazuje się zła.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930