Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Żądania Holocaust Industry zostaną spełnione-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pomimo iż Polski magdalenkowej nie stać na zapłatę astronomicznych sum gangowi Holocaust Industry, to jednak zapłąci, choćby przyszłe pokolenia miały pluć krwią.

 Dzień w którym Donald Trump podpisał ustawę uchwaloną jednogłośnie przezKongres o odszkodowaniach dla Holocaust Industry, uważam za jeden z najważniejszych w najnowszej historii Polski. Od dnia 9 maja 2018 roku USA zaczynają zgodnie z prawem uchwalonym przez Kongres naciskać na Polskę, by wypłaciła organizacjom żydowskim astronomicznych sum wziętych z sufitu, co będzie początkiem upadku Polski nawet jako państwa teoretycznego.

Przedsiębiorstwo Holocaust Industry wymusiło na Kongresie zatwierdzenia ustawy,  zobowiązującej każdą administrację przezydencką do używania wszelkich środków nacisku, aby kraje wskazane przez Holocaust Industry spełniły finansowe żądania tej grupy.  Każda administracja prezydencka nie będzie się zastanawiała, czy sumy wzięte z sufitu są zasadne czy urojone, naciskana przez grupy lobbystyczne, będące hojnymi sponsorami obu partii.
Polska  pomagdalenkowa nazwana przez jednego z jej byłych ministrów państwem teoretycznym, nie zrobiła kompletnie niczego, by temu śmiertelnemu niebezpieczeństwu zapobiec. Zarówno pisowskie jak i peowskie eliciarstwo było zainteresowane tylko i wyłącznie zjedzeniem ośmiorniczek, a w zamian za tę możliwość oferowali zrobienie laski za darmochę. Widowiskowo było to widać przy poparciu banderowskiegp zamachu stanu na Ukrainie i udzielanie wszelkiej pomocy banderowcom, którzy to wcale nie kryli się z wrogimi zapowiedziami wobec Polski.
Jak doszedł PiS do władzy, obiecywano współpracę z Polonią, w celu stworzenia silnego polskiego lobby w Waszyngtonie. Edward Moskal pokazał prawdziwą moc Polonii, dzięki której to Polska pomagdalenkowa została przyjęta do NATO, bez żydowskiej pomocy. Właśnie od tego momentu aż do dzisiaj dla eliciarstwa magdalenkowego, Polonia Amerykańska jest traktowana jak wróg którego w najlepszym wypadku należy lekceważyć. W ostatnich decydujących miesiącach było to wyraźnie widać.
Okazja zawiązania polskiego lobby w Waszyngtoniewydawała się doskonała, wobec bezczelnych żądań gangsterów-hucpiarzy z Holocaust Industry. Pisowskie eliciarstwo patriotycznie inaczej jednak wbrew oczekiwaniom Polonii nie zrobiło kompletnie niczego. Mało tego, środowiska polonijne występujące z inicjatywą własną widząc do czego zdolny jest ten gang, były w najlepszym wypadku zbywane milczeniem przez władze konsularne Polski magdalenkowej.
Nie będę opisywała po raz kolejny kompromitujące zachowania bandy politycznych gówniarzy na czele z prezydenem Dudą i jego głównym consigliere Szczerskim. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny szczegół. Kiedy prezydent Izraela oskarżył Polskę o współudział w Holocauście ludności żydowskiej, to powiedział te słowa na użytek Holocaust Industry, które właśnie lobbowało w Izbie Reprezentantów, by przepchnąć ustawę 447.  Prezydent Andrzej Duda zamiast ostro zareagować na tę nikczemną potwarz ze strony cynicznego Żyda, powiedział w stylu Józefa Cyrankiewicza z 1956 roku, że kto będzie próbował podnieść rękę na naród żydowski, to władza mu rękę odrąbie.
Dla każdego myślącego zdroworozsądkowo na taką potwarz należalo zareagować bardzo ostro i taka odpowiedź poszłaby w świat, jako zdecydowany głos sprzeciwu wobec tak ohydnego kłamstwa.  Zachowania prezydenta Dudy nie można inaczej nazwać, jak klasyczne robienie laski za darmochę.
Warto też odnotować,że kiedy w USA ważyły się losy ustawy, kosztujące Polskę co najmniej 65 miliardów USD, lobby żydowskie zagroziło że prezydent Duda nie będzie przyjęty przez żadnego ważnego urzędnika w Waszyngtonie, to dla naszych politycznych gówniarzy najważniejszą sprawą stało się ubłaganie, by jakiś ważny urzędnik jednak łaskawie przyjął. Myślę że Amerykanie potraktowali wizytę ministra Szczerskiego z pogardą, że tego gnojka interesują wyłącznie błyskotki, a nie los przyszłości narodu polskiego. Bo skoro głowa państwa polskiego zainteresowana jest tylko i wyłącznie potwierdzeniem , czy tę bandę nadętych gówniarzy ktokolwiek z ważnych urzędników zechce przyjąć, to jak członkowie Izby Reprezentantów mieli zareagować na maglowanie ich przez gang zawodowych wyłudzaczy, od których to zależy ich przyszłość polityczna.
Więc widząc jak bardzo zależy na losie Polski najważniejszej osobie, która na użytek publiczny ma zawsze pełną gębę patriotycznych frazesów, dlatego też nie mieli żadnych oporów w głosowaniu nad ustawą, tym bardziej że otrzymali 30 milionów USD od lobby proizraelskeigo na kampanię wyborczą do Kongresu.
Zapytam teraz naszych rodaków w kraju, ilewydał rząd patriotów inaczej pieniędzy na lobbowanie za pośrednictwem Polonii, by Kongres tej ustawy nie przyjął. Bardzo naiwny Pan profesor Andrzej Nowak uspokajająco twierdził, że Kongres jednak tej ustawy nie uchwali, ponieważ Polskę i USA lączą zbyt poważne interesy, by Ameryka chciała je zaryzykować przyjazne stosunki, popierając i uchwalając ustawę, która będzie Polskę kosztować minimum 65 miliardów USD.
Skoro prezydent Trump widząc że polski rząd nie interweniował w amerykańskiej administracji, nie miał żadnych oporów , by wyjść naprzeciw głównym sponsorom partii republikańskiej. Niech teraz rodacy w kraju pytają pisowskie mordy zdradzieckie, dlaczego nic nie robiły w tej najważniejszej dla przyszłości narodu sprawie.
Powtarzam po raz nie wiadomo który, że Polska ma do czynienia z gangiem skutecznych profesjonalistów o potężnych wpływach, o czym się przekonała Szwajcaria. Tylko w Szwajcarii chodziło wyłącznie o banki. W przypadku Polski chodzi o los kilku przyszłych pokoleń. Tak to Polska magdalenkowa dba o przyszłość narodu. Zdradzieckie mordy pełne patriotycznych frazesów, zainteresowanych tylko i wyłącznie jedzeniem ośmiorniczek, zamiast chleba z masłem.
Skoro teraz gang Holocaust Industry dysponuje skutecznym narzędziem i  poparciem każdej administracji rządu USA, można przewidzieć ich następny ruch. Przecież oni przygotowywali się do skoku na kilkaset miliardów dolarów przez kilkadziesiąt lat, inwestujac w lobbing sporo pieniędzy. Ich kompletnie nie interesuje ilu Żydów zginęło podczas drugiej wojny i kto ich mordował. Im to kompletnie zwisa.
Tearz zacznie się propagowanie Polski jako państwa które było głównym sprawcą holocaustu. Powtarzam ich nie interesuje jak było naprawdę, chodzi im wyłącznie by obecny, a z pewnością już przyszły prezydent nie miał najmniejszych oporów przed poparciem ich żądań w celu obrabowania Polski. Teraz dopiero zacznie się propagowanie Polski, jako głównego sprawcy holocaustu. Ileż to filmów wyprodukuje Hollywood na temat sprawstwa Polaków.
Kampania prezydencka kosztuje parę miliardów USD, więc natępnym ruchem gangu będzie zainwestowanie w takiego kandydata, który uczyni wszystko by zadośćuczynic ich żądaniom. Myślę że obstawią partię republikańską jak i demokratyczną. Skoro można wydać maksymalnie 10 miliardów USD na kampanię przy zysku wynoszącym minimum 65 miliardów USD, to aż się prosi o taką inwestycję. Myślę że każdy kandydat na prezydenta będzie się chciał odwdźęczyc tak hojnym sponsorom.
Ale ktoś powie że Polska nie ma aż takiej astronomicznej kwoty do wypłaty na żądanie. Ale bank Goldman&Sachs może w każdej chwili wydrukować z powietrza i wspaniałomyślnie udzielić nam kredytu, oczywiście na bardzo „dogodnych” warunkach.
A każdy magdalenkowy rząd weźmie taki kredyt, traktując to jak koło ratunkowe rzucone mu w ostatniej chwili. I nie jest ważne czy zrobi to rząd patriotów inaczej, czy zdrajców i zaprzańców. To dlatego właśnie zainstalował się jeden z najbardziej wpływowych banków  świata w Polsce.
Ciekawa jestem co powie wodzu Kaczyński, że nie będzie płacił podatków od niemieckich zbrodni, a pisowskie eliciarstwo będzie nas wtedy uspokajało „Polacy, nic się nie stało”? 

KOMENTARZE

 • Nie wszyscy jesteśmy ciapkami, judami czy kaczkami, o ciastku nie wspomnę ! !
  Chciałoby się usłyszeć Polski głos Polskiego polityka, żydzi z usraela, podobno chcecie nas ogołocić, jeżeli tak, to wypierda..jcie ze swoim wojskiem, s..my na wasze partioty i gaz, otwieramy chiński hub i normalniejemy z rosją, wychodzimy z nato, a te żymskie ryje plujące na nasz kraj w Polsce, dostają do wyboru "most 2" za szekle, cofamy żydo_emerytury i w ogóle walcie się chamy !
 • @provincjał 14:32:28
  był hub nie ma huba... Przynajmniej w Polsce. Będzie hub Kaliningrad - Rostok
  https://miziaforum.wordpress.com/2018/05/20/jedwabny-szlak-chiny-rosja-niemcy-umowy-podpisane-a-my-a-my-mamy-ch/
 • @provincjał 14:32:28
  Wszystko fajnie, gorzej będzie jak nas z masakra ją kryzysem finansowym.
  Banki sklepy handel fabryki itd do POLAKÓW nie należą.
 • Spełnią je na życzenie sami Polacy a nie kto inny.
  Ja znowu jak katarynka. To od Polaków zależy co z Polską będzie.
  Jak rodacy sobie pościelą tak się wyśpią. Polska naprawdę nic nie musi.
  To te pseudo luksusy trzymają Polaków w szachu. Ciężko jest z nich zrezygnować, nawet gdy w grę wchodzi istnienie Polski. Polski rzad?
  Dzisiaj był jutro może go nie być. No ale te kolorowe papierki..... !
  Poza tym za dużo wymagamy od Polonii. To przecież także są Amerykanie.
  Ich (nasz) interes to Ameryka. To także dzięki tak licznej Polonii USA może zarzucać na Polskę swoje kleszcze. Nie pomyśleliście o tym? Czy chcieli byście utrzymywać więzy z państwem które działa przeciw nam w kwestii żydów gdyby nie ta liczna w USA własna rodzina? (prawie 10 milionów)
 • Autor
  Jaka jest sytuacja to czesc Polakow widzi i moze ekstrapolowac te wydarzenia na przyszla sytuacje Polski.
  Rozmawiajac z Polakami i analizujac sytuacje np. w Polsce, Palestynie, regionie BW nie jestem optymistyczny co do losow Polski(przebywam za granica od kilkunastu lat i nie zamierzam wracac nawet na emeryture do kraju)
 • @mac 15:23:16
  Sądzisz, że to Cię ustrzeże przed polityką międzynarodowego syjonizmu? Polska jest tylko jednym z etapów do przejęcia przez nich całkowitej kontroli nad gojami.
 • WPS
  Proszę nie rozpowszechniać żydowsiej propagandy. Do zaplacenia i to wielokrotnie wię
  kszych sum wkrótce, my Polacy i Słowianie wkrotce wezwiemy Żydów. A tego z Polaków, który dopuszcza lub uczestniczyć zamierza lub uczestniczy już w bezprawnej procedurze "odszkodowań" czeka sprawiedliwość rdzennych Polaków i Słowian.
 • God Bless America!
  "Dzień w którym Donald Trump podpisał ustawę uchwaloną jednogłośnie przezKongres o odszkodowaniach dla Holocaust Industry, uważam za jeden z najważniejszych w najnowszej historii Polski"
  Podobnie myśli (?) Husky!
  Po podpisaniu ustawy przez prezydenta Trumpa, ustawy będącej gwoździem do trumny z napisem Polska, Husky napisał:
  "God Bless America".
  Cały komentarz anty-Polaka.
 • @Robik 16:22:59
  No co Ty się dziwisz????
  Wystarczy sobie zadać pytanie :KTO się będzie cieszył z podpisania ustawy 447 i akceptował wszystko co ona przyniesie???????????no przecież nie my Polacy, na ostatniej prostej do całkowitej utraty kraju i nędzy i niewolnictwa naszych wnuków!!!
  Ci co dostaną już ostatecznie nasz kraj z niewolnikami , to się cieszą!
 • Salomon
  Mówią, że z pustego to i Salomon nie naleje.
  A mnie się wydaje, że Izrael, Ameryka i lobby żydowskie przegięło pałę i wynik może być absolutnie inny od oczekiwanego.
  Jeśli Żydzi chcą tego majątku, który mieli przed wojną, a w związku z wojną utracili, to nie jest to jedynie sprawa Polski. Takie majątki Żydzi posiadali w Niemczech, w Rosji carskiej, o tym też zapewne pamiętają, w Holandii, Francji, na Węgrzech, w Rumuni, Grecji, jednym słowem w całej Europie.
  Oczywiście nie wiemy jak w wymienionych krajach postrzegana jest ustawa 447 przez tamtejszych polityków i tamtejsze społeczności, ale można z dużą dozą prawdopodobieństwa domniemywać, że wzbudza ona również mocne niezadowolenie.
  Żydzi są zachłanni, jeśli od Polski życzą sobie 300 mld, to od takich Niemców zapewne trzy razy tyle, od Francuzów nie mniej.
  Wyobrażacie sobie jak by zareagowali chytrzy i oszczędni Niemcy gdyby Merkel nabąknęła, że trzeba żydom wypłacić bilion euro (1000 mld)
  Ustawa 447 może spowodować, że cała Europa odwróci się od USA, że powie Amerykanom ,,Yanki go home”, czyli tłumacząc na nasze ,,spierdalać”, a jak ktoś woli tłumaczenie z ruska, to będzie to ,,paszoł won”.
  I dopiero wówczas zaczną się normalne stosunki z Rosją.
 • @Robik 16:22:59
  Husky chciał napisać,, God less America"
 • Tego Polacy nie mogą zrozumieć.
  "Ich kompletnie nie interesuje ilu Żydów zginęło podczas drugiej wojny i kto ich mordował. Im to kompletnie zwisa."

  Dlatego niedobrze mi się robi od tego przekonywania, jak to nie mordowaliśmy "żydów", a wręcz przeciwnie - ratowaliśmy.
  TO NIKOGO NIE OBCHODZI z wyjątkiem nas, Polaków.

  Gdybyśmy mieli rząd, a nie to co mamy.
  To w Stanach zwoływaliby w nocy parlament, żeby anulować tą ustawę.
  I to w podskokach.
  Ba, samo przedsiębiorstwo H pilnowałoby tego.

  Chociaż to tylko teoria.
  Bo gdybyśmy mieli rząd, to nigdy by się nie odważono nawet próbować takiej ustawy przepchnąć.

  Ale, jak się daje 300 milionów na ośrodek propagandy antypolskiej i placówkę przedsiębiorstwa H, 100 milionów na cmentarz, robi się praktycznie eksterytorialne muzeum z obozu w Oświęcimiu również jako placówkę firmy H, i tylko gdzieś się tam coś napomknie o naszych rzeczywistych argumentach, to co tu gadać.
 • @Oświat 17:47:12
  Zauważcie państwo, że Trump zaskakuje co raz to głupszymi pomysłami, a to budowa muru na granicy z Meksykiem, oczywiście za pieniądze Meksyku, a to cłem na Chińskie towary, a to przeniesienie US ambasady do Jerozolimy, czy wypowiedzenie porozumienia nuklearnego z Iranem i zagrywkami przeciw Kimowi, itp.
  Może Trump wykombinował sobie, że dzięki ustawie 447 nałoży na Europę gigantyczny haracz, Europa potulnie to przyjmie i podratuje tym samym amerykański deficyt budżetowy.
  Tylko czy Europaż da się tak sponiewierać?
  Czy może zwróci się w stronę Rosji i Chin, już na tą chwilę deklarując, że porozumienie z Iranem i podpisane z tym państwem umowy gospodarcze są dla Europy ważniejsze niż związki z USA, co daje przedsmak i nadzieję na kolejne samodzielne i anty amerykańskie działania.
 • @AlexSailor 18:00:12
  Lada moment Kaczyński może odejść z polityki.
  Ktoś nowy nie koniecznie może być tak pro atlantycki i tak spolegliwy w stosunku do starszych braci w wierze.
  To by mogło doprowadzić do zmiany polityki i zmiany wektorów.
  Jeśli nowy lider będzie rozsądny, nie pójdzie na urrra, lecz zacznie robić to małymi kroczkami tak by nie zrobiono z nas drugiej Jugosławii i by uniknąć majdanu, a wyplątać nas z obecnych układów i zależności to może mu się to udać.
  To się kiedyś musi stać i z pewnością się stanie.
 • Autor
  To tylko skurwysyństwo Trampa, za cieple przyjęcie w Warszawie. Kidy przybył rok temu do W-wy dzielić UE na Trójmorze i resztę cywilizowanej Europy. Gdy musiał przybyć na szczyt G20 w Niemczech, gdzie obawiał się konfrontacji z niemieckimi nacjonalistami, których przez kilka dni próbowała spacyfikować policja niemiecka.

  Owszem ustawę prożydowską mógł w USA przyklepać senat. Żydoamerykanie mogą w kongresie przyklepywać wszystko, ale tu jest Polska. Nie USA. Polska to jeszcze suwerenny kraj, i jurysdykcja USA nie rozciąga się na Polskę. Polska nie wydała Amerykańskiemu wymiarowi sprawiedliwości żydowskiego pedofila Polanskiego, to zapewne nie będzie respektować żydowskich żądań na podstawie amerykańskiego ustawodawstwa.

  Nawet gdyby polski Rząd zdradził i poparł żydowskie żądania, to tu jest Polska. Gdyby polskie sądownictwo pominęło fakt, że Polska Ludowa spłaciła swoje zobowiązania wobec żydów. Fakt ten uznał, ten sam kongres USA, który dzisiaj składa roszczenia wobec utraconego mienia żydowskiego.

  Jest kwestią otwarta czy było by to , przejęcie nieruchomości i czy opłaci się to żydoamerykanom. Chyba nie, to tak jak by mieć dom, na nieswojej działce, gdzie właściciel działki dyktuje warunki właścicielowi nieruchomości. Raczej chodzi tu o kasę która może popłynąć za ocean. Na mocy amerykańskiego prawa zajęte zostaną nasze aktywa np. złoto zdeponowane w Angielskich bankach. To tak jak USA zajęła konta Saddama, Husajna czy innych organizacji uznanych np za terrorystyczne.

  Zawsze jednak możemy powiedzieć: po co mamy bronić żydoamerykańskich interesów. Nie wyślemy Polskiego wojska na Wzgórza Golan, nie będziemy atakować Syrii, nie zaatakujemy Putina, mamy gdzieś Krym i obronę USA przed rosyjskimi rakietami balistycznymi.

  Ponieważ tak żaden sojusznik nie traktuje partnera jak wała.
 • @Fischer , AgnieszkaS
  Bardzo, bardzo słuszne uwagi.
  Przeżyliśmy potop szwedzki przeżyjemy i jankeski.
 • "Warte przypomnienia"
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/23/bezprawne-roszczenia-artykul-wart-przypomnienia-i-inne-materialy/
 • @stanislav 16:03:03
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/23/bezprawne-roszczenia-artykul-wart-przypomnienia-i-inne-materialy/
 • Kosciol Katolicki od lat zydom musi placic za domniemany sex.
  Wystarczy powiedziec, ze 100 lat temu niezyjacy juz ksiadz dotknal kogos i diecezja musi placic ile sad przyzna a zydowski adwokat bierze 30% od sumy. Zaczela sie ta akcja w USA a obecnie Australia jest na topie.
 • @Oświat 17:50:36
  Nieprawda!
  Husky napisał to co chciał napisać.
  Tens sam komentarz pojawił się w dwóch różnych miejscach (dwa razy napisał coś innego niż chciał???) i NIGDY tego nie skorygował.
 • @AgnieszkaS 19:15:23
  "Próby wywarcia nacisku ze strony amerykańskiej na polskiego prezydenta i żądania aby nowelizacji ustawy o IPN nie podpisał skończyły się fiaskiem. Ustawa została podpisana pomimo interwencji dyplomacji amerykańskiej, awantur w Izraelu i nagonki zachodnich mediów."
  I co z tego??? To nowe polskie prawo jest martwe.
  Wszyscy wokoło plują na Polskę i polski rząd nic sobie z tego nie robi.
  Nawet w obecności przedstawicieli polskiego rządu!
  Oni mówią, że pada deszcz.
  Trudno sobie wyobrazić większe poniżenie!
  Do tego karzę się jeszcze Polaków demaskujących ukraiński banderyzm!
  To jest Polski rząd?
  To są zdradzieckie mordy!
 • @provincjał 14:32:28
  Nigdy nie będziemy mieli własnego rządu, dopóki nie zostanie przeprowadzona lustracja. A za kadencji patriotó inaczej na to sie nie zanosi.
  Pozdrawiam
 • @Stara Baba 15:22:31
  Ma Pani rację że tylko od Polaków zależy, co będzie z Polską, ale jest to tylko teoria. Praktyka jest taka że do wyborów mamy wystawionych kandydatów zatwierdzonych przez partyjną egzekutywę, których zadaniem jest reprezentować przede wszystkim interesy sponsorów, oraz interesy samej partii.
  W tym systemie wyborczym my nic nie mamy do gadania. Mamy tylko zrobić frekwencję i nic poza tym.
  Pozdrawiam
 • @mac 15:23:16
  Dopóki nie zostanie przeprowadzona lustracja, to rzeczywiście nie ma po co do Polski przyjedżać na stałe.

  Pozdrawiam
 • @stanislav 16:03:03
  Bardzo chciałabym by tak było.
  Ja nie uprawiam żadnej propagandy, ja opisuję jak jest i jak będzie.
 • @trojanka 17:23:05
  A to wszystko w wielkiej patriotycznej pompie na 100 lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
  Pozdrawiam
 • @Oświat 17:47:12
  Nie wiem czy przegięli pałę, ale proszę zwrócić uwagę że mamy do czynienia z bardzo dobrymi zawodowcami, mającymi dostęp do ogromnych pieniędzi i ogromnych wpływach politycznych. Oni niczego nie zostawiają przypadkowi.
 • @Ślepa Mańka 05:47:18
  Jednakże pycha zaślepia a nadmierna pewność siebie gubi.
  Jak to amerykanie mają zwyczaj mówić – No bady perfect.
  Skończył się ZSSR, skończy się też ,,America first”.
 • Polski stać czy nie stać to złe i wrogie rozważania.
  Polski stać czy nie stać to złe i wrogie Polsce i Polakom rozważania, dlatego, że jeżeli ktoś jest winny jakieś pieniądze np. bankowi to nikogo to nie obchodzi czy go stać czy nie na oddanie, a ściąga się gościowi ostatnie gacie z d.

  Jeżeli nawet Polskę stać to nigdy nie powinna wypłacić nawet jednego centa czy grosza państwom, organizacjom i innym nieuprawnionym do dziedziczenia po zmarłych obywatelach Polski i na tym muszą kończyć się rozważania.
 • @Ślepa Mańka 05:37:20
  "Praktyka jest taka że do wyborów mamy wystawionych kandydatów zatwierdzonych przez partyjną egzekutywę..... .
  :-) Myśli Pani w stylu już amerykańskim. Nikt w Polsce nie zabroni stworzyć innych partii. W Kraju w odróżnieniu od dwubiegunowej Ameryki wciąż istnieje możliwość wielopartyjna. Powtórzę, to od samych Polaków zależy
  ich los. Jeżeli zdadzą się na PO i PiS to jest już tylko rodaków wybór.
 • @stanislav 16:03:03
  Ja nie uprawiam propagandy żydowskiej, ja opisuję to co widzę i wyciągam wnioski.
  A że one takie są a nie inne to pańska ocena.
  Pozdrawiam
 • @Robik 16:22:59
  Husky jest w trakcie leczenie się z PiS-u. Życzmy mu powodzenia.
  pozdrawiam
 • @Oświat 17:47:12
  Powtarzam Panu że mamy do czynienia z najwyższej klasy zawodowcami, specjallistami od wyłudzeń. Oini nic nie zostawiają przypadkowi, każdy ich ruch jest ścciśle zaplanowany i przemyslany. Na chwille obecną chcą od Polski wyłudzić.Zapewne inne państwa też mają na celowniku.
 • @AlexSailor 18:00:12
  Ustawa 447 pokazała Polakom z całą mocą, że obecny rząd jest tylko mocny w gębie ale tylko w pewnych dozwolonych tematach.
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 19:15:23
  Holocaustników zupełnie nie interesuje czy ustawa jest zgodna z jakimkolwiek prawem. Powstała dlatego, by zmusić każdy rząd USA do wywierania wszellkich nacisków by spełnić żądania finansowe
  Ustawa o IPN podpisana prrzez jakże odważnego prezydenta, ma się nijak do żądań grupy profesjonanych wyłudzaczy.
  Świata nie intereesuje zdanie polskiego rządu w sprawie Holocaustu, wtedy świat by się zaczął interesować, gdyby prezydent Duda zareagoował natychmiast na przemówienie prezydenta Izraela, Skoro nie było żadnej reakcji polskiego rządu, więc świat uwierzył słowom Prezydenta Izraela, który nazwał państwo polskie współwinne Hollocaustu.
  Niech Pani dorośnie.
  Pozdrawiam
 • @Fischer 20:06:04
  rzecz w tym że my Polacy w naszym państwie nie mamy nic do gadania. Jeśli Amerykanie zażądają od Polskii by wysłała całą polską armię do obrony izraela, dobra zmiana zrobi to w podskokach.
  Takie jest eliciarstwo polski magdalenkoowej.
  Pozdrawiam
 • @staszek kieliszek 00:41:53
  Pamiiętam te wszystkie kuriozalne przypadki molestowań przez Księży. ale to sie szybko skończyło przez postawy sędziów.
  Pozdrawiam
 • @Stara Baba 14:08:39
  Powtórzę pani spiżowe słowa Stalina "Nie ważne kto jak głosuje,ważne jest to kto liczy głosy.
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 07:18:34
  Widzę że Pani jest adwokatem w beznadziejnej sprawie. Wobec probemu okradzenia Polski, skupia się Pani na sprawach zupełnie nieważnych. Wyłudzaczy niee interesuje zdanie Dudy, którego mają za przydupasa, iich interesowało czy Trump podpisze ustawę447 czy nie.
 • Autor
  Żądania Holocaust Industry zostaną spełnione

  To jakaś nowa wiadomość? Mogę prosić o link?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930