Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Sprawa pomnika katyńskiego z Jersey City - widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa ta pokazuje jak na dłoni teoretyczność Polski magdalenkowej reprezentowanej tym razem przez pisowskie mordy zdradzieckie.

 W poprzedniej notce w której nazwałam pisowskie eliciarstwo mordami zdradzieckimi, wcale nic nie przesadziłam. Uważam że są tyle samo warci co banda czworga z Magdalenki-a więc PO, PiS, SLD i PSL. Przywódcy eliciarze tych partii zostali wykreowani właśnie w Magdalence, w której to Czesław Kiszczak wystrugał z banana, ulepił z gliny, czy wystrugał z lipy moc autorytetów oralnych, takich jak Lech i Jarosław Kaczyńscy, Donald Tusk, Aleksander Kwaśniewski, czy Bronisław Geremek, że wspomnę o najważniejszych. Później dołączały tabuny mlodych i starych współpracowników bezpieki , tak że gdzie by nie splunąć tam można było trafić takiego autoryteta oralnego.  

Grupa zawodowych wyłudzaczy nazwanych przez Żyda Normana Filkensteina „Holocaust Industry”, przetestowała patriotyzm zdradzieckich mord pisowskich i w sposób dobitny pokazała Polakom, że są to takie same członki jak z PO, SLD, PSL. Którzy to na rozkaz magdalenkowych mocodawców, zrobią laskę za darmo ba, żeby tylko-jeszcze polski podatnik musi do tego interesu dopłacić na początek 65 miliardów USD.
Tymczasem za sprawą młodego burmistrza miatseczka Jersey City, rozgorzała sprawa pomnika katyńskiego, którego to sobie zafundowała Polonia Amerykańska. Nie będę opisywać faktów wszystkim już dobrze znanym, ale chciałam zwrócić uwagę na zachowanie się zdradzieckich pisowskich eliciarskich mord.
Do naszego gównianego eliciarstwa nie dociera i chyba nie dotrze, że nasz kraj jest uważany za państwo teoretyczne, w którym rządzący z obcego nadania robią laskę za darmo , kto tylko ma kwity i odpowiednie życzenie. Ja się czyta nadymane komentarze gówniarzy z portalu wpolityce.pl, odnosi się wrażenie, że do tego gówniarstwa nie dociera ta rzeczywistość, którą am zafundowały pisowskie zdradzieckie mordy i ich wcześniejsze partyjne magdalenkowe odmiany. Z punktu widzenia interesów państwa polskiego jest to sprawa drugrzędna, jest to sprawa danej społeczności, którą reprezentuje burmistrz, na nieszczęście pisowskiego eliciarstwa, żydowskiego pochodzenia.
Przypadek pomnika katyńskiego z Jersey City pokazuje nam potworne zakłamanie pisowskich zdradzieckich mord. W sprawie pierwszorzędnej dla Polski siedzieli cichutko jak mysz pod miotłą, jaką było uchwalenie przez Kongres poparcia dla rosczeń Holocaust Industry, identycznie jak w sprawie 30 milionów dolarów, które dano nie wiadomo komu, za możliwość torturowania sobie Afgańczyków przez oprawców z CIA, zaś polscy pomagierzy mieli stać na tzw. filu, by nikt torturantom nie przeszkadzał.
Tak jak w przypadku pieniędzy od CIA, jak i w przypadku odszkodowań dla Holocaust Industry, morda w kubeł, bo jak nie to przyjdzie seryjny samobójca jak po wielu poprzednikach, że wymienię gen. Petelickiego, czy Ireneusza Sekułę. Zaś o kasie z CIA dowiedzieliśmy się z prasy amerykańskiej. Późniejszy brak reakcji ze strony polskiego madgalenkowego eliciarstwa na te rewelacje był dla Polaków bardzo przykrym dowodem na teoretyczność państwa polskiego.
Milczenie pisowskiego eliciarstwa w sprawie ustawy amerykańskiego Kongresu jest tylko kolejnym dowodem potwierdzającym ciągłość Polski madgalenkowej jako państwa teoretycznego. Tak jak powyżej stwierdziłam, w sprawach dla Polski o podstawowym znaczeniu, przedstawiciele Polski magdalenkowej mają zakazane zabierać jakikolwiek głos, o ile nie dostaną stosownej dyspenzy na zrobienie laski za darmo komu trzeba. Za tę usługę eliciarstwo wystawia całkiem spory rachunek polskiemu podatnikowi do zapłacenia
Sprawa pomnika katyńskiego z Jersey City musiała ukazać nasze pisowskie mordy zdradzieckie, jako troszczące się o wizerunek Polski, bo poprzednia  sprawa wizerunek partyjnego eliciarstwa zupełnie zniszczyła i to już dla osób takich jak ja nie do odbudowania.
Nasze eliciarstwo myśli sobie,  że młody żydowski burmistrz Jersey City ulęknie się takich autorytetów oralnych jak marszałek Sejmu Karczewski. Jeszcze go zwymyślał od antysemitów i oskarżył Polaków o holocaust. A później sfora pisowskich autorytetów oralnych ruszyła z atakiem na burmistzra Jersey City, że obraził trzecią osobę  w państwie.  Widocznie magdalenkowi mocodawcy dali im pzwolenie na obszczekiwanie w roli bezzębnego kundla, domagając się interwencji w Kongresie. A przecież burmistrz Jersey City nie został narzucony społeczności z góry, tylko został wybrany przez ową społeczność i tylko przed nią jest odpwoiedzialny. I to jest jego decyzja.
Widocznie nasze autorytety oralne myślą sobie, że o wyborach burmistrza decyduje jakaś rada polityczna większych lachociągów, skoro mówią, że trzeba interweniować w Kongresie.  Ameryka idzie im w tym przypadku na rękę. Niech zrobią zrzutkę na wynajęcie dobrej kancelarii adwokackiej w Ameryce i do sądu. Przecież jak pozkazują przyznawane nagroy narody za ich ciężką pracę, to mają z czego  się zrzucić.
Jeszcze wczoraj wieczorem na portalu wpolityce.pl widniała informacja o wpływie na decyzje władz Jersey City w sprawie usunięcia pomnika katyńskiego Władymira Putina, tak twierdził ksiądz Zieliński niejaki zresztą. Jak jacyś radni w Polsce uchwalili usunięcie pomnika zołnierzy sowieckich, to taka decyzja spotykała się z aprobatą pisowskiego eliciarstwa. Wyglądali jeszcze na zniecierpliwionych że jeszcze nie wszystkie pomniki zostały wyburzone. Na pewno powstanie kolejna komisja śledcza pod przewodem Antka Straszne Oczy, który przedstawi niezbite dowody że za prowokacją z pomnikiem katyńskim  stoi z pewnością nie kto inny tylko sam Władimir Władimirowicz, którego to mam zaszczyt bycia jego osobistą agentką zadaniowaną tym razem na odcinek pomnika katyńskiego w Jersey City.

KOMENTARZE

 • Polska wieszczami stoi,
  taki sienkiewicz, wiadomo który, okazał się prorokiem, POwinniśmy mu kurchan z kamieni POstawić i cytować, cytować ...
  Jest jeszcze jedna nauczka dla zdradzieckich mord, usuwanie pomników radzieckich żołnierzy wyzwolicieli Polski, niech @ odczuwają na własnej koszer skórze jak się czują rosjanie !

  https://icdn.lenta.ru/images/0000/0270/000002706364/pic_1358884808.jpg
  Pomnik Żołnierzy Radzieckich w Berlinie-Tiergarten
 • @provincjał 'radzieckich żołnierzy wyzwolicieli Polski'. To jest OXYMORON!! -- Jak SOWIECKI, SOCJALISTYCZNY AGRESOR Stalin,
  LUDOBUJCA Polaków i Słowian, który był sojusznikiem (wspólnikiem)

  drugiego KRYMINALISTY i AGRESORA, wspóuczestnika w inwazjii na

  Polskę i exterminacji narodu, który też był BANDYTOM i DYKTATOREM

  SOCJALISTYCZNEGO państwa Niemiec - P-RUS być JEGO (Polaków)

  WYZWOLICIELEM ????!!!!!!
  Jak Sowiety (Stalin) mogą być wyzolicielem ziem Polskich, kiedy po

  wkroczeniu na tereny Polski, zagarneli, ukradli 2/3 Jej obszaru,

  narzucając na okrojonych resztkach swoją SOCJALISTYCZNĄ,

  ZBRODNICZĄ, niePolską DYKTATURĘ gnębiacą, prześladującą i

  wyniszczającą Słowian-Polaków ????!!!!!

  -


  http://www.piswroclaw.pl/images/news/big_109811_1253218600_7312_p.jpeg
  http://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2013/09/1272079_230449647105259_1813188427_o-e1442470321719.jpg
  http://cdn1.se.smcloud.net/t/pics/2009/09/17/17_wrzesnia_1939_mapa_1_copy.jpg

  .
 • a co nas...
  My się z amerykancami za pożydowskie mienie rozliczyliśmy w całości!
  W całości!!!!
  Inni jak zalegają, to niech się im USmany przypominają.
  Niemcom
  Francuzom
  Holendrom
  Włochom
  Hiszpanom
  itd.
 • @provincjał 'radzieckich żołnierzy wyzwolicieli Polski' - Kto takie brednie głsić, musi być Wrogiem, KRETYNEM, lub z baaardzo
  dalekiej PROWINCJI, parszywym, śmierdzącym, pazernym, bez duszy i sumienia, ZDRAJCĄ swojego Rodu !!!!!!!!!!!!!!!
  FIKCYJNY Pakt BANDYTÓW SOCJALISTÓW Molotov-Ribbentrop.


  https://media.pri.org/s3fs-public/styles/story_main/public/story/images/Berlin,_Verabschiedung_Molotows_cropped1.jpg
  https://superhistoria.pl/_thumb/b9/c0/bdf2120eb6757065f79deaf1618e.jpeg
  https://codziennik24.pl/wp-content/uploads/2017/09/fischer-dla-czego-17-wrzesnia-1939-wojska-zsrr-weszly-do-polski.jpg
  http://media.bernardinai.lt/o/3bc06d1d3f489048ac62101d4399569efd9114f7_article_scale.jpg  .
 • @Krystyna Trzcińska 17:15:28
  Szanowna Pani, kto wyzwolił Polaków, anglicy, francuzi, jamajczycy, niemcy, faszyści, hitlerowcy, żydzi, eskimosi, no kto sprawił, że pani TU PISze swoje pierdoły i wkleja swoje g.niane wlepki, komu to pani zawdzięcza ?
  A propos mycia, nie, nie zniżę się do pani wiejskiego POziomu, bo byłoby Pani bardzo przykro !
 • @provincjał - Żeby było łatwiejsze do ogarnięcia ŚCISŁYM MÓZGIEM (zaciśniętą mózgownicą).
  .


  "Ojczyzna bez żołnierza, to jak bez miecza kat
  Więc biorą w świat młodzieży od wielu, wielu lat
  A gdy z pod ciężkich tanków, robocza tryska krew
  W salonach chudych Wanków wesoło słychać śpiew

  Niech żyje wojna, muzyczka marsza rżnie
  Wojna, pieniążki sypią się
  Wroga bij w imię Boga
  Za cudzą kieszeń oddaj młode życie swe swe.

  Dyrektor w gabinecie kolację smaczną pcha
  Wesoły jest bo przecież waleczną armię ma
  A gdy robociaż marny w okopach będzie gnił
  On grubą forsę zgarnie i brzuch mu będzie tył.

  Niech żyje wojna,.....

  Na placu Piłsudskiego trębacze w trąby dmą
  Tam wódz państwa polskiego przyjmuje armię swą
  A gdy ktoś kwiatki głupie, na grobie złoży Twym
  To ty nieznany trupie zaśpiewaj razem z nim.

  Niech żyje wojna,.....

  Po śmierci Ci wykopią wygodny wspólny grób
  Wygodnie jest tam chłopie, co krok to inny trup
  A gdy Cię uczuć fala w miłosny wpędzi szał
  To z siostrą ze szpitala zabitą będziesz spał.

  Niech żyje wojna, muzyczka marsza rżnie
  Wojna, pieniążki sypią się
  Wroga bij w imię Boga
  Za cudzą kieszeń oddaj młode życie swe swe.
  http://diario16.com/wp-content/uploads/2017/04/Hitler-Stalin.jpg
  https://alfinnextlevel.files.wordpress.com/2014/05/hitler-stalin-pact-620x427.jpeg  .
 • @Krystyna Trzcińska 17:15:28
  http://img.audiovis.nac.gov.pl/PIC/PIC_1-B-231-1.jpg
  http://2.s.dziennik.pl/pliki/10408000/10408918-spotkanie-jozefa-becka-z-adolfem-900-557.jpg
  Spotkanie Józefa Becka z Adolfem Hitlerem
  https://2.bp.blogspot.com/-M9FslbSyNSc/WQcyDn-rGYI/AAAAAAAAC0o/wifcl1OcCfAqcRK5CFpwP8RqGtE4U2DDACLcB/s1600/BECK%2Bjadw%2BBundesarchiv_B_145_Bild-F051619-0037%252C_Hermann_G%25C3%25B6ring%252C_Josef_Beck.jpg
  z Geringem

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dQnHTCYRGjavKVzxyYKRh50D0SZrdNa6.jpg
  "Herman Göring i prezydent Ignacy Mościcki.
 • pułapka mieszania dwóch tylko podobnych spraw.
  Wtrącanie sprawy poradzieckich pomników w Polsce do sprawy z Jersey jest rozmydlaniem problemu i lawirowaniem na cienkiej linie.
  Robiąc to znowu możemy fałszywie oberwać. Proszę wszystkich aby
  nie zapominano w czym tkwi problem i z kim mamy do czynienia.
  USrael prowadzi z nami prawdziwą polityczną wojnę. Nie oznacza to
  że Rosja siedzi cicho i mamy dla nich dług wdzięczności. Oni tak jak
  i żydzi próbują na dzisiaj zniekształcić i wypaczyć polską historię poczynając już od XIV wieku. To Rosja w sprawie polskiej od kilkuset lat ma najwięcej brudu i polskiej krwi za paznokciami. Żydzi starają się im dorównać. Miksowanie problemu z USA z problemami z Rosją naprawdę jest niebezpieczne. Może zagonić nas do worka gdzie osądza nas jako winnych wszystkich krzywd na "świecie".
  Co do burmistrza, jeżeli oczernia kogoś o antysemityzm nie pozostaje nic innego jak rzucić mu w twarz że to żydzi w sowieckich mundurach dokonali zbrodni katyńskiej.
  Oczywiście łatwo "gadać" a problem jak zawsze tkwi w polskim rządzie gdzie ganiają po korytarzach sprzedawczyki.
  "Samobójca"???.... Proszę pamiętać że Polaków mordowano przez tyle wieków że Polacy także nauczyli się jak mordować. Trzeba tylko kochać Polskę.
 • @provincjał, zdałeś egzamin! Odpowiedziałeś jak na typowego KOMUNISTĘ przystało! "A u was biją Murzynów!" - SOFIZMAT,
  polegający na odpowiedzi krytyką w nowym obszarze dyskusji, zwykle słabo aczkolwiek w jakiś sposób powiązany z obecnym.


  "W ZSRR zbudowano nowy superkomputer.
  Testują go zagraniczni dziennikarze akredytowani w Moskwie.

  – W którym kraju produkuje się najwięcej stali?

  – W ZSRR – wyrzuca odpowiedź komputer.

  – W którym kraju produkuje się najwięcej energii elektrycznej?

  – W ZSRR

  – W którym kraju ludzie żyją najbiedniej?
  – … aa a u was biją Murzynów"  .
 • @Oświat 17:48:55
  Siejesz dziecko propagandę jak niektórzy z Zaolziem. A czy ty wiesz że Piłsudski widząc co dzieje się w Niemczech na początku lat trzydziestych wystosować do Francji i Anglii apel aby razem niezwłocznie zaatakować Niemcy i je rozbroić w zalążku gdyż rodzi się tam faszystowska bomba? "Sojusznicy" jednak wyśmiali Piłsudskiego i pokazali mu środkowy palec.
  Nie mając wyjścia Polska po tym fakcie podpisała z Niemcami zwykły pakt o nieagresji i wznowiła stosunki dyplomatyczne. Oczywiście tego nie powiecie bo dla was "Polaków" to Polska jest wszystkiemu winna.
  Rzygać się chcę!
 • @Krystyna Trzcińska 17:43:57
  Posiłkuje się pani twórczością komunistycznych poetów? czyżby zabrakło pomysłów na nowe kolaże ?
 • @Oświat, ty nie strógaj idioty! Każdy myślący Człowiek wie, że na CAŁYM świecie, WSZYSTKIEGO rodzaju eliety są podporządkowane
  (pracują dla) ŚWIATOWEJ FRANKIJSKIEJ ARYSTOKRACJI !!!


  To znaczy MASONERII MADE IN FRANCE !!!


  To Znaczy służą "ŚWIĘTEMU CESARSTWU ŻYMskieMU" !!!!!!!!!!!


  - A ty jesteś ich wiernym sługusem przebranym za orędownika obrońcę uciskanych chłopów i ludzu pracującego !!!!


  Kontynujecie niedokonczoną budowę "OGÓLNOSWIATOWEGO RAJU dla ROBOLI" - TYCH CO Z BRAKU POWIĄZAŃ BRATNICH (krwi) muszą na was rękoma i karkiem na WAS DARMOZJADÓW ZIWANIAĆ"


  Ludzie na świecie te wasze obiecanki już przerabiali przy każdej przez z was, PANÓW TEJ ZIEMI, sprowokowane.  I zawsze to samo: Sterty trupów biednych ludzi!

  OKRĄŁE STOŁY KANCIASTE!!!

  I po oczyszczeniu i zniszczeniu - OD NOWA POLSKA LUDOWA !!!


  Ten sam przekręt !!!  Nie zemną te numery FRANC Bruner !!! :))  .
 • @Stara Baba 17:59:29
  // Piłsudski widząc co dzieje się w Niemczech na początku lat trzydziestych wystosować do Francji i Anglii apel aby razem niezwłocznie zaatakować Niemcy i je rozbroić//

  Czy przybrało to formę jakiejś konkretnej inicjatywy polityczno-dyplomatycznej? czy to tylko liryka żywcem wyjęta z literatury pod niebiosa wychwalającej marszałka za to nie mająca dużego związku z faktami historycznymi ?
 • @ikulalibal - A ty następny przeszkolony kamrad z dziedziny; "A u was biją Murzynów!"
  .

  A może zrobisz jakieś wyjaśnienia, dlaczego wasi poprzednie PANOWIE wymordowali tyle milionów Słowian i nietylko ????


  A może zrobisz jakieś wyjaśnienia, dlaczego wasi obecni PANOWIE robią to samo co ich poprzednicy ????


  A po co wam totalna kontrola nad ludźmi Prawdziwej Pracy ???  Czyżbyś zkochał się w STANOWISKU PIERWSZEGO SEKRETARZA - KACYKA ???


  NAJWYRAŹNIEJ !!!!!!  .
 • @Krystyna Trzcińska 17:55:58
  Stalin miał kilka możliwości.
  Zakończyć wojnę z Niemcami na tej granicy którą wytyczyły Niemcy w 1939 r pod koniec Września, tym samym pozostawić Polskę pod niemiecką okupacją.
  Wytyczyć granicę na Odrze i Nysie Łużyckiej włączając całość terenu do ZSSR i ustanawiając kolejną republikę.
  Wyzwolić Polskę w granicach z 1937r pozostawiając Prusy Wschodnie i Śląsk w granicach Rzeszy Niemieckiej.
  W tym ostatnim przypadku może by się wydalało rozwiązaniem najlepszym, ale do czasów Solidarności i rozpadu ZSSR. Czy wówczas bylibyśmy w stanie utrzymać wschodnie województwa czy ziemie te odebraliby nam ukraińscy banderowcy?
  Bo przecież wiemy że po wojnie były zbrojne bandy UPA. Jakie walki byłyby toczone, gdyby Lwów i Stanisławów był włączony do Polski?
  Jak bardzo byłaby wówczas okrojona Polska, bez Lwowa i Kowna, ale też bez Szczecina, Wrocławia, Opola, Olsztyna, Gdańska?
  Ledwie Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Lublin.
 • @Stara Baba 17:59:29
  Rzygać ci się chce?
  To rzygaj.
  Przy okazani, ja mam 75 lat, skończonych w lutym.
  Ile ma Stara Baba?
 • @Krystyna Trzcińska 18:29:29
  Pani Krystyno a czy próbowała pani espumisan ? zdaje się że to doskonały środek na pani dolegliwości.Ponoć istotnie obniża wewnętrzne napięcia i nadęcia.
 • @Krystyna Trzcińska
  ,,A ty następny przeszkolony kamrad z dziedziny; "A u was biją Murzynów!"

  Czarnych nie biją, do czarnych najczęściej strzelają.

  http://6.s.dziennik.pl/pliki/9474000/9474492-900-556.jpg
 • @Krystyna Trzcińska 18:49:00
  "'radzieckich żołnierzy wyzwolicieli Polski'
  jeśli nie oni...
  To kto w takim razie, według pani Krystyny wyzwolił Polskę z pod niemieckiej okupacji?
 • @ikulalibal 18:40:22 "espumisan ?" - A wy ŁACINNIKI FRANCYjskie to z tym naszym Słowiańskim językiem to coś słabiutko!!
  .


  Ale to jest zrozumiałe.


  Najwyraźniej za krótko jeszcze żyjecie na naszej ziem, między nami Słowianami-Polakami!!


  Widocznie nie macie wśród nas Przyjacił i macie utrudniony dostęp do głębszego zapoznania sie z mową naszych Ojców.  Ile wam jeszcze potrzeba? Następne 1200 lat??


  Co to za przekleństwo?!

  Co to za zaraza?  FRANCA jaka??

  Czy jakaś inna menda??


  .
 • @Krystyna Trzcińska 18:19:20
  Pani zamieściła kilka starych fotograf, ja zamieściłem kilka starych fotograf.
  Skąd zatem u pani te nerwy, ta histeria w kolejnym komentarzu?
 • @Oświat 18:51:37
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=FYtHMyDylik


  Telewizja [1972]


  Telewizja pokazała a uczeni podchwycili, że jednemu psu gdzieś w Azji można przyszyć łeb od świni.

  Wykrył pies bimbrownię na czas, wycinanki robi wujek, jak smarować margaryną telewizja transmituje.

  Łodiridi dla młodzieży, w Skierniewicach dwie kotłownie, jak gonili hitlerowca to mu opadały spodnie.

  W telewizji czterej znawcy od nawozów i od świata orzekają, co się zdarzy w Gwatemali za trzy lata:

  masy pracujące stracą gdy realna płaca spadnie;

  Gwatemala nie dostrzega iż elita władzy kradnie.

  Stal się leje, moc truchleje, na kombajnie chłop się szkoli, na dodatek wygrać może końcówkę od banderoli.

  W telewizji pokazali wczoraj kości chudych dzieci zastrzelonych pod Nairobi: pokazali świeże groby.

  Świeże groby zawsze wzruszą niezależnie, gdzie kopane.

  Jak porosną, wyjdzie na jaw kto szczuł i co było grane. Usia, siusia, cepeliada, w ogródeczku panna Mania.

  Chmurka się przejęzyczyła, jaja nie do wytrzymania.

  W telewizji ogłosili wczoraj wyrok na kasjera:
  za kradzież czterech tysięcy cztery lata, pięć miesięcy.

  Patrzy prawy obywatel, dzień po dniu za dniem godzina.

  A z nim razem na kanapie relaksuje się rodzina.

  Z telewizji jego matka, z gazet dzieci do zrobienia, żona jakby trochę z radia a on cały z obwieszczenia.

  Z telewizji Twoja matka, z gazet dzieci do zrobienia, żona jakby trochę z radia a Ty cały z obwieszczenia.  .
 • @provincjał 17:37:53
  Polski nie wyzwolili Rosjanie - tylko Sovieci.
  Wyzwalali Polskę, strzelając Polakom w tył głowy i mordując w katowniach UB-NKWD.
 • @Oświat, Ty zamięściłeś sfabrykowane zdjecia, co nie znaczy, że nie ma przestepczości w USSA (Socjalistycznej Ameryce).
  Telewizja [2016]


  https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/6159Na0BcIL.jpg
  http://www.topontiki.gr/sites/default/files/article/2015-12/obama_6.jpg
  https://i.ytimg.com/vi/aYhYUcqdTsw/hqdefault.jpg

  .
 • @Krystyna Trzcińska 19:05:15
  Pani Krystyna Słowianka... no, no, no!
  Zastanawiam się, czy pani Krystyna Słowianka żyłaby dzisiaj w ogóle albo jako Słowianka musiałaby szwargotać po niemiecku?
  Bo gdyby Stalin olał ustalenia z Jałty. Poczdamu, Teheranu i zatrzymał swoje wojska na Bugu, tłumacząc, że zbyt wielu już ludzi radzieckich zginęło i nie chce zdobywać wraz z Aliantami Berlina bo to zbyt wielki koszt i dla ZSRR i w ludziach, to co by było?
  Może pani Krystyny matka, babka skończyłaby żywot w obozie dla Polaków w Mauthausen-Gusen (KL), może wśród tych ciał jak na zdjęciu poniżej? Albo może w innym obozie?
  https://furtherglory.files.wordpress.com/2013/12/alwinters.jpg?
  No ale przecież pani Krystyna to Słowianka, zapewne z małym rozumkiem, co Słowiance nie przystoi!
 • @Talbot 19:26:02
  A nie ukraińcy ?
 • @Talbot 19:26:02
  Wynika z Twojego postu, że wszystkich Polaków rozstrzelali i zamordowali w katowniach.
  Nie wiem zatem, skąd się wziąłeś koleś.
 • @lorenco 19:32:46
  Epitety którymi rzuca ta "Pani" świadczyć mogą o jej wielkiej samotności i zagubieniu, ten rys psychologiczny ma skłonność do obarczania odpowiedzialnością wszystkich wokół, tylko nie siebie samej, zdrowia Pani życzę i niech pani już nie moczy nóg, teraz czas na głowę !
 • @Krystyna Trzcińska 18:49:00
  Kto wyzwolił Polskę i Polaków ?
 • @Talbot 19:26:02
  a czemu Tobie w łeb nie strzelili, jeśliś młodzian, to czemu twój stary przeżył?
 • @provincjał 19:42:11
  Trzeba mieć naprawdę wiele cierpliwości dla różnego rodzaju oszołomów.
  Oni nie rozumieją lub czynią to specjalnie: bo rzecz jest w tym aby nasze OPTYMALNE obecnie granice utrzymać!
  Ale dla nich nie ma to widocznie żadnego znaczenia!
  Byle walić w Rosję!
  A przecież Rosja jako pewnego rodzaju spadkobierczyni ZSRR w umowach jest gwarantem obecnej granicy zachodniej Polski, to samo i wschodnich. Posypią się traktaty, posypie się Polska! Historia już się odbyła, Rosja nie ma do nas NIC! Ale UPAina i Niemcy to i owszem, nie wspominając już o żydostwie!
  Nie wiem co to za ludzie! Chcą znów Księstwa Warszawskiego?
  Jakieś kolosalne szkodniki!
 • @ikulalibal 18:27:26
  To byl konkretny ruch Polski ktory na powaznie byl omawiany z "sojusznikami" i to oni odrzucili to nie widzac zagrozenia faszystowskiego.
  Dopiero potem gdy nas zlekcewazono Polska zaczela normowac i lagodzic stosunki z Niemcami.
 • @Oświat 18:35:39
  No to jestesmy prawie w tym samym wieku. Ja troszke starszy ale nie duzo. Tym bardziej czlowieku twoje poglady i wzglad na polska historie mnie szokuja. Byli bysmy po przeciwnej stronie, nawet rewolucji.
 • @ikulalibal 18:19:01
  Mnie rozwala ortografia...
 • @lorenco 20:19:14
  Jedni wala w Rosje na zlecenie, drudzy aby nie znieksztalcic przez "sowieticus" polskiej historii. Slepe oczernianie rozni sie od historii zawartej w faktach. Jezeli ktos mowi ze Rosja to nasz przyjaciel klamie. Jezeli ktos mowi ze z Rosja nalezy zyc w zgodzie bo to sasiad a za razem mocarstwo, absolutnie popieram bo to sa fakty. Kundlenie sie przed USraelem jak i przed Rosja niczym sie nie ruzni. Nalezy znac nasza historie jak i wrogow.
 • @Stara Baba 20:35:40
  A ja nie rozumiem czego Ty chcesz od Rosji czy USA? Czy oni tam nakazywali/ nakazują się kundlić Polsce?
  Każdy szanujący się kraj dba o swoje interesy. Jeśli przez to staje się wrogiem Polski, wybacz, jednak to dziecinne jest jak w piaskownicy.
 • @provincjał 19:42:11
  Jak to kto?

  "Mój wujek był w grupie amerykańskich żołnierzy, którzy wyzwolili obóz koncentracyjny w Auschwitz - powiedział Barack Obama na spotkaniu z weteranami." No i "Grzegorz Schetyna (z wykształcenia historyk, stwierdził na antenie Programu 1 Polskiego Radia, że obóz Auschwitz oswobodzili ... Ukraińcy."
 • @interesariusz z PL 20:10:48
  Podobno sovieci strzelali do wszystkiego co się rusza i co na drzewo nie ucieka: widocznie przodek Talbota albo się nie ruszał ze strachu i miał kupę w gaciach albo uciekł na drzewo:)
 • @lorenco 21:05:58
  Nic od Rosji ani USA nie chcę. Rzeczywistość jest jaka jest. Tych państw nie zmieni a już tym bardziej nie zmieni Polska. Zawsze w swoich wpisach powtarzam że główny problem tkwi w polskim rządzie i w samych Polakach. To tu jest problem i to zawsze powtarzam. Taki sam problem był w 1980~81 taki sam problem jest i teraz. To że nas napierniczają i z nami się nie liczą wynika z tego że to w Polsce i na ziemiach polskich zaczyna się błaźnienie Polski i to przez Polaków. Co gorsze to niektórzy Polacy uczestniczą w zmienianiu polskiej historii. Jeżeli ktoś myśli że jestem rusofobem bardzo się myli. Dobro Polski wiąże się z dobrem Rosji. Nie będę jednak milczał gdy ktoś usprawiedliwia przeprowadzane już przez 350 lat mordowanie Polaków oraz zabieranie im ziemi i to głównie przez Rosję. Krzywdy zadane przez żydów są pryszczem przy tych zadanych przez Rosję. Żydzi teraz jednak pozwalają sobie za dużo i jeżeli nie rąbniemy jako Naród pięścią w stół nas Polaków zniszczą. To jednak od Polaków zależy.
 • @provincjał 19:42:11 Na moim blogu na NEON'ie przeważnie komentuje zawieszony (nie wiedzieć czemu @Bogumił Boguchwał).
  @privincjał, przeważnie, jako Krystyna Trzcińska komentuje zawieszony na NEON24.pl @Bogumił Boguchwał i to z Nim usiłowałeś polemizować.

  Usiłowanie podjęcia przez ciebie polemiki z takim mistrzem, jak #Bogumił Boguchwał, musiało tak się skończyć dla ciebie - bardzo żałośnie!

  Przeczytałam twoje komentarze. Najchętniej tak bym powiedziała: "Ten portal, to dla ciebie za wysokie progi".

  Musisz się najpierw bardzo dużo nauczyć, abyś mógł się nieśmiało włączyć do dyskusji.

  A teraz ja, autentyczna Krystyna Trzcińska, wyzwana przez ciebie, odpowiem na rzucone mi pytanie:

  "Kto wyzwolił Polskę i Polaków"?

  Odpowiadam: Polska i Polacy (Słowianie),jeszcze nie zostaliśmy wyzwoleni!
  To masoni/żydzi mówią że przejęli władze w POLSCE, tak ze są już suwerenni, bo grasują w POLSCE, niczym nie skrępowani.

  To tylko żydzi/masoni mówią o odzyskaniu niepodległości, wobec POLAKÓW (SŁOWIAN).

  Póki co, żydzi/masoni mają przed sobą główne zadanie - shoah SŁOWIAN (całkowita zagłada Słowian) i to zadanie krok po kroku żydki/masoni realizują!

  Dlaczego twierdzę, że II WŚ jeszcze trwa? Odpowiedź zawarta jest w pieczęciach (pieczęcie, są jednym z rodzai symboli narodowych, obowiązującym na danym terytorium), świadczącym o niepodległości państwa. Z pieczęci Rady Regencyjnej widać, że loża masońska Solidarność, przejęła Radę Regencyjna Królestwa Polskiego (dwa nielegalne symbole masońsko/żydowskie, w formie gwiazdek sześcioramiennych).

  https://pbs.twimg.com/media/DcVhjHYU0AAAvk2.jpg

  To te nielegalne gwiazdki, mówią "kto tu rządzi"!A to znaczy, że Polakom, prawo do utworzenia Królestwa Polskiego, zablokowali masoni (loża Solidarność), co wynika z pieczęci prezydenta. W otoku pieczęci prezydenta widzimy nielegalny symbol masońsko/żydowskiej loży "Solidarność".

  https://pbs.twimg.com/media/DcVi0v5VwAINMpW.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DcVi00ZU0AAQ5Mn.jpg

  To masoni/żydzi wraz z Watykanem (jezuici , doradcy Hitlera i żydowsko/masońskiego rządu w POLSCE, a następnie masońsko/żydowskiego rządu na uchodźstwie), chcąc posiąść na własność terytorium Polski, zgotowali POLAKOM (SŁOWIANOM) I i II WŚ, która trwa nadal, żydzi/masoni niczym nie niepokojeni Słowianom stwarzają takie warunki, że SŁOWIANIE masowo umierają.

  Dlatego twierdzę, że II WŚ jeszcze się nie skończyła, wojna trwa, gdyż POLACY do nadal nie podpisali aktu kapitulacji!

  Żydzi/masoni zdobyli dostęp do POLSKIEJ FLAGI, gdyż przejęli rządy administracyjne w Polsce. Żydzi/masoni zasłaniając się POLSKĄ FLAGA, chcą oszukać POLAKÓW (SŁOWIAN), rozgłaszając obłudnie żydowskie, talmudyczne kłamstwo, oszustwo, informując POLAKÓW (SŁOWIAN), że od 100 lat POLSKA - niepodległa, podczas gdy faktycznie w tym okresie POLSKA jest przejęta przez masonów/żydów, czyli faktycznie przez Watykan!

  Szkoda że POLSKA (SŁOWIAŃSKA) ma tak dużo takich chłopków roztropków (ignorantów ogólnie dostępnej wiedzy), których klasycznym przykładem jest @provincjał
 • @AgnieszkaS 23:50:45
  Pani blogerko, w historii odbyło się dużo krzywd których przy ich wielokrotności nie sposób poruszyć. Zarzucanie mi że nie widzę krzywd zadanych przez Niemców jest... głupie. Doskonale zdaje sobie sprawę że rozbiory przeprowadzone były przez przywódców germańskich a nie Moskali czy Rusinów. Carowie od XVI wieku aż po rewolucję byli z rodziny germańskiej. Przywódcy z Austro-Węgier byli Germanami. Prusacy rządzący tym tworem także byli Germanami. Jednak na przestrzeni wieków to od Rosji cierpieliśmy najwięcej. To Niemcy są naszym geopolitycznym wrogiem i to jest prawda. Rosja jednak nie jest od nich lepsza. W Moskwie byliśmy ale także jest to zniekształcone i wyolbrzymione ponad proporcje. Wygoniono z Moskwy 200 żołnierzy straży prywatnej i obwieszczono wielkie święto. Poustawia pani 200 ludzi na placu kremlowskim a wtedy zauważy jaka to była polska okupacja. Pomijając już to nie pisze się nigdzie co później Car zrobił z obywatelami Rzeczpospolitej (no bo po co, to nie byli Polacy lecz z Księstwa Litewskiego). Ciężko jest znaleźć w publikacjach jakie to wielkie mordy na narodzie Rzeczpospolitej Car atakując ja już po 1612 na ludności wyrabiał.
  Moja mentalność jest w porządku. Po prostu w całokształcie tragedii nie starcza papieru ani chęci aby wszystko opisywać. Dlaczego nie pisze się o 1938 roku i mordzie przez sowietów 110 tysięcy Polaków których zabito strzałem jak w Katyniu także w potylice? Tylko dla tego ze byli Polakami. Czy "mord katyński" na 22 tysiącach Polaków w tym ponad 6 tysięcy żołnierzy jest czymś większym i okrutniejszym od tego w 1938 roku lub zabijaniu przez nich napadniętej zbrojnie ludności w 1939~41 mierzone w dziesiątkach tysięcy???
 • @Stara Baba 23:32:30
  Jakie to ziemie Rosja zabrała Polakom?
  A jeśli już, to dlaczego daliśmy sobie tę ziemię odebrać?
 • @lorenco 00:25:28
  No i tu jest przykład o którym mówię. Zgroza.
 • @provincjał 17:37:53
  "A propos mycia, nie, nie zniżę się do pani wiejskiego POziomu, bo byłoby Pani bardzo przykro !".

  Zainteresowało mnie to zacytowane wyżej twoje zdanie.
  Chciałeś się pochwalić, że jako prowincjonalny "chłopek roztropek" masz łazienkę? Możliwe że masz.

  Ja w domu letnim też mam łazienkę.

  Może chciałeś powiedzieć ze masz ładniejszą łazienkę od mojej?
  Nie sądzę, moja łazienka w domu letnim jest bardzo ładna. Delikatna niebieska glazura, wprawdzie tylko do pół wysokości łazienki, a dalej biała emulsja. W łazience jest okno z widokiem na zielony, owocujący, kwitnący ogród. Co dodatkowo nadaje uroku łazience.

  Nie wiem, może chciałeś powiedzieć, że masz lepsze kosmetyki od tych, jakie ja używam i mam w domu letnim?

  Ja używam kosmetyków z tzw, wyższej półki, nie podejrzewam żebyś mógł używać kosmetyków takiej klasy, choćby zbliżonej.

  Może chciałeś powiedzieć, że masz więcej kosmetyków niż ja mam, w domu letnim? W takim sprawdzianie przegrałbyś, to pewne.
 • @Stara Baba 00:27:31
  Odpowiedz na pytanie, dlaczego my Polacy daliśmy sobie ziemie polskie odebrać Rosjanom? Tylko proszę Cię o wyszczególnienie które to ziemie? Bo te należące teraz do Ukrainy to Ukraińcy od wieków uważali za swoje a i jeszcze uważają za swoje ziemie po Kraków a na wschód ziemie należące do Rosji, Kubań.
  Co takiego jest w tej chwili na terenie Rosji, co należało do Polski?
 • @
  Co za bydlak! Wiedział, że to zaboli Polaków. Żydowski burmistrz Jersey City tak nas nienawidzi, że zgodził się na radosną zabawę pod pomnikiem Zbrodni Katyńskiej

  http://nczas.com/2018/05/06/co-za-bydlak-wiedzial-ze-to-zaboli-polakow-zydowski-burmistrz-jersey-city-tak-nas-nienawidzi-ze-zgodzil-sie-na-radosna-zabawe-pod-pomnikiem-zbrodni-katynskiej-video/
 • @Stara Baba 00:24:05
  "W Moskwie byliśmy ale także jest to zniekształcone i wyolbrzymione ponad proporcje. Wygoniono z Moskwy 200 żołnierzy straży prywatnej i obwieszczono wielkie święto. Poustawia pani 200 ludzi na placu kremlowskim a wtedy zauważy jaka to była polska okupacja."

  "„Była caedes [rzeź] jako między taką gęstwą ludzi wielka, płacz, wrzask niewiast, dzieci, sądnemu dniowi coś podobnego.” wspominał pacyfikację Moskwy hetman Stanisław Żółkiewski. Doszło do niej w ostatnich dniach marca 1611 roku. Pochłonąć miała aż 60 – 100 tys., w większości żywcem spalonych, ofiar. "
 • @Stara Baba 23:32:30
  "mordowanie Polaków oraz zabieranie im ziemi i to głównie przez Rosję. "

  To były chyba ziemie litewskie, zdobyte na Rusi?
 • @lorenco " gdyby Stalin olał ustalenia z Jałty... i zatrzymał swoje wojska na Bugu" - Było by dokładnie to co jest DZIŚ !!!
  .


  .
 • @lorenco - Jesteś karłem intelektualnym, więc nia ma z tobą przyjemności w wygrywaniu "potyczkek intelektualnych" obnażających
  twój całkowity brak Wiedzy i twoje przekręcanie Prawdy.  Natomiast, może być to wesołe jeśli potraktuje się to jako zabawę, grając w warcaby z małym dzieckiem - Ale tylko przez chwilę :(


  Było by to może bardziej zabawne, gdyby nie to, że te wasze szkodliwe i niebezpieczne działania skierowane przeciwko nam Słowianom !!

  Są one przerażaqjaco rzeczywiste :(  .
 • @Krystyna Trzcińska 02:29:51
  Kup sobie dziewczyno jeszcze więcej kosmetyków, całą górę kosmetyków do domu letniego.
 • @provincjał "Kto wyzwolił Polskę i Polaków?" - Od najazdu ŚWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMSKIEGO na ziemie Polskich Słowian, to jest
  około 1200 lat temu i całkowity ich podbój i grabierz - NIESTETY NIKT !!!!  Od roku 966, DO DZIŚ, NIKT NIE WYZWOLIŁ nas Polskich Słowian!!

  Ani NIKT, NIE ODDAŁ nam, pod nasze Słowiańskie Samozarządzanie, Naszych pradawnych Słowiańskich ziem -

  NIKT do tej pory, NIE ODDAŁ nam ziem naszych Ojców leżących na terenach Słowian Wandali, ani nawetm, albo przynajmniej, terenów ustalonych i wytyczonych w czsach tak zwanej "Polski Jagielonów".


  - I nadzieji na jakieś pozytywne zmiany losu wszystkich Słowian niestety nie widać!!


  Bogumił Boguchwał  .
 • @lorenco "jako Słowianka musiałaby szwargotać po niemiecku?" - Dziś Słowianki na całym świecie szwargocą po ANGIELSKU,
  FRANCusku,... i NIEMIECKU (ALEMAŃSKU)!!


  Jak udał sie im tego dokonać:

  Hegelian dialectic --- Reverse psychology (Psychologia zwrotna).


  Dokonan tej psychologicznej sztuczki na Polakach, atakiem, najezdem na nas (Polskich Słowian), przez SOCJALISTYCZNY ŻĄD SOWIECKI, przebrany za bratni RÓD ŚŁOWIAŃSKI - ROSJAN!!!!


  Reszty dokonała psychologiczna sztuczka, polegająca na zmuszaniu Polaków siłą, terrorem i przepisami administracyjno-karnymi do uczenia się języka swojego agresora (domniemanego!!!).


  Efekt był przewidywalny i jak łatwo to dziś zauważyć OSIAGNIETY !!!  Ze Słowiańskich Rodów Rosjan, Ukraińców, Polaków, ..... zrobiono wzajemnych sobie WROGÓW, a w zaciszach pałacowych FRANCE zacierają swoje kostropate łapska.


  A nieświadome tego ochydnego podstępu ludy Słowiańskie, z tego powodu straszlkiwie cierpią.
  Dziś większość Słowian, by dostać lepszą pracę, ekonomicznie jest

  zmuszona do nauczenia się i posługiwania jednym z 5-ciu oficjalnych

  jezyków FRANCYjskieg ŚWIĘTEGO CESARSTWA ŻYMskiego NARODU

  NIEMIECKIEGO (nie mówiącego językiem Słowian!!).

  .
 • Slepa manka
  Skąd się bierze tak otwarta nienawiść do własnego narodu i tak nieskrywany antypolonizm wewnątrz Polski? Gdyby obserwowane dziś procesy zdarzyły się po 1939 r., byłaby kolaboracja na niespotykaną skalę, powszechne szmalcownictwo i donosicielstwo. W tych głosach i stanowiskach, i tu politycy są ważniejsi niż „dziennikarze”, gdyż składają ślubowanie oraz reprezentują polskie państwo, nie ma żadnej orientacji na Polskę, choć zainteresowani twierdzą oczywiście, że wyłącznie o Polskę im chodzi. Propolskie ma być to wszystko, co nasz kraj i naród deprecjonuje, poniża, obraża i zohydza. Bo w ten sposób ma być ponoć deprecjonowana, poniżana, obrażana i zohydzana jedynie obecna władza. To oczywiście tylko usprawiedliwienie, i to wyjątkowo głupie, bo fundamentalna jest jednak nienawiść do polskości w Polsce. Tylko w związku z antypolonizmem płynącym z zagranicy, a nie indukowaną przez niego nienawiścią do Polski w Polsce. Trudno znaleźć w historii Rzeczypospolitej, nawet w czasach rozbiorów i Targowicy, tak otwartą nienawiść do części własnego narodu i tak nieskrywany antypolonizm wewnątrz Polski, z jakim mamy do czynienia obecnie. I trudno znaleźć porównywalne przykłady wykorzenienia. Gdyby obserwowane obecnie procesy zdarzyły się po 1939 r., mielibyśmy kolaborację na niespotykaną skalę zarówno z III Rzeszą Hitlera, jak i z Sowietami Stalina. Mielibyśmy powszechne szmalcownictwo i donosicielstwo, a Polskie Państwo Podziemne i jego siły zbrojne, czyli Armia Krajowa, nie mogłyby funkcjonować. Tak to wygląda z historycznej perspektywy, dlatego powinno się bić na alarm. Bo tu nie chodzi o nienawiść do konkretnej władzy czy do PiS jako partii rządzącej. Tu chodzi o zagrożenie polskości i suwerenności poprzez przyłączenie się do najbardziej agresywnego antypolonizmu. Chodzi o sprowadzenie Polski do roli Priwisliańskiego Kraju albo Generalnego Gubernatorstwa. Wiem, że brzmi to patetycznie, ale o to w gruncie rzeczy toczy się gra. To jest próba zaorania Polski i wykorzenienia narodu z polskości. To potomkowie tych, którzy współpracowali z Sowietami. Liczą również na powrót do władzy. To nie są Polacy, tylko grające rolę Polaków matrioszki. Antypolonizm wewnątrz Polski jest wynikiem aktywności istot posiadających obywatelstwo polskie, lecz będących potomkami tych którzy przyszli ze wschodu wraz z armią czerwoną. To są potomkowie ubeków przywiezionych na czołgach w 1944 r. i analfabetów z czworaków przywiezionych przez władze żydokomunistyczne do pracy w miastach po wojnie. Oni nie mieli z Polską nic wspólnego. Homosovieticus i potomkowie folksdojczy, werwolfu i banderowców z UPA. Trzeba jasno powiedzieć, że Polskę zamieszkują Polacy, którzy mają duszę polską. Zamieszkują tu również ludzie o rodowodzie nieznanym, którzy na potrzeby własne ( i nie tylko ) przedstawiają się jako Polacy. Co zmusza człowieka uczciwego do zmiany nazwiska? (np Lisienko na Lis). Ile polskich dowodów osobistych otrzymali bezpośrednio po wojnie, wszelkiej maści sowieccy aparatczycy pozostawieni w Polsce. Wszystko na potrzeby referendum i wyborów. W Polsce zawsze już będą my i oni, une..To także oikofobia czyli ponad 300 letnia, specyficznie polska tradycja targowicy, jurgieltu i zdrady swoich. Polska nie przetrwa bez silnej scentralizowanej władzy, i to wszystko w ramach trzech władz. Inaczej rozlezie się w wywołanym przez wrogie media szambie. Jak w 18 wieku, w czasie gdy scentralizowane państwa wokół rosły Dziś mamy "scentralizowany antypolonizm", któremu inaczej nie przeciwstawimy się jak poprzez likwidację karykatury-demokratury u siebie i konsolidację. Także poprzez eliminację targowicy i targowiczan. Żydom podoba się Polska, to ich wyśnione i wymarzone od dawien dawna miejsce w Europie. Chcą nas wyrugować, zabić szczepionkami, zniszczyć i osiedlić się tu i uczynić z nas niewolników. To dziecko już wie. Działania antypaństwowe i antypolskie podlegają karze. Dlaczego więc V Kolumna SLD, PO, Nowośmieszna, mniejszości mogą bezkarnie hasać po Polsce i ją na naszych oczach niszczyć ? Jest nawet mocno usadowiona w strukturach Państwa. Np. w MSZ czy resortach Kultury i Nauki. Tylko, że to nie Polacy ją tworzą.! Gdzie prokuratura i sądy ? Gdzie repolonizacja mediów? Rozbijacka postawa obecnego prezydenta nasiliła anty Polskie postawy naszych wrogów. Zauważyli słabość i rozbicie obozu zmian. Więc dostali nadzieję na skoordynowane ataki. Brak aneksu WSI, brak śledztwa w sprawie Ks. Jerzego, brak repolonizacji mediów, brak rozliczenia Komorowskiego i spółki, brak ekshumacji w Jedwabnem, budowa Poiln to zdrada! Kto ma was popierać? Za zdradę Narodu i Państwa Polskiego jeden wyrok - ściana i pluton egzekucyjny lub szubienice - latarnie!.


  Ps.II..Skąd się to bierze. No, zastanówmy się. Z ponad 50 letniej indoktrynacji sowieckiej zniewolonych służalczych wobec systemu czerwonych elit. Elit które komuna wykreowała i stworzyła. Stan posiadania tych elit zależał od zdrady, serwilizmu wobec każdej władzy. Zmienia się układ zależności, podmiotem staje się naród a nie wąska grupa beneficjentów, i ta grupa zdolna do każdego draństwa to draństwo czyni obecnie. Wielu ludzi mieszkających w Polsce i używających nawet języka polskiego nie utożsami się z Polską z różnych względów (tak zostali wychowani, pochodzą z mniejszości etnicznych, mają jakieś kompleksy itd. itp.). Ale postawmy szersze pytanie: skąd w ogóle bierze się antypolonizm na świecie i kto (jaka nacja czy nacje) brylują w jego upowszechnianiu. Kto bez przerwy na nas napada, przykleja nam gębę, oskarża o absurdalne i niepopełnione (niezawinione) przewiny i kto usiłuje Polskę "wyszlamować" na grube miliardy. To jest próba zaorania Polski i wykorzenienia narodu z polskości. Wyjaśnienie skąd to się bierze. W pamięci narodowej jest utrwalone, że Polacy walczyli o niepodległość przez 200 lat. Bohaterscy Polacy ginęli, byli wywożeni, zmuszani do emigracji. O tym wszyscy wiemy. Natomiast zupełnie uchodzi naszej uwadze, że równocześnie przez te 200 lat powstawała warstwa kolaborantów będących częścią administracji wrogich państw okupujących Polskę. Oni żyli ze zdrady Polaków. Tworzyli "elity" które dzisiaj określilibyśmy czy możemy nawet określić jako kapo w polskim obozie koncentracyjnym których zadaniem jest wymuszenie jak największej daniny z polskich podludzi. Przynależność do kapo "elit" była dziedziczona, dzieci podobnie jak rodzice byli właściwie ustawieni, okupant dbał o nich ponieważ ich potrzebował. Jak żydowską policję i Judenraty w gettach. Oni są całkowicie wynarodowieni, gorzej, nienawidzą niepodległej suwerennej Polski i silnego narodu, są janczarnią. A to dlatego, że silna Polska, pozbawia ich emocjonalnego prawa bytu: z herrenrasse pilnującej podludzi jako herrenludzi są degradowani do paskudnych zdrajców. Również są odcinani od koryta umożliwiającego nieprawdopodobną kradzież pieniędzy Polaków. Do tej janczarni należą również środowiska żydowskie, które jeszcze przed rozbiorami zaczęły starać się o likwidację Polski. Robiły wszystko, żeby Polska nie odzyskała niepodległości, robili wszystko, żeby Polska II RP utraciła niepodległość, popełnili ludobójstwo na Polakach między innymi w Katyniu oraz instalując komunizm. Teraz dążą również do likwidacji Polski. Warto zwrócić uwagę na atakujących Polskę w PE, w Niemczech i na świecie. Tam prawie nie ma etnicznych Polaków. Naród janczarsko-żydowski to około 5 mln. ludzi. Ich celem jest likwidacja Polski. Nie są Polakami, są śmiertelnymi wrogami. PO, Nowośmieszna, SLD oraz niestety piszę to z bólem część PiS jest ich partią. Skoro rząd już zauważył, że noszenie jarmułek przez polskich prominentów nie chroni Polski przed antypolskimi atakami żydów, to w takim razie po co wciąż są zakładane? A patrząc na działania policji w Katowicach, atakującą uczestników legalnej propolskiej manifestacji środowisk narodowych nasuwa się pytanie skąd w PiS-ie tylu farbowanych Polaków?
 • @Krystyna Trzcińska 03:23:15
  No cóż, te wysokie progi faktycznie są dla mnie za wysokie, bo jak drabinę włoży się do dołu to z najwyższego szczebla schodzi się na najniższy, Pani osobiste wycieczki tylko potwierdzają moją diagnozę, nie chcę być na Pani POziomie, Zdrowia życzę, aha, to kto w końcu wyzwolił Polskę ?
 • Slepa manka
  Kto ma nas bronić? Duda i Morawiecki w jarmułkach? Prezydent ożeniony z żydówką i premier posyłający dzieci do żydowskiej szkoły. Mieliśmy premier Polkę, to ją odwołali. A marszałek senatu twierdzi deszcz pada jak na niego plują to tylko..Karczewski zamiast pokierować akcją odwetową czmychnął do Brukseli. PiS ukląkł przed żydami, przed USA a ostatnio przed UE. wreszcie zaczynacie państwo widzieć rzeczywistość taką jaka jest i jak ją odbierają zwykli Polacy. To jest to poczucie opuszczenia przez Państwo i pozostawienia samych sobie w obliczu zagrożenia- a więc kapitulacja przed atakującymi wrogami. To co było charakterystyczne dla rządów PO zaczyna wracać po odesłaniu rządu p. Szydło na zielona trawkę..Wielokrotne powielanie błędów to nie pomyłka, to niekompetencja. Permanentna niekompetencja to działanie na szkodę. A to ostatnie ma dziś naprawdę potężne skutki, a działanie na szkodę to uderzenie w podstawy państwa i zdrada jego interesów, a więc zdrada Polski i Polaków. To jest proste jak konstrukcja cepa. Albo jest to indolencja albo- co gorsza- sabotaż. Mamy powrót starych wyjadaczy do MSZ i w okolice Pałacu Prezydenckiego oraz zupełna indolencja Min. Kultury odpowiedzialnego za muzea, pamięć historyczną i image Polski za granicą. Zapewniam, że nie o takie zmiany walczyliśmy i nie takich zmian oczekiwali wyborcy PiS, Kukiza czy inni. Polacy nie są zainteresowani jedynie programami społecznymi i stanem gospodarki ale przede wszystkim czy mogą liczyć na Państwo, że obroni ich i pamięć ich przodków przed oszczercami i złodziejami skąd by oni nie byli. Czy jesteśmy skazani na ciągłą walkę z tymi których opłacamy z własnych podatków o to żeby wreszcie zaczęli działać dla naszego wspólnego dobra?
 • @lorenco
  Władze doprowadziły do sytuacji, w której naród polski musi się nurzać w odchodach azjatyckich barbarzyńców. No cóż, Polską rządzi Daniels, Schudrich i Azari.
 • @Krystyna Trzcińska 23:40:16
  Bogumile czy jak tam Panią zwą, Pani historie nijak mają się do mojego głównego pytania, Kto wyzwolił Polskę spod niemiecki niewoli ?
  Pani łazienkowe wycieczki to "pokłosie" Pani wielkich szacunku wobec mnie wypowiedzi cyt. "- Kto takie brednie głsić, musi być Wrogiem, KRETYNEM, lub z baaardzo
  dalekiej PROWINCJI, parszywym, śmierdzącym, pazernym, bez duszy i sumienia, ZDRAJCĄ swojego Rodu !!!!!!!!!!!!!!!"
  Fakt nie dorosłem do Pani POziomu, zdrowia, psychicznego jak najdłużej życzę !
 • @Oświat 18:57:42
  Polska faktycznie nigdy nie była pod niemiecką i rosyjską okupacją! Polska, była i jest pod żydowsko/masońsko/watykańską okupacją! To żydzi/masoni/Watykan posługiwali się tylko podstępnie ludnością Niemiec, Rosji, do likwidacji i ograbiania Słowian. To w każdym przypadku żydki winni są uporczywego zmierzania do shoah Słowian (całkowita zagłada).

  Polska jeszcze nie została wyzwolona spod okupacji żydowsko /masońsko/ watykańskiej. Brak na tą ojkoliczność, nie tylko dowodów z ważnych dokumentów, spełniających wymogi dokumentu urzędowego, ale i fakty z życia, w granicał słowiańskiego terytorium POLSKI, są tego dowodem!
  POLSKA za mego życia, urodziłam się w 1952 r, jeszcze nie była wolna, niepodległa, ani wyzwolona, od żydowsko/masońsko/watykańskiej zarazy!
 • @provincjał 08:16:11
  Mamy tu na Neonie, obcy, wrogi element, wulgarny, rozwrzeszczany, bardzo agresywny, bardzo prostacki.
  O kim piszę?
  A tej osobie, która tak zajadle nas atakuje.
 • @Krystyna Trzcińska 09:10:03
  Wiem.
  ,,żydowsko/masońsko/watykańskie zarazy!", wciąż panią dręczą, dniem i nocą.
 • @Krystyna Trzcińska 09:10:03
  66 lat to i rozum na powrót dziecinnieje
  8-)))))))))
 • @Husky 10:43:59 "66 lat to i rozum na powrót dziecinnieje"
  @Husky, ja w odpowiedzi na twoją zaczepkę
  "66 lat to i rozum na powrót dziecinnieje".

  à propos dziecinnienia.

  @Husky, mężczyźni w twoim wieku, to przeważnie dziecinnieją, wraz z pojawieniem się własnych dzieci. Wychowują dzieci, wnuki, dostosowuja się do poziomu dzieci, a ty widzę, że tylko lubisz się droczyć z dziecinniałą Krystyną Trzcińską.
  @Husky, z tego przekomarzania sie ze mną, dzieci nie będzie (66 lat) #OMG :D #LOL #hahahaha. Pozdro?
 • @Krystyna Trzcińska 11:28:41
  //@Husky, mężczyźni w twoim wieku, to przeważnie dziecinnieją//
  o cholera to bardzo szybko
  8-))))
 • Oświt "żydowsko/masońsko/watykańskie zarazy, wciąż dręczą, dniem i nocą."
  .


  https://pbs.twimg.com/media/DcHTsPUXcAAIWDe.jpg
  http://photos1.blogger.com/blogger/6020/3544/1600/6367.jpg


  .
 • @Husky - Katyn Memorial, Harbor East, Baltimore USA
  .

  https://3.bp.blogspot.com/-GJTW40T_8jk/UjtKbZyDRTI/AAAAAAAAgJI/yvuqj0CdfKM/s1600/HarborEast_statue_story%5B1%5D.jpg


  .
 • 44 = OCTOGON = ,,żydowsko/masońsko/watykańskie zarazy!",
  .

  https://1.bp.blogspot.com/-NPC-HkZ8CMA/UknvabTSDYI/AAAAAAAAgdI/gF9d1mzwLZ8/s1600/1013913_538677839526006_1762432979_n%5B1%5D.jpg
  http://www.feldgrau.com/img/Nr3StarObverse-web.jpg
  http://www.imperialrussia.com/images/556_St_Vladimir-6_1_.jpg


  .
 • @Oświat "Mamy tu na Neonie, obcy, wrogi element, agresywny, bardzo. O kim piszę? A tych którzy tak zajadle nas atakują"
  .


  Military Flag of Switzerland c.1800
  http://fotw.fivestarflags.com/images/c/ch-fasce.gif  Templars - Rycerze (bandyci) Maltańscy = OCTOGON = Switzerland


  https://rlv.zcache.com/flag_of_switzerland_die_nationalflagge_der_schweiz_acrylic_award-r6c6580006d114ef495755059bb60b1ae_8bozu_8byvr_260.jpg
  https://distributor.golding.eu/automatic-umbrella-red-white--4141-48--300.jpg  .
 • @Husky, Albo taka słaba ta pani bogini, albo bestia taka mocarna :) - Czy ona to podtrzymuje, czy powala??? :)
  .


  The Katyn Memorial stands in a walkway that leads to the waterfront. Dedicated to the Polish officer corps that was murdered by

  the Russian NKVD during the Second World War, this statue has been re-dedicated to the memory of those murdered in the terrorist attack on the World Trade Center, just across the Hudson River in Manhattan.


  https://1.bp.blogspot.com/-bWiadxf_4GY/UknyFpKesyI/AAAAAAAAgdc/7eDhvaWLLbA/s1600/422134_259786560767123_1778170193_n%5B1%5D.jpg
  https://2.bp.blogspot.com/-sEC2pgDTogM/UmSUKT8H9II/AAAAAAAAhHw/6qnRwdLXTwA/s1600/2013KatynMemorial-16_2%5B1%5D.jpg


  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930