Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Złudzenia dobiegły końca-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oświadczenie ambasadora USA w sprawie katastrofy smoleńskiej, nie powinny przeciętnemu Polakowi pozostawić jakichkolwiek złudzeń. Polska jest traktowana przez swojego najważniejszego sojusznika jak państwo teoretyczne.

„Stany Zjednoczone zrobiły wszystko, co mogły, aby udzielić pomocy ws. wyjaśniania katastrofy smoleńskiej i przekazać te - dość ograniczone - informacje, którymi dysponowaliśmy, nie widzimy nic więcej, co moglibyśmy zrobić” - mówił ambasador USA Paul W. Jones.
Naszego strategosa nad strategosami spotkał kolejny cios po prestiżowej porażce w Parlamencie Europejskim, kiedy to na prestiżowe stanowisko dla PiS, wybrano Donalda Tuska. Pomimo zapowiedzi niejakiego Waszcza, który to uważał za niemal pewne, że z pomocą USA wydrze przemocą wrak samolotu spod Smoleńska, okazało się, że Amerykanie nawet  palcem nie kiwną, by Polsce pomóc. Również Antek mówił za prezydenta Trumpa, że ten na pewno zmusi Putina, by ten natychmiast oddał wrak samolotu Antkowi, by ten miał wprost nieograniczone możliwości do udowodnienia wszelkiej winy ruskich.
Pisałam o tym od dawna, kto chce to może mnie sprawdzić, ale skoro na to nalegał również Antek, chcąc naszemu strategosowi nieba przychylić, który chce za wszelką cenę udowodnić winę ruskich, którzy to prawdopodobnie odpalili bombę helową i były trzy wybuchy w jednym.
Ponownie muszę napisać, że po co było urządać ruskim taki widowiskowy spektakl na swoim terytorium, raczej świadczyło by to o ich głupocie. Ale zagorzali rusofobi twierdzą, że właśnie to ruscy barbarzyńcy zrobili po to, by pokazać nam polaczkom, w jakim poważaniu nas oni maja, oraz jacy są bezkarni i cały świat na czele z prezydentem USA może im skoczyć.
Skoro nas ruscy mają w takim głębokim poważaniu, należałoby z tego wyciagnąć odpowiednie wnioski. Po pierwsze nikt z powodu Polski, nawet tak proamerykańskiej i proizraelskiej, nie będzie ryzykował konfliktu z Rosją. Mało tego, wszyscy chcą z nią handlować, pomimo sankcji jakie nałożono na nią w związku konfliktem na Ukrainie oraz zagarnięciem Krymu, gdzie Putin wszedł wyraźnie w szkodę neokonom.
Więc skoro polskie magdalenkowe eliciarstwo patriotycznie inaczej uważa, że za tę zbrodnię smoleńską odpowiada Putin, na co nie ma żadnych dowodów, poza insynuacjami Antka, który to zmieniał swoje koncepcje niczym Kukuniek, ośmieszając się za każdym razem, powinniśmy iść po rozum do głowy, by wyciągnąc z tego tragicznego zdarzenia jak największe korzyści.
Nie bardzo też rozumiem, dlaczego obciążamy tylko wyłącznie Rosjan. Pisałam o tym wielokrotnie, że przecież wracając do Antkowej teorii o wybuchu, bombę mogli podłożyć nasi, Niemcy, Izraelici, Amerykanie, Arabowie i Bóg jeden wie kto jeszcze. Pisałam rownież, by odrzucić teorię tzw. „maskirowki” wystarczy przebadać ziemię z ubrań ofiar katastrofy-zamachu z próbkami ziemi z miejsca katastrofy, wtedy byłoby od razu wiadomo, czy katastrofa wydarzyła się naprawdę pod Smoleńskiem, czy też mieliśmy do czynienia z zamachem dokonanym w zupełnie innym, nieznanym miejscu.
Widocznie dla Antka wybuchowca, takie badanie byłoby zbyt ryzykowne, ponieważ gdyby okazało się, że zamach był dokonany w innym miejscu, wówczas należałoby przeprosić całą Rosję za te insynuacje związaną z bombami helowymi i Bóg wie jeszcze jakimi i byłaby wielka klapa z Antka wizjonera, zaś Antek jako śledczy byłby zupełnie skończony. A tak to Antek może sobie wymyślać na poczekaniu nowe historyjki o nowych nieznanych wybuchach i podgrzewać nastroje antyrosyjskie wsród częsci elektoratu patriotycznego inaczej.
Przekaz Amerykanów jest tym razem jednoznaczny. Odczepcie się od nas. Nawet jesli coś wiemy więcej to wykorzystamy to w odpowiednim dla nas momencie wyłącznie we własnym interesie. Nie zawracajcie nam więcej tym głowy. Tak więc na współpracę w wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej możemy liczyć już tylko na Antka, który paradoksalnie powinien dostać wiatr w żagle w temacie swoich historii wybuchowych.
Waszczu uważał za niemal pewne, że Amerykanie na pewno wpłyną na Rosję, by ta oddała nam wrak, lub resztki co tam z niego zostało. Gdyby to był jakiś inny polityk u sterów władzy, nie powiązany z mafią magdalenkową, tak jak strategos nad strategosami, to przede wszystkim by dążył do poprawy stosunków z Rosją, kosztem tzw. narzuconej nam przyjaźni z banderowsko-żydowskim gangiem na Ukrainie.
Po słynnej pożyczce udzielonej przez Polskę, którą przywiózł w zębach Poroszence nasz kolejny magdalenkowy prezydent Duda Andrzej, którą to banderowcy dostali w ramach tzw. swapu walutowego w twardej walucie, zaś oni nam to mogą oddać w hrywnach, oraz polscy podatnicy łożą na ukraińskiego studenta trzy razy więcej niż na polskiego, to tylko niektóre elementy tzw. dobrej zmiany polityki PiS wobec banderowców na Ukrainie. Za to wszystko płaci polski podatnik, którego rząd PiS ma w takim samym poważaniu jak rządy PO czy SLD.
Powtarzam po raz kolejny, że ta władza nie uważa się za wybraną przez swoich wyborców, tylko za delegatów magdalenki, więc nie są w żadnym wypadku odpowiedzialni przed wyborcami, tylko przed swoimi mocodawcami. Żeby jednak zachować pozory zależności od swoich wyborców, pisowskie eliciarstwo wobec pogardy jaki zaczął okazywać im ich własny elektorat w sprawie obchodów rocznicy rzezi wołyńskiej, poszedł chyłkiem by uczcić pamięć ofiar ludobójstwa banderowskiego, pod warszawski pomnik by strategos coś tam cokolwiek bąknął w tym temacie, by po tak bardzo krótkim wystąpieniu uciec jak przestraszony kundel, by im potem jakiś banderowiec nie zarzucił związku z Putinem.
Ja też nie mam żadnych watpliwości, że identycznie zachowywałby się rząd PO, PSL czy SLD. Wszak to ten sam magdalenkowy pniak, z którego był ciosany santo subito PiS, Lech Kaczyński przez samego gen. Kiszczaka. Temat strachu naszego eliciarstwa maglalenkowego chowu, przed oskarżaniem ich o antybanderyzm, zasługuje na odrębna notkę.
Amerykanie pokazali nam, jakie jest nasze miejsce, oraz że my jesteśmy nadal państwem teoretycznym. Bo przecież dla zachowania pozorów, gdyby naszych eliciarzy uważali za jakichkolwiek partnerów o jakimkolwiek znaczeniu, grzecznościowo by odpowiedzieli że owszem będa czynić jakieś starania, przynajmniej byśmy odzyskali wrak samolotu. A tak potraktowali nas z buta, jak jakiegoś obszczekującego kundla.  A my im udostępniliśmy nasze bazy, za przestępstwa popełnione na naszym terytorium żołnierze amerykańscy nie odpowiadają przed naszymi sądami, czyli że są całkowicie bezkarni. Chyba nie ma innego lepszego przykładu na to, iż jesteśmy traktowani przez naszego najważniejszego sojusznika, jak państwo teoretyczne. Bez żadnych warunków udostępniliśmy im swoje bazy wojskowe.
Przecież aż się prosi, by im odpowiedzieć na ten afront, zbliżeniem stosunków właśnie z Rosją. Lepszego momentu nie będziemy już mieli, by odegrać jakąś znaczącą rolę w polityce mocarstw wobec naszego regionu. Ale takich rzeczy możemy się tylko dowiedzieć od ruskiej agentury.
Przeciętny Polak jest karmiony propagandą, jak to ruscy tankiści już jutro zrobią najazd od strony przesmyku suwalskiego, więc musimy ze wszystkich sił poperać banderowców, by ci w chwili najazdu ruskiej swołoczy od razu uderzyli na Moskwę, by w ten sposób powstało upragnione Międzymorze.
Ale takie rojenia mogły powstać tylko we łbie strategosa, który to juz nie raz pokazał, że stracił kontakt z rzeczywistością. Bo przecież w Syrii Amerykanie nie chcą iść na pełną konfrontację militarną z Rosją, ponieważ wiedzą, że byłaby to dla USA totalna katastrofa pod każdym względem. A konflikt z Syrią oznacza przecież konflkt z Izraelem, a USA jest związana z Izraelem prawie na śmierć i życie od czasów Ronalda Reagana, który to właśnie zapoczątkował zwijanie się gospodarki amerykańskiej i ten proces trwa aż po dzień dzisiejszy.
Ponieważ Amerykanom oddajemy wszystko, włącznie z naszą niepodległością udowadniając średnio rozgarniętym Polakom, że jesteśmy państwem teoretycznym, bo przecież Polska nic nie otrzymała od Amerykanów. Nawet zapewnienia, że rząd USA nie będzie popierał bezczelnych żądań żydowskich przedstawicieli Holocaust Industry, to na dodatek nie może się doprosić ruchu bezwizowego z USA. Tak sie nie traktuje partnerów, tak traktuje się przedstawicieli państwa teoretycznego, któremu to wydaje się tylko i wyłącznie instrukcje do wykonania.
Bo tak właśnie wygląda to patrnerstwo polsko-amerykańskie. Poklepywanie po plecach na wspólnej foci niczego nie zmieni. Wspólne zdjęcie magdalenkowego prezydenta Dudy z Paulem Rayanem niczego nie zmieni, by ktokolwiek uważał nas za sensownych partnerów, co właśnie pokazało oświadczenie amerykańskiego ambasadora w sprawie katastrofy smoleńskiej.
A przecież dobra zmiana poza 500+ pokazuje nam wyraźnie zasadę ustanowioną przy okrągłym stole:  „my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych”. Dlatego to Tusk mógł sobie przyjechać do Warszawy na tzw. „ustawkę smoleńską”, która to była przygotowana dla zwolenników strategosa nad strategosami, by po wyczerpującym przesłuchaniu mógł oddać sie harataniu w gałę.
Dla elektoratu pisowkiego, który nadal wierzy w bajdurzenia ichniego eliciarstwa, jaka to Polska będzie wielka w sojuszu z banderowcami,  pasuje idealnie scena finałowa z „Folwarku zwierzęcego” Orwella.
 

 

KOMENTARZE

 • smutna prawda
  Tak to wszystko ponuro wygląda. Dodam od siebie że podróż Prezydenta do "Katynia" nie była w tamtym momencie podróżą błahą i na pewno Rosjanie jak i Amerykanie mają z tego wydarzenia satelitarne materiały zdjęciowe a może nawet i video. To że polska strona ich jeszcze nie ma
  świadczy dosadnie iż jesteśmy białymi Murzynami.
 • Ameryka to ślepa uliczka cywilizacji - to droga śmierci dla ludzkości.
  >Nie bardzo też rozumiem, dlaczego obciążamy tylko wyłącznie Rosjan.
  ---------------------------------
  Idę dalej: odpowiadając na pytanie komu ta katastrofa najbardziej pomaga, to widzimy jako głównych beneficjentów PiS i USA. PiS - bo zdobył władzę w Polsce oraz USA, gdyż bez walki używa polskiego terytorium dla agresywnej polityki kontroli Rosji.

  Tłumaczy to też lekceważenie polskich krzyków o pomoc. Amerykanie mają szczekanie w dupie. Postawić im ultimatum, oskarżyć ich o false flag to by się ruszyli. Może sprezentowali by nawet nam ruch bezwizowy.

  Amerykanie z elity to ludzie wychowani na Darwiniźmie, na selekcji silniejszych wobec słabych. To ci, którzy kopią już leżących, albo strzelają do dzieci, jeżeli można przy tym zarobić.
  Ameryka to ślepa uliczka cywilizacji- to droga śmierci dla ludzkości.

  > Uwaga: Video
  -------------------
  Proszę wreszcie przyjąć do wiadomości: Firefox, Google Chrome nie akceptują starych ramek YouTube. Widea nie widać, a gdy Pani nie podaje linku na YT, to trudno je w ogóle znaleźć. Proszę koniecznie podawać link na YT.

  Porszę nie mieć złudzeń Pan Opara na pewno nie sfinansuje zmian w skrypcie Neon24. by zrobić aktualizację ramek na YT.
  Wideo jest widoczne na neon24.pl w Internet Explorer i dlatego Pani (a może też Pan Opara?) myśli, że wszyscy je widzą..
 • @
  Tu znajdziecie dzisiejszy kwiatek jak Amerykanie mają w poważaniu Polaków. Rozlokowali w Polsce czołgi, skłócili z Rosją, trzymają nas za gardło wiec amerykańscy Żydzi skaczą.

  "European nations not returning Jewish properties taken during Holocaust era"
  http://www.foxnews.com/world/2017/04/24/european-nations-not-returning-jewish-properties-taken-during-holocaust-era.html

  Jeżeli ktoś ma złudzenia to "cierpią" głównie do Polski.
 • @adevo 20:07:29
  "Idę dalej: odpowiadając na pytanie komu ta katastrofa najbardziej pomaga, to widzimy jako głównych beneficjentów PiS i USA. PiS - bo zdobył władzę w Polsce oraz USA, gdyż bez walki używa polskiego terytorium dla agresywnej polityki kontroli Rosji."

  O ile pamiętam, to pierwszy do władzy dorwał się B.K., jeszcze przed oficjalnym potwierdzeniem zgonu prezydenta L.K. Później były wybory, wybory i wybory... rządziła koalicja PO-PSL, w samorządach różnie, na salony europejskie wypłynął J.K-M. U.S.A. przeprowadzała reset z Rosją, stosunki Polsko-Rosyjskie były najlepsze w historii, a PiS był w czarnej dziurze.

  I gdyby nie ustawa parlamentu ukraińskiego o "przewodniej roli j. ukraińskiego i przewadze nad przeżytkiem komunizmu- j. rosyjskim", a w konsekwencji separatyzm rosyjskojęzycznych wschodnich obwodów, to pewnie PiS dalej byłby na wysokości lędźwi murzyna, czyli głęboko w... czarnej dziurze.

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @wiedzajestwksiążkach 21:07:40
  >"...na salony europejskie wypłynął J.K-M. U.S.A. przeprowadzała reset z Rosją, stosunki Polsko-Rosyjskie były najlepsze w historii, a PiS był w czarnej dziurze. "
  --------------------
  A może obiektywnie tłumaczone wypowiedzi ważnych polityków i świadków historii. Artykuły w tym czasie pisałem na salonie, gdyż tutaj byłem zniechęcany.

  Z artykułu "Zjednoczenie Niemiec, dlaczego Rosjanie czują się oszukani?"
  Cytuję Profesora Eberharda Sandschneidera (Towarzystwo Niemieckie dla polityki zagranicznej): "Tu zrobiła Europa duży błąd. Bez tego nacisku jakie wytworzyła Europa na Ukrainę, prawdopodobnie kryzys na Krymie w ogóle by nie powstał."

  Tam dwie ilustracje o otaczaniu Rosji. Polska ma w tym też swój udział.

  http://iddd.de/rys/paktwarszawski.jpg

  oraz

  http://iddd.de/rys/paktwarszawski6.jpg

  Widać, że ochrona Europy przed Iranem to nie pomysł rosyjski, niemiecki, czy polski, ale długoterminowy plan globalny zagrażania Rosji przez USA.

  http://iddd.de/rys/rakietynarosjeanima.jpg

  ________________
  Polecam:
  http://iddd.salon24.pl/574423,ukraina-niemiecki-historyk-to-byl-nasz-podstep-i-nasza-zdrada
  http://iddd.salon24.pl/575774,ukraina-jak-niemcy-wspolnie-z-usa-oszwabily-rosje
  http://iddd.salon24.pl/575944,zjednoczenie-niemiec-dlaczego-rosjanie-czuja-sie-oszukani
  http://iddd.salon24.pl/574584,ile-sa-warte-sankcje-gospodarcze-ue-przeciwko-rosji
 • @Stara Baba 20:37:42
  >“[S]ome countries, particularly Poland, have not yet addressed the legacy of property looted during the Holocaust,” Gideon Taylor, WJRO's chair of operations, said to Fox News.
  ( http://www.foxnews.com/world/2017/04/24/european-nations-not-returning-jewish-properties-taken-during-holocaust-era.html )
  ---------------------------------------
  Jak wredne nastawienia mają ci ludzie wobec Polaków, przedstawia na wideo pani dr Ewa Kurek. Najgłębsze żydowskie tajemnice zdradza Pani Kurek przy końcu referatu. Patrz "dr. Ewa Kurek Relacje polsko-żydowskie Częstochowa 24.02.2017"

  https://www.youtube.com/watch?v=q5t2Q-EPzcQ

  Żadnego Żyda w polskiej polityce, nawet za plecami, w cieniu tych głównych polityków!!!
 • All!
  Trump wycofuje się z pomocy dla Polski...W projekcie budżetu rządowej agencji USA ds. pomocy rozwojowej zniknęły wszystkie programy pomocowe dla krajów z Europy Środkowo-Wschodniej, w tym dla Polski. Najwięcej straci Ukraina, ale inne państwa też ucierpią. Brak amerykańskich pieniędzy odczujemy już w przyszłym roku. To część kampanii cięć budżetowych Białego Domu. Najnowsze plany amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa wobec agencji USAID ujawnił magazyn „Foreign Policy”. Według niego administracja USA chce wcielić USAID do Departamentu Stanu, a co za tym idzie znacząco ograniczyć jego wydatki. Obcięte w części lub całkowicie zostanie wiele programów pomocowych, również tych dla Polski. Nasz kraj straci 100 proc. pomocy, która dotychczas corocznie trafiała na rządowe konta, czyli 3 mln dol. Na dotacje nie będą mogły liczyć też inne państwa z Europy Środkowej i Wschodniej, w tym m.in. Białoruś i Czarnogóra. Aż dwie trzecie amerykańskiego wsparcia straci m.in. Ukraina, a tu chodzi o naprawdę duże pieniądze, bo Kijów otrzymywał dotąd ponad pół miliarda dolarów z USAID. Jeśli propozycje Białego Domu przyjmie Kongres w ustawie budżetowej, Polska nie będzie mogła liczyć na pomoc USAID już począwszy od roku budżetowego 2018.
 • Siła złego na jednego
  Umycie rąk w sprawie wraka, koniec z datkami strategicznego sojusznika, a dodatkowo Europejski Instytut Dziedzictwa oskarża Polskę o brak restytucji mienia żydowskiego (ta restytucja faktycznie ma się dobrze, ale nie była zagwarantowana prawnie, to należy się od początku restytuowaić). Ciekawa jestem co na to Miacierewicz, Waszczu, a przede wszystkim Duda i Kaczyński. Raczej nie wyciągną wniosków.
 • @kula Lis 67 08:29:04
  Śmiechu warte. 3 mln dolarów to jak by polski klub w piłkę nożną sponsorowano. To są śmieszne pieniądze.
  Ukraina wbrew pozorom także nie otrzymuje dużych pieniędzy bo tylko pół amerykańskiego biliona (oczywiście "darmowe nie tuczy"). Wyobraźmy sobie że Izrael corocznie tylko z amerykańskiej pomocy rządowej kasuje
  10 bilionów rocznie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930