Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Zamach w Łucku - widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Następnym posunięciem grupy stojącej za zamachem w Łucku, będzie widowiskowe zabójstwo polskiego dyplomaty. Sprawcy pozostaną bezkarni, gdyż doskonale wiedzą, że magdalenkowa Polska to państwo teoretyczne

Trzy dni temu w Łucku na banderowskiej Ukrainie ostrzelano z granatnika p.panc. polski konsulat, z oczywistym zamiarem zabicia polskich pracowników placówki dyplomatycznej podczas snu. Trudno jest uwierzyć, by ktos tak sobie kropnąał z granatnika po pijaku dla wiwatu.
Dla mnie reakcja polskich władz patriotów inaczej, nie jest żadnym zaskoczeniem. Jest tylko potwierdzeniem stwierdzenia magdalenkowego intelektualisty, Bartłomieja Sienkiewicza, że Polska jest nadal państwem teoretycznym, rządzonym przez agentów obcych państw realizujących na terenie Polski swoje własne interesy.
Wielokrotnie pisałam, że aby Polska przestała być postrzegana jako państwo teoretyczne, potrzebna jest totalna lustracja, bez jakichkolwiek wyjątków. Przypominam jak Antek Macierewicz zaklinał się w Chicago, że jak tylko PiS dojdzie do władzy, to aneks do raportu o WSI zostanie natychmiast upubliczniony. I co? I nikt z PiS się na temat oficjalnie nie wypowiada, gdyż ma to zabronione. Polska jest takim samym państwem jakim była pod rządami Tuska i Komorowskiego, jak obecnie pod rządami strategosa nad strategosami, szalonego Antka, oraz niczego nie pojmujących młodzieńców, skupionych wokół politycznego młodzika Dudy i jego głównego consigliere Szczerskiego, autentycznych miłośników banderowskiej Ukrainy.
Portal wpolityce.pl, będący internetową tubą propagandową patriotów inaczej, twierdzi że to na pewno zrobili ruscy, bo przecież nikt z banderowców się na taki występek nigdy by się nie poważył. Podobnie było z zamalowywaniem polskich pomników na Banderlandii, zawieszeniem portretu Bandery na płocie polskiej ambasady w Kijowie. Tylko ruskie mogli to zrobić i mieli w tym swój brudny interes.
Polemizowanie z tego rodzaju stwierdzeniami nie ma żadnego sensu, bo  wiem że dyskutuję z płatnymi aparatczykami partyjnymi, mającymi przekonać Polaków, że Putin lada moment zaleje Polskę tankami, tylko dzięki naszemu wsparciu banderowskich hierojów, Ukraina powstrzymuje ruskich bandytów przed najazdem hord ruskiej barbarii na polskie terytorium.
Spróbójmy jednak na to popatrzeć z innej strony. Jeśli nasz strategos nad strategosami prowadzi jakiekolwiek poufne rozmowy z przedstawicielami Putina w celu ułożenia w miarę poprawnych stosunków, to przecież jest to doskonały pretekst dla banderowców, żeby takie rozmowy storpedować. Jest to oczywiście tylko założenie teoretyczne, gdyż dwóm naszym strategicznym partnerom Niemcom i neokonom z USA, zależy by stosunki z naszym najważniejszym wschodnim sąsiadem były jak najgorsze.
Dla patriotów inaczej nawet protest Polaków na Ukrainie był ruską prowokacją, nawet nikt z polskich polityków się nie pofatygował pojechać na miejsce, na teren Banderlandii, by sprawdzić jak to jest naprawdę z tymi ruskimi prowokacjami. Widocznie tak jak w przypadku pytania co stało się z pieniędzmi otrzymanymi w pudełku po butach w zamian za stanie na filu, by amerykańscy torturanci mogli sobie do woli torturować kogo dusza zapragnie, patrioci inaczej mieliby zakaz wjazdu na teren Ukrainy.
Jak tak dalej pójdzie, to wszelkie głosy niezadowolenia z powodu prowadzonej przez PiS polityki, będą traktowane jak ruska prowokacja. Bo tylko podatne na ruskie prowokacje pospólstwo może być niezadowolone z polityki prowadzonej przez strategosa nad strategosami i jego pomagierów.
Następnym etapem ruskiej prowokacji, będzie pokazowe zamordowanie polskiego dyplomaty na terenie Banderlandii. Jak zwykle w takim przypadku, niezawodna banderowska bezpieka znajdzie niezbite dowody na udział ruskich, a propaganda patriotów inaczej triumfalnie to powtórzy.
Łatwiej jest mi już uwierzyć w robotę ruskich specnazowców w Balaklei, gdzie zdewastowano największy skład amunicji w Europie, bo przecież był w tym ruski interes, a jednak herszt banderowców Poroszenko, wolał zwalić winę na niedbalstwo własnych hierojów, niż obwinić ruskich.
Więc jeśli nasz strategos prowadził jakieś rozmowy poufne z ruskimi, to przecież był to doskonały pretekst dla banderowców, by takie rozmowy storpedować takim aktem terroru, wysyłając do naszych patriotów inaczej poważne ostrzeżenie, że próby kumplowania sie z Putinem następnym razem skończą sie widowiskowym zabójstwem polskiego przypadkowego dyplomaty.
Ze strachliwego zachowania się wobec banderowców naszego niezlustrowanego magdalenkowego eliciarstwa patriotycznego inaczej, wynika że banderowska bezpieka musi dysponować niezłymi kompromatami, skoro nasi wybrańcy chowaja głowę w przysłowiowy piasek i powtarzają za Poroszenko: to musi na pewno zrobili ruskie. Warto dodać że banderowska bezpieka była w przeszłości częscią komunistycznego KGB, więc na pewno dysponuje skutecznymi kompromatami na nasze eliciarstwo patriotycznie inaczej.
Nie słyszałam by ktokolwiek z polskich władz, jak równiez liderów opozycji mówił o wysłaniu do Łucka polskiej grupy śledczej, która by przeprowadziła własne śledztwo, tylko jak papugi powtarzają za Poroszenką: To na pewno zrobili ruskie. Wystarczy przejrzeć tylko tytuły notek portalu wpolityce.pl.
Zaś polskim dyplomatom pracującym na terenie Banderlandii, eliciarstwo patriotycznie inaczej wysyła jasny i czytelny sygnał: Wisi nam to, czy was zabiją czy nie, nie będziemy dla jakiegoś chłystka ryzykować tak świetnych i owocnych stosunków jakie mamy obecnie z władzami Ukrainy. Wasz pobyt na terenie Banderlandii jest waszą prywatną sprawą. Przecież ci hieroje chronią nas przed zalewem ruskiej barbarii, więc jesli któregoś z was ruskie rozwalą, to w szczytnej sprawie ku chwale magdalenkowej PRL.
Z braku czasu czytam mało, więc nie wiem czy ktokolwiek z tzw. dziennikarzy od patriotów inaczej, zadał sobie trud, by policzyć ile to agentów ruskiego KGB przeniknęło na teren Polski, jako ukraiński uchodźca i któremu nasza władza funduje pobyt na terenie Polski. Przecież z tego właśnie powodu zamykano granicę z obwodem kaliningradzkim, by zapobiec przedostawaniu się ruskich szpionów. Jakie służby i w jaki sposób sprawdzały setki tysięcy ukraińców, by zapobiec przedostawaniu się na terytorium polskie ruskich dywersantów. Na pewno po uważaniu.
Wróćmy jeszcze do tematu lustracji. Wielokrotnie pisałam, że agent umocowany w centrum decyzyjnym polskich władz, jest wielokrotnie ważniejszy i wartościowszy do niejednej dywizji pancernej. Nawet tę prawdę zna średnio rozgarnięty uczeń szkoły podstawowej, nie mówiąc o politykach tej klasy co strategos nad strategosami. Warto w tym momencie wspomnieć, że gen. Czesław Kiszczak sporządził trzy kopie list swoich najważniejszych agentów, z której jedna z nich znajduje się w Moskwie., bo przecież trudno uwierzyć, by robił to z własnej inicjatywy i dla siebie. Dostał taki rozkaz z Moskwy i musiał go wykonać.
Dlatego też uważam, że walka z ruska agentura bez totalnej lustracji, jest zwykłą fikcją i nie możemy być traktowani inaczej, niz jako państwo teoretyczne, o czym przekonał się boleśnie nasz strategos nad strategosami, podczas głosowania w sprawie wyboru Tuska na tzw. prezydenta Europy.  

 

KOMENTARZE

 • Świetny tekst,Kaczyński wierzy w rosyjską prowokację,bo sam pochodzi spod Odessy
  i to wpływa na jego postrzeganie rzeczywistości.
  W Polsce albo jesteś fagasem USraela,banderowców- PiS+antyrosyjska polityka, albo Reichu,muzułmanów i złodzeji -PO+ antyrosyjska polityka itd.
  Wybór jak między dżumą i cholerą.
 • Jak powiedział Michnik w tv w Australii,
  Polacy to stado baranów, rozrobimy ich Ukraińcami. - Jabłonowski
  https://youtu.be/8-oPGRoNk2s
 • http://wmeritum.pl/nokautujacy-telefon-widza-tvp-mezczyzna-podwazyl-narracje-utrzymujaca-ze-atakiem-polski-konsulat-stoja-rosjan
  Nokautujący telefon widza do TVP! Mężczyzna podważył narrację utrzymującą, że za atakiem na polski konsulat stoją Rosjanie
  http://wmeritum.pl/nokautujacy-telefon-widza-tvp-mezczyzna-podwazyl-narracje-utrzymujaca-ze-atakiem-polski-konsulat-stoja-rosjanie-wideo/178531
 • @lorenco 21:07:56
  Te pajace,których p.Wojciech zaorał to dziennikarze "wŚieci" i "SuperExpressu"!
  Taka ciemna masa pracuje w mediach... kop im w d*** i niech się czyszczeniem rur zajmują.
 • @ Lorenco -Michnik ze wstydu zapadnie sie pod ziemie
  Dzis w telewzji Republika [godz8-9] Ziemkiewicz w rozmowie z prowadzaca program mowiac mowiac o premiach zarzadu wyborczej [ 5 milionow zl] zdeptal caly atorytet tego pana.panie Zimkiewicz tak nie mozna zostaw choc pozory milosnikom wyborcej .co za czasy zadnego szacnku dla awtorytetow
 • Patriot
  Ja widzę ten nieudany zamach w kontekście pertraktacji o zakup baterii obrony przeciwrakietowej Patriot.
  Uważam, że to była amerykańska akcja "false flag" w celu nacisku na polską stronę do podpisania kontraktu kupna. Odpowiednia tajna armia USA "Black Opps" stacjonuje w Polsce i na Ukrainie.
 • @e-misjonarz 06:48:06
  Corporation ROSHEN: postanowiliśmy zatrzymać czynności produkcyjne w fabryce cukierniczej Lipieck.
  http://www.roshen.ru/ru/news/corporate-news/korporacija-roshen-prinjala-reshenie-ostanovit-proizvodstvennuju-dejatelnost-lipeckoj-konditerskoj-3878/
  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://www.roshen.ru/ru/news/corporate-news/korporacija-roshen-prinjala-reshenie-ostanovit-proizvodstvennuju-dejatelnost-lipeckoj-konditerskoj-3878/&prev=search
 • Ku podkreśleniu
  "Ze strachliwego zachowania się wobec banderowców naszego niezlustrowanego magdalenkowego eliciarstwa patriotycznego inaczej, wynika że banderowska bezpieka musi dysponować niezłymi kompromatami, skoro nasi wybrańcy chowaja głowę w przysłowiowy piasek i powtarzają za Poroszenko: to musi na pewno zrobili ruskie. Warto dodać że banderowska bezpieka była w przeszłości częscią komunistycznego KGB, więc na pewno dysponuje skutecznymi kompromatami na nasze eliciarstwo patriotycznie inaczej."

  Pisałem o tym wielokrotnie.
  Nawet najgorszej jakości analityk kontrwywiadu wpadłby na to po tylu latach dziwnego zachowania.

  "Z braku czasu czytam mało, więc nie wiem czy ktokolwiek z tzw. dziennikarzy od patriotów inaczej, zadał sobie trud, by policzyć ile to agentów ruskiego KGB przeniknęło na teren Polski, jako ukraiński uchodźca i któremu nasza władza funduje pobyt na terenie Polski. Przecież z tego właśnie powodu zamykano granicę z obwodem kaliningradzkim, by zapobiec przedostawaniu się ruskich szpionów. Jakie służby i w jaki sposób sprawdzały setki tysięcy ukraińców, by zapobiec przedostawaniu się na terytorium polskie ruskich dywersantów."

  O czym tu pisać, przecież to są ... .
  Aż wyć się chce, kogo opłacamy i kogo mamy.
  A przecież SS to jądro każdej władzy, każdego państwa.

  "Wróćmy jeszcze do tematu lustracji. Wielokrotnie pisałam, że agent umocowany w centrum decyzyjnym polskich władz, jest wielokrotnie ważniejszy i wartościowszy do niejednej dywizji pancernej. Nawet tę prawdę zna średnio rozgarnięty uczeń szkoły podstawowej"

  Tu lustracja JUŻ NIC NIE POMOŻE.
  Jest za późno na tak łagodne rzeczy.
  Ale i tego NIKT nie zrobi.
 • @fretka 11:14:10
  '' Rosyjski liberał to przede wszystkim lokaj i tylko się przygląda komu by tu buty wyczyścić.'' Biesy.
  https://pbs.twimg.com/media/C8RDtG6W0AA3_86.jpg
 • @e-misjonarz 06:48:06
  Człowieku!
  O czym ty piszesz??
  Ważny jest polski interes a nie anty, czy prorosyjskość.
  Skąd to się bierze.
  Z wiszenia u pańskiej klamki szlachetek z dziurawymi portkami w przeszłości??

  Nie żebym akurat pisał do Pana w szczególności, ale po prostu takie dziwne podejście jest dla mnie niewytłumaczalne.
  A jest wysoce destrukcyjne.

  Polski interes przede wszystkim.
 • @fretka 11:48:46
  FBI released previously unseen photos of the aftermath of Pentagon 9/11 attack
  https://www.rt.com/in-vision/383019-aftermath-of-pentagon-911-attack/
 • @Autor
  Dzięki Pani artykułom zaglądam jeszcze czasami do Trol-neon. Wielkie dzięki za przedstawioną ocenę - i jak zwykle 5+
 • Autor
  //Następnym posunięciem grupy stojącej za zamachem w Łucku, będzie widowiskowe zabójstwo polskiego dyplomaty.//

  Nie wiem czy to ale pewnie sytuacja będzie coraz gorsza... Jak np. ignoruje się przeziębienie i dalej biega z gołą dupą (unikając uświadomienia przyczyn obecnego stanu) to nie ma co się dziwić, że kończy się z zapaleniem płuc...

  Pozdrawiam.
 • @lorenco 21:07:56
  //Mężczyzna podważył narrację utrzymującą, że za atakiem na polski konsulat stoją Rosjanie//

  Albo jak się upiera przy tym, że dłubanie w nosie powoduje katar...
 • @
  Smarkaczowi raz się uda ukraść to na pewno znowu spróbuje i to coś większego...
  Nie rozumiem dlaczego nie dąży się do rzeczywistego wyjaśnienia sprawy z Rosją skoro to niby oni... Przypomina to obmawianie zza bana ;-) ...pod ochronką USA.
  Poza tym po co słuchać pseudo ekspertów? Czy oni są detektywami? Oni prowadzą śledztwo?
 • Komu służy lustracja
  W latach 1980 tych SB była silnie nacjonalistyczna. Państwo narodowe było bowiem uznane za typową formę społeczeństw socjalistycznych (Jako zródło patrz np. Dialektyka i społeczeństwo, Jarosław Ładosz i inni, PWN 1978). Pytanie więc komu służy lustracja. Może właśnie służy ona aby osłabić element narodowy. To są polskie paradoksy, nad którymi warto się zastanowić.

  Dzisiaj państwo polskie nie umie spełniać swojej podstawowej funkcji jaką jest obrona interesu narodowego, ale ta słabość może wynikać z braku ludzi myślących w kategoriach narodowych i odpowiedniej ideologii.
 • @Seth
  No to i ja coś dołożę o stanie czyli o istniejącym już trupie czyli o Marynarce Wojennej. Będąc wczoraj na Helu rozmawiałem z oficerami marynarki wojennej. Powiedzieli mi przy wódeczce, a jeden z nich służy na tej fregacie, że fregata Puławski od początku jest bezbronna bo nie ma uzbrojenia od samego początku! Po prostu na kupno rakiet, etc nie było nas stać! Następna sprawa to radar ochrony wybrzeża, który od ponad 3 lat jest niesprawny, tylko dla pozoru antena się kręci, a obsługa ma ubaw. Ostatnio był u nich generał na inspekcji, pytał: bosmanie dlaczego na monitorze nic nic nie ma? Odpowiedź bosmana: bo radar jest w konserwacji. Generał: przyjąłem meldunek! Teraz o potencjalnej obronie Helu na którym nic nie ma. Broń i amunicja w magazynach oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów od Helu! Gdyby tak Putinowi odbiło i chciałby nas zaatakować to Polskę zajmuje w 24 godziny, to opinia oficerów marynarki wojennej istniejącej na papierze i w wyobraźni decydentów! Wojska pancerne mają po 2 pociski ppanc. na czołg! Magazyny amunicji oddalone o 50-100km od jednostek! To osiągnięcia psychiatry Klicha i pomiotu banderowskiego ukropa Siemioniuka vel Siemoniaka!
 • @Seth
  niezła afera, sami przeczytajcie ! http://3obieg.pl/odnaleziono-m...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930