Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Polska jako ciągle państwo teoretyczne-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To co dla każdego niepodległego państwa jest najważniejsze, w postmagdalenkowej Polsce jesty zamilczane na śmierć przez jej eliciarstwo, wybierane i dobierane przez obce mocarstwa mające i realizujące swoje własne interesy.

 Dzisiaj władza w post-PRL należy do dwóch osób: strategosa nad strategosami, jakiego świat nie widział, przynajmniej na takiego jest lansowany przez portal wpolityce.pl, oraz Antka Macierewicza, którego to według mnie identycznie jak Kukuńka, kto go słucha sam sobie szkodzi. Ale jak wspominałam wielokrotnie na takie osądy stać tylko i wyłącznie ruską agenturę. Ukraińską i Górnej Volty już nie.

Zresztą obaj typy spod ciemnej gwiazdy nigdy nie splamiły się pracą na własny rachunek, więc mogą sobie dywagować dowolnie na tematy państwowe, mówiąc że na pierwszym miejscu jest państwo, potem własność, więc takie androny może wygadywać tylko typ, który nigdy nie płacił z własnej kieszeni ZUS, tylko przez całe życie pasożytował na podatnikach, oraz zasypywał Polaków swoimi koncepcjami  ozdrowienia gospodarki, kompletnie oderwanymi od rzeczywistości.         
Obaj geniusze muszą słuchać swoich magdalenkowych mocodawców, podobnie jak miernoty z PO, PSL, SLD, gotowi robić laskę na rozkaz każdemu, kogo wskażą mu jego mocodawcy. Tutaj się nic nie zmieniło od 1989 roku, kiedy to tzw. III RP, będąca przedłużeniem PRL, z państwa pozostałego stała się państwem teoretycznym, jak ją dosadnie nazwał robiący za intelektualistę magdalenkowych eliciarzy, Bartłomiej Sienkiewicz.
Nadal twierdzę, że dopóki taki strategos nad strategosami i Antek Macierewicz mają wpływ na Państwo Polskie, nadal pozostaniemy państwem teoretycznym.  To państwo teoretyczne mogłaby obalić tylko totalna lustracja, przede wszystkim wszystkich działaczy partyjnych, będącymi „elitami” swoich partii, ale nie wymagajmy, by ci liderowie byli samobójcami.  Jak pokazała czerwcowa noc 1992 roku, obecni zbawcy narodu, byli za a nawet przeciw lustracji.
Kiedy Janusz Korwin Mikke zgłaszał swój zaskakujący projekt lustracji,  ówcześni posłowie nie mieli czasu, by skonsultować jak mają głosować ze swoimi przywódcami partyjnymi. Dlatego też później postanowiono, że będzie próg zaporowy wynoszący 5%, by uniknąć nieprzewidywanych wypadków, takich jak uchwała lustracyjna. A Jarosław Kaczyński głosował wtedy za takim właśnie progiem zaporowym, by władza na każdym szczeblu była kontrolowana przez mafię magdalenkową.
Klasycznym przykłdem dochowania umów wierności ustaleniom magdalenkowym, było dobrowolne oddanie władzy przez Jarosława Kaczyńskiego  w 2008 roku, kiedy to Andrzej Lepper chciał udziału we władzy. Polecono Jarosławowi Kaczyńskiemu oddanie władzy i w przyspieszonych wyborach, Samoobrona została spacyfikowana na  zawsze, podobnie jak Janusz Korwin Mikke w 1992 roku.
Eliciarstwo patriotycznie inaczej nawet się już nie kryje z tym, że ma w głebokim poważanie swój elektorat. Gdyby naprawdę na poważnie Jarosław z Antkiem brali hasło „Poland First”, to by zaczęli właśnie od lustracji totalnej. Będąc na miejscu Merkelowej, kazałabym swoim posłom atakować partiotycznie inaczej eliciarstwo za nierealizowanie obietnicy wyborczej w sprawie lustracji, oskarżając czołowkę eliciarstwa o agenturalną działalność na rzecz obcego mocarstwa. Myślę że propagandowo na pewno opozycja sporo by na tym zyskała, ale przecież strategos nad strategosami sam by nie podciął gałęzi na której sobie siedzi wygodnie wraz z Antkiem, a Magdalenka nie miała wtedy przygotowanej politycznej alternatywy, by zastąpić  PiS kimś tak pewnym jak bracia Kaczyńscy. Dzisiaj taka alternatywa istnieje w postaci ruchu Kukiz 15.
Zastanawiam się, w czyją szkodę wszedł mędrzec Europy nasz kochany Kukuniek, że postanowiono się go pozbyć już w 1992 roku. Patrioci od strategosa na pewno orzekną, że to właśnie za sprawą Rosjan, którzy poprzez swojego agenta Korwina dopprowadzili do uchwały lustracyjnej, destabilizując państwo teoretyczne, podczas gdy Antek pracował w wielkiej tajemnicy nad sprawą lustracji, którą to właśnie ruski agent Korwin Mikke kompletnie zepsuł, dostając rozkaz uwalenia próby naprawy państwa przez naszego genialnego strategosa.
Za prezydentury Lecha Kaczyńskiego, nie było już ruskiego agenta Korwina, więc kolejny prezydent Magdalenki Lech Kaczyński, w trosce o losy prawie czterdziestomilionowego narodu uwalił kolejną próbę lustracji ostatecznie, kierując się  ojcowską troską o losy kilkudziesięciu osób, na których komunistyczna bezpieka miała haki obyczajowe. Bandzie pieniaczy przewodził wtedy pan Romaszewski, jeden z licznych autorytetów oralnych.
Prawie w każdej notce pisanej o lustracji, podkreślam że jest ona kamieniem węgielnym, by Polska przestała być postrzegana jako państwo teoretyczne, co bezpardonowo i bezczelnie wykorzystuje banderowska Ukraina. Wszyscy pamiętamy, oczywiście poza zaślepionymi pisowskimi zwolennikami strategosa, jak to przed rozmowami w Mińsku po klęsce banderowskiego pospolitego ruszenia z opołczeńcami, jak magdalenkowe eliciarstwo oferowało swoje usługi robienia laski za darmo banderowcom Poroszenki, pod hasłem „nic o nas bez nas” a tymczasem jako adwokat banderowców, eliciarstwo nie zostało nawet dopuszczone do okien, by sobie popatrzeć jak jaśnie państwo sobie obraduje.
   Poroszenko doskonale wie, że z magdalenkowymi kanaliami nie można się spoufalać, tylko się nimi wycierać, pozostawiając ich jak brudną ścierkę rzuconą gdzieś na ziemię. Nikt tak dobitnie nie potraktował magdalenkowego eliciarstwa, jak właśnie banderowcy, plując nam Polakom w twarz, zaś magdalenkowe eliciarstwo pokornie przyjmuje te banderowskie zniewagi, obcierając swoje uśmiechnięte fałszywe gęby z banderowskich plwocin, dając im kasę w try miga.
Hołota magdalenkowa z eliciarstwa patriotycznego inaczej, identycznie jak PO, wypełnia wszystkie  zalecenia magdalenkowych bossów, którzy to jak w przypadku ostatniej wizyty kanclerzycy Merkelowej, nawet się specjalnie z tym nie kryje, pokazując zdumionym wyborcom PiS,  gdzie dzięki brakowi lustracji jest  rzeczywisty ośrodek władzy.
Ta sama hołota, której przerwodzi Jarosław i Antek, nadal twierdzi że musimy wspomagać Ukrainę pod każdym względem, zwłaszcza finansowym, bo jak nie to ruskie tanki natychmiast zaleją Warszawę, kompletnie zapominając że jednak graniczymy z Rosją i Rosja chcąc nas zaatakować nie musi wcale inwadować Ukrainy. Ale takie uwagi może tylko wygadywać ruski agent, godzący z premetytacja w strategiczne partnerstwo z banderowcami
 Zresztą gotowość robienia laski za darmo na każde skinienie banderowców i jeszcze im za to słono dopłacając, świadczy o tym że banderowcy muszą dysponować skutecznymi kwitami na nasze patriotycznie inaczej eliciarstwo. Nawet bym się specjalnie nie zdziwiła, gdyby sie okazało że Antek Macierewicz jest ruskim agentem. Przecież dzisiejsza banderowska SBU była częścią komunistyczej KGB Związku Radziekiego. Ponadto wiemy, że przed tzw. oddaniem władzy gen. Kiszczak zrobił tzry kopie listy swoich agentów, z których jedna znajduje się w Moskwie.
Dzisiaj wcale nie trzeba najeżdżać kraj militarnie, by go następnie okupować, ponieważ kilkuletnich kosztów okupacji nie wytrzymało najbogatsze państwo na świecie. Dlategoteż dobrze ulokowany agent w kluczowych ośrodkach decyzyjnych, jest o wiele więcej wart niż parę dywizji doskonale wyposażonych wojsk. Klasycznym tego przykładem jest spolegliwa postawa naszego eliciarstwa wobec banderowskiej Ukrainy.  

 

KOMENTARZE

 • @Nibiru 17:35:45
  Lustracja i nacjonalizacja bezprawnie przejetego majatku Polakow.

  Pozdr
 • jak ja to widzę.
  Kiedyś to pisałem i napisze jeszcze raz. Władzę w post PRL-owskiej Polsce już od prawie 30 lat trzymają oraz kształtują w większości ludzie którzy za czasu "komunizmu" brali swój motorower marki Komar, targali na trzecie lub czwarte piętro w "państwowym" bloku i przywiązywali łańcuchem do kaloryfera na schodowej klatce aby im inni tego mienia nie ukradli.
  To nie są śmiechy. Ludzie ci nie mają ani tradycji prywatnej własności, ani poczucia obowiązku oraz odpowiedzialności za czyny którymi zmieniają oblicze Polski i Narodu, ani wizji i kierunku przemian. To jest totalna klęska Polski, Narodu i Polskości.
 • 5*
  Odżydzenie, odkatoliczenie życia społeczno-politycznego w Polsce - bezwzględnie konieczne.
 • Od zawsze powtarzam
  - lustracja do trzeciego pokolenia. Nie ma innej drogi.
  Wszelkie udowodnione konszachty z kimkolwiek - ruskimi, Niemcami, CIA, Mossad itd dyskwalifikują ostatecznie. Do trzeciego pokolenia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:41:31
  Obawiam się, że w takiej sytuacji żaden polityk, prawie żaden dziennikarz, prawie żaden ekspert politolog czy inny socjolog, szereg biznesmenów, prawników by się nie ostał/ ostało w tej naszej biednej Polsce.
  A nowe pokolenia są chowane w tej samej ichniej rodzince na następców.
  Dlatego praca u podstaw jest bardzo ważna i cierpliwość.
 • Tylko kto
  miałby tą lustrację przeprowadzić? Kto zlustruje lustrujących?
 • @czerwony baron 01:30:42
  Dobre pytania...
  Zobaczymy , czy ktoś odpowie....
 • @Nibiru 04:37:39
  100/100! Miałem to samo napisać, lecz mnie wyręczyłeś, popieram.
 • @lorenco 00:17:21
  Nie żartuj...
  W 38 mln narodzie (no może trochę mniej jeśli odliczymy żydów i Ukraińców) można wymienić całą kastę do sołtysa włącznie. Tylko trzeba chcieć.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930