Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Gwałt na nastolatce w Gdańsku - widdziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W trakcie prowadzonego drobiazgowo śledztwa w sprawie gwałtu na nastolatce, wyjdzie oczywiście na jaw brudna ruska prowokacja, mająca zakłócić wspólne polsko-ukraińskie szczytowanie w ramach warszawskich spotkań NATO.

 Wczorajszy portal pisowski wpolityce.pl zamieścił taką oto krótką sensacyjną notkę. Oto jej tytuł i cała treść:

„W Gdańsku zgwałcono nastolatkę. Policja zatrzymała grupę Ukraińców”
Gdańsku młoda dziewczyna padła ofiarą gwałtu. W związku z tą sprawą policja zatrzymała sześciu obywateli Ukrainy.
Policjanci natychmiast podjęli działania i w niedzielę zatrzymano w tej sprawie pięciu mężczyzn, w poniedziałek zatrzymano jeszcze jedną osobę. Wszyscy są przesłuchiwani w związku z gwałtem na małoletniej
– mówi w rozmowie z TVN24 podkom. Aleksandra Siewiert.
Wszyscy Ukraińcy zostali zatrzymani i są przesłuchiwani przez policję.
Nadzór nad sprawą ma prokuratura. Po zakończeniu czynności będziemy mogli powiedzieć więcej w tej sprawie, na razie nikt nie usłyszał zarzutów
– mówi gdańska policjantka.
Oniemiałam z wrażenia. Jak to, Ukraińcy? I takie rzeczy podaje propisowski portal, który jeszcze niedawno nazywał każdego, ktokolwiek krytykował PiS w sprawach banderowskiej Ukrainy, z definicji był ruskim agentem, najgorszym zdrajcą ojczyzny.Nie wychwalałaś banderowców po wyczynie majdaniarskim Jarosława, byłaś najpodlejszą zdrajczynią narodu polskiego. A jeśli po części popierałaś rosyjskich separatystów z Donbasu, to płatna agentką Putina, bo żaden Polak przy zdrowych zmysłach by za darmo tego nie robił.
Wiem to od moich koleżanek ze studiów, które zasiadają w administracji centralnej jak i samorządowej jako członkinie PiS. Tak im prali mózgi pisowscy politrucy, podczas rewolucji godności banderowsko-majdaniarskiej. Wiem co to były za typy spod ciemnej gwiazdy, ale nie podam ich nazwisk, bo  bym musiała zdekonnspirować moje koleżanki.
Wróćmy jednak do przypadku gwałtu na gdańskiej nastolatce. Dlaczego trafiło na Ukraińów to oskarżenie o gwałt? Może policja gdańska miała już dość panoszenia się Ukraińców w Trójmieście i zanim doszła ta informacja do robiącego obecnie za głównego policmajstra ministra Błaszczaka, policja postanowiła nadać temu już własną dynamikę i stąd dowiedzieliśmy się właśnie o tym wyczynie hierojów. Trzeba zaczekać na dalszy informacyjny rozwój wypadków. I co się okazało dzisiaj?
Nie wiem czy te sprawy są ze sobą ściśle powiązane, ale dzisiejsza Interia.pl podaje że cytuję: „Gwałt na nastolatce. Jednemu z cudzoziemców postawiono zarzuty” Już nie Ukrainiec, tylko cudzoziemiec i do tego w dodatku jeden, ponieważ „...którzy zostali przesłuchani w charakterze świadków, po czym śledczy zwolnili ich do domu”.
Dalej dowiadujemy się z Interii.pl, że rzecz zdarzyła sie z gdańskiej dzielnicy Letnica, a dziewczyna miała 15 lat. Jak pisze Interia.pl, „...wedle wstępnych ustaleń prokuratury 15-letnia dziewczyna na miejsce najpewniej udała się dobrowolnie z jednym ze świeżo zapoznanych przybyszów z zagranicy. Tam jednak sytuacja miała wymknąć się spod kontroli i jeden z mężczyzn dopuścił się gwałtu.
Podczas przesłuchań wystąpiły trudności związane z tym, że przesłuchiwani to cudzoziemcy. "Pewną trudność nastręczała konieczność zapewnienia odpowiedniej liczby tłumaczy, by przesłuchania mogły być prowadzone równolegle".
Jakoś dziwnie żadne polskie medium nie może dotrzeć do zgwałconej 15-latki i jej rodziny, by się dowiedzieć informacji z drugiej strony. Ale to jeszcze nie jest najdziwniejsze. Otóż prokurator podał że podstawową trudnością było zapewnienie odpowiedniej ilości tłumaczy. Więc albo zebrała się grupka sześciu cudzoziemców, którzy mieli ochote na mocne wrażenia, ale nie mogli się wcześniej z sobą dogadać, ponieważ każdy z nich mówił innym językiem. Więc jak tylko zobaczyli młodą dziewczynę, to wszelkie bariery językowe od razu zniknęły, ale tylko jeden z nich dopuścił się gwałtu.
Nie bardzo też rozumiem, na co była potrzebna aż taka liczba tłumaczy, by prowadzić przesłuchania równolegle. Wystarczyło każdego umieścić w osobnej celi, by każdego przesłuchać z osobna, jeśli to byli osobnicy tej samej narodowości, bo mi naprawdę trudno uwierzyć, by w jednym miejscu zebrali się faceci mówiący każdy z nich w innym języku.
Więc albo interia ściemnia, albo prokuratura mataczy. Więc jesli to byli Ukraińcy, jak podaje wczorajsze wpolityce.pl, to doczekamy sie jedynej słusznej wersji, że gdańska nastolatka nagle zniknęła i według oskarżonych niesłusznie o gwałt Ukraińców, nastolatka mowiła z rosyjskim akcentem, oraz wcale nie była zgwałcona tylko oni o cos ją zapytali, zaś ona sama dobrowolnie poszła z nimi do ich mieszkania i po paru minutach nagle wyszła, ku zaskoczeniu hierojów.
Stąd tylko jeden prosty, jedynie słuszny wniosek. Była to rosyjska agentka, udająca nastolatkę, która zaraz po opuszczeniu lokalu zajmowango przez wypoczywających w naszym kraju na zasłużonym wypoczynku bohaterskich hierojów, którzy walczyli, walczą i będą walczyli o godność i wolność naszą i waszą w Donbasie, od razu poszła na komisariat krzycząc, że zgwałcili ją Ukraińcy.
Jaka cwana sztuka z tej „zgwałconej nastolatki”. Jako doświadczona, niestety już zdekonspirowana rosyjska agentka, mogę powiedzieć, że jest to stara rosyjska szkoła prowokacji. Nie będzie można oczywiście ustalić miejsca zamieszkania, owej „zgwałconej”, ani odszukać rodziców, nie mówiąc już o rodzinie bliższej i dalszej.
Ale moim zdaniem, jako doświadczonej ruskiej agentki, Właddimir Władimirowicz popełnia jeden podstawowy błąd. On ciągle  mysli, że obecnie ma do czynienia z przygłupami od ośmiorniczek. Nie potrafi docenić, czy też nie chce bezmiar geniuszu naszego strategosa nad strategosami, którego to prawą ręka jest drugi ciągle niedoceniany geniusz, Antek. Więc drżyj Putinie!!! Twoja nędzna prowokacja i tak wyjdzie na jaw.  Chciałeś opluć i pohańbić tych, którzy walczą w Donbasie o wolną i godną Europę? Nie z nami takie numery, Putin.   My dobrze wiemy, że ciągle próbujesz włożyć swój wraży kij w szprychy motoru „Bandera”, który to jest symbolem współpracy polsko-ukraińskiej, myśląc że uda ci się doprowadzić do kraksy i wywrotki? Nasz wspólny polsko-ukraiński motor pędzi w przyjaźni zbyt szybko jak na powolność i podłość twoich opieszałych służb. Motor ten już pędzi ze zbyt zawrotną prędkością, byś mógł cośkolwiek pojąć z bezmiaru geniusza naszego strategosa nad strategosami. Najlepiej będzie dla ciebie, jak skończysz z tymi podłymi i prymitywnymi prowokacjami i dasz sobie spokój.
Nasz wielki wódz i tak już dawno przejrzał twoje nędzne zamiary, więc po co to robisz. Zamiast dołączyć do nas, by wspólnie usunąć z Syrii tyrana Assada, lepiej byś oddał zagrabiony Krym i Donbas, naszemu strategicznemu sojusznikowi na naszej wschodniej flance, póki nie jest jeszcze za późno, bo Jaro wraz z Antkiem nie mają jeszcze czasu, by sie do ciebie dobrać. A jak już znajdą chwilkę czasu, to twoja matuszka Rossija przeżyje taką smutę, jakiej sobie nawet nie jesteś w stanie wyobrazić. 

 

KOMENTARZE

 • sojusznik PIsa banderland
  gieroje sine od taniej wódki i resztek sała szturmują polskie granice ,zamknięte przed bydłem od siekier i cepa na czas striptizu NATO i wesołości młodych.
  Panie Zorro ,czy jesteś gierojem i pogonisz do roboty Pro-kurę ,a sąd wyda wyrok by "cudzoziemscy"z banderlandii mogli "odpocząć" w polskim więzieniu ?
 • W Polsce bezpieka PiS ABW ludzi aresztują za takie jak Twoje poglądy autorko.
  Dwa tygodnie temu aresztowano faceta z Torunia,bo pisał komentarze w Internecie jak w/w. [żródło- "GW"].
 • @Seth 19:03:59
  Kolego, Mańka miezka w Chicago.
 • @Casey 20:43:43
  Donosisz na Mańkę?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930