Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Ksiądz Jerzy Popiełuszko i Magdalenka-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawa wyjaśnienia zbrodnii na księdzu Jerzym Popiełuuszce, chyba najmocniej zcementowała wszystkich udziałowców porozumienia w Magdalence: gangsterów gen. Kiszczaka, jego agentów reprezentujących tzw. stronę społeczną i Episkopat.

 Wiem,  że w tym momencie pisząc znowu o Magdalence, staję się dla niektórych czytelników nudna, bo ileż razy można ciągle  o tym samym. Jednak zamierzam w dalszym ciągu pisać o porozumieniu gangów w Magdalence, ponieważ ciągle o tym porozumieniu wiemy bardzo mało, lub prawie nic. Lech Kaczyński utrzymywał twardo, że w Magdalence nie zawarto żadnego porozumienia, co stwierdzał parokrotnie autorytatywnie, ponieważ jak twierdził, był uczestnikiem wszystkich spotkań bliskiego stopnia.

W październiku 1984 roku popełniono mord na najpopularniejszym wówczas wśród sympatyków „Solidarności”, ksiedzu Jerzym Popiełuszko. Wśrod oprawców których ówczesna komunistyczna władza zdecydowała sie ujawnić, byli czterej wysocy rangą oficerowie SB. Na tych czterech oficerach skończyło się śledztwo, a oni sami otrzymali piękne wyroki.
Wydawało się, że jak komuna upadła, to wreszcie dowiemy się, jakie było tło mordu na księdzu Jerzym i kto jest  głównym winowajcą oraz organizatorem najgłośniejszej zbrodnii lat 80-tych XX wieku. Jak wiadomo, do tej pory nikt z tak zwanego eliciarstwa się nawet nie zająknął od czasu porozumienia w Magdalence. Kiedy umarli ojcowie chrzestni mafii magdalenkowej, gen. Kiszczak i Jaruzelski, oraz kiedy za miłościwie nam panującego Jaroslawa Majdaniarza doszło do rzeczy niesłychanej, a mianowicie do przejęcia prywatnych archiwów obu generałów, to nareszcie dowiemy się całej prawdy nie tylko o zbrodni na księdzu Jerzym. Rzucono nam na pożarcie tylko mędrca Europy, Kukuńka. I dalej nic nie wiadomo, co sie dzieje z prywatnymi archiwami obu generałów. Wieść gminna niesie, że są w IPN, więc nie wypada zaprzeczać.
Jest jednak duże podobieństwo pomiędzy Antkiem a Kukuńkiem. Kto ich słucha i bierze to na poważnie, co ci goście wygadują, sam sobie szkodzi. Jak Antek powiedział, że banderowska Ukraina nic za friko nie dostanie, to dostała jak tylko PiS doszedł do władzy, 1 miliard euro bezzwrotnej pożyczki. Jak Antek w Chicago zapewniał, że jak tylko PiS dojdzie do władzy, to aneks do raportu natychmiast zostanie opublikowny. Jestem pewna na sto procent, że gdyby ktokolwiek zapytał Antka o pełne wyjaśnienie zbrodni na księdzu Jerzym Popiełuszce, to by też usłyszał, że PiS natychmiast to wyjaśni, jak tylko dojdzie do władzy.
Myśląc o Magdalence i zbrodni na księdzu Jerzym, musimy ciągle pamiętać, że trzecią stroną układającą się z  gangsterami Kiszczaka i Jaruzelskiego byli przedstawiciele Episkopatu. Myślę że sprawa zbrodni na księdzu Popiełuszce, była dosyć mocną kartą przetargową w rękach komunistycznych, magdalenkowych gangsterów. Ilu było donosicieli w Episkopacie i w Kuriach diecezjalnych, tego moglibyśmy sie dowiedzieć tylko po totalnej lustracji, która to jest najważniejszym kluczem do naprawy państwa. Bez lustracji mamy tylko podawanie Polakom tematów zastępczych, byleby nikt nie ruszał bardzo niewygodnego tematu dla beneficjentów magdalenkowych.
Tajemnica mordu na księdzu Jerzym scementowała gangsterów magdalenkowych, od zdrajców i zaprzańców po patriotów inaczej, oraz Episkopat. Ponadto Kościół Katolicki w try miga odzyskał swoją własność i osobiście nie przypominam sobie, by kiedykolwiek upomniał się o własność wszystkich Polaków. Przypominam sobie z tamtych czasów że zaraz po pierwszych posiedzeniach sejmu, zakony w Krakowie, żądały księżycowych sum, za wynajęcie ruder w centrum Krakowa, jakie dostały po komunistach, jako zwrot swojej własności.
Jestem prawie pewna, że gangsterzy magdalenkowi, szachowali Episkopat, przeróżnymi kompromatami, takimi jak chociażby sprawa arcybiskupa Petza. Równiez spolegliwość kolejnego arcybiskupa Życińskiego, wobec nowych wyzwań, była niczym postępowanie księży patriotów z czasów stalinowskich. Pamiętam że byłam bardzo ciekawa jakie stanowisko zajmie Kościół, kiedy była pierwsza  widowiskowa prywatyzacja Wedla. Nie doczekałam się niestety żadnej reakcji.
Myślę,że do tej pory Episkopat jest dobrze kontrolowany przez magdalenkowców, którzy dysponują wystarczającymi kompromatami, uniemożliwiającymi biskupom, podejmowanie zasadniczych decyzji w sprawach podstawowych dla polskiego narodu, zgodnych z polską racją stanu. Zresztą niby dlaczego, skoro Episkopat podlega rzymskiej centrali z wladcą absolutnym, mającego w głębokim poważaniu polską rację stanu.     
Od 1989 roku czekam na wyjaśnienie i ukaranie właściwych zbrodniarzy, którzy to zamordowali księdza Jerzego. Nie mam złudzeń, że dopóki władzę trzyma jakiekolwiek stronnictwo z magdalenkowego nadania, a więc PiS, PO, SLD PSL, Nowoczesna, sprawa mordu na księdzu Jerzym, nigdy nie zostanie wyjaśniona. Jak do tej pory nie możemy się doczekać pełnego wyjaśnienia sprawy zamordowania Stanisława Pyjasa, to co dopiero oczekiwać pełnego wyjaśnienia mordu na księdzu Jerzym.
Zwracam tutaj szczególną uwagę, że Kościół nigdy po 1989 roku, kategorycznie i zdecydowanie nie domagał się wyjaśnienia sprawy morderstwa księdza Jerzego. Episkopat się w pełni zadowolił osądzeniem czterech wystawionych na odstrzał ludzi Kiszczaka i na tym absolutnie poprzestał. Cały problem z wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zbrodni na księdzu Jerzym, polega na tym, że najbardziej przeciwny jest temu Kościół. Problem milczenia Kościoła,  zwłaszcza Episkopatu, pokazuje jak SB musiała infiltrować skutecznie to środowisko. Ilu było agentów SB w kuriach diecezjalnych, tego dowiedzielibyśmy się dopiero po przeprowadzeniu totalnej lustarcji, a tego najbardziej obawia się Kościół. Zamiast zmierzyć się z prawdą o samym sobie, woli zamiatać sprawę jakiejkolwiek lustracji pod przysłowiowy dywan. Zwracam również uwagę na tubę propagandową Kościołą , jaką jest Radio Maryja. Nie przypominam sobie żadnej zmasowanej akcji propagandowej ks. Rydzyka, by kiedykolwiek naciskała jakąś zmasowaną akcją na wyjaśnienie zbrodnii na księdzu Jerzym. A przecież mają możliwości ku temu nieprawdopodobnie wielkie, zwłaszcza teraz.
Również dzisiaj nie robię sobie żadnej nadziei na wyjaśnienie wszystkich okoliczności zbrodni, bo niby czym się różni obóz zdrajców i zaprzańców od patriotów inaczej.Dwie główne partyjki są całkowicie zależne od swoich mocodawców z Magdalenki. To właśnie układ magdalenkowy przypieczętował i zamknął sprawę śmierci księdza Jerzego. A czego można było oczekiwać po Magdalence, Skoro dogadywali sie tam agenci Kiszczaka reprezentujący tzw. stronę społeczną, jak również agenci Kiszczaka reprezentujący Episkopat.
Początek wyjaśnienia m.in. zbrodni na księdzu Jerzym, moglibyśmy dopiero oczekiwać po przeprowadzeniu totalnej lustracji. Wielokrotnie podkreślałam i dalej podkreslam, że PiS ze swoja paytriotycznie inaczej warszafką z Jarkiem i Antkiem na czele, nie będą podcinali gałęzi na której siedzą. Również młody pisowski narybek, jak prezydent Duda i jego consigliere Szczerski, są wierni porozumieniu magdalenkowemu.
Dalej nic nie wiadomo, czy legendarny aneks do raportu o WSI, znajduje sie w czeluściach kancelarii prezydenta. Identycznie jest ze sprawą księdza Jerzego. Szkoda czasu na pisanie petycji w tej sprawie do jakiegokolwiek urzędu, zarządzanemu przez PiS. Identycznie jak z PO.
Zamiast przeprowadzenia tootalnej lustracji, po spektaklu z TK, mamy kolejny spektakl w postaci audytu poszczególnych ministerstw zarządzanych wcześniej przez PO i PSL. Skoro nie możemy się doczekać wyjaśnienia sprawy łapówki, jaką dały USA polskim WSI, czy tez sprawy finansowania przez niemiecki wywiad początków działalności partii Tuska i Bieleckiego, to co dopiero oczekiwać pełnego wyjaśnienia zbrodnii  na księdzu Jerzym gdzie dodatkowo komplikuje sie sprawa wyjaśnienia udziału ludzi Kościoła.
Więc zamiast zabierać sie za rzeczywistą naprawę Państwa Polskiego, poprzez totalna lustrację, będziemy mieli kolejny festiwal audytów i wzajemnych oskarżeń. Może parę płotek uzgodnionych wcześniej przez magdalenkowych decydentów pojdzie siedzieć po otrzymaniu pięknych wyroków, zajmując ogłupiały pisowski elektorat, który myśli że jak nawet paru aferzystów drobniejszego płazu pójdzie siedzieć, to wtedy nastapi reforma państwa, bo przecież prawu i sprawiedliwości nie sposób sie oprzeć zwlaszcza pod rzadami Jarka i Antka, którym to Magdalenka powierzyła zewnętrzne znamiona władzy.

 

KOMENTARZE

 • Potrzebna jest tylko decyzja prezesa!
  Prokurator Witkowski jest gotów do wszczęcia tego procesu tylko nie ma takiej woli ze strony PiS-u a konkretnie prez. Kaczyńskiego.
  Witkowski nigdy w życiu nie przegrał żadnego procesu i tym razem doprowadziłby sprawę do końca.
 • Warto obejrzeć
  https://www.youtube.com/watch?v=8nRfTemqXvA
 • Autorka
  Precyzyjnie jak zwykle ;-)
  Pozdrawiam
  PS
  Haendel perła prawdziwa
 • @
  Będzie inaczej, kiedy debilny Bogumił Boguchwał vel LoneStar vel Pope Nimrod zostanie ponownie wykopany z NEon'u. Tym razem NA ZAWSZE!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930