Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Tylko totalna lustracja nas wyzwoli - widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najgroźniejszym zjawiskiem dla Polski od 1989 roku, ne jest spodziewana głównie przez pisowskie eliciarstwo, inwazja rosyjskich wojsk, a niezlustrowane agentury obcych państw w polskich kręgach decyzyjnych.

 Dlaczego po raz kolejny wyciągam, czy też odgrzewam stary zjełczały kotlet w postaci mędrca Europy,  niejakiego Bolka, czy jak  kto woli Kukuńka? Dlaczego właśnie robię to teraz? Przecież po sławnej wizycie wdowy po generale Kiszczaku w IPN minęło już ponad miesiąc i wylano na ten temat morze atramentu i w zasadzie powiedziano wszystko. No prawie wszystko.

Wiemy że nasz skarb narodowy Kukuniek, wił się jak piskorz, tworząc z każdym dniem w tempie stachanowskim coraz to nowe koncepcje, usiłując udowodnić, że Bolek to nie on. Na „tragedię” naszego skarbu narodowego, czy jak kto woli mędrca Europy, tytana myśli o pożytkach plusów ujemnych i plusów dodatnich, będących ogromnym wkładem we współczesną światową naukę, ogromna większość Polaków pozostała zupełnie obojętna.
Nie wiem kto i po co kazał Kiszczakowej iść do IPN z aktami niejakiego Bolka, ale myślę że to jest już otwarta wojna między gangami magdalenkowymi o rzeczywistą władzę. Nasze kochane chłopaki tym razem z PiS, którym w imieniu gangów magdalenkowych powierzono zewnętrzne znamiona władzy, jakby nabrali wody w usta, nie wypowiadając się co do istoty problemu, jakie wywołała ponownie sprawa Bolka.
Chłopaki i dziewczęta z PiS wolą się przekomarzać z innymi przedstawicielami gangów w Parlamencie, na tematy zastępcze, takie jak ostatnio wywołany temat katastrofy-zamachu smoleńskiego, lub inne sprawy o  trzeciorzędnym znaczeniu, takie jak m. in. 500+, czy też już nudny sppór o trybunał konstytucyjny,byleby nic nie powiedzieć o sprawie najważniejszej dla państwa polskiego, a mianowicie o totalnej i rzeczywistej lustracji.
Przeciwnicy lustracji powiedzą oczywiście, że osoby zwiazane z dawnym komunistycznym reżymem już większość z nich dawno umarła, a ci którzy jeszcze żyją, są odsunięci od rzeczywistego udziału we władzy i raczej mają z racji podeszłego wieku, głównie problemy natury zdrowotnej.
Nasuwa się w związku ze sprawą Bolka następujące pytanie. Dlaczego tylko ujawniono akta Bolka i skoncentrowano sie tylko na nim, tak jakby innych szatanów z szafy Kiszczaka nie było czynnych.  Wydaje mi się, że dalej nic się nie dowiemy poza ujawnionymi już aktami Bolka. A przecież coś naszło nagle prokuratorów z IPN, do wizyty w willi gen. Jaruzelskiego i też wynieść stamtąd jakieś prywatne akta generała. Po burzy medialnej trwającej przez parę dni nagle nastała cisza, która prawdopodobnie będzie trwała dopóki władzę z powiernictwa Magdalenki dzierży PiS.
Warto ciągle przypominać, że w kampanii przedwyborczej, kadydaci z PiS na posłów i senatorów ciągle powtarzali, że jak tylko PiS dojdzie do władzy, to prawie natychmiast zostanie przeprowadzona lustracja, a Antek Macierewicz zapewniał w Chicaago, że zostanie upubliczniony aneks do raportu o WSI, w którym to spisane są czyny i rozmowy.
Oczywiście, że wizyta Kiszczakowej w IPN, wywołała temat powszechnej i totalnej lustracji. Kto i dlaczego kazał iść Kiszczakowej  do IPN, ten wiedział że musi kogoś wydać na publiczny żer, zaś odkrywca plusów ujemnych i plusów dodatnich idealnie się do tego mógł nadawać, zwłaszcza jak buńczucznie zapowiadał, jak pozbędzie się szybko znienawidzonego PiS. Znienawidzonego tylko i wyłącznie na użytek propagandowy.
Mocodawcy naszych magdalenkowych nadzorców musieli już mieć dość wygłupów Kukuńka, ponieważ przez swoją głupotę mógłby coś wychlapać, więc karta Wałęsy musiała zostać wyeliminowana z gry. Ponieważ dla rozgrywania Polonii Amerykańskiej Kukuniek nie mógł już niczego ugrać, ale również żeby na innych polach walki nie grać już mocno znaczoną kartą Kukuńka, postanowiono skończyć z Kukuńkiem wydaje mi się że już raz na zawsze.
Cóż więc starano się ukryć, przy okazji ujawnienia oryginalnych aktów Kukuńka z szafy Kiszczaka, dowodzących niezbicie jego współpracy z komunistyczną bezpieką. Zwracam uwagę na dwie sprawy. O ile Kiszczakowa poszła dobrowolnie, a nawet musiała czekać na audiencję u prezesa IPN, niczym cesarz niemiecki w Canossie, tak rodzina gen. Jaruzelskiego nie chciała się dobrowolnie pozbyć swoich głównych atutów i trzeba było naglego najścia prokuratorów z IPN w świetle kamer telewizyjnych. Ale chyba tylko wielbiciele naszego geniusza strategii, którego to wystrugała z banana Magdalenka, są tylko w stanie uwierzyć, że w domu generała Jaruzelskiego byli akurat prokuratorzy IPN.
Osobiście nie chce mi się wierzyć, by wszystkie akta trafiły do IPN, trafiła do nich zapewne jakaś niewielka cząstka, nie mająca żadnej politycznej wagi, np. akta Bolka. Komu więc zatem zależało, by prywatne archiwa generałów Kiszczaka i Jaruzelskiego, nie ujrzały nigdy światła dziennego, oraz do czyich rąk tak naprawdę trafiły, bo jestem pewna że nie do IPN. Najważniejsze pytanie, to oczywiście co zawierały.
Dlaczego nie zdecydowano się wcześniej na rewizję i zabranie wszystkich akt przechowywanych w domach generałów? Wiara w to, że dokonano tego z inicjatywy prezesa IPN, to tak jakby uwierzyć w to, że gen. Petelicki wstąpił do SB, by spełniać dobre uczynki.
Aby sobie odpowiedzieć na te zasadnicze pytania, trzeba się znowu cofnąć do mrocznych czasów Magdalenki. W Magdalence nastąpiła zmowa gangów, co do kolejnej okupacji Polski. Do 1989 roku był tylko jeden okupant i  niemalże każde dziecko w przedszkolu wiedziało, kto okupuje Polskę. Dzisiaj to nawet uczone profesory nie bardzo wiedzą, kto jest głównym okupantem Polski, tylko duraczą ogłupionych rodaków frazesami o demokracji, ale tak jak dawniej, czyli do roku 1989, nikt nie wierzył w komuunizm jako stadium najwyższej demokracji, tak dzisiaj to już chyba tylko ogłupiałe redaktorzyny z wpolityce.pl wierzą,że PiS wraz ze swoim strategosem nad strategosami, przywrócą wiarę w demokrację i praworządność.
Więc teraz okupantów po Magdalence jest kilku łatwo rozpoznawalnych, a są to przede wszystkim USA, Niemcy, Rosja i Izrael, oraz Ukraina. Może zacznę od Rosji.
Rosja jako spadkobierczyni po ZSRR, przejęła jego funkcje imperialne, które po okresie wielkiej smuty Jelcyna, pod zarządem powierniczym KGB w osobie prezydenta Putina, zaczynają się coraz bardziej artykułować, a cele są już zdefiniowane.  Ograniczę się w tej notce tylko do Polski.  Nie uwierzę, że dawniejsi komunistyczni agenci, jak byli żołnierze WSI przeszli bezboleśnie do obozu głównego przeciwnika Rosji, Ameryki. Główny zarządca wywiadu wojskowego gen. Kiszczak, polecił zrobić kopię wszystkich agentów bezpieki wojskowej i cywilnej w trzech egzemplarzach. Jeden z nich dostał się w ręce moskiewskie, ponieważ kiedy to sporządzano rzeczywistą listę agentów, polskie służby były pod całkowitą kontrolą KGB i GRU. A musimy pamiętać, że Rosjanie obok tych znanych polskich agentów, mieli również swoich, nieznanych Kiszczakowi i podległym jemu służbom. Więc odłużmy na bok bajeczki, jakk to wielki patriota Antek Macierewicz walczy skutecznie z ruską agenturą. Rosja i tak osiąga swoje cele w Polsce, przede wszystkim biznesowe, chociażby sławetna umowa gazowa zawarta zaraz po katastrofie-zamachu smoleńskim z wielką korzyścią dla Rosji.  Wlaśnie na tym przykładzie widać, jak Rosji wcale nie jest potrzebny żaden najazd jej wojsk na Polskę, wystarczy mieć swoich ludzi w kręgach decyzyjnych  Polski, by osiągnąć co się tylko chce.  Natomiast najazd rosyjskich wojsk na Polskę to są olbrzymie wydatki na  armię jak również ogromne koszty okupacji, o  czym przekonała się  Ameryka okupując Irak i w przeciągu pięciu lat, skończyło się to dla niej gigantyczną katastrofą finansową. Po co Rosja miałaby tracić pieniądze, na niepotrzebną jej wojnę i okupację Polski. Świadczy to tylko o niedojrzałości politycznej obecnego pisowskiego eliciarstwa z Jarosławem Majdaniarzem na czele, albo o w pełni wysługiwanie się obcym państwom.
Tak więc w przypadku Rosji straszenie nas Polaków najazdem Rosjan w wykonaniu głównie pisowskiego eliciarstwa, zwłaszcza po zamachu stanu na Ukrainie, świadczy nie o geniuszu strategicznym Jarosława Majdaniarza, a raczej o jego niezrozumieniu istoty problemu lustracji . Warto tutaj wspomnieć o początkach kariery politycznej głównej pisowskiej ikony, Lecha Kaczyńskiego w mrokach Magdalenki.Był on jedyną osobą uczestniczącą w rzeczywistym podziale władzy w Magdalence w późniejszym PiS. Tak więc na przykładzie umowy gazowej Polski z Rosją, widzimy gdzie tkwi główny problem Polski, a raczej jej tragedii czy jak ktoś woli dramatu.
Niezlustrowana agentura rosyjska może robić w Polsce co się jej podoba, wywołując przy okazji kryzysu ukraińskiego nastroje antyrosyjskie w Polsce, by odwrócić uwagę od prawdziwych, pożądanych celów Rosji w Polsce. Rosyjska agentura jest więc klasycznym przykładem, jak osiągać swoje cele polityczne i gospodarcze bez uciekania się do bardzo kosztownych awantur wojennych.
Rosja musiała znać dobrze  zawartość szaf Kiszczaka i Jaruzelskiego, więc nie musiała się uciekać do swojej agentury, by w taki sposób posiąść zawartość tychże szaf. Nie wiadomo i bardzo trudno jest ocenić, jakie szkody dla polskiej racji stanu mogła wyrządzić sprawnie działąjąca agentura rosyjska, dopóki Państwo Polskie nie przeprowadzi totalnej lustracji.
  Natomiast zawartością szaf Jaruzelskiego i Kiszczaka z pewnością była zainteresowana agentura amerykańska, izraelska i niemiecka. Celowo łączę te agentury, gdyż one mają wobec Polski wspólne cele. Po pierwsze Niemcy nigdy nie opublikowali danych akt STASI, komunistycznej bezpieki NRD, odnośnie polskich agentów pracujących dla NRD. A wiemy że zaraz po 1989 roku, zaczyna się wielka promocja Niemiec na terenie Polski, połączona z przejmowaniem przede wszystkim tytułów prasowych jak również wszystkich polskich przedsiębiorstw, które mogłyby konkurować z niektórymi wyrobami niemieckiego przemysłu. Po wchłonięciu Polski przez UE, z błogosławieństwem polskiego papieża, na warunkach niemieckich, polska gospodarka stała się kompatybilna z gospodarką niemiecką w takim stopniu, by Polska pozostała rynkiem zbytu dla przemysłu niemieckiego. Oczywiście przy wydatnym udziale niemieckiej agentury w polskich kręgach decyzyjnych.
Bez totalnej lustracji tego nie zmienimy. Do tego dochodzi jeszcze wielkie niemieckie kłamstwo o polskich obozach koncentracyjnych. Akcja ta jest początkiem zdejmowania winy z Niemiec, które w czasach panowania Adolfa Hitlera, rozpoczęły proces eksterminacji ludności żydowskiej, następne w kolejce były narody słowiańskie zamieszkujące Europę Wschodnią. Warto wspomnieć, że Hitler i jego niedoszły zamachowiec von Stauffenberg, w sprawie narodów słowiańskich mieli identyczne poglądy i jestem pewna, że dzisiejsze elity niemieckie wszystkich partyjnych opcji, mają takie same poglądy na Polaków, jak ich przodkowie sprzed lat.
Jeśli chodzi o USA i Izrael, bo te państwa trzeba połączyć, by dowiedzieć się że mają wspólne cele, bardzo  szkodzące Polsce, pod każdym prawie względem. Aby to zrozumieć Polacy muszą sobie uświadomić, że tyle złego co zrobiła ekipa Reagana dla Polski, poza Roosweltem nie zrobił żaden inny rząd USA. Przede wszystkim musimy pamiętać że ekipa Reagana dokonała zasadniczego i jak najbardziej fatalnego w skutkach przede wszystkim dla Ameryki i Polski wyboru. Wybór ten polegał na tym, że pierwszeństwo w polityce zagranicznej USA zajął Izrael  z fatalnymi następstwami dla przede wszyskim USA, oraz całego świata, w tym Polski, skutkującymi do dzisiaj.  
W tej notce interesuje mnie wyłącznie Polska, więc poświęcę nieco czasu, by przedstawić fatalne i świadome w skutkach działania ekipy Reagana dla Polski. Musimy koniecznie przypomnieć, że to ekipa Reagana przygotowała zmiany polityczne w Polsce, które to zaowocowały tzw. upadkiem komunizmu. W ogólnym dealu ekipy Reagana z ZSRR, chodziło nie tyle o upadek komunizmu, tylko o emigrację rosyjskich Żydów z Rosji do Izraela. Zgodnie z obietnicą daną przez Reagana Gorbaczowowi, że żadnemu zbrodniarzowi komunistycznemu nie spadnie włos z głowy, przystąpiono do tzw. transformacji ustrojowej.
Dlaczego więc ekipie Reagana zależało na tym, by żadnemu zbrodniarzowi komunistycznemu w Polsce nie spadł włos z głowy? Ponieważ duży odsetek zbrodniarzy stanowili Polacy żydowskiego pochodzenia. Pamiętamy jaki był potworny jazgot, kiedy to zaczęto nam Polakom wmawiać, jakim to okrutnym narodem byliśmy wobec Żydów przez cały czas wspólnego życia na terytorium Polski. Prym oskarżania nas Polaków za zbrodnie na Żydach wiedli byli komunistyczni aparatczycy, lub ich potomkowie, czego klasycznym przykładem jest do dzisiaj Adam Szechter.
Rzetelna i totalna lustracja ukazałaby ogrom zbrodni polskich Żydów na narodzie polskim zwłaszcza w okresie stalinowskiego, komunistycznego terroru. A w zamyśle ekipy Reagana przygotowującej transformację w Posce, to Żydzi mieli być wyłacznie ofiarami Polaków już w czasie drugiej wojny. Wtedy też zaplanowano wypłacenie przez polskich podatników, amerykańskim żydowskim organizacjom znanym jako „Holocaust Industry”, kwoty wziętej z sufitu 65 miliardów USD, za mienie żydowskie pozostawione w Polsce przez obywateli polskich żydowskiego pochodzenia.  Pomimo faktu, że sprawy te uregulowano za czasów miłościwie nam panującego tow. Wiesława, odpowiednią umową miedzy rządami PRL i USA.
Więc gdyby przeprowadzono totalną lustrację, okazałoby się, że „Holocaust Industry” chce ograbić Polskę bezprawnie  i tylko jawna agentura zgodziłaby sie wypłacić ten haniebny haracz. To właśnie totalna lustracja pokazałaby prawdę o ogromie zbrodni Żydów na narodzie polskim nasłanych przez Stalina, posługujących się językiem polskim i ukrywających sie pod polskimi nazwiskami.
Być może nazwiska komunistycznych zbrodniarzy żydowskiego pochodzenia, nasłanych przez Stalina i wykaz ich zbrodni na narodzie polskim, były głównym atutem szaf Kiszczaka i Jaruzelskiego, które chciał posiąść wywiad amerykański i izraelski.Gdyby to była prawda, stawia to obecne pisowskie władze jako  jawną agenturę szkodzącą jak poprzednia ekipa polskiej racji stanu.
Jeśli tego nie zrobimy, czyli nie wyberzemy naszych rzeczywistych przedstawicieli do naszego, polskiego parlamentu, który to zadecyduje o przeprowadzeniu totalnej lustracji, to po wypłaceniu żydowskim organizacjom holokaustniczym kwoty 65 miliardów USD, to będziemy wkrótce wyłacać Niemcom odszkodowanie za „bezprawną” okupację ziem zabranych im po 1945 roku, oraz wypłatę rodzinom niemieckim kwot wziętych z sufitu, za traumę jaką ponieśli ich przodkowie podczas akcji przesiedleńczej zaraz po wojnie.  Nastepni w kolejce po pieniądze polskich podatników ustawią się Rosjanie i Ukraińcy.
Ten cały scenariusz to nie żadne political fiction, tylko naga, okrutna prawda, jeśli Polacy świadomie nie wybiorą władz zdolnych do przeprowadzenia totalnej i rzeczywistej lustracji. W chwili obecnej największa przeszkodą do przeprowadzenia jej sa dwie najważniejsze osoby: Jarosław zwany Majdaniarzem i Antek zwany Trzy wybuchy w jednym.
Ostatnio będąc na występie gościnnym Pana Grzegorza Brauna w Chicago, doszłam do wniosku, że ten cały ruch promujący Chrystusa na Króla Polski, jest jednym wielkim nieporozumieniem. Szukanie zbawienia Polski w osobie Chrystusa, jest marnowaniem dobrej energii tysięcy Polonusów. Zamiast działać świadomie i przekonywać Polaków o tym co jest dla Polski najwazniejsze, całą energię wykorzystuje się do zanoszenia modłów o to by Chrystus jako Przyyszły Król Polski nas wyzwolił spod okupacji obcyh agentur.
Wydaje mi się, że takie ruchy religijne są doskonałym prezentem dla wrogów Polski, ponieważ kierują energię Polaków pożądanym przez naszych wrogów kierunku.

 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • ----------Polacy !
  -POWINNIŚMY UTWORZYĆ DRUGI !! SEJM !. Zwyczajnie ! utworzyć drugi Sejm , gdzieś w polskim mieście . Kandydaci musieliby wykazać się polskim pochodzeniem do czwartego pokolenia.

  W ten sposób wyeliminowało by się żydów -zostali by we własnym GETCIE . Świadomość Polaków szybko przyniosłaby owoce .

  ŚWIAT MUSIAŁBY komentować -zdarzenie ! i ................
 • CO tu komentować
  Zacytuję wypowiedz - ordynarną chazara 100 Kopyt co PIS -da

  https://www.youtube.com/watch?v=jjaOtKp2Rpk

  1.30
 • Cóż może w tej chwili dać jakakolwiek lustracja ?
  Nawet jeśli się okaże że ten czy ów donosił, chociaż w "laickiej opozycji" donosili wszyscy bo to się opłacało, to zaraz się okaże że albo donosił do "ludziów honoru" i prowadził z nimi grę operacyjną albo do ówczesnych przyjaciół rządzących w bratnim imperium, którzy po akcji "Most" w której uciekli przed gniewem złego Moskala, okazali się władcami naszego nowego, wolnego już kraju a więc bezsprzecznie donosicielstwo było właściwe. Mogli też donosić do naszych ówczesnych wrogów którzy jednak okazali się przyjaciółmi naszego nowego, wolnego kraju, co i w tym wypadku czyni donosicielstwo czynem chwalebnym.
  Lustracja spowoduje więc wysyp państwowych odznaczeń, posypią się za chwalebną działalność specjalne dodatki do wypasionych emerytur, co młodsi otrzymają należne, atrakcyjne placówki, inni dziedziczne synekury w instytucjach unijnych ...
  I tylko prosty polski lud do końca zgłupieje !
 • Sukces lustracji
  .
  Lustracja w Polsce nie jest niczym nowym, już okupant Niemiec przeprowadził po II Wojnie lustrację. Elementy nazistowskie zostały kategorycznie wyeliminowane z organów administracji i państwa, naturalnie za wyłączeniem tych, którzy byli dla okupanta niezbędni z racji ich wyszkolenia do wypełniania zadań administracji i innych organów państwa jak choćby sądownictwa. Oznaczało to, że praktycznie całość kadry sędziów przejęła obowiązki sądzenia byłych nazistów za zbrodnie nazistowskie.

  Podobnie postąpiono z policją i innymi siłami fachowymi. Szczególnie atrakcyjni dla okupanta byli pracownicy służb informacyjnych, ci ze znajomością wschodniego przeciwnika ZSRR stali się wręcz cennym łupem wojennym. Podobnie cennym łupem wojennym dla okupanta byli inżynierowie w takich dziedzinach jak zbrojenia, chemia i t.p. jak również patenty i wiedza fachowa. Tan znajdujemy wkrótce von Brauna w USA w programie budowy rakiet nośnych.

  I proszę się nie dziwić, wykształcenie czy wyszkolenie fachowców w niektórych dziedzinach administracji czy służb jest nie tylko długotrwałe ale i uciążliwe, a okupant musiał zorganizować życie w dawnej III Rzeszy zaraz po zajęciu kraju, tzn. od 1945 roku i nie miał czasu na szkolenie czy podobne wydziwiania.

  Michalkiewicz utrzymuje, że służby informacyjne PRL przeszły po roku 1989 „w zwartym szyku” an służbę tegoż okupanta. To jest nie tylko prawdopodobne, ale jedynie możliwe. Dla nowych władz byli specjaliści od wywiadu ZSRR cennym łupem, nowe władze na pewno nie wyrzucili takie podarowanego im skarbu do odpadów. Do dziś stanowią oni trzon organizacji państwa.

  Naturalnie jest Polska przedmiotem zainteresowani nie tylko okupanta ale także służb krajów europejski, BW, także kraje azjatyckie mają w Polsce swoich informatorów, i te wszystkie starają się pozyskać wyszkolonych już w Polsce informatorów.

  Ten stan rzeczy i możliwości tak określają przedstawiciele patriotycznej grupy o tajemniczej nazwie PiS

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/pis-moze-tylko-przy-udziale-usa.html

  która mnie kojarzy się ze słynnym brukselskim manneken pis

  - http://bruksela.lovetotravel.pl/manneken_pis

  nawiasem mówiąc daleko bardziej popularnym, niż nasz. Swoboda działania zarówno naszego jak brukselskiego jest podobna, oni mogą się ...

  I po tych przykładach czytelnik może sobie postawić pytanie, czy lustracja jest możliwa i jaki może mieć sens w tym absurdalnym ale za to realnym świecie ?
 • Lustracja.
  Za czasów PRL, jak ktoś był agentem SB, UB był po prostu agentem policji politycznej, chroniącej kraj uznany przez ONZ za państwo, które miało prawa bronić swojej państwowości.
  Czy Wałęsa był Bolkiem czy nie, mnie osobiście to nie interesuje.
  Rosyjska agentura: za czasów PRL wiadomo było nawet przedszkolakowi, że jesteśmy w sojuszu i przyjaźni z ZSRR. A zatem cóż to za agentura o której wszyscy wiedzieli?
  Prawdziwa agentura, tajna agentura, zagnieździła się w Polsce z działań CIA, Mossad itd. aby obalić PRL. A któż to wtedy był ową agenturą? Magdalenka się kłania.
  Obalili PRL a nie chcą się przyznać, że brali kasę od CIA i Mossad? Tak jak do Kiejkutów?
  Czego się tu wstydzić? Niech się przyznają, że brali kasę aby obalić PRL i wtedy będzie lustracja jak należy. Że teraz jesteśmy w sojuszu i przyjaźni z USRAelem, tak jak kiedyś z ZSRR. Niech dzieci w przedszkolu o tym się dowiedzą bo niby dlaczego nie?
 • Prawda Nas wyzwoli
  .
  Oczywiście, samochód , bez jednego koła stoi w miejscu.

  Brak czwartego koła i stoimy w miejscu. Więc, żadne modły i lustracje dla pojazdu, nie wyczarują brakującego elementu systemu ruchu.

  Tak więc próby totalnej, lustracji samochodu, ani Chrystus Królem braku koła nie zastąpi.

  Mówił dziad do obrazu, że trój-podział władzy nie daje demokracji, a obraz milczy, więc wszyscy będą płacić za milczenie:)

  Tylko prawdziwa demokracja w prawdziwej równowadze, może wprowadzić możliwość prostej jazdy do szczęścia: dwu-władza, lub czwór-władza.
  http://m.neon24.pl/fa9d34911ca0dd5271139001d3693f36,11,1.jpg
  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej Warszawa Wrocław
 • to nienastąpi
  Zrozumienie Polaków to trudny temat, ale odpowiem Pani, nie nastąpi sytuacja, że powstanie polski rząd.
  Wynika to ze zła, które Polacy mają w sobie. Są przekupni, skorzy do manipulacji, pyszni ( moja jest racja nawet kosztem państwa ), nieuczciwi.
  Cechy te szczególnie ujawniają się proporcjonalnie do zdobytej władzy.
  Dodatkowo Polacy niby są odważni, a rządzący to zwyczajni tchórze, ale to pewnie wynika z powyższego.
  Stawiam majątek, że każdy nawet najuczciwszy rząd zostanie szybko "oswojony " i doprowadzony do obecnych reguł rządzenia.
  Polakom pozostaje pozytywistyczne odbudowanie świadomości narodowej, uczciwości, skromności nieugiętości i wiara w siebie.
  Tylko takie społeczeństwo będzie odporne na Europejskie manipulacje.
  Obecnej Polsce prorokuję totalny upadek, zostanie na mapie z godłem i lokalnym językiem.
  Obecnie bardzo niewielu chce się to zmieniać.
  Pozdrawiam
 • @e-misjonarz 10:43:41
  Więc co jest Polskością, jak powinien myśleć Polak, kogo ma lubić by nie był posądzony o agenturalność?
  Dodam, że obecna religia została narzucona ludności tu zamieszkującej.
  Działanie na rzecz kościoła to jakby też działanie agenturalne.
 • BARDZO PRAWDZIWY TEKST, MY W WARSZAWIE WALCZYMY Z NIMI
  Ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ w roku 2008-mym uderzyła w samo jądro obcej agentury - zaczęliśmy się domagać wykopania Geremka z Powązek Wojskowych w Warszawie. Dzisiaj chadzanie na pogrzeby zbrodniarzy komunistycznych jest powszechnie lubianym sportem warszawiaków i Polaków przyjezdnych, ale wtedy, w roku 2008-mym byliśmy absolutnymi prekursorami.
  Ktoś podający się za syna owego ludobójcy okrągłostołowego dzwonił wtedy do mnie wtedy, po akcji wykopywania Geremka i obiecywał mi, że mnie zabije. No i po pięciu latach, w Szpitalu Wolskim obietnica zabicia mnie zaczęła być realizowana. Oszuści zarządzający Szpitalem sfingowali mi procesy, że niby chciałem zabić pewnego pacjenta. Potem się okazało, że ów pacjent, który złożył fałszywe zeznania przeciwko katolickiemu i polskiemu lekarzowi Eugeniuszowi Sendeckiemu - to jeden z ONYCH, współpracujący z Bezpieką psycholog, robiący doświadczenia na internowanych w czasie stanu wojennego. Szpitalem Wolskim w onym czasie zarządzał SLD-owski minister, jak powiadają - zięć innego zbrodniarza komunistycznego Eugeniusza Szyra. W Szpitalu Wolskim jako chirurg pracował w tamtym czasie syn Bronisława Geremka.
  Procesy trwają, ujawniają się kolejne osoby fałszujące dokumentację medyczną, ujawnia się zniewolenie izby lekarskiej, która również fałszuje dokumentację i nęka niewinnego lekarza polskiego.
  W sprawę zamieszani są ludzie z archiwum państwowego, z Narodowego Funduszu Zdrowia, Wojewoda Mazowiecki.
  Ów zięć Eugeniusza Szyra obecnie zasiada wśród doradców PiS-owskiego prezydenta Andrzeja Dudy, a ów pacjent składający fałszywe zeznania - pojawił się w Gazecie Polskiej.
  Pętla na szyjach Polaków w Generalnym Gubernatorstwie poszerzonym o Ziemie Północne i Zachodnie (nazwane to jest dla niepoznaki III-cią RP) - się zaciska. Zniewolenie narasta. Ludobójstwo idzie pełną parą. Nie jest tak ostentacyjne jak w KL Auschwitz, ale to jest prawdziwe ludobójstwo.
  Polonusi muszą być nieźle zniewoleni i ogłupieni, skoro nie przyglądają się STARANNIE sprawie Szpitala Wolskiego i Sendeckiego. Służba zdrowia jest nerwem w ubeckiej i żydowskiej okupacji GG dzisiaj. Ludzie się starzeją, jest oczywiste, że ONI bedą dążyć do masowego zabijania Polaków w podeszłym wieku. Temu służy systemowe fałszowanie dokumentacji medycznej i zastraszanie katolickich lekarzy polskich właśnie - żeby żaden katolicki polski lekarz nie pisnął jak będą zabijać naszych pacjentów.
  [z niepokojem spogląda w przyszłość]
 • Autor
  Nigdy i w zadnych okolicznosciach nie bedzie lustracji totalnej ale zawsze selektywna.Ani sluzby amerykanskie,niemieckie,Mossad ani nawe rosyjskie nie udostepnia nam archiwow abysmy mogli wertowac teczki agentow.
  Z dostepnych teczek polskich zostana usuniete dane osob przewerbowanych ,podwojnych agentow i mniejszosci narodowe-szczegolnie Zydzi i Niemcy.
  Czyli zostana ci ktorymi nie byly zainteresowane sluzby zachodnie albo (co gorsza) odmowily wspolpracy z tymi sluzbami.
 • 4+ dla Mańka, niczym niewyjęte
  Wpis w sumie niezły, trochę za długi, ale z ciekawością przeczytałem. Nie ze wszystkim się zgadzam, oprócz jak zwykle pięknej muzyki (Con buen pastor estás..), dla której warto Maniuś czytać Twoje wpisy

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930