Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Krzysztof Szczerski, gorący zwolennik banderowskiej Ukrainy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyżby ten cały spęd polsko-ukraiński pod przewodem Krzysztofa Szczerskiego, jest parawanem, za którym to pisowskie eliciarstwo nie przekaże kolejnej transzy pieniędzy polskich podatników na prywatne cele ukraińskich oligarchów?

 Wczoraj na portalu wpolityce.pl, będącym  prawie że oficjalną tubą propagandową pisowskiego eliciarstwa, uważających się za młodych i gniewnych prawicowców, ukazał sie jak zwykle króciutki wywiad z czołowym przedstawicielem tej wojującej formacji, Krzysztofem Szczerskim, robiącym obecnie za głównego consigliere prezydenta Dudy głównie w sprawach zagranicznych, dla mnie gorącego zwolennika banderowskiej Ukrainy.

Tytuł tego wywiadu jest nieco przydługi, ale myślę że warto ten wywiad przedrukować w całości, gdyż wywiad ten stanowi ciągłość w polityce magdalenkowego eliciarstwa, względem teraz już banderowskiej Ukrainy, oraz przemożną chęć do robienia laski za darmo banderowcom, przez młody eliciarski pisowski narybek, który jak nikt inny uosabia Krzysztof Szczerski.
 Ważne spotkanie przedstawicieli Polski i Ukrainy. Szczerski: "Tematem numer jeden jest polityka bezpieczeństwa: konflikt na Ukrainie i perspektywa dla wschodniej Ukrainy i Krymu.
O polityce bezpieczeństwa, relacjach NATO-Ukraina, ochronie wschodnich granic Unii Europejskiej i dialogu historycznym w piątek w Belwederze będą rozmawiać uczestnicy polsko-ukraińskiego komitetu konsultacyjnego - poinformował PAP prezydencki minister Krzysztof Szczerski.
Ze strony polskiej prezydenckiemu komitetowi konsultacyjnemu przewodniczy Szczerski, ze strony ukraińskiej - doradca prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki ds. zagranicznych Kostiantyn Jelisiejew.
W piątkowym spotkaniu wezmą udział także wiceszefowie spraw zagranicznych Polski i Ukrainy, wiceszefowie: Biura Bezpieczeństwa Narodowego i ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony. W rozmowach będą uczestniczyć także przedstawiciele: Ośrodka Studiów Wschodnich, ukraińskiego ośrodka analitycznego, ukraińskiej organizacji pozarządowej oraz członek Narodowej Rady Rozwoju zajmujący się polityką rozwoju - zapowiada Szczerski.
Tematem numer jeden jest polityka bezpieczeństwa: konflikt na Ukrainie i perspektywa dla wschodniej Ukrainy i Krymu w kontekście porozumień mińskich i sytuacji bezpieczeństwa na Ukrainie
— powiedział Szczerski.
Kolejny temat - zaznaczył - będzie dotyczył relacji NATO-Ukraina, NATO-Rosja w kontekście szczytu lipcowego Sojuszu w Warszawie.
Naszą intencją jako strony polskiej jest, by w czasie szczytu w Warszawie odbyło się formalne posiedzenie rady NATO-Ukraina na szczeblu głów państw
— dodał minister Szczerski.
Uczestnicy komitetu konsultacyjnego będą także rozmawiać o kwestii imigracji, ochrony bezpieczeństwa wschodniej granicy Unii Europejskiej i współpracy w tym zakresie z Ukrainą - dodał Szczerski.
Zajmą się też relacjami Unia Europejska-Ukraina.
Będziemy dyskutować na temat konsekwencji umów stowarzyszeniowych, o wolnym handlu i możliwej pomocy Polski w reformach na Ukrainie” - powiedział minister. Zaznaczył, że nie chodzi jedynie o proces decentralizacji, wsparcie którego deklarował prezydent Andrzej Duda podczas ubiegłorocznej wizyty w Kijowie. „Będziemy proponować nowe obszary, może to być np. ochrona środowisk— powiedział.
Tematem rozmów będzie też dialog historyczny i społeczny.
To kwestia kalendarza rocznic, wymiany kulturalnej, obywatelskiej i samorządowej— dodał.
Powrót do rozmów polsko-ukraińskich w formacie prezydenckiego komitetu konsultacyjnego uzgodnili w ub. roku prezydenci Polski i Ukrainy w Kijowie.
Nie ukrywam, iż postrzegam Krzysztofa Szczerskiego, jako gorącego zwolennika banderowskiej Ukrainy. Dla niego Ukraina była, jest i będzie zawsze sercem Europy, dlatego zawsze będzie stał po stronie obojętnie jakiej Ukrainy, czy to prorosyjskiej, czy też banderowskiej, ponieważ inna Ukraina nigdy nie będzie. Jak mawiał potomek Szuchewycza,banderyzm musi być jej ideologią państwowotwórczą, gdyż innej ideologii spajającej Ukrainę jako państwo, Ukraina nigdy nie posiadała. Czyli że Ukraina zawsze będzie chciała być etnicznie czysta, zgodnie z ideologią banderyzmu.
Jak ideologia banderyzmu działa w praktyce, mogli się przekonać  Polacy na Wołyniu podczas drugiej wojny, zaś niedawno mogli się przekonać mieszkańczy części Donbasu, którzy musieli chwycić za broń, by nie dać się unicestwić banderowskim hordom morderców. Gdyby nie zdecydowana pomoc Rosji swoim ziomkom z Donbasu, ofiary czystek etnicznych byłyby liczone w dziesiątkach tysięcy ludności cywilnej rosyjskojęzycznej. Banderowcy pokazali swoje możliwości w Odessie, zaraz na początku tzw. operacji antyterrorystycznej, pod której nazwą kryła się eksterminacja ludności Donbasu.
Krzysztof Szczerski mówi językiem partyjnej nowomowy, z której to nic konkretnego nie wynika, jak za czasów PRL. Tak jakbym czytała beznamiętnne przemówienie jakiegoś lektora partyjnego, na prowincjonalnym plenum partyjnym.
Jedynym konkretem są tylko osoby zaproszone na ten mam nadzieję szczery„dialog” polsko-ukraiński, odbywajcy sie na dwóch płaszczyznach z trzech stron ograniczonych. Czy jednak z tego totalnego bełkotu prezydenckiego ministra można jednak wyłowić jakąkolwiek konkretną informację?  Przyznam się szczerze, że usilnie usiłowałam coś jednak wydobyć, ale moje mozliwości intelektualne są jednak ograniczone względem takiego tuza intelektku, jak Krzysztof Szczerski. W końcu napisał on wiekopomne dzieło o dynamice procesów w Unii Europejskiej, tak jak dawniej za PRL, można się było habilitować z dynamiki centralizmu demokratycznego.
Zresztą Krzysztof Szczerski nie jest jedynym wodolejcą z obozu patriotów inaczej, wszak do nich można zaliczyć takich tuzów jak Antek Macierewicz, ktory w czasie kampani wyborczej mówił że nic Ukrainie za friko, a jednak magdalenkowa Polska, pod przewodem patriotów inaczej,  wysupłała miliard euro na podarunek dla banderowców, jako skromny dodatek do robienia laski za darmo.
Krzysztof Szczerski idzie ciągle pod prąd. Kiedy prawie wszyscy Polacy widzą bezsens popierania banderowców, chociażby z tego względu że na Ukrainie ogłasza się Stepana Banderę niemalże świętym, a sami Ukraińcy ani myślą o rozrachunkach za Wołyń, a Krzysztof Szczerski powtarza jak zdarta płyta, że z banderowcami po weczne czasy a nigdy inak. Zresztą tak samo twierdzi czołówka pisowskiego eliciarstwa w osobach Jarosława Majdaniarza, Antka Macierewicza czy Rycha Czarneckiego. Dlatego że oni chronią nas przed Rosją Putina, który to zaraz po olimpiadzie w Soczi chciał napaść na Ukrainę i Polskę, by resztę ludności polskiej wywieźć w kibitkach na Sybir. Więc dlatego to w drodze wdzięczności powinniśmy pomagać za wszelką cenę banderowcom.
W te bujdy na resorach jest w stanie uwierzyć tylko aktyw partyjny PiS, oraz magdalenkowe eliciarstwo w osobach Jarosława Majdaniarza i Antka Macierewicza. W którejś z poprzednich notek wspominałam moją rozmowę z moimi znajomymi pełniącymi role aktywu partyjnego PiS, dbającego o czystość ideologiczną członkow partii. Kiedy im wspomniałam że po cholerę Putin miałby atakując Polskę i zajmować najpierw Ukrainę, tylko uderzyć od strony okręgu królewieckiego, byli tym bardzo zaaskoczeni. Nie odpowiedzieli mi nic, gdyż chyba nie mieli na to przygotowanej instrukcji partyjnej.
Czy Krzysztof Szczerski przewidział taki scenariusz ataku na Polskę, kiedy Rosja najpierw zaatakuje Polskę, zaś Ukrainę pozostawi w spokoju?
Czy Krzysztof Szczerski jest pewny pomocy wojskowej państw NATO, gdy Rosja zaatakuje Polskę?
Czy Krzysztof Szczerski jest równiez pewny swojej kochanej banderowskiej Ukrainy, że przyjdzie nam z odsieczą, gdy Rosja zaatakuje Polskę?
Wreszcie czy jest w stanie pomieścić sie w głowie Krzysztofa Szczerskiego  mysl, że Putin może się sprzymierzyć z banderowcami, wykorzystując ich w ataku na Polskę, obiecując im jako łup wojenny Przemyśl i Rzeszów, oraz obecne województwo podkarpadzkie?
Ciekawa jestem, co na to pisowskie eliciarstwo na taki rozwój wypadków. Czy  wtedy Jarosław pojedzie do Kijowa wraz z resztą świty pisowskiego eliciarstwa, by wyrykiwać na placu Niebiańskiej Sotni „Sława Bohatyrom, Sława Hierojom”, by zachęcać banderowców do wojny z Rosją w obronie magdalenkowej Polski ?
Coś mi się wydaje, że ten cały polsko-ukraiński spęd pod przewodem Krzysztofa Szczerskiego jest po to, by przekazać kolejną partię kasy polskich podatników na wzbogacanie się banderowskich oligarchów. Zapewne dowiemy się o tym od któregoś z oligarchów jak w przypadku herszta banderowców Poroszenki, który to ma za nic naszych pisowskich darmowych lachociągów. Zresztą dowiódł tego w Mińsku.
Polsce, zwłaszcza teraz nie jest potrzebna żadna wroga polityka wobec Rosji, bo jak widzimy Rosja poradziła sobie sama z kryzysem ukraińskim, a jeśli ktoś myśli że uda się tam przeprowadzić prozachodni zamach stanu w stylu banderowskiego, ten chyba postradał zmysły. Pan Aleksander Scios i jemu podobni, może sobie wypisywać dyrdymały, jaka to Rosja jest słabiuteńka, która tylko może straszyć do czasu, więc cóż stoi na przeszkodzie, by z Panem Ściosem na czele uderzyć na Rosję. Przecież Rosja udowodniła, jaka jest słaba właśnie podczas rewolucji godności i diabli wiedzą czego jeszcze, kiedy Putin wraz z cała moskiewską kamarylą robili w portki ze strachu, by przypadkowo jakiś banderowiec nie dał hasła do ataku na Rosję.
Wrogość naszego pisowskiego magdalenkowego eliciarstwa wobec Rosji, jest wrogością wobec polskiej racji stanu. Ale nasze magdalenkowe eliciarstwo musiałoby najpierw zddefiniować polską rację stanu. A zresztą po co, skoro czy wrogiem bedzie dzisiaj Rosja, a jutro być może Ameryka, a kasa od polskich podatników i tak sie należy. Zresztą trudno jest zrezygnować z ośmiorniczek i drogich markowych win. Wszystko zależy od tego, ile ktoś przyniesie kasy w kartonowych pudełkach nadzorcom naszego magdalenkowego eliciarstwa, zaś w ciągu następnych dni dowiadujemy się, z kim Polska jest w stanie wojny. Oto dzisiejsza Polska Racja Stanu.
O słabości Rosji przekonała  się w Syrii Ameryka, zaś jedna z największych armii świata turecka, po zestrzeleniu samolotu rosyjskiego, w zasadzie jest sparaliżowana nie dlatego że jest słaba, tylko że NATO odmówiło wsparcia w razie wojny Turcjii z Rosją. Więc skoro pisowskie eliciarstwo uważa, że Rosja jest słabiutka dodatkowo osłabiona sankcjami, więc cóż są za przeszkody, by nasi dzielni wojacy uderzyli na Rosję właśnie teraz kiedy Rosja ma na głowie Syrię i Ukrainę.
Nie pozostaje nic innego, tylko przekonać banderowów na tym wspólnym panelu dyskusyjnym, by uderzyc na Rosję pod przewodem Krzysztofa Szczerskiego. Juz widzę entuzjazm Amerykanów do kolejnej wojenki tym razem ze słabiutką Rosją, jak masowo chłopcy i dziewczęta wstepują do US Army w szczytnym celu.
Podstawowa różnica między Polską a Rosją jest taka, że Polska w krótkiej perspektywie może być wykorzystana jako wyłącznie przedmiot, a nie podmiot w polityce Zachodu, zwłaszcza wobec Rosji i dlatego też może się wydawać ważniejsza naszemu eliciarstwu, dodatkowo jeszcze w tym utwierdzana przez elity zachodnie.
Natomiast Rosja od czasów Piotra I jest traktowana jako mocarstwo, z którym koniecznie trzeba się liczyć, dlatego też Rosja dla Zachodu jest zawsze partnerem, chociaż niektóre kręgi polityczne na Zachodzie, widzą ją tylko jako bardzo bogate źródło tanich surowców dla zachodnich korporacji. 

 

KOMENTARZE

 • Nie wiem
  co się ze mną dzisiaj dzieje. Dałem 4*!
 • Tak,co za ciemniak ten Duda i jego doradcy.SKĄD TAKIE "lachociagi upowskie " a'la Duda,Kaczyński,"Bul" it się biorą w Polsce ?!
  .
 • https://www.youtube.com/watch?v=V1f1iLXnqzw
  https://www.youtube.com/watch?v=V1f1iLXnqzw
 • Piskorski zszalał w Wawie, zmienił nazwy ulic???
  https://youtu.be/y-lpncQZwNc
 • Następna ekipa żydo-ukraińców realizuje zbrodniczą polityke wobec Polski
  Stwierdzam że obecna ekipa prezydenta to jest Najgorsza zaraza od 26 lat tak zwanej żydowskiej polski !
  !
  Duda to twoja pierwsza i ostania kadencja !!!! drugiej szansy rządzić w interesie Ukrainy kosztem Polski i Polaków na NIE dostaniesz !!!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH ! autor 100 % zgodna diagnoza obecnej ekipy prezydenckiej w Polsce !!!!
 • L.Balcerowicz vel Aaron Bucholtz rozpatrywany jest przez prezydenta Ukrainy P.poorszenko na fotel premiera i szefa ukraińskiego
  rządu.Rozmowy na ten temat trwają od grudnia ub.roku
  "On ma poparcie Zachodu, naszej klasy średniej, jest on gotowy naprawdę oczyścić stajnie z nominatów partyjnych" - podaje źródła w BPP.
  http://vk.com/away.php?to=http%3A%2F%2Famdn.news%2Fporoshienko-priedlozhil-poliaku-bal-tsierovichu-vozghlavit-kabmin&post=-41232698_1068685
 • @trojanka 20:08:19
  ps. Ukraina uratowana!!może z dobrobytu jaki im zaprowadza pan Aaron odczepią się od naszego budżetu!
 • @bobi 17:44:21
  Ale głupoty! Polacy mają uczyć Ukraińców kultury i mentalności zachodniej...Lachy mają ich uczyć, no jaśnie panowie łaskawcy, patrzycie z góry na Ukraińców, czego Ukraińcy nie znoszą i nigdy nie znosili!
  Tak jak powiedziała jedna z tych dziewczyn, oni patrzą na nas z góry i pogardliwie i zawsze tak było! I Lachy mają ich nauczać być elitami? Oni uważają, że są elitą!Trzeba być szkodnikiem lub naiwnym do potęgi entej aby sądzić, że my zmienimy Ukraińców!
  Tam, gdzie się osiedli Ukrainiec i zaczyna być w większości, za jakiś czas powie, że to jego a jak się komuś nie spodoba, to będzie nadziany na widły. Wystarczy, że pop da znak. To jest taki typ albański, będzie się uśmiechał i będzie milusi a z zawiści, gdy nadarzy się odpowiednia chwila, wsadzi nóż w plecy. Zresztą tylko Albany i Ukraińcy wysyłają swoje żony i córki na ulicę.
  Rosja ich się pozbyła, UE już krzywo patrzy, to nam się podrzuci to śmierdzące jajo, przy okazji UE i nas się pozbędzie, abysmy tworzyli sobie idee Piłsudskiego, tzw. Międzymorze. Przy tym możemy stracić ziemie odzyskane.
  Trzeba wreszcie Polakom zrozumieć, że te granice, które teraz mamy, są najlepsze i ŚWIĘTE i trzeba ich bronić! Precz z Międzymorzem i bredzeniem o ilości ludności, że będzie wtedy siła przeciwstawna Rosji! Nie ilość się liczy lecz jakość! Nie ufać ani lobby niemieckiemu, ukraińskiemu czy USA! I liczyć tylko na siebie, żyjąc w zgodzie także z Rosją!
 • damy radę ,
  sprzęcicho jest...

  http://ocdn.eu/images/pulscms/MGI7MDQsMCwwLDEwMDAsOTAwOzA2LDMyMCwxYzI_/75402169ad19fbaf96e7b5eb438ad8e5.jpg

  pozdr :)
 • @lorenco 20:17:21
  Wszystko mamy My !
  uczyć i wychowywać Ukraińców , opłacać studia studentom, szkolić i leczyć żołnierzy, dawać kredyty, które nigdy nie wrócą w żadnej formie do kraju!
  I wszyscy tacy "popieracze" beneficjenci nowego "systemu" nie chcą widzieć tych setek zmęczonych Polaków, szarpiących się z życiem każdego dnia.
  Tego żebrania w przychodniach o termin do lekarza, tego zamęczania narodu!POLSKIEGO!!!
  Emerytom po 3 złote waloryzacji!!!
  Ostatnio żebraliśmy o lekarza do domu, do koleżanki, która po ciężkiej operacji złapała infekcję i z 39 stopniowa gorączką leżała bez zaopatrzenia lekarskiego!!
  NIE ma lekarzy, w końcu po 3 dniach tej gorączki przyszedł zmęczony rodzinny z przychodni , poszarzały na twarzy lekarz o 10 wieczorem i ratował Ją!!Mówi ze nie wyrabia, bo brakuje personelu a ludzi mrowie i z grypą i z innymi chorobami i po recepty itp.
  NIE ma na etaty dla lekarzy!Nie ma dla Polaków, no szlag mnie trafi.
  Polska ma zbawiać ukrainców!!Polacy niech umierają i uciekają z kraju super!!
  I to jest polska racja stanu!
  Na rehabilitacje 67 miesięcy czekania, jak cię boli to weź paracetamol!
  Czy ten kraj oszalał?????czy oni nie widza co robią????
 • @trojanka 19:57:17
  Witaj Kwiatuszku:)
  Pojechała Zmiana po krawędzi! Super!
  Ucieszyło mnie to, że byli na wiecu także przedstawiciele partii narodowych z prawicy! Polacy muszą się jednoczyć!
 • @trojanka 20:14:36
  Balcerowicz: Życzyłbym sobie, byśmy mieli takich polityków jak Jaceniuk

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-balcerowicz-zyczylbym-sobie-bysmy-mieli-takich-politykow-jak,nId,1114631#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  ---------------------------------
  hehehehehehehehihihihihihi:)))
 • Jak donosi "Ukraińska Prawda"w Kijowie prospekt moskiewski zostanie przemianowany na prospekt Bandery!
  Stefana,będzie można sobie pojechać do ukochanego bratniego Kijowa i pospacerować po prospekcie Bandery!!
  Wycieczki polecane szczególnie kresowiakom!
  http://kiev.pravda.com.ua/news/56d6b0f200587/
 • Jak donosi "Ukraińska Prawda" rezerwy walutowe Ukrainy na dzien 1 marca 2016 roku wyniosły
  13,538 mld $.
  http://www.epravda.com.ua/news/2016/03/3/584095/
 • @trojanka 20:43:28
  Jest Konstytucja III RP, zapewniająca opiekę i leczenie SŁUŻBY Zdrowia każdemu obywatelowi, jak widać, tylko na papierze.
  W tej sytuacji, niech rząd napisze ustawę aby każdy dorosły człowiek musiał mieć jak szpieg kapsułkę z arszenikiem w zębie, aby mógł ją rozgryźć w razie braku pomocy lekarskiej i w wielkim cierpieniu ulżyć sobie na wieki.
 • @trojanka 20:59:30
  Witam. Ukłony . : http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201602/1454970316_as2xqy_600.jpg
 • @lorenco 21:17:51
  Ja już wyciągnęłam stówę, /bo dziewczyna po wielkich wydatkach jest, dużą część badań przed operacją, robiła "prywatnie" i buliła na każdym kroku / i mówię wzywamy prywatnie lekarza, bo nam jeszcze zejdzie!3 dni z gorączką i ledwo żywa.Ale prywatnie też " zajęci", pogotowia nie wolno bo bezprawne wezwanie "tylko do gorączki".Trzeba by było kłamać, ze traci przytomność. Ale nikt z nas nie chciał tej metody stosować.
  Albo awanturować się w NFZ!!
  A przepraszam.... zasrani "naprawiacze"i ulepszacze Ukrainy,i innych biednych krajów niech się Polską zajmą, i zejdą na niziny społeczne, zobaczyć JAK ludzie żyją w Polsce!!!!ile jest biedy, często niezawinionej,rozpaczy, nieszczęść, chorób!!to że jeżdżą dobre samochody po ulicach nie oznacza że tak mają wszyscy!
  Polacy już umysłowo nie wytrzymują tego napięcia, niepewności, utraty pracy, długów itp.
  Co się dzieje z ludźmi???dzieci wyrzucają do śmietników, zarzynają rodziny, podpalają się itp. dzień w dzień.


  Taa.... Konstytucja , a jak się ma do Konstytucji ustawa 1066????
  i artykuł. 54 ????
 • @trojanka 21:56:05
  "pogotowia nie wolno bo bezprawne wezwanie "tylko do gorączki".Trzeba by było kłamać, ze traci przytomność. Ale nikt z nas nie chciał tej metody stosować."

  Tu nie ma co kalkulować, trzeba wzywać pogotowie.
  Wysoka gorączka w okolicach 40 stopni, tu już jest jest obowiązek wezwania pogotowia.
  Dzwonią na pogotowie nawet ci, co przebalangowali kilka dni, pijąc i narkotyzując się a potem w czasie trzeźwienia dostają drgawek i wręcz "umierają".
  Nie trzeba bać się wzywać pogotowia, od tego jest Pogotowie Ratunkowe, wydaje mi się, że to jeszcze najbardziej moralna SŁUŻBA, oprócz oczywiście Straży Pożarnej.
 • Ukraina jest w agonii, już się nie podniesie.
  Powstanie oficjalnie Noworosja jako bufor rosyjski , a pozostała część zostanie rozparcelowana, częściowo także na rzecz Polski. Nie ma nic stałego w tym świecie, a historia kołem się toczy.
 • UPAdlina rządzi umysłami bardzo
  a jeszcze bardziej jeden z portali, gdzie nawiedzony i odwrócony blagier tnie ludzi jak potłuczony, takie coś dostałem po raz drugi zresztą, facet w słusznej sprawie z czerwono portkowcem zdobył sobie sympatię, ale jeżeli już ktoś sobie pozwoli odrobinkę krytyki psisiu wywala momentalnie, należy bać się takich fanatyków, oto treść wyjaśnienia dlaczego mnie zbanowano i wyrzucono:
  "Musiałeś popisać się wyjątkową głupotą na Kontrowersje.net i dlatego
  Twoje konto zostało usunięte. Jeśli miałeś słabszy dzień możesz
  założyć nowe konto i zachowywać się inteligentnie. Jeśli to Twój
  stały poziom i możliwości, nie masz szans przetrwać jako czynny
  Użytkownik, stój z boku, czytaj i ucz się wytrwale, po jakimś czasie
  ryzykuj kolejny komentarz".
  ..j i kamieni qpa !
 • @
  Krzysztof Szczerski - wygląda jak młody Kissinger, obił się o Instytut Roberta Schumana w Budapeszcie i Georgetown University w Stanach tak samo jak Radek Sikorski. Gada po angielsku. Ktoś to zaprogramował i finansował. Posypały się tytuły i stanowiska "tylko dla Syjonistów". Promuje demokrację. Prawdziwe nazwisko i pochodzenie rodowe?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930