Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Albo lustracja, albo ch.., dupa i kamieni kupa-widziane z US

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podawanie tematów zastępczych, takich jak obecnie wymiana sędziów TK, niczego w Polsce nie zmienią. Nadal kluczem do zmian rzeczywistych jest totalna lustracja. A tego tak naprawdę nikt z decydentów nie chce.

 Nie ulega żadnej wątpliwości, że Jarosław Majdaniarz-Kaczynski, przejął pełnię władzy nad państwem teoretycznym, z ramienia swoich magdalenkowych nadzorców. Jest on w takim samym stopniu odpowiedzialny przed swoimi wyborcami, jak Tusk, Gierek ,Jaruzelski, czy Gomułka. Jarosławowi Kaczynskiemu powierzono z magdalenkowego nadania zewnętrzne znamiona władzy, by można było dalej duraczyc Polaków, tym razem patriotyzmem inaczej w rozumieniu pisowskiej warszafki.

 Dzisiaj nie można już duraczyc Polaków polonofobia, antysemityzmem, brakiem tolerancji, i.t.p., bo to po prostu już się przejadło, więc pozostała do odgrzebania rusofobia i na tej rusofobii budowanie patriotyzmu inaczej. Ma to zastąpić rezygnację z przeprowadzenia totalnej lustracji, z równoczesnym zakazem pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych. Ponieważ dzięki Magdalence mamy kontynuację PRL, czyli jak przed 1989 rokiem państwo teoretyczne, więc aby przywrócić Polsce podmiotowość, lustracja musiałaby objąć również te osoby, które pełniły funkcje publiczne po 1989 roku, aż do chwili obecnej.
 Ani chęci przeprowadzenia lustracji nie było w programie wyborczym PiS, ani nawet nie było zapowiedzi ujawnienia treści osławionego już aneksu do raportu o WSI, który tak naprawdę chyba nie istnieje, o czym można się było przekonać po rznięciu głupa przez samego prezydenta Dudę jak i jego głównego consigliere, banderowca Krzysztofa Szczerskiego. Dla mnie stanowisko Belwederu w sprawie aneksu jest dowodem na to, że można mieć poważne wątpliwość w sprawie istnienia aneksu.
 W razie czego wszystko można wygodnie zwalić na Bronka Bula Bigosiarza, który już i tak uchodzi za drobnego złodziejaszka. Wszystko jak zwykle skończy się na pyskówkach w sejmie, gdyż po to zostały wynajęte przez naszych nadzorców mających rzeczywistą władzę, nasi eliciarze mniejsi, robiący obecnie za posłów i senatorów. O Bronka jestem spokojna, nigdzie nie pójdzie siedzieć, dlatego że Polska bez totalnej lustracji, to ch...,dupa i kamieni kupa, jak ujął to trafnie wnuk Henryka Sienkiewicza.
 Nie pomogą wymiany ministrów, powoływanie nowych rad przez prezydenta, nawiązywanie do chlubnych kart przeszłości, gdyż bez totanej lustracji niczego w Polsce się nie zmieni. Zmienią się tylko ludzie w ministerstwach, w kancelarii prezydenta, w sejmie i senacie, natomiast nie zmieni się system sprawowania władzy. Zresztą po pierwszych ruchach władz pisowskich to właśnie widać. Ustalenia magdalenkowe dalej pozostaną jądrem władzy rzeczywistej w Polsce, która się czuję w najmniejszym stopniu odpowiedzialna przed Polakami, gdyż Polacy po prostu nic tak naprawdę nie wiedzą o swoich eliciarzach. I dalej Polacy niczego nie będą wiedzieli o swoich eliciarzach, jeśli nie zostanie przeprowadzona totalna lustracja.
Bez totalnej lustracji nigdy nie będziemy wiedzieli, gdzie zapadają kluczowe decyzje dla przyszłości Polski. Pisałam wielokrotnie, że o ile w PRL przed 1989 rokiem wiadomo było, że kluczowe dla Polski decyzje zapadają w Moskwie, a sejm i I sekretarz, pełnią rolę eliciarzy, identycznie jak obecni nasi wybrańcy. Tylko że teraz nie wiemy, czy rozkazy dla naszych eliciarzy płyną z Moskwy, Waszyngtonu, Tel-Avivu, Berlina, czy Bóg wie skąd jeszcze. Proszę mi wierzyć, że wcale bym się zdziwiła, gdyby się okazało, że lobbuje w Polsce całkiem poważnie Burkina-Fasso i dzięki temu tzw. biznesmeni z tego kraju uzyskali intratny kontrakt rządowy. O demaskowaniu i sensacyjnych wiadomościach, takich jak pieniądze dla KLD Tuska i Bieleckiego od partii niemieckich, możliwościach torturowania przez Amerykanów na terenie Polski za pieniądze CIA, czy też o taśmach kelnerów, dowiedzieliśmy się nie na wskutek śledztwa polskiej prokuratury i policji, tylko z zagranicznych źródeł. Bardzo wymowny w tych sprawach był fakt całkowitego milczenia eliciarstwa zarówno że strony rządowej, jak i opozycyjnej. A przecież nie były to sprawy trzeciorzędne dla Polskiej Racji Stanu.
Wkrótce też dowiemy się, że nie mamy nic do gadania w sprawie liczby przyjęcia tzw. uchodźców na terytorium Polski. Wyborcom PiS przypominam o geniuszu strategicznym Jarosława Majdaniarza, który bardzo gorąco stręczył nam prawodawstwo unijne. Nie ma sensu ciągle przypominać, że w Polsce obowiązuje ponad 90% przepisów prawa unijnego, oraz że ono jest nadrzędne wobec prawa polskiego. I nic nie pomoże gorące sprzeciwianie się przyjęciu uchodźców. Musimy wykonywać potulnie wszystkie dyrektywy unijne. Możemy tylko i wyłącznie dyskutować, czy przyjąć 7000 czy 10000 tzw. uchodźców.
 Rzeczywisty problem z uchodźcami będzie taki, że do Polski zostanie odesłany element najbardziej niepewny, buntowniczy, czyli bandy terrorystów, których Niemcy, Francja, oraz inne kraje z przyjemnością podeślą do Polski. Wystarczy że ich przybędzie 1000, by zdestabilizować państwo teoretyczne, zarządzane przez magdalenkowe eliciarstwo. A eliciarstwo patriotycznie inaczej każe nam się cieszyć i świętować, że zamiast narzuconej nam kwoty uchodźców przez unijnych urzędników, udało nam się przyjąć znacznie mniej. A to wszystko przez geniusz strategiczny Majdaniarza, który to realizuje testament swojego brata.
 Nie piszę tutaj celowo o sprawach gospodarczych, gdyż one są pochodną ustaleń magdalenkowych. Dzięki właśnie tym ustaleniom, mamy właśnie taki model kapitalizmu wolnorynkowego, w którym to magdalenkowi beneficjenci, czerpią olbrzymie zyski z okupacji Polski, zaś straty spowodowane ich nieodpowiedzialna dzialanoscia pokrywa polski podatnik.
 Niby całą władzę ma Jarosław Kaczynski, a w rzeczywistości rządzi ktoś inny. Oczywiście wyborcy pisowscy będą podziwiali geniusz strategiczny Jarosława w sprawie Trybunału Konstytucyjnego, wkrótce zresztą będą mieli wiele okazji podziwiać jego geniusz w innych pomniejszych sprawach, podczas gdy podatnik, który jeszcze pracuje i odprowadza podatki, jest jeszcze w stanie finansować genialne zagrania naszego strategosa nad strategosami.
 
 

KOMENTARZE

 • Tyle
  Albo lustracja, albo kontynuacja.
 • Lustracji totalnej daj nam Panie...
  One solution - execution!
 • To skamlanie poparanców odsuniętych od władzy tak mnie cieszy!!
  Radość moja wielka nie myślałam ze doczekam !
  Kundle jeszcze skowyczą , ale jak im odbiorą główna tubę , to chyba oszaleję z radości!!
  Nie głosowałam na PIS ,ale cieszy mnie każda porażka tej upadającej zgnilizny!!!
  Wszystkich do Kiejkut zamknąć i klucz wyrzucić!! Co najwyżej dopłacimy do tej kary którą nam nałożono.

  A że lustrację ktoś już zaczął to cieszy mnie TK ta zgnilizna prawna pójdzie na ugór się paść , i jeszcze pan Macierewicz poczynił pierwsze dobre kroki.

  http://www.dlapolski.pl/glos-polski-20-11-2015

  A przed M Kamińskim zwiewają gdzie pieprz rośnie nie czekając na sprawiedliwość!

  A już genialnym posunięciem będzie te 65% podatku od odpraw! I tu ukłon w stronę pana Kaczyńskiego!
  Pani pisze Majdaniarza ?

  Nie chce być złośliwa ale widać pani woli złodziei z PO-PSL-SLD tuskowych kryminalistów lepiej wychwalać?

  Pewnie Kaczyński zrobił sobie pokutę w sprawie Majdanu zrzekł się prawa do tronu.
  Ale jednego jestem pewna sam włosa nie ukradnie z publicznego grosza!
  Być może jeszcze nie raz zawiedzie się na jakimś polityku . Bo ludzie nie są wszyscy uczciwi.

  Pierwsze sygnały są !!! Może nie wielkie ale i czas nie długi.

  Stało się powoli zmienia się przynajmniej scena polityczna .

  A pani proponuję założyć okulary i aparat słuchowy przynajmniej na jakiś czas.
 • "wnuk" Sienkiewicza ?
  Skąd ma pani informacje ,że ten typ z PO jest "wnukiem" ? Dla mnie to piramidalna bzdura wymyślona przez chazarów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930