Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co dalej z roszczeniami Holocaust Industry?-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bez totalnej lustracji nigdy się nie dowiemy, dlaczego Polska musi wypłacić dokładnie kwotę 65 miliardów USD Holocaust Industry. Dlaczego Zydzi tylko wobec Polski są tak bezczelni i konsekwentni?

   Afera związana ze sprzedażą lasów należących do skarbu państwa, mająca zadośćuczynić przedsiębiorstwu Holocaust Industry, odsunęła w czasie wypłatę nienależnych pieniędzy w kwocie ok. 65 miliardów USD, w zamian za mienie pozostawione w Polsce przez Żydów podczas II wojny. Jednego można być pewnym, że sprawa ta jeszcze powróci, tylko że na razie nie wiadomo kiedy.

 Warto podkreślić przede wszystkim, że wobec żadnego kraju, Holocaust Industry nie jest tak konsekwentne i nieprzejednane jak wobec swoich żądań wobec Polski. Przecież nie mają żadnych podstaw prawnych, aby żądać tego typu odszkodowań od Polski.
 Przypominam dla porządku, że Polska pod koniec lat szescdziesiatych XX wieku, zawarła umowę ze Stanami Zjednoczonymi, w którym to rząd Polski za panującego nam miłościwie Władysława Gomułki, przekazał stronie amerykańskiej na poczet przyszłych odszkodowań 50 mln USD, zaś resztę odszkodowań zobowiązał się wypłacać rząd USA. Tylko nie wiadomo czy osobom indywidualnym, czy też organizacjom żydowskim. Jakby na to nie patrzeć, to dzięki mądremu posunięciu „ciemniaka” Gomułki, spłacone i zaspokojone zostały ewentualne wówczas żądania osób pochodzenia żydowskiego, będące zadośćuczynieniem finansowym że strony komunistyczej Polski, za mienie żydowskie pozostawione przez Żydów w czasie drugiej wojny.
 Ponownie sprawa roszczeń wypłynęła w latach 90-tych XX wieku, kiedy to komuniści „oddali” władze tzw. przedstawicielom opozycji demokratycznej. „Przekazanie” władzy przez komunistów odbyło się w Magdalence, gdzie gen. Kiszczak spotkał się ze swoimi agentami, przekazując im powierzone zadania, dla dalszego trwania PRL, tym razem już z akceptowanym rządem przez cały Zachód.
 Nie wiem ddokladnie kiedy po raz pierwszy wysunięto żądania wypłacenia absurdalnej sumy pieniędzy, wziętej z sufitu, przez luminarzy z Holocaust Industry, ale na pewno wtedy, gdy największe wpływy miała Gazeta Szechtera, a ministerstwo spraw zagranicznych było opanowane przez ludzi Geremka, zdeklarowanych Żydów. Jakby tego było mało, lobby proizraelskie zmobilizowało Kongres Stanów Zjednoczonych i każdego prezydenta USA, do popierania i naciskania na każdy polski rząd, by wypłacił te odszkodowania Żydom zgrupowanym w Holocaust Industry. I rzeczywiście, ilekroć była i jest mowa o Polsce w Kongresie USA, to tylko z ponaglaniem i bezczelnym żądaniem wypłaty przez Polskę nienależnych pieniędzy. Równocześnie w Polsce od początku lat 90-tych, zaczęto zwracać majątki Żydom, którzy udowodnili, że majątek będący własnością skarbu państwa, bądź osób prywatnych należący przed wojną do Żydów, był im z mocy prawa natychmiast oddawany.
Zawsze mnie ciekawiło, dlaczego właśnie sobie Żydzi upatrzyli Polskę do wypłaty tak horrendalnych i nienależnych im odszkodowań, pomimo że majątki są im zwracane jak np. w Czechach ?
 Dlaczego wobec Polski są tak bezczelni?
 Po raz kolejny kłania się lustracja. Czyżby jakiś minister w I połowie lat 90-tych, podpisał zobowiązanie do zapłacenia przez Polskę kwoty ok. 65 millardoow USD, jako zadośćuczynienie za utracone mienie w wyniku II wojny?
Może ten urzędnik był szantażowany przez wywiad izraelski, jakimiś wrażymi papierami, których ujawnienie posłałoby go z definicji za kraty więzienne, wraz z przepadkeim całego mienia?
 Jeslli przyjmiemy za pewnik, że w Magdalence gen. Kiszczak wraz podległymi mu agentami, zdeydowali o dalszym trwaniu PRL, za zgoda USA i ZSRR, to wszystko staje się jasne. Reagan z Gorbaczowem zgodzili się, by komunistom podczas tzw. przekazania władzy w ręce tzw. demokratycznej opozycji nie spadł włos z głowy, to wiemy że w Magdalence postanowiono ująć to w formy prawne nowego demokratycznego ustroju. Ustrój ten identycznie jak w PRL, zabezpieczał i dawał bezkarność dygnitarzom zarówno komunistycznym jak i nowym wyłonionym w Magdalence przez gen. Kiszczaka i jego podwładnych.
Istota nowego ustroju polegała na tym, że za wszystkie szwindle nowej-starej władzy płacił polski podatnik. Wierchuszka komunistyczna na czele z oficerami WSI, od 1989 roku aż do dzisiaj używa parawanu złożonego z autorytetów oralnych, którzy posłuszni swoim Panom, zrobią łaskę każdemu, kogo im wskażą ich mocodawcy. Lustracja by ich tej władzy nad niewolnikami-laskarzami pozbawiła.
Wracając do roszczeń żydowskich, przypuszczam że ktoś nieodpowiedzialny(?) podpisał jakaś zgodę na wypłatę odszkodowań holokaustnikom, a teraz Magdalenka go musi kryć. Przecież Amerykanie gdyby nie mieli do tego podstaw, to nikt z kongresmenów by nie poparł tych zadań, bo by się wygłupił. Wiem o tym od profesorów prawa z University of Chicago. Amerykanie zajmujący jakiekolwiek funkcje publiczne wiedzą, że Polonia Amerykańska jest w tej chwili uśpiona, oraz pasywna politycznie, ale gdy się obudzi, to może przechylić szale zwycięstwa we wszelkich wyborach.
Ciekawa jestem za którego rządu nastąpiło podpisanie tego dokumentu, bo według mnie coś takiego musiano podpisać. Przpominam raz jeszcze, że Holocaust Industry tylko wobec Polski zachowuje się tak konsekwentnie i nie zmienia swojego stanowiska w kwestii odszkodowań.
Dopóki nie zostanie przeprowadzona totalna lustracja, nigdy nie będziemy wiedzieli, według jakiej podstawy Holocaust Industry chce wydębić od polskiego podatnika za pośrednictwem magdalenkowych eliciarzy nienależne im pieniądze. Warto napisać, że jakoś obóz zdrajców i zaprzańców, patriotów inaczej, komuniści i luddowcy, czyli partie które źródła pochodzenia i sukcesów tkwią przede wszystkim w Magdalence, nigdy się zdecydowanie nie wypowiadaly przeciwko roszczeniom żydowskim.
Skania mnie to do podejrzeń, że jakiś niezlustrowany minister dał się zaszantażować jakimś hakiem, podpisując in blanco dokument, który nakazuje wypłacić Holocaust Industry żądaną przez nich kwotę, Zaś sygnatariusze Magdalenki muszą go od tego momentu aż do dzisiaj kryć, gdyż on sam dysponuje odpowiednikmi hakami na magdalenkowych eliciarzy, których to wystrugał z banana gen. Kiszczak i jego pomagierzy.
Więc lustracja i wynikający z niej zakaz pełnienia jakiejkolwiek służby publicznej, jest dalej koniecznością, bez której nie ma mowy o wolnej Polsce. Pisałam i przypominałam o tym wielokrotnie, bo bez totalnej lustracji nic nie będziemy rozumieć, co się wokół nas dzieje.

 

KOMENTARZE

 • A może to tylko dym?...
  Mam wrażenie, że Żydzi stosują wobec nas taki prosty trick sztukmistrza.
  Robi się dużo hałasu o te 65 mld. a w międzyczasie już po cichu rozgrabia się Polskę na dużo większe sumy i mało kto zwraca na to uwagę.
 • Autor
  Oczywiscie po 25 latach powinni juz ujawnic dane agentow z kartotek jawnych i zastrzezonych.Ale wiemy ze pod koniec lat 80-tych miala miejsce akcja przewerbowania agentow na CIA,Mossad i inne sluzby zachodnie.
  A tych juz zadna lustracja nigdy nie obejmie.
 • @
  A gdzie stanowcze, polskie: NIE! ??
 • stworzyl precedens dotyczacy Polski
  O ile dobrze pamietam to sedzia Corman z Nowego Jorku odrzuci roszczenia o odszkodowania uzasadniajacc to,ze nie mozna pozywac przed sad panstwa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930