Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Co dalej z aneksem?-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Opublikowanie tresci aneksu musialoby zapoczatkowac totalna lustracje, ktora by zniosla uklad, w ktorym rzeczywista wladza znajduje sie poza konstytucyjnymi organami panstwa. Zadna z postmagdalenkowych partii nie chce tych zmian.

 

O tym, że nie ma różnic pomiędzy eliciarzami z PiS i PO, partiami które zostały mianowane przez magdalenkowych nadzorców, jako główne siły polityczne w kraju, świadczy o tym m.in. sprawa osławionego aneksu o dawnych komunistycznych WSI, o których Pan Michalkiewicz pisze, że ich nie ma, a jednak są i mają się dobrze, pociągając za sznurki niczym kukiełki w teatrze lalkowym, swoich wytypowanych na przywódców eliciarzy.
Od czasu objęcia urzędu przez prezydenta Andrzeja Dudę, nad aneksem zapadła zmowa milczenia, nikomu nie wolno nic oficjalnie się wypowiadać na temat aneksu. Poza tematem zastępczym, jakim jest sprawa jakiegoś obrazu, który ponoć zginął z kancelarii prezydenta, Polacy nie mogą się dowiedzieć nic o osławionym aneksie o WSI. NIe wiadomo czy aneks znajduje się nadal w kancelarii prezydenckiej, niczym guzik atomowy przekazywany kolejnemu prezydentowi przez opuszczającego swój urząd prezydenta.
Trudno uwierzyć, że do tej pory trwa inwentaryzacja i przekazywanie sobie wszystkich dokumentów. Skoro nowi lokatorzy Belwederu nic nie mówią o osławionym aneksie, to są tylko dwie mozliowsci: albo aneks istnieje i znajduje się nadal w prezydenckim sejfie, albo ulotnił się wraz z odchodzącym prezydentem. Skoro eliciarze obu zwaśnionych stron milczą jak grób, to znaczy że nasze eliciarskie marionetki dostały zakaz wypowiadania się publicznie na ten temat.
Podobno w zakulisowych rozmowach pisowscy eliciarze obiecują, że w tym momencie nie jest jeszcze pora na ujawnienie treści aneksu, że dopiero po wyborach, kiedy wygramy…. Wiadomo że prezydent zgodnie z obowiazujajcym prawem jest władny upublicznić aneks, nie musząc się z nikim konsultować, ale prezydent Duda i jego ludzie milczą również jak zaklęci.
Opublikowanie aneksu w jakimś sensie odsłoniłoby kulisy rzeczywistej władzy w dzisiejszym PRL, oraz zostałoby udowodnionne w sposób niezbity, że nasi wybrańcy tak naprawdę odpowiadają nie przed swoimi wyborcami, tylko przed swoimi oficerami prowadzącymi z dawnego WSI. Wybory parlamentarne są tylko teatrzykiem dla pożytecznych idiotów, co to wierzą w demokrację i pełnią wyłącznie rolę statystów. Okazałoby się że ośrodek rzeczywistej władzy znajduje się organami konstytucyjnymi, oraz że nasi eliciarze doskonale zdawali i zdają sobie z tego sprawę. Gdyby tylko zaczęli podskakiwać, natychmiast partie eliciarskich przywódców rozleciałyby się w drobny mak.
Widać to było szczególnie ponad dwadzieścia lat temu, kiedy to dzięki Januszowi Korwin-Mikke, udało się doprowadzić do uchwały lustracyjnej. Od tamtej pory nigdy nie może przekroczyć zaporowego progu wyborczego. Dzisiaj PiS robiącą za partie patriotów, wraz że swoimi eliciarzami z Jarosławem Majdaniarzem na czele, szykuje się już do przejęcia władzy nad państwem, które jest mówiąc słowami byłego ministra spraw wewnętrznych kupa kamienii, na pewno nie udostępni opinii publicznej treści osławionego aneksu.
Zarówno my jako przeciętni wyborcy i obywatele, jak również eliciarze wszystkich partii beneficjentów magdalenkowych, zdajemy sobie doskonale sprawę, że kamieniem węgielnym pod jakiekolwiek zmiany na lepsze jest obalenie porządku pomagdalenkowego. A tego można dokonać tylko poprzez totalna lustracje. A tego się najbardziej boi postmagdalenkowe eliciarstwo. Dlatego też pisowskie eliciarstwo patriotycznie inaczej wraz z fuhrerem największym, zrobi wszystko by do żadnej lustracji nie doszło.
Identyczne jak prezydent Duda, Jarosław Majdaniarz będzie mówił o wszystkim, byle ominąć temat lustracji. Milczenie zwłaszcza eliciarzy pisowskich w sprawie aneksu jest bardzo wymowne. Oni wola by rzeczywistą władza w państwie zgodnie z ustaleniami z 1989 roku zawartymi w Magdalence, była poza organami konstytucyjnymi państwa.
To dlatego bez żadnych ceregieli minister Sienkiewicz mógł powiedzieć, że obecna Polska to “ch…, dupa i kamienii kupa”. Żadna kosmetyka proponowana przez PiS tego nie zmieni. Przeciwnicy lustracji mówią teraz: “po co wracać do jakiś tam agentów sprzed 30 lat, kiedy większość z nich i tak umarła. Po co to teraz wywlekać?”
Dlatego też PiS po wygranych wyborach, rozmyje sprawę opublikowania aneksu do raportu o WSI. Po co publikować aneks, skoro i tak wygraliśmy wybory?
Od lat powtarzam, że partii eliciarzy Majdaniarza, nigdy nie zależało na naprawie państwa. Dlatego że gdyby im zależało, to prezydent Lech Kaczynski za swojej kadencji doprowadziłby do lustracji, która to by zniosła katastrofalny dla Polski układ, w którym to rzeczywista władza jest poza organami konstytucyjnymi państwa. Tylko że skutkiem tego PiS by się rozleciał, a na miejsce patriotów inaczej weszłaby partia, która by zaczęła realizować rzeczywiste interesy państwa polskiego. PiS jak i inne partie postmagdalenkowe znalazłaby się na śmietniku historii.
Dlatego też w interesie PiS jako partii mającej monopol na patriotyzm jest utrzymanie obecnego status quo, w którym to rzeczywista władza znajduje się poza organami konstytucyjnymi państwa polskiego.
  
  

KOMENTARZE

 • @
  Awatar nie pasuje :)
  pozdr
  PS
  Albinioni perełka
 • Aneks prewnie został skradziony
  jak i inne wartościowe rzeczy.

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,2079360,184739273,czytaj.html

  STwierdzone po wyprowadzce państwa Komorowskich.
 • Aneks i wiele innych..........
  Nic nie wiemy jakie jest stanowisko PiS wobec Ukrainy?.Co zamierzają zrobić po wygranych wyborach?.Czy ma być sojusz a właściwie połączenie Polski i Ukrainy zeby Ukraina weszła do NATO i UE?.Są to sprawy niesłychanie wazne.Co dalej z uchodzcami?.Brak jasnego stanowiska PiS.Jest wiele spraw ktore się nie dotyka,nie robi tego i PiS i PO.Nie robię tego media.
  http://litera.fr/category/news/
 • PiS też jeszcze nie wie
  .
  @prese 07:06:50

  bo PiS nie otrzymał jeszcze instrukcji od ofiecra prowadzącego, ale powinna się nim (PiSem) zajmować ta sama pani Nuland, która jest też od krainy U

  - http://marucha.wordpress.com/2014/03/12/jak-nsa-przeoczylo-krym/#comment-330265

  To jest chyba odpowiedź na pytanie, "Pi...dol UE", tzn. też Polskę, wystarczy za program dla POPiSu razem z ich klakierami z SLD, PSL, SP, ... Palikokotami. Myśłę, że powyższa isntrukcja pani Nuland wystarczy dla patriotów z PiSu za cały program partii, dlla mnie nierozerwalnie związanych z PO w ramach POPiSu. Bo teraz będzie zmiana

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/jonski-o-wystapieniu-prezydenta-wyszlo-nudno-i-sla,0,1538729,160815075,czytaj.html

  jak to wyraziła głęboka ocena w onecie.
 • Widziane z Polski
  Bardzo ciekawy propagandowy wykład na temat, kto jest zły, aby społeczeństwo nie głosowało na PiS.
  PiS, jako partia, o czym piszesz posiada monopol na patriotyzm, to hasło jak i wiele innych np., że PiS już rządził, powtarzają ich przeciwnicy od wielu lat, straszą wojną, upadkiem gospodarczym itd.
  Z moich krajowych obserwacji nic takiego nie wynika z wyjątkiem tego, że o patriotyzmie dawno zapomniało PO, PSL, SLD i inni z wyjątkiem PiS.
  Co do aneksu WSI to sprawa nigdy nie ujrzałaby światła dziennego gdyby nie PiS.
  To dzięki likwidacji WSI można dokonywać lustracji, czyli od 2006 roku a nie dzięki Januszowi Korwin-Mikke, ponad 20 lat temu. Mikke jest zbyt kontrowersyjny i również dla wielu niebezpieczny i dlatego nie ma dużego poparcia. Objęcie prezydentury nie ma nic wspólnego z aneksem a dyskusja na ten temat pojawia się i znika tak jak informacja o złotym pociągu.
  Dziś istnieją ważniejsze tematy dotyczące bezpośrednio dużych pieniędzy związanych z likwidacją kopalń i opalania węglem ( ekologia i smog) i na tym punkcie chce się zrobić kilka interesów jednocześnie z oczernieniem Andrzeja Dudy i PiS włącznie.
  Każdy kontrowersyjny temat jest do tego dobry a dodatkowo interes finansowy to już rodzynek.
  Jeśli doprowadzi się do tego, ze PiS nie uzyska większości to WSI wciąż o nic się nie musi bać a przypływ gotówki nie zostanie zamknięty.
  Pozdrawiam
 • @roux 18:25:03
  ten wirtualny obrazek chyba umiescil Jarek Ruszkiewicz. jest to dla mnie bez znaczenia, dlatego nie protestuje.Albinioni w Polsce dla przecietnego melomana jest tylko znany ze slynnego adagio, a wielka szkoda.

  Pozdrawiam
 • @Laznik 00:13:31
  Mysle ze te wszystkie informacje o skradzionych obrazkach, to tylko zaslona dymna, by nie poruszac sprawy aneksu.
 • @prese 07:06:50
  PiS identycznie jak PO czeka na instrukcje od mocodawcow magdalenkowych, jak maja sie wypowiadac w sprawach dla Polski najwazniejszych. Na razie wypowiadaja bardzo bojowo w tych sprawach w ktorych nasze eliciarstwo akurat nie ma nic do gadania, gdyz scedowane zostalo na UE i Bruskela, czyli Niemcy o tym decyduja.
 • @Laznik 11:36:35
  JJa bym sie wcale nie zdziwila, gdyby PiS okazal sie rosyjska partia wplywu. od czasu wybuchu wojny domowej pomiedzy oligarchami glownie zydowskiego pochodzenia, PiS zajmuje stanowisko jakie sobie akurat zyczy Rosja.
 • @MrKrzysiek 14:41:21
  Po pierwsze nie uprawiam propagandy.
  Po drugie wyraznie rozrozniam pisowkie eliciarstwo od prawdziwych patriotow niestety zwiazancyh z PiS, ktorzy niestety nie maja zadnego wplywu na pisowskie majdaniarskie eliciarstwo. Sama osobiscie znam wiele wspanialych dzialaczy pisowskich dzialajacych na terenach lokalnych. Niestety sa oni utracani przez samego fuhrera majdaniarza, kiedy chca zrobic cos wiecej dla Polski na szczeblu wojewodzkim.
  Patriotyzm w wykonaniu elitacrstwa pisowskiego jest traktowany wylacznie instrumentalnie, czego dowodem jest wojna domowa na Ukrainie. Kto nie widzi w Rosji agresora lub niesmialo nawoluje do poprawy stosunkow gospodarczych z Rosja, osoby te sa z definicji kwalifikowane jako rosyjscy agenci przez proppagandystow pisowskiego eliciarstwa. Klasycznym przykadem jest osoba prof. Andrzeja Nowaka, ktory za trzezwe i krytyczne spojrzenie na samego fuhrera zostal okrzykniety przez pisowskie eliciarstwo jako ruski agent.
  Zgodnie z ustawa prezydent RP jest wladny upublicznic aneks i do tego nie potrzebuje zgody sejmu i senatu ani TK.
  Jak napisalam upublicznienie aneksu, byloby wspepem do totalnej lustracji, zieki ktorej bylby obalony najbardziej szkodliwy uklad wypracowany w Magdalence z udzilaem m.in. Lecha Kaczynskiego, w ktorym to WSI ma rzeeczywista wladze w panstwie poza organami konstytucyjnymi panstwa.
  A PiS jak i inne partie postmagdalenkowe wacale sie do tego nie pali, skadd wnosze ze jest mu to na reke.
  Ponadto widze ze ciebie interesuja wylacznie blyskotki w postaci niby atakow na prezydenta Dude i o to wlasnie chodzi nadzorcom magdalenkowym, bys se wlasnie podniecal takimi blyskotkami.
  Pozdrawiam
 • @Ślepa Mańka 16:21:06
  "Po pierwsze nie uprawiam propagandy".

  https://www.youtube.com/watch?v=poKypDc58yU

  "Sama osobiscie znam wiele wspanialych dzialaczy pisowskich dzialajacych na terenach lokalnych"
  Zaraz, zaraz - u góry napisano - "widziane z USA"
  Czyżby chodziło o lokalne tereny w USA??

  "Kto(..)niesmialo nawoluje do poprawy stosunkow gospodarczych z Rosja, osoby te sa z definicji kwalifikowane jako rosyjscy agenci przez proppagandystow pisowskiego eliciarstwa".

  A jeden wpis wcześniej..

  "Ja bym sie wcale nie zdziwila, gdyby PiS okazal sie rosyjska partia wplywu. od czasu wybuchu wojny domowej pomiedzy oligarchami glownie zydowskiego pochodzenia, PiS zajmuje stanowisko jakie sobie akurat zyczy Rosja".

  "Po pierwsze nie uprawiam propagandy".

  To ja mam dla szanownej Pani, Pana, tytułem komentarza, śmiejącą się Arię Adeli, z operetki Johanna Straussa "Zemsta Nietoperza".
  https://www.youtube.com/watch?v=oiLzcXjZz1s

  P.S. Nie pisz po pijaku, bo wychodzą Ci straszne bohomazy.
  Buhahahahaha.
 • @alek.san 19:41:09
  Jako pisowski propagandysta jestes jednak cienkim bolkiem. To, ze mieszkam w USA nie znaczy ze nie znam ludzi z Polski.
  Widze ze masz trudnosci z rozumienie tekstu, ale sprobuj pomyslec, o roli PiS jaka pelni w konflikcie ukrainskim dla Rosji. Mysle ze oni sa takie same tuzy intelektu jak ty, nic nie rozumiejac z sytuacji wokol Ukrainy. Nadzorcy magdalenkowi kazali im wrzeszczec na Rosje, wiec robia to z wielka ochota, mylslac ze sa wielkimi w tym momencie patriotami.
  Zastanow sie chwile, zanim coskolwiek napiszesz.
  Nie zamierzam wiecej z toba polemizowac.
 • @Ślepa Mańka 03:53:10
  "To, ze mieszkam w USA nie znaczy ze nie znam ludzi z Polski".

  Przyjeżdżasz raz na jakiś czas do Polski i zamiast spotkać się z rodziną i znajomymi, ty idziesz się spotkać z:
  "wieloma wspaniałymi działaczami pisowskimi".
  Gratuluję niebywałego patriotyzmu!

  Wybacz, ale reszta twojego wywodu to niebywały bełkot.
  Zresztą jak zwykle.
  Najwięcej na Rosję naszczekali twoi kumple z PO, z Radziem Apfelbaumem na czele i schowaj swoje teorie spiskowe do żebraczego tobołka "Ślepej Mańki".

  "Nie zamierzam wiecej z toba polemizowac".

  Wcale się nie dziwię, twoje argumenty mają miałkość kawy po godzinnym mieleniu.

  Ale mimo to, lubię twoje wpisy.
  Można się uśmiać po pachy, a do tego posłuchać niezłej muzyki.
  W załączniku opera, w tekstach operetka.
  Może zacznij komentować w dziedzinie muzyki, tutaj masz niezły gust, a też praca byłaby mniej hańbiąca, niż robienie z siebie głupka się za kasę od jakiś smutnych kolesi ze wsi.

  Aha, ja - w odróżnieniu od ciebie - niczyim propagandystą nie jestem.
  Owszem, popieram DZISIAJ pisiorów, ponieważ uważam, że z Polski należy wymieść śmieci.
  Ale moja działalność na tym forum jest całkowicie altruistyczna, a jedyną instytucją, która mi płaci, jest pewna brytyjska korporacja, płacąca mi za wykonywanie obowiązków inżyniera automatyka.
  Chałturzę zaś na giełdzie, a nie tekstami w necie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930