Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

"Strategia" geniusza - Widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Strategia Jarosława Majdaniarza polega głownie na wypełnianiu poleceń z magdalenkowego rozdania, sprzecznych i bardzo szkodliwych dla Polski. Sytuacja wokół Ukrainy własnie to pokazuje.

 

 Wiele osób mi zarzuca, że tylko i wyłącznie atakuje PiS, natomiast w sprawie PO, SLD, PSL i Palikociarni pozostaje obojętna.  Tłumaczyłam wiele razy, że PO i pozostałe partie w sejmie to ostatnia swołocz, składająca się z samych złodziei, a PiS pod przewodem Jarosława Majdaniarza dołącza do nich milowymi krokami, realizując jakiś mityczny testament Lecha Kaczyńskiego. Niektórzy nawet twierdza, jak poseł Szczerski, dla którego to Ukraina jest sercem Europy, że z Lechem Kaczyńskim, jako prezydentem to każdy się liczył. Jest to kompletny odlot. Już widzę dwóch takich bliźniaków którzy jako dzieci, to nawet kradli księżyc, jak ruszają prosto z majdanu z okrzykiem na ustach “slawa Ukrainie” na Moskwę, a Putin ze strachu robi w gacie.  Przecież każde państwo uprawiające swoją niezależną politykę, wie że ich władza jest z magdalenkowego nadania, zaś oni sami, czyli Kaczyńscy i cała PO to tylko figuranci. Wątpię, by niejaki profesorek Szczerski o tym nie wiedział.

Krzysztof Szczerski to polityk na miarę polskich, obecnych oczekiwań. Nie wiem jak dwumiesięcznik “Arcana” pod jego redaktorowaniem się spisuje, ale niech mu gwiazdka pomyślności, na koszt polskich podatników nigdy nie zagaśnie. Magdalenkowe eliciarstwo pragnie za wszelką cenę wojny z Rosja. Tutaj mamy jakąś dziwną zbieżność stanowisk PO i PiS, oraz pozostałego eliciarstwa. Zagadkowa jest ta miłość nieodwzajemniona do banderowców. Polscy podatnicy za pośrednictwem naszych eliciarzy, finansują banderowcom darmowe leczenie, bezpłatne studia dla młodzieży banderowskiej, kredyty dla średnich przedsiębiorstw, a te banderowskie schweine nawet nie chcą naszych polskich świń.

Aby to zrozumieć musimy sięgnąć do klasycznego i historycznego zdania niejakiego Bartłomieja S., który w chwili szczerości przy jedzeniu ostryg, popijając drogim winem, stwierdził że państwo polskie nie istnieje, że to jest chuj, dupa i kamieni kupa.  Nawet do tych prymitywnych złodziei z PO dotarło, że jedynie co może ich uratować przed jakakolwiek odpowiedzialnością za doprowadzenie  państwa do  takiego stanu, co nazwał dosadnie Bartłomiej S., to tylko jakaś zawierucha wojenna. Proszę mi wierzyć, nie ma tutaj żadnego elementu patriotyzmu, tylko cyniczne wciąganie Polski do wojny, byle tylko uniknąć odpowiedzialności. Jest to jedyne logiczne wytłumaczenie, dlaczego elity platformerskie, dążą z taka zapamiętałością do wciągnięcia Polski i Polaków do wewnętrznej wojny oligarchów na Ukrainie.

Nasz genialny strateg nad strategami, Jarosław Majdaniarz teraz sie licytuje z PO, kto jest większym rusofobem i patriotą. Geniusz Jarosława już się objawił zdaniem, że Polska powinna wysłać wojsko na Ukrainę. Nie wspomniał na razie w jakim charakterze. Pobór na Ukrainie idzie bardzo opornie, do tej pory udało się zmobilizować około 15% zaplanowanego poboru. Jak widać większość Ukraińców woli skorzystać z dobrodziejstwa dekretu Putina, by przeczekać wojnę oligarchów na terenie Rosji, więc jedynym zmotywowanym do walki elementem są banderowcy zgrupowani w swoich sotniach, ale jak się okazało podczas walk, są oni też mięsem armatnim, bardzo chętnie dołączającym do niebiańskich sotni.

Nasi eliciarze chcą upiec tutaj swoje pieczenie, przede wszystkim jak wspomniałam na początku, by uniknąć odpowiedzialności, za stan państwa, do którego doprowadzili swoimi rządami, a raczej nierządem i prywatą. Wciągniecie Polski do konfliktu z Rosja o Ukrainę jest dla eliciarzy z PO idealnym wybawieniem. Ile się wtedy można jeszcze nakraść zupełnie bezkarnie. Wyborcy PO, SLD, PSL, oraz PiS będą mieli to, na co sobie zasłużyli, powierzając władze mafii magdalenkowej.  

Europa w Mińsku zmusiła Ukrainę Poroszenki do kapitulacji i rozbioru. Poroszenko jeszcze sie odgraża Rosjanom, że Krym wróci do Ukrainy, że on nie ma wyjścia. Na razie zbiera siły do trzeciej fazy operacji antyterrorystycznej, po której,  po Ukrainie nie pozostanie prawdopodobnie śladu.

Skoro Izrael, maleńkie państwo w stosunku do Ukrainy, dostaje w ramach pomocy federalnej od rządu USA 3 miliardy USD w gotowce, to ile musiałaby dostawać Ukraina, by ludzie tam zobaczyli że pod nowymi, banderowskimi władzami, coś się zmieniło na lepsze. Chyba 3 miliardy USD bezzwrotnej pomocy tygodniowo.

Więc jedyny ratunek dla Poroszenki, by utrzymać się przy władzy, jest wywołanie wielkiej zawieruchy wojennej w całej Europie. W tym momencie nie jest ważne, czy ma jakiekolwiek szanse w walce z wojskami Noworosji wspieranymi dyskretnie przez ochotników rosyjskich. By Ukraina mogła wygrać kampanie wojenna z Rosja, musiałyby wałczyć regularne jednostki armii amerykańskiej z najnowocześniejszą bronią. Długoletnia, niechciana wojna przez Amerykanów skończyłaby się taką samą katastrofą jak w Wietnamie, czy w Iraku. Nasze rodzime eliciarstwo myśli podobnie. Bo wie, że tylko wciągniecie Polski do wojny, może uchronić ich przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Więc zbieżność celów naszego eliciarstwa i banderowców na Ukrainie jest identyczna.

Identycznie jak wiara w jakiś mityczny testament Lecha Kaczyńskiego i geniusz strategiczny jego brata Jarosława, podtrzymuje jeszcze na duchu coraz bardziej wąski krąg patriotów, wierzących jeszcze w Jarosława, tak w aparacie partyjnym PiS, do głosu dochodzi coraz gorsza hołota na miarę oczekiwań naszego stratega. Na razie Jarosław w sposób pokazowy wyrzuca   ludzi z partii za najdrobniejsze przewiny, co zapewnia mu karność szeregów,  jak również akceptacje jego despotycznych rządów.

Natomiast w pozostałych partiach z magdalenkowego rozdania, panuje względny spokój, gdyż każdy z działaczy, ma haka na każdego pozostałego działacza. Wzajemny strach zapewnia i cementuje partyjną dyscyplinę. Ponieważ  złodziei  jest zbyt dużo, czasami opinia publiczna dowiaduje się o jakimś skandalu działaczy PO. Tylko dlatego, żeby pozostali wiedzieli o przysłowiu, ze co wolno wojewodzie….

Nasz geniusz  strategiczny na miarę oczekiwań magdalenki, obcmokiwany przez m.in. Krzysztofa Szczerskiego, ciągle czeka na prezydenta USA z partii republikańskiej. Nie bardzo rozumiem tutaj Jarosława, który oczywiście kieruje się zawsze polską racją stanu. Za wzięcie udziału i pomoc głownie propagandowa  w najeździe i okupacji Iraku, Polska nie uzyskała niczego zarówno pod względem politycznym, militarnym i gospodarczym.  Profity natomiast uzyskała niezidentyfikowana grupa osób, którzy dostali w pudelku po butach kwotę 15 mln USD, za pomoc polegająca na stanie na filu, by nikt nie przeszkadzał amerykańskim bojcom w torturowaniu kogo tylko chcą.

 O tym Polacy dowiedzieli się z amerykańskiej prasy, na wskutek jakiś wewnątrzamerykańskich rozgrywek. Kiedy cały świat o tym krzyczał, nasz strateg  milczał jak zaklęty. Dlaczego? Ponieważ dla niego podobnie jak dla Sienkiewicza, państwo polskie nie istnieje.

Póki co nasz geniusz na miarę oczekiwań Szczerskiego, wierzy że dzięki prezydentowi z partii republikańskiej, dojdzie do władzy i że Amerykanie pomogą Polsce. Ów prezydent pomoże odsunąć znienawidzone PO od władzy i Jarosław będzie sprawował władze niepodzielnie. Na razie nie wiadomo tylko w czyim imieniu, bo na pewno nie w imieniu wyborców.

 

Tymczasem w USA kandydaturę do wyborów z ramienia partii republikańskiej wystawił Jeb Bush, człowiek jeszcze bardziej ograniczony niż jego brat Dzordz Dablju. Stawia na niego mocno lobby proizraelskie, a jeśli lobby na niego stawia, to tylko jakiś cud może pokrzyżować plany w przejęciu przez republikanów fotela prezydenckiego. Oznacza to, że Ameryka szykuje sie do rozprawy z Iranem. Z tego też względu należy traktować obecne rokowania z Iranem tylko i wyłącznie jako wyrzeczenie się przez Iran budowy własnej broni jądrowej. Na pewno młodzi, gniewni z wpolityce.pl, jak i cały aparat pisowski ucieszą się z wyboru kolejnego Busha na prezydenta USA. Jednak chciałabym zobaczyć ich miny, jak jego poprzedni wielki brat, Jeb Bush zaprosi prezydenta Rosji- Putina i nazwie go swoim najlepszym przyjacielem, by sobie zapewnić przychylność i neutralność Rosji podczas ataku na Iran. Znowu zostanie zawarty kolejny dil kosztem Polski USA z Rosja, w którym Polska ponownie znajdzie się pod rosyjska kontrolą, jak podczas dilu G.W. Busha, który realizował Obama.

 

KOMENTARZE

 • 15mln usd
  w pudełku po butach się nie zmieści ,rozumiem ,że to żart /puszczony przez "tłumacza"/.Nawet w 10 pudełkach ,no chyba że to gumofilce.
 • @Netwalker 15:32:16
  Dziekuje za lika, przeczytalam z zainteresowaniem.
  PiS jak zwykle, bedzie protestowal jak bedzie po wszystkim i jak wie ze dil jest juz dawno zaklepany. To jest zreszta stara i ta sama zagrywka patriotow majdaniarza.
 • @kfakfa 15:17:24
  Uzylam celowo takiego wyrazenia. zeby podkreslic ze obecni eliciarze sa zdolni do sprzedania Polski za banknoty mieszczace sie w pudelku po butach. Zarowno z obozu zdrady, jak I plomiennych obroncow patriotyzmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930