Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Nowy plan prezesa dla Ukrainy - widziane z USA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ponieważ kampania wyborcza na prezydenta się rozpoczęła, wiec PiS licytuje się z Komorowskim, kto jest lepszym, antyrosyjskim patriotą. A ich nadzorcy to uważnie obserwują. Płacić za te cyrki będą polscy podatnicy.

 

 

Odezwał się kolejny pisowski przygłup, niejaki Ryszard Czarnecki, którego podejrzewam o bycie niemieckim agentem. Wczoraj uczestniczył w tzw. banderowskim marszu godności, który był żałosny wobec tego co planowali banderowcy zrobić, po zwycięskiej ofensywie styczniowej.

Mieli przeprowadzić jeńców przez cały kijowski Krieszczatik, oczywiście bezzębnych, którym to przywódca banderowców obiecał powybijać wszystkie zęby. Na otarcie łez pozostało już tylko banderowcom urządzanie marszów godności, a ich fuhrer musi sie rozglądać na prawo i lewo, by nie być targanym po szczekach. Do parlamentu ukraińskiego nie radziłbym mu sie wybierać, gdyż tam juz sie odbywają regularne mordobicia i specjalnie to juz nikogo nie dziwi. Takie nowe obyczaje nowej, banderowskiej władzy.

 

Ryszard Czarnecki przedstawił zbawienny dla Polski plan powstrzymania Rosji na Ukrainie, który firmuje PiS, czyli genialny strategii nad strategami. Bez zgody i akceptacji prezesa, Czarnecki nigdy by sie nie odważył występować z jakimś planem, zresztą jest intelektualnym leniem, ale umiejącym pływać w  mętnej wodzie. Takimi miernotami otoczył sie prezes, gdyż sam jest na ich poziomie.

 

Oto zbawienny plan dla Ukrainy: “ Nasz zdecydowany opór jest konieczny. W naszym interesie narodowym jest odsunięcie Rosji od naszych granic - podkreślił Czarnecki na poniedziałkowej konferencji prasowej w Sejmie. Europoseł przedstawił, jak to ujął, "plan zatrzymania Rosji na Ukrainie", który - jego zdaniem - pozwoli na "osłabienie marszu, którego celem jest odbudowa imperium".

Plan, przedstawiony w imieniu PiS przez Czarneckiego, zawiera cztery punkty: pierwszy to kolejne sankcje ekonomiczno-gospodarcze wobec Rosji; przede wszystkim wyłączenie Rosji z systemu bankowego SWIFT.

Drugi punkt, według PiS, to podjęcie przez Ukrainę wspólnych, dużych projektów infrastrukturalnych z krajami UE, finansowanych przez unijne instytucje.

Kolejny to wzmocnienie militarne wschodniej flanki NATO, co - w ocenie Czarneckiego - będzie zwiększało bezpieczeństwo i nasze i Ukrainy".

Czwarty punkt to dozbrojenie Ukrainy. Od decyzji każdego państwa zależałoby, czy wsparciem byłaby broń ofensywna, czy na przykład hełmy i kamizelki.

 

Szkoda komentować te durnoty, gdyż nikt z Zachodu nie będzie po pierwsze ryzykował dalsze sankcje wobec Rosji, gdyż Rosja to nie Serbia, czy nawet Grecja, przez którą skapitulowały Niemcy w obronie Euro, ale prawdziwa potęga militarna, chyba ze nasz strateg w swoich zwidach, widzi armie rosyjska, taka jak ukraińska podczas przeprowadzania operacji wojskowej w Donbasie.

Kto da pieniądze na punkt drugi, tego w planie naszego stratega nad strategami nie ujawniono. Ja nie odważę się zabawy wróżenia z fusów.

Punkt trzeci zakrawa na kompletna głupotę prezesa. Zakłada on wzmocnienie flanki NATO. Putin powie pewnie prezesowi:  Skoro wy wzmacniacie wschodnia flanke, to my przepraszamy i wycofujemy wszystkie dywizje i broń z europejskiej części Rosji na Wschodnia Syberie. Widocznie nasz strateg ma kolejny genialny plan, jak uniemożliwić Rosji na swoim terytorium w okręgu kaliningradzkim nasycić całe terytorium rakietami wszelkiego typu, włącznie z głowicami jądrowymi, a także ze strategicznymi bombowcami.

 

Punkt czwarty jest najbardziej realny. Po otrzymaniu uzbrojenia generałowie i pomniejsi dowódcy będą handlować z opolczeniem bronią zachodnia. Czyżby prezes nie wiedział oczywistej prawdy, że jak podawały nawet ukraińskie media, banderowcy handlowali butami i kamizelkami kuloodpornymi na potęgę. Amerykanie dobrze o tym wiedza, wiec stad ich rezerwa wobec dania broni banderowcom. Chyba że wysyła cala armie policji, by pilnowała czy jakaś kamizelka czy buty nie zostały upłynnione. O broni nie chce wspominać.

Trzeba być naprawdę strategiem na poziomie prezesa, by liczyć na takiego sojusznika, jak banderowska Ukraina. Prezes jakoś nie bierze pod uwagę, że Zachód nas może ponownie sprzedać Rosji w swoim własnym, egoistycznym interesie, jak to drzewiej bywało.

 

Jak napisałam powyżej tak można pisać jak sie traktuje prezesa serio. Ale jest to taka sama wydmuszka magdalenkowa, jak Tusk I Komorowski, która nie miała żadnych skrupułów, gdy przyszło do glosowania nad wyplata odszkodowań dla holokaustników. Jak jest rozkaz, to trzeba go wykonać w podskokach. Pewnie prezes sobie teraz pluje w brodę, że w rocznice majdanu ubiegł go Komorowski, który może zdystansować prezesa jako lepszy patriota i jego pomazaniec Duda może przegrać wybory.

 

Więc żeby pomóc Dudzie, prezes powinien jako następny ruch by przebić Komorowskiego, wystawić legion im. Lecha Kaczyńskiego złożony z posłów i senatorów PiS, uzbrojony po żeby, oczywiście z prezesem jako głównym dowódca i niech wyruszają na Donbas. W końcu przekujcie słowa w czyn, pokazując tchórzliwej Europie, jak pisowski legion walczy z opolszczeniem. I ku chwale ojczyzny nie wracajcie.

KOMENTARZE

  • @
    "„Cytat gen. Petelickiego: „Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”
  • Ku chwale Ojczyzny!
    "Więc żeby pomóc Dudzie, prezes powinien jako następny ruch by przebić Komorowskiego, wystawić legion im. Lecha Kaczyńskiego złożony z posłów i senatorów PiS, uzbrojony po żeby, oczywiście z prezesem jako głównym dowódca i niech wyruszają na Donbas. W końcu przekujcie słowa w czyn, pokazując tchórzliwej Europie, jak pisowski legion walczy z opolszczeniem. I ku chwale ojczyzny nie wracajcie."


    Tak Im Dopomóż Bóg!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930