Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Jarosławie, kierunek Mariupol!!!-widziane z USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czytając wynurzenia pisowskiego eliciarza, można wysunąć tylko jeden wniosek. Jak tak popierają Ukrainę Poroszenki, niech jada do Mariupola, by połączyć się z Azowem i niech nie wracają.

 

W tej akurat chwili mam nieco wolnego czasu w pracy, wiec sobie otworzyłam onet.pl, a tam pierwsza informacja o pogarszającej sie sytuacji Ukrainy. Gdzie wypowiada sie Piotr Pyzik. Nie znam faceta, ale juz gość na wstępie jest powalający. Oto próbki  jego “talentu”:

 

„Plan rozwiązania konfliktu ukraińskiego na linii Paryż-Berlin-Moskwa, bez udziału Polski, jest absurdalny i nierealny - ocenił Piotr Pyzik z PiS, reagując na niekorzystne zmiany w strategicznej sytuacji Ukrainy. - Scenariusz wydarzeń został nakreślono dawno temu, ale śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu udało się, na pewien czas, powstrzymać taką politykę Rosji - dodał poseł z Komisji Spraw Zagranicznych”.

 

Przyznam się, że zostałam zesłabiona, aż pielęgniarki zaczęły sie pytać co mi jest. Nie wiem i nie mam czasu sprawdzać, ile ten Pyzik ma lat, ale jest  to kolejna gwiazda na miarę wielkości jego mentora ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Dlaczego plan rozwiązania konfliktu ukraińskiego bez udziału Polski jest absurdalny, tego sie w żaden sposób nie można dowiedzieć ale nie mu będzie. Jak chce wierzyć w geniusz Jarosława Majdaniarza jego sprawa, ale jakoś nasi sąsiedzi zarówno Ukraińcy jak Rosjanie i Niemcy i Francuzi, jakoś się obeszli bez rad naszego stratega nad strategami. Nie słyszałam, by Poroszenko chciał udziału Jarosława i jego zbawiennych dla Ukrainy rad. Poroszenko potraktował raczej Jarosława tak, jak przystało na jego rzeczywista role w tzw. polityce prowadzonej przez prezesa PiS. Poroszenko wie, że nasz Majdaniarz był mu tylko potrzebny do wyrykiwania banderowskich haseł, oraz żeby jak najwięcej takich przygłupów w tamtym czasie przyjechało na Ukrainę. Jak Poroszenko został prezydentem, to Jarosław i cały ten dziecinny PiS nie był mu do niczego niepotrzebny. Z agentami się nie rozmawia, każdy wie, że oni maja określone zadania do wykonania i to wszystko czego sie od nich oczekuje.

 

Może właśnie  Victor Orban miął informacje o rzeczywistym znaczeniu Majdaniarza i dlatego nie chciał sie z nim spotkać, no bo o czym z nim rozmawiać. Widocznie dotarło do Jarosława,  że już nawet Orban wie o jego rzeczywistym znaczeniu, więc dlatego ogłosił, że nie zamierza sie z nim spotykać, oczywiście z dumnie podniesioną głową.   

Kolejny kwiatek, to że Lech Kaczyński swoja polityka i osobowością powstrzymał plany Putina nakreślone już dawno wobec Ukrainy. Ile musieli nawalić w gacie Putin z Miedwiediewem, jak się dowiedzieli, że Lech Kaczyński wybiera sie do Gruzji. Zapewne na dodatek dostali rozstroju nerwowego, a w ogóle to do śmierci naszego przywódcy, lecieli na wyścigi do WC z powodu biegunki jakiej sie nabawili, gdy pomyśleli sobie w panicznym strachu, ze Lech Kaczyński może sobie o nich pomyśleć.

 

Oto dalsze próbki myślenia polityka z PiS. „Porozumienie "Mińsk II", po raz kolejny, pokazało tylko słabość Zachodu. Rosja nie została nawet uznana za stronę konfliktu, a umowa zawarta w stolicy Białorusi w żaden sposób nie wpłynęła na powstrzymanie imperialnych celów Kremla”.

 

Porozumienie Mińsk 2 pokazało nie słabość Zachodu, ale jego mądrość. Nikt nie zaryzykuje konfliktu zbrojnego z mocarstwem atomowym, jakim jest Rosja. Nikt nie będzie z Zachodu, poza oczywiście wojowniczo nastawionymi niektórymi eliciarzami z pisowskiej warszafki, narażał swoich interesów z Rosja dla oligarchów żydowskiego pochodzenia z Ukrainy. Potencjał gospodarczy Zachodu z USA, Kanada i Australia jest o wiele większy niż krajów BRICS razem wziętych. Ale właśnie dlatego że oni, czyli Zachód, uważają Ukrainę za strefę wpływów Rosji i nikt nie zamierza poświęcać swoich interesów czy swojej ludności dla złodziejów oligarchów z Ukrainy. Skowyt Poroszenki po sromotnej klęsce robi tylko wrażenie na naszych magdalenkowych eliciarzach, których oficerowie prowadzący trzymają na krótkiej smyczy. Jak jest rozkaz popierać Ukrainę wbrew polskiej racji stanu, to jak jeden mąż czy tez jedna żona, pędzi z zapałem do Kijowa na majdan, byle być tam pierwszym, by mocodawcy mogli zobaczyć gorliwość swojego agenta. Skoro przyszli poborowi ukraińskiej armii wola masowo uciekać do Rosji, czyli do kraju z którym to Ukraina walczy w Donbasie, to tylko świadczy jak obywatele tego państwa chcą go bronić i jak sie z nim identyfikują. Proponuje Panu Pyzikowi utworzyć majdaniarski polski legion wojskowy złożony z członków PiS i dać pierwszeństwo tym, którzy pojechali na majdan by popierać Ukrainę Poroszenki. Ponieważ Debalcewo jest juz zdobyte, pozostaje wam jeszcze bohaterska obrona Mariupola przed rosyjską agresją. Polaczcie sie tam z batalionem „Azow” i zapewniam was, ze będziecie sie tam czuli jak wśród swoich.  Najlepiej będzie, jak juz tam zostaniecie ku chwale Samoistnej. Jarosławie, bij Moskala!!!!

Oto dalsze mądrości pisowskiego eliciarza:

 

„...Postsowiecka Rosja uważana jest dziś za mocarstwo bardziej regionalne, ale rosyjskie aspiracje mają charakter globalny. Takimi samymi wydają się być aspiracje Chin, kraju coraz bardziej powiązanego gospodarczo z Rosją...”. 

 

Nieźle, Rosja i Chiny to mocarstwa regionalne,  pretendujące usilnie do bycia mocarstwami globalnymi. Szkoda tego komentować.

Dalsze mądrości: „Pyzik skrytykował państwa europejskie oraz USA za brak decyzji o przekazaniu rządowi w Kijowie sprzętu wojskowego. W jego opinii, Ukraińcy nie mają złudzeń co do Zachodu, ponieważ ostatnie wydarzenia "pokazują dobitnie fiasko europejskiej polityki". Jak zaznaczył, deklaracje amerykańskie o ewentualnym dostarczeniu broni armii ukraińskiej pozostały jedynie w sferze deklaracji”.

 

„Plan rozwiązania konfliktu ukraińskiego na linii Paryż-Berlin-Moskwa, bez udziału Polski, jest absurdalny i nierealny, ale jest jednak rzeczywistym odzwierciedleniem próżności i pychy polityków europejskich - powiedział Pyzik. - Scenariusz dalszych wydarzeń został nakreślony dawno temu, ale śp. prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu udało się, na pewien czas, powstrzymać taką politykę Rosji – dodał”.

 

 

Z obitości serca usta mówią. Wcale sie nie dziwię, że takich znawców, dobierają sobie nasi rzeczywiści władcy,  jako niby naszych przywódców. Oni właśnie maja nas bezkrytycznie duraczyc, próbując na sile nas opętać wojna, by zrobić deal z Holocaust Industry i sprzedać polskie lasy. Pisowscy patrioci inaczej idealnie sie do tego nadają. Przecież pisowscy eliciarze glosowali przy jednym glosie sprzeciwu, by zadośćuczynić holokaustnikom.

 

KOMENTARZE

 • Male dygresje.
  "Plan rozwiązania konfliktu ukraińskiego na linii Paryż-Berlin-Moskwa, bez udziału Polski, jest absurdalny i nierealny... "

  Granie głupola i nic więcej. Aby tak długo Polską rządzić nie można być głupim. Robić z Polską jednak właśnie to co się teraz dzieje trzeba być obcym prominentem. Plan Paryż-Berlin-Moskwa nie tylko jest dla nas
  absurdem ale przede wszystkim realnym absurdem. Spełnia się zabójczy dla Polski scenariusz. Rosja bierze część Ukrainy a reszta wpada pod wpływy Niemiec. Polska będąc po środku niemieckich planów jest zawadą i musi przestać istnieć. Nie muszę przypominać iż rosyjskimi oligarchami w zdecydowanej większości są żydzi. Tak samo i Niemcy nie mogą bez swoich garbatych prosperować. Zastanawia mnie reakcja USA. Czyżby tamtejsi żydzi przejęli wpływy w rządzie i armii? Proszę spostrzec fakt iż wojska powstańców zaopatrywane są z Rosji ale co ważniejsze działania tej grupy sterowane są wywiadem sąsiada a przede wszystkim podawaną na bieżąco informacją rosyjskiego rozpoznania satelitarnego. Dla tego to właśnie Ukraińscy żołnierze ponoszą tak ciężkie straty
  wpadając w zasadzki. Nasuwa się teraz pytanie, jeżeli na tak poinformowane wojsko rebeliantów jedynym lekarstwem jest satelitarna inwigilacja i rozpoznanie strony amerykańskiej dlaczego wiec Ukraińcy takiej pomocy od strony amerykańskiej nie otrzymują? Czyżby Rosja i USA już od dawna są dogadane? A może poprzez trupy Ukraińców USA chce zrealizować bardziej perfidny plan czyli podrzucić Rosji do jedzenia zatrutą świnię?
  Tylko że jakim prawem ktoś posługuje się obcym życiem?
 • @Stara Baba 00:41:12
  Podzielam Pani(?) sposob myslenia. Obserwowana sytuacja zmusza do formulowania pytan, na ktore czesto trudno odpowiedziec.
  Wyrazanie watpliwosci i kwestionowanie opinii z urzedowa licencja
  "in primatur" znamionuje otwartosc i niezaleznosc swiatopogladowa.. Tylko ludzie ograniczeni, lub do specjalnych poruczen nie maja watpliwosci. Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930