Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
585 postów 2524 komentarze

slepa manka

Ślepa Mańka - Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

Moje komentarze

 • @maro 18:57:38
  Twoja umysłowość jest identyczna jak gen. Jaruzelskiego.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @maro 18:36:50
  To że Polska była w takim a nie innym stanie, zawdzięczamy nie komu innemu jak tylko gen. Jaruzelskiemu i jego pomagierom. KOR został wykorzystany instrumentalnie przez gen Kiszczaka, gdyz za cenę iluzji władzy pozbyto się prawdziwych patriotów. Efektem tego było porozumieniew Magdalence Kiszczaka ze swoimi agentami z KOR, oraz Solidarności.
  To że zniszczono polski przemysł i inne gałęzie gospodarki, to jest tylko i wyłącznie pokłosie Magdalenki, którą to firmował człowiek Moskwy gen. Jaruzelski.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @interesariusz z PL 17:40:56
  Znowu tak nie byliśmy izolowani przez Zachód, na który kto tylko chciał mógł wyjeżdżać. Była tylko sprawa zdobycia paszportu.
  Powtarzam jeszcze raz, wybórb paieża nie miał żadnego znaczenia na powstanie Solidarności. Była to tylko i wyłącznie sprawa ZSRR.
  Może mi Pan powie, cóż takiego znaczącego dla Polaków zrobił papież po ogłoszeniu stanu wojennego i czy miało to jakikolwiek wpływ na zachowanie Zachodu i ZSRR?
  Okazuje się że Gomółka to w stosunku do Jaruzelskiego był geniuszem, bo za Stalina było w Polsce dość duże prywatne rolnictwo. Jaruzelski to umysłowość Mietka Moczara. "Dla nas partyjniakow prawdzxiwą ojczyzną jest ZSRR".
  Skoro Moskwa zezwolila na eksperyment [polityczny z Solidarnością, to na pewno by się zgodziła na eksperyment wolności gospodarczej. TYlko że Jaruzelski tego nie chciał. BO bał sie narażać towarzyszom z Moskwy.
  Likwidacja Polski zaczęła się za Jaruzelskiego, to on przygotował Magdalenkę, które to właśnie wypromowały eliciartwo podobne umysłem do umysłu Jaruzelskiego.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • @ikulalibal 17:40:07
  Po pierwsze, jak napisałam Gomółka udowodnił że nawet za Stalina mogło istnieć prywatne rolnictwo, tylko trzeba było chcieć. Jedynym celem Jaruzelskiego i jego ekipy było ślepe posłuszeństwo ZSRR i socjalizmowi. więc stąd moje twierdzenie o jego ciasnym umyśle i tępocie.
  Po drugie ZSRR padło dlatego, że miało dewizy czyli dolary wyłącznie z eksportu surowców, przede wszystkim z ropy. Ponieważ koszty wydobycia były dużo wyższe niż na BW, więc nie mieli już za co nawet kupować żywności. Teraz za Putina Rosja stała się głównym eksporterem zbóż.
  Po trzecie Jaruzelski nie chciał wykorzystać szansy na poprawę doli Polaków nie dlatego że mu Moskwa na to nie pzowoliła, tylko ze względu na toi, że był to człowieczek o bardzo ograniczonym umyśle w porównaniu z Gomółką. Jego język był językiem ogólnych frazesów partyjnych. Robienie z niego jakiegoś tuza intelektu jest moim zdaniem poronionym pomysłem.
  Moje sierpniowe refleksje-widziane z USA
 • autor
  Panie Ryszardzie
  bardzo dziękuję za artykuł. Jestem Rn z pierwszej linii frontu walki z koroną.
  Po pierwsze wiem że w całych Stanach, pomimo paniki medialnej nie było żadnych zachorowań. Sytuacja diametralnie się zmieniła, kiedy wprowadzono opłaty. Za pacjenta z koroną, płacono szpitalom 13000 USD zaś za użycie respiratora 39000 USD. Więc wiadomo że przy takich środkach dopingujących szpitale zrobią wszystko by pacjentów było jak najwięcej. Później okazalo się że na koronę zapisywano pacjentów którzy mieli inne chroniczne schorzenia. 13000 USD piechotą nie chodzi.
  Sprawa testów w wielkim skrócie. Co stan to inny własny test. Np. w Teksasie wystarczyło mieć podwyższoną temperaturę i już była korona z definicji.
  Przy takich zachętach finansowych dla szpitali wystarczyło kichnąć w miejscu publicznym i już z definicji miało się koronę. Nawet młodym pacjentom po wypadkach wlepiano korone na chama. Więc stąd takie liczby w koroniarzy w USA. Oczywiście najwięcej koroniarzy było w stanach rządzonych przez demokratów.
  Diagnostyka COVID-19 (TR-PCR). Globalne oszustwo.
 • @AgnieszkaS 20:24:07
  Jest jedno ale. To co można było zobaczyć po wybuchu saletry, różni się w zdecydowany sposob od mini wybuchu termojądrowego. Jakakolwiek ilość wybuchu saletry nigdy nie robi tego rodzaju grzyba, jakiego widzieliśmy po wybuchu w Bejrucie. I to jest ta jedna zdecydowana różnica.
  Dawna, licząca 1000 lat piosenka na zaprzysiężenie
 • @Krystyna Trzcińska 04:57:18
  Płatni agenci udzielają się wszędzie. Dla mnie to nie nowina.
  Polski Covid 19-sprawdzamy patriotów inaczej-widziane z USA
 • @wercia 21:14:11
  Po co śledzić? Ano po to by obnażać ich wszystkie klamstwa. Bo tylko wtedy jak sobie coraz więcej ludzi uświadomi jakie wielkie jest to oszustwo, to nie można liczyć na jakiekolwiek przebudzenie.
  Też w sprawie manif uważam podobnie jak Pani.
  Pozdrawiam
  Polski Covid 19-sprawdzamy patriotów inaczej-widziane z USA
 • @goat 19:39:39
  Dziękuję i pozdrawiam
  Polski Covid 19-sprawdzamy patriotów inaczej-widziane z USA
 • @władek 19:27:01
  Oni tylko potrafią małpować państwa poważne, albo wykonują rozkazy w podskokach. PiS jest tak samo jak w 1944 PPR zdolne do wprowadzenia jakiegokolwiek totalitaryzmu, zgodnie z wola ich nadzorców.
  Pozdrawiam
  Polski Covid 19-sprawdzamy patriotów inaczej-widziane z USA
 • @Rzeczpospolita 18:46:25
  Dziękuję i pozdrawiam
  Polski Covid 19-sprawdzamy patriotów inaczej-widziane z USA
 • @AgnieszkaS 23:22:45
  Pani Agnieszko
  Ja w takich sprawach na których się nie znam, zawsze pytam ekspertów praktyków, a mam takiego praktyka który najpierw w wojsku zajmował się wybuchami, zas później założył firmę zajmującą się profesjonalnie wyburzeniami różnych obiektów przemysłowych. Ponieważ nie byłam tylko jedyną osobą która w tym czasie przyszła do niego po opinię, więc pokazał nam wybuch saletry, byśmy mogli się naocznie przekonać, że wybuch w Bejrucie był jego zdaniem spowodowany przez mini ładunek termojądrowy umieszczony uprzednio, zaś według nego rakieta to rzeczywiście fake news.
  Tyle ekspert praktyk.
  Dawna, licząca 1000 lat piosenka na zaprzysiężenie
 • @rowszan 07:06:14
  Magdalenka dobrze wiedziała że Polacy nic nie mogą zrobić. Dlaczego? Ponieważ brakowalo ustaw okołolustracyjnych np. jeśli byłeś agentem lub tajnym współpracownikiem, nie masz prawa zajmować żadnych stanowisk publicznych, czyli podcięcie finansowe, bez stanowisk ci ludzie się nawet do łopaty nie nadają.
  Jeśli nie ma ustawy, że agentom i współpracownikom komunistycznych służb nie wolno obejmować żadnych stanowisk publicznych, to lustracja poza problemem poznawczym niczego nie rozwiązuje.
  Ludzie którzy byli członkami PZPR z własnego i nieprzymuszonego wyboru, też powinni podlegac ustawie o stanowiskach publicznych.
  Główną przyczynę braku lustracji upatruję w porozumieniu magdalenkowym, w którym to agentura udająca opozycje za czasów komuny, pilnuje swoich interesów, bo wie że do niczego się nie nadają. TO właśnieoni są głównymi beneficjentami III RP.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @rowszan 18:38:51
  Wszystko zależy od tego od kogo pańskie pociechy biorą edukacje. Jeśli ją biora od swoich rówieśników lub z telewizji prasy radia, to łatwo dojdą do wniosku, że z tego kraju trzeba wiać jak najprędzej. Każdy chce życ lepiej i nie ma o to mieć do młodych zalu. Jedynie to można miec tylko żal do siebie, że w odwiednim czasie nie zainteresowaliśmy swoje pociechy tymi podstawowymi problemami jak m.in. Madgalenka. Dlatego potrzebna jest totalna lustracja. Inaczej proces gnilny państwowości polskiej będzie dalej kontynuowany.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @Anna-PK 16:11:40
  Każdy donosiciel twierdził że został wpisany bez własnej zgody i nic o tym nie wiedział. Wewnętrzne procedury SB zabranialy wpisywać kogokolwiek na listę agentów bądź donosicieli. Było to niemożliwe. Dlatego dokumenty SB i WSI można uważać za autentyczne i prawdziwe. Jeśli kakikolwiek ubek chciał sobie np. wpisać Panią bez pani wiedzy i zgody, to musiał przejść weryfikację, Pani musiała sie spotkać z jego oficerem prowadzącym i Pani Musiała wyrazić zgodę na współpracę.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @zibi 14:10:24
  Poza zwyzywaniem mnie prosiłabym o konkrety.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @demonkracja 10:12:24
  Od czegoś trzeba zacząć. Zaś lustracja według mnie jest pierwszym i podstawowym krokiem do odzyskania przez Polskę podmiotowości.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:41:57
  Zasadnicze pytanie w demokracji brzmi: Kto liczy głosy. Czyżby miał Pan wgląd przez cały czas i patrzył na ręce wszystkim członkom PKW?
  BYśmy mogli określać do czego dążymy, musimy odzyskać podmiotowość, a tego bez totalnej lustracji nigdy nie bedzie osoągalne. Deklaracje PAD są tyle warte, co Rafałka, czyli pod publiczkę, zdecydowała o wygranej Dudy postawa Ameryki, a nie my wyborcy.
  Jak chce Pan określic zasaduy życia społecznego skoro Pan nie wie kto tak naprawdę nami rządzi?
  Czy Rosja Czy Niemcy czu USA czy Izrael, a może przysłowiowa Górna Wolta?
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @Jasiek 21:21:17
  Moim zdaniem bracia Kaczyńscy są wytworem służb Kiszczaka, więc Kaczyński musi dalej się ich słuchać.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA
 • @zbig71 20:07:54
  Pomagał mu w tej "znajomości" cały sztab psychologów i innych służb których to miał dziesiątki tysięcy do dysozycji.
  Refleksje powyborcze-widziane z USA

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930